Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  mobiilne MSN ja selle probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 04.04.2004 17:43:36 mobiilne MSN ja selle probleemid. vasta tsitaadiga

Niisiis, juba liiga palju msn-teemasid, otsustasin, et kõige parem on teha üks teema, kuhu kõik probleemid, lingid jms kokku panna. Muidu on asi liiga laialivalguv.

Veebipõhised:
http://wap.e-messenger.net/wap/
http://wap.tjat.com/

Programmid:
TipicME
JustYak
CMessenger
eMSN ja eMSN Lite


Kõiki neid pole ma isiklikult proovinud, vana telefon ei toetanud Javat ja uuel pole GPRS'igi icon_smile.gif Seega igasuguste jamade eest pole ma vastutav. icon_biggrin.gif
Alguses kasutasin, kuid muutus mõttetuks minu jaoks.
Aga siia on oodatud uued lingid, kriitika, probleemid ja nende lahendused jne.

Uuendatud 27.05.2005 by Caveman


viimati muutis Caveman 27.02.2005 12:25:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 20:38:03 vasta tsitaadiga

http://e-messenger.net/
Seda saab ka väga vabalt WAP´i toetavast telefonist lahti teha.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 21:23:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://start.e-messenger.net/wap/


Ise kasutan toda vahel, muidu OK, miinuseks see, et kui väga palju raffast sees, siis ei lae contact-listi ära, ütleb: "Fail laadimiseks liiga suur"
See muidugi rohkem telefoni viga (3510)

_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 21:36:03 vasta tsitaadiga

Ma ei saa seda üldse tööle :S
Saan kenasti sisse logida. Aga nimekiri on tühi.
Olen lisanud inimesi, aga ikka ei näita kedagi.
Telefon R520m

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 21:57:28 vasta tsitaadiga

Taavi_R, peale sisselogimist pane kohe update, kui see ei aita, siis telefoni menüüst "Lae uuesti" (Ericssonil vast mingi muu fraas selle asemel)
_________________
There is no patch for human stupidity...
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2004 23:29:12 vasta tsitaadiga

Nüüd töötab icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madeinussr
HV kasutaja


liitunud: 03.02.2004




sõnum 05.04.2004 13:43:07 vasta tsitaadiga

mina käin oma c55-ga vot seal
http://start.e-messenger.net/wap/index.jsp

_________________
"Trying is the first step towards failure." -Homer J. Simpson
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 06.04.2004 21:04:38 vasta tsitaadiga

krt tulb kiri ette /LÜÜS EI VASTA / milles kamm võib ollla ...nokia7250i
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 07.04.2004 13:53:43 vasta tsitaadiga

töötab ilusti icon_smile.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 09.04.2004 21:40:56 vasta tsitaadiga

krt ikka ei sa kiri ette /LÜÜS EI VASTA / milles kamm võib ollla ...nokia7250i
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2004 21:46:20 vasta tsitaadiga

Pane inglisekeelseks ja siis anna teade mis ta annab icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 10.04.2004 18:01:59 vasta tsitaadiga

ei midagi samma jutt vaid muus keeles
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
milo
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 12.04.2004 01:57:04 vasta tsitaadiga

miks ta ütleb mulle, et failiforming tundmatu. nii läbi gprs'i kui wapi. 6310i. aidake lolli icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.04.2004 12:28:55 vasta tsitaadiga

eee.. küsimus, mis operaatorit tekasutate? see lüüs ei vasta on nokiate kala nagu alati - st. kui serveris on näiteks apache confimata et wml on wapi asjandus, siis peasabki seda lüüs ei vasta vms. http://start.e-messenger.net/wap/ see peaks kindlasti töötama, ise kasutan 6610 ja emt
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.04.2004 17:25:20 vasta tsitaadiga

ei funka ka see adre http://start.e-messenger.net/wap/ lüüs ei vasta jne
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.04.2004 21:36:59 vasta tsitaadiga

nii... vaatasin enda järjehoidjat mul oli hoopis see:
http://start2.e-messenger.net/wap/index.jsp
see peaks kindlalt tööama

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2004 01:57:39 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
nii... vaatasin enda järjehoidjat mul oli hoopis see:
http://start2.e-messenger.net/wap/index.jsp
see peaks kindlalt tööama


üks contact ütles et lüüs ei vasta aga teisega töötas aniuke probleem selles et see mis ta mulle vastas oli vene tähtedega ja vene keeles kuigi ta kirjutas mulle eesti keeles
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 16.04.2004 08:42:15 vasta tsitaadiga

dunno, mul kõik kenasti töötab/töötas
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 29.04.2004 20:03:37 vasta tsitaadiga

hm, aga palju see maksab?
et gprs on teadupärast selline asi, mis mõõdab hinda alla laetavatest Mega Baitidest. seega msn on siis tasuta v? või loeb seda teksti mis tuleb? 0.001 mb rida?
ühesõnaga, mille järgi hind määratakse?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 29.04.2004 20:18:17 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:
hm, aga palju see maksab?
või loeb seda teksti mis tuleb? 0.001 mb rida?


