Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pihi.net märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 23:20:44 Pihi.net vasta tsitaadiga

anna andeks kõik mis su hingel....

PIHI.NET

andke andeks et risustan foorumit!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martty
HV kasutaja
martty

liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.03.2004 23:28:37 vasta tsitaadiga

see ju alles mõned päevad tagasi oli siin icon_confused.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 30.03.2004 23:32:28 vasta tsitaadiga

usun et on praegugi üks.
Iga päev keegi paneb selle ja ülejäänud koristatakse ära.

_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 23:33:05 vasta tsitaadiga

vabandage....ei suutnud leida seda siit....ja pole ka varem näinud icon_redface.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 30.03.2004 23:35:56 vasta tsitaadiga

Kolmas kord juba..... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tony Soprano
HV kasutaja


liitunud: 12.03.2002




sõnum 30.03.2004 23:37:28 vasta tsitaadiga

Ma panin teist korda yles sest vana teemat polnd icon_redface.gif
_________________
Valitsus salgab juhtunut.......
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 31.03.2004 01:07:52 vasta tsitaadiga

Ma panin esimest korda ülesse ja praegu avastasin,et kadunud jah..Mis siis sellel esimesel viga oli? icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 31.03.2004 01:11:42 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=31051

Punkt nr 1.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 01:12:25 vasta tsitaadiga

see pihi.net sakib täiega... ja ma arvan, et eelnevad samasisulised teemad kustutati seepärast, et mõned HV geeniused avastasid, et väga tore on sealt pihi.net lehelt siia copy-paste'ida neile kõige rohkem meeldinud pihtimusi, ja nii korduvalt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 31.03.2004 01:26:02 vasta tsitaadiga

Puhastagu siis jama ära ja pangu siis teema lukku,et ila postitada ei saaks...vaja siis kohe kõik ära killida..Aga nii on elu lihtsam tegelt jah-kõri läbi ,siis pole asjatut vaidlemist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2004 09:52:19 vasta tsitaadiga

lukku
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 21:24:18 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=17348
Teen teema lahti, sest seal on arutelu vääriv pihtimus.
Mida endast arvate? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 21:35:01 vasta tsitaadiga

misasja.... icon_eek.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 21:50:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kurat, tapsin kedagi just nüüd. Oma viga et ekraani ette tuli. tegelt mul ple midagi ööliblikate vastu.



Krt, naerda saab seal ikka kõvasti
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2005 21:55:02 vasta tsitaadiga

...kuradi sitapead raisk... icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 12.08.2005 21:59:45 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab ka, millisest kasutajast jutt käis? icon_confused.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 12.08.2005 22:21:34 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=17370 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 12.08.2005 22:51:15 vasta tsitaadiga

Caveman kirjutas:
http://www.pihi.net/?mid=17370 icon_rolleyes.gif

Arvatavasti K-saluuni töötaja icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2005 00:49:37 vasta tsitaadiga

suht haige jutt seal.naiste stoorid olid päris head
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.08.2005 01:13:13 vasta tsitaadiga

CoperniK kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=31051

Punkt nr 1.

üldiselt olen tähele pnnud, et siin alamfoorumis eksitakse ikka pidevalt ja iga päev selle reegli vastu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2005 01:16:11 vasta tsitaadiga

see K värk jah päris tore icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 14.08.2005 21:25:41 vasta tsitaadiga

mmm meie fustreerunud it neegri lugu läheb edasi ...............

Tegelikult on see ju täitsa masendav. Eesti ittt käib alla nagu ka paljud muud asjad siin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.08.2005 10:17:43 vasta tsitaadiga

irw icon_smile.gif hea, et see naljafoorum... aga jah teeninduse osas on Eestil tõesti õppida...
Samas ei ole midagi hullemat, kui ennastäis teadmisteta inimene, kes arvab, et ta on maailmanaba icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 14:37:32 vasta tsitaadiga

No see on ikka tõesti tegelt võibolla isegi kasulik portaal kus mõned saavad ennast välja elada icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

tsitaat:
TERVITAN LÜGi 12B KLASSI AITÄH VÄRDJAD KOMPLEKSIROHKETE AASTATE EEST. H**RAD RAISK
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 15:10:18 vasta tsitaadiga

rate kohta suht hea lause
http://www.pihi.net/?mid=17468
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 15.08.2005 15:29:10 vasta tsitaadiga

Päris hea icon_biggrin.gif , see hindamise asi seal on küll idiootselt tehtud. Võid mitu tundi järjest ühte samat asja hinnata icon_razz.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2005 16:16:13 vasta tsitaadiga

Nuh CSi vennad on siis asi nii hull? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.08.2005 17:13:26 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=1287 irw icon_smile.gif
seal ikka huvitavad lugusid
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 16.08.2005 00:18:56 vasta tsitaadiga

