Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  STARMAN - igivana teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 06.04.2003 18:47:53 STARMAN - igivana teema vasta tsitaadiga

see on küll igivana teema, ja vist on ka pointless üldse uut alustada, aga närvi ajab, et kogu see kõvade häkkerite punt eesotsas Marko Sakkosega midagi ette ei võta icon_evil.gif

Asun akadeemia tee 9 ja kaks kuud tagasi mõtlesin, et umbe lahe oleks püsikas sisse panna. Ilgelt popp on kõik funkab ühenduse üle ei kurda, aga...

Vist on selline lugu, et neti jagamine töötab neil vahelduvvoolu pealt, kord on siis jälle pole. Ja jumalast närvi ajab ja see on kõigil nii, mul tuttav tuleb järgmine kuu teie juurde raha tagasi nõudma nende päevade eest millal tal netti pole(kuus umbes 10 päeva). Jumalast haige. Pingin mingit suvalist domeeni www.nigga.com vms 29%, packet loss 100%, packet loss 75% packet loss, Domain not found jne, praegu siin HV-s spämman F5-t selleks, et äkki ikka manab lehe ette. Krt ja ärge tulge iba ajama, et meil siin konf mööda on. Parem vaadake oma kablad üle. See ei ole normaalne.

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 06.04.2003 18:48:45 vasta tsitaadiga

Selline jama kestab minul algusest peale muide. Äkki nagu teete midagi...midaiganes
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 06.04.2003 18:50:15 vasta tsitaadiga

Ei taha kül uhkustada, aga teen teatavaks, et mul on ühendus juba 9päeva "püsi" olnud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 06.04.2003 20:46:08 Re: STARMAN IMEB vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kirjutas:
see on küll igivana teema, ja vist on ka pointless üldse uut alustada, aga närvi ajab, et kogu see kõvade häkkerite punt eesotsas Marko Sakkosega midagi ette ei võta icon_evil.gif

Asun akadeemia tee 9 ja kaks kuud tagasi mõtlesin, et umbe lahe oleks püsikas sisse panna. Ilgelt popp on kõik funkab ühenduse üle ei kurda, aga...

Vist on selline lugu, et neti jagamine töötab neil vahelduvvoolu pealt, kord on siis jälle pole. Ja jumalast närvi ajab ja see on kõigil nii, mul tuttav tuleb järgmine kuu teie juurde raha tagasi nõudma nende päevade eest millal tal netti pole(kuus umbes 10 päeva). Jumalast haige. Pingin mingit suvalist domeeni www.nigga.com vms 29%, packet loss 100%, packet loss 75% packet loss, Domain not found jne, praegu siin HV-s spämman F5-t selleks, et äkki ikka manab lehe ette. Krt ja ärge tulge iba ajama, et meil siin konf mööda on. Parem vaadake oma kablad üle. See ei ole normaalne.


Ja miks sa nagu siin seda valju häälega kisad, kas sa arvad, et need sinu netijagajad istuvad just siin foorumis ööd ja päevad. Võiks nagu julguse kokku võtta ja nendega isiklikult rääkima minna.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jospel
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2003




sõnum 06.04.2003 21:31:39 vasta tsitaadiga

hmm, aru ma ei saa... mul on starmani megane ots kodus enam kui poolteist aastat, kusjuures peaks kuuluma samasse segmenti kuhu akadeemia tee 9, kuid ei ole veel mingit jama täheldanud. ainuke kamm oli siis kui vana hea gadline modem sassi pöras ja olin sunnitud selle peale aastast kasutamist ringi vahetama. loomulikult mingid pisikalad seoses ette teadaolevate katkestustega, kui modem selleks ajaks liinile on jäänud kui signaali taga ei ole... ja need on tõesti hetkelised. sulle hea soovitus: kuna ma juhuslikult seda akadeemia 9 maja üsna hästi tean ja tean ka mitmeid, kes seal netti kasutavad ja ei kurda, siis tutvu natuke olukorraga: oli aeg, kui teil seal usinalt kaablist signaali virutati, kusjuures äärmiselt ebaintelligentsel viisil: lahtised otsad, kehvad ühendused jmt. nii et üsna kindel, et see jama sul seal omas majas on ja kujutan ette, et starman võib ennast siniseks joosta, kuid sinu asjad ei parane enne, kui te seal ise inimesemoodi käituma hakkate. muide, kui sa juhuslikult kapi kallal käinud oled ja oma filtreid näppinud... siis pole üleüldse mõtet kurta. deem, natuke nõme on asi juba, ma kuulen pidevat kurtmist aga seda, et keegi ise asja vastu huvi tunneks, milles asi on, pole veel näinud. ja ära tule ütlema, et kõigil on nii. 90 % juhtudest, kui tegemist on kehva ühendusega ja ISP seadmetega on kõik OK (modem ja liinid ning keskseadmed), on kala siiski kliendi pinnal, kas siis mittekvaliteetsetes ühendustes või kannikeeratud operatsioonisüsteemides, samuti odavates ja seetõttu paraku korralikult mittetöötavates võrgukaartides. enne kui kedagi KÕIGI nimel sõimama hakkad, tegele asjaga puhtalt tutvumise eesmärgil. kui sa ise sellega hakkama ei saa, kutsu keegi, kes saab, oskab ja teab, mida teeb, ja su mure saab murtud.
_________________
naeratage, homme on hullem icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2003




