Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  ASUS Eee Pad Transformer seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ezerix
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2005




sõnum 02.09.2011 10:37:09 ASUS Eee Pad Transformer seeria vasta tsitaadiga



Ei leidnud ühtegi teemat, kus Asuse TF101 Transformeriga seotud muresid lahendusi leitakse. Teeks otsa lahti.

- Peamine probleem, mis selle seadme omanikuna mind vaevab, on kuidas sisestada eesti tähti füüsiliselt klaviatuurilt.


Lahendused mis ise olen leidnud:

- videode vaatamine: tõmba stock playeri asemel MoboPlayer - https://market.android.com/details?id=com.clov4r.android.nil (+koodek juurde)
- MyNet asemel (meedia streaming üle DLNA/UPNP): UPnPlay - https://market.android.com/details?id=cx.hoohol.silanoid[/b]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2011 10:16:57 vasta tsitaadiga

Paraku on õ tähega keeruline. Digi oli minu meelest suisa Asuselt uurinud ja seal lubati asjaga tegeleda, aga noh ma pole eriti optimist selles osas.
Kas keegi on leidnud toimiva WiFi vidgeti, et ilma dokita ekraanilt lihtne oleks seda sisse - välja lülitada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ezerix
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2005




sõnum 06.09.2011 14:33:23 vasta tsitaadiga

ÜÄÖ-ga on ju sama lugu. Või on need tähed kuidagi kättesaadavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 15:14:05 vasta tsitaadiga

ezerix, kõik täpitähed olemas. Tuleb vaid vastavat tähte klaviatuuril all hoida: a > ä; o > õ, ü, ö jne.
Või kui asuse enda klaviatuur ei meeldi, siis võimalus kasutada MultiLing app-i, millel eesti täpitähed kohe olemas ilma kuskilt taga otsimata thumbs_up.gif


viimati muutis Ramones 06.09.2011 15:23:36, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 15:21:47 vasta tsitaadiga

Füüsilisel klaviatuuril ehk dokil mul küll see trikk ei õnnestu, et all hoida.... Ä ja Ü saab küll soome klaviatuuriga, kuid Õ d mitte. Huvitab just nimelt kuidas dokil saaks õ, sest kahe klaviatuuriga on suht tüütu majandada.
Androidist suurt ei jaga ka kuid tuli selline mõte (võibolla väga rumal mõte) et klaviatuuri kombinatsioonid ja vastavad tähed on tahvlis paaris failis sisse kirjutatud, et kui seal asendada näiteks mõni kombinatsioon Õ ga, et kas siis toimib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2011 15:27:31 vasta tsitaadiga

51004, Ai kurja. Doki peale ei mõelnudki. Füüsilise klaviatuuriga ei toimi jah icon_confused.gif Tuleb loota, et ASUS mõistuse pähe võtab ja Eesti toe lisab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 17:04:20 vasta tsitaadiga

Mind huvitab, kas teda mõne netipulgaga õnnestub paaritada. tahvlit ennast vist mitte, seal pole vist norm USB pesagi, aga koos dokiga?
_________________
OM MONEY PADME HUM!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2011 20:46:16 vasta tsitaadiga

Siin on Photopoint-i ülevaade:

http://blog.photopoint.ee/karbist-valja-asus-eee-pad-transformer-tahvelarvuti-android-3-0-honeycomb/

Siin on Photopoint-i videoga ülevaade:

http://blog.photopoint.ee/kaed-kuljes-asus-eee-pad-transformer-tahvelarvuti/

_________________
Rakvere parasiit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giuseppe
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 08.09.2011 20:05:33 vasta tsitaadiga

kunagi sai õ tähte numbrikomboga: alt+147. kas selle Asuse peal see ka toimib, ei oska öelda...
_________________
ostan, müün ja kahetsen
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2011 20:50:09 vasta tsitaadiga

giuseppe kirjutas:
kunagi sai õ tähte numbrikomboga: alt+147. kas selle Asuse peal see ka toimib, ei oska öelda...

