|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
07.06.2003 02:46:59
Kas kasutaja pilt oleks normaalne |
|
|
Ma hakkasin siin praegu m6tlema, et kas oleks normaalne kui kasutajad paneksid avataariks oma foto... paaril tegelasel siin juba on ja ameerikas on se iseenesest m6istetav, et inimesed panevad oma n2o ylesse... see on vist sellega seotud kuidas keegi eelistab suhelda... tegelikult peaks ju foorum olema suht vahetu suhtluse paik
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
07.06.2003 02:51:44
|
|
|
mõni aeg tagasi oli vastav üleskutse ja kohati ka reageeriti..aga eks sa tee ise algust
(minu avataril ongi minu tõeline nägu )
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
07.06.2003 08:07:17
|
|
|
ma panin vahepeal oma näo siia
jõuludeajal aga moditud variandi oma näost
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
07.06.2003 08:37:24
|
|
|
No minu nägu... Natuke PSP7-t ja asi jube ilus...
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
07.06.2003 10:11:53
|
|
|
Vot just seda ma m6tlengi, et mitte mingi moditud n2gu v6i mingi ajalehest fotomodell ei ole siiin vaid k6ige tavalisem pilt endast. Me ju ei modi oma n2gu kui pubisse v6i Clubisse l2heme!? Et kas see on kaa ju nagu omamoodi klubi v6i huviring Mis siis, et selline virtuaalne ... kus on v6imalus niimodi anonyymseks j22da. Samas on meil ju v6imalus suhelda 'the old way' panna siia oma p2risnimi ja p2rispilt. Aa ega ma ise ka ei tea ... j2rsku on see ikka liiast
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
07.06.2003 11:05:48
|
|
|
| Nova kirjutas: |
Vot just seda ma m6tlengi, et mitte mingi moditud n2gu v6i mingi ajalehest fotomodell ei ole siiin vaid k6ige tavalisem pilt endast. Me ju ei modi oma n2gu kui pubisse v6i Clubisse l2heme !? Et kas see on kaa ju nagu omamoodi klubi v6i huviring Mis siis, et selline virtuaalne ... kus on v6imalus niimodi anonyymseks j22da. Samas on meil ju v6imalus suhelda 'the old way' panna siia oma p2risnimi ja p2rispilt. Aa ega ma ise ka ei tea ... j2rsku on see ikka liiast  |
naiskasutajate pilt siis siia ilma make up-ita
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
07.06.2003 11:09:06
|
|
|
ka minu avataril on minu õige pilt
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
07.06.2003 11:12:35
|
|
|
Minu avataril on minu enda näopilt... kusjuures modimata.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
07.06.2003 11:13:43
|
|
|
| Avatari võiks hoopis lingigks teha, et saaks pilti suuremalt vaadata. 8)
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
07.06.2003 11:17:04
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Avatari võiks hoopis lingigks teha, et saaks pilti suuremalt vaadata. 8) |
Eriti sinu oma
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
07.06.2003 11:22:59
|
|
|
Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna.
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
07.06.2003 11:35:53
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
| Vidget kirjutas: |
| Avatari võiks hoopis lingigks teha, et saaks pilti suuremalt vaadata. 8) |
Eriti sinu oma  |
Noh minu oma kah jah. Sinu omal võiks aga lüliti olla: klõps- tuli põlema
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
07.06.2003 11:40:52
|
|
|
| @cer kirjutas: |
| Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna. |
Aga päris paljud saavad...
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.06.2003 11:43:47
|
|
|
no mul on juba...
ja tõesti võiks kõigil olla!
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
07.06.2003 11:45:29
|
|
|
| eee... kui suur avatar on lubatud??
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monk
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.08.2002
|
07.06.2003 11:47:33
|
|
|
| 80x80
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.06.2003 11:57:23
|
|
|
Tegelikult võiks üldse nii olla, et avatar oleks link mille taga on peidus inimese pilt...
... või siis mitte.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
07.06.2003 12:08:56
|
|
|
| Enda pilt võik olla ju siis profiilis ja mingis suuremas mõõdus, kui 80x80.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
07.06.2003 12:10:37
|
|
|
| Ma viskasin enda lolli lõusta ülesse...
