Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 17.07.2012 09:19:43 MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi vasta tsitaadiga

link :: http://tehnikaringlus.com/

MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi.
Meil on hetkel Eestis nii palju peresi, kellel ei ole arvutit ja on ka neid kellel on arvuti aegunud. Tehnikaringlus tahab neid kõiki aidata. Senise tegevuse juures oleme suutnud aidata 60 arvuti komplektiga töötuid, üksikvanemaid, suurperesi ja lastega tegelevaid organisatsioone. Kõik arvutid, mis anname heategevuseks on koostatud tasuta tööjõudu kasutades. Ainsad rendi ja elektrikulud mis on seni jäänud meie kanda on Markol, Vellol. Nüüd lisandusid meie gruppi veel Kundas Silver ja Rakveres Jane.

Siit nüüd siis palve Teile head HV kasutajad.

Kui Teil on kellelgi asju üle, mida te ei suuda enam müüa, annetage need meile.
Kui Teil on kellelgi Tartus, Rakveres, või mujal Eesti linnas vaba pinda ja usinaid arvutisõpru. Andeke neile meist teada. Kirjutage mulle: vellostone@gmail.com
Või pöörduge kasutajate: marxveix, kaitsevaim, tigerstone poole. Proovime koostöös Teiega veel enamat inimeste hulka aidata.

Arvutid mida anname tasuta on reeglina 2,0 GHz prose, 512 mb mälu ja 40 gb hdd-ga. Vastu võtame ( Tartus) aga kõik tehnika, kaasaarvatud rikkega seadmed.

Hetkel tunneme suurt puudust DDR ja DDR2 mäludest ei tee ka paha mõni PCI-express graafiakaart. Seni oleme andnud komplekti CRT monitori, kuid tahaks hakata pakkuma komplekte LCD monitoriga. Neid saan ka parandada, kui need juhtuvad olema mittetöötavad.

Loodan et mõistate mind ja seda uut teemat, ning aitate meie tegevusele kaasa. Meie koduleht, kus on ka natuke lugemist meie kohta asub aadressil. http://tehnikaringlus.com/
Hea kui kirjad saadate mulle meilile, vellostone@gmail.com Siis saan neile kiiremini vastatud.

Vastutasuks on meil igasuguseid juhtmeid, vente, laienduskaarte.... nimekirja siia üles ei riputa, parem tulge kokkulepitud ajal vaatama.

Aitäh abi eest.
Vello Kivi (tigerstone), 51946912
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 18.07.2012 11:17:20 vasta tsitaadiga

Tallinnas saab minu poole pöörduda. Arvutikraami saate viia Tartu mnt 60 (Odavad Kaubad) või Sõpruse pst 259. Hea oleks ka ette helistada.

Teen: Diagnostikat, tarkvaratööd, riistvara vahetust.
Kindlasti aitan oma nõu ja jõuga arvutialaselt icon_smile.gif


Tehnikaringlus
Marko Veide
55659394
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2012 15:51:04 vasta tsitaadiga

Minu käes on ka paar Vello "laost" pärit kasti. Hetkeks täiesti elul olevad kastid.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 20.08.2012 22:14:05 vasta tsitaadiga

Tehnikaringluselt on abi saanud üle 100 inimese. Hetke seisuga on annetatud juba üle 60 arvuti komplekti, suurperedele, töötutele...
_________________
https://tehnikaringlus.eu/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2012 22:59:10 vasta tsitaadiga

kui need tiidu räägitud plaadid kohale jõuavad, kas siis tulevad mingid talgud ka vitriinide kokkukruvimiseks?
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 24.08.2012 22:17:39 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui need tiidu räägitud plaadid kohale jõuavad, kas siis tulevad mingid talgud ka vitriinide kokkukruvimiseks?


mmm... ma pole veel kuulnudki plaatidest. Meile pakuti küll vitriinide jaokskohta Tartu Majaomanike Taaskasutuskeskuses. Aga kappe pole mida sinna panna. Kui Tiit just mingit üllatust ei valmista. Kui juhtume aga midagi saama, siis kindlasti kaasan sõbrad appi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2012 22:38:58 vasta tsitaadiga

