Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google-i G1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 23:19:18 Google-i G1 vasta tsitaadiga

Välja tuli, siis Googeli poolt telefon millel on Google uus telefoni OS ehk Android





Mobiilsideoperaator T-Mobile ja otsingigigant Google esitlesid New Yorgis HTC valmistatud mobiiltelefoni, mis kasutab Google`i arendatud opsüsteemi Android.
Uudne mobiiltelefon kannab nime G1, sellel on puutetundlik ekraan ja täisklaviatuur, kirjutas Reuters.
G1 on saadaval kolmes värvitoonis – must, valge ja pruun. Nagu teisedki viimasel ajal müügile jõudnud nutitelefonid, on ka G1 eesmärgiks tagada kasutajale internetis surfamise võimalus igalpool ja igal ajal.

Google`i kaasasutaja Sergei Brin ütles Reutersile, et kui G1 suudab suurendada mobiilse interneti kasutajate hulka, on nad väga õnnelikud.

Euroopasse pidi jõudma novembris.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 23:31:31 vasta tsitaadiga

Mis hinnaks ka tuleb?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2008 23:38:16 vasta tsitaadiga

hirmus lahmakas. või on seal pildil väike käsi icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 00:34:38 vasta tsitaadiga

Jube inetu icon_biggrin.gif Näeb välja nagu NMT aegne Philips või midagi...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 10:45:05 vasta tsitaadiga

nati pikem kui iphone aga samas kitsam 7mm. välimus pole küll suurem asi aga samas kui
maksab nii nagu siin avalehel siis võib isegi ostmise peale mõelda.
http://exoticphone.com/

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 10:47:35 vasta tsitaadiga

Kole on ta tõesti.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 15:37:58 vasta tsitaadiga

mulle tegelikult täitsa välimus meeldib icon_biggrin.gif (pole kõige parem aga mulle meeldib). klapp pidi sellel ka käima mitte liuguriga vaid kuidagi lahti tehes või kinni pannes alumisest osast nati eemale minema.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 16:00:28 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib tõesti selle hind exoticphones lehel. kui funktsionaalne telefon maksab nii vähe, siis võib vabalt ligi võtta ja ei pea muretsema tema äralõhkumise pärast
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 26.09.2008 16:13:11 vasta tsitaadiga

Ainult lepinguga jälle ju...
200 USD
Ehk peale eestis EMT müüki tulekut juhtub sama mis IPhonega.
Selle valiku puhul ma valiks IPhone.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 16:33:58 vasta tsitaadiga

Väljaarvatud see, et iPhone on mõttetult kallim, "kinnise" softiga, mingite spets pakettidega jne.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 26.09.2008 19:26:25 vasta tsitaadiga

kole on ta sellepärast et t-mobile ei suutnud kannatada 2009 aastani
ja pmst pani test plaformi välja ja et raha saada.

järgmine aasta peaks hakkama ilmuma google androidist paremaid ja armsamaid versioone

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 19:43:33 vasta tsitaadiga

ei tia kas androidi saab hakata laskma ise kuskile teistele telefonidele? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 20:32:14 vasta tsitaadiga

Google HTC G1 (two-year agreement required)
http://exoticphone.com/index.php?cPath=79
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2008 21:41:03 vasta tsitaadiga

Täitsa nunnu funktsionaalne välimus. Mustana muidugi. Tahaks loota, et Google Android oleks rohkem iPhone'i, mitte WM moodi ülesehitusega. Samas võiks WM rakendused toimida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 27.09.2008 13:02:37 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Väljaarvatud see, et iPhone on mõttetult kallim, "kinnise" softiga, mingite spets pakettidega jne.
Kus see Iphone kallim tuleb? Ilma lepinguta jälle ei müüda. Hind sama mis IPhonel (200USD). Kui kohustus on 2a leping siis ei saa eriti lahtiseks telefoniks seda samuti pidada. Ehk ametlikult müüki eestis tulles oleks jälle paketid, paketid, paketid...

