Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 14:42:56 Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


InfoWorld teab pajatada, et igas kolmandas kontoriarvutis vahetatakse Windows Vista asemele Windows XP, tuginedes enda poolt läbi viidud küsitlusele. Luubi alla võeti üe kolme tuhande arvuti, mis paiknevad üle maailma laiali. Nendest 35 protsendil võeti Vista asemel kasutusele uuesti XP. Hoolimata sellest, et ametlik XP müük lõppes 30ndal juunil, lubab litsentsisüsteem siiski seaduslikult Windows Vista Businessi ja Vista Ultimate asemel arvutisse panna Windows XP Professionali.

Lisaks sellele on lubatud XP-st loobumisel uuesti tagasi panna Windows Vista. Taolise "taandarengu" põhjuseks peetakse seda, et paljud programmid on optimiseeritud töötama Windows XP-ga ning uuele platvormile üleminek nõuab aega ja raha, rääkimata siis hoopis vingemast rauast.


viimati muutis Tanel 19.08.2008 15:13:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.08.2008 14:58:45 vasta tsitaadiga

Tanel: Väike täpsustus - see XP müügi lõpetamine käib ikkagi XP Home kohta, mitte XP Profi kohta. Profi tuge ja müüki pikendas Microsoft edasi.
Ja ka näiteks Ordi hinnakirjas on XP Proff täiesti olemas:
http://www.ordi.ee/EPood/Products.aspx?MC=TARKVARA&IC=3200
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005




sõnum 19.08.2008 15:08:47 Re: Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vindows Vista Businessi ja Vista Ultimate

_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.08.2008 15:12:52 vasta tsitaadiga

Microsoft kirjutab, et lõpetamine XP-ga on üksjagu edasi lükatud 8)
http://www.microsoft.com/windows/windows-xp/future.aspx
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 15:54:26 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
meie "maja " moodustaks sellest valimist tugeva 15% ja ka praeguste hangete hulka vitsa ei kuulu.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. 25.05 ilmselt Tallinnas
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 16:50:45 vasta tsitaadiga

Täna lõpetasin Vista downgrade'imise ühe Lenovo T61 peal. Neljapäeval tuleb uus sama mudeli masin ja sellelgi Vista maha vaja võtta. Kontoris ollakse XP'ga harjutud ja lihtsalt pole aega uue OS-iga põhjalikuks tutvumiseks - töö kannataks selle tõttu. Samas Office 2007 peale minnakse 2003 pealt väga hea meelega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.08.2008 17:04:21 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Samas Office 2007 peale minnakse 2003 pealt väga hea meelega


Täiesti arusaamatu eelistus minu jaoks! Office 2007 ribbonid on minu arvates Microsofti kõigi aegade kõige suurem tööõnnetus. See ei anna kasutusmugavuselt varasemate Office programmide vabalt kujundatavate nupuridadele ja menüüdele ligilähedalegi. Samas Vista pelab vähemalt sama hästi kui XP, kui 3 mõttetut servicet välja lülitada.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 17:09:53 vasta tsitaadiga

tahanteada, alates 1. juulist XP-d enam OEM-idele ei müüda icon_wink.gif
eks nad kõik ostsid omale ette mingi hulga, mida müüvad kuni otsa lõpeb

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rain01
HV kasutaja
Rain01

liitunud: 02.09.2005




sõnum 19.08.2008 17:15:27 vasta tsitaadiga

Vista peale minemisel on nii palju miinuseid ja nii vähe plusse, et kes tahakski seda vistat?
Tavaliselt uundatakse, et on uus ja parem aga vista pole just parem. Ma ei teagi kas seal on midagi parem?
Kontoris just mis ette tuleb, et siis kui XP support lõppeb ja peab lõpuks kuhugi edasi minema siis enamustele tuleb ilmselt mõni hilisem kasutaja sõbralikum linuxi versioon, sest erinevalt vistast ei vaja linux tohutut masinat töötamiseks ehk me ei pea hakkama uusi masinaid kõigile ostma hakkama ja teine kõva kokku hoid suures firmas on siis litsentside pealt kokku hoidmine. Aga jah mitte ainult rahalises mõttes on see juba enesetapp vaid vista peal on võrgu probleeme ja igast programmidega probleeme või lihtsalt on see nii kasutaja vaenulikuks tehtud, et lihtsalt on inimestel probleeme nendega :P
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005




sõnum 19.08.2008 17:22:56 vasta tsitaadiga

Lanis saab Vitsa igastahes paremini omasugustega läbi, kui XP
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 17:24:00 vasta tsitaadiga

