Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  helpdesk märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 12.03.2003 22:36:02 helpdesk vasta tsitaadiga

kuulake

mnjah helpdeski mina tööle ei lähe

_________________
o
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:37:34 vasta tsitaadiga

Tõesti hea asi. Seega suhtuge mõistvalt helpdeski, kui teinekord sinna helistate. Vaadake, kellega nad peavad jamama.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 12.03.2003 22:49:02 vasta tsitaadiga

Uhhhh... Teeks sellele mehele õlle välja beer_yum.gif
Ennast ajavad mõnikord täitsa teadlikudki inimesed vihale, kes lihtsalt algtõdedega piisavalt kursis ei ole. Aga noh, see oli ikka juba midagi enamat.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:49:52 vasta tsitaadiga

täitsa lõpp. aga mis sa teed, klient on kuningas, internet on massides. mina istuks küll helpdeskis hea meelega. see on maailma lõbusaim töö. saaks mingi raamatu isegi kokku panna "helpdeski parimad palad"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 12.03.2003 22:53:16 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
see on maailma lõbusaim töö

Noo, selle helpdeski mehe sügav ohe juba alguses tõestas minu jaoks igatahes, et lõbus see ei ole. Lausa hulluks võib ju minna. Ning kui siis ei pea vastu ja saadad selle idiootse kliendi sinna ja tänna karvastesse kohtadesse, siis on head aega töö ja elatis. Ja usu mind, töö kaotus ei ole enamasti mingi nali.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:55:30 vasta tsitaadiga

Päris hea thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 12.03.2003 22:56:42 vasta tsitaadiga

See ei ole lihtsalt võimalik!!!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 22:59:21 vasta tsitaadiga

Helpdeskidega on päris palju pulli tegelikult saanud.

Kunagi oli selline juhtum, et naine helistas helpdeski ja küsis mis tal arvutil viga on, et ta installis mingit programmi ( nime ei mälet ) ja oli 4 disketti.
Ja selletas siis, et pani 1- diski sisse ja siis ütles arvuti, et sisestage 2. ... sisestas 2. ja siis tuli kiri ette, et sisestage 3. ... aga kolmas enam ei mahtunud sisse icon_cry.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 23:01:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R, see on eriti vana nali. mul on isegi mingi igivana arvutimaailm kusagil olemas, kus see konkreetne sees on. koos suure hulga teiste sarnaste kildudega. ja artikli pealkiri oligi vist "kolmas ei mahu enam..."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 12.03.2003 23:04:19 vasta tsitaadiga

aga näiteks mina pole kuulnud...
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allakas
HV kasutaja
allakas

liitunud: 31.01.2003




sõnum 12.03.2003 23:08:49 vasta tsitaadiga

Naine oli päris närviline ja pani ikka segast küll.
Helpdeski mees polnud aga ka päris proff, oleks pidanud naise maha rahustama (end muidugi ka) ja siis proovima hästi lihtsas keeles uurida, milles asi

_________________
...ich weiss von nix!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2003 23:31:03 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Taavi_R, see on eriti vana nali. mul on isegi mingi igivana arvutimaailm kusagil olemas, kus see konkreetne sees on. koos suure hulga teiste sarnaste kildudega. ja artikli pealkiri oligi vist "kolmas ei mahu enam..."

Võimalik ... Olen arvutimaailmas uus inimene alles.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 12.03.2003 23:46:14 vasta tsitaadiga

Ma küll ei suudaks töötada seal, kui helistavad sellised inimesed, mine või hulluks icon_confused.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.03.2003 23:54:38 vasta tsitaadiga

jutujätkuks üks lõik ühispanga kleinditeenindusest http://vares.ircnet.ee/eyp_kanaliha.mp3
suht vana nali juba.

