|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
17.07.2012 09:19:43
MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi |
|
|
link :: http://tehnikaringlus.com/
MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi.
Meil on hetkel Eestis nii palju peresi, kellel ei ole arvutit ja on ka neid kellel on arvuti aegunud. Tehnikaringlus tahab neid kõiki aidata. Senise tegevuse juures oleme suutnud aidata 60 arvuti komplektiga töötuid, üksikvanemaid, suurperesi ja lastega tegelevaid organisatsioone. Kõik arvutid, mis anname heategevuseks on koostatud tasuta tööjõudu kasutades. Ainsad rendi ja elektrikulud mis on seni jäänud meie kanda on Markol, Vellol. Nüüd lisandusid meie gruppi veel Kundas Silver ja Rakveres Jane.
Siit nüüd siis palve Teile head HV kasutajad.
Kui Teil on kellelgi asju üle, mida te ei suuda enam müüa, annetage need meile.
Kui Teil on kellelgi Tartus, Rakveres, või mujal Eesti linnas vaba pinda ja usinaid arvutisõpru. Andeke neile meist teada. Kirjutage mulle: vellostone@gmail.com
Või pöörduge kasutajate: marxveix, kaitsevaim, tigerstone poole. Proovime koostöös Teiega veel enamat inimeste hulka aidata.
Arvutid mida anname tasuta on reeglina 2,0 GHz prose, 512 mb mälu ja 40 gb hdd-ga. Vastu võtame ( Tartus) aga kõik tehnika, kaasaarvatud rikkega seadmed.
Hetkel tunneme suurt puudust DDR ja DDR2 mäludest ei tee ka paha mõni PCI-express graafiakaart. Seni oleme andnud komplekti CRT monitori, kuid tahaks hakata pakkuma komplekte LCD monitoriga. Neid saan ka parandada, kui need juhtuvad olema mittetöötavad.
Loodan et mõistate mind ja seda uut teemat, ning aitate meie tegevusele kaasa. Meie koduleht, kus on ka natuke lugemist meie kohta asub aadressil. http://tehnikaringlus.com/
Hea kui kirjad saadate mulle meilile, vellostone@gmail.com Siis saan neile kiiremini vastatud.
Vastutasuks on meil igasuguseid juhtmeid, vente, laienduskaarte.... nimekirja siia üles ei riputa, parem tulge kokkulepitud ajal vaatama.
Aitäh abi eest.
Vello Kivi (tigerstone), 51946912
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
18.07.2012 11:17:20
|
|
|
Tallinnas saab minu poole pöörduda. Arvutikraami saate viia Tartu mnt 60 (Odavad Kaubad) või Sõpruse pst 259. Hea oleks ka ette helistada.
Teen: Diagnostikat, tarkvaratööd, riistvara vahetust.
Kindlasti aitan oma nõu ja jõuga arvutialaselt
Tehnikaringlus
Marko Veide
55659394
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.07.2012 15:51:04
|
|
|
Minu käes on ka paar Vello "laost" pärit kasti. Hetkeks täiesti elul olevad kastid.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
20.08.2012 22:14:05
|
|
|
Tehnikaringluselt on abi saanud üle 100 inimese. Hetke seisuga on annetatud juba üle 60 arvuti komplekti, suurperedele, töötutele...
_________________ https://tehnikaringlus.eu/ |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.08.2012 22:59:10
|
|
|
kui need tiidu räägitud plaadid kohale jõuavad, kas siis tulevad mingid talgud ka vitriinide kokkukruvimiseks?
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
24.08.2012 22:17:39
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kui need tiidu räägitud plaadid kohale jõuavad, kas siis tulevad mingid talgud ka vitriinide kokkukruvimiseks? |
mmm... ma pole veel kuulnudki plaatidest. Meile pakuti küll vitriinide jaokskohta Tartu Majaomanike Taaskasutuskeskuses. Aga kappe pole mida sinna panna. Kui Tiit just mingit üllatust ei valmista. Kui juhtume aga midagi saama, siis kindlasti kaasan sõbrad appi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
24.08.2012 22:38:58
|
|
|
Huvi tunned, siis on mul pakkuda 2 masinat soc. 370le (PIII, 256 MB RAM) ja 1 soc 478 2,4 GHz cellu (rdramiga küll kahjuks).
