Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N-GAGE ja N-GAGE QD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakala
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 13.10.2003 11:49:48 Nokia N-GAGE ja N-GAGE QD vasta tsitaadiga

link :: http://www.n-gage.com

Austet kommentaatorid,

Ajaleht "Sakala" testib oma järgmisel tehnikaküljel Nokia uut mängukonsooli ja mobiiletelefoni hübriidi N-Gage. Kellel on selle telefoniga kokkupuudet, on oodatud siinkohal oma arvamust avaldama. Parimad kommentaarid võivad ka ajalehte sattuda. Samuti on oodatud kommentaarid selle kohta, kas tegu on murrangulise telefoniga või mitte? Ning kes sellist aparaati üldse vajab? Eriti on oodatud muidugi esimeste õnnelike/õnnetute telefoniomanike kommentaarid. Kas see telefon on 5000 eeki väärt...

Alo
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mantronik
HV vaatleja


liitunud: 13.10.2003




sõnum 13.10.2003 14:51:46 vasta tsitaadiga

põhim tekib küssa, et millest inimkond ilma jääb, kui seda pilli olemas polex. telefon on ikkagi helistamisex, mitte mingi pela. noor mees, kel näpud sügelevad, sama raha eest võiks sa osta endale ükskõik millise suva digikaamera ja sellega eitedel seelikute alt pildistamas käia. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 15:30:14 vasta tsitaadiga

... kindlasti on nimet' mänguasi kooliealiste laste hulgas rohkem väärt, kui see 5k, kuid paljud neist säärases sihtgrupis, kus raha tuleb reeglina papa/mamma taskust, ka endale seda lubada saavad ? Ise ei vaatakski nimet' lelu, kui telefoni vaid kui pihuarvutit, mis loodud laste huve silmas pidades - igasugused süvakontorirakendused on asendatud multimeedia ja mängudega, mis just lapsi kõige rohkem tõmbavad ! Vanemad võivad nüüd rahulikumalt hingata, kuna nende võsukesed on alati kättesaadavad ja veel nede lemmikmänguasja kaudu ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2003 16:17:39 vasta tsitaadiga

Kõik on mõttekas, oleneb lihtsalt kust punktist sa seda vaatad. Kui vaadata vanemate aspektist, et kui ostjad, siis pole erilist mõtet, kuna maksab palju ja räägib nagu iga teine telefon. Aga lapse aspektist on see küll positiivne telefon. Paljud mängivad, mänge rohkelt, hea ekraan jne... Kindlasti ka osadel teeb "tuusemaks" seltskondades. Alati on olnud ju see, et mul on parem kui sul jne... mõttekas oleks küll osta odavam telefon ja ülejäänu eest muretseda digifoto aparaat, sest sellega jätkub kindlasti tegevust palju kauemaks ja vargad ei ihu hammast ka nii palju. Telefon on hea ja rohkete lisafunktsioonidega, aga kas siiski kaalub see ülesse hinda ja milleks siis üldse mobiilid loodi? mänguks või rääkimiseks?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 13.10.2003 17:54:30 vasta tsitaadiga

ma ei saa enam aru, miks tekib iga uue mobiiltelefoniga suur vaidlus, millele üle ühe vastatakse: "mõttetu" või kritiseeritakse seda, et sellega saab helistada. miks?
ma olen 101% kindel, et sellel leidub turgu ja mitte vaid vanemate rahakotil elavatel präänikutel. alguses olid kõik vapustunud SMS-ist, nüüd vaatatakse, et need SMS-id ikka telefoni ära mahuksid. praegust ei suuda paljud mõista, miks on vaja värvilist ekraani - põhjus on samuti lihtne - nii on lihtsalt ilusam.

ohoh, ja need mängud, mis veel nendega teha? kas telefon on loodud mängimiseks?
vastaks selle peale, et kas on mõistlik panna raha oma ülimegasuper arvuti peale, et saada mängida (suurema resolutsiooniga, parema fps-iga?).kas aruvutid on loodud mängimiseks?

