|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
25.09.2008 23:19:18
Google-i G1 |
|
|
Välja tuli, siis Googeli poolt telefon millel on Google uus telefoni OS ehk Android
Mobiilsideoperaator T-Mobile ja otsingigigant Google esitlesid New Yorgis HTC valmistatud mobiiltelefoni, mis kasutab Google`i arendatud opsüsteemi Android.
Uudne mobiiltelefon kannab nime G1, sellel on puutetundlik ekraan ja täisklaviatuur, kirjutas Reuters.
G1 on saadaval kolmes värvitoonis must, valge ja pruun. Nagu teisedki viimasel ajal müügile jõudnud nutitelefonid, on ka G1 eesmärgiks tagada kasutajale internetis surfamise võimalus igalpool ja igal ajal.
Google`i kaasasutaja Sergei Brin ütles Reutersile, et kui G1 suudab suurendada mobiilse interneti kasutajate hulka, on nad väga õnnelikud.
Euroopasse pidi jõudma novembris.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
25.09.2008 23:31:31
|
|
|
| Mis hinnaks ka tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.09.2008 23:38:16
|
|
|
hirmus lahmakas. või on seal pildil väike käsi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
26.09.2008 00:34:38
|
|
|
Jube inetu Näeb välja nagu NMT aegne Philips või midagi...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
26.09.2008 10:45:05
|
|
|
nati pikem kui iphone aga samas kitsam 7mm. välimus pole küll suurem asi aga samas kui
maksab nii nagu siin avalehel siis võib isegi ostmise peale mõelda.
http://exoticphone.com/
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
26.09.2008 10:47:35
|
|
|
| Kole on ta tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
26.09.2008 15:37:58
|
|
|
mulle tegelikult täitsa välimus meeldib (pole kõige parem aga mulle meeldib). klapp pidi sellel ka käima mitte liuguriga vaid kuidagi lahti tehes või kinni pannes alumisest osast nati eemale minema.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.09.2008 16:00:28
|
|
|
Mulle meeldib tõesti selle hind exoticphones lehel. kui funktsionaalne telefon maksab nii vähe, siis võib vabalt ligi võtta ja ei pea muretsema tema äralõhkumise pärast
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
26.09.2008 16:13:11
|
|
|
Ainult lepinguga jälle ju...
200 USD
Ehk peale eestis EMT müüki tulekut juhtub sama mis IPhonega.
Selle valiku puhul ma valiks IPhone.
Laurikre:.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
26.09.2008 16:33:58
|
|
|
Väljaarvatud see, et iPhone on mõttetult kallim, "kinnise" softiga, mingite spets pakettidega jne.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
26.09.2008 19:26:25
|
|
|
kole on ta sellepärast et t-mobile ei suutnud kannatada 2009 aastani
ja pmst pani test plaformi välja ja et raha saada.
järgmine aasta peaks hakkama ilmuma google androidist paremaid ja armsamaid versioone
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
26.09.2008 19:43:33
|
|
|
ei tia kas androidi saab hakata laskma ise kuskile teistele telefonidele?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.09.2008 21:41:03
|
|
|
Täitsa nunnu funktsionaalne välimus. Mustana muidugi. Tahaks loota, et Google Android oleks rohkem iPhone'i, mitte WM moodi ülesehitusega. Samas võiks WM rakendused toimida.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
27.09.2008 13:02:37
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| Väljaarvatud see, et iPhone on mõttetult kallim, "kinnise" softiga, mingite spets pakettidega jne. |
Kus see Iphone kallim tuleb? Ilma lepinguta jälle ei müüda. Hind sama mis IPhonel (200USD). Kui kohustus on 2a leping siis ei saa eriti lahtiseks telefoniks seda samuti pidada. Ehk ametlikult müüki eestis tulles oleks jälle paketid, paketid, paketid...
Milleks on telefonile kahte kella tarvis?
*One of the most puzzling announcements to come out of the release of the T-Mobile G1 was the fact that there would be no desktop app to sync your data.