Kahjuks mitte icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 10.09.2011 17:53:32 vasta tsitaadiga

giuseppe kirjutas:
kunagi sai õ tähte numbrikomboga: alt+147. kas selle Asuse peal see ka toimib, ei oska öelda...

See ju M$-i rida

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 01.11.2011 13:45:02 vasta tsitaadiga

Kuidas dockiga täpitähti saada? On keegi lahenduse välja mõtelnud? icon_smile.gif

Välise dockiga just täpitähti väga tarvis.


viimati muutis a22t 01.11.2011 13:50:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.11.2011 13:47:37 vasta tsitaadiga

http://phandroid.com/2011/10/31/asus-confirms-quad-core-transformer-prime-tablet-for-november-9th-launch/

Tundub, et juba üsna varsti tuleb uuem versioon Transformerist. Akuiga peaks päris hea olema tolle NV 4+1 tuumaga süsteemiga icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 23:13:47 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Kuidas dockiga täpitähti saada? On keegi lahenduse välja mõtelnud? icon_smile.gif

Välise dockiga just täpitähti väga tarvis.


Täpitähed saad näiteks, kui valid soome keele. Õ paraku mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VectraT
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2005




sõnum 02.11.2011 21:33:57 vasta tsitaadiga

Ise kasutan filmide vaatamiseks BsPlayer Lite-t, marketis tasuta saadaval. Toimetab ilusti ja tômbab hetkega ka estikeelsed supakad kuskilt...icon_smile.gif
Seda, et laadija küljest usb otsa arvutisse pistes tahvli ketastele ligi saab, olete ilmselt juba avastanud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 07.11.2011 17:46:01 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif Asus EEE Pad Transformer tuli Elisasse müüki ja Mint Lightiga saab asja tasuta kätte, kliendihind on muidu 599, aga järelmaksu ja 2 a paketiga tuleb hinnaks 505,92.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/asus/eee-pad-transformer-16gb#features
Digitestis ka Transformer, päris pikk jutt: http://www.digitest.ee/asus-eee-pad-transformer-tahvelarvuti/

Täitsa äge pill tundub, väidetavalt kannatab iPad2-ga võrdlust, täitsa tahaks minna esindusse lähemalt vaatama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 22:19:53 vasta tsitaadiga

3G puudumine välja arvata, on ehituskvaliteedilt ja kasutusmugavuselt väga hea pill. Aga see 3G... dealbreaker minu jaoks.
_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 22:39:17 vasta tsitaadiga

3g mudel Arvutikeskuses täiesti saadaval.

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID-Tahvelarvutid/Asus-Eee-Pad-TF101G-1B093A-Black-1011280x800-LED-Backlight-Multi-Touch-NVIDIA-Tegra-132100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bikertim
HV kasutaja
bikertim

liitunud: 30.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 23:06:30 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
3G puudumine välja arvata, on ehituskvaliteedilt ja kasutusmugavuselt väga hea pill. Aga see 3G... dealbreaker minu jaoks.


elisa omal ju peaks 3g olema?

igatahes tuli täna ametlik teadaanne uue neljatuumalise(+companion core) transformer prime kohta http://www.androidcentral.com/preview-asus-transformer-prime-ushers-tegra-3-era

kas on lootust, et ka Eestis müüdavate esimese põlve transformerite hind kukub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 23:13:25 vasta tsitaadiga

Siis pean asja üle vaatama, lähikondsel kodus olev on arvutikeskusest pärit.
_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 12:08:43 vasta tsitaadiga

... deem, ma lootsin, et Prime reso tuleb ikka kõrgem, juba Galaxy Note ja Nexus evivad samas mastis reso icon_confused.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 26.11.2011 19:02:36 vasta tsitaadiga

bikertim kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
3G puudumine välja arvata, on ehituskvaliteedilt ja kasutusmugavuselt väga hea pill. Aga see 3G... dealbreaker minu jaoks.


elisa omal ju peaks 3g olema?
kõik asused elisast ära ostetud icon_lol.gif aparaadid on ägedad, nüüd küss, et kuna lubatakse eesti keelset tuge?
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 18:21:46 vasta tsitaadiga