O, peale SP3 pealepanemist töötab ka XP võrgus paremini icon_wink.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 17:34:16 vasta tsitaadiga

Rain01 kirjutas:
Vista peale minemisel on nii palju miinuseid ja nii vähe plusse, et kes tahakski seda vistat?
Tavaliselt uundatakse, et on uus ja parem aga vista pole just parem. Ma ei teagi kas seal on midagi parem?
Kontoris just mis ette tuleb, et siis kui XP support lõppeb ja peab lõpuks kuhugi edasi minema siis enamustele tuleb ilmselt mõni hilisem kasutaja sõbralikum linuxi versioon, sest erinevalt vistast ei vaja linux tohutut masinat töötamiseks ehk me ei pea hakkama uusi masinaid kõigile ostma hakkama ja teine kõva kokku hoid suures firmas on siis litsentside pealt kokku hoidmine. Aga jah mitte ainult rahalises mõttes on see juba enesetapp vaid vista peal on võrgu probleeme ja igast programmidega probleeme või lihtsalt on see nii kasutaja vaenulikuks tehtud, et lihtsalt on inimestel probleeme nendega icon_razz.gif

ja sa tõesti arvad, et Linux jookseb kõikvõimalikul erineval raual paremini ja selle seadistamine on lihtsam ning kokkusobivusprobleeme vähem? icon_lol.gif
ütleks, et enamasti on probleemid konservatiivsetel inimestel, kes ei tahagi uut ja paremat. oma eelarvamustest ei saada üle jne...

Eesti riigiasutused vahetavad ka juba oma vanemad XP-ga masinad uutemate Vista Business-iga vastu thumbs_up.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.08.2008 17:52:38 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:

Täiesti arusaamatu eelistus minu jaoks! Office 2007 ribbonid on minu arvates Microsofti kõigi aegade kõige suurem tööõnnetus. See ei anna kasutusmugavuselt varasemate Office programmide vabalt kujundatavate nupuridadele ja menüüdele ligilähedalegi.

see on konservatiivse inimese argumenteerimata reageering. Värsked offitserid ei kujutaks maailma muud moodi ettegi. Sellelst ma ilmselt ei hakka rääkima, kuivõrd uus ohvits failisuurust vähendab... mis aga puutub vistasse, siis rahulolematus hakkab just säästumasinate ostjatest- normaalse raua ostnutel on vista ka alles jäänud
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.08.2008 18:04:45 vasta tsitaadiga

Skeptik: No Microsoft küll oma tingimustes ei keela - kuni 31 jaanuar 2009 XP-sid müüa 8)
http://www.microsoft.com/oem/english/content/software/XPEOL.mspx
Ja kui ma millalgi viitsin otsida, siis on olemas müügitingimus, mis kirjeldab veel seda, et XP Proffi võib veel 2 aastat müüa.Ning et see praegune seik käib XP Home kohta ainult.

Küsimus on ju selles, et kui tootmisliinidelt tuleb massiliselt XP Proffe, siis tuleb ju need ka veel kellelegi maha müüa. Ja olen optimist, et me saame veel näha XP Proffi, kuhu on ka veel tööstuslikult MS-i poolt SP4 integreeritud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.08.2008 18:08:37 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
.. Ja olen optimist, et me saame veel näha XP Proffi, kuhu on ka veel tööstuslikult MS-i poolt SP4 integreeritud thumbs_up.gif

isiklikult usun, et XP Pro SP4 asemel tuleb MS XP-Fanatic 2008 edition 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 18:19:16 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Skeptik: No Microsoft küll oma tingimustes ei keela - kuni 31 jaanuar 2009 XP-sid müüa 8)
http://www.microsoft.com/oem/english/content/software/XPEOL.mspx
Ja kui ma millalgi viitsin otsida, siis on olemas müügitingimus, mis kirjeldab veel seda, et XP Proffi võib veel 2 aastat müüa.Ning et see praegune seik käib XP Home kohta ainult.