_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 12.03.2003 23:54:50 vasta tsitaadiga

uskumatu kannatus peab olema, et helpdeskis töötada.. respect beer_yum.gif
_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 00:01:01 vasta tsitaadiga

ja kusjuures see tädi ytleb, et ta ei ole päris Tallinnast.... mitte et ta ei ole päris kaine. linnuvabrik ei asu tallinnas.
_________________
Hinnavaatlus ei ole koht arvamuse avaldamiseks!
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crash
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 13.03.2003 00:50:31 vasta tsitaadiga

selle helpdeski peale et mis selle muti probleem ikkagi oli uvitav icon_confused.gif ta jagand ju p6hilisematki ja kukub s6imama teisi kohe. kuigi jah oleks mees seal lauas talle lapsetasemel seletand vb oleks ka midagi p22stnud, a qrt kui p2evas tuleb yle 3 sellise k6ne on ikke küll masendav. ja selle eyp kohta et see eit kes vasta v6ttis on ikke paras blondiin icon_razz.gif icon_lol.gif
_________________
parim tegevus unetutel öödel on lambaid ja nende poste lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 13.03.2003 00:54:59 vasta tsitaadiga

Oi, sai üle pika aja kohe mõnusasti naerda icon_biggrin.gif Oleks mina selle mehe asemel old, ma oleks selle muti näo täis sõimand(isegi kui vallandada oleks saand, oleks hea tunne ikkagi olnud icon_smile.gif )
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 13.03.2003 00:58:21 vasta tsitaadiga

muide-need võivad olla ka mingid tynnid.
raadio 2 käib selline saade, kus inimesed yhendadakse kuhugi, kus nad peavad iba ajama.
päril lahedat jama aetakse seal vahel. umbes sama moodi.helistadakse info liinile ja hakatakse haigeid küsimusi esitama.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 01:19:34 vasta tsitaadiga

mul tuleb meelde, kuidas ma yhe tõsisest dumbuserist kooliõpetaja juures käisin, no tegin omad asjad ära, kuid pärast selgus, et ple netiyhendust enam....ok - yks kõne ja tuleb välja, et piirkond hetkel _maas_...läksin minema käskisin homme starman'i (yhenduse pakkujale) helistada, kui miskit ei muutu.
...järgmine päev helistab mulle mingi mees, kes teatab, et tema on tähemehest ja tema ei suuda selle _tädikesega_ asju ajada, kuna too olevat lihtsalt _liiga arvutivõõras...etc_ inimene (ei vaidle vastu, inimese teadmised piirduvad wordi, exceli ja hanza.net'i kasutamisega icon_biggrin.gif - muud ei oska, aga "õpetada" teab küll icon_rolleyes.gif ) ja ei saavat yldse millestki aru, mis tal soovitatakse teha...paluti siis sinna tagasi minna, kuna _mina olevat selle tädikesega hakkama saanud..._ icon_razz.gif
<see nüüd ei pidanud olema kivi mitte kellegi kapsaaeda, vaid näide, et ka tavalised klienditeenindajad ei viitsi selliste inimestega tegeleda, kui on võimalus muud moodi saada icon_razz.gif

...ise kah ei viitsiks, kui selline asi paremini ära elada ei laseks icon_lol.gif

Sõbra naine töötab kah helpdeskis, temalt kah paar head kildu kuulda saanud icon_biggrin.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 01:22:43 vasta tsitaadiga

Kõige huvitavam on, see et naine ei kuule kah õieti... Veateada "Ah, Möh, Mida...?"
Tuleb ingliskeelne tabel ja kõike ette millest ma aru ei sa - ma ei sa Neti minna selline tabel.. <??>
Enamus oleks selle muti maha löönud aga kui ollakse samas olukorrast - no näiteks Arvutipoes siis aga...
Näiteks teemad "Maha K", "Maha Ordi" jne kus räägitakse, et Müüa ei oska teenidada !
Samas need müüjad peavad ka igapäev sellistege tegelema - raudselt raiduma 30 minutit ja seletama, et miks ei sa Duroni panna 478-le jne.

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 01:34:20 vasta tsitaadiga

hih...ei no jah...ausalt öeldes oleks mina visanud hea meelega toru ära aga arvestadese et ta helpdeskis on siis oleks ta vallandatud... Endalegi tuleb nädalas mõni loll kõne ette kui mõni dumbuser jälle abi tahab.... Igastahes külma närvi meie helpdeski inimestele, mina seal olla ei suudaks...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decoy
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 13.03.2003 01:45:58 vasta tsitaadiga

Päris hea huumor kuulata ning kindlasti pole see töö parimate vallast kuid selle eest nad raha saavad ning kui kõik oleks smartuserid icon_exclaim.gif siis poleks helpdeski vaja...inimesed siiski ostavad teenust ning teenusega kaasneb klienditeenindus. Usun et kui ma mootorsae garantiisse viiksin ja ytleksin vihaselt et nüüd on katki, tehke korda siis naerdaks mind seljataga välja et näe a la. "ketiylekandeteinehammasratas oli puruks, debiilik ei tunne yldse asja"...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.03.2003 01:47:04 vasta tsitaadiga

