Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Windows'i hääled märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 15:37:33 Windows'i hääled vasta tsitaadiga

Päris naljakad...
http://siim.pri.ee/arvutihaaled.zip

tegelt neid saab igaüks ka vist teha, kui heli mahamängimise kiirust muuta.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@cer
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 06.06.2003 16:13:09 vasta tsitaadiga

Eriti meeldisid arvuti lahti ja error. icon_smile.gif
_________________
Muudab see maailma... ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 06.06.2003 16:38:12 vasta tsitaadiga

errori asemel võiks mingi ropp sõim olla, soovitavalt venekeelne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 16:42:03 vasta tsitaadiga

See üles.waw oli väga tuttav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allakas
HV kasutaja
allakas

liitunud: 31.01.2003




sõnum 06.06.2003 16:51:39 vasta tsitaadiga

arvuti lahti on lahe icon_wink.gif
_________________
...ich weiss von nix!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 17:17:48 vasta tsitaadiga

Njah, peaks kasutama äkki mõnda. Ega sa neile copyrighti peale pand icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 18:35:56 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Hea koom asi. Endal hääletu XP. Nüüd panin need peale.

Hmm ... Panen isale tööarvutile ka need salaja peale.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
@cer
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002




sõnum 06.06.2003 20:08:30 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
icon_biggrin.gif Hea koom asi. Endal hääletu XP. Nüüd panin need peale.

Hmm ... Panen isale tööarvutile ka need salaja peale.

Huvitav mis ta ütleb kui arvuti tööle paneb, sisse logib ja seda arvuti lahti lõiku kuuleb... icon_smile.gif

_________________
Muudab see maailma... ilmselt mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 20:11:30 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Njah, peaks kasutama äkki mõnda. Ega sa neile copyrighti peale pand icon_lol.gif

ei pole mingit kopiraiti pääl... mina neid ei teind ja ilmselt on raske ka tuvastada kes tegi
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 20:31:43 vasta tsitaadiga

veel üks tore-naljakas asi siis: pingviini-jututuba... hehee!
saab lumesõda teha ja iglus bändi järgi jalga keerutada.
http://www.rocketsnail.com/chat/penguin/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 23:25:42 vasta tsitaadiga

Kle mul mingi jama selle pingviiniga. Nimelt ükskõik mis nime ma ka panen, ütleb et not available. Kas asi on minus v?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 00:38:03 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
veel üks tore-naljakas asi siis: pingviini-jututuba... hehee!
saab lumesõda teha ja iglus bändi järgi jalga keerutada.
http://www.rocketsnail.com/chat/penguin/
megavärk thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 00:38:20 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
veel üks tore-naljakas asi siis: pingviini-jututuba... hehee!
saab lumesõda teha ja iglus bändi järgi jalga keerutada.
http://www.rocketsnail.com/chat/penguin/
teeks HinnaVaatlusele ka sellise icon_razz1.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 00:48:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Fast&Furious kirjutas:
veel üks tore-naljakas asi siis: pingviini-jututuba... hehee!
saab lumesõda teha ja iglus bändi järgi jalga keerutada.
http://www.rocketsnail.com/chat/penguin/
teeks HinnaVaatlusele ka sellise icon_razz1.gif
muidugi iglus käimise asemel võiks olla väheke mõtestatum tegevus, näiteks beer_yum.gif joomine icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 00:56:54 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Panin endale ka peale....Väike depres peal teed arvuti lahti ja sihuke hääl tervituseks!Igati vahva
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 05:51:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

teeks HinnaVaatlusele ka sellise


<tõstab kolm kätt selle peale thumbs_up.gif >
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 07.06.2003 16:06:25 vasta tsitaadiga

