Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  mõttetu mäng märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:01:16 mõttetu mäng vasta tsitaadiga

http://www.do.ee/mang.php
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 09.06.2003 11:04:30 Re: mõttetu mäng vasta tsitaadiga

bluepoint kirjutas:
http://www.do.ee/mang.php

ülimalt huvitav ja kaasakiskuv igatahes thumbs_up.gif
lausa sõltuvus võib tekkida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 11:07:54 Re: mõttetu mäng vasta tsitaadiga

bluepoint kirjutas:
http://www.do.ee/mang.php


Ja lumehunt on tabelis 8) . Pärast diablo 2 mitme kordset läbitegemist pole mingi hädine 1000 klikki mingi probleem. 8). Pealegi leidsin seal ka ühe bugi, mida kasutades saaks seda teha lõputult. aint tuleb oodata. aga see rekord on puhtalt klikkides tehtud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:12:24 vasta tsitaadiga

räägi bugist
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 11:13:11 vasta tsitaadiga

bluepoint kirjutas:
räägi bugist


Kas see mäng on sinu tehtud?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:15:38 vasta tsitaadiga

ajaviiteks jah tegin
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 11:17:27 vasta tsitaadiga

Nimelt saab seal skoorida nii palju kui tahad ilma hiirt vajutamata. vähemalt minu opera 7.11 saab. IE pole proovind. Hoiad lihtsalt f5 all. lohva ju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:17:33 vasta tsitaadiga

lõpmatuseni seda vist pole võimalik teha, sest sessioonid kestavad ainult mingi aja, ei vicind nii teha et kui browseri akna sulgeb nii sessioon lõppeb, nii et kui mõtled seda siis see peabki nii olema
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:18:02 vasta tsitaadiga

aaa nii peabki asi olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 11:19:32 vasta tsitaadiga

bluepoint kirjutas:
aaa nii peabki asi olema thumbs_up.gif


Et F5 all hoides saab skoorida v? icon_eek.gif. see puhas cheatimine. nimelt sa hiirt ju ei puudu icon_eek.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:21:18 vasta tsitaadiga

kõik teevad nii kuidas oskavad
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:22:35 vasta tsitaadiga

vaata kuida mina sohki teen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 11:30:10 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
tee nii et F5'ga teha ei saaks ja pane ajalimiit peale icon_wink.gif
muidu krt kahe minutiga 4000 punni...

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:33:05 vasta tsitaadiga

asja mõte ongi ju mõttetu icon_biggrin.gif, siis ta polekski mõttetu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 11:37:06 vasta tsitaadiga

mul küll F5 eriti hästi ei tööta, mingi ühenduse viga vist ei jõuaks nagu päring serverisse enne teist päringut ja nagu ei toimukski midagi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
võrgujuhe
Kreisi kasutaja
võrgujuhe

liitunud: 09.06.2003




sõnum 09.06.2003 18:34:56 vasta tsitaadiga

mõttetu mäng....nagu umbes diablo icon_lol.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
subatomic
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 19:37:00 vasta tsitaadiga

hehe, ma näitasin siis seda mängu runescape mängijatele, esimesed tulemused: ahp^ 31337 punkti ja ahp 13338 punkti. muidu mäng täitsa nagu rs ju icon_biggrin.gif minu tipuks jäi ~6000 ja siis ei refreshinud enam ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 21:09:41 vasta tsitaadiga

Hakkasin mõtlema et kui ma poleks avastanud seda rehreshi, kas siis seal ka niuksed skoorid oleks icon_razz.gif. mitte et ma mingit tänu taga ajaks, aga lihtsalt huvi pärast.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 21:56:35 vasta tsitaadiga

SEE EI OLE BUG. Asi oligi nii mõeldud, selle nupu tegin sellepärast, et dumbjuuserid ka punkte saaks icon_biggrin.gif esimeses variandis polnud üldse seda nuppu!!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 22:05:17 vasta tsitaadiga

Edetabel võiks pikem olla icon_confused.gif
Näeks palju neid lolle on, kes üritavad ainult hiirega klõpsida icon_smile.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 22:07:06 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Edetabel võiks pikem olla icon_confused.gif
Näeks palju neid lolle on, kes üritavad ainult hiirega klõpsida icon_smile.gif


