Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kiisu nimi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 17.09.2003 22:27:01 kiisu nimi vasta tsitaadiga

kohe alguseks. tean et see teema ei sobi kohe kuidagi siia HV-sse nii, et ma ei pahanda kui see koheselt kustadatakse.
asi siis selline et saan endale oma elu esimese kassi.
siiami kassi tuleb teine ja on isane. oleks siis vaja abi nime panemisel.
miks ma seda siis küsin on see, et tahaks saada nime, mis oleks seotud kuidagi arvutiga:
Näiteks LAN, reset jne.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 22:28:07 vasta tsitaadiga

Error icon_biggrin.gif
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
desert fox
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2003




sõnum 17.09.2003 22:28:12 vasta tsitaadiga

hiir icon_wink.gif
_________________
gravity is myth, earth sucks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 22:28:42 vasta tsitaadiga

ReBoot!
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.09.2003 22:28:46 vasta tsitaadiga

Pane HinnaVaatlus icon_lol.gif Siis on ikka teema kohane ka.
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 22:32:16 vasta tsitaadiga

pane nt "windoosa" ....
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 17.09.2003 22:32:38 vasta tsitaadiga

Kiissa? või Punk 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 22:34:07 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Error icon_biggrin.gif

Irw nõustun täielikult, et see oleks sobiv icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 17.09.2003 22:36:56 vasta tsitaadiga

erm on siiski parim nimi kassile
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 17.09.2003 22:37:31 vasta tsitaadiga

njah mul juba mitmes kass aga mina kutsun oma kassi lihtsalt KASS ja teine variant on sisi see et kuradima värdjas loom, seda viimast kastuan siis kui ta mu laua alla suudab sittuda, aga noh error oleks hea nimi, hea oleks ka lan tegelt. ota hea mõte pane siis juba floppy disk drive icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ja:nus
HV kasutaja
Ja:nus

liitunud: 29.03.2003




sõnum 17.09.2003 22:37:51 vasta tsitaadiga

Pane Bill icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2003 22:40:50 vasta tsitaadiga

Euroopa Liidus on kõigil kaks nime icon_wink.gif
pane Blue Screen thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 22:44:15 vasta tsitaadiga

Buut

Bsod

Ertehvem
(RTFM)


beer_yum.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.09.2003 23:05:34 vasta tsitaadiga

Linux?
plz pane


viimati muutis MorRAW 17.09.2003 23:07:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:06:53 vasta tsitaadiga

pane Flopi kassi nimeks
btw: mu ühe kassi nimi on Speey icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V126
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 17.09.2003 23:07:29 vasta tsitaadiga

Giga Bait, Toorik, Driver, Laptop, Barton jne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V126
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 17.09.2003 23:08:19 vasta tsitaadiga

Ups.

viimati muutis V126 17.09.2003 23:12:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:09:40 vasta tsitaadiga

inimesed kassile ple mõtet panna nimeks mingit floppy disk drive icon_confused.gif krt hüüad mingi 1min kassi nime icon_biggrin.gif... ikka mingi lühike tabav nimi, ja kusjuures erm on lahe nimi thumbs_up.gif. aga ise mõtleks parem üksi midagi välja, muidu paned siin rahva soovil mingi jubeda nime icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:11:24 vasta tsitaadiga

Häkker
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:12:13 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Linux?
plz pane



thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:16:20 vasta tsitaadiga

linux tuleks pingviinile panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
throt
HV kasutaja
throt

liitunud: 15.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:17:01 vasta tsitaadiga

kuna siiami kass, siis microsoft oleks kuidagi imelik panna... võibolla siis "tux.gif"
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 17.09.2003 23:19:10 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
inimesed kassile ple mõtet panna nimeks mingit floppy disk drive icon_confused.gif krt hüüad mingi 1min kassi nime icon_biggrin.gif... ikka mingi lühike tabav nimi, ja kusjuures erm on lahe nimi thumbs_up.gif. aga ise mõtleks parem üksi midagi välja, muidu paned siin rahva soovil mingi jubeda nime icon_lol.gif

nimi võiks olla lühike jah. nime ei pane ma mitte raffa soovil vaid ikke enda soovil (mina ju valin nime)
praegast meeldib erm-lan

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:19:16 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
linux tuleks pingviinile panna icon_rolleyes.gif


icon_lol.gif
Äkki kass pingviini moodi? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 17.09.2003 23:19:19 vasta tsitaadiga

throt kirjutas:
..."tux.gif"...


aka LinuX
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AO
HV kasutaja
AO

liitunud: 23.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2003 23:23:42 vasta tsitaadiga

RAM ja ROM
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 17.09.2003 23:24:50 vasta tsitaadiga

MIPS
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 17.09.2003 23:33:08 vasta tsitaadiga

misse mips on?
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 17.09.2003 23:47:27 vasta tsitaadiga

pane PIXEL...igati ilus nimi kasiikesele icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 00:01:59 vasta tsitaadiga

RAID icon_question.gif
SATA icon_question.gif
Pentium või Pentu icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DulnuC
HV kasutaja


liitunud: 21.09.2002




sõnum 18.09.2003 00:07:15 vasta tsitaadiga

Üks õige kassi või koera nimi peaks lõppema ikka u-tähega ...

