|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ezerix
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
03.09.2011 10:16:57
|
|
|
Paraku on õ tähega keeruline. Digi oli minu meelest suisa Asuselt uurinud ja seal lubati asjaga tegeleda, aga noh ma pole eriti optimist selles osas.
Kas keegi on leidnud toimiva WiFi vidgeti, et ilma dokita ekraanilt lihtne oleks seda sisse - välja lülitada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ezerix
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2005
|
06.09.2011 14:33:23
|
|
|
| ÜÄÖ-ga on ju sama lugu. Või on need tähed kuidagi kättesaadavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
06.09.2011 15:14:05
|
|
|
ezerix, kõik täpitähed olemas. Tuleb vaid vastavat tähte klaviatuuril all hoida: a > ä; o > õ, ü, ö jne.
Või kui asuse enda klaviatuur ei meeldi, siis võimalus kasutada MultiLing app-i, millel eesti täpitähed kohe olemas ilma kuskilt taga otsimata
viimati muutis Ramones 06.09.2011 15:23:36, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
06.09.2011 15:21:47
|
|
|
Füüsilisel klaviatuuril ehk dokil mul küll see trikk ei õnnestu, et all hoida.... Ä ja Ü saab küll soome klaviatuuriga, kuid Õ d mitte. Huvitab just nimelt kuidas dokil saaks õ, sest kahe klaviatuuriga on suht tüütu majandada.
Androidist suurt ei jaga ka kuid tuli selline mõte (võibolla väga rumal mõte) et klaviatuuri kombinatsioonid ja vastavad tähed on tahvlis paaris failis sisse kirjutatud, et kui seal asendada näiteks mõni kombinatsioon Õ ga, et kas siis toimib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
06.09.2011 15:27:31
|
|
|
51004, Ai kurja. Doki peale ei mõelnudki. Füüsilise klaviatuuriga ei toimi jah Tuleb loota, et ASUS mõistuse pähe võtab ja Eesti toe lisab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
07.09.2011 17:04:20
|
|
|
Mind huvitab, kas teda mõne netipulgaga õnnestub paaritada. tahvlit ennast vist mitte, seal pole vist norm USB pesagi, aga koos dokiga?
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
giuseppe
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2003
|
08.09.2011 20:05:33
|
|
|
kunagi sai õ tähte numbrikomboga: alt+147. kas selle Asuse peal see ka toimib, ei oska öelda...
_________________ ostan, müün ja kahetsen |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
08.09.2011 20:50:09
|
|
|
| giuseppe kirjutas: |
| kunagi sai õ tähte numbrikomboga: alt+147. kas selle Asuse peal see ka toimib, ei oska öelda... |
Kahjuks mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
10.09.2011 17:53:32
|
|
|
| giuseppe kirjutas: |
| kunagi sai õ tähte numbrikomboga: alt+147. kas selle Asuse peal see ka toimib, ei oska öelda... |
See ju M$-i rida
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
01.11.2011 13:45:02
|
|
|
Kuidas dockiga täpitähti saada? On keegi lahenduse välja mõtelnud?
Välise dockiga just täpitähti väga tarvis.
viimati muutis a22t 01.11.2011 13:50:05, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
01.11.2011 23:13:47
|
|
|
| a22t kirjutas: |
Kuidas dockiga täpitähti saada? On keegi lahenduse välja mõtelnud?
Välise dockiga just täpitähti väga tarvis. |
Täpitähed saad näiteks, kui valid soome keele. Õ paraku mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
VectraT
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2005
|
02.11.2011 21:33:57
|
|
|
Ise kasutan filmide vaatamiseks BsPlayer Lite-t, marketis tasuta saadaval. Toimetab ilusti ja tômbab hetkega ka estikeelsed supakad kuskilt...
Seda, et laadija küljest usb otsa arvutisse pistes tahvli ketastele ligi saab, olete ilmselt juba avastanud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
09.11.2011 22:19:53
|
|
|
3G puudumine välja arvata, on ehituskvaliteedilt ja kasutusmugavuselt väga hea pill. Aga see 3G... dealbreaker minu jaoks.
