|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
30.01.2004 21:39:25
kas on olemas sellist programmi millega saab töökorras cd kasutamiskõlbmatuks teha |
|
|
| kas se on teostatav cd kirjutaja abil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_kivi
HV veteran
liitunud: 04.02.2003
|
30.01.2004 21:49:19
Re: kas on olemas sellist programmi millega saab töökorras cd kasutamiskõlbmatuks teha |
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| kas se on teostatav cd kirjutaja abil |
Koos plaadiga 180-st liivapaberit sisse toppida.
Boonusena lisavõimalus, et ka kribaja tuksi läheb
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.01.2004 22:27:34
|
|
|
| hmm...teoorias ikka on võimalik...liivapaber on natuke karm, aga kui on plaat millele saab lisaks kirjutada veel midagi, siis saab kirjutamis progega küll üht-teist teha
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 00:22:39
Re: kas on olemas sellist programmi millega saab töökorras cd kasutamiskõlbmatuks teha |
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| kas se on teostatav cd kirjutaja abil |
Mikrolaineahjuga on lihtsam.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
31.01.2004 00:28:23
|
|
|
Murra plaat pooleks ja asi sel maal
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
31.01.2004 00:30:47
|
|
|
millleks sul nii vaja teha?! t6esti murra pooleks...t6mba noaga yle vms. pista kruustangide vahele ja lase sprayga yle...mis teha tahad?! vali ise
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
31.01.2004 00:33:01
|
|
|
miks sul sellist proge vaja
saab ju ilma progeta (ehk vabavara)
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
31.01.2004 00:35:36
|
|
|
väha ere valgus peaks ka aitama
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
31.01.2004 00:36:53
|
|
|
milleks seda vaja üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
31.01.2004 00:37:26
|
|
|
Välgumihkliga või tikuga alt kuumutada
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
31.01.2004 00:37:29
|
|
|
tee nii nagu teha ei tohi, vt etiketilt
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
31.01.2004 11:46:33
|
|
|
| asi on selles et ma kogun vanu cd toorikuid mida vaja pole mul juba 117 tükki. ja mõne peal on info mida ei taha, et teiste kätte satub.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
31.01.2004 11:52:39
|
|
|
Tõmbad noaga või millegi muu terava asjaga plaadile risti ühe sügava jälje. Programme selle jaoks pole sest toorikuid saab ainult ühe korra kirjutada, teist korda midagi muuta enam pole võimalik. Multisessioni puhul saab ka ainult juurde lisada. Korduvatega teine lugu aga neid sul arvatavasti seal kogus pole.
Tuli meelde, et paljud on oma Lite-On 52X lugejaga/kirjutajaga plaate puruks lasknud.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
31.01.2004 11:57:25
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| asi on selles et ma kogun vanu cd toorikuid mida vaja pole mul juba 117 tükki. ja mõne peal on info mida ei taha, et teiste kätte satub. |
ma arvasin, et üksi tegelen sellise asjaga... ~350 koos... uksele piisab
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 14:06:33
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| asi on selles et ma kogun vanu cd toorikuid mida vaja pole mul juba 117 tükki. ja mõne peal on info mida ei taha, et teiste kätte satub. |
Üldiselt ilma füüsiliselt kahjustamata infot mitteloetavaks ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
31.01.2004 15:52:46
|
|
|
| parem on teha mikrokahjustus cd algusesse kus data algab siis pole kahjustamis jälgi näha
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan B'Stard
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2003
|
31.01.2004 16:27:08
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| parem on teha mikrokahjustus cd algusesse kus data algab siis pole kahjustamis jälgi näha |
Sedasi saab andmed vajadusel ikkagi kätte. Ise tead, kui tundlikud andmed on.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
31.01.2004 18:59:06
|
|
|
| CloneCD -ga saab 100% kätte andmed kui natuke vigastada
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
31.01.2004 19:05:19
|
|
|
vanade kääridega plaat pooleks, proovitud, töötab
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
31.01.2004 19:07:08
|
|
|
| tsitaat: |
ma arvasin, et üksi tegelen sellise asjaga... ~350 koos... uksele piisab
|
ma kah siis kamba jõmm....koos mingi 200 ringis
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2004 09:54:57
Re: kas on olemas sellist programmi millega saab <b>töökorras</b> cd kasutamiskõlbmatuks teha |
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| kas se on teostatav cd kirjutaja abil |
Olemas selline asi nagu Kprobe. Asi mõeldud küll Liteoni draivi jaoks.