tavai, vanade-mobiilide-armastajad, hoidke oma 5110 aku ikka laetud!


kõik.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.10.2003 22:52:59 vasta tsitaadiga

lahenduselt üsna huvitav mobla või peaks ütlema, et enamuse moodustab ikka see mäng...sest eriti praktiline see asi küll ei tundu...helistamine on juba teisejärguline...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 14.10.2003 08:00:52 vasta tsitaadiga

Olen natukene pilli testida saanud ja esimese hooga ei osanud kuidagi nuppudele pihtsa saada, kõik olid nati erinevas kohas kus ma harjunud olin:) Kui see sujuma hakkas, avastasin, et telefon on täiesti tühi st et tegemist oli antud juhul protoga ja katsetuseks oli ise paar asja sisse tõmmatud. Muidugi rääkimisega ei saanud ma algul üldse hakkama icon_razz.gif Lihtsalt ei saanud aru, kus pool mikker ja kuular on ja siis kõneajal keera seda ühte ja teistpidi:) Mängimiseks üsna hea kujuga aga helistamiseks selgelt suur ja taskusse seda küll ei pane... Jääks ootama hinnalangust $299 pealt $199 peale, praegu on ta nati kallis veel.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 14.10.2003 13:14:42 vasta tsitaadiga

Kõigepealt vastused sakala küsimustele:
kas tegu on murrangulise telefoniga või mitte?
Selles telefonis pole midagi murrangulist. Teades asjade üldisi arengujooni, siis selline "kõik-ühes" asi ei õigusta ennast. Igasugu telefone on peetud murrangulisteks, aga tegelikult toimub hüpe ainult generatsioonivahetuse ajal. Mängude asetamine telefonile on küll tore ja kindlasti kaevatakse üles 80-ndate mängud, kuid kas "silmakommidega" ärahellitatud põlvkond vajab mingit mõtetut pilti lukuaugust? Ja muide Microsoft teeb ka ju arendustööd mobiili-vindousi suunas. Seega peaks ootama mobiil-MSNi nähtavasti.

Ning kes sellist aparaati üldse vajab?
Teades selle aparaadi eellase n3300 käekäiku, siis ostnud on seda ainult jõukurite ärahellitatud pojad. No ma ei tea, kes sihukese masina ostaks.

Ja kellele on vaja pingipeal pihkuvahtivat inimest? See oleks minu küsimus.
Sakala võiks muidugi enne infot otsida näiteks EMT-i Demokeskusest või muust säärasest kohast. Ma arvan, et test või ülevaade maakonnalehes nüüd, midagi üllatavat küll välja ei too - seega miks?

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2003 02:02:35 vasta tsitaadiga

Murranguline telefon oleks selline mis arvestaks inimeste soovide, mitte disainerite nägemustega. Võtad ühe telefoni milles on uued võimalused, kuid midagi vajalikku jääb ikka vanasse maha millest hakkad puudust tundma. Nokia oleks võinud vabalt kokku panna 3410 ja 3510, oleks saanud normaalse telefoni ning see et 6610 ja 6100 väiksesd erinevused sundisid erinevaid mudeleid välja andma, on mõttetu raiskamine!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 16.10.2003 02:18:25 vasta tsitaadiga

murrang oli minuarust gsm vörgu loomine ja telefonidest 5110
ylejäänud on lihtsalt tavaline edasiminek ja samamoodi ka see telefon kogu aeg ei sa murranguid ju toimuda
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 17.10.2003 09:04:58 vasta tsitaadiga

6100 ja 660 vahe on veel märgatav, aga leia 10 erinevust 6610/7210 vahel kui välised korpused välja jätta;)
Muide N-gagel on üks ea omadus veel - saab print screeni teha, näiteks mängudest vms.

