|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 11:06:37
Vent hiire sisse |
|
|
Selline küsimus, et ega see ei või rikkuda arvutit, et hiir (PS2) võtab tiba rohkem voolu kui tavaliselt. Nimelt tuleks hiire sisse vent 5V, 0,22A....... Kui ma õigesti mäletan siis P=UI, sellest lähtuvalt tuleks võimsust juurde 1,1w võrra?
Parandage kui eksin ja segast juttu panen...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
01.05.2003 11:10:53
|
|
|
võid julgelt panna
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
01.05.2003 11:16:50
|
|
|
| kuule, ma pakun et kui 1,1W PS/2-e lykkad toimub lausp6lemine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
01.05.2003 11:41:18
|
|
|
samas jah see 0,22 A on küsitav
sul väga suur hiir või väike vent
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
01.05.2003 11:55:17
|
|
|
Mis Sa sellest vendist sinna hiire sisse paned ?
Paned üless poole puhuma, et surfates käsi higistama ei hakkaks ?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
01.05.2003 12:01:01
|
|
|
Mõnus ju, kui kliimaseade käe sees
mul teinekord öösiti on niimoodi, et kui kaua arvuti taga olnud ja kell hakkab kolmele öösel lähenema, siis tunnen, kuidas käsi läheb jää külmaks ..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
01.05.2003 13:39:18
|
|
|
| USB hiirega oleks vast lihtsam....usb 5V peaks ilusti taluma seda
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
01.05.2003 13:43:15
|
|
|
siis pane hiirele ikka kõrvale lüliti ka, et saaks "mousefan" i sisse-välja lülitada. kui asi koguaeg piniseb võivad sul varsti närvid läbi olla.
aga tore ju kui pingelise mängu turniiri ajal vahepeal kätt jahutada saab.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 13:49:18
|
|
|
| tsitaat: |
| võid julgelt panna |
No kas ikka võin või ei ?
| tsitaat: |
| kuule, ma pakun et kui 1,1W PS/2-e lykkad toimub lausp6lemine. |
Kusjuures mingiks paarikümneks sekundiks proovisin, (õnneks) midagi ei juthtunud
| tsitaat: |
| samas jah see 0,22 A on küsitav sul väga suur hiir või väike vent |
Väike vent on jah 25x25
| tsitaat: |
Mis Sa sellest vendist sinna hiire sisse paned ?
Paned üless poole puhuma, et surfates käsi higistama ei hakkaks |
See rohkem pulli pärast...
| tsitaat: |
Mõnus ju, kui kliimaseade käe sees
mul teinekord öösiti on niimoodi, et kui kaua arvuti taga olnud ja kell hakkab kolmele öösel lähenema, siis tunnen, kuidas käsi läheb jää külmaks |
Kas ma saan aru, et sul on kah samamoodi tehtud. Aga millise voolutugevusega vent sul on 0,1A
Siit ma mõtte saingi... Aga seal kasutati 0,1A venti...
| tsitaat: |
| USB hiirega oleks vast lihtsam....usb 5V peaks ilusti taluma seda |
Vast jah, aga ma teen PS/2 hiire sisse
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 13:52:25
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
siis pane hiirele ikka kõrvale lüliti ka, et saaks "mousefan" i sisse-välja lülitada. kui asi koguaeg piniseb võivad sul varsti närvid läbi olla.
aga tore ju kui pingelise mängu turniiri ajal vahepeal kätt jahutada saab.  |
Kusjuures ma seda endale ei tee... viin kontorisse, aga seal juba vahet pole, kuna seal niigi teevad arvutid koguaeg häält.
Ega ma muidu teen seda lihtsalt tegemise pärast... huvitav ju
Aga nüüd ei tea... kas tohib ikkagi teha või ei tohi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
01.05.2003 13:56:19
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mõnus ju, kui kliimaseade käe sees
mul teinekord öösiti on niimoodi, et kui kaua arvuti taga olnud ja kell hakkab kolmele öösel lähenema, siis tunnen, kuidas käsi läheb jää külmaks
|
Kas ma saan aru, et sul on kah samamoodi tehtud. Aga millise voolutugevusega vent sul on 0,1A
|
Ei, sa said valesti aru.