Sama siin...panin peale ja ausalt-öeldes teeb tuju paremax küll.....eriti see "tadaaaaa" icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 16:16:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Fast&Furious kirjutas:
veel üks tore-naljakas asi siis: pingviini-jututuba... hehee!
saab lumesõda teha ja iglus bändi järgi jalga keerutada.
http://www.rocketsnail.com/chat/penguin/
teeks HinnaVaatlusele ka sellise icon_razz1.gif

ma olen ise ka mõelnud selle peale vahest, et oleks hea kui oleks mingi jututuba...
samas jälle natuke imelik idee. no ei tea mis teised arvavad.
ma arvan, et kui oleks, siis taoline nagu pingviinide oma, mitte tavaline IRC baasil. maitse asi.

siis oleks ehk foorumis ka vähem läbu - kõik mula saab seal välja elada.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 17:06:07 vasta tsitaadiga

jututuba on juba ammu ju

#hinnavaatlus.ee @ ircworld
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2003 17:31:05 vasta tsitaadiga

deem, maiteandki
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 07.06.2003 23:28:39 vasta tsitaadiga

Irw päris head hääled eriti see arvuti kinni ja arvuti lahti icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Termikas
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2003




sõnum 07.06.2003 23:39:17 vasta tsitaadiga

See pingviinidega jutukas peris seff värk ju icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 13:17:37 vasta tsitaadiga

Muuseas selle pingviinide jutuka saab endale ka raha eest leheküljele panna..
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tola1
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2002




sõnum 08.06.2003 20:33:13 vasta tsitaadiga

kuhu need hääled tuleb panna,et tööle hakkaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 20:40:40 vasta tsitaadiga

tola1 kirjutas:
kuhu need hääled tuleb panna,et tööle hakkaks


Oleneb windowsist, linuxil ei tea. Enamustel on niimoodi. seal kuskil sound propertiesi all. võtad selle lahti ja tuleb mingi pikk menüü. sealt valid mingi sobiva asja millal ta ütlema seda peaks ja siis paned sealt browse. ongi kõik.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tola1
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2002




sõnum 08.06.2003 20:52:47 vasta tsitaadiga

mul on xp prof
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 08.06.2003 20:52:58 vasta tsitaadiga

Väga head hääled ,panen mõne käiku ka. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 08.06.2003 20:55:35 vasta tsitaadiga

tola1 kirjutas:
mul on xp prof

Control Panel/ Sound and Audio Devices..... Sealt peaks juba ise saama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 20:57:42 vasta tsitaadiga

tola1 kirjutas:
mul on xp prof


sel juhul on nii.

start(mul hundu icon_wink.gif)->setting->control panel->sounds and audio devices->sealt lahter sounds. Oletki kohal icon_biggrin.gif. edasi valid asja mille heli sa muuta tahad, ja seal browse, ning valid uue faili ja vajutad OK.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tola1
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2002




sõnum 08.06.2003 21:00:51 vasta tsitaadiga

sain jah aitäh.tra aint midagi panin valesti nüüd ütleb iga kord kui lingile vajutan KINNI!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2003 21:01:52 vasta tsitaadiga

tola1 kirjutas:
sain jah aitäh.tra aint midagi panin valesti nüüd ütleb iga kord kui lingile vajutan KINNI!


Siis panid mingi vale asja alla selle kinni laulu icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluepoint
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2003




sõnum 08.06.2003 21:02:40 vasta tsitaadiga

väga lahe thumbs_up.gif 5+
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeiC
Bännitud


liitunud: 18.06.2003




sõnum 09.07.2003 10:58:51 vasta tsitaadiga

Need on sinu hääled, või leidsid need kusagilt? IRf, aga mida see siuhti peaks tähendama? icon_question.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 09.07.2003 21:09:24 vasta tsitaadiga

Minimize või maximize ilmselt
_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2003 17:45:46 vasta tsitaadiga

Error on lahe icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 10.07.2003 21:02:52 vasta tsitaadiga

Pingviinivärgile 12 points
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2003 21:15:54 vasta tsitaadiga

