Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuulutuselehed ja arvutikuulutused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 17.12.2003 03:12:01 Kuulutuselehed ja arvutikuulutused vasta tsitaadiga

Lugesin kohalikku kuulutuselehte veel õhtul ja nägin jälle üht väga huvitavat kuulutust icon_smile.gif :

Müüa arvuti Cosmix Intel Celeron (16 Hz, 256 MB RAM, 206 HDD, 7200rpm, 32MB, Geforce2Ti,DVD-ROM 16/40, helikaart, hiir, klaviatuur, 17" ML monitor, Windows XP, Home OEM, hind 7000 kr).

Okei, vead vigadeks. Olen ise ka paar korda üritanud seal müüa. Meil käib sedasi, et kirjutad paberi peale kuulutuse ja siis küljendaja toksib andmed arvutisse. Et nagu neti teel mingit saatmist pole. Ja siis oli mul a la selline emaplaat müüa:
Emaplaat Qdi Excellent, Slot1, 3PCI, 3ISA, 3SDRAM...
Kusjuures ma kirjutasin trükitähtedega välja, et selgelt loetaks kõiki andmeid. Välja tuli selline:
Emaplaat Qdl Excellent, slot 1, 3pci, 3lisa, 3sdr am...

Hea, et ma rohkem informatsiooni ei kirjutanud, oleks veel rohkem vigu sisse tulnud. Üks on kindel, arvutite tähistest ei tea see küljendaja just eriti palju. Ma olen üsna kindel, et ka see uus kuulutus on enamjaolt ära solgitud just küljendaja poolt. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 19.12.2003 15:43:12 vasta tsitaadiga

Veel üks huvitav pakkumine:
Arvuti Pentium 2 Compaq 266Hz
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2009 13:01:45 väike äpetus kuidas müüa arvutit.. vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT (mTim): spoilertag ja liitmine

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 10:41:56 vasta tsitaadiga

Tea kas pilt sattus kogemata selline icon_rolleyes.gif http://www.osta.ee/10837297

NB vt pilti nr 2
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 11:55:46 vasta tsitaadiga

meesmetsast kirjutas:
Tea kas pilt sattus kogemata selline icon_rolleyes.gif http://www.osta.ee/10837297

NB vt pilti nr 2
see küll enam originaal pole ma arvan icon_biggrin.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 16.11.2009 11:57:57 vasta tsitaadiga

See on ikka originaal.. lihtsalt teised, kes seda koodi kasutavad, on piraadid icon_smile.gif
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 16:23:12 vasta tsitaadiga

Antillas arvuti müügil ja 640 B kõvaketas lausa. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 16:38:02 vasta tsitaadiga

omg....palju sinna mänge saaks lasta icon_biggrin.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 13:48:52 vasta tsitaadiga

http://tartucity.olx.co.ee/windows-xp-emaplaat-iid-50950515
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koduk2ija
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2009




sõnum 17.12.2009 23:57:12 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://tartucity.olx.co.ee/windows-xp-emaplaat-iid-50950515

Huvitav kas Vista plaate ka juba kusagilt saab? icon_lol.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2009 00:55:24 vasta tsitaadiga

koduk2ija kirjutas:
alliance kirjutas:
http://tartucity.olx.co.ee/windows-xp-emaplaat-iid-50950515

Huvitav kas Vista plaate ka juba kusagilt saab? icon_lol.gif
icon_biggrin.gif sa oled rikas mees kui tahad osta vista plaati icon_biggrin.gif kuna see vana xp plaat ugh..on juba 1000eeku icon_biggrin.gif vista siis 10 00.- thumbs_up.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 19.12.2009 16:31:39 vasta tsitaadiga