Mõnus, et on kliimaseade, sellepärast. Käsi läheb mul külmaks niisama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
01.05.2003 13:57:43
|
|
|
Tee ikka ja kui hästi teed (käejahutus-süsteemi pean silmas), st on igati efektne, siis äkki annan omaltpooltki tellimuse. (ise ei hakka selliste asjadega jändama)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
01.05.2003 14:00:59
|
|
|
| ruts8 kirjutas: |
Aga nüüd ei tea... kas tohib ikkagi teha või ei tohi  |
mida sa ei tea, ma t6in lingi. 100mA max. sa tahad panna 2,5x rohkem kui lubatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 14:07:29
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| ruts8 kirjutas: |
Aga nüüd ei tea... kas tohib ikkagi teha või ei tohi  |
mida sa ei tea, ma t6in lingi. 100mA max. sa tahad panna 2,5x rohkem kui lubatud. |
Krt. siis jääb vist ära
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
01.05.2003 14:12:59
|
|
|
| ei j22 2ra. yle ~11oomi taku paned.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 14:24:24
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| ei j22 2ra. yle ~11oomi taku paned. |
Mul muidu mingi 15 oomine takk on olemas... see peaks vist sobima
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
01.05.2003 14:25:01
|
|
|
| jah. 2ra v2iksemat pane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 14:33:57
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| jah. 2ra v2iksemat pane. |
Krt. see 15 oomine osutus 15 k oomiseks .... nüüd tuleb oodata laupäevani, et 15 oomine tartust ära osta
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 17:44:28
|
|
|
Leidsin ka 12 oomise taki...proovisin järgi ning ei töötanud
Paistab, et sellest värgist ei tule vist midagi välja
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
01.05.2003 17:46:32
|
|
|
| 2kki see oli sul ka 12k? 12 oomiga peaks tasakesi p66rlema ikka. v6ibolla pead ise k2ima lykkama alguses.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
01.05.2003 17:50:06
|
|
|
Hm...endaarust suht hea mõte, endal küll käsi higiseks ei läe aga kui sõber külas siis pidevalt selline probleem et hiir nati higine ja mingid mustad randid peal . Kui ära teed siis pane step by step õpetus lisaks, oleks huvitav tulemusi teada
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 18:08:01
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| 2kki see oli sul ka 12k? 12 oomiga peaks tasakesi p66rlema ikka. v6ibolla pead ise k2ima lykkama alguses. |
Mõõtsin testriga üle, ikka 12 oomi, ei tööta isegi siis, kui hoo sisse lükata...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
01.05.2003 18:30:41
|
|
|
nahhui te seletate lollusi
sõber alles lükkas 3cm vendi hiire sisse , jah PS222222222222222 HIIR on ja töötab kõik fine. ja töötab teistelgi fine...
minge perse oma vooluarvutamisega.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 19:42:22
|
|
|
| Inferno kirjutas: |
nahhui te seletate lollusi
sõber alles lükkas 3cm vendi hiire sisse , jah PS222222222222222 HIIR on ja töötab kõik fine. ja töötab teistelgi fine...
minge <b>piix</b> oma vooluarvutamisega. |
Aga milline vent tal on? Kas 0,1A või nagu minul - 0,22A ???
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
01.05.2003 21:13:51
|
|
|
| tsitaat: |
minge piix oma vooluarvutamisega.
|
ega jah, arvutamised ja üldse kogu mata ja füssa on lollidele 1 kord mõõda ja 9 korda lõika või kuidas see käiski?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loom
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2002
|
01.05.2003 21:18:39
|
|
|
| Praktika aitab vigadest õppida aga teoorias õpitakse vigu ennetama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
01.05.2003 21:35:19
|
|
|
Alati tasub proovida. Tegelt prooviks isegi, aga TÕRVA on pommiauk, siin pol mitte piixugi saada ajab ikka marru küll.. hakka nüüd mingeid väikseid juppe tellima
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
01.05.2003 23:49:50
|
|
|
kõigepealt tee siis mõtle Selle vendi asja võin küsida, tal hetkel masin siruli nii,et onlines ka pole.
Mul näiteks saavad 2-3 katoodi samast pistikust mis hdd järgi läheb - ma pakun,et te arvutaks välja-et pole võimalik wtf liek - aga irl töötab
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
01.05.2003 23:55:30
|
|
|
| Inferno kirjutas: |
tal hetkel masin siruli
|
vist mobo p6les maha ja hiire august tuli leeki ja s2demeid, eksole?
sisuliselt mingile 486-le ma lykkaks ka 250mA suvalt j2rgi, küll ta t66tab. aga kui oma kallis-armas arvuti siis ma nii ei teeks. sa v6id ju kohe mobo pealt vaadata, millistesse komponentidesse PS/2 traadid jooksevad ja siis uurida nende max. lubatud voolusid.
EDIT: tuleb v2lja, et mina tunnen t6rvat paremini. suvel sain seal olles sellised jupid k2tte mida tallinnaski pole, peab ootama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
02.05.2003 00:10:10
|
|
|
ma panin ühele COM1 hiirele 12V vendi sisse .. puhus väääga mõnusasti .. aga kuna COM1-st 12V ega isegi 5V saada ei õnnestunud siis tõin Tevalost kabla millel rohkem sooni ja lisasoontega 12V otse toitekast .. kabla oli muidugi naca ebamugavam (loe: jäigem) aga isegi 7V peal vuhas läbi kõlarikattevõrest tehtud kaitse nii, et käsi täitsa jahe oli
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
02.05.2003 08:56:05
|
|
|
| Inferno kirjutas: |
kõigepealt tee siis mõtle Selle vendi asja võin küsida |
Jään siis sinu vastust ootama...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
02.05.2003 09:08:46
|
|
|
| Suveks on see tõesti hea asi, kui muidugi juhtub soe suvi tulema!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
02.05.2003 19:43:06
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Suveks on see tõesti hea asi, kui muidugi juhtub soe suvi tulema! |
mul on 1 keldribox korteriyhistult veel v2lja n6udmata. kui k2tte saaks, koliks suveks sinna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
03.05.2003 10:48:56
|
|
|
Vaatasin järgi, et sellel vanal lougutechil on peale märgitud voolutugevuseks 25mA, aga minu optilisel logutechil 100mA (see hiir on nii läbi USB kui ka PS/2), mõtlen, et kui sellest vana hiire värgist midagi välja ei tule, siis tuleks proovida uue hiirega.