Endine raevund HV kasutaja icon_smile.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.08.2005 00:26:52 vasta tsitaadiga

Homer5 kirjutas:
Endine raevund HV kasutaja icon_smile.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2125240#2125240
Teinekord loe teemat.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 16.08.2005 00:36:56 vasta tsitaadiga

Samas... asi on suht naljast kaugel... Otsides siit foorumist miskit konkteetset vastust peab tõdema , et jooksed peaga vastu seina :S Suht sisuvabad postitused vaatavad vastu vahetevahel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 16.08.2005 01:24:42 vasta tsitaadiga

Tõsi, aga enamjaolt, kui oskad küsida, siis ka vastatakse. Kui küsimus kaldub absurdsuse poole, siis ära sa oota ka korralikku vastust.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 06.01.2006 23:12:04 vasta tsitaadiga

Jälle üks fustreerunud kodanik, kelle me oleme andmeside foorumist minema peksnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 01:20:07 vasta tsitaadiga

Klikkides lingile "vaadatuimad": http://pihi.net/?a=ac3b33c41bf570c0b0897fb4ab921b40 icon_eek.gif

HinnaVaatlusest sellele pihtimusele linkimine on ikka oma töö vist teinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sitavikat
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2006




sõnum 07.01.2006 02:44:34 vasta tsitaadiga

jumala haige nohh icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif http://pihi.net/?mid=2418
tõeterake http://pihi.net/?mid=23704 thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 03:14:03 vasta tsitaadiga

http://pihi.net/?mid=23890 andekas icon_smile.gif
http://pihi.net/index.php?mid=22941 koomik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 07.01.2006 03:33:25 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=18219 - Pirasõber
http://www.pihi.net/?mid=16697 - not for keissmoders (KARM)
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2006 03:44:36 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=12
http://www.pihi.net/?mid=506
http://www.pihi.net/?mid=23053
Päris head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2006 19:29:14 vasta tsitaadiga

See on ikka julm koht, olen ka ennast seal pool soodaks naernud.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddario
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2005




sõnum 15.01.2006 23:12:12 vasta tsitaadiga

heh
_________________
daddario@debianx:~$
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2006 00:35:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mis pihi.netil viga on? juba tükk aega on lehekülg maas...
_________________
Kraam müügiks
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 22.03.2006 01:30:58 vasta tsitaadiga

CurJam kirjutas:
Kas keegi teab mis pihi.netil viga on? juba tükk aega on lehekülg maas...

ot:
igatsed?


ei oska öelda icon_biggrin.gif , peaks kiiresti ise mingi taolise saidi kokku lööma.... nii rahasaamise eesmärgil....
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2006 23:00:34 vasta tsitaadiga

icon_sad.gif
This domain is currently expired.

Krt hea ajaviite leht nüüd lambist kadunud või?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 25.03.2006 14:16:32 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
icon_sad.gif
This domain is currently expired.

Krt hea ajaviite leht nüüd lambist kadunud või?


keegi unustas domeeni uuendada (st. aastamaksu maksta)... seega... minu teada on veel nac aega peale selle teate ilmumist, et asi ära maksta...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 04:08:52 vasta tsitaadiga

Kurat küll. Tõesti kahju, kui see maas peaks olema. Nii hea seal vahel aega veetmas ja naermas käia. icon_neutral.gif
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 01.04.2006 22:10:44 vasta tsitaadiga

äkki teeks veikse korjanduse ? suht kurb kui asi kaoks, kellele meeldis kirjutada, kellele lugeda, kõik said oma...
_________________
who is general error and why is he reading my harddisk?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 01.04.2006 23:22:52 vasta tsitaadiga

ja kellele, ma oleks käpp ma arvan icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 02.04.2006 01:00:20 vasta tsitaadiga

HannesH kirjutas:
äkki teeks veikse korjanduse ? suht kurb kui asi kaoks, kellele meeldis kirjutada, kellele lugeda, kõik said oma...


aga teeks hoopis nii, et mina hangin hostingu ja domeeni, keegi kirjutab valmis koodi ja mina panen selle serverisse käima... ofc peaks koodis olema juba default võimalused lisada mingid reklaambannerid (et siis reklaamimüügiga kulud tasa teenida)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 02.04.2006 01:23:20 vasta tsitaadiga

hosting tasuline nagu aru saan? mks sul mingi im-i pole? ma võiks mingil määral kaasa aidata.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattiaza
HV kasutaja
mattiaza

liitunud: 15.07.2002




sõnum 02.04.2006 11:45:43 vasta tsitaadiga

Asi pole ainult rahas. Pihi.net endise omaniku sõnul ununes domeen uuendamata, ja keegi teine jõudis selle ära näpata. Nüüd sama nime suure tõenäosusega tagasi ei saa, küll aga peaks minuarust sama lehe ja olemasoleva andmebaasi mujale üleviimine lihtne olema.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pihi.net mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.