Rääkimata Windows 7' Plaadist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 11:50:01 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/11477688 sellesmasinal on ikka vinge cpu icon_razz.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 21.01.2010 15:39:31 vasta tsitaadiga

ta on lihtsalt väga hea mälu... koolis õpetati ju, et pärast kirjavahemärki käib alati tühik icon_biggrin.gif
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2010 17:27:31 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif lihtsalt kui kohe lugesin jäi mulje et vahemälu on suht suur icon_biggrin.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 28.01.2010 22:24:19 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/11709323


Compaq Armada E500 laiendab rida kontori arvuteid. Mudelil on tõhus protsessor, 14.1 "ekraan, 12 GB kõvakettas. Mälud on kahjuks ainult 64 MB, kuigi saate seda pikendada kuni 512 MB. CD-ROM drive, 24x, võib paigaldada aastal DualBay ja MultiBay. Selle tulemusena Armada E500 võivad olla varustatud 3 Li-Ion akusid, seega, mis võimaldab töötada kuni 9 (!!!) tundi. mudel kuulub ka väliste sadamate ja standardse liidese ühendamiseks EM Pordilaiendi mis võimaldab täiendavat pikendamist süsteemi.

icon_lol.gif välised sadamad....

_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2010 17:55:30 vasta tsitaadiga

gertp kirjutas:
http://www.osta.ee/11477688 sellesmasinal on ikka vinge cpu icon_razz.gif

5300 EEK? Üle 600 EEK küll ei raatsiks selle eest anda.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 13:23:38 vasta tsitaadiga

rixvilll kirjutas:
http://www.osta.ee/11709323


Compaq Armada E500 laiendab rida kontori arvuteid. Mudelil on tõhus protsessor, 14.1 "ekraan, 12 GB kõvakettas. Mälud on kahjuks ainult 64 MB, kuigi saate seda pikendada kuni 512 MB. CD-ROM drive, 24x, võib paigaldada aastal DualBay ja MultiBay. Selle tulemusena Armada E500 võivad olla varustatud 3 Li-Ion akusid, seega, mis võimaldab töötada kuni 9 (!!!) tundi. mudel kuulub ka väliste sadamate ja standardse liidese ühendamiseks EM Pordilaiendi mis võimaldab täiendavat pikendamist süsteemi.

icon_lol.gif välised sadamad....

Sellise läpaka eest ei käiks nii palju ka välja.. ometigi on kommentaare lugedas ostjad olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2010 14:59:45 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif sellisel juhul müün oma hp dv6000 maha 14 000.- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 10:05:09 vasta tsitaadiga

http://www.kiire.ee/?a=2&b=63393


suht odavalt müüb head kraami thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.02.2010 18:23:20 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://www.kiire.ee/?a=2&b=63393


suht odavalt müüb head kraami thumbs_up.gif icon_biggrin.gif


Irw icon_lol.gif

tsitaat:
Neid asiu siis ma pakun selle hinna eest kaasa sobib nii igale inimesele rohkem ikka arvuti fanaatikule tehke oma suured
pakkumised ja kiiremalle annan tasuta kaasa ka televiisori ja HP printeri JA mobiil telefonia NOKIA 5300 XpressMusic....
olge valves vaadake hinnake ja helistage nagu ma ennem kirjutasin siis eelistan helistamis kuna siis ma saan ise rääkida
ja nii saab kohe kõige kohta asiad ära küsida HEAD PÄEVA TEILE KÕIGILE ja tervitan KIIRE.EE meeskonda.... icon_smile.gif

Huvitav, mis see arvuti fanaatik selliste juppidega teeb? - paneb mälestusteriiulisse?

tsitaat:
Interneti kaabli pesad:
???