Nüüd jälle Elisas saadaval.
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2011 02:26:59 vasta tsitaadiga

Kusjuures olge valvsad, Elisas väidetakse, et täpitähed ja Õ tulevad kui valida eesti keel/eesti keelne klaver.
Tegelikkus on selline, et sellist klaverit valida ei saa... pole olemas... vähemalt default ROM'iga. Võib-olla mõni update/custom ROM annab eesti keele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2011 12:41:12 vasta tsitaadiga

Veider jah, et läti ja leedu keel on olemas, aga eestit ei ole. Puute-ekraani jaoks on lahendus lihtne, aga doki klaveriga ilma rootimata esialgu ei saa...
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2011 13:21:34 vasta tsitaadiga

Mis lahendust sa root'imise all silmas pead ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1144204

Seda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2011 19:57:04 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
Mis lahendust sa root'imise all silmas pead ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1144204

Seda ?


Seda jah, jääb vaid küsimus, mis konkreetselt vaja näiteks "õ" tähe koodiks kirjutada icon_smile.gif

_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 30.12.2011 22:01:51 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi tolmu on ekraani all? Ostsin täna endale uue transformeri ja juba näen 2 tolmutykki ekraani all. Googeldades leian, et päris levind probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2011 22:09:42 vasta tsitaadiga

Minul 2 nädalaga pole tekkinud.
_________________
- censored -
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 30.12.2011 22:19:34 vasta tsitaadiga

uuel aastal saan 12tk üle vaadata - kasutatud üle 1 kuu
_________________
.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 03:58:22 vasta tsitaadiga

On ehk keegi soetanud endale Asus Transformer Prim´e ja jagaks enda muljeid? Ise olen hetkel Ipad2 ja asuse vahel. Ainuke Ipad2 plus on see, et tal on 3G. Samas saaks asusele ka läbi telefoni netti jagada. Või tunneb ics juba ise 3g modemi ära ja ei pea rootima ja custom romi panema selle jaoks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 16:33:50 vasta tsitaadiga

rauno_ kirjutas:
On ehk keegi soetanud endale Asus Transformer Prim´e ja jagaks enda muljeid? Ise olen hetkel Ipad2 ja asuse vahel. Ainuke Ipad2 plus on see, et tal on 3G. Samas saaks asusele ka läbi telefoni netti jagada. Või tunneb ics juba ise 3g modemi ära ja ei pea rootima ja custom romi panema selle jaoks?


Lugedes foorumeid siis leidub hunnik vihaseid Prime kasutajaid - nemad said oma esimesed Prime'id kätte, millel on väga kehv GPS tundlikkus ning nüüd kuulutas Asus välja uue Prime'i millel peaks olema GPS ok ning FullHD ekraan.
Ise olen samuti ipad vs Prime valiku vahel, kuid minu valik tundub kalduvat Prime poole, kuna tahaks normaalselt faile liigutada ja kõike muud teha mis pähe tuleb - mitte ainult seda mida Steve mantlipärijad heaks arvavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 18:10:39 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
rauno_ kirjutas:
On ehk keegi soetanud endale Asus Transformer Prim´e ja jagaks enda muljeid? Ise olen hetkel Ipad2 ja asuse vahel. Ainuke Ipad2 plus on see, et tal on 3G. Samas saaks asusele ka läbi telefoni netti jagada. Või tunneb ics juba ise 3g modemi ära ja ei pea rootima ja custom romi panema selle jaoks?


Lugedes foorumeid siis leidub hunnik vihaseid Prime kasutajaid - nemad said oma esimesed Prime'id kätte, millel on väga kehv GPS tundlikkus ning nüüd kuulutas Asus välja uue Prime'i millel peaks olema GPS ok ning FullHD ekraan.
Ise olen samuti ipad vs Prime valiku vahel, kuid minu valik tundub kalduvat Prime poole, kuna tahaks normaalselt faile liigutada ja kõike muud teha mis pähe tuleb - mitte ainult seda mida Steve mantlipärijad heaks arvavad.