Leian ka klaviatuure ja cd-lugejaid kui vaja.Hiiri on ka mingi posu, aga need tuleks üle vaadata, millised töötavad, millised mitte.
Kõvaketastega on nagu on... midagi vist leiaks.
mingi pci-e video on ka (7300 oli vist), aga sellel pead kondeka ära vahetama (ise pole viitsinud).
PS kui huvi, kui ei, siis las olla edasi ruumitäiteks.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
29.08.2012 09:49:59
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
Huvi tunned, siis on mul pakkuda 2 masinat soc. 370le (PIII, 256 MB RAM) ja 1 soc 478 2,4 GHz cellu (rdramiga küll kahjuks).
Leian ka klaviatuure ja cd-lugejaid kui vaja.Hiiri on ka mingi posu, aga need tuleks üle vaadata, millised töötavad, millised mitte.
Kõvaketastega on nagu on... midagi vist leiaks.
mingi pci-e video on ka (7300 oli vist), aga sellel pead kondeka ära vahetama (ise pole viitsinud).
PS kui huvi, kui ei, siis las olla edasi ruumitäiteks. |
Hei! Tunnen ikka huvi, aga kohe varsti kolime Tähe 4. Saaksin siis seal kauba vastuvõtta. Arvan, et järgmise nädala seesmingil ajal. Kas sul on omal võimalik kohale toimetada? 51946912, Vello
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
08.01.2013 14:04:02
|
|
|
Kas teema on endiselt aktiivne ja tegelete asjaga?
Huvi Tallinnas mõni asi ära anda. Komplekti päris ei ole, kuid erinevaid minu jaoks kasutuid asju on aegade jooksul natukene kogunenud. Teeks inventuuri ja tooks hea meelega kusagile ära, leiate ehk paremat kasutust kui nurgas seismine. Kuna mõned asjad on maal, siis see pole just kohe-kohe teema vaid pigem tahaks teada, kas hakkan maalt Tallinna neid transportima? Kas 19" CRT monitori vastu on ka huvi?
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.01.2013 15:08:40
|
|
|
Muugal on ka 2-3 seisvat kasti. Ruumi oleks vaja.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
08.01.2013 16:42:32
|
|
|
| zimson kirjutas: |
Kas teema on endiselt aktiivne ja tegelete asjaga?
Huvi Tallinnas mõni asi ära anda. Komplekti päris ei ole, kuid erinevaid minu jaoks kasutuid asju on aegade jooksul natukene kogunenud. Teeks inventuuri ja tooks hea meelega kusagile ära, leiate ehk paremat kasutust kui nurgas seismine. Kuna mõned asjad on maal, siis see pole just kohe-kohe teema vaid pigem tahaks teada, kas hakkan maalt Tallinna neid transportima? Kas 19" CRT monitori vastu on ka huvi? |
Arvutikraami saate tuua Tartu mnt 60. Crt-ga pole kahjuks suurt midagi teha, samas Vello Tartus võtab ka need vastu.
Kellel kassid siis saab näiteks sedasi toimetada:
http://www.instructables.com/id/Make-a-Cat-Bed-from-a-Computer-Monitor/
| Märt. kirjutas: |
| Muugal on ka 2-3 seisvat kasti. Ruumi oleks vaja. |
Ise saate ära tuua siis oleks super
Endal oleks ka ruumi vaja, vahelao näol
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
02.02.2013 23:04:30
|
|
|
Teie koduleht näikse aegunud olevat.
Kas ettevõtmine ikka töötab?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
02.02.2013 23:26:34
|
|
|
töötab. mingid hädad hostimisega olid just jutuks täna velloga.