MatiKala kirjutas:
Pingviinivärgile 12 points


kuule su avatar on natuke liiga suur icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 10.07.2003 23:19:22 vasta tsitaadiga

njah, igatahes Lahe...Võiks m6ned veel olla -aga ei tasu nii ahneks kah minna- thumbs_up.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2003 23:30:47 vasta tsitaadiga

tola1 kirjutas:
kuhu need hääled tuleb panna,et tööle hakkaks


Oletades, et windows XP: Start, Control Panel, Sounds Speech and....., Adjust System volume, Sounds. Sealt paned ise erinevatele häältele browse ja näitad kus failid on.... beer_yum.gif

_________________
HL forever
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 11.07.2003 00:52:29 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
Kle mul mingi jama selle pingviiniga. Nimelt ükskõik mis nime ma ka panen, ütleb et not available. Kas asi on minus v?


ükskõik mis ropu(ing. keelse) paned ütleb not available icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nimetu sell
Aeg maha 60
nimetu sell

liitunud: 25.04.2003




sõnum 16.07.2003 11:13:23 vasta tsitaadiga

Windows Xp Professional + eesti keeles. kuidas need hääled peale panna ( mis on need eesti keelsed tähendused ), ( ei saa aru mingi ( : tärn,vaikepiiks,süsteemi teadistus,kriitiline peatumine,hüüatus) tahaksin teada sellist moodi ( arvuti kinni - ja siis see mis peaks olema ) saate aru? arvuti lahti , Error , kinni , lahti , Siuhti , ules.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 16.07.2003 22:03:09 vasta tsitaadiga

mina sain küll paika mul kah eesti keeles, praegu kahjuks ei viibi selle arvuti taga...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nimetu sell
Aeg maha 60
nimetu sell

liitunud: 25.04.2003




sõnum 17.07.2003 21:53:58 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
mina sain küll paika mul kah eesti keeles, praegu kahjuks ei viibi selle arvuti taga...
kas sa ei või siis seletata kuidas sa said? kõike muud oskan ainult need ( mis millega kokku läheb)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 28.07.2003 11:40:22 vasta tsitaadiga

teadmiseks-nood eestikeelsed hääled on pärit http://www.badblock.ee/ lehekyljelt
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2003 11:48:43 vasta tsitaadiga

4tec kirjutas:
teadmiseks-nood eestikeelsed hääled on pärit http://www.badblock.ee/ lehekyljelt

BadBlock on minuarust Eesti parim arvutiportaal ja ka kõige paremaid nõuandeid õpetusi jagav koht. Muud on selle kõrval hale varjund!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 29.07.2003 08:56:19 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
4tec kirjutas:
teadmiseks-nood eestikeelsed hääled on pärit http://www.badblock.ee/ lehekyljelt

BadBlock on minuarust Eesti parim arvutiportaal ja ka kõige paremaid nõuandeid õpetusi jagav koht. Muud on selle kõrval hale varjund!
ei sa mitte vastu vaielda
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RanGeR
HV vaatleja
RanGeR

liitunud: 13.07.2003




sõnum 29.07.2003 21:50:28 vasta tsitaadiga

Hehh, isegi sinu hääli on kasutatud HV-s! Kui tuleb post, siis dadaadaadaaa! icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Keicccccc.....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kingpol
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 04.02.2007 12:43:58 vasta tsitaadiga

keegi neid Windows´i hääli uuesti üles ei taha kuhugi panna? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2007 19:41:50 vasta tsitaadiga

kingpol kirjutas:
keegi neid Windows´i hääli uuesti üles ei taha kuhugi panna? icon_rolleyes.gif


Ootaks samuti neid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2007 02:54:08 vasta tsitaadiga

Üks periood oli mul pandud prükkari tühjendamise hääleks oma mölisetud klipp: "seltsimees polkovnik, kannan ette, et prügikast on tühjendatud!" Mõni tuttav sai naerda ja mitte vähe icon_lol.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Windows'i hääled mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.