... väga positiivne uudis, just seda paremat reso olen juba mõnda aega oodanud thumbs_up.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2012 18:19:23 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... väga positiivne uudis, just seda paremat reso olen juba mõnda aega oodanud thumbs_up.gif


http://www.notebookcheck.net/Hands-on-video-with-Asus-Transformer-TF700.68644.0.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 20.01.2012 20:32:20 ASUS Transformer Prime (TF201) vasta tsitaadiga

Asuselt siis uus Transformer.



Ametlik leht: http://eee.asus.com/eeepad/transformer-prime/features/

Andmed (tootja lehelt):
Display: 10.1" LED Backlit screen with Super IPS+ (1280 x 800) 10 finger multi-touch, Corning® Gorilla® Glass
OS: Android™ 3.2 Honeycomb (1) (Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich upgradable)
Platform: NVIDIA® Tegra® 3 Quad-core CPU
Memory: 1 GB
Storage: 32GB / 64GB (2) EMMC + 8GB life time ASUS WebStorage (3)
Wireless: 802.11 b / g / n, Bluetooth 2.1 + EDR
Camera: 1.2MP (front), 8MP Auto focus (rear) with flash / F2.4 large aperture
PAD interface: 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Mic-in); 1× micro HDMI port; 1 × Micro SD Card Reader; Internal Microphone & Stereo Speaker
Mobile Dock interface: 1 × USB2.0 port ; 1 × SD Card Reader
Sensor: G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass
Flash: Yes
Multi-tasking: Yes
Special APP: ASUS launcher, @Vibe Music, ASUS WebStorage, MyLibrary, MyNet, MyCloud, File manager, ASUS sync, SuperNote, App Locker, App Backup, TegraZone, Polaris Office
Battery: 12 hours; 25Wh Li-polymer Battery (4)
Battery: 18 hours pad with dock ; 25Wh(pad) + 22Wh(docking) Li-polymer Battery (4)
Size/Weight: 263 × 180.8 × 8.3mm ; 586g (pad only) / 263 × 180.8 × 8~10.4mm ; 537g. (dock only)



Ühtlasi huvitab mind kas sellele Eclipse ja Java SDK on olemas, et sellega otse Javat teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2012 21:13:33 vasta tsitaadiga

Endal plaan see järgmine kuu ligi võtta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 22.01.2012 16:56:48 vasta tsitaadiga

ICS tundub bugine. Paljud rakendused enam ei t88ta ja ka ICS-ga tulev soft kohati teeb veidrusi

Krdi läikiv on see ekraan. Ehk mingi kile aitaks? Aga kust leida mingit kile sellele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k6utsik
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2006




sõnum 31.01.2012 17:41:05 Laadimis juhe vasta tsitaadiga

Oleks vaja Transformerile laadimise juhet. Keegi teab kust seda Eestis saada võiks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2012 14:21:03 vasta tsitaadiga

Krt 3G netti uuendatud prime-le ikka külge ei pandud, nii et kohalikud mobiilioperaatorid neid netipakettidega müüma ei hakka icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2012 17:13:38 Re: Laadimis juhe vasta tsitaadiga

k6utsik kirjutas:
Oleks vaja Transformerile laadimise juhet. Keegi teab kust seda Eestis saada võiks?


Eestist ei oskagi soovitada aga kui võimalus siis telli Dealextreme'ist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 06.02.2012 21:31:03 vasta tsitaadiga

Kas Tallinnas kuskil poes on pandud see Prime näppimiseks välja ka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2012 19:34:10 Re: ASUS Transformer Prime (TF201) vasta tsitaadiga

tonism kirjutas:
Asuselt siis uus Transformer.