ühtlasi olid jutuks ka mõningad tegevused, kuhu paar kolm huvilist kaasata saaks. üldjoontes tuleks hetkel kolahunnikus natuke sorteerida/süstematiseerida ning võimaluse korral kola pealt joonkoodid /sn id jms) kokku piiksutada ning esialgu ühte tabelissegi saada. sorteerida oleks vaja ka mõningad kastid, nt jõude seisvad jahutused selliselt, et aegade hõlma vajuvad s370 jms vanade socketite oma aja ära elanud jahutused saaks ühte ja uuem kola teise kohta. vaja oleks sorteerida ka kruve, jah, kruvisid.. kuna ruum on antud kontekstis kõige suurem väärtus, ei saa mingeid " teeme ära" moodi talguid seal korraldada..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
05.02.2013 17:35:56
|
|
|
| Koduleht taas üleval. Suured tänud www.veebimajutus.ee-le tasuta virtuaalserveri pakkumise eest.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.02.2013 21:39:19
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| Koduleht taas üleval. Suured tänud www.veebimajutus.ee-le tasuta virtuaalserveri pakkumise eest. |
Tallinna kontaktiks olev mailiaadress hetkel ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2013 22:43:23
|
|
|
kirjuta siia. loeevad samad inimesed.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.02.2013 22:51:08
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kirjuta siia. loeevad samad inimesed. |
On soov Tehnikaringlusele anda kasutatud sülearvuti HP nx6125.
Vead: toitekaabli ots on veidi väsinud ja annab ühendust vaid kindlast asendist ja liigutamist ei salli. Ekraanile mingis asendis mõnikord ilmuvad jooned, mis ekraani liigutamisel kaovad.
Aku on täiesti läbi.
Muus osas on arvuti korras, vaid moraalselt vananenud.
Kas on huvi?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
07.02.2013 21:29:54
|
|
|
Asjalik ettevõtmine
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
08.02.2013 00:31:22
|
|
|
| ranel kirjutas: |
Asjalik ettevõtmine  |
Ettevõtmisele veel rohkem tuult tiibatesse
Ametlikke ruume ka Tallinna vaja. Vabatahlikud ja liikmed teretulnud. Kõik saavad aidata, ühiselt koos tegutsedes oleks kasutegur suurem. HV on arvutitegelasi täis. Siinkohal üleskutse kõigile kes soovivad aidata, tulge appi, kahetseda pole midagi. Vahet pole mis moel meid aitad, kindlasti on midagi, mida just sina hästi oskad. Elad sa Tallinnas või ükskõik mis Eestimaa otsas, vahet pole. Terve Eesti tuleks ära katta
Vello Tartust on Tehnikaringluse aegade algusest püüdnud meie riigiisasid veenda, et nad ühel või teisel moel ettevõtmist toetaks (seni tulutult).
Meie jätkame samas või veel paremas vaimus edasi, jäädes samas uusi liikmeid ootama
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaidtor
OC GURU

liitunud: 15.03.2008
|
08.02.2013 10:14:37
|
|
|
Vaatan kraami üle ja kindlalt leitub mida ära anda.
_________________ Teostan autode värvimis- ja keretöid! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
08.02.2013 10:43:19
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
Asjalik ettevõtmine  |
Vello Tartust on Tehnikaringluse aegade algusest püüdnud meie riigiisasid veenda, et nad ühel või teisel moel ettevõtmist toetaks (seni tulutult).
Meie jätkame samas või veel paremas vaimus edasi, jäädes samas uusi liikmeid ootama  |
Kas te Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudiga olete proovinud rääkida? Ma ei tea mis nende arvutite mahakandmispoliitika on aga neil on aja jooksul ikka väga palju vanu arvutiklassi arvuteid üle jäänud. Olen ise näinud tuba mis on nendega täidetud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
08.02.2013 10:55:09
|
|
|
Isiklikult toetan ka antud ettevõtmist, nii nõuga kui materiaalselt. Pole mõtet lasta arvutikolan kasutult nurgas seista, mis vähegi korralikum pill, leiab taaskasutust varsti Tehnikaringluse abiga! Samuti ei tasu loota, et käitlejad suuri hiigelkasumeid vahelt teenivad, pigem tikub nii olema, et inimesed peavad tööl käima selleks, et antud üritust saaks käigus üldse hoida ja ruumi rentida. Edu kõigile!
