|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
03.09.2009 14:20:58
Viasat |
|
|
Tere.
Kuna ei leidnud selle firma kohta ühtegi teemat siis algatan ise.
Omal tegelikult nendega ka probleeme. Esiteks saadavad e-mail teel arve mida pole võimalik lugeda "winmail.dat" ja õigustavad kah veel ennast. Aga see teema on juba tarbijakaitses.
Aga on ka üks teine küsimus: kas tüüneriga saab vaadata ka ilma kaardita kohalikke kanaleid?
Kvaliteedinäitaja:
http://www.epl.ee/artikkel/477036
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unn
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002
|
03.09.2009 15:06:19
|
|
|
| Ei- kohalikud kanalid neil kodeeritud. Erinevalt DVB-T kanalitest ei levi satellliitkanalid ainult teatud territooriumil vaid kaetud on pool Euroopat, sellepärast see just nii on.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OFFF
HV veteran

liitunud: 29.07.2004
|
03.09.2009 15:21:00
|
|
|
Härrased, kas see on teie meelest tõesti andmeside teema?
Ahjaaa, huumoriartikkel Viasati kvaliteedi kohta:
http://www.epl.ee/artikkel/477036
/../
„Meil on endal kahjuks tehnilised probleemid seoses signaaliga. Signaal tuleb Londonist, aga muu kodeering Baltikumist. Eestis jõuab pilt varem kohale, siis hakkab see tihedamini kodeerima ja signaal jõuab varem peale kui peaks,“ selgitas Hirs muret kodeeringusüsteemiga.
/../
_________________ Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame! |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
03.09.2009 15:58:14
|
|
|
| Kvaliteedi poole pealt, et see freeze efekt on väga imelik. Tv6'el käib hääl edasi kuid pilt peatub. Tv3'l jääb lihtsalt pilt ja hääl seisma, mõne sekundi pärast hakkab asi jooksma. Ja nii 2 korda järjest.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
03.09.2009 16:01:52
|
|
|
| tsitaat: |
Kui saaks eesti kanaleid vaadata, siis lõpetakse ka koheselt lepingu ära.
|
Tavaline logoantenn mingi ~200.- + digibox või arvutile dvb-t kaart sisse ajab asja ära ju...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri143
HV kasutaja
liitunud: 26.12.2003
|
03.09.2009 17:00:41
|
|
|
Kuna tegemist on Viasati teemaga, siis küsin siin. Kui soovin internetiühendust vahetada kiirema vastu, kas Viasat vahetab sellisel juhul ka seadmed välja? Hetkel olemasolev seade tundub olevat nii niru, et 150 KB /s allalaadimise juures suudab ruuter 10x 1h jooksul interneti katkestada...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
03.09.2009 17:02:52
|
|
|
| Viasat pakub interneti ka?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.09.2009 17:08:37
|
|
|
Kas nad omavahel kunagi Kõuga kliente ei vahetanud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unn
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002
|
03.09.2009 17:18:11
|
|
|
Absona , äkki täpsustad seda netivärki aga kunagi ammu oli neil mingi koostöö kadunud Norby Telekomiga. Netiarve läks siis minu meelest ikka Norby-le ja tv arve Viasatile. Kõike eelnevat lugedes võin tegelikult kinnitada et põhjamaades on Viasat hoopis teine firma- asjalik ja meeldiv klienditeenendus, inimlikud kohustuslikud lepingud (aasta), päris mõistik HD pakett ilma lisatasuta jne.. meil on asjad hoopis teisiti
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
04.09.2009 20:30:53
|
|
|
Kusjuures ma oleks eriti sillas kui nad pakuks ka nettust kuna meile ei ulatu mitte ükski peale mõttetu Kõu aga see koostöö Kõuga ei rahuldaks mind mitte kui kuidagi, kuna meie mastis ülekoormus töövälisel ajal. Millalgi jahuti miskit mingi muu operaatori kohta aga pole kindel kas see nüüd juba mingi uus teema või see juba lõppenud asi. Üritan uurida.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
05.09.2009 16:19:44
|
|
|
See on üks firmadest kellega ma kunagi enam tegemist ei tee.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
05.09.2009 16:24:06
|
|
|
aks, miks
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
05.09.2009 17:25:10
|
|
|
Väga halvad isiklikud kogemused.