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.09.2008 13:24:04
|
|
|
Igal vidinal oma fanboy'd lihtsalt
Laurikre, kuhu "Laurikre:." on kadunud?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
01.10.2008 10:46:14
|
|
|
Nüüd on selge, et tuleb müüki ka ilma lepinguta - 399 taala. Netist saab lugeda aga, et mingi jama on selle 3G-ga, et ühes võrgus pidavat töötama, teises mitte. Keegi oskab täpsemalt kommenteerida?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
27.05.2009 01:49:56
|
|
|
Vana teema üleskaevamine ta ju on, aga see küsimus sobib siia teemasse nähtavasti kõige paremini.
Kas seda telefoni on praegu võimalik ka kusagilt eestis vaadata/katsuda/osta?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2ka
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2007
|
27.05.2009 14:26:07
|
|
|
| Soovis silmasin, et keegi müüs seda nn. Android Developer versiooni. hinnaks oli vist 4,5k.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vkrouverk
HV vaatleja
liitunud: 27.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
27.05.2009 21:40:16
|
|
|
See on küll hea uudis!
Järgmise telefonina sihin endale praegu mõnda Androidi jooksutavat seadet ning hetkel kõigun siin kolme valiku vahel.
- HTC G1 (osta Eestist)
- HTC G1 (osta Saksamaalt) Kui hinnavahe on arvestatav, siis võin ka sealt osta.
- Ootan ära G1 Bigfooti, mis on pildi järgi tükkmaad kenam, aga samas on praegu alles veel kõlaka tasemel.
Teised kaks Androidiga telefoni praegu hetkel eriti pinget ei paku.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
27.05.2009 23:54:59
|
|
|
Praegu on müügil ju ainult kaks Android'iga telefoni: T-Mobile G1/HTC Dream ja HTC Magic.
Magic ei paku pinget või? Klaviatuuri puudumise tõttu?
Omal on ka plaan Androidiga telefon soetada, seda küll aga millalgi suvel. Ilmselt G1, aga kui Magic'u hind peaks samale tasemele kukkuma, siis saab võibolla hoopis see võetud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 00:35:28
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| Praegu on müügil ju ainult kaks Android'iga telefoni: T-Mobile G1/HTC Dream ja HTC Magic. |
Eip. Kolmas on ka juba olemas ning juunist pidavat enamikes Euroopa riikides ka saada olema.
Samsung I7500 (Galaxy)
Kui sulle istub Magic, siis on võib-olla sul mõttekas ka selle telefoni poole vaadata. Ülevaadete poolest pidi Magicule igati väärtiline vastane olema. Tegelikult mitmest aspektsist isegi tükkmaad parem.
| woo456 kirjutas: |
| Magic ei paku pinget või? |
Eip
| woo456 kirjutas: |
| Klaviatuuri puudumise tõttu? |
Jep.
Kui võtan kaalumise alla ilma klaviatuurita variandi(d), siis esimesena vaatksin ilmselt selle Samsungi poole. Üks üsna värske (tänane) ülevaade ka selle Samsungi kohta - Samsung Galaxy I7500 Preview.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
28.05.2009 01:00:26
|
|
|
Selle Samsungi olemasolust teadsin küll. Ma mõtlesin meie telefone, mis müügil juba.
Ahjaa, millalgi peaks tulema ka HTC Hero.
viimati muutis woo456 28.05.2009 01:07:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 01:05:19
|
|
|
Kui küsimuse all on suvel ostmine, siis ei tohiks minu meelest seda telefoni küll kõrvale jätta. Pealegi on juunikuu juba kiviviske kaugusel. Ka näeb see juba üsna asise telefoni moodi välja.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
28.05.2009 01:12:07
|
|
|
Iseasi mis selle hinnaks tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.05.2009 02:07:28
|
|
|
ma pakun, et 9k kanti, sisetunne vähemasti ütleb nii 8)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 03:49:06
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| Ahjaa, millalgi peaks tulema ka HTC Hero. |
Ja Bigfoot ka. Hetkel midagi käegakatsutavat veel pole, aga orienteeruvalt kolmas kvartal (2009) pidavat juba näha saama.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.05.2009 06:41:49
|
|
|
| Üks OP-süsteem tähendab pmst samu võimalusi? Siis jääb üle telefon vaid välimuse poolest valida. 8)
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 12:57:49
|
|
|
Põhimõtteliselt ei. Tarkvara võib ju sama olla, aga küsimus on ka riisvaras ja selles, et kas riistvara oskab kõiki tarkvara poolt pakutavaid võimalusi ära kasutada.
