Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Väike huvitav mäng märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 18:40:45 Väike huvitav mäng vasta tsitaadiga

Mäng : http://www.shockhaber.com/zzzzzzzzzzzzzzz.htm
Point:tappa sääski..mida kauem sääskede tapmisega viivitad seda suuremax nad lähevad....Minu rekord oli 510


viimati muutis keytron 05.05.2003 18:47:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 18:44:28 vasta tsitaadiga

Treening suveks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 18:46:27 vasta tsitaadiga

Pööraks tähelepanu sellele, et mõistlikum oleks see sisestus lohistada naljakate juhtumiste alla, vaevalt et keegi sellel teemal vaidlema hakkab.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.05.2003 18:56:17 vasta tsitaadiga

Praegu lambist 619 ja ruumi veel küllaga järgi, sest lõpuks hakkab see sääsk üliuimaselt lendama.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 05.05.2003 19:44:01 vasta tsitaadiga

~250 mängisin, siis viskas kopa ette . kärbseid võiks ikka igalt poolt tulla, mitte ühe külje alt icon_razz1.gif soovotan inimestele, kellel pole ajaga midagi peale hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 19:44:44 vasta tsitaadiga

Tegin kuni 805 punktini, siis tuli tüdimus ja näpp hakkas ära väsima.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sun
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 05.05.2003 19:47:22 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Tegin kuni 805 punktini, siis tuli tüdimus ja näpp hakkas ära väsima.


mul tuli juba 70 peal tüdimus icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShadowKnight
HV kasutaja
ShadowKnight

liitunud: 08.06.2002




sõnum 05.05.2003 20:12:21 vasta tsitaadiga

Sai kah proovitud. 196 peal viskas kopa ette. Selleks ajaks oli parim laks 3 sääske ühe hoobiga icon_smile.gif
_________________
Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 05.05.2003 20:17:21 vasta tsitaadiga

minul üle 1000[img]C:\Documents and Settings\Rain Einola\Desktop\New Folder\New Folder\snap000411.jpg[/img]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 05.05.2003 20:21:09 vasta tsitaadiga

[url]C:\Documents and Settings\Rain Einola\Desktop\New Folder\New Folder\snap000411.jpg
Sain üle tuhande sääse.[/list]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 05.05.2003 20:23:16 vasta tsitaadiga

kuidas siia pilte saab panna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 20:29:22 vasta tsitaadiga

Sa pead pildi internet ka panema ! icon_lol.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 05.05.2003 20:33:10 vasta tsitaadiga

see on nüüd küll aasta kild, dumbuser record crushed......1000 sääske 1 hoobiga. icon_lol.gif
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 05.05.2003 20:34:22 vasta tsitaadiga

Kahju tõesti et HV-s auhindu ei jagata. Smth like "Kild of teh century vms icon_lol.gif Õnneks see teema on juba algselt Naljakates juhtumistes...
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 20:46:59 vasta tsitaadiga

rain69 kirjutas:
minul üle 1000[img]C:\Documents and Settings\Rain Einola\Desktop\New Folder\New Folder\snap000411.jpg[/img]

Mega irw
Veel paremini pilti ei võinud panna? icon_biggrin.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 20:49:25 vasta tsitaadiga

Pange see arhiivi icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 20:51:14 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Pange see arhiivi icon_wink.gif

Las lapsed mängivad veel veits. Panevad tulemusi kirja. Kui huvi ükskord kaob, eks siis vaatab, mis teeb.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
catman
HV kasutaja
catman

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.05.2003 21:06:15 vasta tsitaadiga

Neh 1400 juures sai siiber. siis hakkasin vaatama kui suureks need sääsed siis lähevad. mingit pinget selles asjas kah ei ole jama ühesõnaga.
_________________
Enne ärritumist pidage nõu oma perearstiga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 21:16:05 vasta tsitaadiga

rain69 kirjutas:
[url]C:\Documents and Settings\Rain Einola\Desktop\New Folder\New Folder\snap000411.jpg
Sain üle tuhande sääse.[/list]