_________________ Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
06.09.2009 14:50:32
|
|
|
| Põhimõtteliselt selleks, et vaadata tasuta kanaleid tuleb osta õige tüüner, hind oli vist 1400 ja näeb kõiki Eesti kanaleid tasuta (7 või 8 tk) ning ei enam mingit Viasati nuumamist, mina Tartus Starsat Kaubandus OÜ-st sain sellise julla.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Absona
Lõuapoolik

liitunud: 17.09.2008
|
06.09.2009 15:19:00
|
|
|
| georgots kirjutas: |
| Põhimõtteliselt selleks, et vaadata tasuta kanaleid tuleb osta õige tüüner, hind oli vist 1400 ja näeb kõiki Eesti kanaleid tasuta (7 või 8 tk) ning ei enam mingit Viasati nuumamist, mina Tartus Starsat Kaubandus OÜ-st sain sellise julla. |
Ehk räägid seadmest täpsemalt? Mingit kuutasu pole?
_________________ Veebilehed, veebiprogrammeerimine, veebilahendused
Erinevad rakendused ja skriptid. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georgots
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2005
|
06.09.2009 16:07:08
|
|
|
| Krt ei tule meelde see nimi täpsemalt (ma arvan, et kui poest küsida teavad täpselt mida vaja), aga jah kuutasu pole ning inimene kellel selle üles seadsime oli väga rõõmus, et maksma edaspidi ei pea ning tema jaoks oli Eesti kanalistest maa ja ilm.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Éxxon
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2007
|
06.09.2009 19:10:39
|
|
|
Tavaline digibox peaks see olema.
Eestis ju tasuta digilevi olemas
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martti_K
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2009
|
06.09.2009 21:42:22
|
|
|
| Viimasel ajal on hakanud Viasat kokku jooksma, enne ei ole olnud mingeid probleeme.mazdagti, mul on kodus miski Elioni pakett, maja küljes on wifi vastuvõtja. Wifit ennast võtab kuskilt kaugemalt mastilt. Ma nime enam ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastre
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2006
|
08.09.2009 15:28:43
|
|
|
| Mul jookseb ka viimastel päevadel pidevalt kinni. Olen tähele pannud, et see toimub ainult Eesti kanalitel vms. Mingi cartooon netork jookseb küll kenasti. Moment ongi nii, et 10sekundit pilt jookseb ja 10sekundit on kinni. No terve päev nii olnud. Ei jõua telefoni otsas ka järjekorras vahtida :s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
09.09.2009 10:12:52
|
|
|
Mul siis tehti vastutulek ja eemaldati see meeldetuletustasu 60.- millega nõus ei olnud aga kuna kogu kiri oli mingi umbes 10 A4 jagu pikk millest 90% oli lihtsalt valge pind siis otsisin lihtsalt summa ja maksin ära. Eile siis öeldi et see oli tähtajaga "soodustus" et kirjas olla olnud kah olemas tähtaeg. No krt, kui mulle saadetakse arve millest on 90% tühja valget ja mis mahuks kokku umbes 10 A4 lehele millest mõni jääkski ilma musta täpita siis ju loomulik et ma seda seal tähele ei pannud.
Küsiks veel et kes mis programmiga nende arveid avada saab ja mis serveris on maili kast. Omal on Netpoint teenus ja minuni jõuab nende arve winmail.dat failina mida minu töö arvuti ei suuda kuidagi avada. Tuttavad IT-secialistid ja ka Microsofti leht väidavad et "winmail.dat" on saatja poolne vigane fail millel on jäetud määramata faili laiend.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
09.09.2009 14:44:39
|
|
|
| rastre kirjutas: |
| Mul jookseb ka viimastel päevadel pidevalt kinni. Olen tähele pannud, et see toimub ainult Eesti kanalitel vms. Mingi cartooon netork jookseb küll kenasti. Moment ongi nii, et 10sekundit pilt jookseb ja 10sekundit on kinni. No terve päev nii olnud. Ei jõua telefoni otsas ka järjekorras vahtida :s |
Visasat ise teatab ka, et pilt on pekkis ja hakib ja asjaga tegeletakse
http://www.viasat.ee/viasat/uudised7/uudised8/hetkel-esineb-mnedel-telekanalitel-tehnilisi-probl/
Üldiselt on paras aeg neil, kel 2-aastane kulukas kohustus kaela määritud, leping praegu trahvivabalt lõpetada teenusepakkuja võimetuse tõttu tellitud teenust osutada. See peaks võlaõiguslikult igati võimalik olema.