sõnum 07.04.2003 00:04:54 vasta tsitaadiga

Kel on vaja stabiilset ühendust see ei saa kahjuks kasutada kaabelmodemtehnoloogial põhinevat STARMANI! Sellised jamad ei lõpe mitte kunagi.
Ühes optilises piirkonnas on ca 2000 korterit,piisab et ühes neist on jama ja ongi kõik.
Markose vabandus mingist Radugast on sama nõme kui ET ütleks et Teie telefon(ADSL) ei tööta kuna samas rajoonis kasutab keegi kettaga telefoni.Kas ma pean naabrile uue teleka ostma?Miks peab kliendi mure olema kas naabritel,trepikojas või hoopiski mikrorajoonis pole häiret tekitavat seadet..Ja kui see viga leitakse (nädal või kaks) lülitab järgmine naaber Starmani poolt mittesoovitava seadme sisse.Kõik algab otsast peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.04.2003 00:24:59 vasta tsitaadiga

Vaata, siin on ikka põhimõtteline erinevus ka. Kaabli puhul ei termineeru sinu privaatne kaabliots otse CMTS'i külge, DSL'i puhul aga küll otse DSLAM'i. Tõesti, häired on probleem, aga samas ei istu keegi niisama käed rüpes vaid võrke ehitatakse selle nimel pidevalt ümber ja potentsiaalsed häireallikad lihtsalt filtreeritakse välja. Võrkude järjepidev segmenteerimine viib võimaliku probleemse piirkonna väiksemaks ja rikete avastamise lihtsamaks. On rida erinevaid tehnoloogilisi lahendusi võrkude diagnostika tegemiseks justnimelt analoogosas, on odavamaid ja kallimaid lahendusi, alates kõige tavalisematest modemite flaplogide pidamisest kuni spetsiaalsete mõõteswitchideni välja. Igal tehnoloogial on oma teatud puudused, samas kui asi nii lootusetu oleks, siis ei kasutataks seda maailmas ka nii palju. Broadbandid on üldse kõige täiega oma olemuselt odavad lahendused mis kajastub nii hinnas kui kvaliteedis. Ära loodagi, et keegi tuleb sulle sama raha eest pakkuma fiibrit, olenemata protokollist mis seal sees jookseb. Samas raha on, miks mitte, starmanil on selline teenus ka olemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.04.2003 00:39:40 vasta tsitaadiga

Leo kirjutas:
Kel on vaja stabiilset ühendust see ei saa kahjuks kasutada kaabelmodemtehnoloogial põhinevat STARMANI! Sellised jamad ei lõpe mitte kunagi.
Ühes optilises piirkonnas on ca 2000 korterit,piisab et ühes neist on jama ja ongi kõik.
Markose vabandus mingist Radugast on sama nõme kui ET ütleks et Teie telefon(ADSL) ei tööta kuna samas rajoonis kasutab keegi kettaga telefoni.Kas ma pean naabrile uue teleka ostma?Miks peab kliendi mure olema kas naabritel,trepikojas või hoopiski mikrorajoonis pole häiret tekitavat seadet..Ja kui see viga leitakse (nädal või kaks) lülitab järgmine naaber Starmani poolt mittesoovitava seadme sisse.Kõik algab otsast peale.