No täiega , see naine on seal ikka täiega ohooo.... no nii dumbjuuserit inimest lausa annab otsida. Võiks isegi öelda, et närvihaige, ma soovitaks sellel naisel üldse minna ja rahusteid endale lasta välja kirjutada. Üldse, ma ei saa aru mida niisugune inimene üldse arvuti ja internetiga teeb. Naine on kusagilt siitkandist kus minagi asun..... AS ALSAR, ma selle firma ülemusena kaaluks ikka tugevalt nii rumala töötaja vallandamist, või siis vähemalt 2 aastaks arvutikursustele saatmist. icon_confused.gif
Huvi pärast otsisin selle firma kohta, telefon on seal igatahse (044)64272 , keegi võiks nalja pärast sinna selle salvestuse saata, siis näeks bossud ka kui rumalad töötajad nad on suutnud endale võtta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 13.03.2003 02:43:58 vasta tsitaadiga

ee. kuidas telefoni numbrile saab salvestusi saata?
annaks siis äkki maili aadresse?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 09:40:56 vasta tsitaadiga

See leht on küll HVst vist juba läbi käinud, aga asi on üsna teemasse. Ja päris hea lugemine. thumbs_up.gif

http://members.iinet.net.au/~bofh/

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 12:37:29 vasta tsitaadiga

Püha Jüri! Mul tuli kohe hirm peale kui mõni selline peaks toru otsa sattuma icon_eek.gif Üldiselt oleks siis parim võimalus toru telefoni kõrvale laua peale panna ja ise rahulikult omi asju teha. Teine võimalus oleks selline: nii kui tädi sõimamist alustab, ütled torru, et väga halvasti kuuleb ja krõbistad paberit telefonitorru, seejärel paned toru rahulikult argile. Ja nii iga kord kui mutt sõimama hakkab. Siis peaks lõpuks kohale jõudma, et sõimamine ei anna absoluutselt mitte midagi, lihtsalt teeb tuju (nii endal kui teistel) sitemaks.

Kusjuures päris naljakas oli, kui alguses sõimati, siis oli mõned sõnad "palun" ja siis sõimati edasi, lahe. Samas ka kurb.

_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AsTeR
HV kasutaja
AsTeR

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.03.2003 14:46:43 vasta tsitaadiga

Kena tropp mutt.See on see kui ei jaga mitte.Sellised võivad päris pinda käia.Ta võiks veidike rahulikum kah olla. icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hatter
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 19:04:23 vasta tsitaadiga

veel üks segane
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 13.03.2003 19:16:05 vasta tsitaadiga

mina küll 350kr ei maksaks sellepärast ,et mingeid ülekandeid teha...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 13.03.2003 19:16:32 vasta tsitaadiga

OMFG

high-q pakutav heldeski töö muutub järjest ebapopulaarsemaks

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 19:22:00 vasta tsitaadiga

Ma ei sa sellest Mobiili pullist aru...
Kui küsid mis number on siis solvad seda häälejärgi väga "noort" neiukest...
Sellele naisele võike endale oma kiunismist kuuldas lasta..

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.03.2003 20:31:37 vasta tsitaadiga

See wav annab põhjuse miks mitte High-Q tööpakkumist vastu võtta icon_smile.gif
Päris õudne töö oleks see ikka. Mina ei saa isegi mõne üksiku idioodiga hakkama.
See helpdesk on ikka päris must töö icon_wink.gif Pakun, et need vaesed mehed ei saa
palka ka eriti selle eest. Igatahes tunnen kaasa neile. Ma parem kaevaks kraavi icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 20:50:48 vasta tsitaadiga