USB peaks vist sellise voolutugevuse välja kannatama (kokku tuleks siis 100mA hiir ise+220mA ventikas)
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
03.05.2003 10:52:22
|
|
|
| USB peaks jah 1,5A v2lja kannatama, sellega on sul ohutum eksperimenteerida, seal on kaitsmed kah vahel ja sa v6id lennu pealt asju j2rgi lykata ja 2ra v6tta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
03.05.2003 11:00:02
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| USB peaks jah 1,5A v2lja kannatama, sellega on sul ohutum eksperimenteerida, seal on kaitsmed kah vahel ja sa v6id lennu pealt asju j2rgi lykata ja 2ra v6tta. |
Ma veel vaatan natuke, kui kuskilt 25*25 0,1A venti ei saa, siis võibolla panengi vendi usb hiirele
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2lk
Lõuapoolik

liitunud: 14.03.2003
|
03.05.2003 11:01:27
|
|
|
| aga sa v6id ju ka teha nii, et teed kabla, milles on paar soont rohkem ja siis tood vendile toite kasv6i toiteplokist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
03.05.2003 11:09:59
|
|
|
| v2lk kirjutas: |
| aga sa v6id ju ka teha nii, et teed kabla, milles on paar soont rohkem ja siis tood vendile toite kasv6i toiteplokist. |
Muidugi võiks teha, aga see ei tulex juba nii hea lahendus
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
03.05.2003 12:14:22
|
|
|
Ja kui toide on juba eraldi sisse toodud, siis võid talveperioodiks ta ju ka sooja õhku puhuma panna
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
03.05.2003 12:53:09
|
|
|
| UB kirjutas: |
Ja kui toide on juba eraldi sisse toodud, siis võid talveperioodiks ta ju ka sooja õhku puhuma panna  |
Jajah.... mõtlen talle üldse elektrikütte sisse panna
Muidugi usb hiirel on see eelis, et selles on ruumi ikka tunduvalt rohkem.. lahedam tegutseda
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
03.05.2003 12:57:03
|
|
|
| üks küsimus... ega keegi pole teinud endale sellist asja ? Optilisel hiirel ei peaks isegi vist led-i panema... see on vist minu järgmine projekt, kui ventikaga maha saan...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pentium9
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2002
|
03.05.2003 16:54:30
|
|
|
| tsitaat: |
| üks küsimus... ega keegi pole teinud endale sellist asja ? Optilisel hiirel ei peaks isegi vist led-i panema... see on vist minu järgmine projekt, kui ventikaga maha saan... |
Nähtud tehtud
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
04.05.2003 02:53:15
|
|
|
link :: firewheel
Tehtud tehtud - vabandan pildi kehva kvaliteedi pärast
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
04.05.2003 11:23:04
|
|
|
| Andrez kirjutas: |
| Tehtud tehtud - vabandan pildi kehva kvaliteedi pärast |
Vabandus vastu võetud
Kuidas sa seda tegid, kas sama tehnoloogiaga nagu metkus tutvustatud?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
04.05.2003 11:37:11
|
|
|
| Andrez, see sul USB või PS2 hiir ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pentium9
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2002
|
04.05.2003 14:41:10
|
|
|
Otsisin kah oma webcam'i sahtlist välja.
Webcam on ikkagi vaid videokonverentsiks. (pilt on ikka võimatu)
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrez
HV veteran

liitunud: 04.11.2001
|
04.05.2003 15:23:56
|
|
|
| tegin jah samal tehnoloogial nagu metkus oli. Rulli lihvisn tööjuures puurpingis välja (5600 rpm) kasutades alguses jämeda mustriga viili ja seejärel viimase lihvi andsin erinevate teradega liivpaberiga. Alguses sai asi liiga sile ja ei tahtnud õigesti alluda aga peale väikest karestamist läks asi heaks. Hiir ise on PS2 ja microsofti hiire sees on sigavähe ruumi ledide jaoks (kasutasin 2 rohelist rulli mõlema külje pealt, otse vaatama ei mahtunud ükski tavaline) Keegi ära osta ei taha ? (tehke pakkumised privasse muidu läheb asi täiesti OT)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|