|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
22.10.2012 22:05:35
|
|
|
| Ise pole jõudnud veel otsustada, ootan Surface Pro hinna ka ära, aga üks neist saab minu omaks, sest Androidi läägisusest siiber ja MS pakub tiba rohkem: Office, uus kiire interface jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
23.10.2012 13:22:50
|
|
|
Märk maha. Surface tundub väga hea seade olevat Hetkel iPadi kasutaja, aga lasen end üllatada.
Micro SD port kenasti ära peidetud.. ja näiteks 32GB device saab mõistliku raha eest kõvasti suuremaks teha
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.10.2012 14:18:21
|
|
|
| Selle nõrgema Surface hind pidigi suht odav tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
23.10.2012 16:21:21
|
|
|
arvestades koostekvaliteeti ja mõningaid unikaalseid funktsioone, on RT versioon üpriski mõistliku hinnaga.
pro versiooni hind veel avalikustatud pole, too saabub tõenäoliselt alles aasta lõpus või 2013 alguses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.10.2012 19:35:50
|
|
|
Panen ka märgi maha, pro versioon tundub suht huvitav ja paljulubav.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
24.10.2012 09:24:21
|
|
|
Ülevaateid terve nett täis
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
24.10.2012 09:31:59
|
|
|
| Hetkel jääb nagu kõlama, et riistvara on suht topnotch ja parandamist vajav on uuendustega korreigeeritav. Isaasi kas näiteks appide valik uusi proovijaid heidutab või kedagi apple/android leerist meeskonda vahetama ahvatleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
24.10.2012 10:17:17
|
|
|
ma eile mängisin oma iPadi peal FIFA13 kasutades iPhone kontrollerina. Seda ilmselt Surfacega teha ei saa. Kuid... Surface puhul tõmbab mind Office + native Remote Desktop app ning see klaviatuur ...
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
26.10.2012 10:14:57
|
|
|
| Hetkel nagu kohe ei hakka silma, aga 3G/4G? Ühesõnaga mobiilset netti polegi? Nagu Ipadil, et sim kaart sisse ja läheb minna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
26.10.2012 10:20:40
|
|
|
| 3G/4G'd pole, ainult Wi-Fi, hetkel vähemalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
26.10.2012 10:41:37
|
|
|
Tundub natuke nadi see asi või kuidas? Ma saan aru, et seal on USB pesa, kuhu saad panna modemi, ma saan aru, et nutitelefonist on võimalik teha hotspot - aga kui paned modemi külge, siis jooksupealt enam asju ei vaata, sest muretsed, et modem küljest ei kukuks. Teiseks telefoni ei ole alati kaasas ning hotspot röövib räigelt akut - selline seade ongi mõeldud eelkõige täitma funktsioone, mida telefoniga vähe ebamugavam teha.
Siit ka küsimus, muidu tundub nagu väärt vastane Ipad´le, just seetõttu, et microsoft on peal ja saab tavaarvutiga kõik syncid ja muud asjad ära teha ning remote desktopid jne. Aga mida krdit mul sellest kasu on, kui selle kasutamiseks pean kohvikust kohvikusse jooksma, et wifi võrku saada? Kas tõesti selle väikese lisapesa/antenni paigaldus oli nii koormav kogu seadmele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
26.10.2012 11:00:00
|
|
|
| Võimalik, et tulevikus tuleb selline võimalus, aga hetkel nende enda jutu põhjal mõeldud eelkõige kasutamiseks kodus ja tööl kus on Wifi olemas. Samas hoiab see 3G puudimine hinda ka all, ega iPad'il ju ka on 3G mudel ja eraldi ainult Wifiga mudel. Tõenäoliselt tulevikus tuleb ka Surface'i selline mudel, oleneb kui edukas Surface on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.10.2012 11:06:02
|
|
|
pricing (office hinnas) ja 3g/4g puudumine on küll pettumus tiba
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.10.2012 11:14:17
|
|
|
Nagunii on ju nutitelefon taskus mis 2 vajutusega wifit pritsima panna. Tableti jaoks eraldi liitumine teha on pointless ju.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
26.10.2012 11:22:35
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Nagunii on ju nutitelefon taskus mis 2 vajutusega wifit pritsima panna. Tableti jaoks eraldi liitumine teha on pointless ju. |
Esiteks sa pead selle toimingu alati tegema = tüütu, ajakulukas.
