|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
22.12.2002 11:31:52
kuidas leidsid tee HV-sse |
|
|
Küsimus lihtne ainult siis kui mäledad. Kuidas avastasid HV foorumi või üldse HV lehe endajaoks?
Ma teadsin alguses ehk siis peaegu aasta tagasi ainult HV lehte kust vajadusekorral vaatasin toodete hindu.Seejärel avasin kogemata või isegi tahtlikult Foorumi, et teada saada mis see foorum endast kujutab.
Algul sai neid kommentaare lugeda mis mingi toote all oli ja need tundusid asjalikud ja seejärel sai kasutaja registeeritud...
Sellist temmat ei ole siin enne olnud KINDLALT
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimp
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
22.12.2002 11:38:56
_ |
|
|
| mul umb. sama v2rk, mis eelkirjutanul...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
typical
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
22.12.2002 11:44:23
|
|
|
kogemata
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rt_m2ger
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2002
|
22.12.2002 12:03:17
|
|
|
Minu HVF-is maandumises võite süüdistada töökaaslast.
_________________ Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
22.12.2002 12:43:28
|
|
|
kusjuures kunagi oli juba selline teema, seepärast ei viitisi uuesti kribada, aga hetkel ei leia seda vanat teemat ülesse
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
22.12.2002 13:42:13
Re: Kuidas avastasid HV? |
|
|
| MeoR kirjutas: |
Küsimus lihtne ainult siis kui mäledad. Kuidas avastasid HV foorumi või üldse HV lehe endajaoks?
Ma teadsin alguses ehk siis peaegu aasta tagasi ainult HV lehte kust vajadusekorral vaatasin toodete hindu.Seejärel avasin kogemata või isegi tahtlikult Foorumi, et teada saada mis see foorum endast kujutab.
Algul sai neid kommentaare lugeda mis mingi toote all oli ja need tundusid asjalikud ja seejärel sai kasutaja registeeritud...
Sellist temmat ei ole siin enne olnud KINDLALT  |
samamoodi avastasin foorumi
HV lehe naitas kunagi sober
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.12.2002 15:01:20
|
|
|
selle aasta veebruaris oli vaja otsida mingil põhjusel arvutifirmade kodulehti üles, et mingeid asju vaadata ja alati, kui ma neti.ee-sse lõin arvutifirma nime, tuli otsinguga välja ka mingi "hinnavaatlus"... eks siis asi hakkaski huvitama, et mis pagan see veel on...
samas ma ka foorumis registreerusin, kuid HV-d kasutama ei hakanud, sest asi tundus üsna kasutamiskõlbmatu olevat.
septembris, kui koju lõpuks püsiühenduse ja uuema arvuti sain, vaatasin uuesti üle, kas HV on äkki paremaks läinud, siis registreerusin teise nime all uuesti ja nii ta läks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
22.12.2002 15:57:47
|
|
|
Sai netist igasugu staffi/infot otsitud erinevateserverite kohta - nende töö põhimõtted, kuidas üles panna, kuidas netti jagada jne! Kui neti.ee-sse vastav märksõna sisestada, siis viskas alati ette ka HV foorumi. Sai siit hulgaliselt infot ammutatud ja lõpuks ka ennast registreeritud! Siin ma nüüd siis pidevalt istun! Leian, et saab oma teadmisi siin täiendada ja vahest ka ise ehk abiks kellelegi olla!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sopatuuker
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2002
|
22.12.2002 15:59:23
Re: Kuidas avastasid HV? |
|
|
| MeoR kirjutas: |
Küsimus lihtne ainult siis kui mäledad. Kuidas avastasid HV foorumi või üldse HV lehe endajaoks?
Ma teadsin alguses ehk siis peaegu aasta tagasi ainult HV lehte kust vajadusekorral vaatasin toodete hindu.Seejärel avasin kogemata või isegi tahtlikult Foorumi, et teada saada mis see foorum endast kujutab.
Algul sai neid kommentaare lugeda mis mingi toote all oli ja need tundusid asjalikud ja seejärel sai kasutaja registeeritud...