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
@cer
HV kasutaja
liitunud: 30.11.2002
|
07.06.2003 12:22:44
|
|
|
| Celeron kirjutas: |
| @cer kirjutas: |
| Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna. |
Aga päris paljud saavad... |
Aga mitte enamus.....
_________________ Muudab see maailma... ilmselt mitte. |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
07.06.2003 12:46:50
|
|
|
| @cer kirjutas: |
| Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna. |
tuleb käia HV kokkutuleku, seal ikka kellegi kaamerasse jääb...
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
07.06.2003 12:50:12
|
|
|
| nevermind kirjutas: |
| @cer kirjutas: |
| Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna. |
tuleb käia HV kokkutuleku, seal ikka kellegi kaamerasse jääb... |
Pole ju mõnedel nii palju vanust, et olla seltskonnas kus patsidega poisid pruugivad alkoholi sisaldavaid produkte.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
07.06.2003 14:42:27
|
|
|
Teema puhastatud!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.06.2003 15:28:20
|
|
|
enamus eelistab anonyymsust, sest siis kui lolli jutu pärast vahele j22d, ei tunta sind t2naval 2ra
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
07.06.2003 16:16:15
|
|
|
| Mul küll hoopis teised põhjused: pole sellist pilti, mida ise seediks- fotoaparaadid lihtsalt ei armasta mind.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.06.2003 16:29:48
|
|
|
| Vidget kirjutas: |
| Mul küll hoopis teised põhjused: pole sellist pilti, mida ise seediks- fotoaparaadid lihtsalt ei armasta mind. |
kuda see võimalik on? sa ei jää pildile ve?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sun
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
07.06.2003 16:32:59
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| patsidega poisid pruugivad alkoholi sisaldavaid produkte. |
[OT]
kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi
[/OT]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
07.06.2003 16:33:28
|
|
|
ajasin ennast kah siis üles . ex vaatan,kaua seedin seda
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
07.06.2003 16:45:01
|
|
|
| tsitaat: |
OT]
kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi
[/OT]
|
päris täpselt ei oska öelda, kuid arvan, et kuskil pooltel võibolla on...
edit: panin vist oma pakkumisega päris mööda...
| tsitaat: |
Vidget kirjutas:
Mul küll hoopis teised põhjused: pole sellist pilti, mida ise seediks- fotoaparaadid lihtsalt ei armasta mind.
kuda see võimalik on? sa ei jää pildile ve?
|
no mul sama jama... mitte ükski fotoaparaat ei armasta mind...
viimati muutis ipruul 07.06.2003 17:03:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
univerzoid
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2003
|
07.06.2003 16:47:22
|
|
|
| tsitaat: |
kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi
|
kui vaadata neid kokkutulekute pilte jmt. siin teemas, siis on küll ümmargune null
(muuseas, seal üks link ei tööta juba mingi kuu aega vähemalt. puhas hooletus, seltsimehed)
viimati muutis univerzoid 07.06.2003 16:48:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
07.06.2003 16:48:11
|
|
|
| No paninb üldfoorumi selle patsi küsimuse üles. Vaatame, mis tulemus on.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
07.06.2003 16:59:23
|
|
|
| univerzoid kirjutas: |
| tsitaat: |
kui paljudel siis tegelikult siin patsid on??? ehk keegi ütleks mingi ligikaudse protsendi
|
kui vaadata neid kokkutulekute pilte jmt. siin teemas, siis on küll ümmargune null
(muuseas, seal üks link ei tööta juba mingi kuu aega vähemalt. puhas hooletus, seltsimehed) |
vaadates univerzoidi pilti ja võrreldes seda dvdvaderiga HV kokkutulekul ütleks et vahet pea polegi
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
07.06.2003 17:44:05
|
|
|
EDIT: enam pole
viimati muutis Telempe 07.06.2003 22:38:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
07.06.2003 17:47:26
|
|
|
dvdvader on kaasa mänginud X-filesis
see Mulderi sõber-häkker
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
07.06.2003 17:57:13
|
|
|
| njah, eks ma siis ka liitu selle kampaaniaga.....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
07.06.2003 20:04:40
|
|
|
| Celeron kirjutas: |
| Ma viskasin enda lolli lõusta ülesse... |
Ei taha küll midagi halba öelda aga mina sinu asemel võtaks küll avatari maha
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.06.2003 23:52:32
|
|
|
| tsitaat: |
ameerikas on se iseenesest m6istetav, et inimesed panevad oma n2o ylesse
|
aga aafrikas on iseenesest mõistetav, et argipäeviti süüakse mehi ja nädalavahetusel maiustatakse naistega ja siis?
