|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
15.07.2007 15:07:18
|
|
|
mis nendel nokiatel on et autofookus puudub samuti on puudust wifist
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andotoomej
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2007
|
23.07.2007 22:54:37
|
|
|
suht telefon peab soetama et oma k700i lahti saada
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo520
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2006
|
29.07.2007 13:27:53
|
|
|
endal ka see telefon.
viimati muutis kristo520 27.11.2007 16:33:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaRtin!
HV kasutaja
liitunud: 05.05.2006
|
01.08.2007 19:17:22
|
|
|
Väga hea disaniga telefon. Kõik vajalik olemas.
Peab ära proovima.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.10.2007 01:06:17
|
|
|
Tundub just minu maitsele - suhteliselt väike, funktsionaalne, kiire 3,5G internetiühenduse ja korraliku akuga. Praegune 6233 ei pea kahte tervet päevagi vastu, ükskõik kui vähe ka ei kasutaks
Kuidas tal kõlari heli muusikat kuulates on? 6233'l on see telefoni kohta suurepärane, päris tihti saab kuulatud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
01.10.2007 15:24:10
|
|
|
| peaksid naq hääd olema
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.10.2007 19:45:42
|
|
|
Ma ei saa nüüd aru, osades kohtades kirjas 2.5mm jack, osades 3.5mm jack. Kumb ta siis lõppudelõpuks on?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.10.2007 19:50:27
|
|
|
MiXeR, Nokial peaks kõigil olema built-in 2,5mm aga musa telefonidel on kaasas üleminek 3,5mm peale
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
02.10.2007 20:50:46
|
|
|
2.5mm on jah, ja töötab suvaline 50.- 2.5 -> 3.5 adapter.
Endal ka see telefon ja muusika kõlarist küll suht hea minu kõrvade läbi. Seda isegi kiideti kusagil revjuus.
E: ja veel seda, et valge telefon on suht kenake
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.10.2007 20:59:32
|
|
|
| Matzz kirjutas: |
2.5mm on jah, ja töötab suvaline 50.- 2.5 -> 3.5 adapter.
Endal ka see telefon ja muusika kõlarist küll suht hea minu kõrvade läbi. Seda isegi kiideti kusagil revjuus.
E: ja veel seda, et valge telefon on suht kenake  |
Niiet kaasas adapterit pole? Vahet pole eriti tegelt.
Üks miinus minu jaoks on näiteks see, et toda pencil (ABC or whatever) klahvi pole.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
02.10.2007 22:07:13
|
|
|
Aga, mis see klahv otseselt tegema peaks.
On mainitud, et see klahv pidavat olema mergetud * alla...
Aga kui teaksin mis see teeb, saaksin ju proovida.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.10.2007 22:22:02
|
|
|
| Teksti saad selectida ja siis copy/paste teha.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
02.10.2007 22:31:53
|
|
|
| Ja ongi, hoiad * all, saab teksti valida ja siis kopeerida...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
03.10.2007 01:33:37
|
|
|
| Matzz kirjutas: |
| Ja ongi, hoiad * all, saab teksti valida ja siis kopeerida... |
Hm, mina olen jälle lugenud, et pliiatsinuppu asendab # klahv.
Mõlemal on aga kirjutades omad funktsioonid - tärn viib sümbolite juurde, trellidega vahetatakse suuri/väikseid tähti, numbreid, samuti saab sellega T9't sisse ja välja lülitada.
Igaks juhuks küsin, kas tal ikka eestikeelne T9 on? Ilma selleta telefoni ma enam ei osta.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.10.2007 07:36:05
|
|
|
| .Scorps., tärn viib sümbolite juurde jah, aga all hoides saab seda pencil key'na kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matzz
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
03.10.2007 16:00:46
|
|
|
| Eestikeelse T9 võib juba pea-aegu igast uuemast telefonist leida minuarust. Aga kindluse mõttes, jah... sellel on olemas eestikeelne T9.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.10.2007 01:58:42
|
|
|
Kahju, et telefonil infrapuna puudub. Vahel tuleb ikka vahetada andmeid vanemate telefonidega, millel muud liidest pole. Pealegi on see visiitkaartide ja väikeste failide saatmiseks kiireim võimalus (Bluetoothil kulub aega seadme otsimiseks). Ja veel - Symbianile on saadaval programme, mis võimaldavad kasutada telefoni telekapuldi asemel. Bluetoothiga aga iga telekat naljalt ei juhi...
