Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6120 Classic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.07.2007 14:58:08 Nokia 6120 Classic vasta tsitaadiga

The Nokia 6120 Classic (3,5G) is probably the smallest and lightest smartphone in the world.



Sai välja vahetatud oma vana Nokia 6230i vastu. Nädal aega kasutanud juba ja esmamulje väga hea. Aku kestab momendil 3 ööpäeva. Miinuseks oli alguses nupud, mis tundusid väga väikesed, aga see rohkem harjumuse asi.

http://europe.nokia.com/link?cid=PLAIN_TEXT_166767
http://www.gsmarena.com/nokia_6120_classic-1958.php
http://www.youtube.com/watch?v=JGcHVwGNHH4

Hind EMT kliendile: 3990.-
Tavahind: 4490.-

Hind ELISA kliendle: 3599.-
Tavahind: 4199.-

TELE2 ei ole veel müügil.


viimati muutis qrime 15.07.2007 18:29:04, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2007 15:07:18 vasta tsitaadiga

mis nendel nokiatel on et autofookus puudub icon_rolleyes.gif samuti on puudust wifist
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andotoomej
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2007




sõnum 23.07.2007 22:54:37 vasta tsitaadiga

suht thumbs_up.gif telefon peab soetama et oma k700i lahti saada
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo520
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2006




sõnum 29.07.2007 13:27:53 vasta tsitaadiga

endal ka see telefon.
thumbs_up.gif


viimati muutis kristo520 27.11.2007 16:33:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaRtin!
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006




sõnum 01.08.2007 19:17:22 vasta tsitaadiga

Väga hea disaniga telefon. Kõik vajalik olemas.

Peab ära proovima.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 01:06:17 vasta tsitaadiga

Tundub just minu maitsele - suhteliselt väike, funktsionaalne, kiire 3,5G internetiühenduse ja korraliku akuga. Praegune 6233 ei pea kahte tervet päevagi vastu, ükskõik kui vähe ka ei kasutaks icon_neutral.gif
Kuidas tal kõlari heli muusikat kuulates on? 6233'l on see telefoni kohta suurepärane, päris tihti saab kuulatud.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2007 15:24:10 vasta tsitaadiga

peaksid naq hääd olema
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 19:45:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa nüüd aru, osades kohtades kirjas 2.5mm jack, osades 3.5mm jack. Kumb ta siis lõppudelõpuks on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 19:50:27 vasta tsitaadiga

MiXeR, Nokial peaks kõigil olema built-in 2,5mm aga musa telefonidel on kaasas üleminek 3,5mm peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.10.2007 20:50:46 vasta tsitaadiga

2.5mm on jah, ja töötab suvaline 50.- 2.5 -> 3.5 adapter.
Endal ka see telefon ja muusika kõlarist küll suht hea minu kõrvade läbi. Seda isegi kiideti kusagil revjuus.

E: ja veel seda, et valge telefon on suht kenake icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 20:59:32 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
2.5mm on jah, ja töötab suvaline 50.- 2.5 -> 3.5 adapter.
Endal ka see telefon ja muusika kõlarist küll suht hea minu kõrvade läbi. Seda isegi kiideti kusagil revjuus.

E: ja veel seda, et valge telefon on suht kenake icon_smile.gif


Niiet kaasas adapterit pole? Vahet pole eriti tegelt.icon_razz.gif

Üks miinus minu jaoks on näiteks see, et toda pencil (ABC or whatever) klahvi pole. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.10.2007 22:07:13 vasta tsitaadiga

Aga, mis see klahv otseselt tegema peaks.
On mainitud, et see klahv pidavat olema mergetud * alla...
Aga kui teaksin mis see teeb, saaksin ju proovida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2007 22:22:02 vasta tsitaadiga

Teksti saad selectida ja siis copy/paste teha.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 02.10.2007 22:31:53 vasta tsitaadiga

Ja ongi, hoiad * all, saab teksti valida ja siis kopeerida...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 01:33:37 vasta tsitaadiga

Matzz kirjutas:
Ja ongi, hoiad * all, saab teksti valida ja siis kopeerida...

