Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Vent hiire sisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 11:06:37 Vent hiire sisse vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et ega see ei või rikkuda arvutit, et hiir (PS2) võtab tiba rohkem voolu kui tavaliselt. Nimelt tuleks hiire sisse vent 5V, 0,22A....... Kui ma õigesti mäletan siis P=UI, sellest lähtuvalt tuleks võimsust juurde 1,1w võrra?

Parandage kui eksin ja segast juttu panen...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 01.05.2003 11:10:53 vasta tsitaadiga

võid julgelt panna
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 11:16:50 vasta tsitaadiga

kuule, ma pakun et kui 1,1W PS/2-e lykkad toimub lausp6lemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 01.05.2003 11:41:18 vasta tsitaadiga

samas jah see 0,22 A on küsitav
sul väga suur hiir või väike vent

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 11:55:17 vasta tsitaadiga

Mis Sa sellest vendist sinna hiire sisse paned ?
Paned üless poole puhuma, et surfates käsi higistama ei hakkaks ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 12:00:03 vasta tsitaadiga

PS/2 5V maksimaalne vool tohib olla 100mA
http://panda.cs.ndsu.nodak.edu/~achapwes/PICmicro/PS2/ps2.htm

unusta 2ra oma 220mA vendile + hiir ka veel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 01.05.2003 12:01:01 vasta tsitaadiga

Mõnus ju, kui kliimaseade käe sees icon_biggrin.gif
mul teinekord öösiti on niimoodi, et kui kaua arvuti taga olnud ja kell hakkab kolmele öösel lähenema, siis tunnen, kuidas käsi läheb jää külmaks icon_biggrin.gif icon_eek.gif ..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 01.05.2003 12:13:58 vasta tsitaadiga

hard evidence piltidena
http://hw.metku.net/rottaflekti/index_eng.html

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 13:39:18 vasta tsitaadiga

USB hiirega oleks vast lihtsam....usb 5V peaks ilusti taluma seda
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 13:43:15 vasta tsitaadiga

siis pane hiirele ikka kõrvale lüliti ka, et saaks "mousefan" i sisse-välja lülitada. kui asi koguaeg piniseb võivad sul varsti närvid läbi olla.
aga tore ju kui pingelise mängu turniiri ajal vahepeal kätt jahutada saab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 13:49:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
võid julgelt panna

No kas ikka võin või ei ?

tsitaat:
kuule, ma pakun et kui 1,1W PS/2-e lykkad toimub lausp6lemine.

Kusjuures mingiks paarikümneks sekundiks proovisin, (õnneks) midagi ei juthtunud icon_neutral.gif

tsitaat:
samas jah see 0,22 A on küsitav sul väga suur hiir või väike vent

Väike vent on jah 25x25

tsitaat:
Mis Sa sellest vendist sinna hiire sisse paned ?
Paned üless poole puhuma, et surfates käsi higistama ei hakkaks

See rohkem pulli pärast...

tsitaat:
Mõnus ju, kui kliimaseade käe sees
mul teinekord öösiti on niimoodi, et kui kaua arvuti taga olnud ja kell hakkab kolmele öösel lähenema, siis tunnen, kuidas käsi läheb jää külmaks

Kas ma saan aru, et sul on kah samamoodi tehtud. Aga millise voolutugevusega vent sul on 0,1A icon_question.gif

tsitaat:
hard evidence piltidena
http://hw.metku.net/rottaflekti/index_eng.html

Siit ma mõtte saingi... Aga seal kasutati 0,1A venti... icon_confused.gif

tsitaat:
USB hiirega oleks vast lihtsam....usb 5V peaks ilusti taluma seda

Vast jah, aga ma teen PS/2 hiire sisse
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 13:52:25 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
siis pane hiirele ikka kõrvale lüliti ka, et saaks "mousefan" i sisse-välja lülitada. kui asi koguaeg piniseb võivad sul varsti närvid läbi olla.
aga tore ju kui pingelise mängu turniiri ajal vahepeal kätt jahutada saab. icon_biggrin.gif


Kusjuures ma seda endale ei tee... viin kontorisse, aga seal juba vahet pole, kuna seal niigi teevad arvutid koguaeg häält.