Telefoni ei ole alati käepärast või on aku tühi või kohe kohe tühjenemas + hotspot iseenesest röövib meeletult telefoni akut.
Samuti ei taha kõik seadmed alati korralikult selle ruuterdamise liitumisega hakkama saada.
Ühesõnaga seadmesse sisseehitatud mobiilne nett on igaljuhul mugavam, kindlam ja kiirem viis netti pääsemisek. Ja ega see lisa sim-kaart ja liitumine tea ka, mis väga kallis on, kui sa juba soetad ca 700$ maksva seade.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
26.10.2012 11:32:38
|
|
|
| Kuigi mul endal pidevat ühendust vaja ei lähe hetkel, siis ma olen täiesti nõus, et Surface Pro versioonil võiks olla vähemalt VÕIMALUS 3G ühendusega mudel osta. Ma arvan, et RT puhul see vast nii ei häiriks või saaks hotspotiga asja aetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.10.2012 11:34:22
|
|
|
USB port ju olemas, pange netipulk
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
26.10.2012 11:56:52
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| USB port ju olemas, pange netipulk |
Ka selle võimaluse miinused olid minupoolt eelnevalt käsitletud:
,,kui paned modemi külge, siis jooksupealt enam asju ei vaata, sest muretsed, et modem küljest ei kukuks.,,
Tableti puhul on siiski esmane eesmärk - mobiilsus - mitte pane juhe siia, pane juhe sinna, võta appi veel kolm seadet, et saaks normaalselt tööd teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.10.2012 12:04:36
|
|
|
Osta siis iPad 3G/LTE variant ja kasuta rõõmsalt ning siruta pilk taeva poole ning saada kiitus Steve poole
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| tagasi üles |
|
 |
soltex
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2005
|
26.10.2012 12:10:07
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Osta siis iPad 3G/LTE variant ja kasuta rõõmsalt ning siruta pilk taeva poole ning saada kiitus Steve poole  |
No ole meheks loe mu postitus ükskord läbi Miks mulle tundub Surface asisem kui Ipad:
Siit ka küsimus, muidu tundub nagu väärt vastane Ipad´le, just seetõttu, et microsoft on peal ja saab tavaarvutiga kõik syncid ja muud asjad ära teha ning remote desktopid jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
26.10.2012 21:35:53
|
|
|
| soltex kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
Osta siis iPad 3G/LTE variant ja kasuta rõõmsalt ning siruta pilk taeva poole ning saada kiitus Steve poole  |
No ole meheks loe mu postitus ükskord läbi Miks mulle tundub Surface asisem kui Ipad:
Siit ka küsimus, muidu tundub nagu väärt vastane Ipad´le, just seetõttu, et microsoft on peal ja saab tavaarvutiga kõik syncid ja muud asjad ära teha ning remote desktopid jne. |
Ära pane tähele, ta amet ongi käia kõigis teemades hinge sittumas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.10.2012 21:06:03
|
|
|
Huvitav, millal esimesed Eestisse ilmuvad?
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
ab79
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2012
|
28.10.2012 22:42:04
|
|
|
Ei saa sellest IPadi ega ühegi kobedama netbooki vastast. Isegi, kui hind on soodsam.
1. Ainult üks USB port RT variandil 2.0 mis on tänaseks juba legacy. Ebamugav, kuidas sa liikvel olles mobiilset netti netipulga ja välise USB kettaga tarbid? Mingi USB jagaja vahele, hunnik juhtmeid??? sellest tulenevalt ka mobiili jooksupealt laadimine suht ebamugav...
2. Salvestuskandja RT-l 64 GB ja Pro-l 128 GB 64GB mälukaardid maksavad veel sigapalju..
3. RT versiooni RAM, 2 GB, mittemidagiütlevalt vähe...
4. ennem võtaks kas win8-ga netbooki, laptopi või androidi tabi näiteks Google Nexuse, Google Playst saadasolevate appide hulka SF-le vaevalt et tuleb.
Kokkuvõttes, ämber. Parem võinuks oma Win8-ga mingit omanimelist laptoppi või netbooki arendada.