Huvi tunned, siis on mul pakkuda 2 masinat soc. 370le (PIII, 256 MB RAM) ja 1 soc 478 2,4 GHz cellu (rdramiga küll kahjuks).
Leian ka klaviatuure ja cd-lugejaid kui vaja.Hiiri on ka mingi posu, aga need tuleks üle vaadata, millised töötavad, millised mitte.
Kõvaketastega on nagu on... midagi vist leiaks.
mingi pci-e video on ka (7300 oli vist), aga sellel pead kondeka ära vahetama (ise pole viitsinud).
PS kui huvi, kui ei, siis las olla edasi ruumitäiteks.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 29.08.2012 09:49:59 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Huvi tunned, siis on mul pakkuda 2 masinat soc. 370le (PIII, 256 MB RAM) ja 1 soc 478 2,4 GHz cellu (rdramiga küll kahjuks).
Leian ka klaviatuure ja cd-lugejaid kui vaja.Hiiri on ka mingi posu, aga need tuleks üle vaadata, millised töötavad, millised mitte.
Kõvaketastega on nagu on... midagi vist leiaks.
mingi pci-e video on ka (7300 oli vist), aga sellel pead kondeka ära vahetama (ise pole viitsinud).
PS kui huvi, kui ei, siis las olla edasi ruumitäiteks.


Hei! Tunnen ikka huvi, aga kohe varsti kolime Tähe 4. Saaksin siis seal kauba vastuvõtta. Arvan, et järgmise nädala seesmingil ajal. Kas sul on omal võimalik kohale toimetada? 51946912, Vello
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 14:04:02 vasta tsitaadiga

Kas teema on endiselt aktiivne ja tegelete asjaga?
Huvi Tallinnas mõni asi ära anda. Komplekti päris ei ole, kuid erinevaid minu jaoks kasutuid asju on aegade jooksul natukene kogunenud. Teeks inventuuri ja tooks hea meelega kusagile ära, leiate ehk paremat kasutust kui nurgas seismine. Kuna mõned asjad on maal, siis see pole just kohe-kohe teema vaid pigem tahaks teada, kas hakkan maalt Tallinna neid transportima? Kas 19" CRT monitori vastu on ka huvi?

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2013 15:08:40 vasta tsitaadiga

Muugal on ka 2-3 seisvat kasti. Ruumi oleks vaja.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 08.01.2013 16:42:32 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Kas teema on endiselt aktiivne ja tegelete asjaga?
Huvi Tallinnas mõni asi ära anda. Komplekti päris ei ole, kuid erinevaid minu jaoks kasutuid asju on aegade jooksul natukene kogunenud. Teeks inventuuri ja tooks hea meelega kusagile ära, leiate ehk paremat kasutust kui nurgas seismine. Kuna mõned asjad on maal, siis see pole just kohe-kohe teema vaid pigem tahaks teada, kas hakkan maalt Tallinna neid transportima? Kas 19" CRT monitori vastu on ka huvi?


Arvutikraami saate tuua Tartu mnt 60. Crt-ga pole kahjuks suurt midagi teha, samas Vello Tartus võtab ka need vastu.

Kellel kassid siis saab näiteks sedasi toimetada:
http://www.instructables.com/id/Make-a-Cat-Bed-from-a-Computer-Monitor/

Märt. kirjutas:
Muugal on ka 2-3 seisvat kasti. Ruumi oleks vaja.


