Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Milline videomängude tegelane sa oled? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 02:08:42 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif


No shit jah, sama siin icon_razz1.gif

x2
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 02:19:41 vasta tsitaadiga

lnxab kirjutas:
sama siin
arvatavasti seetõttu, et valisin näitlejate hulgast ray liotta icon_razz.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 02:48:55 vasta tsitaadiga

esimeine on Kung Fu Master.
Ja teine
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 07.02.2008 22:37:32 vasta tsitaadiga



E: test ühes olin mingi tank.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 22:40:33 vasta tsitaadiga

I am a Space-invader.

I will happily recruit the help of friends to aid me in getting what I want. I have no tolerance for people getting in my way, and I am completely relentless until any threats or opposition are removed. I try to be down-to-earth, but something always seems to get in the way. 8)
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 22:56:11 vasta tsitaadiga

vot nii icon_biggrin.gifhttp://www.liquidgeneration.com/quiz/images/vg_solid_snake.jpg
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.02.2008 13:29:38 vasta tsitaadiga

Hell yeah, tegin testi uuesti ära. Surprise, surprise icon_biggrin.gif


_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 21:39:26 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
lnxab kirjutas:
sama siin
arvatavasti seetõttu, et valisin näitlejate hulgast ray liotta icon_razz.gif


Ma ka see, aga panin näitlejate hulgast Arnold Sortsenbeeger.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 21:45:21 vasta tsitaadiga




damn

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 21:59:11 vasta tsitaadiga

minagi Vercetti...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 17:58:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
minagi Vercetti...

Sama siin.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 16:51:10 vasta tsitaadiga

Test 1: A Space-invader.
Test 2: Jill Valentine.
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 21.02.2008 22:37:21 vasta tsitaadiga

1. A Space-invader
2. T. Vercetti
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2008 23:13:21 vasta tsitaadiga

Hell yeah- Solid Snake thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xanderr
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2008




sõnum 28.07.2008 23:47:21 vasta tsitaadiga

Asteroid
Halo düüd
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2008 18:07:03 vasta tsitaadiga

solid snake
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2008 20:44:22 vasta tsitaadiga

1. a Breakout Bat
2. Jill Valentine
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 07.08.2008 11:09:30 vasta tsitaadiga

1) Asteroid icon_lol.gif
2) Solid Snake

_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mella60
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 10.08.2008 13:09:17 vasta tsitaadiga

Esimese testi järgi olen ma Mario,
teise testi järgi aga Lara Croft icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wantedman1
HV vaatleja
wantedman1

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.08.2008 10:59:44 vasta tsitaadiga

Test 1: Kong
Test 2: Solid Snake
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Camel.^^
HV vaatleja
Camel.^^

liitunud: 27.11.2008




sõnum 27.11.2008 15:11:38 vasta tsitaadiga

1. Scorched Earth Tank.


2.Master Chief thumbs_up.gif

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=TVboOdX9icA ^^FooFighters^^ http://www.youtube.com/watch?v=otMB3WVQNVg ^^AvrilLavigne^^
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 15:43:58 vasta tsitaadiga

1.
yeah right

2.
Tommy Vercetti (Vice City)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 27.11.2008 16:06:17 vasta tsitaadiga

1. An Asteroid
2. Tommy Vercetti
Mitte just väga teineteisega sobivad karakterid icon_lol.gif Aga noh, 1 täiendab teist 8)
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 28.11.2008 18:50:39 vasta tsitaadiga

Test 1 I am Mario. (If you were not Mario you would be Mr Do.)
Test 2 Master Chief icon_smile.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okas5
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 19.01.2004




sõnum 12.12.2008 01:39:20 vasta tsitaadiga

Tommy Vercetty icon_biggrin.gif Vice city tegelane
_________________
Võtan suurtes kogustes tagastamata laenu ja muid vidinaid. Kõik pakkumised PSi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miqu
HV kasutaja
miqu

liitunud: 03.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 16:12:38 vasta tsitaadiga

2) Solid Snake
icon_wink.gif

_________________
Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 11:45:21 vasta tsitaadiga

2. Tommy Vercetti
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 02:35:36 vasta tsitaadiga

Tommy Vercetti
8)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2009 01:34:10 vasta tsitaadiga

Solid Snake
Tommy Vercetti
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2009 17:15:51 vasta tsitaadiga

Esimese testi järgi olen ma Scorched Earth Tank ja teise järgi olen ma mingi Master Chief Halo-st icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vinku
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2008




sõnum 25.07.2009 17:23:50 vasta tsitaadiga

2 = Tommy Vercetti icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 27.07.2009 17:02:48 vasta tsitaadiga

