Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 18:51:00 Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? vasta tsitaadiga

Kuna libekalale ei meeldinud, et asja tema teemas arutati aga mind asi huvitama hakkas, siis teen uue teema...

Minu avatar on selline, kuna olen Looney Tunes fänn. Peale selle meeldib mulle Babylon 5 ja Garibaldi ning kolmandaks, kuna Daffy Duck on lahe kuju. icon_biggrin.gif

[ Seda sõnumit muutis: udumees on 30.04.2002 18:56 ]
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2002 18:56:00 vasta tsitaadiga

Mulle meeldivad hõbedased, säravad ja peegeldavad asjad.
Tegin midagi terase sarnast icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 18:56:00 vasta tsitaadiga

Mul on selline,sest ma olen "noor"!
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.04.2002 19:07:00 vasta tsitaadiga

Juba vana HV päevil oli osadel inimestel pealiskaudsel lugemisel minu tekstide tegeliku sisu suhtes eksiarvamusi. Avatar on omamoodi meeldetuletus, et on asju, millesse tuleb süveneda õigeks mõistmiseks, kõigi nüansside hoomamiseks. Kas seda nüüd alati tarvis on, ehk õnnestub mul ennast parandada arusaadavuse koha pealt icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kuid arvan, et ka tulevikus on osa minu nõuandeid täiesti meelega mitmemõttelised, pelgalt viited õige suuna otsimiseks. Palun seda välja taluda.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
susi
HV veteran

liitunud: 24.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 19:17:00 vasta tsitaadiga

mul see avatar nimest > susi. ja miks just selline .... lihtsalt oli esimene pilt , mis netis ette jäi, kus hunt peal .... ja teistel pole näinud ja ilus värviline ka. praegu (30 aprill 2002) on avatar negativis, sest siis äkki hirmutavam - volbri värk ikkagi. icon_wink.gif kunagi kui leian parema susi ehk siis uuendan - aga teema jääb ikkagi susi

[ Seda sõnumit muutis: susi on 30.04.2002 19:18 ]
Kommentaarid: 263 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 19:25:00 vasta tsitaadiga

aga selline ma olengi icon_lol.gif
tegelt võib-olla tulevikus kunagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoybone
HV kasutaja
zoybone

liitunud: 09.03.2002




sõnum 30.04.2002 19:37:00 vasta tsitaadiga

breketitega hambaid ää leidnud icon_sad.gif siis valisingi selle
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2002 19:49:00 vasta tsitaadiga

aga mul on nimi niisama lambist kui avatargi
kumbki ei kirjelda minu tegelikku olemust
v6ibolla siis ainult minu r66msameelsust ja muretust
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 30.04.2002 19:51:00 vasta tsitaadiga

Kordan siis veelkord: enda avatar läheb kasutajanimega 100% kokku, "välja saetud" netist sikutatud AVP2 pildist. HV kasutajanimi jäi AVP2 mängust lihtsalt meelde.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.04.2002 19:57:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

30.04.2002 19:49 libekala kirjutas:
aga mul on nimi niisama lambist kui avatargi
kumbki ei kirjelda minu tegelikku olemust
v6ibolla siis ainult minu r66msameelsust ja muretust

Siis sobib ju piisavalt ja kuna siin naissoost inimesi vähe, siis sa vast ka edaspidi pääsed suuremast hurjutamisest ebasiivsuse pärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 20:03:00 vasta tsitaadiga

predator andis idee, miks teil on selline nimi nagu on?




------------------------------------
*Nu* tahab jälle teema ära "rikkuda"
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.04.2002 20:05:00 vasta tsitaadiga

Miks sul sellised eesmärgid? Ava parem siis vastav teema kui tõeliselt huvi pakub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2002 20:07:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

30.04.2002 19:57 XYZ kirjutas:
Siis sobib ju piisavalt ja kuna siin naissoost inimesi vähe, siis sa vast ka edaspidi pääsed suuremast hurjutamisest ebasiivsuse pärast icon_biggrin.gif

ausalt öeldes ei leia oma avatari mitte siivutuma olevat kui too HVF avatarikogust

icon_razz.gif pigem palju viisakam ja kompetentsem (loe: potentsi rohkem icon_razz.gif )
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.04.2002 20:14:00 vasta tsitaadiga

Mina muigan mõlema suhtes aga mida naissoost isikud asjast arvata võivad icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif oled sa kindel, et suudad alati oma potentsi nende nõudmistele vastavaks tõestada icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kui naistel (neid vist siiski paar on mõnikord siin külalisteks) midagi tegelikult on öelda, siis las ütlevad ise ......
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 20:29:00 vasta tsitaadiga

link :: mix on teil selline avatar...