Kui neid olemasolevaid võrrelda, siis on ka nende vahel mitmeid erinevusi:
- Android on näiteks igati võimeline videot salvestama. G1 aga seda teha ei oska.
- Einevus on ka nt. kaamerate megapikslites
- Erinevad juhtnupud
- olemasolevates ühendustes (Samsungil on 3,5mm kõrvaklapi pistik, G1-l pole)
- jne ...
Näide elust enesest: See, et sadadel telefonidel on peal Symbian, ei tähenda ju et nende telefonide omavaheline erinevus oleks ainult välimus.
viimati muutis Eraser 28.05.2009 16:28:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
28.05.2009 13:09:55
|
|
|
| G1 oskab küll nüüd videot salvestada. Hiljuti tuli välja Android 1.5 Cupcake. Mis tõi mitmeid uuendusi, nt on-screen keyboard, videote salvestamine, MMS-d, A2DP.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 13:27:22
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| G1 oskab küll nüüd videot salvestada. |
Jep. My bad, mul oli mingil põhjusel lihtsalt meelde jäänud, et videot ei saanud salvestada riistvara piirangute pärast.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.05.2009 16:13:57
|
|
|
| Eraser kirjutas: |
Kui neid olemasolevaid võrrelda, siis on ka nende vahel mitmeid erinevusi:
- Eerinevad juhtnupud
- juhtnupud on erinevad
|
Tõsised erinevused.
Päris tore, et uus Samsa lõpuks 3.5mm stereopesa ja standardse datapesaga tuleb. Omnia juures oli suurim pettumus see tobe Samsa enda dataport. Sellele uuele rauale tahaks nüüd WM'i.
Androidile mingit kasulikku softi ka leidub? Mingit navivärki ka üldse olemas on? Ma ei mõtle selle all Google Mapsi vms kaardibrausimissofti...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 16:28:28
|
|
|
| rex kirjutas: |
Tõsised erinevused.  |
Väike näpukas jälle.
| rex kirjutas: |
| Androidile mingit kasulikku softi ka leidub? |
Androidi Marketis peaks olema üle 4900 programmi.
| rex kirjutas: |
| Mingit navivärki ka üldse olemas on? Ma ei mõtle selle all Google Mapsi vms kaardibrausimissofti... |
Enamikud, mida olen netis näinud, on ehitatud siiski Google Mapsi peale. Aga samas, pole nagu otseselt otsinud ka.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.05.2009 16:49:22
|
|
|
Njah, Apple'i appstore'is on ka tuhandete kaupa igasugust tilulilu, kui sealt aga midagi praktiliselt kasutatavat otsid, jääb sõelale väga vähe või üldse ei midagi...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
28.05.2009 17:09:18
|
|
|
Oled sa vaadanud muidu erinevate programmide ülevaateid YouTubest ja mujalt?
