Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 22.05.2008 08:27:01 ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine vasta tsitaadiga

22.05.08 algab üleriigiline ID-kaardi teavituskampaania, mille käigus plaanitakse püstitada uus maailmarekord - saada ühele dokumendile võimalikult palju digitaalseid allkirju. Kampaania korraldaja Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse (RIA) eesmärgiks on kaasates kõiki Eestis elavaid inimesi koguda vähemalt 50 000 digitaalset allkirja.

UUDIS <--- Loe lähemalt rekordi üritusest

Osalemine SIIN
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 22.05.2008 10:46:34 allkiri antud vasta tsitaadiga

Sain täna Terevisioonist teada. Andsin allkirja ära. Soovitan kindlasti kõigil osa võtta. Kahju, et firefoxi tuge veel pole icon_sad.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 10:47:56 Re: allkiri antud vasta tsitaadiga

ago123 kirjutas:
Kahju, et firefoxi tuge veel pole icon_sad.gif

Ot mismõttes pole.

Ise andsin küll firefoxiga allkirja.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 11:43:39 Re: allkiri antud vasta tsitaadiga

ago123 kirjutas:
Sain täna Terevisioonist teada. Andsin allkirja ära. Soovitan kindlasti kõigil osa võtta. Kahju, et firefoxi tuge veel pole icon_sad.gif

http://id.ee/?id=10502
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 11:49:16 vasta tsitaadiga

Mõned HVlased jäid nimekirjas silma küll juba
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 14:08:51 vasta tsitaadiga

Oma allkirjastus ka antud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 14:15:25 vasta tsitaadiga

kah allkirjastatud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.05.2008 15:52:44 vasta tsitaadiga

Andsin kah allkirja.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 22.05.2008 15:54:51 vasta tsitaadiga

Hommikul oli 8.00 aeg oli 69 allkirja. Nüüd 15.54 on 835 ja on alles esimene päev icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 22.05.2008 16:12:11 vasta tsitaadiga

no kui esimese päevaga 1000 tuleks oleks küll hea, võib olla saab isegi 50 000 lähedale kunagi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 22:00:41 vasta tsitaadiga

Sai hommikupoole antud ka hääl - nii enne kella kümmet.

Siis olin järjekorras ilus number - 90.

Aga, et nüüd järjest koguneb - miks ka mitte...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 22:24:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Esitame kogutud allkirjad muuhulgas Guinnessi maailmarekordite meeskonnale kinnitamiseks – kui läheb õnneks, saad oma nime ka rekordiraamatusse


Nii.
Kui annavad hääle näiteks Kõik, või kasvõi Veerand ID-kaardi omanikke, siis tuleb sealt ehk uus rekord : Kõige rohkem lehekülgi pühendatud ühele rekordile rekordiraamatus? - Nimede trükkimine võtab ka väikese fondi puhul ja raamatu suurust arvestades, mitu mitu lehte. Ma arvan et kuna rekordiomanikud tuleb kirja panna ja neid nii palju on, siis raamatusse see ei pääse icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 22.05.2008 22:37:59 vasta tsitaadiga

päris palju on juba allkirjastatud. päevaga 1300 tükki. ja mina olen üks neist!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 22.05.2008 22:41:21 vasta tsitaadiga

Andsin hääle ning suunasin ka ema oma hääle andma. 2 häält juures.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 22:47:15 vasta tsitaadiga

Panin ka ära ja kamandasin 5 naabrit ka kohale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 22.05.2008 23:26:50 vasta tsitaadiga

Andsin ka ära. Selle aja jooksul kui nimekirjaga tutvusin, lisandus 6 allkirja, sellest võib järeldada, et keskööks peaks 1500 koos olema
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 22.05.2008 23:31:44 vasta tsitaadiga

Ja nagu ma kuskilt lugesin on täna alles esimene päev.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 22.05.2008 23:36:28 vasta tsitaadiga