Ega ma muidu teen seda lihtsalt tegemise pärast... huvitav ju icon_smile.gif
Aga nüüd ei tea... kas tohib ikkagi teha või ei tohi icon_confused.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 01.05.2003 13:56:19 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:

tsitaat:
Mõnus ju, kui kliimaseade käe sees
mul teinekord öösiti on niimoodi, et kui kaua arvuti taga olnud ja kell hakkab kolmele öösel lähenema, siis tunnen, kuidas käsi läheb jää külmaks

Kas ma saan aru, et sul on kah samamoodi tehtud. Aga millise voolutugevusega vent sul on 0,1A icon_question.gif


Ei, sa said valesti aru. icon_razz1.gif
Mõnus, et on kliimaseade, sellepärast. Käsi läheb mul külmaks niisama icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 13:57:43 vasta tsitaadiga

Tee ikka ja kui hästi teed (käejahutus-süsteemi pean silmas), st on igati efektne, siis äkki annan omaltpooltki tellimuse. icon_smile.gif (ise ei hakka selliste asjadega jändama)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 14:00:59 vasta tsitaadiga

ruts8 kirjutas:

Aga nüüd ei tea... kas tohib ikkagi teha või ei tohi icon_confused.gif


mida sa ei tea, ma t6in lingi. 100mA max. sa tahad panna 2,5x rohkem kui lubatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 14:07:29 vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
ruts8 kirjutas:

Aga nüüd ei tea... kas tohib ikkagi teha või ei tohi icon_confused.gif


mida sa ei tea, ma t6in lingi. 100mA max. sa tahad panna 2,5x rohkem kui lubatud.


Krt. siis jääb vist ära icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 14:12:59 vasta tsitaadiga

ei j22 2ra. yle ~11oomi taku paned.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 14:24:24 vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
ei j22 2ra. yle ~11oomi taku paned.


Mul muidu mingi 15 oomine takk on olemas... see peaks vist sobima
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 14:25:01 vasta tsitaadiga

jah. 2ra v2iksemat pane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 14:33:57 vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
jah. 2ra v2iksemat pane.


Krt. see 15 oomine osutus 15 k oomiseks .... nüüd tuleb oodata laupäevani, et 15 oomine tartust ära osta
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 17:44:28 vasta tsitaadiga

Leidsin ka 12 oomise taki...proovisin järgi ning ei töötanud
Paistab, et sellest värgist ei tule vist midagi välja icon_cry.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 17:46:32 vasta tsitaadiga

2kki see oli sul ka 12k? 12 oomiga peaks tasakesi p66rlema ikka. v6ibolla pead ise k2ima lykkama alguses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 17:50:06 vasta tsitaadiga

Hm...endaarust suht hea mõte, endal küll käsi higiseks ei läe aga kui sõber külas siis pidevalt selline probleem et hiir nati higine ja mingid mustad randid peal icon_razz.gif. Kui ära teed siis pane step by step õpetus lisaks, oleks huvitav tulemusi teada
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 18:08:01 vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
2kki see oli sul ka 12k? 12 oomiga peaks tasakesi p66rlema ikka. v6ibolla pead ise k2ima lykkama alguses.

Mõõtsin testriga üle, ikka 12 oomi, ei tööta isegi siis, kui hoo sisse lükata...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 18:30:41 vasta tsitaadiga

nahhui te seletate lollusi
sõber alles lükkas 3cm vendi hiire sisse , jah PS222222222222222 HIIR on ja töötab kõik fine. ja töötab teistelgi fine...
minge perse oma vooluarvutamisega.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 19:42:22 vasta tsitaadiga

Inferno kirjutas:
nahhui te seletate lollusi
sõber alles lükkas 3cm vendi hiire sisse , jah PS222222222222222 HIIR on ja töötab kõik fine. ja töötab teistelgi fine...
minge <b>piix</b> oma vooluarvutamisega.