Esimese järgi olin ma mingi defending ship?!
Teise järgi Master Chief
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Makux
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2009 23:45:47 vasta tsitaadiga

Test1: Mario
Test2: Lara Croft
Esimene pani isegi veits täppi... thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3GHZ
HV kasutaja
3GHZ

liitunud: 29.02.2008




sõnum 02.08.2009 00:27:12 vasta tsitaadiga

Esimene: Kong
Teine: Tommy

_________________
Eesti vanarahvatarkus: S*tu ruttu, karu tuleb! Kui ei s*tu, karu pureb!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 00:38:25 vasta tsitaadiga

test 1: Base-defender
test 2: Jill Valentine


viimati muutis Sakurai 02.08.2009 00:40:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 00:40:37 vasta tsitaadiga

1. Kong
2. Jill Valentine
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 00:57:40 vasta tsitaadiga

pea aasta tagasi ilmselt esimest testi ei teinud. nüüd tegin: Light Cycle(kesiganes ka see poleks). teise testi andmeil olen jätkuvalt Vercetti 8)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 01:05:26 vasta tsitaadiga

Test1 - Scorched Earth Tank
Test2 - master chief - halo

Edit: sama mis heineken icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2009 01:23:15 vasta tsitaadiga

test1 - Jetpack Man - I love the outdoors; the sense of freedom, of adventure. I love the sensation of free-fall, and would parachute and bungee jump on a moment's notice. I know where I want to be, and I strive to get there, making great effort to collect what I need. I let nothing stand in my way.
Või pakub sama tulemus lisaks et olen - Defender ship - I am fiercely protective of my friends and loved ones, and unforgiving of any who would hurt them. Speed and foresight are my strengths, at the cost of a little clumsiness. I'm most comfortable with a few friends, but sometimes particularly enjoy spending time in larger groups.
test2 - Jill Valentine - resident evil (..you are very smart but super deadly. Killing enemies comes first... )
tee või tina aga loomult väga mööda ei pannudki
beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renelord3
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 02.08.2009 20:05:54 vasta tsitaadiga

Test2:Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 02.08.2009 20:20:14 vasta tsitaadiga

I am an Asteroid. I am a drifter. I go where life leads,
Usually I keep on doing whatever I'm doing, and it takes something special to make me change my mind.

See on päris iseloomustav.
If you were not an Asteroid you would be a Pacman Ghost. I enjoy occasionally wandering around randomly,
Ka see osa on iseloomustav.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2009 02:17:52 vasta tsitaadiga

I am a Space-invader.

I will happily recruit the help of friends to aid me in getting what I want. I have no tolerance for people getting in my way, and I am completely relentless until any threats or opposition are removed. I try to be down-to-earth, but something always seems to get in the way.


Ja Master Chief
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus152
HV vaatleja
virus152

liitunud: 05.03.2009




sõnum 18.08.2009 13:04:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:
I am Mario.

I like to jump around, and would lead a fairly serene and aimless existence if it weren't for my friends always getting into trouble. I love to help out, even when it puts me at risk. I seem to make friends with people who just can't stay out of trouble.

tsitaat:
You are just like Zelda from that classic 8-bit adventure, The Legend of Zelda! You are young, wise and courageous. Puzzles, mazes and other mental games have always been your forte. Your only fault is that you dress like a Hobbit, but that all right because in the end you always get the hot chick.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2009 15:29:32 vasta tsitaadiga

1.Light Cycle icon_neutral.gif
2.Master Chief icon_cool.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.09.2009 16:42:47 vasta tsitaadiga

2. jill valentine icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReneDreier
HV veteran
ReneDreier

liitunud: 18.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2009 11:45:09 vasta tsitaadiga

1test Base-defender
2test lara croft - tomb raider icon_eek.gif

_________________
" Low Iq Operational Amplifier "
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 177
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tampsadi
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2008




sõnum 21.09.2009 14:54:03 vasta tsitaadiga

2. test Vercetti - vice city icon_cool.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 20.10.2009 00:03:05 vasta tsitaadiga

test1 = I am a Light Cycle.

I drive fast, I turn fast, I do everything fast. I even breakfast. I tend to confuse people with my sudden changes of heart. Sometimes I even confuse myself, which tends to cause problems.

test2=Jill Valentine-resident evil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 20.10.2009 00:08:58 vasta tsitaadiga

test 2 - Tommy Vercetti
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2009 11:54:31 vasta tsitaadiga

test 2 - master chief
_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Milline videomängude tegelane sa oled? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.