Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kas arvuti on ajaraiskamine??? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas arvuti on ajaraiskaja?
Jah
35%
 35%  [ 55 ]
Ei
64%
 64%  [ 98 ]
hääli kokku : 153

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 20.02.2003 18:34:41 Kas arvuti on ajaraiskamine??? vasta tsitaadiga

Kuidas teile tundub, kas arvuti segab teie igapäevast elu? Mul naine kodus kisendab, et arvuti tuleb majast välja visata. Pidi ainult ajaraiskamine olema?
_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo


viimati muutis kotkas1000 20.02.2003 19:10:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:39:07 vasta tsitaadiga

Aja raiskamine küll pole. Ma saaks aru, et suvel saab midagi muud väljas teha aga talvek ei aja midagi välja ja TV'd ma ikka ei hakka vaatama või mingit kooli kohustuslikku kirjandust lugema. Aja raiskamine ei ole kindlasti arvuti. Võibolla natuke koolitööde tegemist segab, et unustad ennast arvuti taga. Arvuti - see on ju arendav asi. Mul ka ema/isa riidlevad, et kas sa midagi muud ka teed peale arvuti taga olemise. Vat ei tea ... Kui ma oleks nt kellegi ema/naine ja minu poeg/mees on arvuti taga päev/öö -läbi. Mingil moel hakkab jah pinda käima ...


icon_neutral.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:41:11 vasta tsitaadiga

arvuti ongi meie igapäevane elu icon_wink.gif
arvuti ülisuurest kasulikkusest ja üldharivast funktsioonist rääkis juba Lenin beer_yum.gif thumbs_up.gif

oleneb muidugi, mida sa teed arvutiga

isiklik arvamus:suuremalt jaolt muidugi on ajaraiskamine, aga tahtejõud on nõrgavõitu, samas laiskus suur icon_confused.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 20.02.2003 18:44:13 vasta tsitaadiga

Ajaraiskamine on rohkem TV kui arvuti. Arvuti ju arendab- interaktiivne! TV aga passiivne- ise mõjutada ei saa (kanalite vahetamine pole mõjutamine)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 20.02.2003 18:45:07 vasta tsitaadiga

mul ka naine kogu aeg õiendab. kutsub arvutit armukeseks. nüüd leidis endale ka hobi ja rahunes maha. pani monitori peale oma pildi, et ma teda ära ei unustaks.ek ma 1000x selle arvutiga ka tema tööd kergendanud ka olen.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:48:27 vasta tsitaadiga

rõhutan ikka ja jälle: parem arvuti taga kui nuka taga nuusutamas
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:55:14 vasta tsitaadiga

kas just aja raikamine
aga kui naitex hakka arvutit pidudele, naistele vms eelistama, siis on jama
naitex tana olei kova sonavahetus isaga, et ma ei opi arvuti perast yldse enam koduseid asju(enne arvutit ka ei oppinud) ja tahab nüüd netti valja votta...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 20.02.2003 19:01:15 vasta tsitaadiga

Küüle tead segab küll elu jah, ma olen kella 8.30- 16:00 arvuti taga ja siis kell 18:00- 24:00.. see võtab ikka ajud pehmeks küll... ja oleks veel, et niisama surfamise pärast.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 20.02.2003 19:04:22 vasta tsitaadiga

/me on 15.00-19.00 arvutitaga.(siis teen spoti BMX) siis naasen kl 20.15 ja olen kl 7.00ni. siis väike uinak söök ja tagasi. kui und pole siis olen isegi käbem tagasi.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:08:13 vasta tsitaadiga

Arvuti teeb laisaks icon_smile.gif Õppida jahh enam ei viitsi nii palju kui kunagi ...

To:Panic - Sõidad ka bmx´i ve ? Tule äkki jutukasse.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:19:41 vasta tsitaadiga

ja mis koige hullem
arvuti taga kaua istudes tuleb masendus peale
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:23:40 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
ja mis koige hullem
arvuti taga kaua istudes tuleb masendus peale

icon_lol.gif Hehh ... Kuidas ? Mul küll ei tule.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 20.02.2003 19:24:47 vasta tsitaadiga

mul tuleb pärast masendus, istun ära ja pärast hakkan mõtlema, mida tarka ma oleks võinud selle ajaga teha....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:27:18 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
mul tuleb pärast masendus, istun ära ja pärast hakkan mõtlema, mida tarka ma oleks võinud selle ajaga teha....