Sellist temmat ei ole siin enne olnud KINDLALT  |
Küsisin ülemuse käest, et äkki oskab mulle hea hinnaga printerit soovitada, tema ütles, et vaata HV-st. Nii ma siis sattusingi siia. Ise olen rahul Ja tänu siinsele seltskonnale olen palju targemaks saanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
22.12.2002 16:10:50
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
kusjuures kunagi oli juba selline teema, seepärast ei viitisi uuesti kribada, aga hetkel ei leia seda vanat teemat ülesse  |
Vanem umbes sama teema siit.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asassin
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2002
|
22.12.2002 16:46:55
|
|
|
| HV avastasin nii, et u. aasta tagasi oli soodsa hinnaga emmet vaja ja sõber soovitas HVd, hiljem unustasin HV umbes pooleks aastaks üldse ära. Foorumi avastasin kogemata septembris.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
22.12.2002 17:02:04
|
|
|
| Ema näitas
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
22.12.2002 17:07:20
|
|
|
südames tunnen, et olen ka ise sel teemal juba sõna võtnud
anyway, HV'd kasutan juba mingi aastaid 5 või rohkem, ühesõnaga sis kui päris algne asi tuli. ex leidsin ikka samamoodi, et otsisin midagi neti.ee'st ja viskas ette selle koha. IMO juba algusest peale olnud väga hea ja konkreetne koht vastava info jaox, nii et asja tegijatele. Foorum tuli hulka hiljem ja seda ma vist kohe ei pannud tähelegi, aga "vanas HV's" olin seletaja küll. Seal oli hea seletada sest raffas ei jaganud veel asjast suurt midagist
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Insidefake
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2002
|
22.12.2002 17:08:08
|
|
|
| küsisin sõbralt igasugu juppide hindu ja ta teadis, siis küsisin et kust võtad neid ja ütles et mine vaata www.hinnavaatlus.ee algul siis luht uurisin hindu ja lugesin kommentaare, pärast vaatasin misse foorum seal endast kujutab, algul liht surfasin ei viitsinud kasutajat teha aga lõpuks ikkagi tegin ja siin ma olen nüüd 8)
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siil udus
HV veteran

liitunud: 22.07.2002
|
22.12.2002 17:48:36
|
|
|
| Sõbra kaudu
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
22.12.2002 20:05:26
Re: Kuidas avastasid HV? |
|
|
| MeoR kirjutas: |
Küsimus lihtne ainult siis kui mäledad. Kuidas avastasid HV foorumi või üldse HV lehe endajaoks?
Ma teadsin alguses ehk siis peaegu aasta tagasi ainult HV lehte kust vajadusekorral vaatasin toodete hindu.Seejärel avasin kogemata või isegi tahtlikult Foorumi, et teada saada mis see foorum endast kujutab.
Algul sai neid kommentaare lugeda mis mingi toote all oli ja need tundusid asjalikud ja seejärel sai kasutaja registeeritud...
Sellist temmat ei ole siin enne olnud KINDLALT  |
HV avastasin tänu neti otsingule. Ma otsisin midagi kõvaketaste kohta, ning üks link oli HV-foormumist. Lugesin, ning mõtlesin, et võiks liituda....
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
22.12.2002 23:49:54
|
|
|
| mina kuulsin HinnaVaatlusest läbi tehnokrati telesaate, seal mingi vaataja kaebas, et HinnaVaatlusest üldse ei räägita.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
23.12.2002 00:22:50
|
|
|
| mul oli vaja mälude hindasi ja kirjutasin siis googlesse(vist) midagi ja sattusin siia! Hiljem avastasin et siin on veel foorum ja siin ma siis olengi!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
23.12.2002 01:43:57
|
|
|
Sattusin siia kah oma uue-vana arvuti tune up-i kohta infi otsides,siin hakkas kohe meeldima see, et foorumis oli võimalik ka kõige lihtlabasematele küsimustele vastus saada.Kuna olin-olen asjas suht algaja siis küsimusi jagus.Kui ei ole tutvusringkonnas ÜHTEGI inimest kes arvutitest midagi teaks,kelle käest sa siis küsid
Hea koht
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
23.12.2002 02:27:47
|
|
|
Sõber mainis kunagi midagi ja sai vaadatud mis see HV on ja nii ta läks...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
23.12.2002 09:26:47
|
|
|
Foorumisse sattusin eelmise aasta teisel poolel...kui avastasin ühel hetkel, et HV leheküljel on selline link. HV-d kui niisugust kasutan juba vist ca 5 aastat, täpselt ei mäleta.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.12.2002 09:41:00
|
|
|
Leidsin puht juhuslikult.
Ennem foorumi ja tükk aega hiljem HV enda.
Alguses postitasin üldfoorumisse anonüümselt, kuna ega siin ei ole mingeid erilisi teadmisi, millega hiilata.