Hm, mina olen jälle lugenud, et pliiatsinuppu asendab # klahv.
Mõlemal on aga kirjutades omad funktsioonid - tärn viib sümbolite juurde, trellidega vahetatakse suuri/väikseid tähti, numbreid, samuti saab sellega T9't sisse ja välja lülitada.
Igaks juhuks küsin, kas tal ikka eestikeelne T9 on? Ilma selleta telefoni ma enam ei osta.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2007 07:36:05 vasta tsitaadiga

.Scorps., tärn viib sümbolite juurde jah, aga all hoides saab seda pencil key'na kasutada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matzz
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003




sõnum 03.10.2007 16:00:46 vasta tsitaadiga

Eestikeelse T9 võib juba pea-aegu igast uuemast telefonist leida minuarust. Aga kindluse mõttes, jah... sellel on olemas eestikeelne T9.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2007 01:58:42 vasta tsitaadiga

Kahju, et telefonil infrapuna puudub. Vahel tuleb ikka vahetada andmeid vanemate telefonidega, millel muud liidest pole. Pealegi on see visiitkaartide ja väikeste failide saatmiseks kiireim võimalus (Bluetoothil kulub aega seadme otsimiseks). Ja veel - Symbianile on saadaval programme, mis võimaldavad kasutada telefoni telekapuldi asemel. Bluetoothiga aga iga telekat naljalt ei juhi...
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jamaica2
HV vaatleja
Jamaica2

liitunud: 29.12.2004




sõnum 22.10.2007 21:32:18 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas sellelt telefonilt korpust ära võtta? icon_rolleyes.gif
_________________
Kas võtad elult kõik,mis võtta annab?
M: Mio moov 200 gps seade - lääne euroopa kaardid - 6 kuud vana - 1200.-
M: Tomtom bluetooth gps seade - 1 aasta vana - kõik asjad mis poest - 800.-
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2007




sõnum 22.10.2007 23:17:35 vasta tsitaadiga

Olen siis saand ka selle telefoni omanikusk, esmamulje hää, aga on ka omad miinused, selle nupud kuidagi ebamugavad, pikkaajalisel kasutusel hakab käsi valutama (ebamugavust tekitav)
Ja see mini USB pesa on paljas, see tähendab ilma katteta (kummist), tulevikus kaldun arvama, et hakkab tolm sinna kogunema.



Jamaica2 kirjutas:
Keegi teab kuidas sellelt telefonilt korpust ära võtta? icon_rolleyes.gif


Arvan, et sellel ei saagi korpust eemaldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2007 01:38:05 vasta tsitaadiga

Dirty kirjutas:
Jamaica2 kirjutas:
Keegi teab kuidas sellelt telefonilt korpust ära võtta? icon_rolleyes.gif


Arvan, et sellel ei saagi korpust eemaldada.

Torx T6 kruvikeeraja abiga kindlasti saab. Tuleb kruvid lahti keerata.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jamaica2
HV vaatleja
Jamaica2

liitunud: 29.12.2004




sõnum 25.10.2007 23:28:09 vasta tsitaadiga

Selles ongi probleem, et kruvisid pole.
_________________
Kas võtad elult kõik,mis võtta annab?
M: Mio moov 200 gps seade - lääne euroopa kaardid - 6 kuud vana - 1200.-
M: Tomtom bluetooth gps seade - 1 aasta vana - kõik asjad mis poest - 800.-
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2007 20:11:09 vasta tsitaadiga

Jamaica2 kirjutas:
Selles ongi probleem, et kruvisid pole.

Siis tuleb enne esipaneel lahti kangutada. Kuidas seda teha, näitab see video.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 19:26:15 vasta tsitaadiga

Sai ka telefon ära ostetud. Esmamulje on küll väga thumbs_up.gif. Hiljem pajatan rohkem.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelk
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2007




sõnum 13.11.2007 11:21:39 vasta tsitaadiga

milline tasuta msn programm sellel telefonil kõige paremini töötab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2007 17:13:03 vasta tsitaadiga

Ise kasutan agile messengeri, sai paar korda käidud ka online ja väga mugav oli. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanelk
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2007




sõnum 14.11.2007 12:46:19 vasta tsitaadiga

agile messenger ju tasuline, tahaks tasuta rakendust mingit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2007 02:18:45 vasta tsitaadiga

6233 peal kasutan Moranget. Tegu on Java rakendusega ja seda ei oska öelda, kas Symbiani omade hulgast talle mugavuse poolest vastast ka leidub, aga väga hea on ta kindlasti. Soovitan proovida.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuhtfe
HV kasutaja
kuhtfe

liitunud: 20.11.2005




sõnum 04.02.2008 16:46:22 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et sellel telefonil on see Ellen tekstilugeja .. keegi teab kas ja kust saaks mingeid muidu vennikesi sinna rääkima ? Kas kaamera välku taskulambina saab kasutada ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 09:12:48 vasta tsitaadiga