_________________ Allkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bikertim
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2005
|
09.11.2011 23:06:30
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| 3G puudumine välja arvata, on ehituskvaliteedilt ja kasutusmugavuselt väga hea pill. Aga see 3G... dealbreaker minu jaoks. |
elisa omal ju peaks 3g olema?
igatahes tuli täna ametlik teadaanne uue neljatuumalise(+companion core) transformer prime kohta http://www.androidcentral.com/preview-asus-transformer-prime-ushers-tegra-3-era
kas on lootust, et ka Eestis müüdavate esimese põlve transformerite hind kukub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
09.11.2011 23:13:25
|
|
|
Siis pean asja üle vaatama, lähikondsel kodus olev on arvutikeskusest pärit.
_________________ Allkiri |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.11.2011 12:08:43
|
|
|
... deem, ma lootsin, et Prime reso tuleb ikka kõrgem, juba Galaxy Note ja Nexus evivad samas mastis reso
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
26.11.2011 19:02:36
|
|
|
| bikertim kirjutas: |
| MelesMeles kirjutas: |
| 3G puudumine välja arvata, on ehituskvaliteedilt ja kasutusmugavuselt väga hea pill. Aga see 3G... dealbreaker minu jaoks. |
elisa omal ju peaks 3g olema?
|
kõik asused elisast ära ostetud aparaadid on ägedad, nüüd küss, et kuna lubatakse eesti keelset tuge?
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
09.12.2011 18:21:46
|
|
|
Nüüd jälle Elisas saadaval.
_________________ - censored - |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
17.12.2011 02:26:59
|
|
|
Kusjuures olge valvsad, Elisas väidetakse, et täpitähed ja Õ tulevad kui valida eesti keel/eesti keelne klaver.
Tegelikkus on selline, et sellist klaverit valida ei saa... pole olemas... vähemalt default ROM'iga. Võib-olla mõni update/custom ROM annab eesti keele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
17.12.2011 12:41:12
|
|
|
Veider jah, et läti ja leedu keel on olemas, aga eestit ei ole. Puute-ekraani jaoks on lahendus lihtne, aga doki klaveriga ilma rootimata esialgu ei saa...
_________________ - censored - |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
17.12.2011 19:57:04
|
|
|
Seda jah, jääb vaid küsimus, mis konkreetselt vaja näiteks "õ" tähe koodiks kirjutada
_________________ - censored - |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
30.12.2011 22:01:51
|
|
|
| Kas kellelgi tolmu on ekraani all? Ostsin täna endale uue transformeri ja juba näen 2 tolmutykki ekraani all. Googeldades leian, et päris levind probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
30.12.2011 22:09:42
|
|
|
Minul 2 nädalaga pole tekkinud.
_________________ - censored - |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
30.12.2011 22:19:34
|
|
|
uuel aastal saan 12tk üle vaadata - kasutatud üle 1 kuu
_________________ ..... |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno_
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2005
|
18.01.2012 03:58:22
|
|
|
| On ehk keegi soetanud endale Asus Transformer Prim´e ja jagaks enda muljeid? Ise olen hetkel Ipad2 ja asuse vahel. Ainuke Ipad2 plus on see, et tal on 3G. Samas saaks asusele ka läbi telefoni netti jagada. Või tunneb ics juba ise 3g modemi ära ja ei pea rootima ja custom romi panema selle jaoks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.01.2012 16:33:50
|
|
|
| rauno_ kirjutas: |
| On ehk keegi soetanud endale Asus Transformer Prim´e ja jagaks enda muljeid? Ise olen hetkel Ipad2 ja asuse vahel. Ainuke Ipad2 plus on see, et tal on 3G. Samas saaks asusele ka läbi telefoni netti jagada. Või tunneb ics juba ise 3g modemi ära ja ei pea rootima ja custom romi panema selle jaoks? |
Lugedes foorumeid siis leidub hunnik vihaseid Prime kasutajaid - nemad said oma esimesed Prime'id kätte, millel on väga kehv GPS tundlikkus ning nüüd kuulutas Asus välja uue Prime'i millel peaks olema GPS ok ning FullHD ekraan.