Siis aga millalgi sai millegipärast ära ka registreeritud ja sellest ajast on olnud teil "HIID" sildi all võimalik mu utoopilisi fantaasiaid nautida!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
23.12.2002 10:17:14
|
|
|
üritasin meenutada kuna HV foorumisse sattusin aga paraku Neti.ee's
otsides vanaHV teemasid enam ei leia.
kas need üldse kuskil eksisteerivad?
edit:
kui teha päring:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php?search_author=vanaHV
leitakse 519 lk. aga vaadata saab aint esimest
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
viimati muutis Nu 23.12.2002 10:21:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.12.2002 10:19:10
|
|
|
| Nu kirjutas: |
üritasin meenutada kuna HV foorumisse sattusin aga paraku Neti.ee's
otsides vanaHV teemasid enam ei leia.
kas need üldse kuskil eksisteerivad? |
Otsi siinsamas, enamus asju on alles, ainult ilmselget läbu on veidi kustutatud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
23.12.2002 10:22:26
|
|
|
Ma kuulsin kah HinnaVaatlusest esimest korda tehnokrati kaudu. Igati asjalik saade oli, kahju et ära lõpetati
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.12.2002 10:52:52
|
|
|
... see oli ilmselt kuskil vahetult peale HV foormi avamist st. üks
neti otsingu viide juhatus mu siia ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lemz
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2002
|
23.12.2002 21:27:26
|
|
|
| tegelikult nägin toanaabrit ja tema sõpru juba 2001 sühis-talvel HV-s aga siis tundus kuidagi igav ja polnud mul sealt miskit otsida kah. aga foorumi leidsin läbi waimu, kes vaatas seda. siis vaatasin ise kah. paar küsimust oli ning nii saigi regatud. nüüd vaatan praktiliselt igal vabal hetkel teemasid, mis huvitavad...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
23.12.2002 22:32:31
|
|
|
| Olin sõbrapool ja tema tahtis omale uut arvutit soetada, niisiis läks ta HV lehele, mina kohe pärima et ooooo... mis asi see on ja nii olnengi siin.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
23.12.2002 22:34:21
|
|
|
ilmselt sama mis enamjaol teiel,
Käisin siin prosede hinda vahtimas,
ja vaatasin niisama mõnda foorumisse,
ja nägin et siin aetakse head juttu,
tulin ka.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
23.12.2002 22:35:30
|
|
|
| Otsisin vist mingit asja netist ja järsku leidsin HV..ja nüüd ma siis siin olen.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muda
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2002
|
24.12.2002 00:27:32
|
|
|
Ma käisin ka ennemast ainult PC juppide hindu vaatamas aga siis leidsin foorumi ka ja sealt see algas.
Muda Corporation.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
General
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2002
|
24.12.2002 00:32:14
|
|
|
| otsisin kõvaketast,käisin niisama hindu vaatamas,hiljem avastasin siukest asja nagu Foorum.Tundus küllaltki huvitav ning regasin ära.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoxiC
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2003
|
16.12.2003 00:33:58
kuidas leidsid tee HV-sse |
|
|
minule andis adre user woozy
tutvusin sellega ja hakkkas kohe meeldima
ja nüüd olen igapäevane külastaja
_________________ Väike,kuid turvaline samm elektroonika kütkestavasse maailma..................... |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoxiC
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2003
|
16.12.2003 00:53:08
|
|
|
sry kui see teema on juba kuskil enne olnd ma ple kindel kas on wõi ei nii et ma tegin selle
_________________ Väike,kuid turvaline samm elektroonika kütkestavasse maailma..................... |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
16.12.2003 00:56:58
|
|
|
nu teema kõige hullem ei olegi ja pole seda varem mänganud ka...
enda vastus: ei mäleta
see oli nii ammu, eks mingi link viitas. tean,et tuttavad küll ei soovitanud.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
16.12.2003 00:57:32
|
|
|
| tsitaat: |
minule andis adre user woozy
|
jeeaaa thatz me 8)
mulle soovitas HV kodanik RaZ
ja nüüd olen kreisi kasutaja
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
16.12.2003 01:19:41
|
|
|
Kaevasin labidaga tee ette
Edit: Riistvara.ee ja sealt edasi siis ja siit edasi pole jõudnudgi
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
16.12.2003 01:21:58
|
|
|
sain zone foorumitest targutamise pärast bänni, hakkasin uut kodu otsima ja vastasin HV
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZAndlamb
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.02.2003
|
16.12.2003 01:22:37
|
|
|
..