Tarbija24 foorumis on ka Viasati kohta negatiivseid teemasid ja kommentaare kui muda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.09.2009 14:54:40
|
|
|
See pildihangumine on neil mingi imelik mure jah.
Kui vaatad mitteametliku seadmega siis pole mingit hangumist ega häda
Tundub et viga on nende rauas mis ei suuda cryptimisega toime tulla,kuna nad ise ütlesid artiklis, et kuskil tekib mingi tõrge
Dreambox ja olenemata mudelist 5,6,7 seeria töötab nagu siidi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martti_K
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2009
|
09.09.2009 20:37:16
|
|
|
| wanawoll, et siis ainult eesti kanalite cryptimisega. Kui palju neil siis nii erinevat muude kanalitega on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.09.2009 21:23:43
|
|
|
| Martti_K kirjutas: |
| wanawoll, et siis ainult eesti kanalite cryptimisega. Kui palju neil siis nii erinevat muude kanalitega on? |
Lehes kirjutas et pidi olema jah seepärast et sgnaal tuleb ühest riigist ja cyptine toimub teises.
Loe artikkel läbi.
Aga point on selles et Dreamboxi seda jama pole millest siin eelnevalt räägitud on
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
10.09.2009 06:53:24
|
|
|
Kas just viitsib lepingu lõpetamisega jaurama hakata aga eeldaks vähemalt, et klientidele kompenseeritaks saamata jäänud teenus. Teenuseks ju seda lugeda ei saa kui reklaamitud kanalite asemel päevläbi (ja seda kuude kaupa!) miskist hakkeläbu serveeritakse.
@wanawoll
sel jul ilmselt sul mingi imetüüner. endal ja tuttavatel hakib samamoodi dreamiga. sa pole vist lihtsalt hakkelaine peale sattunud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.09.2009 12:57:14
|
|
|
| tsitaat: |
@wanawoll
sel jul ilmselt sul mingi imetüüner. endal ja tuttavatel hakib samamoodi dreamiga. sa pole vist lihtsalt hakkelaine peale sattunud.
|
Huvitav,alles esmasp. vaaatsin terve õhtu TV3 (19:00-00.30 või milall see viimane CSI lõpes) ja ei olnud ühtegi häkki ega häiret.
Sama eile ETV ja eesti jalgpalli ülekanne.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
10.09.2009 17:05:26
|
|
|
Kas kõigil käib arve postiga vä
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martti_K
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2009
|
10.09.2009 22:34:12
|
|
|
| Jah
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
11.09.2009 07:56:45
|
|
|
Paljud teist eile pilti nägid? Kui arvestada et mina pidin järjekorras helistamisel ootama 45min. ja siis lõpuks loobusin, sellest järeldan et päris paljud vist.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
24.09.2009 23:34:05
|
|
|
Krt, mingi kuu on juba pilt õhtuti eest läinud (ETV ja TV3), nüüd on kõik Eesti kanalid kadunud.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
25.09.2009 07:58:40
|
|
|
See on minumeelest seotud paljuski vihmaga, varem muidugi oli pilt selline nagu fotode slideshow eila siis päris kadunu
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnoProstam
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2009
|
06.10.2009 16:04:20
|
|
|
Ei saa nagu kurta pildi kvaliteedi üle. Ei miskit hakerdamist. Kui on makstud siis näeb kui ei ole makstud, siis tõmbavad lihtsalt juhtme välja.
Oman seda tüünerit ja taldrikut mis sai 3 aastat tagasi võetud 2 aastatse lepinguga. Siiamaani töötab muretult.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
21.10.2009 21:33:38
|
|
|
tere tere... ei tea kas on lubatud teha teenuseid ilma kliendi nõusolekuta? ehk kaardi hooldust?