... nu see esimene mutt oli lihtsalt saabas,
aga see viimane icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.03.2003 21:04:47 vasta tsitaadiga

usun, et tõenäoliselt viga oli jällegist tihendis, kes oma rumalust telefonimeestele tahtis kaela määrida. varsti vbolla suunatakse sellised sealt siia foorumisse, või siis zõuni icon_smile.gif

viimati muutis Arvo Cobrietti 13.03.2003 21:05:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 13.03.2003 21:05:34 vasta tsitaadiga

hatter kirjutas:
veel üks segane


Miks segane? Selge see, et sellel inimsel oli probleem. Ennast ajaks ka ikka närvi kui ühendust ei ole. Kliendil ongi õigus küsida kelle poole ta peaks pöörduma, samuti on tal õigus kaevata probleeme ühenduse üle! Ja kui inimsele on tööpäev rikutud ongi tal õigus olla vihane! Helpdesk ei tee tööd ju ka ilma palgata, et neil oleks õigus valide, kellega ja kuidas rääkida. See ongi nende töö ja imho peaks see inimene kes klientide infot ja kõnede salvestusi firmast välja levitab päevapealt kohtukutse kätte ja kingaga persse saama. Usun, et see helpdeski töötaja ei ole oma igatahes kohale sobiv..

Minu arvates ei ole see salvestis naljakas vaid näitab kuidas ET oma klientidesse suhtub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 13.03.2003 21:20:13 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:
Minu arvates ei ole see salvestis naljakas vaid näitab kuidas ET oma klientidesse suhtub.

ega selle kliendi suhtumine ka just kõige parem polnud.. võibolla jah tööpäev rikutud, aga eks neid tuleb veel ja eks ta ole ise ka süüdi, et ta töö ainult internetiühendusest sõltub. alguses tuleb ikka kõik variandid läbi mõelda, näiteks, et mis siis teha, kui internet peaks ära kaduma.
sellise närvihaige peale ei tea küll mis teha, kas nutta icon_cry.gif või naerda icon_lol.gif ja imho klient peaks ka aru saama, et ta pole ainus, kellel abi vaja ja ka suhtumine, et "kui asi ei meeldi, siis kaeban kohtusse" ei vii eriti kaugele
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.03.2003 21:22:13 vasta tsitaadiga

naine on SEGANE!
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2003 21:28:15 vasta tsitaadiga

Tre,

Kui ma neid kahte helisalvestist kuulasin..siis mulle tundub, et mõlema peal on tegu ühe ja sama naisterahvaga..

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.03.2003 21:29:06 vasta tsitaadiga

Einoh, ega mailile annagi, aga lihtsalt... no selline käitumine helpdeski töötaja suhtes ei ole ka aus, tüübid rassivad seal päev läbi, ja siis mingi närviline otsustab kogu oma viha nede peale valada, kui asi avalikuks tuleks, siis ehk järgmine kord mõtleks, enne kui teisi inimesi sõimama hakkab. Saan aru, et iga inimene ei pea arvutist kõike jagama, aga sellist käitumist see ei õigusta. See on helpdeski töötaja ahistamine seal..... samas see sõimaja avaldas kõnes ka oma telefoni numbri, nii et igaühel on võimalus tagasi teha.

viimati muutis plugger 13.03.2003 21:51:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 13.03.2003 21:48:28 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:
...Usun, et see helpdeski töötaja ei ole oma igatahes kohale sobiv..

Minu meelest see töötaja pidas väga hästi vastu ja sobib sinna töötama hästi. Seda küll, et naisel oli põhjust vihane olla, et ei saanud oma tööd teha, aga see läks puhta hulluks ära. Asju saab rahulikumalt ka ajada!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 21:51:53 vasta tsitaadiga

Samas peab helpdesk arvestama ka taoliste inimestega!
Ma kujutan ette, et kui minu ema sinna helistaks, siis ka tema suhtleks sama moodi. Kui inimene ei mõista, milles probleem, siis peab profesionaalne töötaja ta maharahustama ja step by step asja seletama. Töötasin ise 2 aastat klienditeenindajana ja tean, et viisakaks ja naeratava näoga pead sa ka siis jääma, kui sind sõna otseses mõttes läbi sõimatakse, lahtilasta lubatakse jne.

Antud juhul oli mõlemil juhul helpdeski töötajas tunda rahulolematust ja tüdimust. Seda ei tohiks olla kuulda!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin_kivi
HV veteran

liitunud: 04.02.2003




sõnum 13.03.2003 21:56:07 vasta tsitaadiga

Tegelikult on täiesti mõistetav, et sellel teisel naisel lendas
kops üle maksa aga siiski on just tema poolt äärmiselt
suured möödalaskmised suhtlemise koha pealt.
Nagu aru saada oli, oli keegi teine
helpdeski töötaja naisega enne inetult käitunud, kuid kust
võtab naine endale õiguse käega vastu rindu taguda ja
sõimata klienditeenindajat vinniliseks nolgiks?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 21:58:41 vasta tsitaadiga

Ma soovitaks ikkagi eelkõige lugeda neid Topicuid kus tehakse arvuti kauplusi maha ning siis jälle seda.. nii mõnigi hakkab oma sõnu sööma.. Üldiselt jah tuleks aru saada, kui helistada, et ega Help Deckis töötaja ei näri kaabelt läbi või ei seisa seal peal !
Röökimine ja tasakaalu kaotamine näitab inimese madalat intelekti !
To martin_kivi.. Jah ja siis lahterdada veel intelikentseid ja haritud inimesi lahrisse.. ta oleks võinud ise ennst pealt kuulata..