UB kirjutas:
Murranguline telefon oleks selline mis arvestaks inimeste soovide, mitte disainerite nägemustega. Võtad ühe telefoni milles on uued võimalused, kuid midagi vajalikku jääb ikka vanasse maha millest hakkad puudust tundma. Nokia oleks võinud vabalt kokku panna 3410 ja 3510, oleks saanud normaalse telefoni ning see et 6610 ja 6100 väiksesd erinevused sundisid erinevaid mudeleid välja andma, on mõttetu raiskamine!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YRO
HV kasutaja
YRO

liitunud: 02.01.2003




sõnum 20.10.2003 17:42:35 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas sakala unustas lingi panemata või häbenes kirjutist, aga link on siin:
http://sakala.ajaleht.ee/index.html?number=475&op=lugu&id=9029

_________________
Ega inimene ikka massina vastu ei saa!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 21.10.2003 01:15:04 vasta tsitaadiga

Miks ei mainitud ära sellist tähtsat asja, et telefonil on USB võimalus ja bluetooth võrgus omavahel mängimiseks näiteks. Samas puudub aga IR. Lisaks ei saa telefonist kuidagi kätte ka algselt ses olevaid midi toone kuigi pilte saab ilusti saata üle BT ja MMS'i. Jube on ikkagi see, et rääkimiseks pead telefoni pea juures hoidma serviti nagu kõrvapikendust. proovisin igatpidi sellega rääkida ja see on ainuke rahuldav variant millega kuuleb ka midagi.
Üks asi on see muidugi, et juhtun ise kasutama prototüüpi, millel võib paar tilulilu teisiti olla.
Huvitavaks teeb veel asja see, et kui mänge jurde tahad osta, siis käi välja julgelt vähemalt 2x500eesti rubla.

YRO kirjutas:
Ma ei tea, kas sakala unustas lingi panemata või häbenes kirjutist, aga link on siin:
http://sakala.ajaleht.ee/index.html?number=475&op=lugu&id=9029
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.11.2003 02:06:52 vasta tsitaadiga

---

viimati muutis gemini 23.12.2005 12:52:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2003 13:54:58 vasta tsitaadiga

Olen demo versiooni näppinud ja ka päris palju foorumites lugenud selle kohta.

Tahtsin kirjutada siia pisut veel lisavõimalustest, mis on unustuste hõlma vajunud. Võrdleme nüüd seda näiteks
klass odavama tavalise mobiil telefoniga.

-Ngagel on sees Symbian OS, millele on netis tasuta saada tuhandeid applikatsioone ja mänge.
-Võimalus kuulata MP3-sid, nagu mõnel tavaliselt 2-3 tuhande kroonisel mp3 pleieril.
-Sisse ehitatud FM raadio mugava kanali otsinguga.
-Kaasaegsete võimalustega GSM telefon.
-Mälu võimalik MMC kaardi abil laiendada kuni 512mb, varsti ka 1GB kaardid müügil.
-Võimalus vaadata videosid (symbian os toetava pvplayeri abiga), mida saab näiteks ümber rippida vastava programmiga ükskõik mis videofailist (divx, dvd kaasaarvatud).
- võimalus surfata üle GPRS internetis ja võtta vastu e-maile.
- lisaks on töötavad sellel ka kõik 7650 applikatsioonid, seega msn ja doom on olemas icon_smile.gif
- ekraan on tõeliselt hea kvaliteediga, tundub nagu miniatuurne laptopi ekraan.
- on olemas sellele ka gameboy emulaator, seega kõik gameboy mängud töötavad sellel icon_smile.gif

Ühesõnaga aparaat, kuhu on mahutatud peale mobiili veel mängukonsool, nadide võimaustega pihuarvuti, fm raadio ja mp3 pleier.