MHHHHHHHHHHH????
gprsil ju mb hind
kui sa seda ei tea siis, üks märk = 1 bait nii et arvuta ise, et 1024 märki on 1kb siis 1024x1024 märki on 1mb

EDIT: ja arvestada sellega, et see 1mb on umbes 241 wordi lehekülge, siis saab ikka päris palju kirjutada icon_smile.gif muidugi tuleb võtta maha need baidid mis kuluvad serveriga suhtlemiseks

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!


viimati muutis limp 30.04.2004 14:26:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2004 13:44:13 vasta tsitaadiga

Tõmbasin selle cMessengeri ja JustYak-i kah aga ei saa poindile pihta. Milline see kõige lihtsam nendest on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 30.04.2004 18:10:19 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Tõmbasin selle cMessengeri ja JustYak-i kah aga ei saa poindile pihta. Milline see kõige lihtsam nendest on? icon_rolleyes.gif

mis tel?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2004 18:42:56 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Tõmbasin selle cMessengeri ja JustYak-i kah aga ei saa poindile pihta. Milline see kõige lihtsam nendest on? icon_rolleyes.gif

mis tel?


3510i hetkel. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 30.04.2004 21:36:02 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
craf kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Tõmbasin selle cMessengeri ja JustYak-i kah aga ei saa poindile pihta. Milline see kõige lihtsam nendest on? icon_rolleyes.gif

mis tel?


3510i hetkel. icon_wink.gif

err, are you a dumbass r what?
"Nokia Series 40 mobile telephones are compatible with TipicME!"
seal loetelus 3510i pole, seega mida sa loodad? icon_confused.gif

ja kui sa ka leiaks sellise proge , mis töötab 3510i'l siis kas see paras närvide silmade jne vägistamine poole? icon_confused.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DivXXviD
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 30.04.2004 21:58:27 vasta tsitaadiga

kas telefon peaba inult interneti ja javat toetama et msn messengerit kasutada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 30.04.2004 21:59:24 vasta tsitaadiga

DivXXviD kirjutas:
kas telefon peaba inult interneti ja javat toetama et msn messengerit kasutada

jah.
khm, üldiselt selline link abiks http://www.tipic.com/node/view/139448#compatible
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 01:22:54 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:
Rajareits kirjutas:
craf kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Tõmbasin selle cMessengeri ja JustYak-i kah aga ei saa poindile pihta. Milline see kõige lihtsam nendest on? icon_rolleyes.gif

mis tel?


3510i hetkel. icon_wink.gif

err, are you a dumbass r what?
"Nokia Series 40 mobile telephones are compatible with TipicME!"
seal loetelus 3510i pole, seega mida sa loodad? icon_confused.gif

ja kui sa ka leiaks sellise proge , mis töötab 3510i'l siis kas see paras närvide silmade jne vägistamine poole? icon_confused.gif thumbs_up.gif



Mis asja? icon_eek.gif Seal ju öeldud, et 3510i-l nad töötavad. Programmid on korralikult paigas, ainult MSN-i seadeid ei oska toppida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 01.05.2004 09:59:18 vasta tsitaadiga

kuskohas?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 10:07:22 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:
kuskohas?


No näiteks seal: http://www.justyakchat.com/home.html või siis http://cmessenger.cleverlance.com/en/techinfo.jsp
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 01.05.2004 14:57:05 vasta tsitaadiga

aga vaata selle teema esimest postitust. Vaata seda lauset mis on miu antud lingi taga?! seega kui seal lehel pole 3510i siis järelikult sa seda tööle ka ei saa : /

PS: sinu lingil ei näe ma ka, et see jurakas emt seadeid toetaks ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 01.05.2004 15:03:59 vasta tsitaadiga

no siis võin mina oma 3510'ga MSN'i asemel võid määrida icon_smile.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 01.05.2004 15:10:35 vasta tsitaadiga

klOun kirjutas:
no siis võin mina oma 3510'ga MSN'i asemel võid määrida icon_smile.gif

karta on jah.
ma testisin ka neid teiste firmade omasi. loomulikult need ei töötanud. aga kui ma panin emt seaded ja siis läksin antud lehele, ei saanud valida 3510i'd ja muude telefonide omad oli liiga suured....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 15:36:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga vaata selle teema esimest postitust. Vaata seda lauset mis on miu antud lingi taga?! seega kui seal lehel pole 3510i siis järelikult sa seda tööle ka ei saa : /

PS: sinu lingil ei näe ma ka, et see jurakas emt seadeid toetaks ?


