|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas arvuti on ajaraiskaja? |
| Jah |
|
35% |
[ 55 ] |
| Ei |
|
64% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 153 |
|
| autor |
|
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
20.02.2003 18:34:41
Kas arvuti on ajaraiskamine??? |
|
|
Kuidas teile tundub, kas arvuti segab teie igapäevast elu? Mul naine kodus kisendab, et arvuti tuleb majast välja visata. Pidi ainult ajaraiskamine olema?
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
viimati muutis kotkas1000 20.02.2003 19:10:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2003 18:39:07
|
|
|
Aja raiskamine küll pole. Ma saaks aru, et suvel saab midagi muud väljas teha aga talvek ei aja midagi välja ja TV'd ma ikka ei hakka vaatama või mingit kooli kohustuslikku kirjandust lugema. Aja raiskamine ei ole kindlasti arvuti. Võibolla natuke koolitööde tegemist segab, et unustad ennast arvuti taga. Arvuti - see on ju arendav asi. Mul ka ema/isa riidlevad, et kas sa midagi muud ka teed peale arvuti taga olemise. Vat ei tea ... Kui ma oleks nt kellegi ema/naine ja minu poeg/mees on arvuti taga päev/öö -läbi. Mingil moel hakkab jah pinda käima ...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
20.02.2003 18:41:11
|
|
|
arvuti ongi meie igapäevane elu
arvuti ülisuurest kasulikkusest ja üldharivast funktsioonist rääkis juba Lenin
oleneb muidugi, mida sa teed arvutiga
isiklik arvamus:suuremalt jaolt muidugi on ajaraiskamine, aga tahtejõud on nõrgavõitu, samas laiskus suur
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
20.02.2003 18:44:13
|
|
|
| Ajaraiskamine on rohkem TV kui arvuti. Arvuti ju arendab- interaktiivne! TV aga passiivne- ise mõjutada ei saa (kanalite vahetamine pole mõjutamine)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
20.02.2003 18:45:07
|
|
|
mul ka naine kogu aeg õiendab. kutsub arvutit armukeseks. nüüd leidis endale ka hobi ja rahunes maha. pani monitori peale oma pildi, et ma teda ära ei unustaks.ek ma 1000x selle arvutiga ka tema tööd kergendanud ka olen.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
20.02.2003 18:48:27
|
|
|
| rõhutan ikka ja jälle: parem arvuti taga kui nuka taga nuusutamas
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
20.02.2003 18:55:14
|
|
|
kas just aja raikamine
aga kui naitex hakka arvutit pidudele, naistele vms eelistama, siis on jama
naitex tana olei kova sonavahetus isaga, et ma ei opi arvuti perast yldse enam koduseid asju(enne arvutit ka ei oppinud) ja tahab nüüd netti valja votta...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
20.02.2003 19:01:15
|
|
|
| Küüle tead segab küll elu jah, ma olen kella 8.30- 16:00 arvuti taga ja siis kell 18:00- 24:00.. see võtab ikka ajud pehmeks küll... ja oleks veel, et niisama surfamise pärast.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
20.02.2003 19:04:22
|
|
|
/me on 15.00-19.00 arvutitaga.(siis teen spoti BMX) siis naasen kl 20.15 ja olen kl 7.00ni. siis väike uinak söök ja tagasi. kui und pole siis olen isegi käbem tagasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2003 19:08:13
|
|
|
Arvuti teeb laisaks Õppida jahh enam ei viitsi nii palju kui kunagi ...
To:Panic - Sõidad ka bmx´i ve ? Tule äkki jutukasse.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
20.02.2003 19:19:41
|
|
|
ja mis koige hullem
arvuti taga kaua istudes tuleb masendus peale
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2003 19:23:40
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
ja mis koige hullem
arvuti taga kaua istudes tuleb masendus peale |
Hehh ... Kuidas ? Mul küll ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
20.02.2003 19:24:47
|
|
|
| mul tuleb pärast masendus, istun ära ja pärast hakkan mõtlema, mida tarka ma oleks võinud selle ajaga teha....
