|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
09.06.2003 11:04:30
Re: mõttetu mäng |
|
|
ülimalt huvitav ja kaasakiskuv igatahes
lausa sõltuvus võib tekkida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
09.06.2003 11:07:54
Re: mõttetu mäng |
|
|
Ja lumehunt on tabelis 8) . Pärast diablo 2 mitme kordset läbitegemist pole mingi hädine 1000 klikki mingi probleem. 8). Pealegi leidsin seal ka ühe bugi, mida kasutades saaks seda teha lõputult. aint tuleb oodata. aga see rekord on puhtalt klikkides tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:12:24
|
|
|
| räägi bugist
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
09.06.2003 11:13:11
|
|
|
| bluepoint kirjutas: |
| räägi bugist |
Kas see mäng on sinu tehtud?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:15:38
|
|
|
| ajaviiteks jah tegin
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
09.06.2003 11:17:27
|
|
|
Nimelt saab seal skoorida nii palju kui tahad ilma hiirt vajutamata. vähemalt minu opera 7.11 saab. IE pole proovind. Hoiad lihtsalt f5 all. lohva ju.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:17:33
|
|
|
| lõpmatuseni seda vist pole võimalik teha, sest sessioonid kestavad ainult mingi aja, ei vicind nii teha et kui browseri akna sulgeb nii sessioon lõppeb, nii et kui mõtled seda siis see peabki nii olema
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:18:02
|
|
|
aaa nii peabki asi olema
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
09.06.2003 11:19:32
|
|
|
| bluepoint kirjutas: |
aaa nii peabki asi olema  |
Et F5 all hoides saab skoorida v? . see puhas cheatimine. nimelt sa hiirt ju ei puudu .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:21:18
|
|
|
| kõik teevad nii kuidas oskavad
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:22:35
|
|
|
vaata kuida mina sohki teen
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
09.06.2003 11:30:10
|
|
|
tee nii et F5'ga teha ei saaks ja pane ajalimiit peale
muidu krt kahe minutiga 4000 punni...
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:33:05
|
|
|
asja mõte ongi ju mõttetu , siis ta polekski mõttetu
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 11:37:06
|
|
|
| mul küll F5 eriti hästi ei tööta, mingi ühenduse viga vist ei jõuaks nagu päring serverisse enne teist päringut ja nagu ei toimukski midagi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
võrgujuhe
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.06.2003
|
09.06.2003 18:34:56
|
|
|
mõttetu mäng....nagu umbes diablo
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
subatomic
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2001
|
09.06.2003 19:37:00
|
|
|
hehe, ma näitasin siis seda mängu runescape mängijatele, esimesed tulemused: ahp^ 31337 punkti ja ahp 13338 punkti. muidu mäng täitsa nagu rs ju minu tipuks jäi ~6000 ja siis ei refreshinud enam ära
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
09.06.2003 21:09:41
|
|
|
Hakkasin mõtlema et kui ma poleks avastanud seda rehreshi, kas siis seal ka niuksed skoorid oleks . mitte et ma mingit tänu taga ajaks, aga lihtsalt huvi pärast.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 21:56:35
|
|
|
SEE EI OLE BUG. Asi oligi nii mõeldud, selle nupu tegin sellepärast, et dumbjuuserid ka punkte saaks esimeses variandis polnud üldse seda nuppu!!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
09.06.2003 22:05:17
|
|
|
Edetabel võiks pikem olla
Näeks palju neid lolle on, kes üritavad ainult hiirega klõpsida
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
09.06.2003 22:07:06
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
Edetabel võiks pikem olla
Näeks palju neid lolle on, kes üritavad ainult hiirega klõpsida  |
Mina tegin umbes 1000 hiirega et tabelisse viimaseks saada. Siis admin pani oma superkoodid peale ja mina kohe lendasin .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weix
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 22:45:03
|
|
|
| ma ei pannud mingit koodi, ma andmebaasist panin endale suva numbri
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 22:51:06
|
|
|
| panin siis väljastama tulemusi, mis on suuremad kui sada, ehk siis need, kes ei vici klikkida või lihtsalt ei oska F5 kasutada
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
09.06.2003 22:52:31
|
|
|
| kas keegi äkki teab, mix osadel inimestel, kes minul seal mängind ip aadressi ei näita ???
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
subatomic
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2001
|
09.06.2003 22:59:01
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
Hakkasin mõtlema et kui ma poleks avastanud seda rehreshi, kas siis seal ka niuksed skoorid oleks . mitte et ma mingit tänu taga ajaks, aga lihtsalt huvi pärast. |
jah oleks küll, sest paljud kellele ma seda näitasin avastasid ise ka selle
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alwar
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2001
|
09.06.2003 23:56:41
|
|
|
F5 ei funganud et hoiad peal ja tuleb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
10.06.2003 12:15:33
|
|
|
Jätsin ööseks patarei F5 peale..
