Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Jube lahe video märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Hinnang?
Lahe
44%
 44%  [ 56 ]
Jama
55%
 55%  [ 70 ]
hääli kokku : 126

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
inbru
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2003




sõnum 03.10.2003 08:31:31 Jube lahe video vasta tsitaadiga

link :: Siin

Asi hakkb väga hästi tööle mitte kaine peaga. beer_yum.gif
Kommentaarid .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2003 08:55:51 vasta tsitaadiga

IRW

PS! Tõstsin Naljakate Juhtumiste alla

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.10.2003 09:02:00 vasta tsitaadiga

Mina küll pihta ei saa icon_redface.gif . Vist selle pärast, et kl 9 olen kaine peaga icon_sad.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2003 09:02:52 vasta tsitaadiga

Novembre kirjutas:
Mina küll pihta ei saa icon_redface.gif . Vist selle pärast, et kl 9 olen kaine peaga icon_sad.gif
Seal polegi millelegi pihta saada icon_smile.gif See lihtsalt nii ajuvaba (nagu ka ülejäänud videod seal lehel)
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.10.2003 09:12:33 vasta tsitaadiga

Absurdihuumor on ülekõige icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Ma lootsin, et seal ikka tuleb midagi.... aaga ei.
Pärast oli selline tunne, et oleks ise ka seent söönud icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Mind igatahes ajavad sellised asjad naerma thumbs_up.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 03.10.2003 11:45:42 vasta tsitaadiga

ei tea kas selllel lõppu ka on : ? : koguaeg yks ja sama k2ib ringi-ratast..aga uvitav ja naljakas oli küll pikapeale icon_razz.gif
_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 03.10.2003 11:54:43 vasta tsitaadiga

ajuvabaaaa!! irwe.. aga korrax naerda sai..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2003 12:03:03 vasta tsitaadiga

Ma pani käima - vaatan üks tiir saab peale.. õelaps (3 aastane) tuli ka vaatama.... lõpuks ütlen - "Näe pumpavad !" (ta nagunii aru saa, mõistest pumpama) ta teatab selle peale - näe üks on pöösa taga kah..
Mille peale ma vastasin - jo siis kukkus rattaga..
Pätakas vaata tõsiselt edasi seda pumpamist ja noogutab..

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kmail
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 03.10.2003 13:26:35 vasta tsitaadiga

arvatavasti oleks mitte kaine peaga tõesti asjas iva leidnud aga kaine peaga jättis küll külmaks
See loadingu ketas oli üsna lahe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 03.10.2003 14:01:14 vasta tsitaadiga

Oo jee, mushroom!
Bljää, see oli täielik mõttetus........lahe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.10.2003 17:12:15 vasta tsitaadiga

ei leidnud asjas mingit nalja..võibolla ainult see oli asja juures naljakas, et vaatasin oma 10 tuuri seda jama ja ikka naerma ei hakanud..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 03.10.2003 18:17:53 vasta tsitaadiga

nojah, teemaalgataja poolt viidatu jättis muidugi külmaks, aga ülejäänute seas on nii mõnigi väga tegija thumbs_up.gif

PS! Mittekaine peaga töötaks kõige paremini "Potato" icon_razz.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2003 20:54:42 vasta tsitaadiga

jama minu jaoks
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 03.10.2003 20:57:23 vasta tsitaadiga

mulle meeldib laksu all teletupsusid vaadata 8)

see ei ole hea "video"
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marks_
HV kasutaja


liitunud: 14.12.2002




sõnum 03.10.2003 21:03:57 vasta tsitaadiga

lahe tglt
_________________
http://www.e-web.ee
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2003 21:05:23 vasta tsitaadiga

hehe, absurdne!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 03.10.2003 21:15:49 vasta tsitaadiga

icon_razz.gif Ex ta natuke oli ikka naljakas, aga midagi erilist seal küll ei olnud...

Seal samal leheküljel leidus teisi ja paremiad(naljakamaid) videosi...

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 03.10.2003 21:59:09 vasta tsitaadiga

mulle küll meeldis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 04.10.2003 11:40:14 vasta tsitaadiga

Irw ma jäingi seda lõppu ootama, suht seenelik beer_yum.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.10.2003 12:04:02 vasta tsitaadiga

täitsa mõttetu aga naersin küll tükk aega
icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 04.10.2003 19:03:42 vasta tsitaadiga

ei saanud naljale pihta... icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 04.10.2003 19:06:50 vasta tsitaadiga

DeathCommando kirjutas:
ei saanud naljale pihta... icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif

nali on selles et asi on mõttetu
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 04.10.2003 19:26:12 vasta tsitaadiga

krt jätsin endateadmatta supaka liiga kõvaks, kui pauk käis ja pihta hakkas siis ehmatasin raisk. Mõtlesin, et jälle üks tobe video nendest mis ehmatavad! Krt see ei lõppenudki tõesti , mul käib see juba oma 5 minutit ja taustaks lugesin teie kommentaare - vat siis küll ajas naeru peale, teie möla ja batshe - batshe taustal.