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2003 19:27:18
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| mul tuleb pärast masendus, istun ära ja pärast hakkan mõtlema, mida tarka ma oleks võinud selle ajaga teha.... |
Nii võibolla tuleb. Aga talvel, mis ma teeks peale arvuti ? Kelgutama ma ikka ei lähe ... Suvel jah ma pakun, et minu arvuti kasutamise protsent langeb vähemalt 50% võrra. Suvel pakun on rohkem midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allakas
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2003
|
20.02.2003 19:29:59
|
|
|
Mul tulevad süümekad, kui olen aja (mis oleks pidanud õppimise peale kulutama) arvuti taga ära raisanud.
Aga näed kohe mitte ei saa ilma.
_________________ ...ich weiss von nix! |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
20.02.2003 19:31:41
|
|
|
ma käisin kelgutamas nostalgia mõttes läinud reedel! sai sõpradega mõned võetud ja kilekoti peal miskist mäest allalastud.
Selgus paar asja:
1)kui ma varases nooruses sellega veel tegelesin, olid mäed kõrgemad, või vähemalt tundusid kõrgemad...
2)pepul hakkas kilekoti peal külm + ma sain valusa kurgu järgmiseks hommikuks...
3)peale paari korda hakkas igav, vanadel headel aegadel sai ikka tundideviisi sõidetud....
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
20.02.2003 19:31:48
|
|
|
| rõhutan ikka ja jälle: parem arvuti taga kui nurga taga suusatamas
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
20.02.2003 19:33:50
|
|
|
No mis teemal nüüd nämmutatakse?
Krt. ma ei saaks midagi praktiliselt teha, kui arvutit poleks. Lõputööd ka nagu käsitsi kirjutatult enam vastu ei võeta.
Koolis kõik asjad tarvis arvutis teha. Pluss muud tegemised, millele aitab net kaasa.
Arulage teema, mille üle siin üldse arutada?
Kui inimene vajab arvutit oma igapäevastes tegemistes (üliõpilased kuuluvad ka sinna alla), siis pole tegu ajaraiskamisega.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
N/A
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
20.02.2003 19:46:22
|
|
|
| Trainspotting kirjutas: |
No mis teemal nüüd nämmutatakse?
Krt. ma ei saaks midagi praktiliselt teha, kui arvutit poleks. Lõputööd ka nagu käsitsi kirjutatult enam vastu ei võeta.
Koolis kõik asjad tarvis arvutis teha. Pluss muud tegemised, millele aitab net kaasa.
Arulage teema, mille üle siin üldse arutada?
Kui inimene vajab arvutit oma igapäevastes tegemistes (üliõpilased kuuluvad ka sinna alla), siis pole tegu ajaraiskamisega. |
jah, pigem käib närvidele see, et on ka igasuguseid mõttetuid asju, mida ei saa arvuti tagant korda ajada...
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.02.2003 19:59:53
|
|
|
... aega saab raisata igat moodi, mis see arvuti taga aja raiskamine siis nii erilist on ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
20.02.2003 20:03:48
|
|
|
Sõltub sellest, mis ja kelle aspektist vaadata.
Omal on küll seoses raalinduse tekkimisega muud hobid tahaplaanile jäänud.
Kes aga konkreetselt mingit tööd sellega teeb, siis on see küsimus kohatu.
Pigem küsisksin nii, et kas HV on aja raiskamine?
Vähemalt sellisel moel, nagu mina siin figureerin(haiglaselt, igal võimalikul hetkel).
Ainult arvutiga ei raiskaks ma aega kunagi, sest mänge ma ei mängi ja filme-musa ka raaliga ei praktiseeri...