Noh minu 6120 läks juba garantiisse. icon_biggrin.gif Keskmine see neljas suunas liikuv klahv läks katki, täpsemalt paremale ja vasakule tulid praod sisse ja läks pooleks. Ei jõua kohale kuidas see saab katki minna. icon_confused.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuhtfe
HV kasutaja
kuhtfe

liitunud: 20.11.2005




sõnum 07.02.2008 21:09:54 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Noh minu 6120 läks juba garantiisse. icon_biggrin.gif Keskmine see neljas suunas liikuv klahv läks katki, täpsemalt paremale ja vasakule tulid praod sisse ja läks pooleks. Ei jõua kohale kuidas see saab katki minna. icon_confused.gif


ju siis mingi praak jupp satuus just sulle icon_biggrin.gif mul endal on see nupp just ainuke mis koorub icon_biggrin.gif see kuradi hõbedane kraam mis seal on tuleb maha ...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristo520
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2006




sõnum 07.02.2008 21:51:57 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Noh minu 6120 läks juba garantiisse. icon_biggrin.gif Keskmine see neljas suunas liikuv klahv läks katki, täpsemalt paremale ja vasakule tulid praod sisse ja läks pooleks. Ei jõua kohale kuidas see saab katki minna. icon_confused.gif


Endal sama teema. icon_confused.gif Läheb see klahv siis ilusti garantii alla?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 07.02.2008 22:29:39 vasta tsitaadiga

kuidas tal selle muusikaga on?
kas on ikka hea kvaliteediga:D

_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuhtfe
HV kasutaja
kuhtfe

liitunud: 20.11.2005




sõnum 09.02.2008 00:55:33 vasta tsitaadiga

jaNary kirjutas:
kuidas tal selle muusikaga on?
kas on ikka hea kvaliteediga:D

muidugi oleneb mis kvaliteediga tümmi peale lased sinna icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 15.02.2008 23:16:58 vasta tsitaadiga

aga siis nüüd selline probleem et ostsin ära telefoni ja mäluka aga kui panen mäluka sisse siis ütleb et mälukas riknenud icon_smile.gif
_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2008 00:12:43 vasta tsitaadiga

Tee format mälukaardile.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 18.02.2008 17:51:25 vasta tsitaadiga

ei lase formatit teha ütleb et mälukaarti kasutab mingi teine rakendus icon_smile.gif
ja siis saab veel vaadata mingit abi ja seal ütleb et kas mälukas ei sobi (aga see täpselt see mis vaja) ja siiis veel et failisüsteem rikutud icon_smile.gif
kas keegi oskaks öelda mida teha icon_rolleyes.gif

_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 18:16:49 vasta tsitaadiga

Proovi mõnes teises telefonis.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 18.02.2008 18:22:44 vasta tsitaadiga

aga teistes töötab aga mul ei tööta.
_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 18:48:12 vasta tsitaadiga

Mis mälukaardiga tegu on siis? Kui suur, mis firma?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 18.02.2008 22:52:05 vasta tsitaadiga

mälukaart micro SD 2GB suur ja firma siis mingi silicon power
_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 01:06:56 vasta tsitaadiga

Imelik, mul 2GB mälukaart töötas küll ilusti.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 19.02.2008 18:49:03 vasta tsitaadiga

no ongi kõigil töötab ja mul ei tööta icon_sad.gif
see ajab ikka väga närvi kas keegi ei oska öelda mis viga icon_smile.gif

_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 10:21:12 vasta tsitaadiga

jaNary, kaardilugeja ja arvuti abiga oled formateerida proovinud?
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaNary
HV vaatleja
jaNary

liitunud: 17.08.2007




sõnum 20.02.2008 17:39:21 vasta tsitaadiga

olemas ka see võimalus ja ka proovitud aga arvuti ei leia siis ülesse seda mälukat icon_smile.gif
_________________
hea günekoloog oled ikka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 17:55:16 vasta tsitaadiga

No siis selgelt mäluka viga. Vii tagasi ja osta miski korralikum.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulac
HV kasutaja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 20.02.2008 23:21:23 vasta tsitaadiga

Olen täheldanud telefoni puhul sellist kala, et kõne ajal kipub kuumaks minema .. mitte kõrvetama .. kuid juba nii soojaks et on suisa ebameeldiv vastu kõrva teda hoida.

Inglise keelt kõnelevad inimesed samuti selle üle kurdavad .. kuidas on olukord meil? ja tea mida selle vastu garantiis tehakse?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 17:23:48 vasta tsitaadiga

uuest tarkvarast pole midagi kuulda?
mul ikka see jama, et kui äratust L, P tööle ei jäta siis kuupäev ennast ei uuenda.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 23.02.2008 00:48:55 vasta tsitaadiga

on kellelgi infot, kas selle telefoni sees 8GB SD (HC loomulikult) kaart võiks toimida ?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 01:06:37 vasta tsitaadiga

kpihus, no väike google ja...

http://www.3g.co.uk/3GForum/showthread.php?t=71171

Selle põhjal nagu saaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6120 Classic mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.