Ise saate ära tuua siis oleks super thumbs_up.gif
Endal oleks ka ruumi vaja, vahelao näol icon_smile.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.01.2013 11:05:11 vasta tsitaadiga

Tehnikaringluses, Tartus, Tähe 4, igasugust kraami pakkuda. Arvutiosad, serverid, muud pudinad ja juhtmed.
Tule vaata või küsi.
Vello, 51946912, http://tehnikaringlus.com/

_________________
https://tehnikaringlus.eu/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 02.02.2013 23:04:30 vasta tsitaadiga

Teie koduleht näikse aegunud olevat.
Kas ettevõtmine ikka töötab?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2013 23:26:34 vasta tsitaadiga

töötab. mingid hädad hostimisega olid just jutuks täna velloga.
ühtlasi olid jutuks ka mõningad tegevused, kuhu paar kolm huvilist kaasata saaks. üldjoontes tuleks hetkel kolahunnikus natuke sorteerida/süstematiseerida ning võimaluse korral kola pealt joonkoodid /sn id jms) kokku piiksutada ning esialgu ühte tabelissegi saada. sorteerida oleks vaja ka mõningad kastid, nt jõude seisvad jahutused selliselt, et aegade hõlma vajuvad s370 jms vanade socketite oma aja ära elanud jahutused saaks ühte ja uuem kola teise kohta. vaja oleks sorteerida ka kruve, jah, kruvisid.. kuna ruum on antud kontekstis kõige suurem väärtus, ei saa mingeid " teeme ära" moodi talguid seal korraldada..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 05.02.2013 17:35:56 vasta tsitaadiga

Koduleht taas üleval. Suured tänud www.veebimajutus.ee-le tasuta virtuaalserveri pakkumise eest.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.02.2013 21:39:19 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Koduleht taas üleval. Suured tänud www.veebimajutus.ee-le tasuta virtuaalserveri pakkumise eest.


Tallinna kontaktiks olev mailiaadress hetkel ei tööta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 22:43:23 vasta tsitaadiga

kirjuta siia. loeevad samad inimesed.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.02.2013 22:51:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kirjuta siia. loeevad samad inimesed.
On soov Tehnikaringlusele anda kasutatud sülearvuti HP nx6125.
Vead: toitekaabli ots on veidi väsinud ja annab ühendust vaid kindlast asendist ja liigutamist ei salli. Ekraanile mingis asendis mõnikord ilmuvad jooned, mis ekraani liigutamisel kaovad.
Aku on täiesti läbi.
Muus osas on arvuti korras, vaid moraalselt vananenud.

Kas on huvi?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2013 22:58:24 vasta tsitaadiga

on huvi.

tehnikaringlusele teadmiseks, Tanel toetas meid 60 krediidiga, tegin sellise teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=564563&highlight=

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2013 21:29:54 vasta tsitaadiga

Asjalik ettevõtmine thumbs_up.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 08.02.2013 00:31:22 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Asjalik ettevõtmine thumbs_up.gif


Ettevõtmisele veel rohkem tuult tiibatesse icon_smile.gif

Ametlikke ruume ka Tallinna vaja. Vabatahlikud ja liikmed teretulnud. Kõik saavad aidata, ühiselt koos tegutsedes oleks kasutegur suurem. HV on arvutitegelasi täis. Siinkohal üleskutse kõigile kes soovivad aidata, tulge appi, kahetseda pole midagi. Vahet pole mis moel meid aitad, kindlasti on midagi, mida just sina hästi oskad. Elad sa Tallinnas või ükskõik mis Eestimaa otsas, vahet pole. Terve Eesti tuleks ära katta thumbs_up.gif

Vello Tartust on Tehnikaringluse aegade algusest püüdnud meie riigiisasid veenda, et nad ühel või teisel moel ettevõtmist toetaks (seni tulutult).
Meie jätkame samas või veel paremas vaimus edasi, jäädes samas uusi liikmeid ootama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 10:14:37 vasta tsitaadiga

Vaatan kraami üle ja kindlalt leitub mida ära anda.
_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soomer
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 08.02.2013 10:43:19 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
ranel kirjutas:
Asjalik ettevõtmine thumbs_up.gif

Vello Tartust on Tehnikaringluse aegade algusest püüdnud meie riigiisasid veenda, et nad ühel või teisel moel ettevõtmist toetaks (seni tulutult).
Meie jätkame samas või veel paremas vaimus edasi, jäädes samas uusi liikmeid ootama thumbs_up.gif