Tahvelarvutite turg on spetsiifiline, igaüks seda ei vaja ja kes tahab mingit mobiilset töölauda võtab ennem sülearvuti.
Õunad on eneseimetlejatele aga SF on ei tea kellele...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
29.10.2012 02:02:10
|
|
|
Dafuq did i just read
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
29.10.2012 08:47:40
|
|
|
Spezz, kellegi väga isiklikku ja kitsast vaatenurka
_________________ !! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
12.11.2012 16:20:56
|
|
|
eriti naljakas on, kui kurdetakse USB pesa olemasolu üle.
1080p playback ja mängud, multitasking.
Spoiler 
E:
surface RT vs samsung series 7 slate:
Spoiler 
veel videovõrdlusi nende kahe vahel: boot up test ja gaming.
http://microsoft-news.com/performance-of-surface-rt-compared-to-a-windows-8-core-i5-tablet/
kellegi surface jäi auto alla:
http://microsoft-news.com/another-microsoft-surface-gets-run-overim-starting-to-see-a-pattern-here/
| tsitaat: |
| Each car passed by with the tires on each side of the Surface until the very last car. The tire of the car ran completely over the Surface and next thing I saw was my brand new $700 tablet and touch cover flying through the air in separate directions! My heart jumped, and so did I! I jumped out of my car and ran across the street to first grab the tablet, then the Surface, and then my phone which of course fell out of my lap during all this. I jumped back in my car just before 60 mph traffic made its way to me! |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
09.12.2012 22:32:32
|
|
|
| Ei ole kellelgi isu olnud osta? Eestis ka täitsa saadaval: http://surface.ee/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
12.12.2012 23:23:42
|
|
|
soovija, 50% juurdehindlusega.
kellegi lahe setup:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
01.01.2013 20:35:36
|
|
|
| Naisel oleks uut läpakat vaja ja see Surface Pro tundub täitsa hea valik. Kui tuleks Eestis müüki $=€ hinnaga, siis üsna mõistlik osta kah. 3G puudu, aga elab üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.01.2013 10:48:17
|
|
|
Bulletstorm jookseb suht suvalise panni peal ka
CPU: Intel Core 2 Duo (or equivalent) running at 1.6GHz or greater
AMD Athlon X2 (or equivalent) running at 1.6Ghz or greater
Video Adapter: ATI Radeon HD 2400 Pro 256MB and NVIDIA GeForce 7600 GS 256MB or greater.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
14.01.2013 14:20:39
|
|
|
Ho Ho, surfacel on inteli integreeritud video. vähemalt nüüd teame, et jõudu tal ikka on - pole tegu väga kohitsetud i5 kiibiga.
sinu välja toodud miinimumnõuded vaevalt midagi fullHD-s jooksutavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.01.2013 14:33:31
|
|
|
YT's oli paar videot kus BS'i jooksutati tollesama inteli HD4k peal, ehkki 720p juures. Mängu siseselt oli muidugi detailsus üsnagi nulli keeratu. Üsna kindlasti tehti sama ka tahvlil.
Või on üleöö miski muutus toimunud ning inteli videokaarte aksepteeritakse kui mängimiseks sobilike?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.01.2013 15:02:35
|
|
|
720p on jämedalt 2.2x vähem ressursse vajav võrreldes 1080p'ga. Lisaks, nagu öeldud, on graafikaseaded üsna miinimumis.
Ehk siis ära mängib kuid erilist elamust pole mõtet oodata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
18.01.2013 00:37:05
|
|
|
tegemist ei olegi ju mänguritele suunatud masinaga?
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
04.02.2013 19:16:27
|
|
|
| ab79 kirjutas: |
Tahvelarvutite turg on spetsiifiline, igaüks seda ei vaja ja kes tahab mingit mobiilset töölauda võtab ennem sülearvuti.
Õunad on eneseimetlejatele aga SF on ei tea kellele... |
Kuule tule tänapäeva ja saa oma apple hirmust üle juba ükskord.