Üle hulga aja üks tõeliselt hea kild! thumbs_up.gif Pole hulk aega nii hästi naernud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 05.05.2003 21:53:37 vasta tsitaadiga

Bööö, eriline mäng ikka. icon_smile.gif Mängisin kuni 250'ni ja siis läks "kogemata" aken kinni. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martink01
HV vaatleja
martink01

liitunud: 17.11.2002




sõnum 05.05.2003 22:20:14 vasta tsitaadiga

...oleks võinud vähemalt vereplekidki jääda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2003 22:52:30 vasta tsitaadiga

rain69 kirjutas:
kuidas siia pilte saab panna.

Loe seda saad targemaks https://foorum.hinnavaatlus.ee/faq.php?mode=bbcode thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 05.05.2003 23:23:23 vasta tsitaadiga

2124 punkti.Siis enam ei viitsinud ja on vaja magama minna....Mis sellel mängul kunagi lõpp ka tuleb.?See on nagu rohkem ,kes viitsib...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 06.05.2003 19:04:21 vasta tsitaadiga

Juss71 kirjutas:
2124 punkti.Siis enam ei viitsinud ja on vaja magama minna....Mis sellel mängul kunagi lõpp ka tuleb.?See on nagu rohkem ,kes viitsib...


Oleksid pidanud nats veel kannatama ikka, 2125 punni peal tuleb teine level, siis juba mesilased ja parmud mängus.
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2003 20:05:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oleksid pidanud nats veel kannatama ikka, 2125 punni peal tuleb teine level, siis juba mesilased ja parmud mängus.

see vist jälle lollide õngetõmbamiseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 07.05.2003 03:11:48 vasta tsitaadiga

rain69 kirjutas:
minul üle 1000[img]C:\Documents and Settings\Rain Einola\Desktop\New Folder\New Folder\snap000411.jpg[/img]


MEGAIRW icon_eek.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pägalik
HV kasutaja
Pägalik

liitunud: 11.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2003 20:50:25 vasta tsitaadiga

10 sääse tapmisega sai siiber. Säästan suveks energiat. Aga muidu tore mäng: stereoheliga ja puha icon_lol.gif
_________________
selle koha peal peaks olema allkiri
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
monk
Kreisi kasutaja
monk

liitunud: 31.08.2002




sõnum 07.05.2003 20:59:47 vasta tsitaadiga

ebareaalne kui loll m2ng see on .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2003 23:51:04 vasta tsitaadiga

muide seesama mäng on macromedia flash5 l kaasas
tapsin 3 sääske ja kopp oli ees thumbs_down.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2003 23:40:24 vasta tsitaadiga

Mnjah.

See kuulub tõesti naljakate juhtumite alla.
See sobib järjekordselt blondiini-naljaks.
Mäng on lõputu ise viitsisin toksida 2336 siis sai kopp täiega ette.
Megairw icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 10.05.2003 19:43:20 vasta tsitaadiga

707, aitab küll. Mõnus mäng aja surnuks löömisel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2003 21:00:32 vasta tsitaadiga

minu parim tulemus oli 6 sääske korraga icon_eek.gif


aga need olid tegelt väega suured ja aeglased icon_razz.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomacce
HV kasutaja
tomacce

liitunud: 02.09.2002




sõnum 11.05.2003 21:08:58 vasta tsitaadiga

Peegus kirjutas:
tsitaat:

Oleksid pidanud nats veel kannatama ikka, 2125 punni peal tuleb teine level, siis juba mesilased ja parmud mängus.

see vist jälle lollide õngetõmbamiseks icon_wink.gif



AINA PAREMAKS LÄHEB icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2003 01:37:13 vasta tsitaadiga

aaoe magama jäin näid lüües!
http://www.zone.ee/l33tzone/13.JPG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
star12
HV vaatleja


liitunud: 18.05.2003




sõnum 18.05.2003 17:00:14 vasta tsitaadiga

Normaalne thumbs_up.gif
_________________
Enne mõtle,siis.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karozi
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2003




sõnum 18.05.2003 17:17:15 vasta tsitaadiga

keytron, ma tegin 180 ja rohkem ei viitsiind thumbs_up.gif mäng muidu....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 24.05.2003 09:25:24 omg vasta tsitaadiga