Kas te Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudiga olete proovinud rääkida? Ma ei tea mis nende arvutite mahakandmispoliitika on aga neil on aja jooksul ikka väga palju vanu arvutiklassi arvuteid üle jäänud. Olen ise näinud tuba mis on nendega täidetud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 10:55:09 vasta tsitaadiga

Isiklikult toetan ka antud ettevõtmist, nii nõuga kui materiaalselt. Pole mõtet lasta arvutikolan kasutult nurgas seista, mis vähegi korralikum pill, leiab taaskasutust varsti Tehnikaringluse abiga! Samuti ei tasu loota, et käitlejad suuri hiigelkasumeid vahelt teenivad, pigem tikub nii olema, et inimesed peavad tööl käima selleks, et antud üritust saaks käigus üldse hoida ja ruumi rentida. Edu kõigile!
_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 11:09:35 vasta tsitaadiga

soomer kirjutas:
marxveix kirjutas:
ranel kirjutas:
Asjalik ettevõtmine thumbs_up.gif

Vello Tartust on Tehnikaringluse aegade algusest püüdnud meie riigiisasid veenda, et nad ühel või teisel moel ettevõtmist toetaks (seni tulutult).
Meie jätkame samas või veel paremas vaimus edasi, jäädes samas uusi liikmeid ootama thumbs_up.gif


Kas te Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudiga olete proovinud rääkida? Ma ei tea mis nende arvutite mahakandmispoliitika on aga neil on aja jooksul ikka väga palju vanu arvutiklassi arvuteid üle jäänud. Olen ise näinud tuba mis on nendega täidetud.


Soovitan uurida ka Eesti Maaülikoolist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 11:45:07 vasta tsitaadiga

annaks tallinnas ühe pooliku kasti kuskil üle.
_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.02.2013 12:31:02 vasta tsitaadiga

Minu vana aga tubli HP läks juba eile ringlema beer_yum.gif
Edu ettevõtmisele!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 15:08:49 vasta tsitaadiga

Vedeleb s775 kaks emaplaati(ühel kindlaks tegemata viga, ei taha hästi toimida), kaks P4 proset (2.8GHz ja 3.03GHz vmt), 4x1GB DDR-400 mälud ning 230W vanem toitekas. Kui on huvi, võiks ära anda küll. PS
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2013 16:59:49 vasta tsitaadiga

Annaks ära järgmised konfiguratsioonid. Win litsentsi neil küll pole kuid miski Linuxiga võiksid ju töötada. Ei tahaks väga, et juppideks läheksid.
Spoiler Spoiler Spoiler

Oleks hea kui saaksite ise järgi tulla Tartus Tulbi tänavale, enne kokku leppides.
Lisaks on veel ära anda P3 500 Toshiba läpakas koos dokiga, mis Ubuntu LTS 8.04-ga oli veel 2 aastat tagasi igapäevases kasutuses.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 00:30:20 vasta tsitaadiga

Priit Pavelson, järgi tulla kuhu? ja mis ajal?

hetkel pole probleem mitte selles, mida vastu võtta vaid pigem selles KUS ja MIS ABIVAHENDITEGA edasi antav sellisele kujule saab, et selle edasi anda saaks. nt suruõhk, termopasta elekter jt asjad maksavad reaalselt raha. raha aga teadupärast on alati vähe, antud juhul pole seda üldse. kui täpsemaks minna, oleks väga põletav tegevus selline, et katalogiseerida juba olemasolev kraam ning " terad sõkaldest " eraldada - testida mälusid, korjata välja defektsed jupid ja need asjad, millest kindlasti enam mitte midagi ei saa või millesse ei ole mõttekas panustada ja utiliseerida.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 10.02.2013 01:00:22 vasta tsitaadiga

Laurx: Pikas perspektiivis ei tasu selle suruõhuga ilmselt jännata, vastav kompressor kuluks ära. Eks töövahendid maksavad oma osa kuid mingit saasta ei tasu ka osta, need ei kesta.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2013 01:01:40 vasta tsitaadiga

marxveix, dela tehniki. kompressor käib elektriga jne. ilmselt sai lugeja aru küll, mida ma silmas pidasin.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2013 11:14:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
marxveix, dela tehniki. kompressor käib elektriga jne. ilmselt sai lugeja aru küll, mida ma silmas pidasin.