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jamaica2
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004
|
22.10.2007 21:32:18
|
|
|
Keegi teab kuidas sellelt telefonilt korpust ära võtta?
_________________ Kas võtad elult kõik,mis võtta annab?
M: Mio moov 200 gps seade - lääne euroopa kaardid - 6 kuud vana - 1200.-
M: Tomtom bluetooth gps seade - 1 aasta vana - kõik asjad mis poest - 800.- |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2007
|
22.10.2007 23:17:35
|
|
|
Olen siis saand ka selle telefoni omanikusk, esmamulje hää, aga on ka omad miinused, selle nupud kuidagi ebamugavad, pikkaajalisel kasutusel hakab käsi valutama (ebamugavust tekitav)
Ja see mini USB pesa on paljas, see tähendab ilma katteta (kummist), tulevikus kaldun arvama, et hakkab tolm sinna kogunema.
| Jamaica2 kirjutas: |
Keegi teab kuidas sellelt telefonilt korpust ära võtta?  |
Arvan, et sellel ei saagi korpust eemaldada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.10.2007 01:38:05
|
|
|
| Dirty kirjutas: |
| Jamaica2 kirjutas: |
Keegi teab kuidas sellelt telefonilt korpust ära võtta?  |
Arvan, et sellel ei saagi korpust eemaldada. |
Torx T6 kruvikeeraja abiga kindlasti saab. Tuleb kruvid lahti keerata.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jamaica2
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2004
|
25.10.2007 23:28:09
|
|
|
Selles ongi probleem, et kruvisid pole.
_________________ Kas võtad elult kõik,mis võtta annab?
M: Mio moov 200 gps seade - lääne euroopa kaardid - 6 kuud vana - 1200.-
M: Tomtom bluetooth gps seade - 1 aasta vana - kõik asjad mis poest - 800.- |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
27.10.2007 20:11:09
|
|
|
| Jamaica2 kirjutas: |
| Selles ongi probleem, et kruvisid pole. |
Siis tuleb enne esipaneel lahti kangutada. Kuidas seda teha, näitab see video.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.11.2007 19:26:15
|
|
|
Sai ka telefon ära ostetud. Esmamulje on küll väga . Hiljem pajatan rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelk
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2007
|
13.11.2007 11:21:39
|
|
|
| milline tasuta msn programm sellel telefonil kõige paremini töötab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
13.11.2007 17:13:03
|
|
|
Ise kasutan agile messengeri, sai paar korda käidud ka online ja väga mugav oli.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanelk
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2007
|
14.11.2007 12:46:19
|
|
|
| agile messenger ju tasuline, tahaks tasuta rakendust mingit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.11.2007 02:18:45
|
|
|
6233 peal kasutan Moranget. Tegu on Java rakendusega ja seda ei oska öelda, kas Symbiani omade hulgast talle mugavuse poolest vastast ka leidub, aga väga hea on ta kindlasti. Soovitan proovida.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuhtfe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2005
|
04.02.2008 16:46:22
|
|
|
| Selline küsimus et sellel telefonil on see Ellen tekstilugeja .. keegi teab kas ja kust saaks mingeid muidu vennikesi sinna rääkima ? Kas kaamera välku taskulambina saab kasutada ?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.02.2008 09:12:48
|
|
|
Noh minu 6120 läks juba garantiisse. Keskmine see neljas suunas liikuv klahv läks katki, täpsemalt paremale ja vasakule tulid praod sisse ja läks pooleks. Ei jõua kohale kuidas see saab katki minna.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuhtfe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2005
|
07.02.2008 21:09:54
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Noh minu 6120 läks juba garantiisse. Keskmine see neljas suunas liikuv klahv läks katki, täpsemalt paremale ja vasakule tulid praod sisse ja läks pooleks. Ei jõua kohale kuidas see saab katki minna.  |
ju siis mingi praak jupp satuus just sulle mul endal on see nupp just ainuke mis koorub see kuradi hõbedane kraam mis seal on tuleb maha ...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristo520
HV kasutaja
liitunud: 06.07.2006
|
07.02.2008 21:51:57
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
Noh minu 6120 läks juba garantiisse. Keskmine see neljas suunas liikuv klahv läks katki, täpsemalt paremale ja vasakule tulid praod sisse ja läks pooleks. Ei jõua kohale kuidas see saab katki minna.  |
Endal sama teema. Läheb see klahv siis ilusti garantii alla?