On ka mõned miinused:
-Nimelt rääkida on ebamugav ja veidike imelik tundub, kui mõni ärimees hoiab tänaval mingit lastemängukonsooli meenutavat riista kõrva ääres. Kuid selle saab parandada kaasasoleva handsfreega, ngage on lihtsalt põues või taskus (ja kusjuures mahub sinna ilusti).
- kindlasti suurimaks miinuseks suurus ja kaal.
- hind (199$ oleks norm)
- aku peab vähe vastu neid võimalusi kasutades
- MMC kaardid on kallid thumbs_down.gif

Kui hind peaks tõesti langema 199$ peale, siis on see selle raha eest väga hea riistapuu.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2003 22:53:08 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt on n-gage suht mõistliku hinnaga (hm) series60 telefon.
ehk omadustelt nagu n3650 +ngage mängude loomulik toetus +sisseehitet mp3 soft (mida saab enivei ka tõmmata) +jne
-ropp kuju -kaamera.
(+ on pluss ja - on miinus, kes ei saa aru).

hmm ja iceuul - oled sa kindel, et 512M?
mumeelest siemensi sx1'l oli s60 telefonidest ainukesena võimalus laiendada mahtu 512m'ni, nokia omadel oli see vist max 128?

Aga jah.. 5k samas on jälle natuke liiast, kui 6600 saab juba 7k eest siin..
ja seda ma ytlema ei hakka, et suva s60 telefoniga saab ngage pelasi teha icon_redface.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2003 18:49:32 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
põhimõtteliselt on n-gage suht mõistliku hinnaga (hm) series60 telefon.
ehk omadustelt nagu n3650 +ngage mängude loomulik toetus +sisseehitet mp3 soft (mida saab enivei ka tõmmata) +jne
-ropp kuju -kaamera.
(+ on pluss ja - on miinus, kes ei saa aru).

hmm ja iceuul - oled sa kindel, et 512M?
mumeelest siemensi sx1'l oli s60 telefonidest ainukesena võimalus laiendada mahtu 512m'ni, nokia omadel oli see vist max 128?

Aga jah.. 5k samas on jälle natuke liiast, kui 6600 saab juba 7k eest siin..
ja seda ma ytlema ei hakka, et suva s60 telefoniga saab ngage pelasi teha icon_redface.gif

nokia andmed on nokia andmed, seepärast, et üle 128 ei ole müügis veel igalpool, aga inimesed on proovinud ja 512mb töötab ilusti.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 14:55:46 vasta tsitaadiga

ei ole
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.11.2003 21:08:57 vasta tsitaadiga

Ei tea...neid N-gage liigub yldiselt vähe siin Eestimaal icon_rolleyes.gif aga noh...kui raha on võid ju osta icon_razz1.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 23:18:16 vasta tsitaadiga

eriti mõnus temaga helistada icon_lol.gif
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2003 23:21:57 vasta tsitaadiga

umbes nii:
http://www.sidetalkin.com/images/talkin-20.jpg
http://www.sidetalkin.com/images/talkin-9.jpg
http://www.sidetalkin.com/images/talking-3.jpg
http://www.sidetalkin.com/images/talkin-44.jpg

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tormiimpreza
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.11.2003 16:01:00 vasta tsitaadiga

see on ju sulaselge mängukonsool!lihtsam on osta ps-one ja mingi mobiil.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 25.11.2003 16:15:24 vasta tsitaadiga

tormiimpreza kirjutas:
see on ju sulaselge mängukonsool!lihtsam on osta ps-one ja mingi mobiil.