Kus juures tarbitav elektrihulk ei olegi nii väike nagu paljud arvavad, paras oleks puhastamiseks min. 500l/min. suruõhku, sellise jõudluse saavutamiseks min. el. mootori võimsus 3kW..., ühele tolmusele kastile kulub kuni 10min. puhastusaega. Krt. maal oli elektriarve sama energiahulga eest möödunud kuul kaks korda kõrgem, läbi müstiliste kahtlase väärtusega maksude on Kokkuvõtteks elektrienergia üldhind tõusnud kodutarbijale 100%, uudistes rääkis 16, millegagi protsendist, puhas jama tegelikult. Nüüd tõstan mina ka emaplaatide BGA kivide vahetamise hinda kaks korda, kuidas meeldiks?

_________________
Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2013 00:18:10 vasta tsitaadiga

Tallinnas võin ka enda abistava käe anda, igasugu tarkvara installidega, ja kastide kokkuladumise ja puhastamisega. Ala päris jootmistöid jne ei oska aga muu kõigega peaks hakkama saama küll. Teen teie lehele kasutaja kah ja uurin sealt lähemalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 18.02.2013 12:38:57 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Tallinnas võin ka enda abistava käe anda, igasugu tarkvara installidega, ja kastide kokkuladumise ja puhastamisega. Ala päris jootmistöid jne ei oska aga muu kõigega peaks hakkama saama küll. Teen teie lehele kasutaja kah ja uurin sealt lähemalt thumbs_up.gif


Ps- saadetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 19.02.2013 15:19:52 vasta tsitaadiga

6 atm püstoliga lasta saab kasti väga kiiresti puhtaks icon_biggrin.gif 10min on jube palju.
saaremaa kandis ka kedagi teil on? lapiks paar kasti kokku. Ei mahu enam toas liikuma icon_lol.gif
või võib teile smartpostiga saata?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 19.02.2013 16:10:27 vasta tsitaadiga

Wilts kirjutas:
6 atm püstoliga lasta saab kasti väga kiiresti puhtaks icon_biggrin.gif 10min on jube palju.
saaremaa kandis ka kedagi teil on? lapiks paar kasti kokku. Ei mahu enam toas liikuma icon_lol.gif
või võib teile smartpostiga saata?



Teil endal on võimalik vabatahtlikuks või ka liikmeks hakata kui soovi on.

Saate meile pakiga ka kaupa saata.
Smartpost, Tartu Tasku moe ja vabaajakeskus, MTÜ Tehnikaringlus, tel.51946912
http://www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 18:28:54 vasta tsitaadiga

Panen kah paar kasti kokku, kuhu hiljem Tallinnas tuua saaks? Võin ka aidata kastide kokkuladumise, nii Windowsi kui ka Linuxi installidega (Ubuntu ja sõbrad).
Leiab ka vist klavereid ja hiiri ning ilmatu posu optilisi seadmeid, enamik küll CDRW seadmed. Kas need sobiksid?

Äkki teab keegi, kust saaks 486 masinat? Hobiprojekti jaoks tahaks...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 19.02.2013 22:08:57 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Panen kah paar kasti kokku, kuhu hiljem Tallinnas tuua saaks? Võin ka aidata kastide kokkuladumise, nii Windowsi kui ka Linuxi installidega (Ubuntu ja sõbrad).
Leiab ka vist klavereid ja hiiri ning ilmatu posu optilisi seadmeid, enamik küll CDRW seadmed. Kas need sobiksid?

Äkki teab keegi, kust saaks 486 masinat? Hobiprojekti jaoks tahaks...