Mina tegin umbes 1000 hiirega et tabelisse viimaseks saada. Siis admin pani oma superkoodid peale ja mina kohe lendasin icon_sad.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weix
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2002




sõnum 09.06.2003 22:16:17 vasta tsitaadiga

icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 22:45:03 vasta tsitaadiga

ma ei pannud mingit koodi, ma andmebaasist panin endale suva numbri
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 22:51:06 vasta tsitaadiga

panin siis väljastama tulemusi, mis on suuremad kui sada, ehk siis need, kes ei vici klikkida või lihtsalt ei oska F5 kasutada
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 09.06.2003 22:52:31 vasta tsitaadiga

kas keegi äkki teab, mix osadel inimestel, kes minul seal mängind ip aadressi ei näita ???
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
subatomic
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2003 22:59:01 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Hakkasin mõtlema et kui ma poleks avastanud seda rehreshi, kas siis seal ka niuksed skoorid oleks icon_razz.gif. mitte et ma mingit tänu taga ajaks, aga lihtsalt huvi pärast.


jah oleks küll, sest paljud kellele ma seda näitasin avastasid ise ka selle
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alwar
HV vaatleja
alwar

liitunud: 24.12.2001




sõnum 09.06.2003 23:56:41 vasta tsitaadiga

F5 ei funganud et hoiad peal ja tuleb icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 10.06.2003 12:15:33 vasta tsitaadiga

Jätsin ööseks patarei F5 peale.. icon_wink.gif
aga kuna arvuti ka natz jama siis jooksis kõik kokku icon_smile.gif
icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 10.06.2003 12:25:30 vasta tsitaadiga

alwar kirjutas:
F5 ei funganud et hoiad peal ja tuleb icon_sad.gif

vahepeal lase lahti ja vaata kas toimib...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 10.06.2003 17:15:33 vasta tsitaadiga

...nii 4h möödas ja 30 000 koos...palju see maksimum on?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 10.06.2003 17:32:20 vasta tsitaadiga

mul on igatahes niimoodi et hoiab F5 peal natuke ja pärast tuleb ainult 2
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 10.06.2003 17:51:06 vasta tsitaadiga

jah alguses esimesed minutid tuli päris mitu ,aga edasi minnes tuli poole tunnipeale ainult 2-4
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 10.06.2003 18:02:03 vasta tsitaadiga

Öö otsa nüüd on tegevust, et esi 15 pääseda icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 10.06.2003 18:22:13 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...nii 4h möödas ja 30 000 koos...palju see maksimum on?

4 tunniga 30 000??? mina arvutasin enda kiiruseks F5 all hoides 812 punkti minutis, ehk 48 720 tunnis. kuidas sul nii kaua aega läheb, ma ei kujuta ette... kas sa tõesti klikid hiirega äkki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 10.06.2003 18:30:29 vasta tsitaadiga

ehh, ma arvasin, et see on mõttetu mänga aga paistab, et ei olegi, nii et kui aega ja tahtmist on teen uue versiooni uute võimalustega.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 15.07.2002




sõnum 10.06.2003 21:34:15 vasta tsitaadiga

oh, hea et operaga saab auto-refreshi peale panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 11.06.2003 12:19:17 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
Tuhkur kirjutas:
...nii 4h möödas ja 30 000 koos...palju see maksimum on?