ikka mobiil ja gameboy.... icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalastaja
HV vaatleja
kalastaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 05.01.2004 01:55:02 vasta tsitaadiga

ei tea kas olen ainuke ngage`i omanik siin vai mitte aga..>
se "telefon" sai soetatud kuna: vana oli juba liiga vana icon_confused.gif ; mp3esi tahan kuulata; raadiot tahan kuulata(paljudele vist tõesti meeldib kui 3eri seadet taskus); suurt telefoni oli vaja mida ka kinnastega kasutada saab. mängudest on hetkel suht savi, samas reisidel vms ajal kui midagi teha ei ole annab ka see tegevust. saab kasutada diktofonina, salvestada raadiost suvalisi heli klippe... enivei pole manuaali veel jõudnud läbi servida ja ei tea kõiki rakendusi. miinuseks kaasasoleva mälukaardi väike maht, aku kestvus. hind on selline nagu on, mina soetasin ta aastateks seega ei arva et üks eesti keskmine kuupalk selle eest välja käia on palju. kes kurdavad et peab helistamise ajal nii või naa hoidma siis: võid keerata kuidas jumal juhatab- mikker on ikka piisavalt lähedal, see kellega räägid kuuleb. osa inimesi on arvamusel et telefon peab olema midagi väga pisikest, ma nii ei arva.
kui otsida nüüd teisi samade võimalustega "telefone", siis järgnevates kommentaarides andke mulle ka teada millised telefonid sama raha eest sama hästi hakkama saavad, või mis teiselt telefonidel puudu/üle jääb. siis saan ise ka teada mille eest maksin icon_smile.gif beer_yum.gif

_________________
one life? live it!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2004 02:04:36 vasta tsitaadiga

Nokia 3300 on muide sama kujuga, kuid väiksem kui N-Gage
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 05.01.2004 03:47:15 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt ngage mängud peaks töötama iga nokia telefoniga millel on peal symbian ja mmc slot
ehk siis 3650/3660/6600
vähemalt nii räägiti peale seda kui saadi teada kuidas nokia kaitsetest "mööduda"..
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maeitea
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004




sõnum 19.01.2004 18:17:27 vasta tsitaadiga

Kas on tõesti mõtet. te siin räägite mis mängud jne. Ma ei sa mängegi peale tõmmata. Äkki oskab keegi aidata. Eriti hea oleks !!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maeitea
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2004




sõnum 19.01.2004 18:27:32 vasta tsitaadiga

Ei sa ei ole ainuke. Mul suurem probleem ma ei oska sinna mänge peale lasta. Kas selle telfiga olid kõik vajalikud asjad ikka kaasas kui ma ta poest ostsin. Ma tegin vähe halvasti lasin kogemata mängu maha ja nüüd ei oska enam tagasi telfi tõmmata mänge. Äkki oskate mind aidata. Oleks väga tore!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2004 19:03:26 vasta tsitaadiga

kuidagi peaks tagasi mmc peale saama küll mängu, uuri väheke... 3660/3650 peal ei saa enamusi ngage mänge mängida vähese rami tõttu ( 4mb), küll aga saab edukalt kõike ngage mänge mängitud nokia 6600 ( 10mb ram ).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 15:23:23 vasta tsitaadiga

5000.- on mõttetu raharaiskamine. Nüüdseks aga on soodushind 1990.-
Plussideks jääksid kindlasti ju need et seal on mp3 player ja FM raadio. CD playeri asemel ostaksin selle.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 13.06.2004 21:58:15 vasta tsitaadiga

nii mobla endal kah olemas. soodushinnaga icon_wink.gif. oleks selline küsimus, et kui ma ostaks selle miskise concordi bluetooth digika, et kas siis oleks võimalik teha foto, tõmmata moblasse ja saata mmsiga asi teele... või äkki on nokial selline aksessuaar juba endal olemas?. muidu on telefon ikkka väga leet
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2004 17:07:58 vasta tsitaadiga

kas mp3 saab ka ilma kõrvaklappideta kuulata? nagu läbi telefoni kõlari ors.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2004 17:09:25 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
põhimõtteliselt ngage mängud peaks töötama iga nokia telefoniga millel on peal symbian ja mmc slot
ehk siis 3650/3660/6600
vähemalt nii räägiti peale seda kui saadi teada kuidas nokia kaitsetest "mööduda"..


