|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2002 18:51:00
Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? |
|
|
Kuna libekalale ei meeldinud, et asja tema teemas arutati aga mind asi huvitama hakkas, siis teen uue teema...
Minu avatar on selline, kuna olen Looney Tunes fänn. Peale selle meeldib mulle Babylon 5 ja Garibaldi ning kolmandaks, kuna Daffy Duck on lahe kuju.
[ Seda sõnumit muutis: udumees on 30.04.2002 18:56 ]
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2002 18:56:00
|
|
|
Mulle meeldivad hõbedased, säravad ja peegeldavad asjad.
Tegin midagi terase sarnast
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
30.04.2002 18:56:00
|
|
|
| Mul on selline,sest ma olen "noor"!
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.04.2002 19:07:00
|
|
|
Juba vana HV päevil oli osadel inimestel pealiskaudsel lugemisel minu tekstide tegeliku sisu suhtes eksiarvamusi. Avatar on omamoodi meeldetuletus, et on asju, millesse tuleb süveneda õigeks mõistmiseks, kõigi nüansside hoomamiseks. Kas seda nüüd alati tarvis on, ehk õnnestub mul ennast parandada arusaadavuse koha pealt
Kuid arvan, et ka tulevikus on osa minu nõuandeid täiesti meelega mitmemõttelised, pelgalt viited õige suuna otsimiseks. Palun seda välja taluda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
susi
HV veteran
liitunud: 24.03.2002
|
30.04.2002 19:17:00
|
|
|
mul see avatar nimest > susi. ja miks just selline .... lihtsalt oli esimene pilt , mis netis ette jäi, kus hunt peal .... ja teistel pole näinud ja ilus värviline ka. praegu (30 aprill 2002) on avatar negativis, sest siis äkki hirmutavam - volbri värk ikkagi. kunagi kui leian parema susi ehk siis uuendan - aga teema jääb ikkagi susi
[ Seda sõnumit muutis: susi on 30.04.2002 19:18 ]
|
|
| Kommentaarid: 263 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
30.04.2002 19:25:00
|
|
|
aga selline ma olengi
tegelt võib-olla tulevikus kunagi
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zoybone
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002
|
30.04.2002 19:37:00
|
|
|
breketitega hambaid ää leidnud siis valisingi selle
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2002 19:49:00
|
|
|
aga mul on nimi niisama lambist kui avatargi
kumbki ei kirjelda minu tegelikku olemust
v6ibolla siis ainult minu r66msameelsust ja muretust
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
30.04.2002 19:51:00
|
|
|
| Kordan siis veelkord: enda avatar läheb kasutajanimega 100% kokku, "välja saetud" netist sikutatud AVP2 pildist. HV kasutajanimi jäi AVP2 mängust lihtsalt meelde.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.04.2002 19:57:00
|
|
|
| tsitaat: |
30.04.2002 19:49 libekala kirjutas:
aga mul on nimi niisama lambist kui avatargi
kumbki ei kirjelda minu tegelikku olemust
v6ibolla siis ainult minu r66msameelsust ja muretust
|
Siis sobib ju piisavalt ja kuna siin naissoost inimesi vähe, siis sa vast ka edaspidi pääsed suuremast hurjutamisest ebasiivsuse pärast
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.04.2002 20:03:00
|
|
|
predator andis idee, miks teil on selline nimi nagu on?
------------------------------------
*Nu* tahab jälle teema ära "rikkuda"
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.04.2002 20:05:00
|
|
|
Miks sul sellised eesmärgid? Ava parem siis vastav teema kui tõeliselt huvi pakub
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2002 20:07:00
|
|
|
| tsitaat: |
30.04.2002 19:57 XYZ kirjutas:
Siis sobib ju piisavalt ja kuna siin naissoost inimesi vähe, siis sa vast ka edaspidi pääsed suuremast hurjutamisest ebasiivsuse pärast
|
ausalt öeldes ei leia oma avatari mitte siivutuma olevat kui too HVF avatarikogust
pigem palju viisakam ja kompetentsem (loe: potentsi rohkem )
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
30.04.2002 20:14:00
|
|
|
Mina muigan mõlema suhtes aga mida naissoost isikud asjast arvata võivad oled sa kindel, et suudad alati oma potentsi nende nõudmistele vastavaks tõestada
Kui naistel (neid vist siiski paar on mõnikord siin külalisteks) midagi tegelikult on öelda, siis las ütlevad ise ......