... nu nii nüüd siis jõdsime zoonile selleski
vallas järele ...

[ Seda sõnumit muutis: DigeBeni on 30.04.2002 20:36 ]
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2002 20:35:00 vasta tsitaadiga

paratamatult annab see teema infot HVF kasutajate kohta
pealegi selline teema kuulub pea iga foorumi juurde icon_razz.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anonüümne
HV kasutaja
Anonüümne

liitunud: 14.03.2002




sõnum 30.04.2002 21:32:00 vasta tsitaadiga

Avataar on ikka ilu pärast. Analoog stuff, eriti VU-meetrid on ju toredad. Pildil olev detail pärineb Avalon Design VT-747SP Class A lamp-optokompressorist-ekvalaiserist, mis ei maksa muide rohkem kui $2495..
Ja nimi on ikka segaduse külvamiseks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 21:33:00 vasta tsitaadiga

Minu avataril on kujutatud...
...eee...Raiku...ca 10 aastat tagasi.
Ja kuna ma olengi Raiku (see on küll mu hüüdnimi aga tuleneb siiski pärisnimest), siis olen ma oma avatari ja kasutajanime puhul üles näidanud erilist fantaasiavaegust icon_sad.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
winter
HV veteran
winter

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2002 21:53:00 vasta tsitaadiga

minul on selline avatar sellepärast, et ma tegelikult olengi selline täkk icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
†maniac†
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002




sõnum 01.05.2002 05:49:00 vasta tsitaadiga

mäniac (hüüdnimi) -> †maniac† (kasutajanimi HV-s) -> avatar selline, nigu on. Vabandan, et pildi suurus on veica üle lubatud normi ja failitüüp *.bpm, kuna pole siiamaani leidnud aega ühtegi spets pilditöötlemisproget kasutusele võtta icon_razz.gif . Käkkisin ta kokku kasutades vaid win98SE tagasihoidlikke lisasid. Algselt oli ta nii suur.

_________________
vahet pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 07:28:00 vasta tsitaadiga

Nick tuleb nimest ja avatar on lambist.
elu on ikka lihtne
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 10:32:00 vasta tsitaadiga

Kas selline ei sobi näiteks?

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lynx
HV kasutaja
Lynx

liitunud: 11.12.2001




sõnum 01.05.2002 10:43:00 vasta tsitaadiga

mul on selline avatar, sest kunagi fännasin quake'i
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nael
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 12:00:00 vasta tsitaadiga

Mul on sellepärast haamer, et "nael" ja "haamer" sobivad kokku.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 12:15:00 vasta tsitaadiga

nael kle, ega sa set@home HinnaVaatluse tiimi enam ei toeta
oma resursiga või on sul ulmeliselt aeglane arvuti?

0-mees oled ikka?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nael
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 12:44:00 vasta tsitaadiga

Hetkel ei ole võimalik toetada, emaplaat on arvutil katki.
Kasutan laenatud 200mhz, mille bios arvab et mul on 16mb mälu 196mb asemel.
Emaplaadi otsingud käivad.. kui hästi läheb saan järgmise nädala lõpuks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 01.05.2002 12:59:00 vasta tsitaadiga

Avatar on selline, kuna ta on selline ja nimi on selline, kuna ta on nimi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 01.05.2002 13:59:00 vasta tsitaadiga

mmm avatar on pärit mu korpuselt... e. siis, mu massina ees on sihkene vent... icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
P6nn
HV vaatleja


liitunud: 18.03.2002




sõnum 01.05.2002 14:16:00 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 15:26:00 vasta tsitaadiga

Sest mul on AMD Athlon prose icon_smile.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 15:47:00 vasta tsitaadiga

Sest mulle meeldib veits raskem muusika
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.05.2002 15:52:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

01.05.2002 15:47 Andrez kirjutas:
Sest mulle meeldib veits raskem muusika

Mitmest kilogrammist alates?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sn4ip3r
HV kasutaja
sn4ip3r

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.05.2002 15:58:00 vasta tsitaadiga

Aga mina kopeerisin oma avatari M$ V$ .N3T ikooni pealt sest see on mu põhiline progemisplatvorm. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nazca
HV kasutaja
Nazca

liitunud: 09.04.2002




sõnum 01.05.2002 16:09:00 vasta tsitaadiga

Nimi on mul lambist. Avatar sellepärast selline et mõni aasta tagasi sai kõvasti rullimas käidud. Ja mul on sama laud ja truckid ka (independent truck's powell teck).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.05.2002 16:21:00 vasta tsitaadiga

No meeldis kunagi selline tegelane lasteraamatust. Oli selline rahulik, teadis palju aga polnud samas ninatark.