Ng mängud nendel telefonidel pidavat jõnksutama.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topsik
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 14.06.2004 23:24:30 vasta tsitaadiga

3650 ja 3660-el pidavat need jõnksutama. 6600 pidavat neid mänge välja vedama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 15.06.2004 06:38:01 vasta tsitaadiga

saab kuulata ka ilma klappideta
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alien
HV kasutaja
Alien

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 12:14:47 vasta tsitaadiga

aga aku vastupidavus?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topsik
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 18.06.2004 21:36:53 vasta tsitaadiga

paljudest kohtadest ja teistest foorumitest olen ma lugenud, et kuidagi mingi progrega saab TV´d vaadata selle moblaga. On see võimalik? icon_eek.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 22.06.2004 19:49:45 vasta tsitaadiga

TV-d pole kuulnu Küll, aga saab vaadata selle mobiiliga Filme, mis kokkupakkimisel vähenevad suuruselt tohutult, ehk 700mb fail = 100mb N-Cage video failiga.
Valjuhääldi on N-Cageil olemas küll, kuid selle kvaliteet jätab sügavasti soovida. Raadio kuulamisel saad sa kasutada ainult Nokia spetsiaalseid kõrvaklappe, kuna
need sisaldavad antenni. MP3 playeriga on nii, et teisi kõrvaklappe saab panna, aga tavaliste kõrvaklappide ots on suurem nii, et tuleb kasutada vahe-juhet.
Rääkimine mõne jaoks miinus külg, kuna N-Cagega räägitakse "Side-talkingu" stiilis ( http://www.sidetalking.com ). "N-Cage kood on kräkitud!" oli suur uudis ja nüüd
on kõik mängud piraadina saadaval.

Veel küsimusi? küsige! beer_yum.gif

_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topsik
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 22.06.2004 19:53:04 vasta tsitaadiga

kui kaua aku peab? icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TULNUK
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 22.06.2004 19:54:37 vasta tsitaadiga

[quote="kazamanRääkimine mõne jaoks miinus külg, kuna N-Cagega räägitakse "Side-talkingu" stiilis ( http://www.sidetalking.com ).
beer_yum.gif[/quote]

rets lehekülg küll ikka
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 22.06.2004 20:03:06 vasta tsitaadiga

Njah vanasti olid ainult pildid.
Muidu midagi ikka on ( http://www.sidetalking.com/Images-General/eskisehir-045.jpg )

_________________
Red Apple Server [1] -


viimati muutis kazaman 22.06.2004 20:05:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 22.06.2004 20:05:24 vasta tsitaadiga

Aku peab alguses ikka kuradima kõvasti üle nädala küll, kui mitte rääkida.
Aku nimelt BL-5C ( http://www.expansys.com/i/l/l103741.jpg )

_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 00:57:42 vasta tsitaadiga

kazaman kirjutas:
Valjuhääldi on N-Cageil olemas küll, kuid selle kvaliteet jätab sügavasti soovida. Raadio kuulamisel saad sa kasutada ainult Nokia spetsiaalseid kõrvaklappe, kuna
need sisaldavad antenni. MP3 playeriga on nii, et teisi kõrvaklappe saab panna, aga tavaliste kõrvaklappide ots on suurem nii, et tuleb kasutada vahe-juhet.
beer_yum.gif


Raadio kuulamisel saab kasutada mis iganes kõrvaklappe, kuna see see antenn, mida spets kõrvaklapid sisaldavad ongi lihtsalt kõrvaklapi kaabel.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 01:00:34 vasta tsitaadiga

kazaman kirjutas:
Aku peab alguses ikka kuradima kõvasti üle nädala küll, kui mitte rääkida.
Aku nimelt BL-5C ( http://www.expansys.com/i/l/l103741.jpg )