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.04.2002 20:29:00
|
|
|
link :: mix on teil selline avatar...
... nu nii nüüd siis jõdsime zoonile selleski
vallas järele ...
[ Seda sõnumit muutis: DigeBeni on 30.04.2002 20:36 ]
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.04.2002 20:35:00
|
|
|
paratamatult annab see teema infot HVF kasutajate kohta
pealegi selline teema kuulub pea iga foorumi juurde
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anonüümne
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2002
|
30.04.2002 21:32:00
|
|
|
Avataar on ikka ilu pärast. Analoog stuff, eriti VU-meetrid on ju toredad. Pildil olev detail pärineb Avalon Design VT-747SP Class A lamp-optokompressorist-ekvalaiserist, mis ei maksa muide rohkem kui $2495..
Ja nimi on ikka segaduse külvamiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
30.04.2002 21:33:00
|
|
|
Minu avataril on kujutatud...
...eee...Raiku...ca 10 aastat tagasi.
Ja kuna ma olengi Raiku (see on küll mu hüüdnimi aga tuleneb siiski pärisnimest), siis olen ma oma avatari ja kasutajanime puhul üles näidanud erilist fantaasiavaegust
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
winter
HV veteran

liitunud: 17.01.2002
|
30.04.2002 21:53:00
|
|
|
minul on selline avatar sellepärast, et ma tegelikult olengi selline täkk
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniac
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2002
|
01.05.2002 05:49:00
|
|
|
mäniac (hüüdnimi) -> maniac (kasutajanimi HV-s) -> avatar selline, nigu on. Vabandan, et pildi suurus on veica üle lubatud normi ja failitüüp *.bpm, kuna pole siiamaani leidnud aega ühtegi spets pilditöötlemisproget kasutusele võtta . Käkkisin ta kokku kasutades vaid win98SE tagasihoidlikke lisasid. Algselt oli ta nii suur.
_________________ vahet pole |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
01.05.2002 07:28:00
|
|
|
Nick tuleb nimest ja avatar on lambist.
elu on ikka lihtne
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
01.05.2002 10:32:00
|
|
|
Kas selline ei sobi näiteks?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lynx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2001
|
01.05.2002 10:43:00
|
|
|
mul on selline avatar, sest kunagi fännasin quake'i
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nael
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2001
|
01.05.2002 12:00:00
|
|
|
| Mul on sellepärast haamer, et "nael" ja "haamer" sobivad kokku.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
01.05.2002 12:15:00
|
|
|
nael kle, ega sa set@home HinnaVaatluse tiimi enam ei toeta
oma resursiga või on sul ulmeliselt aeglane arvuti?
0-mees oled ikka?
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nael
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2001
|
01.05.2002 12:44:00
|
|
|
Hetkel ei ole võimalik toetada, emaplaat on arvutil katki.
Kasutan laenatud 200mhz, mille bios arvab et mul on 16mb mälu 196mb asemel.
Emaplaadi otsingud käivad.. kui hästi läheb saan järgmise nädala lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
01.05.2002 12:59:00
|
|
|
| Avatar on selline, kuna ta on selline ja nimi on selline, kuna ta on nimi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
01.05.2002 13:59:00
|
|
|
mmm avatar on pärit mu korpuselt... e. siis, mu massina ees on sihkene vent...
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P6nn
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
01.05.2002 15:47:00
|
|
|
| Sest mulle meeldib veits raskem muusika
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
01.05.2002 15:52:00
|
|
|
| tsitaat: |
01.05.2002 15:47 Andrez kirjutas:
Sest mulle meeldib veits raskem muusika
|
Mitmest kilogrammist alates?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sn4ip3r
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
01.05.2002 15:58:00
|
|
|
Aga mina kopeerisin oma avatari M$ V$ .N3T ikooni pealt sest see on mu põhiline progemisplatvorm.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nazca
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2002
|
01.05.2002 16:09:00
|
|
|
| Nimi on mul lambist. Avatar sellepärast selline et mõni aasta tagasi sai kõvasti rullimas käidud. Ja mul on sama laud ja truckid ka (independent truck's powell teck).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammalhabe
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001
|
01.05.2002 16:21:00
|
|
|
No meeldis kunagi selline tegelane lasteraamatust. Oli selline rahulik, teadis palju aga polnud samas ninatark.