miks ma peaksin maksma 110kr kaardi hoolduse eest? mida see teenus tähendab?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.10.2009 23:30:59
|
|
|
| Puma, lambi makse mis annab sulle mitte sinust tuleneva vea tõttu uus kaart tasuta saada ja see on lepingus kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
22.10.2009 08:12:46
|
|
|
Mina siis sain eelmine nädal huvitava üllatuse osaliseks kui saabus arve mitme kuu eest. Helistasin siis et küsida, mis värk sellega on et nüüd alles. Vastus oli ilus: lepingutingimustes on punkt et uut arvet ei saadeta kui järgneva kuu alguseks pole eelmine arve tasutud lapates siis neid tingimusi mis neil lehel koos klienditeenindajaga, sai selgeks et sellist punkti pole olemas, samas klienditeenindajatele olla kah seda pähe taotud et just nagu oleks ning kuna me pole ka kirjalikku lepingut eraldi saanud ei paberil ega ka maili teel, küsiti vaid kas nõustume lepingu tingimustega, siis taas üritas Viasat teha "viguri" ja lootis lollikest Seega me oleme vist juba vähem kui poole aastaga kogunud piisavalt materjali et vajadusel leping ennetähtaegselt lõpetada kui peaks tuju tulema, kuna Viasat toimetab nii nagu omal tuju on. Seega Viasat arveb et tal on õigus lepingu tingimusi muuta ilma et sellest kuskil teada annaks või kirja paneks, tarbijakaise arvab asjast muidugi teisiti. Ning ma ei löö risti ette ka järgneval korral kui vaja tarbijakaise poole et Viasat-i omavoli ohjeldada. Tegelikult tundub et peab hakkama "Kaua Võib" poole pöörduma kuna kogu vaba aeg kulub vist varsti nendega sõdimise peale
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnoProstam
HV vaatleja
liitunud: 05.05.2009
|
08.01.2010 12:01:54
|
|
|
| aga nüüd ma nään miski aeg tasuta , nii vähemalt viasat väidab. saadeti miski leping, kus saab soodustusi miski 1600 raha ringis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inzane
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2003
|
10.01.2010 14:30:01
|
|
|
Endal ka halvad kogemused Viasatiga. Oli mõned aastad maakodus, siis läksime Elion-i Digi-TV peale üle sest interneti ühendus oli nagunii Elioni oma. Kui tuli koht et oli vaja lõpetada Viasati leping, siis see jama venis 3 kuud. Arveid ikka tuli. Lõpuks suure vaevaga leidsime mingi kontori Tallinnas ja käisime tarbijakaitsega ähvardamas kuni lõpuks saime lahti sellest. 2 arvet 3-st pidime ikka ära maksma. Kuigi telefoni teel oli leping juba ammu lõpetatud.
Kokkuvõtteks:
Liituda on lihtne, teenusel pole ka väga viga, aga kui tahad lahti saada siis on nagu takjad juustes.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zepac
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2006
|
10.01.2010 16:33:40
|
|
|
Räägin siis enda Viasati-kogemustest kah killukese.
Umbes 2 aastat tagasi liitusin ka Viasatiga, kuna Elion kolmandasse tuppa telepilti ei too. Algus oli kena. Pool aastat või rohkemgi veel nägin 180.- eest Viasat Kuld kanaleid. Mingil hetkel algas aga jamade rida pihta. Esiteks hakkas kuutasu vaikselt tõusma. Algse 180.- asemel plekin iga kuu veidi üle 300.- Miks nii? Vastus peitub lepingus. Viasatil on ÕIGUS tõsta lepingutasu millal iganes ning vastavalt enda soovile. Kui mina kliendina pole rahul, siis võin lepingu lõpetada iga kell. Kuid sel juhul maksan lepingu varem lõpetamise puhul trahvi, lisaks olen kohustatud seadmed välja ostma. Kuigi oli algne jutt, et seadmed on kuumaksu sees. Noh ja sellest pildi hangumisest ma ei räägigi. Üldjuhul saab pildiedastushädad ju pmst alati kliendi paigaldusoskamatuse süüks lükata, sest kes tahab maksta 800.- mingile vennale, kes tuleb rikub su privaatsust ja kodurahu, ning küsib hingematva summa.
Õnneks minu saaga saab läbi. 24ndani veel leping kestab, siis viin kohe samal päeval kaardi Järve esindusse. Lisaks olen veendunud, et minu kui kliendi õiguseid on riivatud, mistõttu teen avalduse ka tarbijakaitsesse. See pole mitte mingilgi moel mõistuspärane, et 2aasta jooksul tõstetakse kuutasu 2x. Ja oh seda rõõmu, nüüd saab jälle liituda kvaliteetse signaaliga, kõigest 185.- kuus.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
18.03.2011 09:39:48
|
|
|
| zepac kirjutas: |
Räägin siis enda Viasati-kogemustest kah killukese.