Lahe ettevõtmine, sai ka hääl antud ja teavitan tuttavaid/sõpru ka kindlasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 08:52:21 vasta tsitaadiga

Õhtul koju jõuan, siis tuleb ka minu ja neiu hääl. Ehk ka veel paari sugulase hääle vean ka sisse! ; )

Aga, kas uudis ei võiks olla uudiste rubriigis/hv esilehel? Ma usun, et mingil määral annaks seegi juurde?!
Lihtsalt mõte.. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 08:56:03 vasta tsitaadiga

Oot, aga mis mõte sellel on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:02:30 vasta tsitaadiga

Näidata Eesti taset ? ! icon_rolleyes.gif

Mis mõte on teistel üritustel samahästi?!

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:05:57 vasta tsitaadiga

Ei olegi mõtet imo. Kuna ID kaardi elektrooniliste võimaluste kasutamise tase oli nii madal (vaid iga kümnes on kasutanud) siis üritatakse midagi, ma väga kahtlen, et saadakse 100000 allkirja (ehk siis see hulk, kes on id kaardiga siiamaani tehinguid teinud)
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:11:15 vasta tsitaadiga

teadlikkuse tõstmise kampaania, milles on osavõtu motivatsiooniks kasutatud seda " maailmarekordi" küpsist. sihtrühmaks on inimesed, kellel on kalduvus oma nime seinale kirjutada jms. samamoodi võiks küsida, et mis mõte sul on? vanemad omal ajal eksperimenteerisid veidi sugueluga aga tulemid pange / kõhupeale ei lasknud..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:20:39 vasta tsitaadiga

minul tõesti selliseid kombeid ei ole, et enda nime seinale kirjutada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:26:55 vasta tsitaadiga

Ma kasutan ka ID-kaarti elektrooniliselt aga mingit suvalit dokumeti allkirjastama ei hakka... seega mina sinna häält ei anna... icon_rolleyes.gif
_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 23.05.2008 09:31:15 vasta tsitaadiga

Khm, see on kampaania! Osavõtt ei ole mitte kellegi jaoks kohustuslik, palun mitte läbustada teemas. icon_razz.gif
Ise annan täna hääle. whistle.gif Miski pärast ma ei usu, et saadakse kokku loodetavat 50 000 allkirja. Eks aeg näitab, täna alles teine päev. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 09:35:33 vasta tsitaadiga

just kontoris ilkusime kah, et tegelikult võtsime oma nimele just kuussteist SMS laenu ja vormistasime kinnisvara võõrandamise akte.. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 14:31:41 vasta tsitaadiga

nujaahh...kas keegi juba sertifitseerimis keskusse sisse häkkinud, hetkel annab id kaart panka sisenedes sellise errori icon_eek.gif icon_evil.gif
ID-kaart ei kehti

Sertifitseerimiskeskuse andmetel Teie kasutataval ID-kaardil asuv salajane võti ei kehti! Lisainfot saate Sertifitseerimiskeskuse infotelefonidel 1777 või 677 3377 või aadressilt www.sk.ee

edit. niihh sai sinna helistatud ja pidi olema globaalne probleem, lubati icon_exclaim.gif päeva icon_exclaim.gif jooksul viga likvideerida....eks peab siis kannatama icon_neutral.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 23.05.2008 16:01:24 vasta tsitaadiga

Kampaania on hea, kuid igale suvalisele reklaamile ikka oma allkirja andma ei hakka.
Ja kuna massinas flässi ei tunnistata siis jääb allkirja andmine juba ka sellel põhjusel ära.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 16:43:17 vasta tsitaadiga

Tehtud. Ärge nüüd nii paranoilised ka olge. Vähemalt kinnisvara veel nii võõrandada ei saa, seega sellega pole muret. SMS laenuga võib aga teistmoodi juba olla. Ja muideks allkiri talletatakse ka tulevasteks valimisteks, et Keskerakond ikka kenasti võidaks icon_biggrin.gif.
_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 16:53:58 vasta tsitaadiga