Niisiis kas Molu, Mälu, Pentu, Cellu, Fujitsu, Samsu vms.

_________________
Kus on konn talvel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 18.09.2003 00:31:40 vasta tsitaadiga

puzzy on ka lahe nimi.
nuh ootaks homseni- ma korjan siis nimed kokku ja annan märku, et teema võib kustutada.
seniks aga nimesid palun

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 18.09.2003 00:44:17 vasta tsitaadiga

dos oleks kena nimi
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 18.09.2003 01:01:49 vasta tsitaadiga

Näiteks Vent, Vint, Delete, Servu, Bios beer_yum.gif
_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 07:44:33 vasta tsitaadiga

Windoosa oleks ideaalne minumeelest
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 07:52:38 vasta tsitaadiga

Spämm - Spämmike - Spämmar - Spämmer

Ohvtoopik - Ohvtoopike

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 18.09.2003 07:53:11 vasta tsitaadiga

[quote="panic"]misse mips on?[/quote]

MIPS = Millions of Instructions Per Second
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 07:55:22 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=52978
Vaata siit lisa icon_smile.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 18.09.2003 08:11:46 vasta tsitaadiga

kuna hiljuti sai kass võetud ja tekkis ka nimega küsimus siis lasin arvutil midagi teha :) siiski valisime ise nime mitte arvuti poolt genereeritud aga võib-olla saad ideid sealt ;)

http://potsataja.aasa.ee/kassinimi.php
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 08:28:04 vasta tsitaadiga

Blaster, Ruuter, K-Salong, (kiisuke) Auh, Toorik, Mac, Edgar, Potsataja icon_wink.gif , Ati, Eniac, Corel, Suse, TCP/IP, Scanner, Tiiger (oli lapsena põdur), Rack, Foorum, Pascal, Basic, OS/2..... jne
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 08:46:21 vasta tsitaadiga

PSA, RAM, CPU, ISE, TULE ja ERROR oli ka hea icon_lol.gif
_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.09.2003 08:49:20 vasta tsitaadiga

gigaflopp
terabait
alpha
rack
Tru64
RAM RAID icon_razz.gif
patch
OpenVMS
kernel
storage
Ultra320
DAT
port
bait

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 09:11:43 vasta tsitaadiga

minu arust sobib kassile ainult kolm nime (oleneb iseloomust):
1) moos
2) saslõkk
3) muri

kui midagi arvutiteemalist vaja siis võib panna ka:
molu (peaks igati sobilik olema kui kass molu näoga on)
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myragaru
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2001




sõnum 18.09.2003 09:22:31 vasta tsitaadiga

esimene kass võiks bitt olla
järgmine bait ja neid ühikuid jätkub kauem kui sul kasse, kilobaidi puhul võit kassi lihtsalt hellitavalt kiloks kutsuda jne
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 09:24:49 vasta tsitaadiga

myragaru kirjutas:
esimene kass võiks bitt olla
järgmine bait ja neid ühikuid jätkub kauem kui sul kasse, kilobaidi puhul võit kassi lihtsalt hellitavalt kiloks kutsuda jne

kui on üks kass siis on bitt, kui kaheksa kassi siis on bait. järgigem ikka standardit.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 18.09.2003 09:32:14 vasta tsitaadiga

Hääl TCP/IP -le. icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myragaru
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2001




sõnum 18.09.2003 09:41:39 vasta tsitaadiga

eksole ja 1024 kassi kilobait
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 10:33:21 vasta tsitaadiga

mul oli rott nimega linux...väga asjalik nimi minu arust...nüüd on 2 rotti, athlon ja duron icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2003 10:59:12 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
nüüd on 2 rotti, athlon ja duron icon_wink.gif

ja kumb rott tegijam on icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 18.09.2003 14:55:46 vasta tsitaadiga

kallid inimesed-
kes viitsib ja oskab võik teha mingi proge jupikese
asi võik välja nähe nii.
sisestan mingid nimed ütleme 15 nime
vajutan nupule ja arvuit paneb need sufflega järjekorda. siis vajutan veel nii umbes 10 korda ja siis võiks seal olla nupp statistika ja siis mis nimi kõige vähem punkte sai- esimene koht siis 1 punkti ja viimane 15 punkt ülejäänud jäävad sinna vahele.
näiteks kui ERROR tuleb esimeseks viiendaks ja "seitsmendaks" siis on erroril 13punkti kui aga "ram" tuleb üheteistkümnendaks ja kaks korda esimeseks siis kokku oleks ka 13- siis paneks sellesse järjekorda kummal on rohkem esikohti või nuh kumb on nagu väiksema punkti saanud.
lõbus oleks sellega nime vaadata ja seda programmi saaks ju ka edukalt mujal kasutada. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kiisu nimi mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.