Ametlik leht: http://eee.asus.com/eeepad/transformer-prime/features/

Andmed (tootja lehelt):
Display: 10.1" LED Backlit screen with Super IPS+ (1280 x 800) 10 finger multi-touch, Corning® Gorilla® Glass
OS: Android™ 3.2 Honeycomb (1) (Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich upgradable)
Platform: NVIDIA® Tegra® 3 Quad-core CPU
Memory: 1 GB
Storage: 32GB / 64GB (2) EMMC + 8GB life time ASUS WebStorage (3)
Wireless: 802.11 b / g / n, Bluetooth 2.1 + EDR
Camera: 1.2MP (front), 8MP Auto focus (rear) with flash / F2.4 large aperture
PAD interface: 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Mic-in); 1× micro HDMI port; 1 × Micro SD Card Reader; Internal Microphone & Stereo Speaker
Mobile Dock interface: 1 × USB2.0 port ; 1 × SD Card Reader
Sensor: G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass
Flash: Yes
Multi-tasking: Yes
Special APP: ASUS launcher, @Vibe Music, ASUS WebStorage, MyLibrary, MyNet, MyCloud, File manager, ASUS sync, SuperNote, App Locker, App Backup, TegraZone, Polaris Office
Battery: 12 hours; 25Wh Li-polymer Battery (4)
Battery: 18 hours pad with dock ; 25Wh(pad) + 22Wh(docking) Li-polymer Battery (4)
Size/Weight: 263 × 180.8 × 8.3mm ; 586g (pad only) / 263 × 180.8 × 8~10.4mm ; 537g. (dock only)



Ühtlasi huvitab mind kas sellele Eclipse ja Java SDK on olemas, et sellega otse Javat teha?


Praeguseks on see siis juba "vana" uus...

"Uus" uus on TF700, mida oodatakse suveks:
http://www.pcmag.com/slideshow/story/292705/5-great-tablets-at-ces-2012/1

Segaseks ajab pildi, et Asus mõlemat Prime'ks nimetab ja erinevus on ainult mudelinumbris:
TF201 "metallkaanega kehva GPS tundlikuse ja HD ekraaniga" vs TF700 "Töötava GPS'iga ja FullHD ekraaniga"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 08:16:37 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel asjandusel see touchpad ka töötab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marec
HV kasutaja
Marec

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2012 10:08:49 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kuidas sellel asjandusel see touchpad ka töötab?


Prime kohta ei oska öelda aga vanal versioonil töötab korralikult, nagu sülearvuti touchpad ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 09.02.2012 01:11:31 vasta tsitaadiga

Primel kah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2012 19:31:24 vasta tsitaadiga

Sain ka prime täna kätte. Mis värk sellega on et power nupp punane ja sisse vajutades vilgub paar korda, ning käima ei lähe?
Vaja ennem räigelt laadida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 10.02.2012 21:06:33 vasta tsitaadiga

Esimese asjana ei läinud mul kah käima. Loading pilt tuli küll ette, aga pani pildi peatselt kotti. Siis laadisin terve päevaläbi (tegin anyway tööd) ja õhtuks oli korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2012 19:14:25 vasta tsitaadiga

Keegi selle promotud 18h akukestvust kasvõi ligilähedale on kätte saanud? Ise mingi 4 pikka laadimist juba ära teinud aga pole veel koos dockiga 10 tundigi täis saanud, puhtalt netis lehitsemise, balanced modeis ja poole taustavalgusega. icon_neutral.gif

Ülejäänud pill toimib kui kell, väikesed android ics bugid on aga küll needki fixi leiavad ajaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 15.02.2012 20:42:03 vasta tsitaadiga

Kas see oli testitud 720p filmi mängides? Kusagilt nagu hakkas silma. Aga ausalt öeldes seisab see üldse juba pool kuud nurgas ja ei viitsi käimagi lükata. Minu silmis pole suutnud ta end veel tõestada ning kogub sisuliselt niisama tolmu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valz
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 23.02.2012 01:24:53 vasta tsitaadiga

Eile oleksin Prime'i peaaegu juba ära ostnud, siis süvenesin natuke ja avastasin, et sellel ei ole 3G-d ja GPS-i. Nii väitis Klick aga kas GPS on tal siis olemas aga ei tööta lihtsalt korralikult? Ja poemüüja väitis, et sellega ei saa kasutada 3G netipulka ja samas ei saa ka telefoni kasutada modemina. Kas see vastab tõele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  ASUS Eee Pad Transformer seeria mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.