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
collapsed
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 13.03.2003 22:28:39 vasta tsitaadiga

tegelikult kirjutatakse need sonad

intellekt ja
intelligentseid...


mis muttidesse puutub..
raagite et helpdeski mees peab olema moistev.
no, niipalju kui mina motlen, siis voiks klient samuti moistev olla.
mul endal ka monikord piste ahtris kui ei suudeta aidata,
kuid no, ega ma selleparast bravuuritsema ei hakka.
neil daamidele on ikka paris vahe seda moistust jagatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hatter
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 22:41:09 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:

Miks segane? Selge see, et sellel inimsel oli probleem.


probleem ajudega.

"mobiiltelefoni numbrit ma ei ütleks isegi oma emale mitte... see on nii personaalne."
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.03.2003 22:42:31 vasta tsitaadiga

keep everything in private
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2003 23:11:55 vasta tsitaadiga

... te ikka kuulasite korralikult, mida see viimane eit
suust välja ajas ?! Krt, siin pole ju midagi vadrata ET
teeninduskultuurist, eit oli nii pöördes, et ei jaganud
maad ega mütsi välja, ilmselt ülikoolitööga vindi diaba
üle keeranud ja nüüd elas ennast helpteskis välja.
Täiesti lootustu juhtum, sellistega pole muud, kui ära
kuulata ja nentida, et jälle üks võimalik depressioonist
tulenev suitsiid ära hoitud ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 00:04:00 vasta tsitaadiga

see viimane kõne oli küll masendav. igatahes mõlemast on kahju. naisest vaat, et rohkemgi. klienditeenindajale vähemalt makstakse ja närvid on (siis veel olid) tal korras, kui tal oli nii palju kannatust, et see kõne väärikalt lõpuni kuulata.
naisele on kindlasti abi vaja. hirmus mõelda, mis tast saab/on saanud, kui elab koos elukaaslasega kellele ta ei või isegi oma mobla numbrit avaldada või saab kokku oma verejanuliste sõbrannadega.
tõenäoliselt hoitakse teda tulevikus psühhoneuroloogiahaiglas, kus üritab juhtkonda jms kohtusse kaevata.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2003 01:00:32 vasta tsitaadiga

jah...sellest naisest on tõesti kahju, selliseid kusjuures leidubki kõige rohkem millegipärast _haritlaste_ hulgas (endal viimane kogemus yhe inglise keele tõlgiga) .... icon_evil.gif

enivei, see tädi, kes lubab kõik kohtusse kaevata arvatavasti võiks tõesti psyhhoneurosse närve puhkama minna icon_rolleyes.gif - ET klienditeeninduse mees tundub tema kõrval tõesti rahu ise (ok, see tydimuse noot hääles tekiks mulle kah sellise mõttetu jahumise peale icon_neutral.gif), sest kui klienti ei huvita yldse, mida sa talle yritad selgitada, vaid ajab oma yhte ja sama jama, siis mida muud ikka teha, kui oodata ära, kuni klient on end tyhjaks rääkind (no kasvõi sõimanud, kui juhtub selline inimene olema) - endal samasugune kogemus olemas 165'ga - lylitati telefon ilma hoiatamata välja ja siis nõuti veel raha sisse lylitamise eest, toru otsas olev teenindustibin ütles minu umbes 2-3 minuti jutu peale ainult _mhmhh, kaebus on vastu võetud_ - klienditeenindus standareid see just erilistesse kõrgustesse ei vii thumbs_down.gif, kuid vähemalt tydineb klient ise tavaliselt ära icon_razz.gif
klienditeeninduse palgad ei ole küll nii suured, et mina oma närve sinna kunagi rikkuma roniks icon_rolleyes.gif

_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  helpdesk mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.