Aga see HV, kurivaim
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
20.02.2003 20:07:28
|
|
|
Mul sisuliselt sama probleem, mis Hiiul
Krt. HV kisub tegemistest eemale. Isegi telekat ei viitsi vaadata
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.02.2003 20:34:17
|
|
|
arvuti iseenesest ei saagi kuidagi olla ajaraiskamine, aga see on rohkem tähenärimine. ok, kas arvuti taga istumine on ajaraiskamine?
kuidas võtta, mõne inimese töö on selline, et ta peabki kogu päeva pc taga veetma. sis võiks ju öelda, et igasugune tööl käimine on ajaraiskamine?! kuigi õigem nimetus sellele oleks raha teenimine ehk;)
ok, ise ei ole küll töö tõttu arvuti taga(veel), kuid suurem osa minu senistest rahateenimistest, on need sis millised on, on siiski arvuti taga istumise tulemus.
ühesõnaga, võib öelda, et arvuti harib või õpetab, oleneb muidugi, kuidas seda kasutada.
IMO on arvuti nagu üks massiivne meelelahtuskeskus, peale nende muude funktsioonide, mis tal on. Ma vaatan filme arvutist, ma kuulan muusikat suuresti arvutist, from time to time ma mängin arvutiga, ma suhtlen inimestega arvuit kaudu (tavapärasel viisil muidugi ka:).
See jutt, et arvuti on ajaraiskamine, on minu arvates ajast ja arust, puhas jura! suurem osa inimesi, kes seda räägivad, teavad arvutit anyway kui mingit karpi, mis näitab sulle 3 erinevat värvilist pilti ja lisaks saab hyppava konnaga mängida Need inimesed üldiselt ei saa aru, et arvuti on kogu inimkonna tulevik ja suurem osa asju koonduvad vaixelt just sellesse karpi.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
20.02.2003 20:34:26
|
|
|
Mul üks sõber väitis, et see ei too ju mulle mingit raha sisse, niisiis ajaraiskaja. Ei osanudki talle mingit asjalikku vastuväidet öelda.
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
20.02.2003 20:37:11
|
|
|
| ütle talle et raha pole ainus oluline asi elus...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.02.2003 21:12:32
|
|
|
noh ei tea, minule on see sisse toonud ikka päris kenasti, juba praegu. aga ma arvan või vähemalt loodan, et põhilised sissetulekud seoses minu teadmistega eriti riistvara puhul on alles tulemas.
selle asja peale, mis kellegi sõber siin oli öelnud, et ei too raha sisse, järelikult ajaraiskmaine, tekib küll kysimus, et huvitav, kas too tyyp teenib suurema osa ajast raha midagi tehes?
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
20.02.2003 21:16:29
|
|
|
| tsitaat: |
arvuti on kogu inimkonna tulevik
|
ja ilmselt ka hukatus...
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
20.02.2003 21:17:15
|
|
|
dvd vader ja DigeBeni on kahepeale asja ilusasti kokku võtnud
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.02.2003 22:05:18
|
|
|
hukatus tuleb ühel või teisel moel anywayz! õnnex olen mina sellex ajax juba surnud (ma arvan), kas pole tore filosoofia
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
20.02.2003 22:09:44
|
|
|
minu filososoofia siiski on:
ensiin+tikud=tuli
ehk siis koik elux vajalik
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuurik
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2003
|
20.02.2003 22:16:51
|
|
|
eks ta nendele ikka midagi sisse toob kes html-e teevad mingisugustele firmahakatistele
ning kujutage ette palju veel pornoleht pappi sisse toob? Lisaks on muidugi hulka töökohti kus arvutikasutamis oskuseta midagi pole teha. Mul esimene raha juba teenitud...
