Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Cursor race märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 14:43:19 Cursor race vasta tsitaadiga

link :: Cursor race

Teeme võistlust, kes kõige kiiremini saab raja läbitud icon_biggrin.gif
Mina sain ajaks 12

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 01.09.2003 14:59:42 vasta tsitaadiga

esimene kord: crash
teine kord: crash
kolmas kord:crash
neljas kord:crash
viies kord:crash
kuues kord:22 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 15:12:39 vasta tsitaadiga

kolmanda korraga 15,6
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 15:15:32 vasta tsitaadiga

pärast mitmeid crash ja 20+ aegu sain 17,2... kodus peab optilise hiirega proovima, hiirematt kah tiba parem kui siin...
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 01.09.2003 15:15:40 vasta tsitaadiga

mul paari korraga juba närvid õhtul seega loobusin icon_razz1.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 15:35:22 vasta tsitaadiga

11.2
harjutamine teeb meistriks:)

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 01.09.2003 15:36:56 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
mul paari korraga juba närvid õhtul seega loobusin icon_razz1.gif


mõned sellised mängud ajavad jah närvi icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 01.09.2003 15:39:54 vasta tsitaadiga

19,59sek, vastik mäng, ajab närvi rsk
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 15:40:27 vasta tsitaadiga

irwe... Wrong direction, don't cheat icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 01.09.2003 15:46:14 vasta tsitaadiga

fakk ma ei saagi tulemust kirja, aeglasti ei saa hiirt liigutada,sest kinni jääb, aga kiiresti siis panen tokki kohe icon_evil.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 01.09.2003 15:53:53 vasta tsitaadiga

14
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 01.09.2003 15:54:18 vasta tsitaadiga

11.6(peale mingi 30x ebaõnnestumist)


EDIT: 9.6
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 01.09.2003 16:14:05 vasta tsitaadiga

selle võiks tõsta nüüd pika riista foorumi (võitlustandri)
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 16:29:47 vasta tsitaadiga

no optilise hiire omanikel on siin suur eelis.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2003 16:34:32 vasta tsitaadiga

läppari touchpad 31.19
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 16:39:35 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
läppari touchpad 31.19

hehee... not bad at all! ma ei saa selle touchpad'iga üldse hakkama - minu jaoks paras "keemia" see. aint selle "junniga" oskan, mis tavaliselt punane on icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 16:40:55 vasta tsitaadiga

9,2
vihje: operaga suurendus 200% peale ja rada muutub 2x laiemaks

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 16:41:14 vasta tsitaadiga

10.8

viimati muutis olc 02.09.2003 16:54:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2003 17:09:43 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
hehee... not bad at all! ma ei saa selle touchpad'iga üldse hakkama - minu jaoks paras "keemia" see. aint selle "junniga" oskan, mis tavaliselt punane on icon_lol.gif


seda "junni" nimetatakse kohati kliitoriks icon_wink.gif
tegelik nimi on tal pointstick

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 01.09.2003 17:11:49 vasta tsitaadiga

Jesss, 15nes kord ja 25.59 <- vähemalt läbi sain. Oeh, saab kohe kergemalt hingata.
_________________
Apple business solution partner.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 17:29:07 vasta tsitaadiga

Täitsa hea tulemus: 17.39 ja seda esimese korraga!!!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 01.09.2003 17:29:40 vasta tsitaadiga

teise korraga 12 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 01.09.2003 17:30:38 vasta tsitaadiga

raisk närv katki järgmiste proovidega enam ei proovi ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 01.09.2003 18:05:30 vasta tsitaadiga

8.4 ilma igasugu zoomimiseta ja vana hea rulli ja munaga logitech hiirega beer_yum.gif
optilised hiired my ass icon_razz1.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.09.2003 18:16:27 vasta tsitaadiga

15 korda proovimist ja 12sec icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 01.09.2003 19:46:17 vasta tsitaadiga

12 sec 8) rohkem ei proovi ka... satun sõltuusse muidu icon_smile.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 20:06:59 vasta tsitaadiga

Hmmz...ei suutnudki hakkama saada...hiir kohe rajalt välja....mis teha, suur mouse speed... icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 01.09.2003 20:11:40 vasta tsitaadiga

brrr......see küll nüüd närve ei rahusta..
ok ok, aga endal esimese korraga Cheat, siis 12 sek ja siis mingi 10 korda crash ja siis 11 sek icon_biggrin.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 20:16:11 vasta tsitaadiga