_________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com |
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
08.02.2013 11:09:35
|
|
|
| soomer kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
Asjalik ettevõtmine  |
Vello Tartust on Tehnikaringluse aegade algusest püüdnud meie riigiisasid veenda, et nad ühel või teisel moel ettevõtmist toetaks (seni tulutult).
Meie jätkame samas või veel paremas vaimus edasi, jäädes samas uusi liikmeid ootama  |
Kas te Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudiga olete proovinud rääkida? Ma ei tea mis nende arvutite mahakandmispoliitika on aga neil on aja jooksul ikka väga palju vanu arvutiklassi arvuteid üle jäänud. Olen ise näinud tuba mis on nendega täidetud. |
Soovitan uurida ka Eesti Maaülikoolist
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina777
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2001
|
08.02.2013 11:45:07
|
|
|
annaks tallinnas ühe pooliku kasti kuskil üle.
_________________ O sancta simplicitas. |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
08.02.2013 12:31:02
|
|
|
Minu vana aga tubli HP läks juba eile ringlema
Edu ettevõtmisele!
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
08.02.2013 15:08:49
|
|
|
Vedeleb s775 kaks emaplaati(ühel kindlaks tegemata viga, ei taha hästi toimida), kaks P4 proset (2.8GHz ja 3.03GHz vmt), 4x1GB DDR-400 mälud ning 230W vanem toitekas. Kui on huvi, võiks ära anda küll. PS
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priit Pavelson
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.12.2001
|
08.02.2013 16:59:49
|
|
|
Annaks ära järgmised konfiguratsioonid. Win litsentsi neil küll pole kuid miski Linuxiga võiksid ju töötada. Ei tahaks väga, et juppideks läheksid.
Spoiler 
Oleks hea kui saaksite ise järgi tulla Tartus Tulbi tänavale, enne kokku leppides.
Lisaks on veel ära anda P3 500 Toshiba läpakas koos dokiga, mis Ubuntu LTS 8.04-ga oli veel 2 aastat tagasi igapäevases kasutuses.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2013 00:30:20
|
|
|
Priit Pavelson, järgi tulla kuhu? ja mis ajal?
hetkel pole probleem mitte selles, mida vastu võtta vaid pigem selles KUS ja MIS ABIVAHENDITEGA edasi antav sellisele kujule saab, et selle edasi anda saaks. nt suruõhk, termopasta elekter jt asjad maksavad reaalselt raha. raha aga teadupärast on alati vähe, antud juhul pole seda üldse. kui täpsemaks minna, oleks väga põletav tegevus selline, et katalogiseerida juba olemasolev kraam ning " terad sõkaldest " eraldada - testida mälusid, korjata välja defektsed jupid ja need asjad, millest kindlasti enam mitte midagi ei saa või millesse ei ole mõttekas panustada ja utiliseerida.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
10.02.2013 01:00:22
|
|
|
| Laurx: Pikas perspektiivis ei tasu selle suruõhuga ilmselt jännata, vastav kompressor kuluks ära. Eks töövahendid maksavad oma osa kuid mingit saasta ei tasu ka osta, need ei kesta.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2013 01:01:40
|
|
|
marxveix, dela tehniki. kompressor käib elektriga jne. ilmselt sai lugeja aru küll, mida ma silmas pidasin.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mäksivana
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
12.02.2013 11:14:47
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| marxveix, dela tehniki. kompressor käib elektriga jne. ilmselt sai lugeja aru küll, mida ma silmas pidasin. |
Kus juures tarbitav elektrihulk ei olegi nii väike nagu paljud arvavad, paras oleks puhastamiseks min. 500l/min. suruõhku, sellise jõudluse saavutamiseks min. el. mootori võimsus 3kW..., ühele tolmusele kastile kulub kuni 10min. puhastusaega. Krt. maal oli elektriarve sama energiahulga eest möödunud kuul kaks korda kõrgem, läbi müstiliste kahtlase väärtusega maksude on Kokkuvõtteks elektrienergia üldhind tõusnud kodutarbijale 100%, uudistes rääkis 16, millegagi protsendist, puhas jama tegelikult. Nüüd tõstan mina ka emaplaatide BGA kivide vahetamise hinda kaks korda, kuidas meeldiks?