_________________ Kord tuleb tuul ja avab need väravad,
kord tuleb vihm ja peseb verest need tänavad |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
20.02.2003 22:20:27
|
|
|
| tsitaat: |
Mul esimene raha juba teenitud...
|
Kas pr0noga?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel131
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2002
|
20.02.2003 22:20:53
|
|
|
Üldjuhul ta ikka ajaraisk ei ole. Ainuke jama on see, et arvuti taha istud, siis ongi päev möödas ja silmad valusad. Eriti kui pead mingit vana kasti vahtima, millel on 85 Hz. Aga jah kohustusliku kirjanduse lugemise asemel igatahes arvuti taga. Vanasti sai palju mängitud ja tundus, et arvuti oligi vaid mänguasi, nüüd on aga nett ja HV kust elutarkust saab. Mõelge parem, mis te teeksite kui netti poleks?????
viimati muutis tanel131 20.02.2003 22:21:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
20.02.2003 22:21:13
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| mul tuleb pärast masendus, istun ära ja pärast hakkan mõtlema, mida tarka ma oleks võinud selle ajaga teha.... |
mul on täpselt sama moodi
A nuh see on nagu pohmakaga...kui on süümekad arvuti pärast siis mine uuesti arvutisse ja kõik OK jälle
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronley
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2002
|
20.02.2003 22:31:01
|
|
|
| tsitaat: |
A nuh see on nagu pohmakaga...kui on süümekad arvuti pärast siis mine uuesti arvutisse ja kõik OK jälle
|
Kuldsed sõnad.
_________________ Jumal annab, maksuamet võtab. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2003 22:58:59
|
|
|
Loomulikult saab tänu arvutile teenid. Isegi ma olen teeninud päris kena summa
viimati muutis Taavi_R 20.02.2003 23:19:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
20.02.2003 23:11:14
|
|
|
| kas legaalsel teel?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2003 23:19:36
|
|
|
| Ei ... Ärge mõelge, et ma mingi kõrvetan plaate ja müüne :S
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
20.02.2003 23:27:48
|
|
|
Ei ütlex et arvuti raiskab aega. Kes veedab aega baaris, kes loeb raamatut, kes hoiab last, kes teeb midagi muud...Kui koolist tulen on viimane asi õppimine või üldse mingi tegevus kus tuleb ajusid pingutada. Istun arvuti taha ja lahutan meelt . Minu jaoks kõige suurem ja parem meelelahutaja. Kuid ei saa ka ilma sõpradeta, peoõhtuteta ja muude sellistega (neid tuleb ka ju teha, muidu liigagi igav).
Kuid mõtelge: Kui sa tegeled(mängid, töötad, surfad jne.) arvutiga pea hommikust õhtuni päev-päevalt rikub see tervist(kui palju või vähe, seda ma ei tea), kuid kui sa pead iga päev hommikust õhtuni pidu või oled sõpradega(isegi enda parimatega) või loed raamatut või vaatad telekat või kood sukka või mida iganes, oled sa veel rohkem kurnatud, haavatud, stressis ja ....jumal teab mida veel.
Seega, arvuti on parimuselt teine asi(peale autod) mis leiutatud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
20.02.2003 23:29:28
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Ei ... Ärge mõelge, et ma mingi kõrvetan plaate ja müüne :S |
See on hea uudis
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
20.02.2003 23:42:21
|
|
|
mingi 1999 sai esimene kast uksest sisse tiritud just sellepärase, et pruudil (heh, praegu armastav abikaasa..) vaja koolis teha diplomitöö ja see ei saandki teisiti oll, kui arvutil vormindatud, kohe mingid standardid olid ka..siis ei polnud ta nagu miski ajaraiskaja, jahh, nüüd kuulen kahjuks järjest rohkem teistsugust juttu ...huvitav, mis tütar sellest 15 aasta pärast arvab, et siis ei saa vist kuidagi ilma kompu ja netita elatud praegu ei arva plika miskit, liiga väike veel
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
20.02.2003 23:45:01
|
|
|
Olen nõus eespool kõnelejatega. Ainuke jama on jah selles, et mõnikord unustad ennest arvuti taha ja siis kannatab õppimine.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
21.02.2003 01:34:30
|
|
|
Sul on teemas vastuolu. Pealkirjaks on, et kas arvuti on ajaraiskamine ning küsimuseks hoopis teine asi.