Nii võibolla tuleb. Aga talvel, mis ma teeks peale arvuti ? Kelgutama ma ikka ei lähe ... Suvel jah ma pakun, et minu arvuti kasutamise protsent langeb vähemalt 50% võrra. Suvel pakun on rohkem midagi teha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allakas
HV kasutaja
allakas

liitunud: 31.01.2003




sõnum 20.02.2003 19:29:59 vasta tsitaadiga

Mul tulevad süümekad, kui olen aja (mis oleks pidanud õppimise peale kulutama) arvuti taga ära raisanud.
Aga näed kohe mitte ei saa ilma.

_________________
...ich weiss von nix!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 20.02.2003 19:31:41 vasta tsitaadiga

ma käisin kelgutamas nostalgia mõttes läinud reedel! sai sõpradega mõned beer_yum.gif võetud ja kilekoti peal miskist mäest allalastud.

Selgus paar asja:
1)kui ma varases nooruses sellega veel tegelesin, olid mäed kõrgemad, või vähemalt tundusid kõrgemad...
2)pepul hakkas kilekoti peal külm + ma sain valusa kurgu järgmiseks hommikuks...
3)peale paari korda hakkas igav, vanadel headel aegadel sai ikka tundideviisi sõidetud....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 20.02.2003 19:31:48 vasta tsitaadiga

rõhutan ikka ja jälle: parem arvuti taga kui nurga taga suusatamas
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:33:50 vasta tsitaadiga

No mis teemal nüüd nämmutatakse?
Krt. ma ei saaks midagi praktiliselt teha, kui arvutit poleks. Lõputööd ka nagu käsitsi kirjutatult enam vastu ei võeta.
Koolis kõik asjad tarvis arvutis teha. Pluss muud tegemised, millele aitab net kaasa.
Arulage teema, mille üle siin üldse arutada?
Kui inimene vajab arvutit oma igapäevastes tegemistes (üliõpilased kuuluvad ka sinna alla), siis pole tegu ajaraiskamisega.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
N/A
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 20.02.2003 19:46:22 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
No mis teemal nüüd nämmutatakse?
Krt. ma ei saaks midagi praktiliselt teha, kui arvutit poleks. Lõputööd ka nagu käsitsi kirjutatult enam vastu ei võeta.
Koolis kõik asjad tarvis arvutis teha. Pluss muud tegemised, millele aitab net kaasa.
Arulage teema, mille üle siin üldse arutada?
Kui inimene vajab arvutit oma igapäevastes tegemistes (üliõpilased kuuluvad ka sinna alla), siis pole tegu ajaraiskamisega.

jah, pigem käib närvidele see, et on ka igasuguseid mõttetuid asju, mida ei saa arvuti tagant korda ajada... icon_wink.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 19:59:53 vasta tsitaadiga

... aega saab raisata igat moodi, mis see arvuti taga aja raiskamine siis nii erilist on ?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 20:03:48 vasta tsitaadiga

Sõltub sellest, mis ja kelle aspektist vaadata.
Omal on küll seoses raalinduse tekkimisega muud hobid tahaplaanile jäänud.
Kes aga konkreetselt mingit tööd sellega teeb, siis on see küsimus kohatu.
Pigem küsisksin nii, et kas HV on aja raiskamine? icon_biggrin.gif
Vähemalt sellisel moel, nagu mina siin figureerin(haiglaselt, igal võimalikul hetkel).
Ainult arvutiga ei raiskaks ma aega kunagi, sest mänge ma ei mängi ja filme-musa ka raaliga ei praktiseeri...
Aga see HV, kurivaim icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 20:07:28 vasta tsitaadiga

Mul sisuliselt sama probleem, mis Hiiul icon_biggrin.gif
Krt. HV kisub tegemistest eemale. Isegi telekat ei viitsi vaadata icon_biggrin.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 20:34:17 vasta tsitaadiga

arvuti iseenesest ei saagi kuidagi olla ajaraiskamine, aga see on rohkem tähenärimine. ok, kas arvuti taga istumine on ajaraiskamine?
kuidas võtta, mõne inimese töö on selline, et ta peabki kogu päeva pc taga veetma. sis võiks ju öelda, et igasugune tööl käimine on ajaraiskamine?! kuigi õigem nimetus sellele oleks raha teenimine ehk;)
ok, ise ei ole küll töö tõttu arvuti taga(veel), kuid suurem osa minu senistest rahateenimistest, on need sis millised on, on siiski arvuti taga istumise tulemus.
ühesõnaga, võib öelda, et arvuti harib või õpetab, oleneb muidugi, kuidas seda kasutada.
IMO on arvuti nagu üks massiivne meelelahtuskeskus, peale nende muude funktsioonide, mis tal on. Ma vaatan filme arvutist, ma kuulan muusikat suuresti arvutist, from time to time ma mängin arvutiga, ma suhtlen inimestega arvuit kaudu (tavapärasel viisil muidugi ka:).
See jutt, et arvuti on ajaraiskamine, on minu arvates ajast ja arust, puhas jura! suurem osa inimesi, kes seda räägivad, teavad arvutit anyway kui mingit karpi, mis näitab sulle 3 erinevat värvilist pilti ja lisaks saab hyppava konnaga mängida icon_lol.gif Need inimesed üldiselt ei saa aru, et arvuti on kogu inimkonna tulevik ja suurem osa asju koonduvad vaixelt just sellesse karpi.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 20.02.2003 20:34:26 vasta tsitaadiga