_________________ Vajad professionaalset abi, küsi siit: www.elektroonikafoorum.com |
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
18.02.2013 00:18:10
|
|
|
Tallinnas võin ka enda abistava käe anda, igasugu tarkvara installidega, ja kastide kokkuladumise ja puhastamisega. Ala päris jootmistöid jne ei oska aga muu kõigega peaks hakkama saama küll. Teen teie lehele kasutaja kah ja uurin sealt lähemalt
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
18.02.2013 12:38:57
|
|
|
| chesm6mmi kirjutas: |
Tallinnas võin ka enda abistava käe anda, igasugu tarkvara installidega, ja kastide kokkuladumise ja puhastamisega. Ala päris jootmistöid jne ei oska aga muu kõigega peaks hakkama saama küll. Teen teie lehele kasutaja kah ja uurin sealt lähemalt  |
Ps- saadetud
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
19.02.2013 15:19:52
|
|
|
6 atm püstoliga lasta saab kasti väga kiiresti puhtaks 10min on jube palju.
saaremaa kandis ka kedagi teil on? lapiks paar kasti kokku. Ei mahu enam toas liikuma
või võib teile smartpostiga saata?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
19.02.2013 16:10:27
|
|
|
| Wilts kirjutas: |
6 atm püstoliga lasta saab kasti väga kiiresti puhtaks 10min on jube palju.
saaremaa kandis ka kedagi teil on? lapiks paar kasti kokku. Ei mahu enam toas liikuma
või võib teile smartpostiga saata? |
Teil endal on võimalik vabatahtlikuks või ka liikmeks hakata kui soovi on.
Saate meile pakiga ka kaupa saata.
Smartpost, Tartu Tasku moe ja vabaajakeskus, MTÜ Tehnikaringlus, tel.51946912
http://www.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.02.2013 18:28:54
|
|
|
Panen kah paar kasti kokku, kuhu hiljem Tallinnas tuua saaks? Võin ka aidata kastide kokkuladumise, nii Windowsi kui ka Linuxi installidega (Ubuntu ja sõbrad).
Leiab ka vist klavereid ja hiiri ning ilmatu posu optilisi seadmeid, enamik küll CDRW seadmed. Kas need sobiksid?
Äkki teab keegi, kust saaks 486 masinat? Hobiprojekti jaoks tahaks...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
19.02.2013 22:08:57
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Panen kah paar kasti kokku, kuhu hiljem Tallinnas tuua saaks? Võin ka aidata kastide kokkuladumise, nii Windowsi kui ka Linuxi installidega (Ubuntu ja sõbrad).
Leiab ka vist klavereid ja hiiri ning ilmatu posu optilisi seadmeid, enamik küll CDRW seadmed. Kas need sobiksid?
Äkki teab keegi, kust saaks 486 masinat? Hobiprojekti jaoks tahaks... |
Vellol Tartus ehk on. Tallinnas olemas intergraph td-4 dual pentium 90, ehk sobib see?
http://www.recycledgoods.com/products/Intergraph-TD-4-Intergraph-666040C20-on-board-SCSI.html
Plaan oli tegelt see muusemi eksponaadiks anda: http://arvutimuuseum.ut.ee/
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
27.02.2013 09:10:06
|
|
|
Ära anda Tallinnas üks vana aga töökorras Celeron.