Ise olen samuti ipad vs Prime valiku vahel, kuid minu valik tundub kalduvat Prime poole, kuna tahaks normaalselt faile liigutada ja kõike muud teha mis pähe tuleb - mitte ainult seda mida Steve mantlipärijad heaks arvavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.01.2012 18:10:39
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| rauno_ kirjutas: |
| On ehk keegi soetanud endale Asus Transformer Prim´e ja jagaks enda muljeid? Ise olen hetkel Ipad2 ja asuse vahel. Ainuke Ipad2 plus on see, et tal on 3G. Samas saaks asusele ka läbi telefoni netti jagada. Või tunneb ics juba ise 3g modemi ära ja ei pea rootima ja custom romi panema selle jaoks? |
Lugedes foorumeid siis leidub hunnik vihaseid Prime kasutajaid - nemad said oma esimesed Prime'id kätte, millel on väga kehv GPS tundlikkus ning nüüd kuulutas Asus välja uue Prime'i millel peaks olema GPS ok ning FullHD ekraan.
Ise olen samuti ipad vs Prime valiku vahel, kuid minu valik tundub kalduvat Prime poole, kuna tahaks normaalselt faile liigutada ja kõike muud teha mis pähe tuleb - mitte ainult seda mida Steve mantlipärijad heaks arvavad. |
... väga positiivne uudis, just seda paremat reso olen juba mõnda aega oodanud
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
20.01.2012 20:32:20
ASUS Transformer Prime (TF201) |
|
|
Asuselt siis uus Transformer.
Ametlik leht: http://eee.asus.com/eeepad/transformer-prime/features/
Andmed (tootja lehelt):
Display: 10.1" LED Backlit screen with Super IPS+ (1280 x 800) 10 finger multi-touch, Corning® Gorilla® Glass
OS: Android™ 3.2 Honeycomb (1) (Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich upgradable)
Platform: NVIDIA® Tegra® 3 Quad-core CPU
Memory: 1 GB
Storage: 32GB / 64GB (2) EMMC + 8GB life time ASUS WebStorage (3)
Wireless: 802.11 b / g / n, Bluetooth 2.1 + EDR
Camera: 1.2MP (front), 8MP Auto focus (rear) with flash / F2.4 large aperture
PAD interface: 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Mic-in); 1× micro HDMI port; 1 × Micro SD Card Reader; Internal Microphone & Stereo Speaker
Mobile Dock interface: 1 × USB2.0 port ; 1 × SD Card Reader
Sensor: G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass
Flash: Yes
Multi-tasking: Yes
Special APP: ASUS launcher, @Vibe Music, ASUS WebStorage, MyLibrary, MyNet, MyCloud, File manager, ASUS sync, SuperNote, App Locker, App Backup, TegraZone, Polaris Office
Battery: 12 hours; 25Wh Li-polymer Battery (4)
Battery: 18 hours pad with dock ; 25Wh(pad) + 22Wh(docking) Li-polymer Battery (4)
Size/Weight: 263 × 180.8 × 8.3mm ; 586g (pad only) / 263 × 180.8 × 8~10.4mm ; 537g. (dock only)
Ühtlasi huvitab mind kas sellele Eclipse ja Java SDK on olemas, et sellega otse Javat teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
20.01.2012 21:13:33
|
|
|
| Endal plaan see järgmine kuu ligi võtta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
22.01.2012 16:56:48
|
|
|
ICS tundub bugine. Paljud rakendused enam ei t88ta ja ka ICS-ga tulev soft kohati teeb veidrusi
Krdi läikiv on see ekraan. Ehk mingi kile aitaks? Aga kust leida mingit kile sellele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k6utsik
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2006
|
31.01.2012 17:41:05
Laadimis juhe |
|
|
| Oleks vaja Transformerile laadimise juhet. Keegi teab kust seda Eestis saada võiks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
03.02.2012 14:21:03
|
|
|
Krt 3G netti uuendatud prime-le ikka külge ei pandud, nii et kohalikud mobiilioperaatorid neid netipakettidega müüma ei hakka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
06.02.2012 17:13:38
Re: Laadimis juhe |
|
|
| k6utsik kirjutas: |
| Oleks vaja Transformerile laadimise juhet. Keegi teab kust seda Eestis saada võiks? |
Eestist ei oskagi soovitada aga kui võimalus siis telli Dealextreme'ist
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Väikemees
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2010
|
06.02.2012 21:31:03
|
|
|
| Kas Tallinnas kuskil poes on pandud see Prime näppimiseks välja ka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.02.2012 19:34:10
Re: ASUS Transformer Prime (TF201) |
|
|
| tonism kirjutas: |
Asuselt siis uus Transformer.