_________________
Sammalhabe on rääkinud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.05.2002 16:28:00 vasta tsitaadiga

sest äääästi kuri olen >icon_wink.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ta1c
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 01.05.2002 17:01:00 vasta tsitaadiga

Hmm... Mnjah. Kolm korda võite arvata, miks selline avatar. icon_biggrin.gif
(Vihje: Eesti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 17:17:00 vasta tsitaadiga

no minu oma on raske arvata icon_wink.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 17:31:00 vasta tsitaadiga

sest Bacardi on hääicon_wink.gif eriti in da mix
(tegelt on paremaid ka aga neil pole nii lahedaid logosid, pilte, kahjuks:(
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
†maniac†
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002




sõnum 01.05.2002 20:59:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

01.05.2002 10:32 Raiku kirjutas:
Kas selline ei sobi näiteks?


ideaalselt sobib..eee..kui hinnas kokkuleppele jõuame, siis olen oma avatari vahetuseks koheselt valmis icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2002 22:16:00 vasta tsitaadiga

Võta ja pane lihtsalt icon_biggrin.gif
Vihje: copy and paste

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
†maniac†
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2002




sõnum 01.05.2002 23:01:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

01.05.2002 22:16 Raiku kirjutas:
Võta ja pane lihtsalt icon_biggrin.gif
Vihje: copy and paste


tänud sulle. Mul oli asi juba salaja desktopile seivitud..upin ta oma "kodukale", siis on kindel, et asi ära ei kao (v. a. hot'i ajutised tõrked)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simpsac
HV kasutaja
Simpsac

liitunud: 15.11.2001




sõnum 02.05.2002 00:30:00 vasta tsitaadiga

Alustan kõigepealt nimest.Hüüdnimi Simpsac kujunes mul välja juba siis kui olin alle väike-väike.Selise nimega hakkas mind kutsuma üks minu präegastest sõbrannadest,kes oli siis alle nuu nii 4-5 aastane!icon_smile.gif Präegusex ajax on se nimi saanud mulle igalpool kasutatavax initsiaalix!
Kuid nüüd siis avatari juurde! Selle logo,ehk siis avatari leidsin puht juhuslikult netist.Kohe kui seda nägin teadsin ,et see on see mida ma otsin olen...:smile:Avatar ise kujutab UFOt,kes peaxi siis nagu mind iseloomustama!..."sauky!viibin hetkel planeet maal..."..midagi sellist! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2002 01:47:00 vasta tsitaadiga

Avatar on sellline, kuna olen üks tõsine õlle (pilku) sõber, sest sõprus õllega on tudengile KOHUSTUSLIK!!!






Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2002 02:37:00 vasta tsitaadiga

Avatar on siuke, sest sobis nimega HV pakutud variantidest kõige rohkem. nu kui ei viitsind akata kuskilt mingit ekstra pilti otsima... nu kui olen juba siuke laisk...

nimi aga... kunagi sai sellise nimega karakter mingis mudas tehtud. tahtsin tegelt allivatimees panna, aga see konkreetne muda ei lasknud üle 12 tähega nimesi panna.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 02.05.2002 23:11:00 vasta tsitaadiga

eh, avatar fantaasiavaene, olengi mina :-S nimi aga saadud hüüdnimi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.05.2002 23:27:00 vasta tsitaadiga

Selline nimi sellepärast, et olen sündinud 29. mail icon_biggrin.gif Avatari tegin igavusest, nagunii vahetan varsti jälle ära.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valgehunt
HV vaatleja
valgehunt

liitunud: 22.01.2002




sõnum 03.05.2002 15:48:00 vasta tsitaadiga

Ah, et kus ma selle friigipildi välja tõmbasin? Ei ütle! icon_razz.gif


___________________
Let Your Freak Out



_________________
HV kasutaja #493
piix piix
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2002 18:04:00 vasta tsitaadiga

Tegin uue avatari, sest osadele paistis maru tähtis olevat, milline kellelgi on ja kust kellegi oma pärit on!
Loodan et see kõlbab ja ei kordu teistega.
Kuna olen Hiid, siis ka suured poisid pildil!


_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.05.2002 18:17:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

03.05.2002 18:04 Hiid kirjutas:
Tegin uue avatari, sest osadele paistis maru tähtis olevat, milline kellelgi on ja kust kellegi oma pärit on!
Loodan et see kõlbab ja ei kordu teistega.
Kuna olen Hiid, siis ka suured poisid pildil!

Kuid see pole veel põhjus lubatust (70x70) suurem teha....
Äkki surud õige natukese kokku.

Juba parem...

[ Seda sõnumit muutis: XYZ on 03.05.2002 18:18 ]
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.