Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kas kasutaja pilt oleks normaalne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 07.06.2003 02:46:59 Kas kasutaja pilt oleks normaalne vasta tsitaadiga

Ma hakkasin siin praegu m6tlema, et kas oleks normaalne kui kasutajad paneksid avataariks oma foto... paaril tegelasel siin juba on ja ameerikas on se iseenesest m6istetav, et inimesed panevad oma n2o ylesse... see on vist sellega seotud kuidas keegi eelistab suhelda... tegelikult peaks ju foorum olema suht vahetu suhtluse paik icon_neutral.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 02:51:44 vasta tsitaadiga

mõni aeg tagasi oli vastav üleskutse ja kohati ka reageeriti..aga eks sa tee ise algust icon_wink.gif

(minu avataril ongi minu tõeline nägu icon_smile.gif )
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 08:07:17 vasta tsitaadiga

ma panin vahepeal oma näo siia icon_biggrin.gif
jõuludeajal aga moditud variandi oma näost icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 07.06.2003 08:37:24 vasta tsitaadiga

No minu nägu... Natuke PSP7-t ja asi jube ilus... icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 07.06.2003 10:11:53 vasta tsitaadiga

Vot just seda ma m6tlengi, et mitte mingi moditud n2gu v6i mingi ajalehest fotomodell ei ole siiin vaid k6ige tavalisem pilt endast. Me ju ei modi oma n2gu kui pubisse v6i Clubisse l2heme!? Et kas see on kaa ju nagu omamoodi klubi v6i huviring icon_wink.gif Mis siis, et selline virtuaalne ... kus on v6imalus niimodi anonyymseks j22da. Samas on meil ju v6imalus suhelda 'the old way' panna siia oma p2risnimi ja p2rispilt. Aa ega ma ise ka ei tea ... j2rsku on see ikka liiast icon_neutral.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 07.06.2003 11:05:48 vasta tsitaadiga

Nova kirjutas:
Vot just seda ma m6tlengi, et mitte mingi moditud n2gu v6i mingi ajalehest fotomodell ei ole siiin vaid k6ige tavalisem pilt endast. Me ju ei modi oma n2gu kui pubisse v6i Clubisse l2heme !? Et kas see on kaa ju nagu omamoodi klubi v6i huviring icon_wink.gif Mis siis, et selline virtuaalne ... kus on v6imalus niimodi anonyymseks j22da. Samas on meil ju v6imalus suhelda 'the old way' panna siia oma p2risnimi ja p2rispilt. Aa ega ma ise ka ei tea ... j2rsku on see ikka liiast icon_neutral.gif


naiskasutajate pilt siis siia ilma make up-ita thumbs_up.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 07.06.2003 11:09:06 vasta tsitaadiga

ka minu avataril on minu õige pilt icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 11:12:35 vasta tsitaadiga

Minu avataril on minu enda näopilt... kusjuures modimata.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 07.06.2003 11:13:43 vasta tsitaadiga

Avatari võiks hoopis lingigks teha, et saaks pilti suuremalt vaadata. 8)
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 11:17:04 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Avatari võiks hoopis lingigks teha, et saaks pilti suuremalt vaadata. 8)

Eriti sinu oma icon_lol.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@cer
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 07.06.2003 11:22:59 vasta tsitaadiga

Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.
_________________
Muudab see maailma... ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 07.06.2003 11:35:53 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Vidget kirjutas:
Avatari võiks hoopis lingigks teha, et saaks pilti suuremalt vaadata. 8)

Eriti sinu oma icon_lol.gif

Noh minu oma kah jah. Sinu omal võiks aga lüliti olla: klõps- tuli põlema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 11:39:39 vasta tsitaadiga

Mina olen ka enda avartari peal icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 07.06.2003 11:40:52 vasta tsitaadiga

@cer kirjutas:
Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.