Kui mitte mängida, siis mõned päevad. Mängides öösel laetud aku õhtuks kuival.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 29.06.2004 11:28:36 vasta tsitaadiga

http://www.allaboutngage.com

uurige seda lehte,seal oli üks artikkel kuidas ei pea saidtookingut tegema, tuleb kuulari ka mikri juurde mingi auk puurida ja tagakorpusele ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 02.07.2004 18:09:47 vasta tsitaadiga

(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> mees kirjutas:
kazaman kirjutas:
Valjuhääldi on N-Cageil olemas küll, kuid selle kvaliteet jätab sügavasti soovida. Raadio kuulamisel saad sa kasutada ainult Nokia spetsiaalseid kõrvaklappe, kuna
need sisaldavad antenni. MP3 playeriga on nii, et teisi kõrvaklappe saab panna, aga tavaliste kõrvaklappide ots on suurem nii, et tuleb kasutada vahe-juhet.
beer_yum.gif


Raadio kuulamisel saab kasutada mis iganes kõrvaklappe, kuna see see antenn, mida spets kõrvaklapid sisaldavad ongi lihtsalt kõrvaklapi kaabel.

N-Cage kõrvaklappidel on kaks otsa üks antenn ja teine kalpid.

_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 10:43:32 vasta tsitaadiga

täitsa pael,ngage tuleb talvel Colin McRAe Rally 2005.
http://www.n-gage.com
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
STX
HV vaatleja

liitunud: 01.02.2004




sõnum 08.07.2004 22:36:23 vasta tsitaadiga

EMT-des on pakkumine et N-GAGE saab kätte 1999.- ja +1 mäng(tony hawk) + kaart.
Tahaks teada kui kaua see pakkumine kehtib sest kui suve lõpuni siis ostan selle. icon_biggrin.gif

_________________
lähed, tuled aga paigale ei jää...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 08.07.2004 22:38:52 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Nokia 3300 on muide sama kujuga, kuid väiksem kui N-Gage


3300 - series 40

N-Gage series 60
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.07.2004 23:47:39 vasta tsitaadiga

Mnjah,vahepeal on väla tulnud uus,Nokia N-Gage QD,mis peaks asendama senise Nokia N-Gage. Vennale sai soetatud ka N-Gage(mitte QD),ning tahaks väheke sõna sekka öelda,mis on nende kahe telefoni vahe.Peaks veel mainima,et selle jutu ma kirjutasin kusagil Elionis ka icon_rolleyes.gif

N-Gage QD on natuke kärbitud versioon esimeset N-Gagest. Uue N-Gage plussid:
1.MMC-slot mugavam(kuid vahetamisel tuleb tel. ikkagi välja lülitada,kuid puudub vajadus akut käppida);
2.Eredam ekraan,kuid mina selles erilist mõtet ei näe;
3.Lubati kaamerat,kuid mina seda isiklikult sealt ei leidnud,äkki oli viga minus:P
4.Kiiremaks proset kah ei tehtud.
5.Rohkem plusse ei teagi icon_rolleyes.gif
Ühesõnaga,vana kraam ja natuke vähemgi uues kaustas. Paar punkti,miks algne n-gage parem on:
1.Uuel puudub raadio;
2.Uuel puudub mp3.Jah,mp3-playeri võib tõmmata,kuid erinevalt eelkäijast,on sel mono-väljund,mitte stereo:
3.Uus on raskem(väheke)
4.PUUDUB USB VÕIMALUS! Niiet kui enne sai vabalt mänge,progesid,mp3 jms arvutist USB kaudu mugavalt telefoni,siis nüüd vaja Bljuutuuthi või IR liidest arvutile;
Vot nende ja vbolla ka mõnede teiste asjaolude tõttu on uus n-keits eelnevast madalama hinnaga.Just seetõttu olen juba 2 nädalat õnnelik (vanema) N-Gage-i omanik ja ei ole tulnud mõttessegi,et "miks ma seda uut ei ostnud?" Aga Nokia poolt hea üritus icon_wink.gif

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N-GAGE ja N-GAGE QD mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.