viimati muutis ZAndlamb 08.07.2024 11:59:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
16.12.2003 01:24:22
|
|
|
meiloli koolis kodune t66. igayks sai yhe emaplaadi(teoreetiliselt ) ja pidi sellele valima odavaima prose ja odavaima m2lu etteantud koguses. allikaks tuli v6tta www.hinnavaatlus.ee . see oli oma 2 aastat tagasi. sain soc478 plaadi ja just-just oli v2lja tulnud esimene Celeron Williamette 1700MHz niiet ma sain asja ikka jupp maad odavamaks kohe kui oleks P4-ga tulnud.
see oli siis selle saidi esimene t6sisem kasutamine. nüüd kogemus on n2idanud, et sait ise on 22rmiselt hea ja t2nuv22rne, foorum muidugi on rohkem m6laauk kui teadmiste vahetamise koht (eranditega).
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
16.12.2003 01:26:34
|
|
|
| Ma käisin ikka neid hindasid seal HV esilehel noolimas..pikapeale avastasin,et foorum kah tehtud ning hulka asjalikumat juttu aetakse ,kui torus või zones.Ühesõnaga minu maitse.Liitusin.Proovisin.Olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-IFFI-
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
16.12.2003 01:26:40
|
|
|
| Algul kasutasin zone.ee foorumit ning sealt soovitati pöörduda siia foorumi oma probleemile vastuse saamiseks. Ning nüüdsest olengi viimase aasta jooksul ainult siinset foorumit kasutanud ja olen täiesti rahul. Olen ka ise soovitanud seda foorumit teistele ja julgen ka edaspidigi soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
16.12.2003 01:26:45
|
|
|
No ma nägin umbes poolteist aastat tagasi, kuidas üks klassikaaslane siit arvutijuppide hindu vaatas. Siis tekkis mulgi väike huvi, mis siin toimub.
Alguses siiski ei vaadanud foorumit vaid piirdusin hindade vaatamisega.
Umbes aasta tagasi siis registreerisin ennastki kasutajaks, kuid kuna midagi tarka polnud öelda, siis külastasin suhteliselt harva ning peamiselt lugesin ainult teiste juttu.
Mõned kuud tagasi aga hakkasin tihedamini käima ning ka rohkem postitama.
Nüüd siis aasta juba kastuaja olnud ning Kreisikasutaja tiitli saanud
HV-d külastan nüüd iga päev.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aquarius
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2002
|
16.12.2003 01:29:38
|
|
|
Minu esimene kokkupuude HinnaVaatlusega oli vist umbes 4 aastat tagasi. Vanemad olid mulle uue arvuti ostnud aga kui palju see maksma läks, seda nad ei nõustunud paljastama. Siis üks sõber ütles, et vaata HV-st hinnad ära ja arvuta kokku (umbes 27 000 tuli ). Anyway, siis ununes see koht mul paariks aastaks ära, aga eelmise aasta keskel tuli jälle meelde ja nüüd olen igapäevane külastaja.
_________________ I can't dance, I can't talk...
viimati muutis Aquarius 16.12.2003 01:34:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
16.12.2003 01:32:26
|
|
|
| huu, tõesti ei mäleta, nähtavasti ocisin juppe ja hindu taga ja nii ma siis juhtusin
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastix
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2001
|
16.12.2003 01:34:39
|
|
|
| oli vaja arvutit upgradeda ning kuidagi moodi avastasin selle koha. Tänaseni HV ustav kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
16.12.2003 01:35:05
|
|
|
| Aquarius kirjutas: |
Minu esimene kokkupuude HinnaVaatlusega oli vist umbes 4 aastat tagasi. Vanemad olid mulle uue arvuti ostnud aga kui palju see maksma läks, seda nad ei nõustunud paljastama. Siis üks sõber ütles, et vaata HV-st hinnad ära ja arvuta kokku (umbes 27 000 tuli ). Anyway, siis ununes see koht mul paariks aastaks ära aga eelmise aasta keskel tuli jälle meelde ja nüüd olen igapäevane külastaja. |
OT:ma sind küll siin enne näinud ei ole (kommenteerimas, tarkuseteri puistamas, no offence)
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
16.12.2003 01:51:58
|
|
|
Sõber soovitas
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
16.12.2003 02:02:52
|
|
|
Mina avastasin HV nädal pärast seda kui sain interneti. Neti otsingumootorist oli vaja igasugust arvuti värke teada(ennast oli vaja harida, et jälle arvutikomplekti ostmisega mitte tünga saada) ja üsna tihti oli viide HVF lehele. Mingi kaks kuud olin lihtsalt külaline ja lugesin mis siin ka kirjutatakse ja lõpuks regasin end siin ära
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|