_________________ Sammalhabe on rääkinud... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.05.2002 16:28:00
|
|
|
sest äääästi kuri olen >
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ta1c
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2002
|
01.05.2002 17:01:00
|
|
|
Hmm... Mnjah. Kolm korda võite arvata, miks selline avatar.
(Vihje: Eesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
01.05.2002 17:17:00
|
|
|
no minu oma on raske arvata
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
01.05.2002 17:31:00
|
|
|
sest Bacardi on hää eriti in da mix
(tegelt on paremaid ka aga neil pole nii lahedaid logosid, pilte, kahjuks:(
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniac
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2002
|
01.05.2002 20:59:00
|
|
|
| tsitaat: |
01.05.2002 10:32 Raiku kirjutas:
Kas selline ei sobi näiteks?
|
ideaalselt sobib..eee..kui hinnas kokkuleppele jõuame, siis olen oma avatari vahetuseks koheselt valmis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
01.05.2002 22:16:00
|
|
|
Võta ja pane lihtsalt
Vihje: copy and paste
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniac
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2002
|
01.05.2002 23:01:00
|
|
|
| tsitaat: |
01.05.2002 22:16 Raiku kirjutas:
Võta ja pane lihtsalt
Vihje: copy and paste
|
tänud sulle. Mul oli asi juba salaja desktopile seivitud..upin ta oma "kodukale", siis on kindel, et asi ära ei kao (v. a. hot'i ajutised tõrked)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Simpsac
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
02.05.2002 00:30:00
|
|
|
Alustan kõigepealt nimest.Hüüdnimi Simpsac kujunes mul välja juba siis kui olin alle väike-väike.Selise nimega hakkas mind kutsuma üks minu präegastest sõbrannadest,kes oli siis alle nuu nii 4-5 aastane! Präegusex ajax on se nimi saanud mulle igalpool kasutatavax initsiaalix!
Kuid nüüd siis avatari juurde! Selle logo,ehk siis avatari leidsin puht juhuslikult netist.Kohe kui seda nägin teadsin ,et see on see mida ma otsin olen...:smile:Avatar ise kujutab UFOt,kes peaxi siis nagu mind iseloomustama!..."sauky!viibin hetkel planeet maal..."..midagi sellist!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lempzz
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
02.05.2002 01:47:00
|
|
|
Avatar on sellline, kuna olen üks tõsine õlle (pilku) sõber, sest sõprus õllega on tudengile KOHUSTUSLIK!!!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
02.05.2002 02:37:00
|
|
|
Avatar on siuke, sest sobis nimega HV pakutud variantidest kõige rohkem. nu kui ei viitsind akata kuskilt mingit ekstra pilti otsima... nu kui olen juba siuke laisk...
nimi aga... kunagi sai sellise nimega karakter mingis mudas tehtud. tahtsin tegelt allivatimees panna, aga see konkreetne muda ei lasknud üle 12 tähega nimesi panna.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
02.05.2002 23:11:00
|
|
|
| eh, avatar fantaasiavaene, olengi mina :-S nimi aga saadud hüüdnimi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
02.05.2002 23:27:00
|
|
|
Selline nimi sellepärast, et olen sündinud 29. mail Avatari tegin igavusest, nagunii vahetan varsti jälle ära.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valgehunt
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2002
|
03.05.2002 15:48:00
|
|
|
Ah, et kus ma selle friigipildi välja tõmbasin? Ei ütle!
___________________
Let Your Freak Out
_________________ HV kasutaja #493
piix piix |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.05.2002 18:04:00
|
|
|
Tegin uue avatari, sest osadele paistis maru tähtis olevat, milline kellelgi on ja kust kellegi oma pärit on!
Loodan et see kõlbab ja ei kordu teistega.
Kuna olen Hiid, siis ka suured poisid pildil!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
03.05.2002 18:17:00
|
|
|
| tsitaat: |
03.05.2002 18:04 Hiid kirjutas:
Tegin uue avatari, sest osadele paistis maru tähtis olevat, milline kellelgi on ja kust kellegi oma pärit on!
Loodan et see kõlbab ja ei kordu teistega.
Kuna olen Hiid, siis ka suured poisid pildil!
|
Kuid see pole veel põhjus lubatust (70x70) suurem teha....
Äkki surud õige natukese kokku.
Juba parem...
[ Seda sõnumit muutis: XYZ on 03.05.2002 18:18 ]
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|