aga kuna arvuti ka natz jama siis jooksis kõik kokku
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
10.06.2003 12:25:30
|
|
|
| alwar kirjutas: |
F5 ei funganud et hoiad peal ja tuleb  |
vahepeal lase lahti ja vaata kas toimib...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
10.06.2003 17:15:33
|
|
|
...nii 4h möödas ja 30 000 koos...palju see maksimum on?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
10.06.2003 17:32:20
|
|
|
mul on igatahes niimoodi et hoiab F5 peal natuke ja pärast tuleb ainult 2
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
10.06.2003 17:51:06
|
|
|
| jah alguses esimesed minutid tuli päris mitu ,aga edasi minnes tuli poole tunnipeale ainult 2-4
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krisx
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2001
|
10.06.2003 18:02:03
|
|
|
Öö otsa nüüd on tegevust, et esi 15 pääseda
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
univerzoid
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
10.06.2003 18:22:13
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| ...nii 4h möödas ja 30 000 koos...palju see maksimum on? |
4 tunniga 30 000??? mina arvutasin enda kiiruseks F5 all hoides 812 punkti minutis, ehk 48 720 tunnis. kuidas sul nii kaua aega läheb, ma ei kujuta ette... kas sa tõesti klikid hiirega äkki?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
10.06.2003 18:30:29
|
|
|
| ehh, ma arvasin, et see on mõttetu mänga aga paistab, et ei olegi, nii et kui aega ja tahtmist on teen uue versiooni uute võimalustega.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nalja44
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
10.06.2003 21:34:15
|
|
|
oh, hea et operaga saab auto-refreshi peale panna
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
11.06.2003 12:19:17
|
|
|
| univerzoid kirjutas: |
| Tuhkur kirjutas: |
| ...nii 4h möödas ja 30 000 koos...palju see maksimum on? |
4 tunniga 30 000??? mina arvutasin enda kiiruseks F5 all hoides 812 punkti minutis, ehk 48 720 tunnis. kuidas sul nii kaua aega läheb, ma ei kujuta ette... kas sa tõesti klikid hiirega äkki? |
sest ma läksin isekodunt minema ja vend tuli arvutisse teise kasutaja all oma tegemisi tegema...ju ta siis koormas arvutit nii palju...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
univerzoid
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
11.06.2003 13:51:52
|
|
|
| tsitaat: |
sest ma läksin isekodunt minema ja vend tuli arvutisse teise kasutaja all oma tegemisi tegema...ju ta siis koormas arvutit nii palju...
|
wtf?
mis võttega on võimalik lehte kogu aeg refreshida ja siis veel sealjuures midagi muud teha? teise kasutaja all veel eriti?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
11.06.2003 13:54:19
|
|
|
Tõesti mõttetu mäng
500 juures mõtlesin, et come on ja panin akna kinni
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
univerzoid
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
11.06.2003 13:57:38
|
|
|
| tegelikult saab ju veel mõttetuma mängu teha - kus ei pea ise isegi F5 või "klikk" vajutama, vaid auto-refresh on kogu aeg peal. on tekstiväli nime sisestamiseks, nupp "alusta", siis hakkab auto-refresh pihta ja siis tuleb neid numbreid vaadata mis ekraanil liiguvad ja siis endale meelepärasel hetkel vajutada nupule "lõpeta" ja "salvesta". tegelikult isegi "lõpeta" pole tarvis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marius
HV vaatleja

liitunud: 01.05.2002
|
11.06.2003 15:24:18
|
|
|
hmm. perl/bash/vms, väike loop, wget, õige küpsis, paar serverit kiire ühenduse otsas, ctrl+z, bg, logout... ja klikke tuleb nii et tapab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
11.06.2003 17:43:36
|
|
|
| univerzoid kirjutas: |
| tsitaat: |
sest ma läksin isekodunt minema ja vend tuli arvutisse teise kasutaja all oma tegemisi tegema...ju ta siis koormas arvutit nii palju...
|
wtf?
mis võttega on võimalik lehte kogu aeg refreshida ja siis veel sealjuures midagi muud teha? teise kasutaja all veel eriti? |
ega siis oma saladusi välja öelda saa panin täna lõuna aeg uuesti tiksuma...seekord kiiremini kui ennem...aga vend krt on selle lehe kinni pannud ja need klikid läksid niisama õhku eks siis teinekord uuesti....
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AsTeR
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2002
|
11.06.2003 20:13:42
|
|
|
väga asjalik mäng
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
billtuk007
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003
|
11.06.2003 22:04:47
|
|
|
heh tegin sellega mingi 8000 ära siis läks leht kuidaski kogemata kinni
_________________ PSN: el_kapitanz |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veiks
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
11.06.2003 22:43:49
|
|
|
tegin endale 25000 täis mingi poole tunniga, käisin niikaua söömas ja passisin veits telekat. Kruvikeeraja oli f5 peal
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
11.06.2003 22:51:10
|
|
|
| veiks kirjutas: |
tegin endale 25000 täis mingi poole tunniga, käisin niikaua söömas ja passisin veits telekat. Kruvikeeraja oli f5 peal  |
mul oli algul mobs, see kippus ära libisema, siis panin lambi sinna piale. Aint et kuda sul see nii aeglaselt läks?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
11.06.2003 23:09:34
|
|
|
| bluepoint kirjutas: |
| kas keegi äkki teab, mix osadel inimestel, kes minul seal mängind ip aadressi ei näita ??? |
Ma küll ei tea millega sa täpselt IP kindlaks teed aga tavaliselt serveri või mõne muu mitte brauserit kasutava pöördumise korral ei suuda tavalised IP määramise käsud IP leida.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bluepoint
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2003
|
12.06.2003 14:12:57
|
|
|
| ipd pole lisand ainult ühel inimesel, seega 99,9% on korras.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
12.06.2003 18:18:40
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| veiks kirjutas: |
tegin endale 25000 täis mingi poole tunniga, käisin niikaua söömas ja passisin veits telekat. Kruvikeeraja oli f5 peal  |
mul oli algul mobs, see kippus ära libisema, siis panin lambi sinna piale. Aint et kuda sul see nii aeglaselt läks? |
Kiirelt ta siis minema peab? mina sain oma 292501 13h'ga kätte...kuigi jah...vahepeal kasutati arvutit muudel otstarvetel ka ja siis vast tiba aeglasemalt mul see värk toimis...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
13.06.2003 23:35:17
|
|
|
kuidas sa nii teha said et hoidis f5 samal ajal all kui keegi arvutit kasutas? ?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|