EDIT: tegelikult võiks talle tüngakõne teha- pakuks talle kogu kupatuse eest 20 000 icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 18:35:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
tegelikult võiks talle tüngakõne teha- pakuks talle kogu kupatuse eest 20 000 icon_lol.gif


see tüngakõne oleks suht hea icon_biggrin.gif lindistaks ka puha...xDD

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2010 19:36:07 vasta tsitaadiga

Loen siin pakkumist: Intel PC baasil toimiv arvuti, hiir; (suuremahulise HDD-ga) .. jne
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2010 22:58:45 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/133454/ hind ütleb rohkem kui 1000 sõna thumbs_up.gif

http://www.okidoki.ee/item/239211/ tule taevas appi kui kiire arvuti nagu vaatake mis cpu,mis mälu icon_biggrin.gif selle sajandi arvuti ikka :d

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lol
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2009




sõnum 07.02.2010 13:21:31 vasta tsitaadiga

http://www.soov.ee/vaata.seam?id=1995028&cid=95746 "Windowsite panek" thumbs_up.gif Ei tea, kas originaal litsentsi saab ka kaasa...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 13:36:10 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif kas mingid ametimehed ei peaks nurisema hakkama ??
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 14:55:45 vasta tsitaadiga

Äkki hoopis tal selline äri, et sul endal peab windowsi plaat ja litsents olemas olema ja siis paneb...aga vaevalt
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koduk2ija
HV vaatleja

liitunud: 15.05.2009




sõnum 07.02.2010 19:04:56 vasta tsitaadiga

funky_monk kirjutas:
Äkki hoopis tal selline äri, et sul endal peab windowsi plaat ja litsents olemas olema ja siis paneb...aga vaevalt

ma arvan ka et pigem millegi sellise teenusega on tegu. Üllataval kombel ei saa paljud hakkama ise oma windowsite panekuga icon_razz.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 22:27:30 vasta tsitaadiga

Kõik saaks windowsi peale panekuga hakkama, kui oskavad esimest sammu (plaat sisse ja vajutavad seda kuulsat "Any key-d") Edasi on juba kokaraamatu järgi võileiva tegemine, sest kõik leiva- ja vorstiviilud on ekraanil olemas. Enamasti lihtsalt kardetakse, et võid leiva peale kandes lõikavad näppu. (vaja vist ümber tõlkida kokanduse keelest õigesse keelde icon_biggrin.gif)
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2010 22:51:13 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ma kardan et nad ei leia "any key-d" üles icon_razz.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 18:55:07 vasta tsitaadiga

funky_monk kirjutas:
Kõik saaks windowsi peale panekuga hakkama, kui oskavad esimest sammu (plaat sisse ja vajutavad seda kuulsat "Any key-d") Edasi on juba kokaraamatu järgi võileiva tegemine, sest kõik leiva- ja vorstiviilud on ekraanil olemas. Enamasti lihtsalt kardetakse, et võid leiva peale kandes lõikavad näppu. (vaja vist ümber tõlkida kokanduse keelest õigesse keelde icon_biggrin.gif)


Küll aga jäädakse draiverite paigaldamisega jänni.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 19:43:26 vasta tsitaadiga

See juba peale formatit, aga ma olen just vastupidist näinud, et programmid/driverid pole probleem, aga format ise on.
Endal mul kindlad kohad olemas, kus kõik vajalik olemas, aga kes ikka neid teab, kui pole formatitki teinud...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 20:01:06 vasta tsitaadiga

kui kuskil lehes on miski jabur viga, siis küljendaja on küll viimane keda süüdistada icon_razz.gif küljendaja küljendab, vigu parandab korrektor (õigemini leiab need vead, küljendaja viib muudatused sisse), aga üldjuhul saab asi alguse kuulutuse tellijast. ei saa ju eeldada, et sekretär, kes kuulutuse vastu võtab, teab kõiki IT nüansse, sama kehtib ka korrektori puhul.
ise olen küll aeg-ajalt parandanud ja nõu andnud, kuidas parandada, aga see on puhtalt joppamise küsimus kas toimetuses on mõni IT'ga veidi kursis olev inimene või mitte icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1co
Piiratud kasutaja
m1co