Aga päris paljud saavad...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 11:43:47 vasta tsitaadiga

no mul on juba...
ja tõesti võiks kõigil olla!
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 07.06.2003 11:45:29 vasta tsitaadiga

eee... kui suur avatar on lubatud??
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monk
Kreisi kasutaja
monk

liitunud: 31.08.2002




sõnum 07.06.2003 11:47:33 vasta tsitaadiga

80x80
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 11:54:28 vasta tsitaadiga

<- Hakkab ka nüüd pildialbumis sorama ja otsima pilti.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 11:57:23 vasta tsitaadiga

Tegelikult võiks üldse nii olla, et avatar oleks link mille taga on peidus inimese pilt... icon_neutral.gif

... või siis mitte.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 07.06.2003 12:08:56 vasta tsitaadiga

Enda pilt võik olla ju siis profiilis ja mingis suuremas mõõdus, kui 80x80.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 07.06.2003 12:10:37 vasta tsitaadiga

Ma viskasin enda lolli lõusta ülesse...
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@cer
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 07.06.2003 12:22:44 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
@cer kirjutas:
Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.

Aga päris paljud saavad...

Aga mitte enamus.....

_________________
Muudab see maailma... ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 12:46:50 vasta tsitaadiga

@cer kirjutas:
Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.

tuleb käia HV kokkutuleku, seal ikka kellegi kaamerasse jääb...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 12:50:12 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
@cer kirjutas:
Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.

tuleb käia HV kokkutuleku, seal ikka kellegi kaamerasse jääb...

Pole ju mõnedel nii palju vanust, et olla seltskonnas kus patsidega poisid pruugivad alkoholi sisaldavaid produkte.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 14:42:27 vasta tsitaadiga

Teema puhastatud!
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2003 15:28:20 vasta tsitaadiga

enamus eelistab anonyymsust, sest siis kui lolli jutu pärast vahele j22d, ei tunta sind t2naval 2ra icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 07.06.2003 16:16:15 vasta tsitaadiga

Mul küll hoopis teised põhjused: pole sellist pilti, mida ise seediks- fotoaparaadid lihtsalt ei armasta mind.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 16:29:48 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Mul küll hoopis teised põhjused: pole sellist pilti, mida ise seediks- fotoaparaadid lihtsalt ei armasta mind.

kuda see võimalik on? sa ei jää pildile ve? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 07.06.2003 16:32:59 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
patsidega poisid pruugivad alkoholi sisaldavaid produkte.

[OT]
kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi icon_question.gif
[/OT]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 16:33:28 vasta tsitaadiga

ajasin ennast kah siis üles . ex vaatan,kaua seedin seda icon_razz.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 07.06.2003 16:45:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OT]
kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi icon_question.gif
[/OT]

päris täpselt ei oska öelda, kuid arvan, et kuskil pooltel võibolla on...
edit: icon_redface.gif panin vist oma pakkumisega päris mööda... icon_redface.gif
tsitaat:

Vidget kirjutas:
Mul küll hoopis teised põhjused: pole sellist pilti, mida ise seediks- fotoaparaadid lihtsalt ei armasta mind.

kuda see võimalik on? sa ei jää pildile ve?

no mul sama jama... mitte ükski fotoaparaat ei armasta mind... icon_confused.gif


viimati muutis ipruul 07.06.2003 17:03:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 07.06.2003 16:47:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi

kui vaadata neid kokkutulekute pilte jmt. siin teemas, siis on küll ümmargune null
(muuseas, seal üks link ei tööta juba mingi kuu aega vähemalt. puhas hooletus, seltsimehed)


viimati muutis univerzoid 07.06.2003 16:48:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 07.06.2003 16:48:11 vasta tsitaadiga

No paninb üldfoorumi selle patsi küsimuse üles. Vaatame, mis tulemus on.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 07.06.2003 16:59:23 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
tsitaat:

kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi

kui vaadata neid kokkutulekute pilte jmt. siin teemas, siis on küll ümmargune null
(muuseas, seal üks link ei tööta juba mingi kuu aega vähemalt. puhas hooletus, seltsimehed)


vaadates univerzoidi pilti ja võrreldes seda dvdvaderiga HV kokkutulekul ütleks et vahet pea polegi beer_yum.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 07.06.2003 17:44:05 vasta tsitaadiga

EDIT: enam pole icon_razz.gif

viimati muutis Telempe 07.06.2003 22:38:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 07.06.2003 17:47:26 vasta tsitaadiga

dvdvader on kaasa mänginud X-filesis
see Mulderi sõber-häkker

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 17:57:13 vasta tsitaadiga

njah, eks ma siis ka liitu selle kampaaniaga.....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 07.06.2003 20:04:40 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
Ma viskasin enda lolli lõusta ülesse...