Nüüd panen selle seenedinktuuri käima, et öösel ise korralikult oma seenega naisele batsehe - batsehe teha icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 19:34:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif normaaalne 8)
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 20:14:01 Re: Jube lahe video vasta tsitaadiga

inbru kirjutas:
Asi hakkb väga hästi tööle mitte kaine peaga. beer_yum.gif
Kommentaarid .

Mnjah. Ma vaatasin seda pohmas peaga ja vaatasin .... ja vaatasin .... ja vaatasin .... ja nii umbes 10 minutit vaatasin. Naerma nagu otseselt ei ajanud aga kinni nagu kah ei tahtnud panna. Noogutasin karudega samas taktis oma haiget pead icon_razz1.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 21:48:38 vasta tsitaadiga

Ma jäin sõltuvusse icon_redface.gif iga kord, kui seda teemat näen hakkab kõllidest tulema batshers, batshers... icon_biggrin.gif krdi hea laul on icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 04.10.2003 21:48:38 vasta tsitaadiga

mushrooom,mushrooom,budgabudga...
väga koomusk leht, ma mingi kümme minti vahtisin seda ja ootasin, et mis puänt lõpus on, siis sain aru, et sama asi käib ringiratast 8)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 21:57:35 vasta tsitaadiga

Megairwe... näitasin seda vanematele... Nad vaatasid... vaatasid... muigasid... vaatasid... naersid juba... vaatasid... Pärast 3 korda, kui uss üle läks, küsis isa:"Kas midagi rohkem ei tulegi icon_eek.gif?" Siis vaatas veel natu aega icon_lol.gif täitsa vanem küll icon_biggrin.gif. ta nagu ootas tõsiselt, et midagi juurde tuleks icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.10.2003 22:18:57 vasta tsitaadiga

esimene kord jättis täiesti külmaks..a mida rohkem vaatan seda lahedam asi tundub icon_lol.gif laul on jah lahe..jätangi selle alla laulma icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 04.10.2003 22:22:12 vasta tsitaadiga

Üsna hea tegelt, mulle meeldis see potato värk, peaks seda haipima ka tuttavatele kanepivendadele, ilmselt nad oleks rahul selle saidiga mõneks ajaks icon_razz.gif
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmlaw
HV kasutaja
mmlaw

liitunud: 16.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 22:23:30 vasta tsitaadiga

--=bullshit=--
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 04.10.2003 22:25:09 vasta tsitaadiga

mulle meeldib see "snake, oh snake" koht icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 22:31:21 vasta tsitaadiga

http://www.weebls-stuff.com/games/9/ icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 04.10.2003 22:36:32 vasta tsitaadiga

mis võiks olla parem kui hea õis ja badgerite video icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 22:39:57 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
http://www.weebls-stuff.com/games/9/ icon_lol.gif icon_lol.gif

hehe, päris sitt saundträkk on asjal icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 22:43:37 vasta tsitaadiga

ma irnusin nii et kõht kõveras icon_lol.gif ...knight rider 8)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 22:46:11 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
mis võiks olla parem kui hea õis ja badgerite video icon_wink.gif


erm... ilma õieta ja badgeri video... ei poolda eriti siukest kraami icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 04.10.2003 23:16:59 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
http://www.weebls-stuff.com/games/9/ icon_lol.gif icon_lol.gif


sai 46 kassi alla aetud 8)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Insidefake
HV kasutaja
Insidefake

liitunud: 12.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2003 23:30:45 vasta tsitaadiga

sellel flashil muide lausa selline aadress olemas http://www.badgerbadgerbadger.com/ icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 05.10.2003 00:50:48 vasta tsitaadiga

18 cats owned icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tobler
HV kasutaja
tobler

liitunud: 21.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2003 01:02:50 vasta tsitaadiga

täiesti vigane.. naerda sai icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2003 01:16:54 vasta tsitaadiga

billtuk007 kirjutas:
painkillah kirjutas:
http://www.weebls-stuff.com/games/9/ icon_lol.gif icon_lol.gif


sai 46 kassi alla aetud 8)

Loomapiinaja icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderz
Kreisi kasutaja
thunderz

liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.10.2003 01:19:25 vasta tsitaadiga

iseloomustaks seda nii : igav, üksluine, mõttetu ja ajuvaba.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 05.10.2003 07:12:28 vasta tsitaadiga

seeneisu tekkis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krok
HV vaatleja
krok

liitunud: 01.02.2003




sõnum 05.10.2003 08:45:27 vasta tsitaadiga

this is some nice shit... btw. try the games... icon_lol.gif
_________________
Silver Blue
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 05.10.2003 12:25:21 vasta tsitaadiga

www.elftor.com
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2003 12:40:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

www.elftor.com


icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 05.10.2003 12:41:49 vasta tsitaadiga

kõige parem nendest elftori omadest on imo "ethnic cleaning in elfland"
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 05.10.2003 12:51:11 vasta tsitaadiga

see ysna lahe koht...aga võib-olla see siit HV'st ka läbi käinud, aga annan lingi ikka... thumbs_up.gif http://www.weebl.jolt.co.uk/
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2003 13:05:51 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
http://www.weebls-stuff.com/games/9/ icon_lol.gif icon_lol.gif

mulle meenutas see GTA I-te icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Jube lahe video mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.