Arvuti ei ole ajaraiskamine, kuid tema arvele läheb kindlasti palju aega. Minu jaoks on ta eelkõige tööriist.
Mänge ma ei mängi ning porno vaatamises ma ei leia ka mõtet. Mängimine ja muu jama on küll ajaraisk, kuid selle üle on võimalik ka vaielda. Kõik on suhteline. Kuid jah arvutiga on ka see mure, et näiteks mõnikord ma eelistan arvuti taga olemist näiteks suusatama või ujuma minemisele... aga see on tõesti väga harv juhus. Tuleb ikka vahel ka väljas sportimas käia muidu pole arvuti mitte lihtsalt ajaraiskamine vaid ka elu lühendamine jne...
Kui naine kisendab, siis järelikult teil pole õige naine
_________________ www.estonia1918.com
viimati muutis XR 21.02.2003 01:50:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
21.02.2003 01:44:37
|
|
|
| vahepalaks niipalju, et vaatasin just soome pealt mingit saadet ja seal öeldi, et soomlased kulutasid möödunud aastal kinopiletitele 55 miljonit eurot ja arvuti- ja konsoolimängudele 70 miljonit eurot. seega soomlased, kes on maailmas konkurentsivõime poolest hetkel vist teisel kohal (pärast ameeriklasi) tunduvad teadvat, milles peitub korraliku lõõgastumise saladus.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
21.02.2003 02:08:30
|
|
|
| kotkas1000 kirjutas: |
| Mul üks sõber väitis, et see ei too ju mulle mingit raha sisse, niisiis ajaraiskaja. Ei osanudki talle mingit asjalikku vastuväidet öelda. |
kuidas ta siis raha ei too? paned Spedia cheateri käima ja raha tuleb nagu ludiseb
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 08:22:43
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| kotkas1000 kirjutas: |
| Mul üks sõber väitis, et see ei too ju mulle mingit raha sisse, niisiis ajaraiskaja. Ei osanudki talle mingit asjalikku vastuväidet öelda. |
kuidas ta siis raha ei too? paned Spedia cheateri käima ja raha tuleb nagu ludiseb  |
IMHO mingiks märkimisväärseks sissetulekuks seda küll pidada ei saa
veebimehed, softi kribajad, graafika väänajad, HW disainerid jms vennad teenivad kindlasti rohkem
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dyyp
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
21.02.2003 10:04:39
|
|
|
| küsimus on vähe valesti püstitatud,arvuti kui selline ei raiska mitte ühelgi juhul aega,seda saab teha ainult arvuti kasutaja.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BinLaden
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2002
|
21.02.2003 10:13:42
|
|
|
Muidugi on aja raiskamine aga aeg selleks ju ongi, või arvab keegi et elul on mingi sügavam mõte, umbes nagu
et kogud siinses elus punkte millede eest hauataguses elus saad nänni osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
21.02.2003 14:03:56
|
|
|
to tanel131:
85Hz on sinu arvates mingi vana kasti sagedus? omal jooxeb suurema osa ajast 85hz peal, 100 peale ei viicigi sikutada. samsung 900NF
palju see sinu moni reso sis võiks olla, 120?
muide, silmade väsimise pärast mina küll ei kurda, istun kui kaua istun! ja sagedus, kust asi hakkab silmadele käima on kusagil 72-75Hz juures, üle selle pole üldiselt probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
21.02.2003 14:18:02
|
|
|
| BinLaden kirjutas: |
Muidugi on aja raiskamine aga aeg selleks ju ongi, või arvab keegi et elul on mingi sügavam mõte, umbes nagu
et kogud siinses elus punkte millede eest hauataguses elus saad nänni osta. |
Nime järgi võiks küll arvata, et su skooril on rekordi maitse juures.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|