kas sa tead kah, et sul pole absoluutselt mingit õigust icon_wink.gif eriti selle 2000-ga... võta julgelt 1 null tagant ära ja ära liialdama tule..
ah, järjekordne tüüpiline post..
teate poisid, valaks õli tulle, aga eraisikuna mul JUMMALA SAVI on mingil tondil nett või mitte.. mul kodus nett töötab ja on töötanud viimased julgelt kuu aega ja mina ei virise, kuigi elan samade cablekillerite-radugate piirkonnas..
mina magan öö rahulikult ära, mis sest, et kellelgi hädavajalikud meilid or sth saamata jäävad..

ja kodanik marko sakkos pole aga kaabelvõrguadmin, tema hoopis juhuslikult juhib oma serveritebandet.. ja imeline juhus küll, miskitpärast pole ammu need peetis olnud, vaid töötavad rõõmsalt ja rahulikult edasi... seega vale inimene, kelle nahka hirmutada...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2003




sõnum 07.04.2003 01:28:17 vasta tsitaadiga

Kui toidupoodi Starman Starter ilmub peaks ju kõik otsad lahti olema.Miks siis see 2000 liialdus on?
Kui see nii ei ole, on järjekordne lollitamine. K-salongist ja Starmanist saaks laheda ühisfirma.
Ostsin K-st mälud(reedesel päeval) pärast kahepäevast meeskondliku tööd viisin poodi tagasi.
Raha sain tagasi,vastati "Meil ka ei läinud tööle aga lootsime,ehk on ikka korras"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.04.2003 07:51:38 vasta tsitaadiga

2000 on liialdus (2000 per optikapunkt võib olla kaabel-tv kasutajaid, see täitsa reaalne arv) kuna
1) seda ei tule ega pole kunagi olnud, kuna seadmetele ette nähtud max ~300. seadmeid tuleb aga veel, seega mingit üleistutamist ei tule..
2) see raduga sündroom ei ole nii "tavaline" midagi, jah loomulikult juhtub vahest igast asju, aga tegelikkuses (võtame näiteks eelmise aasta) tuli ette vist kokku 4 peetis telekat (kusjuures 2 neist oli maksimaalselt 2 aastat vanad)

see starter pakett aga minu arvates ei too samasugust edu, nagu seda on ET stardipakett.. põhjus väga lihtne, starmani levi väiksem.. see "proovimine" tuleb kindlasti ette, aga usu mind, enamik need proovijad niikuinii elavad pärapõrgus ja ei teagi, kas neil levib starman või mitte.. a la tuleb mingi kopli kutt, ostab ära, tööl ei lähe (kuna majja pole kaablitki veetud) ja siis sõimab, miks ei tööta??.. ET-l on täpselt sama probleem, et miskitpärast sõimavad "teie värk ei tööta" kõige rohkem need, kel polegi korralikku telefoniühendust... Jah, numbrilises mõttes kliente toob, aga mitte rohkem kui tavaline sooduskampaania vms..

no eks ma siis roni tööle ja viska pilgu peale..
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafishas
HV kasutaja
Mafishas

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2003 08:23:37 vasta tsitaadiga

Leo kirjutas:

Ostsin K-st mälud(reedesel päeval) pärast kahepäevast meeskondliku tööd viisin poodi tagasi.
Raha sain tagasi,vastati "Meil ka ei läinud tööle aga lootsime,ehk on ikka korras"


ROFL - see tegi küll hommiku rõõmsaks.

_________________
"Those are my principles, and if you don't like them, well... I have others."
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2003 08:24:27 vasta tsitaadiga

Eh ma ütlen sisi ka oma sõna sekka. Pärast seda kui Starmanil sääl mingi totaalne seadmete kokkujooks oli ja nett tükk aega maas hakkas mul side korralikult tööle. thumbs_up.gif Oli kiire ja stabiilne. (Elan muidest sikupilli kandis) Mõtlesin siia lausa kiidulaulu hakata kirjutama.
Nüüd aga jälle mingid jamad: Nimelt kiirus on alles aga stabiilsus mitte. Aegajalt (vast umbes korra poole tunni jooksul) toimuvad mingid imelikud katkestused, kus kaabelmodem teeb endale restardi ja nett on hetkeks kadunud. Järsku keegi Starmani tegelastest oskab öelda millest selline jama võib olla?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markob
HV vaatleja
markob

liitunud: 05.12.2001




sõnum 07.04.2003 09:45:30 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:

see starter pakett aga minu arvates ei too samasugust edu, nagu seda on ET stardipakett.. põhjus väga lihtne, starmani levi väiksem..