Milleks on telefonile kahte kella tarvis?
*One of the most puzzling announcements to come out of the release of the T-Mobile G1 was the fact that there would be no desktop app to sync your data.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2008 13:24:04 vasta tsitaadiga

Igal vidinal oma fanboy'd lihtsalt icon_smile.gif


Laurikre, kuhu "Laurikre:." on kadunud? icon_eek.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 01.10.2008 10:46:14 vasta tsitaadiga

Nüüd on selge, et tuleb müüki ka ilma lepinguta - 399 taala. Netist saab lugeda aga, et mingi jama on selle 3G-ga, et ühes võrgus pidavat töötama, teises mitte. Keegi oskab täpsemalt kommenteerida?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 01:49:56 vasta tsitaadiga

Vana teema üleskaevamine ta ju on, aga see küsimus sobib siia teemasse nähtavasti kõige paremini.
Kas seda telefoni on praegu võimalik ka kusagilt eestis vaadata/katsuda/osta?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 14:26:07 vasta tsitaadiga

Soovis silmasin, et keegi müüs seda nn. Android Developer versiooni. hinnaks oli vist 4,5k.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vkrouverk
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2009




sõnum 27.05.2009 20:50:14 vasta tsitaadiga

http://blog.photopoint.ee/digitaalsed-pildiraamid-digiraamid-ja-google-android/
"Lähinädalail on esimest Android-nutitelefoni oodata ka Photopointi kaupluste lettidele."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 21:40:16 vasta tsitaadiga

See on küll hea uudis! thumbs_up.gif

Järgmise telefonina sihin endale praegu mõnda Androidi jooksutavat seadet ning hetkel kõigun siin kolme valiku vahel.
  • HTC G1 (osta Eestist)
  • HTC G1 (osta Saksamaalt) Kui hinnavahe on arvestatav, siis võin ka sealt osta.
  • Ootan ära G1 Bigfooti, mis on pildi järgi tükkmaad kenam, aga samas on praegu alles veel kõlaka tasemel.

Teised kaks Androidiga telefoni praegu hetkel eriti pinget ei paku.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2009 23:54:59 vasta tsitaadiga

Praegu on müügil ju ainult kaks Android'iga telefoni: T-Mobile G1/HTC Dream ja HTC Magic.
Magic ei paku pinget või? Klaviatuuri puudumise tõttu?

Omal on ka plaan Androidiga telefon soetada, seda küll aga millalgi suvel. Ilmselt G1, aga kui Magic'u hind peaks samale tasemele kukkuma, siis saab võibolla hoopis see võetud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 00:35:28 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Praegu on müügil ju ainult kaks Android'iga telefoni: T-Mobile G1/HTC Dream ja HTC Magic.

Eip. Kolmas on ka juba olemas ning juunist pidavat enamikes Euroopa riikides ka saada olema.

Samsung I7500 (Galaxy)

Kui sulle istub Magic, siis on võib-olla sul mõttekas ka selle telefoni poole vaadata. Ülevaadete poolest pidi Magicule igati väärtiline vastane olema. Tegelikult mitmest aspektsist isegi tükkmaad parem.

woo456 kirjutas:
Magic ei paku pinget või?

Eip icon_wink.gif
woo456 kirjutas:
Klaviatuuri puudumise tõttu?

Jep.

Kui võtan kaalumise alla ilma klaviatuurita variandi(d), siis esimesena vaatksin ilmselt selle Samsungi poole. Üks üsna värske (tänane) ülevaade ka selle Samsungi kohta - Samsung Galaxy I7500 Preview.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 01:00:26 vasta tsitaadiga

Selle Samsungi olemasolust teadsin küll. Ma mõtlesin meie telefone, mis müügil juba.

Ahjaa, millalgi peaks tulema ka HTC Hero.


viimati muutis woo456 28.05.2009 01:07:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 01:05:19 vasta tsitaadiga

Kui küsimuse all on suvel ostmine, siis ei tohiks minu meelest seda telefoni küll kõrvale jätta. Pealegi on juunikuu juba kiviviske kaugusel. Ka näeb see juba üsna asise telefoni moodi välja. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 01:12:07 vasta tsitaadiga

Iseasi mis selle hinnaks tuleb. icon_confused.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 02:07:28 vasta tsitaadiga

ma pakun, et 9k kanti, sisetunne vähemasti ütleb nii 8)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 03:49:06 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Ahjaa, millalgi peaks tulema ka HTC Hero.