Nendest saab üsna hea ettekujutuse päris mitmetest saadaolevatest programmidest.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.05.2009 17:29:33
|
|
|
| Pean tunnistama, et Androidiga pole mul mingeid kokkupuuteid. Ma ei oska seda endale isegi soovida. 8) Olen kasutanud S40 ja S60 Symbiani, WM5, WM6 ja iPhone OS'i. Eks vaatan mingi aeg juutuubist siis Androidi kohta ka. iPhone'iga tunnen hetkel kõige rohkem puudust millestki TomTom'i/Garmini/iGO8-laadsest. xGPS on jura nendega võrreldes, default Maps'ist rääkimata. Ei viitsi eraldi PNA'd omada-tassida, kui juba selline tark ja suure ekraaniga device taskus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
28.05.2009 18:10:10
|
|
|
Minuteada kõik Android'ile pakutavad GPS programmid on sellised, mis tõmbavad oma kaardid netist. Sellessuhtes on seis üsna halb praegu.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
29.05.2009 09:07:23
|
|
|
Olemasolevate programmide hulgas on vähemalt minu arvamuse kohaselt küll ikka päris mõnusaid ja muljetavaldavaid asju. Vaatasin just ka mõningaid Android 2.0 uusi moadisu ning peab ütlema, et need on igati vinged. Kaardirakendustest ei oska ise puudust tunda, kuna Eestis liikudes olen reeglita ilma kaardita hakkama saanud ning mujal on ja GMaps sobinud. (Lucky Me! ) Oluline asi, mida siin arvestada, on see, et sellise lisaprogrammide arvuni on jõutud väga lühikese ajaga. On ju Android laiema avalikkuse käes olnud alles umbes pool aastat.
AM-is oli just uudis, selle kohta et Eestis vähemalt esialgu Androidiga HTC telefone müügile ei tule. Arusaamatu oli küll, et kuidas nad selle hinna nii kõrgeks said? 2000 USD? Siin panid nad nüüd küll midagi metsa.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
29.05.2009 14:15:11
|
|
|
ADP Dream maksab ju ~400$+developeri tasu 20$. Selles suhtes on tõesti vääga metsa pandud.
viimati muutis woo456 30.05.2009 14:33:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
30.05.2009 06:22:08
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
| Ahjaa, millalgi peaks tulema ka HTC Hero. |
Tundmatust allikast pärinev video, mis reklaamib HTC Herot
Näeb välja üsna ... hmm ... värviline.
Selles peaks jooksma HTC poolt kohandatud Androidi versioon, mis peaks välja nägema umbes selline.
EDIT: AM-i artiklis on ka nüüd viga parandatud.
EDIT 2:
| woo456 kirjutas: |
Iseasi mis selle hinnaks tuleb.  |
| arm2004 kirjutas: |
| ma pakun, et 9k kanti, sisetunne vähemasti ütleb nii 8) |
The Wall Street Journal pakkus hinnaks 730 USD eest ehk siis 8000.- kr ja natuke peale. Inglismaa poolt on kõlanud ka hinnad, mis jäävad umbes 7500.- kr kanti.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
30.05.2009 20:13:37
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:43:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
02.06.2009 09:35:03
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| 2000 taala oli see developer edition vms |
Ei olnud ...
See küsimus sai tegelikult eespool juba vastuse.
| woo456 kirjutas: |
| ADP Dream maksab ju ~400$+developeri tasu 20$. |
EDIT:
| Eraser kirjutas: |
| (Heros) peaks jooksma HTC poolt kohandatud Androidi versioon, mis peaks välja nägema umbes selline. |
Nüüd on olemas siis juba ka videodemo HTC Herosse tulevast Androidist. On näha, et nad on kasutajaliidest ikka märgatavalt muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxakas
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2002
|
06.06.2009 21:14:45
|
|
|
Kuna Samsung I7500 pidi juunis euroopas müüki tulema, siis uurisin Elisast, et millal neile tuleb - siis lubati uurida ning vastati, et kuna puutetundlikke telefone on neil juba müügis mitmeid ning kuna arvatavasti tuleb i7500 hind liiga kallis (neti andmetel 300 euri ?!?), siis nad seda üldse müüki ei toogi !!!
Uskumatu - tuleb välja väga mõistlik android, mis ei ole seotud ühegi operaatoriga, nagu HTC omad ning meie üks operaator ei võta seda isegi müüki!
_________________ Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
09.06.2009 21:19:44
|
|
|
| raxakas kirjutas: |
kuna arvatavasti tuleb i7500 hind liiga kallis (neti andmetel 300 euri ?!?), siis nad seda üldse müüki ei toogi !!! |
See 300.- oleks siis müügihind või omahind operaatorile? Kui tegu oleks orienteeruva müügihinnaga, siis minu meelest oleks see kõike muud kui kallis.