Mul üks sõber väitis, et see ei too ju mulle mingit raha sisse, niisiis ajaraiskaja. Ei osanudki talle mingit asjalikku vastuväidet öelda.
_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 20.02.2003 20:37:11 vasta tsitaadiga

ütle talle et raha pole ainus oluline asi elus...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 21:12:32 vasta tsitaadiga

noh ei tea, minule on see sisse toonud ikka päris kenasti, juba praegu. aga ma arvan või vähemalt loodan, et põhilised sissetulekud seoses minu teadmistega eriti riistvara puhul on alles tulemas.
selle asja peale, mis kellegi sõber siin oli öelnud, et ei too raha sisse, järelikult ajaraiskmaine, tekib küll kysimus, et huvitav, kas too tyyp teenib suurema osa ajast raha midagi tehes? icon_lol.gif
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 20.02.2003 21:16:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

arvuti on kogu inimkonna tulevik

ja ilmselt ka hukatus...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 21:17:15 vasta tsitaadiga

dvd vader ja DigeBeni on kahepeale asja ilusasti kokku võtnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 22:05:18 vasta tsitaadiga

hukatus tuleb ühel või teisel moel anywayz! õnnex olen mina sellex ajax juba surnud (ma arvan), kas pole tore filosoofia icon_lol.gif
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 22:09:44 vasta tsitaadiga

minu filososoofia siiski on:
ensiin+tikud=tuli
ehk siis koik elux vajalik
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuurik
HV vaatleja


liitunud: 27.01.2003




sõnum 20.02.2003 22:16:51 vasta tsitaadiga

eks ta nendele ikka midagi sisse toob kes html-e teevad mingisugustele firmahakatistele
ning kujutage ette palju veel pornoleht pappi sisse toob? Lisaks on muidugi hulka töökohti kus arvutikasutamis oskuseta midagi pole teha. Mul esimene raha juba teenitud... icon_smile.gif

_________________
Kord tuleb tuul ja avab need väravad,
kord tuleb vihm ja peseb verest need tänavad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 20.02.2003 22:20:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul esimene raha juba teenitud...

Kas pr0noga?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel131
HV kasutaja


liitunud: 14.02.2002




sõnum 20.02.2003 22:20:53 vasta tsitaadiga

Üldjuhul ta ikka ajaraisk ei ole. Ainuke jama on see, et arvuti taha istud, siis ongi päev möödas ja silmad valusad. Eriti kui pead mingit vana kasti vahtima, millel on 85 Hz. Aga jah kohustusliku kirjanduse lugemise asemel igatahes arvuti taga. Vanasti sai palju mängitud ja tundus, et arvuti oligi vaid mänguasi, nüüd on aga nett ja HV kust elutarkust saab. Mõelge parem, mis te teeksite kui netti poleks?????

viimati muutis tanel131 20.02.2003 22:21:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 20.02.2003 22:21:13 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
mul tuleb pärast masendus, istun ära ja pärast hakkan mõtlema, mida tarka ma oleks võinud selle ajaga teha....

mul on täpselt sama moodi icon_biggrin.gif
A nuh see on nagu pohmakaga...kui on süümekad arvuti pärast siis mine uuesti arvutisse ja kõik OK jälle icon_wink.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 20.02.2003 22:31:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

A nuh see on nagu pohmakaga...kui on süümekad arvuti pärast siis mine uuesti arvutisse ja kõik OK jälle

Kuldsed sõnad.

_________________
Jumal annab, maksuamet võtab.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 22:58:59 vasta tsitaadiga

Loomulikult saab tänu arvutile teenid. Isegi ma olen teeninud päris kena summa icon_wink.gif

viimati muutis Taavi_R 20.02.2003 23:19:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.02.2003 23:11:14 vasta tsitaadiga

kas legaalsel teel?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 23:19:36 vasta tsitaadiga

Ei ... Ärge mõelge, et ma mingi kõrvetan plaate ja müüne :S
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.02.2003 23:27:48 vasta tsitaadiga

Ei ütlex et arvuti raiskab aega. Kes veedab aega baaris, kes loeb raamatut, kes hoiab last, kes teeb midagi muud...Kui koolist tulen on viimane asi õppimine või üldse mingi tegevus kus tuleb ajusid pingutada. Istun arvuti taha ja lahutan meelt icon_wink.gif . Minu jaoks kõige suurem ja parem meelelahutaja. Kuid ei saa ka ilma sõpradeta, peoõhtuteta ja muude sellistega (neid tuleb ka ju teha, muidu liigagi igav).