liitunud: 15.07.2007




sõnum 01.03.2010 08:45:58 vasta tsitaadiga

Müüa Pentium3, 512MB RAM, ostetud kunagi 10k eest, sooviks saada 5k. stiilis kuulutusi tuli kuidagi jube palju see nädal Soovi:O
_________________
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lol
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2009




sõnum 28.03.2010 04:02:10 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/12433140
Peaks hakkama siit vanu Celerone ostma ja siis osta.ee'sse müüki panema, tundub tulus ära olevat icon_lol.gif


viimati muutis lol 28.03.2010 13:33:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 15.04.2010 12:51:50 vasta tsitaadiga

väike soovitus. Fun teema on aga kui eelmisi linke vaatasin, olid oksionid läbi ja polnud võimalik näha mis naljakat oli et soovitan nii teha et panna ka copypaste juurde et juhul kui link ei tööta siis saab ikka lugeda mis naljakat oli.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 17.04.2010 18:28:05 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/12664324

Noh jah... pealkiri täitsa thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.05.2010 07:57:09 vasta tsitaadiga

ostke internetti, piiratud kogus thumbs_up.gif :
http://www.osta.ee/12815388
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2010 09:03:56 vasta tsitaadiga

vene poiss tahab "access point" e müüa. hotellides sellised vidinad võrgujuhtme jaoks kasutuses küll jah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remek130
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2010




sõnum 03.05.2010 19:27:22 vasta tsitaadiga

inimeste lollus ajab naerma
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 05.05.2010 15:33:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
vene poiss tahab "access point" e müüa. hotellides sellised vidinad võrgujuhtme jaoks kasutuses küll jah.


http://en.wikipedia.org/wiki/Access_point icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 16:14:15 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 22:42:42 vasta tsitaadiga

Kus nali on? Peale kirjaoskamatuse, muidugi? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2010 12:20:10 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/13059249

Graafika on juba prosesse integreeritud icon_lol.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 20:39:38 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/13770381

Kindlasti läheb vaja icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 09:39:52 vasta tsitaadiga

Hea pakkumine:
http://www.okidoki.ee/item/37532/
icon_lol.gif
Imelik,et inimesed ise aru ei saa,et sellise tursa näoga mõistusotsas Mõhu pilt ei mõju usaldusväärsena icon_eek.gif

EDIT:
Midagi veel idiootsemat!:
http://www.okidoki.ee/item/424817/

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.07.2010 10:00:27 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
EDIT:
Midagi veel idiootsemat!:
http://www.okidoki.ee/item/424817/
kas see mitte ei liigitu juba lapseporno alla? kanni külg näha ju icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 10:04:10 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
vipi666 kirjutas:
EDIT:
Midagi veel idiootsemat!:
http://www.okidoki.ee/item/424817/
kas see mitte ei liigitu juba lapseporno alla? kanni külg näha ju icon_rolleyes.gif icon_eek.gif


Vinti üle keerata ka ei tasu,aga... kui nii vaadata,siis küll icon_biggrin.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 11:09:12 vasta tsitaadiga

http://keltainenporssi.fi/ilmoitus/Tietokoneet/MACBOOK+AIR+2/28894409?rowId=2

Olge kärmed!

MacBook Air 2
13GHz, 128GB (RAM?), (N/A) SSD

ot:
http://www.osta.ee/14016067 , tee väiketraktorile ratasteta käru, mis ulatub diisli otsani
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 11:38:25 vasta tsitaadiga

pkwild618 kirjutas:
http://keltainenporssi.fi/ilmoitus/Tietokoneet/MACBOOK+AIR+2/28894409?rowId=2

Olge kärmed!

MacBook Air 2
13GHz, 128GB (RAM?), (N/A) SSD

ot:
http://www.osta.ee/14016067 , tee väiketraktorile ratasteta käru, mis ulatub diisli otsani


See on uus Maci reklaamnipp mitte viga.icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuulutuselehed ja arvutikuulutused mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.