Kunagi sai asja Plextoriga proovitud ja õnnestus täis plaadist tühi plaat teha,
Nero oli nõus ilusasti peale kirjutama.
Reaalselt kirjutada ei viitsinud, seega täpsem info puudub.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PC_man
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
01.02.2004 10:08:53
|
|
|
vanadest plaatidest saab lihtsa vaevaga lendava taldriku!
nii et mõtle järele mõttel on ju alternatiivi!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
01.02.2004 13:23:08
|
|
|
No üks mõte, mis peaasjalikult küll siiski draivi pihta on suunataud, on selle ja plaadi koormamine pikemat aega. Uploadimine näiteks kiirusel 32kB sekundis otse plaadilt. Siis meeldiv 8 või nii tunnine keerlemine, mis kindlasti plaadile eriti hästi ei mõju.
Aga jah, üldiselt on puhtalt tarkvaraliselt asja suht võimatu teostada.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
01.02.2004 13:35:08
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
vanade kääridega plaat pooleks, proovitud, töötab  |
ja mis ta nende tykkidega peale hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
01.02.2004 13:39:16
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
| No üks mõte, mis peaasjalikult küll siiski draivi pihta on suunataud, on selle ja plaadi koormamine pikemat aega. Uploadimine näiteks kiirusel 32kB sekundis otse plaadilt. Siis meeldiv 8 või nii tunnine keerlemine, mis kindlasti plaadile eriti hästi ei mõju. |
see läheb vist üsna kulukaks, ning varsti võib romme koguma hakata
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
01.02.2004 13:43:15
|
|
|
No on alles tants CD'de hävitamise ümber.
Vaja on CD'de hävitamiseks :
- Oma käsi
- Prügikasti / Head ahju
seejärel :
- CD'd murrad pooleks (või 4'ks ; või 8'ks ; jne või).
- Seejärel paigaldad CD'de tükid prügikasti / ahju
Ja asi ühel pool -> tseedeed hävitatud ja labakäsi treenitud
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raven
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.12.2001
|
01.02.2004 13:43:41
|
|
|
ainus võimalus, plaati füüsiliselt kahjustamata oleks need plaadid "näoga" mõneks ajaks panna intensiivselt päikest võtma.
viimati muutis raven 01.02.2004 13:44:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
01.02.2004 13:43:50
|
|
|
krt, mina olen mingi imega saanud juba kirjutet plaati üle kirjutada
näitas ainult viimast 700megast faili
kui koju jõuan vaatan asja uuesti üle, see oli juba ammu
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
01.02.2004 13:57:27
|
|
|
võib olla tegid alguses simulationi.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
01.02.2004 14:17:48
|
|
|
Hmmm... sa teema üldse korralikult lugesid ka või? Point on ju selles, et plaadil olev inff hävitada, meedium ise aga võimalikult korrektsena säilitada.
PS! Su meetod pole sugugi *nii* turvaline. NSA näiteks (väidetavalt) lihtsat ärapõletamist küll ei usalda (lihtsast prükkarisse viskamisest rääkimata), vaid valab hoopis asja happega üle.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
01.02.2004 14:37:22
|
|
|
| HacaX kirjutas: |
Hmmm... sa teema üldse korralikult lugesid ka või? Point on ju selles, et plaadil olev inff hävitada, meedium ise aga võimalikult korrektsena säilitada.
PS! Su meetod pole sugugi *nii* turvaline. NSA näiteks (väidetavalt) lihtsat ärapõletamist küll ei usalda (lihtsast prükkarisse viskamisest rääkimata), vaid valab hoopis asja happega üle. |
Ma olen seda kohe mitu korda lugenud ja muianud
Point on selles, et mingisugust tarkvara, mis algselt avaldatud soovi täidaks, eriti sobivat ei ole
Lugedes järgmisi teemaalgataja postitusi järeldasin, et võibolla on soov lihtsalt tseedeedest turvaliselt lahti saada ilma, et tundlik info kurjade jõudude meelevalda ei satuks.