Ja Bigfoot ka. Hetkel midagi käegakatsutavat veel pole, aga orienteeruvalt kolmas kvartal (2009) pidavat juba näha saama.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 06:41:49 vasta tsitaadiga

Üks OP-süsteem tähendab pmst samu võimalusi? Siis jääb üle telefon vaid välimuse poolest valida. 8)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 12:57:49 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt ei. Tarkvara võib ju sama olla, aga küsimus on ka riisvaras ja selles, et kas riistvara oskab kõiki tarkvara poolt pakutavaid võimalusi ära kasutada.
Kui neid olemasolevaid võrrelda, siis on ka nende vahel mitmeid erinevusi:
  • Android on näiteks igati võimeline videot salvestama. G1 aga seda teha ei oska.
  • Einevus on ka nt. kaamerate megapikslites
  • Erinevad juhtnupud
  • olemasolevates ühendustes (Samsungil on 3,5mm kõrvaklapi pistik, G1-l pole)
  • jne ...

Näide elust enesest: See, et sadadel telefonidel on peal Symbian, ei tähenda ju et nende telefonide omavaheline erinevus oleks ainult välimus.


viimati muutis Eraser 28.05.2009 16:28:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 13:09:55 vasta tsitaadiga

G1 oskab küll nüüd videot salvestada. Hiljuti tuli välja Android 1.5 Cupcake. Mis tõi mitmeid uuendusi, nt on-screen keyboard, videote salvestamine, MMS-d, A2DP.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 13:27:22 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
G1 oskab küll nüüd videot salvestada.

Jep. icon_redface.gif My bad, mul oli mingil põhjusel lihtsalt meelde jäänud, et videot ei saanud salvestada riistvara piirangute pärast.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 16:13:57 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
Kui neid olemasolevaid võrrelda, siis on ka nende vahel mitmeid erinevusi:
  • Eerinevad juhtnupud
  • juhtnupud on erinevad

Tõsised erinevused. icon_biggrin.gif

Päris tore, et uus Samsa lõpuks 3.5mm stereopesa ja standardse datapesaga tuleb. Omnia juures oli suurim pettumus see tobe Samsa enda dataport. Sellele uuele rauale tahaks nüüd WM'i. icon_razz.gif

Androidile mingit kasulikku softi ka leidub? Mingit navivärki ka üldse olemas on? Ma ei mõtle selle all Google Mapsi vms kaardibrausimissofti...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 16:28:28 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tõsised erinevused. icon_biggrin.gif

Väike näpukas jälle. icon_razz1.gif
rex kirjutas:
Androidile mingit kasulikku softi ka leidub?

Androidi Marketis peaks olema üle 4900 programmi.
rex kirjutas:
Mingit navivärki ka üldse olemas on? Ma ei mõtle selle all Google Mapsi vms kaardibrausimissofti...

Enamikud, mida olen netis näinud, on ehitatud siiski Google Mapsi peale. Aga samas, pole nagu otseselt otsinud ka. icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 16:49:22 vasta tsitaadiga

Eraser kirjutas:
Androidi Marketis peaks olema üle 4900 programmi.

Njah, Apple'i appstore'is on ka tuhandete kaupa igasugust tilulilu, kui sealt aga midagi praktiliselt kasutatavat otsid, jääb sõelale väga vähe või üldse ei midagi...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 17:09:18 vasta tsitaadiga

Oled sa vaadanud muidu erinevate programmide ülevaateid YouTubest ja mujalt?
Nendest saab üsna hea ettekujutuse päris mitmetest saadaolevatest programmidest.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 17:29:33 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et Androidiga pole mul mingeid kokkupuuteid. Ma ei oska seda endale isegi soovida. 8) Olen kasutanud S40 ja S60 Symbiani, WM5, WM6 ja iPhone OS'i. Eks vaatan mingi aeg juutuubist siis Androidi kohta ka. iPhone'iga tunnen hetkel kõige rohkem puudust millestki TomTom'i/Garmini/iGO8-laadsest. xGPS on jura nendega võrreldes, default Maps'ist rääkimata. Ei viitsi eraldi PNA'd omada-tassida, kui juba selline tark ja suure ekraaniga device taskus.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2009 18:10:10 vasta tsitaadiga