Ei saa pihta:
http://www.hot.ee/gloom/pahn/eisaapihta.JPG

Hiirt pole mõtet lõhkuda:
http://www.hot.ee/gloom/pahn/enameij6ua.JPG
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 24.05.2003 10:38:38 vasta tsitaadiga

Ei viitsi!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rastafari
HV Guru
Rastafari

liitunud: 24.06.2002




sõnum 24.05.2003 10:51:54 Re: omg vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Hiirt pole mõtet lõhkuda:
http://www.hot.ee/gloom/pahn/enameij6ua.JPG


Kaua sul aega läks, et nii kaugele jõudsid?
Kommentaarid: 511 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 432
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z0mbi
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 24.05.2003 16:44:17 vasta tsitaadiga

[img] http://www.hot.ee/z0mbi/2000punni.jpg [/img]
tegemiseks läks umbes 8 h (kui meelde tuli koksasin need suuuuuuured ühe laksuga maha)


viimati muutis z0mbi 25.05.2003 03:10:26, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monk
Kreisi kasutaja
monk

liitunud: 31.08.2002




sõnum 24.05.2003 16:45:39 vasta tsitaadiga

ei leia nagu piltti ylesse .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2003 09:21:19 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
aaoe magama jäin näid lüües!
http://www.zone.ee/l33tzone/13.JPG


ei jäänud sa midagi, nagu näha siis kõrval mängis Linkin Park icon_wink.gif

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.05.2003 16:13:39 vasta tsitaadiga

Njah, rohkem ei viitsind teha. Üle viskas juba veitsa...
http://www.zone.ee/cobra/rekord.jpg

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 25.05.2003 16:35:39 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Njah, rohkem ei viitsind teha. Üle viskas juba veitsa...
http://www.zone.ee/cobra/rekord.jpg

icon_eek.gif Kas sul on väga igav või ei ole see sinu tehtud või on seal mingit programmi kasutatud skoori muutmiseks ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 25.05.2003 18:21:49 vasta tsitaadiga

vik1ng kirjutas:
minu parim tulemus oli 6 sääske korraga icon_eek.gif


aga need olid tegelt väega suured ja aeglased icon_razz.gif



sain 8 korraga:D
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 25.05.2003 18:22:54 vasta tsitaadiga

Mart kirjutas:
Cobra[EST] kirjutas:
Njah, rohkem ei viitsind teha. Üle viskas juba veitsa...
http://www.zone.ee/cobra/rekord.jpg

icon_eek.gif Kas sul on väga igav või ei ole see sinu tehtud või on seal mingit programmi kasutatud skoori muutmiseks ?


raudselt un screenshoti muudetud natca...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2003 19:22:58 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Njah, rohkem ei viitsind teha. Üle viskas juba veitsa...
http://www.zone.ee/cobra/rekord.jpg

Originaal on vist see
http://www.hot.ee/gloom/pahn/enameij6ua.JPG
Suht lame kelkimine
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kass
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003




sõnum 25.05.2003 23:08:11 vasta tsitaadiga

600 siis väsitas näpp ja silme ees ainult mesilased olidki...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 26.05.2003 00:09:41 vasta tsitaadiga

Mart kirjutas:
Cobra[EST] kirjutas:
Njah, rohkem ei viitsind teha. Üle viskas juba veitsa...
http://www.zone.ee/cobra/rekord.jpg

icon_eek.gif Kas sul on väga igav või ei ole see sinu tehtud või on seal mingit programmi kasutatud skoori muutmiseks ?

Üle viskas nimelt Photoshop7-s copy-paste tegemine icon_razz1.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2003 23:20:37 vasta tsitaadiga

tegin nii 60 punkti, siis sain ühele kärpsele pihta nimega "Go" ja siis läks 0 jälle edasi nii et ei viitsinud jamada. Kuhu veri kadus icon_sad.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Väike huvitav mäng mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.