Ametlik leht: http://eee.asus.com/eeepad/transformer-prime/features/
Andmed (tootja lehelt):
Display: 10.1" LED Backlit screen with Super IPS+ (1280 x 800) 10 finger multi-touch, Corning® Gorilla® Glass
OS: Android™ 3.2 Honeycomb (1) (Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich upgradable)
Platform: NVIDIA® Tegra® 3 Quad-core CPU
Memory: 1 GB
Storage: 32GB / 64GB (2) EMMC + 8GB life time ASUS WebStorage (3)
Wireless: 802.11 b / g / n, Bluetooth 2.1 + EDR
Camera: 1.2MP (front), 8MP Auto focus (rear) with flash / F2.4 large aperture
PAD interface: 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Mic-in); 1× micro HDMI port; 1 × Micro SD Card Reader; Internal Microphone & Stereo Speaker
Mobile Dock interface: 1 × USB2.0 port ; 1 × SD Card Reader
Sensor: G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass
Flash: Yes
Multi-tasking: Yes
Special APP: ASUS launcher, @Vibe Music, ASUS WebStorage, MyLibrary, MyNet, MyCloud, File manager, ASUS sync, SuperNote, App Locker, App Backup, TegraZone, Polaris Office
Battery: 12 hours; 25Wh Li-polymer Battery (4)
Battery: 18 hours pad with dock ; 25Wh(pad) + 22Wh(docking) Li-polymer Battery (4)
Size/Weight: 263 × 180.8 × 8.3mm ; 586g (pad only) / 263 × 180.8 × 8~10.4mm ; 537g. (dock only)
Ühtlasi huvitab mind kas sellele Eclipse ja Java SDK on olemas, et sellega otse Javat teha? |
Praeguseks on see siis juba "vana" uus...
"Uus" uus on TF700, mida oodatakse suveks:
http://www.pcmag.com/slideshow/story/292705/5-great-tablets-at-ces-2012/1
Segaseks ajab pildi, et Asus mõlemat Prime'ks nimetab ja erinevus on ainult mudelinumbris:
TF201 "metallkaanega kehva GPS tundlikuse ja HD ekraaniga" vs TF700 "Töötava GPS'iga ja FullHD ekraaniga"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
08.02.2012 08:16:37
|
|
|
| Kuidas sellel asjandusel see touchpad ka töötab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marec
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2006
|
08.02.2012 10:08:49
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Kuidas sellel asjandusel see touchpad ka töötab? |
Prime kohta ei oska öelda aga vanal versioonil töötab korralikult, nagu sülearvuti touchpad ikka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
09.02.2012 01:11:31
|
|
|
| Primel kah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.02.2012 19:31:24
|
|
|
Sain ka prime täna kätte. Mis värk sellega on et power nupp punane ja sisse vajutades vilgub paar korda, ning käima ei lähe?
Vaja ennem räigelt laadida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
10.02.2012 21:06:33
|
|
|
| Esimese asjana ei läinud mul kah käima. Loading pilt tuli küll ette, aga pani pildi peatselt kotti. Siis laadisin terve päevaläbi (tegin anyway tööd) ja õhtuks oli korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
15.02.2012 19:14:25
|
|
|
Keegi selle promotud 18h akukestvust kasvõi ligilähedale on kätte saanud? Ise mingi 4 pikka laadimist juba ära teinud aga pole veel koos dockiga 10 tundigi täis saanud, puhtalt netis lehitsemise, balanced modeis ja poole taustavalgusega.
Ülejäänud pill toimib kui kell, väikesed android ics bugid on aga küll needki fixi leiavad ajaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
15.02.2012 20:42:03
|
|
|
| Kas see oli testitud 720p filmi mängides? Kusagilt nagu hakkas silma. Aga ausalt öeldes seisab see üldse juba pool kuud nurgas ja ei viitsi käimagi lükata. Minu silmis pole suutnud ta end veel tõestada ning kogub sisuliselt niisama tolmu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
valz
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2003
|
23.02.2012 01:24:53
|
|
|
| Eile oleksin Prime'i peaaegu juba ära ostnud, siis süvenesin natuke ja avastasin, et sellel ei ole 3G-d ja GPS-i. Nii väitis Klick aga kas GPS on tal siis olemas aga ei tööta lihtsalt korralikult? Ja poemüüja väitis, et sellega ei saa kasutada 3G netipulka ja samas ei saa ka telefoni kasutada modemina. Kas see vastab tõele?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|