Minuteada kõik Android'ile pakutavad GPS programmid on sellised, mis tõmbavad oma kaardid netist. thumbs_down.gif Sellessuhtes on seis üsna halb praegu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 09:07:23 vasta tsitaadiga

Olemasolevate programmide hulgas on vähemalt minu arvamuse kohaselt küll ikka päris mõnusaid ja muljetavaldavaid asju. Vaatasin just ka mõningaid Android 2.0 uusi moadisu ning peab ütlema, et need on igati vinged. Kaardirakendustest ei oska ise puudust tunda, kuna Eestis liikudes olen reeglita ilma kaardita hakkama saanud ning mujal on ja GMaps sobinud. (Lucky Me! icon_razz1.gif) Oluline asi, mida siin arvestada, on see, et sellise lisaprogrammide arvuni on jõutud väga lühikese ajaga. On ju Android laiema avalikkuse käes olnud alles umbes pool aastat.

AM-is oli just uudis, selle kohta et Eestis vähemalt esialgu Androidiga HTC telefone müügile ei tule. Arusaamatu oli küll, et kuidas nad selle hinna nii kõrgeks said? 2000 USD? icon_rolleyes.gif Siin panid nad nüüd küll midagi metsa. icon_confused.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2009 14:15:11 vasta tsitaadiga

ADP Dream maksab ju ~400$+developeri tasu 20$. Selles suhtes on tõesti vääga metsa pandud.

viimati muutis woo456 30.05.2009 14:33:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2009 06:22:08 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Ahjaa, millalgi peaks tulema ka HTC Hero.

Tundmatust allikast pärinev video, mis reklaamib HTC Herot
Näeb välja üsna ... hmm ... värviline. icon_razz.gif

Selles peaks jooksma HTC poolt kohandatud Androidi versioon, mis peaks välja nägema umbes selline.

EDIT: AM-i artiklis on ka nüüd viga parandatud. icon_smile.gif

EDIT 2:
woo456 kirjutas:
Iseasi mis selle hinnaks tuleb. icon_confused.gif

arm2004 kirjutas:
ma pakun, et 9k kanti, sisetunne vähemasti ütleb nii 8)

The Wall Street Journal pakkus hinnaks 730 USD eest ehk siis 8000.- kr ja natuke peale. Inglismaa poolt on kõlanud ka hinnad, mis jäävad umbes 7500.- kr kanti.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 30.05.2009 20:13:37 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:43:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2009 09:35:03 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
2000 taala oli see developer edition vms
Ei olnud ...
See küsimus sai tegelikult eespool juba vastuse. icon_smile.gif
woo456 kirjutas:
ADP Dream maksab ju ~400$+developeri tasu 20$.

EDIT:
Eraser kirjutas:
(Heros) peaks jooksma HTC poolt kohandatud Androidi versioon, mis peaks välja nägema umbes selline.

Nüüd on olemas siis juba ka videodemo HTC Herosse tulevast Androidist. On näha, et nad on kasutajaliidest ikka märgatavalt muutnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 06.06.2009 21:14:45 vasta tsitaadiga

Kuna Samsung I7500 pidi juunis euroopas müüki tulema, siis uurisin Elisast, et millal neile tuleb - siis lubati uurida ning vastati, et kuna puutetundlikke telefone on neil juba müügis mitmeid ning kuna arvatavasti tuleb i7500 hind liiga kallis (neti andmetel 300 euri ?!?), siis nad seda üldse müüki ei toogi icon_evil.gif !!!
Uskumatu - tuleb välja väga mõistlik android, mis ei ole seotud ühegi operaatoriga, nagu HTC omad ning meie üks operaator ei võta seda isegi müüki!

_________________
Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2009 21:19:44 vasta tsitaadiga

raxakas kirjutas:
kuna arvatavasti tuleb i7500 hind liiga kallis (neti andmetel 300 euri ?!?), siis nad seda üldse müüki ei toogi icon_evil.gif !!!