PS. Võibolla panen mööda ... aga kas NSA ei olnud mitte see agentuur, kes 5 ja 6 kümnendatel aastatel ameerika maal alustas nö NSVL vastast kampaaniat. Kus tutvustati tuumapommi plahvatuse aegset "õiget" reaktsiooni umbes nii : roni laua alla ja tõmba pea põlvede vahele ; kui juhtub kätte sattuma lina, tõmba see üle pea ; lama nii madalalt kui saad . Ja siis kui tuumaseen on pea kohalt lahkunud, roni laua alt välja ning ole õnnelik.
Kindlasti saaks veel kindlamaid vahendeid leiutada igasuguste asjade jaoks. Näiteks hõbepaberist mütse kanda, et see sama NSA ja ka CIA + teised agentuurid oma satelliitidelt su ajulaineid ei püüaks, ent reaalne võimalus selliseks juhtumiks on ju kaduvväike kui mitte öelda skisofreeniline.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
01.02.2004 17:14:14
|
|
|
Elof, sa aru ei saa et teema alustaja tahab et cd.l olevad failid kaoksid vms. kuid v2line kuju j22ks terveks.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvdzoid_est
HV veteran

liitunud: 03.12.2003
|
01.02.2004 17:19:17
|
|
|
Äkki on solaarjumist abi?
_________________ See on minu tagasihoidlik arvamus. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
01.02.2004 17:21:40
|
|
|
kas saaksid täpsemini seletada kuidass eda selle programmiga teha saab
| tsitaat: |
Olemas selline asi nagu Kprobe. Asi mõeldud küll Liteoni draivi jaoks.
Kunagi sai asja Plextoriga proovitud ja õnnestus täis plaadist tühi plaat teha,
Nero oli nõus ilusasti peale kirjutama.
Reaalselt kirjutada ei viitsinud, seega täpsem info puudub
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
01.02.2004 17:34:39
|
|
|
| hentz kirjutas: |
Elof, sa aru ei saa et teema alustaja tahab et cd.l olevad failid kaoksid vms. kuid v2line kuju j22ks terveks.  |
Lõpuks sain
Krt juhtub vahel nii, et loen ridade tagant (aiaposte)
Edit : Asi on lihtsalt selles, et mu mõistus tõrkus vastu võtmast fakti, et keegi viitsib hakata tarkvaraliselt CD'id kahjustama, vaid selleks, et saaks CD'd alles jätta iluasjadeks.
Aus viga.
| hentz kirjutas: |
millleks sul nii vaja teha?! t6esti murra pooleks...t6mba noaga yle vms. pista kruustangide vahele ja lase sprayga yle...mis teha tahad?! vali ise  |
Samad probleemid
| DivXXviD kirjutas: |
| asi on selles et ma kogun vanu cd toorikuid mida vaja pole mul juba 117 tükki. ja mõne peal on info mida ei taha, et teiste kätte satub. |
Selline tekst on mitmeti mõistetav :
- Kasutaja DivXXviD on pidanud koguma vanu toorikuid, ent tal ei lähe neid vaja. Et nende peal olev info valedesse kätesse ei satuks, soovib ta need loetamatuks muuta.
- Kasutaja DivXXviD kogubki vanu toorikuid ja tahab mõned CD'd, mille peal on konfidentsiaalset infot muuta tarkvaraliselt 100 %'liselt loetamatuks. Jättes nad iluasjadeks.
Nii variant a kui ka variant b, olgem ausad on üsna omapärased.
Võibolla oli viga minu poolne, et "ei oska lugeda." Ent võib ju ka nii olla, et probleemi kirjeldamisel oldi üsna napisõnalised ja kahemõttelised. IMO
viimati muutis Elof 01.02.2004 18:28:38, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
01.02.2004 17:49:26
|
|
|
irw jah ega muidu ju vist aeg maha 10 poleks sul... hea soovitus ÕPI LUGEMA!