EDIT: Näib, et Saksamaa letihind on juba teada ning see jääb veitsa alla 7000.- (437,50)
Niipalju siis sellest 300-st EURist!
Hind sellega juba tükimaad kõrgem, aga arvestades telefoni sisu, pole see siiski ületamatult kallis.
| raxakas kirjutas: |
| Uskumatu - tuleb välja väga mõistlik android, mis ei ole seotud ühegi operaatoriga, nagu HTC omad ning meie üks operaator ei võta seda isegi müüki! |
Siis tuleb jääda ootama teiste tootjate kätetööd. HTC kolmas üllitis Hero peaks ilmuma juba käesoleval kuul, aga Google on öelnud, et aasta lõpuks peaks olema saadaval 18 Androidi jooksutavat seadet.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxakas
HV vaatleja

liitunud: 20.02.2002
|
10.06.2009 09:12:38
|
|
|
Eks see 300 euri tundus tegelt selliste spetsifikatsioonide juures muidugi veidi (loe: meeldivalt ) madal, kuid nii esialgu artiklites kirjas oli: link; link. Aga samas pole ka 7000 meie raha sellise asja eest üldsegi mitte palju - jään lihtsalt lootma, et keegi selle meile ka turule toob
_________________ Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ... |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
10.06.2009 12:06:53
|
|
|
Saatsin EMTi kirja, et kas neile I7500 või mõni muu Androidiga telefon müügile tuleb. Vastati, et hetkel ei ole veel teada kas tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eraser
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
10.06.2009 15:04:43
|
|
|
Tele2 vastus oli suht sama:
| Tele2 kirjutas: |
Teid huvitav mudelid ei ole meil praegu müügil.
Kahjuks puudub info, millal need telefonid meile müüki saabuvad. |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chazz
Code Monkey

liitunud: 15.09.2004
|
11.06.2009 21:15:36
|
|
|
Ei kasuta küll igapäevaselt, aga töö jaoks ostis firma e-bayst T-Mobile oma. J2ME arenduse taustaga on see telefon minu jaoks küll märg unenägu
Ise olles SonyEricssoni fänn ootan millal nende esimene telefon välja tuleb. Enne seda vist endale Android telefoni muretsema ei hakka. Ainuke mure oleks see Google ja Apple vaheline diil, et Google ei võimalda multitouchi. Huvitab, et mis saab teiste telefoni tootjatega. Iseenesest oleks tarkvaraliselt ja ka G1 puhul riistvaraliselt multitouch olnud võimalik.
Edit:
Android ei toeta hetkel mobiili id-d. Huvitav kas see on implementeeritud Java Card tehnoloogiat kasutades? Oletan seda selle pärast, kuna selleks oli vaja uut SIM kaarti.
/Jaanus
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.06.2009 21:29:51
|
|
|
| woo456 kirjutas: |
Saatsin EMTi kirja, et kas neile I7500 või mõni muu Androidiga telefon müügile tuleb. Vastati, et hetkel ei ole veel teada kas tuleb.  |
| Eraser kirjutas: |
Tele2 vastus oli suht sama:
| Tele2 kirjutas: |
Teid huvitav mudelid ei ole meil praegu müügil.
Kahjuks puudub info, millal need telefonid meile müüki saabuvad. |
|
Lootsite tõesti, et suurfirmad annavad teile oma äristrateegiast nii lihtsalt teada? Selleks neil avalike suhete spetsialistid palgatud ongi, et sellistest otsestest küsimustest kõrvale laveerida isegi siis, kui neil peaks inside info põhjal teada olema, et vastavad tooted juba õige pea letile paisatakse. Kuni aga midagi kindlat pole, ei hakata selliseid veksleid välja käima. Selliseid urgitsevaid kirju tuleb neile päevas kümneid ja üldjuhul vastatakse neile menüüst valitava template'iga.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|