See 300.- oleks siis müügihind või omahind operaatorile? Kui tegu oleks orienteeruva müügihinnaga, siis minu meelest oleks see kõike muud kui kallis. icon_razz1.gif
EDIT: Näib, et Saksamaa letihind on juba teada ning see jääb veitsa alla 7000.- (437,50€)
Niipalju siis sellest 300-st EURist! icon_sad.gif
Hind sellega juba tükimaad kõrgem, aga arvestades telefoni sisu, pole see siiski ületamatult kallis.
raxakas kirjutas:
Uskumatu - tuleb välja väga mõistlik android, mis ei ole seotud ühegi operaatoriga, nagu HTC omad ning meie üks operaator ei võta seda isegi müüki!

Siis tuleb jääda ootama teiste tootjate kätetööd. HTC kolmas üllitis Hero peaks ilmuma juba käesoleval kuul, aga Google on öelnud, et aasta lõpuks peaks olema saadaval 18 Androidi jooksutavat seadet.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxakas
HV vaatleja


liitunud: 20.02.2002




sõnum 10.06.2009 09:12:38 vasta tsitaadiga

Eks see 300 euri tundus tegelt selliste spetsifikatsioonide juures muidugi veidi (loe: meeldivalt icon_wink.gif ) madal, kuid nii esialgu artiklites kirjas oli: link; link. Aga samas pole ka 7000 meie raha sellise asja eest üldsegi mitte palju - jään lihtsalt lootma, et keegi selle meile ka turule toob icon_razz1.gif
_________________
Mis on lubatud mulle ei pruugi olla lubatud sulle ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 12:06:53 vasta tsitaadiga

Saatsin EMTi kirja, et kas neile I7500 või mõni muu Androidiga telefon müügile tuleb. Vastati, et hetkel ei ole veel teada kas tuleb. icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eraser
Kreisi kasutaja
Eraser

liitunud: 19.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2009 15:04:43 vasta tsitaadiga

Tele2 vastus oli suht sama:
Tele2 kirjutas:
Teid huvitav mudelid ei ole meil praegu müügil.
Kahjuks puudub info, millal need telefonid meile müüki saabuvad.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chazz
Code Monkey
chazz

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 21:15:36 vasta tsitaadiga

Ei kasuta küll igapäevaselt, aga töö jaoks ostis firma e-bayst T-Mobile oma. J2ME arenduse taustaga on see telefon minu jaoks küll märg unenägu icon_razz.gif

Ise olles SonyEricssoni fänn ootan millal nende esimene telefon välja tuleb. Enne seda vist endale Android telefoni muretsema ei hakka. Ainuke mure oleks see Google ja Apple vaheline diil, et Google ei võimalda multitouchi. Huvitab, et mis saab teiste telefoni tootjatega. Iseenesest oleks tarkvaraliselt ja ka G1 puhul riistvaraliselt multitouch olnud võimalik.

Edit:
Android ei toeta hetkel mobiili id-d. Huvitav kas see on implementeeritud Java Card tehnoloogiat kasutades? Oletan seda selle pärast, kuna selleks oli vaja uut SIM kaarti.

/Jaanus
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2009 21:29:51 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Saatsin EMTi kirja, et kas neile I7500 või mõni muu Androidiga telefon müügile tuleb. Vastati, et hetkel ei ole veel teada kas tuleb. icon_sad.gif

Eraser kirjutas:
Tele2 vastus oli suht sama:
Tele2 kirjutas:
Teid huvitav mudelid ei ole meil praegu müügil.
Kahjuks puudub info, millal need telefonid meile müüki saabuvad.

Lootsite tõesti, et suurfirmad annavad teile oma äristrateegiast nii lihtsalt teada? Selleks neil avalike suhete spetsialistid palgatud ongi, et sellistest otsestest küsimustest kõrvale laveerida isegi siis, kui neil peaks inside info põhjal teada olema, et vastavad tooted juba õige pea letile paisatakse. Kuni aga midagi kindlat pole, ei hakata selliseid veksleid välja käima. Selliseid urgitsevaid kirju tuleb neile päevas kümneid ja üldjuhul vastatakse neile menüüst valitava template'iga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google-i G1 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.