Kahju jah, et levi väike.
Isegi Tallinnas ei saa Starmani netti kui oled mõne teise kaablifirma levipiirkonnas.
Ja kui see kaablifirma ei viitsi netiga tegeleda siis ei jää üle muud kui kallis ET ADSL.

Ootan igatsusega aegu millal tekib ET-le konkurent.
(Saksamaal maksab näiteks 1MB ADSL samapalju kui meil 256kb ET ADSL).
Kasutajate hulka ei saa muidugi võrrelda, aga siiski ...
Kui arvestada veel, et Palgad Saksamaal on hoopis teisest puust.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 07.04.2003 10:02:06 vasta tsitaadiga

muidugi hakkab tulema, nagu poliitikute jutt. Tead High-Q, mul on ka jumala pohhuj, kas sul nett on või ei ole, tegelt on mul isegi see pohhuj, kas sul kodu on. Aga mul ei ole pohhuj see, et ma maksan kuus 400eeq selle eest, et igal nädalavahetusel selle kuu jooksul hakkab umbes kella ~15 pihta mingi jama pingiga. Paketid saadetakse puerto ricosee, ping hüppab <9ms >1000ms, pakettide tavaline kadu on 30% - 70%. Tööpäevadel sama asi hakkab õhtusel ajal, eeldatavasti siis, kui trafficut rohkem on.
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 07.04.2003 10:06:24 vasta tsitaadiga

Naca offtopic, aga starmanil on vist TTÜ ühikatest monopol, et sellist sitta endale lubada võivad. Tudengid peavad riigi telekanalite nägemise eest ka maksma (mis peaks mingi seaduse järgi olema tasuta). Oma antenni üles panna ei tohi.
_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.04.2003 10:08:03 vasta tsitaadiga

markob, tegelt siinkohal veel üks kurb värk.. see, et osades suurmajades (paneelmajad or sth) levi pole, samas kui kõrvalmajas juba pikka aega, on KÜ-de süü. Mõni lihtsalt teeb isiklikke eelistusi ja kaabeltv firmat majja ei luba.. seega lihtsalt ei pääse ligi klientide juurde, meil sama lugu kõrval majas, KÜ ajab klientidele käru, et vot liiga kallis pidada jne.., samas kui kõik ümberolevad majad ilusti võimaldavad eriprovaidereid (mul näiteks lausa 4 eri catv teenust võimalik kasutada)..

ja eeruheeru, tee mis sa tahad, aga ÄRA MÖLISE! icon_wink.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2003 10:13:21 vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kas pead sunniviisil (nuga kõril) starmani kasutama?

/me on ikka veel rahulolev starmani kasutaja.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.04.2003 10:20:31 vasta tsitaadiga

eeRuheeRu kirjutas:
Naca offtopic, aga starmanil on vist TTÜ ühikatest monopol, et sellist sitta endale lubada võivad. Tudengid peavad riigi telekanalite nägemise eest ka maksma (mis peaks mingi seaduse järgi olema tasuta). Oma antenni üles panna ei tohi.


naca offtopic.. aga tahad teada tõde?
Kunagi oli TTÜ ja starmani vahel väga soojad suhted.. kool oli lahe ja vorpis pädevaid insenere ja starman oli lahke, ehitas kaabeldust ja puha..
aga toredad üliõpilased (nagu oled ka sina) ei arvanud hästi ei koolist ega starmanist ega nendevahelistest suhetest ja mängisid vandaale nii, et varastati jaotuskapist kõikvõimalikud asjad (kaablijupid, jagurid, filtrid jne) ja pea iga kuu tuli starmanil majakappi nullist ümber ehitada. Ja see ei olnud veel kõik, lisaks olid üliõpilased nii leidlikud, et õppisid massiliselt kaabel-tv signaali varastama ja jagama... julm näide ükskord (miskit aastake tagasi): lepingulisi kasutajaid tohtis olla korruse peale 4 või 5 tükki, ennast külge pookinud oli aga ligi 30 ja seda juba jaotuskapis.. Ja igakuise reidi ajal olid lood täpselt samasugused.. kusjuures üliõpilased olid kavalad ja jagasid ka tubade sees signaali (mis on sulaselge varastamine ja lepinguga keelatud), seega palju tegelikke kasutajaid oli, ei tea. Iga kuu kandis starman suuri kahjumeid ttü ühikate pärast.. ja kui erafirmale mingi asi kahjumit toob, siis ega ei üritatagi paremaks teha