Andsin ka hääle icon_wink.gif Töötas ilusti Kubuntu Linuxi ja Firefox 2.0-ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2008 17:54:12 vasta tsitaadiga

Tehtud.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
note1
Lõuapoolik
Lõuapoolik
note1

liitunud: 02.09.2007




sõnum 23.05.2008 20:08:51 vasta tsitaadiga

Andsin oma hääle. Nüüd pean prügi sorteerima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 24.05.2008 00:11:42 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Andsin ka hääle icon_wink.gif Töötas ilusti Kubuntu Linuxi ja Firefox 2.0-ga thumbs_up.gif


linux + ff3 töötas ka viisakalt, mitte nagu hanzanetis icon_smile.gif

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 00:12:26 vasta tsitaadiga

note1 kirjutas:
Andsin oma hääle. Nüüd pean prügi sorteerima.

et nagu mis mõttes?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 24.05.2008 00:21:10 vasta tsitaadiga

Sai ka allkiri antud, kokku on praeguseks natuke üle 1900 allkirja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 24.05.2008 00:21:42 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
note1 kirjutas:
Andsin oma hääle. Nüüd pean prügi sorteerima.

et nagu mis mõttes?
Loe seda kampaania käigus allkirjastmisel olevat dokumenti. See on pdf failina: SIIN icon_rolleyes.gif Siis saad aru whistle.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 24.05.2008 00:26:02 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
linux + ff3 töötas ka viisakalt, mitte nagu hanzanetis icon_smile.gif
Mul just Hansa.ee töötab kenasti, aga sellel lehel ei õnnestu allkirja anda.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 24.05.2008 02:06:45 vasta tsitaadiga

sama kamm mul, igalpool mujal töötab aga just seal mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2008 09:53:35 vasta tsitaadiga

hääl kirjas!

samas imelik on see, et kui pangas olen saanud firefoxiga makset allkirjastada, siis siin tahab firefox eraldi pluginat icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 24.05.2008 10:11:29 vasta tsitaadiga

Minu ema andis ühe allkirja Firefoxiga ja teise Maxtoniga. Probleeme ei esinenud.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2008 22:01:17 vasta tsitaadiga

+1 allkiri
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 25.05.2008 22:37:49 vasta tsitaadiga

Märkasin täna, et teemakohane reklaam on ka telekasse jõudnud. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ago123
HV vaatleja
ago123

liitunud: 24.09.2005




sõnum 25.05.2008 23:45:55 vasta tsitaadiga

pidi Talleggi munarestidele isegi tulema icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 00:06:26 vasta tsitaadiga

Lisan ka oma allkirja thumbs_up.gif

kahju, et operale pole siiamaani tuge jõudnud...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 00:08:41 vasta tsitaadiga

mul hakkss lõugama,et allkirjastamise plugin on puudu,sinnapaika ka asi jäi.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 26.05.2008 08:25:02 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Minu ema andis ühe allkirja Firefoxiga ja teise Maxtoniga. Probleeme ei esinenud.

Kuidas ühe inimese poolt kahe allkirja andmine täpsemalt välja näeb?

Kui kodulehel olev loendur paika peab, siis ise olin nr 100 icon_razz1.gif
Mobiil-ID õnneks mingit pluginat ei vaja..

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 26.05.2008 08:57:20 vasta tsitaadiga

No ema andis Maxthonis ja mina Firefoxis. Vabandan eksitava väljenduse eest.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 26.05.2008 11:07:46 vasta tsitaadiga

sai kah plugin paigaldatud ja firefox-is allkiri antud,arvata guinessi rekord vast tuleb,saab nina püsti ajada icon_lol.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2008 12:51:21 vasta tsitaadiga

saada mulle see plugina link,ma ei leidnud seda.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  ID kaardiga allkirjastamisega maailmarekordi püstitamine mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.