Ei taha küll midagi halba öelda aga mina sinu asemel võtaks küll avatari maha icon_razz1.gif beer_yum.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 23:52:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ameerikas on se iseenesest m6istetav, et inimesed panevad oma n2o ylesse

aga aafrikas on iseenesest mõistetav, et argipäeviti süüakse mehi ja nädalavahetusel maiustatakse naistega icon_lol.gif ja siis?
rate.ee vaim tahab HV-sse tungida icon_lol.gif
ise pooldaks vaba valikut.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 10:03:23 vasta tsitaadiga

Peegus kirjutas:

ise pooldaks vaba valikut.


Mina kah vaba valiku poolt.Siiski Eesti on vaba ju... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 10:13:46 vasta tsitaadiga

@cer kirjutas:
Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.


Kui pole siis peab ise tegema.Abix Paint.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 08.06.2003 11:48:32 vasta tsitaadiga

Vaba vaik on muidugi teema...aga minu jaoks tekis kysimus .... miks usas on k6igil pildi?... koledad l6ustad ja kenad l6ustad ja... meil on ainult 2-3 mehel pilt... ega asi polegi mingis hullus enesen2itamises vaid tavalises n2ost n2kku suhtlemises ... v6i siis peaaegu icon_wink.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 12:24:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks usas on k6igil pildi?...

küllap on neil kõrgem enesehinnang? icon_biggrin.gif
tsitaat:

koledad l6ustad ja kenad l6ustad ja...

aga äkki pole me nii arenenud, et anda inimestele nende koledad lõustad andeks icon_biggrin.gif
varsti hakkab tulema kommentaare stiilis: "pane ennast põlema!"
usinad moded kustutavad selle läbu küll kiiresti, aga selline mentaliteet ju jääb.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 08.06.2003 12:32:25 vasta tsitaadiga

Jah eks ta nii vist ongi, et mentaliteet on paigast 2ra... icon_neutral.gif see et kardetakse nii v2ga endaks j22da on veidi hirmutav... skisodne k2itumine ikkagi veidi... samas ega k6igil on oma p6hjused ja seda peab austama.
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 08.06.2003 12:40:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

varsti hakkab tulema kommentaare stiilis: "pane ennast põlema!"
usinad moded kustutavad selle läbu küll kiiresti, aga selline mentaliteet ju jääb.

Aga see näitab ju ülihästi kasutaja harituse taset.
Selliste kodanike puhul aitaks, kui moded saaks neil avatarid keelata icon_lol.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 13:05:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga see näitab ju ülihästi kasutaja harituse taset.

no, näen siis kasutaja taseme ära. hakkab mul siis kergem kui saan kasutaja aiku-petsi IQ-ga meesteks lahterdada?
minu enesetunnet see küll ei tõsta, kui näen lolli inimest. pigem vastupidi.
sant on lugeda mingi ajukääbiku juttu niigi(eks teistel ka minu oma icon_lol.gif ) ja siis peaks veel lugema mõne teise samasuguse juttu stiilis: ise sellise mordaga ja...

minul on ükskõik, kes tahab pangu oma avatariks kasvõi oma ema pilt icon_biggrin.gif
ja ega see kasutaja pilt avatarina mulle küll eriti vajalikku infi ei anna. vanust ehk? kuid milleks?
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2003 01:56:47 vasta tsitaadiga

Kasutajanimi AND/OR avatar võixid anda mingit inffi kasutaja enda kohta(lahati siin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=8073&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=avatar)
Olgu selleks siis enda pilt või mingi sini-rohe-puna-kollane lipp prügikastis põlemas. Plus saaks teha küsitluse=kõige originaalsem avatar või midagi

Enda kohta ei oska midagi öelda, passipilt oli nats liiga ametlik
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 22.06.2003 15:11:23 vasta tsitaadiga

Oma nägu võiks pildi peal olla küll, aga passipilt on tõesti liiga ametlik.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2003 18:15:18 vasta tsitaadiga

Okei!, ma tunnistan üles, ma olen terminaator ja tulen tulevikust icon_lol.gif (avatari vaadates)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 22.06.2003 18:18:08 vasta tsitaadiga

mul on kaa oma foto ja minu avatar on kyl norm ju ma arvan! icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kas kasutaja pilt oleks normaalne mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.