Küsimus on ju selles, et kui tootmisliinidelt tuleb massiliselt XP Proffe, siis tuleb ju need ka veel kellelegi maha müüa. Ja olen optimist, et me saame veel näha XP Proffi, kuhu on ka veel tööstuslikult MS-i poolt SP4 integreeritud thumbs_up.gif

jällegi need oletused ja oletused icon_smile.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 19.08.2008 18:29:31 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
....... et enamasti on probleemid konservatiivsetel inimestel, kes ei tahagi uut ja paremat. oma eelarvamustest ei saada üle jne...

Eesti riigiasutused vahetavad ka juba oma vanemad XP-ga masinad uutemate Vista Business-iga vastu thumbs_up.gif

Tavaliselt ei vahetata Vista - XP vastu mitte kohe (maksti ju selle Vista eest raha, nüüd tuleb välja, et mõttetu kulutus icon_cry.gif ) vaid alles kuude isegi peale tervet aasta peale Vista kasutamist on kasutajatel sellest Vistast nii siiber ees, et ollakse kas või Linux_i peale üle minema, kui võimalik XP kasutusele võtta võetakse see heameelega ka uuesti kasutusse.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.08.2008 18:35:45 vasta tsitaadiga

Marie, siiber võib ees olla ka puudulikust koolitusest antud tarkvara kasutamiseks või kehvast administ, kes ei ole suutnud probleeme operatiivse kiirusega lahendada

viimati muutis mikk36 19.08.2008 18:35:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 18:35:51 vasta tsitaadiga

õnneks/kajuks ei tunne ma isiklikult ühtegi sellisit inimest. kõik just öelnud, et enam küll XP-le tagasi ei lähe (peale mõningat Vista kasutamist). icon_biggrin.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.08.2008 18:37:21 vasta tsitaadiga

No mina igatahes ei kavatse kindlasti olla Loogilisest MitteMõtlev Microsofti või Ameeriklaste Ripats, kes ainult selle ees kummardab, kuidas energiavähesuse ajastul järjest suuremaid - võimsamaid läikivaid Hüpervõimsusega kaste iga poole aasta või aasta tagant vahetab, kuna muidu mingi Hüper-Uus ja Hüper-Toores Vista ei Jookse.

Mina kavatsen küll säilitada loodusressursse tulevikuks ning kavatsen veel XP-d vabalt jooksutavate läpparitega pikki aastaid rõõmsalt ära elada. Ja eks siis ole näha, mis sest üliäpardunud ja müügireklaamidega pähepekstavast Vistast üldse saab või ei saa. See, et kusagil on mingi mäng, mille tarbeks ma mingi 1-2kW-se võimsusega arvuti, koos mõttetult toore Vistaga ostma, mind küll ei mõjuta miskitpidi.
Ja see on rohkem Vista müügimeeste endi probleem, kuhu nad oma produkti maha suudavad ärida või mitte icon_biggrin.gif

Kirjutatud 4 aastat vanal läpparil, mis ääretult rõõmsalt, koos XP Profiga jookseb ja mis ei näita mingit väljasuremismärki.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.08.2008 18:45:24 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Sults kirjutas:

Täiesti arusaamatu eelistus minu jaoks! Office 2007 ribbonid on minu arvates Microsofti kõigi aegade kõige suurem tööõnnetus. See ei anna kasutusmugavuselt varasemate Office programmide vabalt kujundatavate nupuridadele ja menüüdele ligilähedalegi.