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
01.02.2004 17:52:03
|
|
|
| dvdzoid_est kirjutas: |
Äkki on solaarjumist abi?  |
solaarjum my ass , õpi eesti keel selgeks
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martig
HV kasutaja
liitunud: 17.05.2003
|
01.02.2004 17:55:58
|
|
|
| kas neroga ei saa julmalt yle kirjutada plaati? või mõne teise progega
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
01.02.2004 18:05:07
|
|
|
| martig kirjutas: |
| kas neroga ei saa julmalt yle kirjutada plaati? või mõne teise progega |
nerog küll ei saa ja kuidas on võimalik julmalt üle kirjutatada kui see kirjutav asi ei lähe seal üle ja kui läheks oleks kirjuta ju pees kuna see nii õrn asi. pingem jääks odavama asja juurde et kui igav siis käid käärdidega või muu taolise asja üle ja peaks aitama.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
01.02.2004 18:11:28
|
|
|
teate seda poleerimis pastat millega mobiili-de displayd-d tehakse kriimudest puhtaks. Kui Lihtsalt kriimustada siis poleerid ilusaks tagasi ja saad andmed kätte ilusti. Ja se alumise poole kahjustamine pole ea mõte sest se cd ei näe enam ilus välja. Aga on ka võimalik suvel optilise läätse abil päiksega põletada seda cd pealmist kihti siis kas saab veel andmeid kätte
viimati muutis DivXXviD 01.02.2004 18:15:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
01.02.2004 18:12:41
|
|
|
mälu järgi rekonstruktsioon:
suht juust kalkulaator
2x hp kirjutaja
hp tarkvara vist, kindlasti mitte nero
poole kirjutamise pealt läks p**sse, burnproofe siis polnud ju
plaati ta ära ei lõpetanud
hiljem sai sinna peale backupiks üks 700mb "koduvideo" lastud
video täitsa olemas, töötab, vanadest asjadest mitte jälgegi
kodus otsin plaadi üles
kogu parem tühje toorikuid
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
01.02.2004 18:18:19
|
|
|
DivXXviD, kas sul neist toorikutest pilte on kah?? tahaks näha
rersisin kag just ühe igivana plaadi ära mis ei funganud. Ehk saan lähi päevil pildi kah sellest teha eks näis.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2004 18:32:28
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| kas saaksid täpsemini seletada kuidass eda selle programmiga teha saab |
Sellega saab saata draivile ATA käske,.
Esimene leht, see koht kus on: TEST UNIT READY
Sealt sai mingi kirjutamise käsk valitud, täpsemalt enam ei mäleta.
Kui aega ja toorikuid piisavalt käes, siis katseta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
01.02.2004 18:48:53
|
|
|
| ma proovisin seal kõik variandid ära mis seal olid ja midagi ei juhtunud. ehk räägiksid täpsemalt oman ka Lite-On Drive
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2004 19:04:25
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| ma proovisin seal kõik variandid ära mis seal olid ja midagi ei juhtunud. ehk räägiksid täpsemalt oman ka Lite-On Drive |
Kas ei loe ka? Sa ikka ülevalt vasakult õige draivi valisid ja "Send CDB" nupule vajutasid?
Nagu öeldud, enam ei mäleta ja lähipäevil pole aega proovida ka.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
01.02.2004 19:06:15
|
|
|
| kõik on tehtud loeb küll bin failiks cd aga kui kaua ta sul selle tühjaks tegi. J se loeb can not format medium - incompatible medium
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2004 19:14:18
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| kõik on tehtud loeb küll bin failiks cd aga kui kaua ta sul selle tühjaks tegi. J se loeb can not format medium - incompatible medium |
Mõni sekund. Ega ta tühjaks tegelikult ei teinud, kirjutas vaid ketta algusest midagi üle, nii et asi lihtsalt näis kõigi jaoks tühi. Ükski proge ei leidnud sealt mingeid faile üles, kõik väitsid et toorik tühi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DivXXviD
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2004
|
01.02.2004 19:31:37
|
|
|
| kas on võimalik ka cd kirjutaja ära rikkuda sellega
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.02.2004 19:40:11
|
|
|
| DivXXviD kirjutas: |
| kas on võimalik ka cd kirjutaja ära rikkuda sellega |
Ei ole asjaga kursis, aga kui CDB reale käsitsi vajalik ATAPI käsk kirjutada,
siis vast isegi on. Firmware uuendamine peaks samade käskudega käima.
Lihtsalt nuppe klõpsutades midagi peale plaadi ära ei riku.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
01.02.2004 19:45:48
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| dvdzoid_est kirjutas: |
Äkki on solaarjumist abi?  |
solaarjum my ass , õpi eesti keel selgeks  |
õpi ise tegelt on see värk, et varsti võib solaarium asemel öelda solaarjum. ja nii paljude selliste sõnadega. ausõna ei või anda aga mingi jutt oli keeleteadlastelt alles hiljuti selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|