Umbes 2 aastat tagasi liitusin ka Viasatiga, kuna Elion kolmandasse tuppa telepilti ei too. Algus oli kena. Pool aastat või rohkemgi veel nägin 180.- eest Viasat Kuld kanaleid. Mingil hetkel algas aga jamade rida pihta. Esiteks hakkas kuutasu vaikselt tõusma. Algse 180.- asemel plekin iga kuu veidi üle 300.- Miks nii? Vastus peitub lepingus. Viasatil on ÕIGUS tõsta lepingutasu millal iganes ning vastavalt enda soovile. Kui mina kliendina pole rahul, siis võin lepingu lõpetada iga kell. Kuid sel juhul maksan lepingu varem lõpetamise puhul trahvi, lisaks olen kohustatud seadmed välja ostma. Kuigi oli algne jutt, et seadmed on kuumaksu sees. Noh ja sellest pildi hangumisest ma ei räägigi. Üldjuhul saab pildiedastushädad ju pmst alati kliendi paigaldusoskamatuse süüks lükata, sest kes tahab maksta 800.- mingile vennale, kes tuleb rikub su privaatsust ja kodurahu, ning küsib hingematva summa.
Õnneks minu saaga saab läbi. 24ndani veel leping kestab, siis viin kohe samal päeval kaardi Järve esindusse. Lisaks olen veendunud, et minu kui kliendi õiguseid on riivatud, mistõttu teen avalduse ka tarbijakaitsesse. See pole mitte mingilgi moel mõistuspärane, et 2aasta jooksul tõstetakse kuutasu 2x. Ja oh seda rõõmu, nüüd saab jälle liituda kvaliteetse signaaliga, kõigest 185.- kuus. |
Ilmselt müüs sulle viasati keegi noob, kes ei selgitanud sull, et mingi aeg hind tõuseb, aga viasat kuld on alati 300 (eeku) ringis kuus olnud, ka praegu pakutakse kampaania raames, et esimene aasta maksad kulla eest soodushinda 99 (eeku) ja teine aasta siis juba täishinda
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
21.03.2011 23:08:55
|
|
|
lux, olin klient 3 aastat ala 160.- eeku kuu, pole kordagi tõusnud. Peale seda sai uus leping teise nime otsa ja nali jätkub (esimene aasta 99eeku ja järgnevatel valib nõrgema paketi). Hinda võib tõsta kui muudetakse edastavate kanalite arvu/vahetatakse kallimate vastu, aga ka seda teatud protsendi ulatuses. Kõik enamasti lepingus kirjas, samas loll saab kirikuski peksta.
Klienditeenindus enamvähem ütleks isegi, peale teist 10minutilist kõnet sai neiule selgeks tehtud, et vaja ikka teist aparaati kasutada, kui viasat ise pakub.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tets1
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2010
|
08.02.2012 22:25:40
|
|
|
| praeguseks olnud klient juba 4-5 aastat, kuumaks eesti rahas 200.-, paketiks kuld. naabrimees maksab sama asja eest ainult 100.- kuus, pidi olema tingitav. hinnad veel vanas rahas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
09.02.2012 22:54:17
|
|
|
| Nendega pead kaubelda oskama ja peab endal mõistus peas olema, et kotti pähe ei tõmmata. Hetkel hõbepakett 100 krooni kuus +filmipakett(tasuta suveni tv1000nded). Katusele nendepoolt tekkinud kaks parabooli, 4LNBd. Vahepeal sai 3aastat kuldpaketiga oldud, 160 krooni kuu.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaabi
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
10.02.2012 18:05:56
|
|
|
| Selline küsimus, et mõned päevad tagasi kadusid kõik horisontaalse polarisatsiooniga kanalid, vertikaalsed töötavad endiselt. Vertikaalsete levi näitab 70-80% vahel, horisontaalsetel 0%. Kas asi võib selles olla, et pead paigast liikunud või on tehniline probleem? Proovisin tarkvarauuendust ja taastasin tehase seaded. Katusele pole veel jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
10.02.2012 19:44:59
|
|
|
Võid proovida mõõta LNB-sse minevat pinget.
Horisontaalse polarisatsiooni korral peaks olema pinge 17-18V, vertikaali korral ca 13V. Kui tuunerist seda 18V ei väljastata, on tuuner vigane. Kui aga LNB pingemuutusele ei reageeri, on LNB vigane.
Kehvasti häälestatud LNB korral peaks anomaaliaid olema mõlema polarisatsiooniga transpondritel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|