rate.ee vaim tahab HV-sse tungida
ise pooldaks vaba valikut.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
08.06.2003 10:03:23
|
|
|
| Peegus kirjutas: |
ise pooldaks vaba valikut. |
Mina kah vaba valiku poolt.Siiski Eesti on vaba ju...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
08.06.2003 10:13:46
|
|
|
| @cer kirjutas: |
| Hea mõte, aga kõikidel kasutajatel pole vist digikaamera, fotoaparaadi ja skänneri või veebikaamera kasutusvõimalust ja kõik ikkagi ei saaks oma näo arvatavasti ülesse siia panna. |
Kui pole siis peab ise tegema.Abix Paint.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
08.06.2003 11:48:32
|
|
|
Vaba vaik on muidugi teema...aga minu jaoks tekis kysimus .... miks usas on k6igil pildi?... koledad l6ustad ja kenad l6ustad ja... meil on ainult 2-3 mehel pilt... ega asi polegi mingis hullus enesen2itamises vaid tavalises n2ost n2kku suhtlemises ... v6i siis peaaegu
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
08.06.2003 12:24:20
|
|
|
| tsitaat: |
miks usas on k6igil pildi?...
|
küllap on neil kõrgem enesehinnang?
| tsitaat: |
koledad l6ustad ja kenad l6ustad ja...
|
aga äkki pole me nii arenenud, et anda inimestele nende koledad lõustad andeks
varsti hakkab tulema kommentaare stiilis: "pane ennast põlema!"
usinad moded kustutavad selle läbu küll kiiresti, aga selline mentaliteet ju jääb.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
08.06.2003 12:32:25
|
|
|
Jah eks ta nii vist ongi, et mentaliteet on paigast 2ra... see et kardetakse nii v2ga endaks j22da on veidi hirmutav... skisodne k2itumine ikkagi veidi... samas ega k6igil on oma p6hjused ja seda peab austama.
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.06.2003 12:40:43
|
|
|
| tsitaat: |
varsti hakkab tulema kommentaare stiilis: "pane ennast põlema!"
usinad moded kustutavad selle läbu küll kiiresti, aga selline mentaliteet ju jääb.
|
Aga see näitab ju ülihästi kasutaja harituse taset.
Selliste kodanike puhul aitaks, kui moded saaks neil avatarid keelata
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
08.06.2003 13:05:16
|
|
|
| tsitaat: |
Aga see näitab ju ülihästi kasutaja harituse taset.
|
no, näen siis kasutaja taseme ära. hakkab mul siis kergem kui saan kasutaja aiku-petsi IQ-ga meesteks lahterdada?
minu enesetunnet see küll ei tõsta, kui näen lolli inimest. pigem vastupidi.
sant on lugeda mingi ajukääbiku juttu niigi(eks teistel ka minu oma ) ja siis peaks veel lugema mõne teise samasuguse juttu stiilis: ise sellise mordaga ja...
minul on ükskõik, kes tahab pangu oma avatariks kasvõi oma ema pilt
ja ega see kasutaja pilt avatarina mulle küll eriti vajalikku infi ei anna. vanust ehk? kuid milleks?
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
22.06.2003 15:11:23
|
|
|
| Oma nägu võiks pildi peal olla küll, aga passipilt on tõesti liiga ametlik.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
22.06.2003 18:15:18
|
|
|
Okei!, ma tunnistan üles, ma olen terminaator ja tulen tulevikust (avatari vaadates)
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
22.06.2003 18:18:08
|
|
|
mul on kaa oma foto ja minu avatar on kyl norm ju ma arvan!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|