see on konservatiivse inimese argumenteerimata reageering. Värsked offitserid ei kujutaks maailma muud moodi ettegi. Sellelst ma ilmselt ei hakka rääkima, kuivõrd uus ohvits failisuurust vähendab... mis aga puutub vistasse, siis rahulolematus hakkab just säästumasinate ostjatest- normaalse raua ostnutel on vista ka alles jäänud

Sinu kommentaarist tundub, et pead Office 2007 mittepooldamist konservatiivseks, samas Vista mittepooldamist mitte. Minu arvates on isegi Vista sisuliselt uuenduslikum, kui Office 2007. Ja Office 2007 puhul on uuendused tööviljakust halvendavas suunas. Ma küll ei pea konservatiivseks seda, et mulle ei meeldi see, et uue Office kasutajaliides on märksa raskemini kasutaja vajadustele vastavaks kujundatav. Kui see ribboni süsteem lubaks kasutajal samasuguse kergusega oma nuppude tekitamist, nagu vanad officed, poleks mul selle vastu midagi.
Mulle lihtsalt ei meeldi, et selles ribbonis on suurelt ja rõhutatult esile toodud nupud funktsioonidele, mida ma haruharva kasutan (nt. Excelis Tingimusvormingu nupp), samas mõnt teist funktsiooni ma ei saa otse nupule vajutusega kasutada vaid pean sõudma ribboni menüüdes (nt. Excelis Kustuta read). Kui sellist operatsiooni pead tegema tuhandete ridadega tabelis, saab sellest nõmedusest kiiresti hing täis.


viimati muutis Sults 19.08.2008 18:58:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 19.08.2008 18:46:37 vasta tsitaadiga

Tahanteada, ma tõesti ei viitsi Su vanu poste üles otsida ning suure tõenäosusega neid ka enam pole, kuid mäletan selgelt, kuidas mitte väga mitu aastat tagasi oli xp Sulle saatanast ning w98 ei näidanud Su vanadel arvutitel väljasuremismärke 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 19.08.2008 18:49:54 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
õnneks/kajuks ei tunne ma isiklikult ühtegi sellisit inimest. kõik just öelnud, et enam küll XP-le tagasi ei lähe (peale mõningat Vista kasutamist). icon_biggrin.gif

Sa siis tunned küll väga vähe inimesi

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2008 18:59:51 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Skeptik kirjutas:
õnneks/kajuks ei tunne ma isiklikult ühtegi sellisit inimest. kõik just öelnud, et enam küll XP-le tagasi ei lähe (peale mõningat Vista kasutamist). icon_biggrin.gif

Sa siis tunned küll väga vähe inimesi

pigem on mu tutvusringkonnas objektiivselt mõtlejaid, kes omale saunanaistelt kuuldu põhjalt juba enne Vista proovimist mingeid väärettekujutusi pole loonud. icon_smile.gif
kasutaja tahanteada siin ju ammu hõiskas välja, et tal pole vaja Vista-ga kogemuste saamiseks vaja opsüsteemi ennast proovidagi. tjah, selliseid eksemplare ma tõesti ei tunne. icon_lol.gif
kahjuks mõned veel ei saa aru, et seda Vistat ei ole tõesti mõtet oma vanale juustule hakata selga ajama, see on mõeldud ikka uude arvutisse, mis sellega ka toime tuleb.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 19.08.2008 19:00:05 vasta tsitaadiga

Hetkel kasutan Microsofti opsüsteemidest ainult Vistat ja seda ka tööl ainult. Alguses olid küll silmad suured, et kas sellise asjaga on võimalik üldse tööd ka teha icon_eek.gif
Samas siiani on kogemused suhteliselt positiivsed, ehk siis päeva jooksul paar programmi ikka pangestub ja hibernatest ellu ei ärka kuid üldiselt on kogemus sama mis XP'l.
Niisiis mina kui MacOS X ja põgusalt ka Linuxi fänn valiksin nende kahe vahel Vista kuna töökindlus (kogemuste põhjal) on umbes sama aga Vista on ju ilusam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Kolmandik kontoriarvuteid seadistab Vista asemel XP mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.