Tahvelarvutite turg pole nii spetsiifiline midagi enam - Päris paljud , kes on tavakasutajad, vahetavad kodus välja oma pc või maci tahvli vastu, sest igapäevaseid asju saab vabalt teha tahvliga, juhtmevaba klaver juurde näiteks pikemaks tekstitöötluseks. Enamus softi on juba olemas tahvlile, k.a. office. akud kestavad korralikult, ekraanid on parematel juba väga head + lisaks saab igasuguseid juhtmevaba lahendusi kasutada, a la streaming telkusse erinevate vahenditega. Ma isegi apple tv ei julge mainidagi, hakkad veel ropppude sõnadega sõimama.
Ise tegin sama lükke, sest isal sai vana powerbook otsa ja raha oli niipoalju, et head läpakat ei saand ja mingi klicki 400 eurist õnnestust ja polnud nõus ostma. Niisis läksin riksi peale, endale sai võetud ipad ja enda läpakas läks isale. Töötab küll ja täitsa rahul peale natukene ümber harjumist. kodus olen tavaline kaustaja ja tahvel sobib selleks suurepäraselt(olenemata tootjast), lisaks on väike ja mugav kaasas tassida. vana tööjuust on ka olemas, kui peaks pikem teksti toksimine olema. Nii et mobiilseks töölauaks sobib vägagi hästi, kui just ei vaja programme, mis on läpparitele/lauakatele.
Tahvel on muutumas samasuguseks igapäeva asjaks nagu seda muutus läpakas.
Surface'i tahaks isegi näppida, et kuidas win8 siis eesmärgi päraselt tahvli peal töötab. Igatahes parem lahendus minu meelest kui odavama otsa androidi tahvlid
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.02.2013 08:56:54
|
|
|
Ei asenda kuidagi läpakat, nagu arvata võiski. Eelistan kas korralikku tahvlit või korralikku läpakat-lauakat. See isend pole ju ei liha ega kala.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
10.02.2013 09:39:36
|
|
|
Kui mängida pole vaja ja mingit ulme nõudvat tööd ei tee, siis kõlbab täitsa läpakat asendama minu silmis. Ruumi võiks võib olla tiba rohkem olla, aga ei ole ka deal braker. Mina jään igatahes silma peal hoidma.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
10.02.2013 21:05:59
|
|
|
| selliste näitajatega on ta otsene ultrabookide konkurent. lisaks on tal wacomi joonistustableti omadused.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.02.2013 15:02:02
|
|
|
surface ja surface pro on üsna erinevad loomad, tea kui hea neid ühes teemas käsitleda on.
microsoft on praegu surface pro-ga üritamas kahte asja:
- raiuda omale välja nišši kuskile tabletite ja läpakate vahele, ultrabookidega konkureerima või asemele.
- surface pro on juba oma olemuselt pigem statement kui valmistoode. featureset, kasvõi wacomi pliiatsi näitel, on päris tubli.
anandi review toob tegelikult päris hästi välja positiivsed ja negatiivsed küljed. muuhulgas ka selle, et paljuski oleneb tulemuste interpretatsioon sellest, millega asja võrrelda. tahvelarvutiga võrreldes on see suur, raske, kuum ja aku ei pea vastu. samas jõudluse osas ei teki mingit küsimust. ultrabookidega võrreldes tasalülitub kohe suur osa probleemidest aga ka jõudluseelis tasalülitatakse.
unustada ei tasu, et suvel tuleb haswell, mille ulv on 7w ivy 17w asemel. see peaks avaldama plate suurusele (ja kuumusele või vaikusele, olenevalt valikutest) positiivset mõju. aku kestvusest rääkimata.
x86 windows 8 on otse täiesti normaalse arvutina lülitatav ettevõtete süsteemi. kogu praeguses mobiilsete seadmete segaduses, kus nende haldamiseks ettevõtetes tuleb läbi rõngaste hüpata, ei saa see olle halb asi.
Märt., miks see läpakat ei asenda? mulle paistab asi risti vastupidi - see on esimene tahvelarvuti, mis asendab läpakat.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
14.02.2013 13:30:29
|
|
|
Suures ettevõttes win8'ga tööd ei tee naljalt, kui just tõesti ühte asja korraga ei kasuta. Seade Jääb siiski kodukasutaja mängumaaks aga eks aeg näitab, kui suuri laineid ta lööb.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|