Vellol Tartus ehk on. Tallinnas olemas intergraph td-4 dual pentium 90, ehk sobib see?
http://www.recycledgoods.com/products/Intergraph-TD-4-Intergraph-666040C20-on-board-SCSI.html
Plaan oli tegelt see muusemi eksponaadiks anda: http://arvutimuuseum.ut.ee/
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 09:10:06 vasta tsitaadiga

Ära anda Tallinnas üks vana aga töökorras Celeron.

Prose: Celeron 1,8 GHz
Mälu: 128 + 64 MB
HDD: 6,4 + 40 GB
Graafika: nVidia Riva TNT2 16MB AGP
Toide: Codegen 300W
Emaplaat: Shuttle MV43
CD-kirjutajad: 24/10/40 ja 52/32/52
Integreeritud audio, lan, graafika
Tavaline ATX korpus

Senise ülesandega (Windows XP all Skype kõned) sai hakkama.

On huvi?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 27.02.2013 10:25:28 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir kirjutas:
Ära anda Tallinnas üks vana aga töökorras Celeron.

Prose: Celeron 1,8 GHz
Mälu: 128 + 64 MB
HDD: 6,4 + 40 GB
Graafika: nVidia Riva TNT2 16MB AGP
Toide: Codegen 300W
Emaplaat: Shuttle MV43
CD-kirjutajad: 24/10/40 ja 52/32/52
Integreeritud audio, lan, graafika
Tavaline ATX korpus

Senise ülesandega (Windows XP all Skype kõned) sai hakkama.

On huvi?


Huvi olemas. Võimalusel tooge ise ära.

Kontakt: 55659394

Kasutaja matukaz on ühe kasti aidanud kokku panna ja ka ära installeerinud estobuntu-ga, temal ka teine masin käsil.
Tänud ka teistele abistajatele, kes juba arvutikraami toonud.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 16:58:37 vasta tsitaadiga

Viisin ära. Ehk on kellelegi abiks.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2013 20:43:33 vasta tsitaadiga

kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2013 20:17:06 vasta tsitaadiga

marxveix, sul laos pci-e videokaarte ei vedele? tartus on neid paar tükki puudu.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 06.03.2013 13:27:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
marxveix, sul laos pci-e videokaarte ei vedele? tartus on neid paar tükki puudu.


Olemas paar ati kaarti. Ps saadetud.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 13:52:19 vasta tsitaadiga

Teil olid kuskil pildid seisvast kraamist? Või ma eksin?
Kui teie jaoks midagi kokku panna ja paar juppi puudu jääb, oleks hea teada, kas teil äkki seda üle on. Et ei peaks küsima icon_smile.gif

Annetajaid tõmbaks ehk rohkem ligi, kui kuskil (näiteks kodulehel) oleks näha hetkeolukord ja "target".
Rendist puudu olev summa. Sest raha on alati ja kõigil vähe icon_smile.gif

Edu!
Rein

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 18:32:48 vasta tsitaadiga

DreadDog, tule ja aita seda teha. icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DreadDog
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2013 19:50:13 vasta tsitaadiga

marxveix ' töökohas? Mingi pildistatud seeria oli ju olemas?
Kas teil ei olnud talgut plaanis?
Kuna mul aega keeruline planeerida, siis pigem nokin tööjuures muude tegemiste kõrvalt mõne masina kokku, kui juppe on üle jäänud. icon_smile.gif

_________________
Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega).
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 19.03.2013 20:38:15 vasta tsitaadiga

DreadDog kirjutas:
marxveix ' töökohas? Mingi pildistatud seeria oli ju olemas?
Kas teil ei olnud talgut plaanis?
Kuna mul aega keeruline planeerida, siis pigem nokin tööjuures muude tegemiste kõrvalt mõne masina kokku, kui juppe on üle jäänud. icon_smile.gif


Pildid ilmselt Tartust, Vello juurest.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2013 03:55:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda.


Võin panna ka õla alla ja pakkuda ruume ning võtta asju vastu Tallinnas Tatari 64
Kuna ruumi vähe siis peale läpparite muud kraami väga ei hoiustaks

PS! See ei ole aprillinali icon_wink.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.