Aga milline vent tal on? Kas 0,1A või nagu minul - 0,22A ???
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 21:13:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

minge piix oma vooluarvutamisega.



ega jah, arvutamised ja üldse kogu mata ja füssa on lollidele icon_smile.gif 1 kord mõõda ja 9 korda lõika või kuidas see käiski? icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loom
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002




sõnum 01.05.2003 21:18:39 vasta tsitaadiga

Praktika aitab vigadest õppida aga teoorias õpitakse vigu ennetama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 01.05.2003 21:35:19 vasta tsitaadiga

Alati tasub proovida. Tegelt prooviks isegi, aga TÕRVA on pommiauk, siin pol mitte piixugi saada icon_evil.gif ajab ikka marru küll.. hakka nüüd mingeid väikseid juppe tellima
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2003 23:49:50 vasta tsitaadiga

kõigepealt tee siis mõtle icon_biggrin.gif Selle vendi asja võin küsida, tal hetkel masin siruli nii,et onlines ka pole.

Mul näiteks saavad 2-3 katoodi samast pistikust mis hdd järgi läheb - ma pakun,et te arvutaks välja-et pole võimalik wtf liek - aga irl töötab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 01.05.2003 23:55:30 vasta tsitaadiga

Inferno kirjutas:

tal hetkel masin siruli

vist mobo p6les maha ja hiire august tuli leeki ja s2demeid, eksole?

sisuliselt mingile 486-le ma lykkaks ka 250mA suvalt j2rgi, küll ta t66tab. aga kui oma kallis-armas arvuti siis ma nii ei teeks. sa v6id ju kohe mobo pealt vaadata, millistesse komponentidesse PS/2 traadid jooksevad ja siis uurida nende max. lubatud voolusid.

EDIT: tuleb v2lja, et mina tunnen t6rvat paremini. suvel sain seal olles sellised jupid k2tte mida tallinnaski pole, peab ootama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 02.05.2003 00:10:10 vasta tsitaadiga

ma panin ühele COM1 hiirele 12V vendi sisse .. puhus väääga mõnusasti .. aga kuna COM1-st 12V ega isegi 5V saada ei õnnestunud siis tõin Tevalost kabla millel rohkem sooni ja lisasoontega 12V otse toitekast .. kabla oli muidugi naca ebamugavam (loe: jäigem) aga isegi 7V peal vuhas läbi kõlarikattevõrest tehtud kaitse nii, et käsi täitsa jahe oli thumbs_up.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 02.05.2003 08:56:05 vasta tsitaadiga

Inferno kirjutas:
kõigepealt tee siis mõtle icon_biggrin.gif Selle vendi asja võin küsida


Jään siis sinu vastust ootama...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2003 09:08:46 vasta tsitaadiga

Suveks on see tõesti hea asi, kui muidugi juhtub soe suvi tulema!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 02.05.2003 19:43:06 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Suveks on see tõesti hea asi, kui muidugi juhtub soe suvi tulema!

mul on 1 keldribox korteriyhistult veel v2lja n6udmata. kui k2tte saaks, koliks suveks sinna icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.05.2003 10:48:56 vasta tsitaadiga

Vaatasin järgi, et sellel vanal lougutechil on peale märgitud voolutugevuseks 25mA, aga minu optilisel logutechil 100mA (see hiir on nii läbi USB kui ka PS/2), mõtlen, et kui sellest vana hiire värgist midagi välja ei tule, siis tuleks proovida uue hiirega.
USB peaks vist sellise voolutugevuse välja kannatama (kokku tuleks siis 100mA hiir ise+220mA ventikas) icon_question.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 03.05.2003 10:52:22 vasta tsitaadiga

USB peaks jah 1,5A v2lja kannatama, sellega on sul ohutum eksperimenteerida, seal on kaitsmed kah vahel ja sa v6id lennu pealt asju j2rgi lykata ja 2ra v6tta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.05.2003 11:00:02 vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
USB peaks jah 1,5A v2lja kannatama, sellega on sul ohutum eksperimenteerida, seal on kaitsmed kah vahel ja sa v6id lennu pealt asju j2rgi lykata ja 2ra v6tta.