4 tunniga 30 000??? mina arvutasin enda kiiruseks F5 all hoides 812 punkti minutis, ehk 48 720 tunnis. kuidas sul nii kaua aega läheb, ma ei kujuta ette... kas sa tõesti klikid hiirega äkki?


sest ma läksin isekodunt minema ja vend tuli arvutisse teise kasutaja all oma tegemisi tegema...ju ta siis koormas arvutit nii palju...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 11.06.2003 13:51:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sest ma läksin isekodunt minema ja vend tuli arvutisse teise kasutaja all oma tegemisi tegema...ju ta siis koormas arvutit nii palju...

wtf?
mis võttega on võimalik lehte kogu aeg refreshida ja siis veel sealjuures midagi muud teha? teise kasutaja all veel eriti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 11.06.2003 13:54:19 vasta tsitaadiga

Tõesti mõttetu mäng icon_lol.gif
500 juures mõtlesin, et come on ja panin akna kinni icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 11.06.2003 13:57:38 vasta tsitaadiga

tegelikult saab ju veel mõttetuma mängu teha - kus ei pea ise isegi F5 või "klikk" vajutama, vaid auto-refresh on kogu aeg peal. on tekstiväli nime sisestamiseks, nupp "alusta", siis hakkab auto-refresh pihta ja siis tuleb neid numbreid vaadata mis ekraanil liiguvad ja siis endale meelepärasel hetkel vajutada nupule "lõpeta" ja "salvesta". tegelikult isegi "lõpeta" pole tarvis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius
HV vaatleja


liitunud: 01.05.2002




sõnum 11.06.2003 15:24:18 vasta tsitaadiga

hmm. perl/bash/vms, väike loop, wget, õige küpsis, paar serverit kiire ühenduse otsas, ctrl+z, bg, logout... ja klikke tuleb nii et tapab icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 11.06.2003 17:43:36 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
tsitaat:

sest ma läksin isekodunt minema ja vend tuli arvutisse teise kasutaja all oma tegemisi tegema...ju ta siis koormas arvutit nii palju...

wtf?
mis võttega on võimalik lehte kogu aeg refreshida ja siis veel sealjuures midagi muud teha? teise kasutaja all veel eriti?


ega siis oma saladusi välja öelda saa icon_razz1.gif panin täna lõuna aeg uuesti tiksuma...seekord kiiremini kui ennem...aga vend krt on selle lehe kinni pannud ja need klikid läksid niisama õhku icon_confused.gif eks siis teinekord uuesti....

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.06.2003 20:13:42 vasta tsitaadiga

väga asjalik mäng icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 11.06.2003 22:04:47 vasta tsitaadiga

heh tegin sellega mingi 8000 ära siis läks leht kuidaski kogemata kinni icon_redface.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 11.06.2003 22:43:49 vasta tsitaadiga

tegin endale 25000 täis mingi poole tunniga, käisin niikaua söömas ja passisin veits telekat. Kruvikeeraja oli f5 peal icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2003 22:51:10 vasta tsitaadiga

veiks kirjutas:
tegin endale 25000 täis mingi poole tunniga, käisin niikaua söömas ja passisin veits telekat. Kruvikeeraja oli f5 peal icon_razz.gif

mul oli algul mobs, see kippus ära libisema, siis panin lambi sinna piale. Aint et kuda sul see nii aeglaselt läks?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 11.06.2003 23:09:34 vasta tsitaadiga

bluepoint kirjutas:
kas keegi äkki teab, mix osadel inimestel, kes minul seal mängind ip aadressi ei näita ???

Ma küll ei tea millega sa täpselt IP kindlaks teed aga tavaliselt serveri või mõne muu mitte brauserit kasutava pöördumise korral ei suuda tavalised IP määramise käsud IP leida.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 12.06.2003 14:12:57 vasta tsitaadiga

ipd pole lisand ainult ühel inimesel, seega 99,9% on korras.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 12.06.2003 18:18:40 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
veiks kirjutas:
tegin endale 25000 täis mingi poole tunniga, käisin niikaua söömas ja passisin veits telekat. Kruvikeeraja oli f5 peal icon_razz.gif

mul oli algul mobs, see kippus ära libisema, siis panin lambi sinna piale. Aint et kuda sul see nii aeglaselt läks?


Kiirelt ta siis minema peab? mina sain oma 292501 13h'ga kätte...kuigi jah...vahepeal kasutati arvutit muudel otstarvetel ka ja siis vast tiba aeglasemalt mul see värk toimis...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2003 23:35:17 vasta tsitaadiga

kuidas sa nii teha said et hoidis f5 samal ajal all kui keegi arvutit kasutas? icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  mõttetu mäng mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.