Vabandust, ma nüüd ei saa aru, mis sa sellega öelda tahad... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 01.05.2004 17:05:53 Re: mobiilne MSN ja selle probleemid. vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
http://e-messenger.net/
http://start.e-messenger.net/wap/
http://cmessenger.cleverlance.com/en/index.jsp
http://www.tipic.com/node/view/139448#compatible (selle peab tõmbama)
http://www.justyakchat.com/home.html (selle ka).

kui seda vaja ja seal lehel pole 3510i öeldud, siis mida sa loodad tööle saada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2004 17:59:57 vasta tsitaadiga

Mis see on mingi järgmine programm, et need teised tööle läheksid või? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2004 21:16:06 vasta tsitaadiga

Ei vasta vist keegi... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 06.05.2004 21:21:11 vasta tsitaadiga

on jah.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2004 21:23:19 vasta tsitaadiga

No aga siis ei saa ma enam sellest aru, miks need mobiilse-MSN-i tegijad teevad neile telefonidele programme, mis niikuinii tööle ei lähe? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 06.05.2004 22:13:17 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
No aga siis ei saa ma enam sellest aru, miks need mobiilse-MSN-i tegijad teevad neile telefonidele programme, mis niikuinii tööle ei lähe? icon_rolleyes.gif

...sinu mudelil...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2004 22:32:53 vasta tsitaadiga

craf kirjutas:
Rajareits kirjutas:
No aga siis ei saa ma enam sellest aru, miks need mobiilse-MSN-i tegijad teevad neile telefonidele programme, mis niikuinii tööle ei lähe? icon_rolleyes.gif

...sinu mudelil...


Jah... icon_wink.gif
Aga see ju tõesti mõttetu. Võtke näiteks JustYak lahti, seal ju olemas, et sobib 3510i-le aga kui seda tööle ei saa panna, miks nad siis teevad selle? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 06.05.2004 22:38:14 vasta tsitaadiga

see ei ole tehtud emt/tele2/radiolinja klientidele ! saa aru juba.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2004 22:41:48 vasta tsitaadiga

Tead, ega ei saa küll. Ma saan sellega sisse juba ju, aga MSN-i seadeid ei saa tööle.
Ah tegelikult vahet pole, jääb see asi sinnapaika.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2004 14:51:26 vasta tsitaadiga

symbian föönidele on lahe programm kohe msni jaoks ( agile messenger ). Automatic refreshi, smilede ja animatsioonidega thumbs_up.gif

see messenger millest te siin räägite oli päris huvitav alguses. Tüütavaks muutus aga non-automatic-refresh. Ei saanud nagu aru kui keegi sinuga rääkida tahtis, pidid ise useri peale minema ja vaatama ega ta sinuga midagi rääkinud pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
craf
HV kasutaja
craf

liitunud: 20.02.2003




sõnum 09.05.2004 20:14:27 vasta tsitaadiga

tobler kirjutas:
symbian föönidele

see on jah, ütleks, et küllaltki suur takistus. see mingil 4jal tel umbes... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2004 23:55:29 vasta tsitaadiga

et siis nagu Alcatel ot535 pole see võimalik või.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 00:03:46 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
et siis nagu Alcatel ot535 pole see võimalik või.

Endal R520m peal töötab kenasti. Toksisin koolis sama aadressi sõbra OT535 sisse, aga seal lõi mingi veateate ette.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 00:14:03 vasta tsitaadiga

et nagu r520 pole javat või.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 00:27:38 vasta tsitaadiga

Ei ole.
Kasutan seda aadressi: http://start.e-messenger.net/wap/

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2004 00:47:29 vasta tsitaadiga

homme proovin, ehk siis saab telefonisse neti kah.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onyx
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 10.05.2004 14:42:13 vasta tsitaadiga

Keegi oskab äkki mõne MSNcliendi soovitada ka n3660'le?
Kasutan hetkel seda: http://www.agilemobile.com/am.html , täitsa kärab hetkel, kusjuures vähemalt tasuta . Kuid sooviks teisi variante ka vähe proovida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  mobiilne MSN ja selle probleemid. mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.