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
07.02.2008 22:29:39
|
|
|
kuidas tal selle muusikaga on?
kas on ikka hea kvaliteediga:D
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuhtfe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2005
|
09.02.2008 00:55:33
|
|
|
| jaNary kirjutas: |
kuidas tal selle muusikaga on?
kas on ikka hea kvaliteediga:D |
muidugi oleneb mis kvaliteediga tümmi peale lased sinna
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
15.02.2008 23:16:58
|
|
|
aga siis nüüd selline probleem et ostsin ära telefoni ja mäluka aga kui panen mäluka sisse siis ütleb et mälukas riknenud
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
16.02.2008 00:12:43
|
|
|
| Tee format mälukaardile.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
18.02.2008 17:51:25
|
|
|
ei lase formatit teha ütleb et mälukaarti kasutab mingi teine rakendus
ja siis saab veel vaadata mingit abi ja seal ütleb et kas mälukas ei sobi (aga see täpselt see mis vaja) ja siiis veel et failisüsteem rikutud
kas keegi oskaks öelda mida teha
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
18.02.2008 18:16:49
|
|
|
| Proovi mõnes teises telefonis.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
18.02.2008 18:22:44
|
|
|
aga teistes töötab aga mul ei tööta.
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
18.02.2008 18:48:12
|
|
|
| Mis mälukaardiga tegu on siis? Kui suur, mis firma?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
18.02.2008 22:52:05
|
|
|
mälukaart micro SD 2GB suur ja firma siis mingi silicon power
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
19.02.2008 01:06:56
|
|
|
| Imelik, mul 2GB mälukaart töötas küll ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
19.02.2008 18:49:03
|
|
|
no ongi kõigil töötab ja mul ei tööta
see ajab ikka väga närvi kas keegi ei oska öelda mis viga
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
20.02.2008 10:21:12
|
|
|
jaNary, kaardilugeja ja arvuti abiga oled formateerida proovinud?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaNary
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007
|
20.02.2008 17:39:21
|
|
|
olemas ka see võimalus ja ka proovitud aga arvuti ei leia siis ülesse seda mälukat
_________________ hea günekoloog oled ikka |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
20.02.2008 17:55:16
|
|
|
| No siis selgelt mäluka viga. Vii tagasi ja osta miski korralikum.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulac
HV kasutaja
liitunud: 28.12.2004
|
20.02.2008 23:21:23
|
|
|
Olen täheldanud telefoni puhul sellist kala, et kõne ajal kipub kuumaks minema .. mitte kõrvetama .. kuid juba nii soojaks et on suisa ebameeldiv vastu kõrva teda hoida.
Inglise keelt kõnelevad inimesed samuti selle üle kurdavad .. kuidas on olukord meil? ja tea mida selle vastu garantiis tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
21.02.2008 17:23:48
|
|
|
uuest tarkvarast pole midagi kuulda?
mul ikka see jama, et kui äratust L, P tööle ei jäta siis kuupäev ennast ei uuenda.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
23.02.2008 00:48:55
|
|
|
| on kellelgi infot, kas selle telefoni sees 8GB SD (HC loomulikult) kaart võiks toimida ?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|