Prose: Celeron 1,8 GHz
Mälu: 128 + 64 MB
HDD: 6,4 + 40 GB
Graafika: nVidia Riva TNT2 16MB AGP
Toide: Codegen 300W
Emaplaat: Shuttle MV43
CD-kirjutajad: 24/10/40 ja 52/32/52
Integreeritud audio, lan, graafika
Tavaline ATX korpus
Senise ülesandega (Windows XP all Skype kõned) sai hakkama.
On huvi?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
27.02.2013 10:25:28
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
Ära anda Tallinnas üks vana aga töökorras Celeron.
Prose: Celeron 1,8 GHz
Mälu: 128 + 64 MB
HDD: 6,4 + 40 GB
Graafika: nVidia Riva TNT2 16MB AGP
Toide: Codegen 300W
Emaplaat: Shuttle MV43
CD-kirjutajad: 24/10/40 ja 52/32/52
Integreeritud audio, lan, graafika
Tavaline ATX korpus
Senise ülesandega (Windows XP all Skype kõned) sai hakkama.
On huvi? |
Huvi olemas. Võimalusel tooge ise ära.
Kontakt: 55659394
Kasutaja matukaz on ühe kasti aidanud kokku panna ja ka ära installeerinud estobuntu-ga, temal ka teine masin käsil.
Tänud ka teistele abistajatele, kes juba arvutikraami toonud.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
27.02.2013 16:58:37
|
|
|
| Viisin ära. Ehk on kellelegi abiks.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.02.2013 20:43:33
|
|
|
kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.03.2013 20:17:06
|
|
|
marxveix, sul laos pci-e videokaarte ei vedele? tartus on neid paar tükki puudu.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
06.03.2013 13:27:28
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| marxveix, sul laos pci-e videokaarte ei vedele? tartus on neid paar tükki puudu. |
Olemas paar ati kaarti. Ps saadetud.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DreadDog
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2005
|
19.03.2013 13:52:19
|
|
|
Teil olid kuskil pildid seisvast kraamist? Või ma eksin?
Kui teie jaoks midagi kokku panna ja paar juppi puudu jääb, oleks hea teada, kas teil äkki seda üle on. Et ei peaks küsima
Annetajaid tõmbaks ehk rohkem ligi, kui kuskil (näiteks kodulehel) oleks näha hetkeolukord ja "target".
Rendist puudu olev summa. Sest raha on alati ja kõigil vähe
Edu!
Rein
_________________ Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega). |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.03.2013 18:32:48
|
|
|
DreadDog, tule ja aita seda teha.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DreadDog
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2005
|
19.03.2013 19:50:13
|
|
|
marxveix ' töökohas? Mingi pildistatud seeria oli ju olemas?
Kas teil ei olnud talgut plaanis?
Kuna mul aega keeruline planeerida, siis pigem nokin tööjuures muude tegemiste kõrvalt mõne masina kokku, kui juppe on üle jäänud.
_________________ Elektroonika koht ei ole prügimägi!
Vajan pinnapealseid lüliteid ja pistikupesi (euro, võivad olla kollakad ja värviplekkidega). |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
19.03.2013 20:38:15
|
|
|
| DreadDog kirjutas: |
marxveix ' töökohas? Mingi pildistatud seeria oli ju olemas?
Kas teil ei olnud talgut plaanis?
Kuna mul aega keeruline planeerida, siis pigem nokin tööjuures muude tegemiste kõrvalt mõne masina kokku, kui juppe on üle jäänud.  |
Pildid ilmselt Tartust, Vello juurest.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
01.04.2013 03:55:56
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda. |
Võin panna ka õla alla ja pakkuda ruume ning võtta asju vastu Tallinnas Tatari 64
Kuna ruumi vähe siis peale läpparite muud kraami väga ei hoiustaks
PS! See ei ole aprillinali
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|