starmanil sai aga ttü üliõpilaste sigadusest villand ja nüüd tuleb enamik ühikatesse vaid põhipakett, lisaks mingit suurt ehitamist ei ole. et noh, kui varastavad ja möllavad, siis kanaleid, mis niikuinii vabalt tavaantennidega kättesaadavad on (eestid-soomed)...

kahju, et enne sind elanud üliõpilased on oluliselt risustanud ttü ja starmani vahelisi suhteid, aga starmanil pole lihtsalt usku, et uuem põlvkond tudengeid paremini käitub..
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixx
HV kasutaja
aixx

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2003 11:01:20 vasta tsitaadiga

Tegelikult on mul ka hea küsimus kallitele Starmani spetsialistidele. Miks igakord peale korralist netikatkestust pean ma endal ühe splitteri välja vahetama(telepilt jääb korda aga kaabelmodem enam ei tööta) . Kalliks kisuvad need katkestused(kahjuks ei ole parem ühendusskeem eriti võimalik hetkel).
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2003 11:01:40 vasta tsitaadiga

udumees kirjutas:
Eh ma ütlen sisi ka oma sõna sekka. Pärast seda kui Starmanil sääl mingi totaalne seadmete kokkujooks oli ja nett tükk aega maas hakkas mul side korralikult tööle. thumbs_up.gif Oli kiire ja stabiilne. (Elan muidest sikupilli kandis) Mõtlesin siia lausa kiidulaulu hakata kirjutama.
Nüüd aga jälle mingid jamad: Nimelt kiirus on alles aga stabiilsus mitte. Aegajalt (vast umbes korra poole tunni jooksul) toimuvad mingid imelikud katkestused, kus kaabelmodem teeb endale restardi ja nett on hetkeks kadunud. Järsku keegi Starmani tegelastest oskab öelda millest selline jama võib olla?


Kuulge rahvas ma ei tahaks uut teemat algatada. Kas kellgil pole head ideed millest minu probleemid võiksid tingitud olla?

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.04.2003 11:12:03 vasta tsitaadiga

aixx kirjutas:
Tegelikult on mul ka hea küsimus kallitele Starmani spetsialistidele. Miks igakord peale korralist netikatkestust pean ma endal ühe splitteri välja vahetama(telepilt jääb korda aga kaabelmodem enam ei tööta) . Kalliks kisuvad need katkestused(kahjuks ei ole parem ühendusskeem eriti võimalik hetkel).


ju siis nigel splitter... mis firma oma kasutad?
hoidu jaguritest nagu ALDA või QINTAR või mingeid NO-NAME.. kasuta näiteks TRATEC splittereid.. head ja nigelat splitterit saab eristada nagu arvuti toiteplokki, et mida raskem seda kvaliteetsem.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixx
HV kasutaja
aixx

liitunud: 04.04.2003




sõnum 07.04.2003 11:43:17 vasta tsitaadiga

viimane oli könig. eelmise katkestuseajal oli qintar
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 07.04.2003 11:51:25 vasta tsitaadiga

aixx kirjutas:
qintar

quintar ja alda on läinud ajalukku juba kui hooldusmeeste naljad, mul endal karbike, kuhu avariibrigaad mulle kingiks neid toob.. varsti teeme neist grupipildi ja paneme netti üles kirjaga, mida EI TOHI kasutada... hea seegi et see mõjub ainult kasutaja ühendusele, vähemalt teiste connencti ei mõjuta
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2003 13:27:03 vasta tsitaadiga

Kiidusõna kah vahelduseks.
Sõbral on Tartus, Kaunase puiesteel Starman stabiilne ja kiire.(700-800kb/s down icon_razz.gif )
Up on 120. icon_cry.gif
Ju vist on vähe kliente seal ringkonnas.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 07.04.2003 13:38:42 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis m1 08.04.2003 08:55:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  STARMAN - igivana teema mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.