38.39 sekki..mul mingi ülikiire hiir vast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr0ze
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2003




sõnum 01.09.2003 20:24:54 vasta tsitaadiga

proovisin veel, mingi 10x crashi siis mingi 14 ja nüüd 12,4 8)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArC
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2001




sõnum 01.09.2003 20:26:13 vasta tsitaadiga

10.00 sek. täpselt
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 21:37:32 vasta tsitaadiga

27.59 sec hiir mingi emane kuuliga ja üldse wuihh sellega ei saa kuskile pihta icon_razz.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2003 21:38:14 vasta tsitaadiga

Täpselt 2.3 sec. icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mägiaivar
HV kasutaja
Mägiaivar

liitunud: 27.06.2002




sõnum 01.09.2003 21:38:45 vasta tsitaadiga

9.4 sain. Tavaline optiline Logitech.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kass
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 01.09.2003 22:18:09 vasta tsitaadiga

te vist mingid ülitäpsed... icon_razz.gif esimene ring oli 38 vist ja siis 18 ja siis crash icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.09.2003 23:43:43 vasta tsitaadiga

esimene kord panin rajalt välja ja teise korraga 9,2..ja edasi nii 5-6 korda jälle rajalt välja..vihastusin..läksin minema icon_smile.gif

siiski..proovisin ka seda opera trikki..suurendasin 250% ja sain pika proovimise peale parimaks tulemuseks 6,8

seda mängu mängides tekkis selline mõnus Toilet Duck'i tunne.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 08:31:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Täpselt 2.3 sec. icon_lol.gif


mis valemiga sa siukse aja said?

icon_eek.gif

mingi sobi vast...

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kass
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 02.09.2003 15:12:17 vasta tsitaadiga

äkki 23 icon_razz.gif 2.3 liiga vähe ei ole? icon_eek.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.09.2003 15:33:37 vasta tsitaadiga

11.2 niisama
8.8 zoomiga (esimese korraga)

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagemusha
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 16:52:25 vasta tsitaadiga

10.8 umbes viiendal korral, siis võtsin eesmärgiks alla 10 sek ära teha, sellega läks juba veica aega...
Lõpuks 9.6 - ilma igasugu cheatimiseta icon_smile.gif

_________________
Kui teadmised ei sega on lihtne otsustada!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 02.09.2003 16:59:40 vasta tsitaadiga

proovisin ühe korra veel
10.4 8) rohkem eu jõua
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 17:55:15 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Hiid kirjutas:
Täpselt 2.3 sec. icon_lol.gif


mis valemiga sa siukse aja said?

icon_eek.gif

mingi sobi vast...

kass kirjutas:
äkki 23 2.3 liiga vähe ei ole?




Eem, 2.3 sec esimese Crachini. icon_lol.gif
Tegin selle posti nimelt, et teie tähelepanu kontrollida. icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 18:07:12 vasta tsitaadiga

Proovisin täna uuesti ...

Esimene: Crash
Teine: 10
Kolmas: Crash
Neljas: Crash
Viies: Ütlesin, et aitab küll.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ja:nus
HV kasutaja
Ja:nus

liitunud: 29.03.2003




sõnum 02.09.2003 18:22:18 vasta tsitaadiga

9.2..ilma opera suurenduseta ja ilma sohita icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mattias210
HV kasutaja
Mattias210

liitunud: 11.08.2003




sõnum 02.09.2003 18:25:36 vasta tsitaadiga

algul ca 10 crashi ja siis 11.2.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 02.09.2003 22:01:12 vasta tsitaadiga

10.4 peale pikka ebaõnnestumise jada
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2003 11:36:38 vasta tsitaadiga

Mul hakkas nagu kohe mõte selle peale jooksma, et kuda seda cheatida!
Ise enam seda proovida ei saa, sest kursori responce time on hea (optiline). Kuid vanematel masinatel, eriti rullikutega peaks saama korraldada.

Proge ju töötab sedasi, et vaadatakse kursori asukohta ja sellele vastavalt kas crashib või mitte. Nüüd tekkis mõte, et kui responce nii hea ei ole, siis peaks ehk saama hüpata/lõigata mingid kurvid ära?

Võin ka eksida, aga oma hiirega sain esimese jonksu paar korda sirgeks lõigata, aga hiljem panin hunnikusse icon_lol.gif

Edit!
Asi ei olegi responce time's, vaid asi on bugine icon_biggrin.gif
Tegin ühe lõike ja aeg on 7,6 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 05.09.2003 00:26:08 vasta tsitaadiga

Esimese katsega jõuline 40.79 rohkem pole tahtmist proovida icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 06.09.2003 00:47:13 vasta tsitaadiga

16 sekundit peale mingit 18 crachi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2003 01:02:19 vasta tsitaadiga

peale 2 crashi 18 sekiga....rohkem ei proovind kah....
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Cursor race mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.