Ma veel vaatan natuke, kui kuskilt 25*25 0,1A venti ei saa, siis võibolla panengi vendi usb hiirele
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2lk
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003




sõnum 03.05.2003 11:01:27 vasta tsitaadiga

aga sa v6id ju ka teha nii, et teed kabla, milles on paar soont rohkem ja siis tood vendile toite kasv6i toiteplokist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.05.2003 11:09:59 vasta tsitaadiga

v2lk kirjutas:
aga sa v6id ju ka teha nii, et teed kabla, milles on paar soont rohkem ja siis tood vendile toite kasv6i toiteplokist.


Muidugi võiks teha, aga see ei tulex juba nii hea lahendus
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2003 12:14:22 vasta tsitaadiga

Ja kui toide on juba eraldi sisse toodud, siis võid talveperioodiks ta ju ka sooja õhku puhuma panna icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.05.2003 12:53:09 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Ja kui toide on juba eraldi sisse toodud, siis võid talveperioodiks ta ju ka sooja õhku puhuma panna icon_wink.gif


Jajah.... mõtlen talle üldse elektrikütte sisse panna icon_biggrin.gif

Muidugi usb hiirel on see eelis, et selles on ruumi ikka tunduvalt rohkem.. lahedam tegutseda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.05.2003 12:57:03 vasta tsitaadiga

üks küsimus... ega keegi pole teinud endale sellist asja ? Optilisel hiirel ei peaks isegi vist led-i panema... see on vist minu järgmine projekt, kui ventikaga maha saan...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pentium9
HV kasutaja
Pentium9

liitunud: 20.10.2002




sõnum 03.05.2003 16:54:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
üks küsimus... ega keegi pole teinud endale sellist asja ? Optilisel hiirel ei peaks isegi vist led-i panema... see on vist minu järgmine projekt, kui ventikaga maha saan...


Nähtud tehtud
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2003 02:53:15 vasta tsitaadiga

link :: firewheel

Tehtud tehtud - vabandan pildi kehva kvaliteedi pärast
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 04.05.2003 11:23:04 vasta tsitaadiga

Andrez kirjutas:
Tehtud tehtud - vabandan pildi kehva kvaliteedi pärast

Vabandus vastu võetud icon_wink.gif
Kuidas sa seda tegid, kas sama tehnoloogiaga nagu metkus tutvustatud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 04.05.2003 11:37:11 vasta tsitaadiga

Andrez, see sul USB või PS2 hiir ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pentium9
HV kasutaja
Pentium9

liitunud: 20.10.2002




sõnum 04.05.2003 14:41:10 vasta tsitaadiga

Otsisin kah oma webcam'i sahtlist välja.




Webcam on ikkagi vaid videokonverentsiks. (pilt on ikka võimatu)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrez
HV veteran
Andrez

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2003 15:23:56 vasta tsitaadiga

tegin jah samal tehnoloogial nagu metkus oli. Rulli lihvisn tööjuures puurpingis välja (5600 rpm) kasutades alguses jämeda mustriga viili ja seejärel viimase lihvi andsin erinevate teradega liivpaberiga. Alguses sai asi liiga sile ja ei tahtnud õigesti alluda aga peale väikest karestamist läks asi heaks. Hiir ise on PS2 ja microsofti hiire sees on sigavähe ruumi ledide jaoks (kasutasin 2 rohelist rulli mõlema külje pealt, otse vaatama ei mahtunud ükski tavaline) Keegi ära osta ei taha ? (tehke pakkumised privasse muidu läheb asi täiesti OT)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2003 19:30:59 vasta tsitaadiga

Mitte sisse vaid ... LINK
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Vent hiire sisse mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.