Kuid mõtelge: Kui sa tegeled(mängid, töötad, surfad jne.) arvutiga pea hommikust õhtuni päev-päevalt rikub see tervist(kui palju või vähe, seda ma ei tea), kuid kui sa pead iga päev hommikust õhtuni pidu või oled sõpradega(isegi enda parimatega) või loed raamatut või vaatad telekat või kood sukka või mida iganes, oled sa veel rohkem kurnatud, haavatud, stressis ja ....jumal teab mida veel.

Seega, arvuti on parimuselt teine asi(peale autod) mis leiutatud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 20.02.2003 23:29:28 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Ei ... Ärge mõelge, et ma mingi kõrvetan plaate ja müüne :S


See on hea uudis icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 20.02.2003 23:42:21 vasta tsitaadiga

mingi 1999 sai esimene kast uksest sisse tiritud just sellepärase, et pruudil (heh, praegu armastav abikaasa..) vaja koolis teha diplomitöö ja see ei saandki teisiti oll, kui arvutil vormindatud, kohe mingid standardid olid ka..siis ei polnud ta nagu miski ajaraiskaja, jahh, nüüd kuulen kahjuks järjest rohkem teistsugust juttu icon_sad.gif...huvitav, mis tütar sellest 15 aasta pärast arvab, et siis ei saa vist kuidagi ilma kompu ja netita elatud icon_smile.gif praegu ei arva plika miskit, liiga väike veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 20.02.2003 23:45:01 vasta tsitaadiga

Olen nõus eespool kõnelejatega. Ainuke jama on jah selles, et mõnikord unustad ennest arvuti taha ja siis kannatab õppimine. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.02.2003 01:34:30 vasta tsitaadiga

Sul on teemas vastuolu. Pealkirjaks on, et kas arvuti on ajaraiskamine ning küsimuseks hoopis teine asi.
Arvuti ei ole ajaraiskamine, kuid tema arvele läheb kindlasti palju aega. Minu jaoks on ta eelkõige tööriist.
Mänge ma ei mängi ning porno vaatamises ma ei leia ka mõtet. Mängimine ja muu jama on küll ajaraisk, kuid selle üle on võimalik ka vaielda. Kõik on suhteline. Kuid jah arvutiga on ka see mure, et näiteks mõnikord ma eelistan arvuti taga olemist näiteks suusatama või ujuma minemisele... aga see on tõesti väga harv juhus. Tuleb ikka vahel ka väljas sportimas käia icon_smile.gif muidu pole arvuti mitte lihtsalt ajaraiskamine vaid ka elu lühendamine jne...
Kui naine kisendab, siis järelikult teil pole õige naine icon_wink.gif

_________________
www.estonia1918.com


viimati muutis XR 21.02.2003 01:50:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 01:44:37 vasta tsitaadiga

vahepalaks niipalju, et vaatasin just soome pealt mingit saadet ja seal öeldi, et soomlased kulutasid möödunud aastal kinopiletitele 55 miljonit eurot ja arvuti- ja konsoolimängudele 70 miljonit eurot. seega soomlased, kes on maailmas konkurentsivõime poolest hetkel vist teisel kohal (pärast ameeriklasi) tunduvad teadvat, milles peitub korraliku lõõgastumise saladus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 02:08:30 vasta tsitaadiga

kotkas1000 kirjutas:
Mul üks sõber väitis, et see ei too ju mulle mingit raha sisse, niisiis ajaraiskaja. Ei osanudki talle mingit asjalikku vastuväidet öelda.


kuidas ta siis raha ei too? paned Spedia cheateri käima ja raha tuleb nagu ludiseb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 08:22:43 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
kotkas1000 kirjutas:
Mul üks sõber väitis, et see ei too ju mulle mingit raha sisse, niisiis ajaraiskaja. Ei osanudki talle mingit asjalikku vastuväidet öelda.


kuidas ta siis raha ei too? paned Spedia cheateri käima ja raha tuleb nagu ludiseb icon_biggrin.gif


IMHO mingiks märkimisväärseks sissetulekuks seda küll pidada ei saa icon_wink.gif
veebimehed, softi kribajad, graafika väänajad, HW disainerid jms vennad teenivad kindlasti rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dyyp
HV kasutaja
dyyp

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 10:04:39 vasta tsitaadiga

küsimus on vähe valesti püstitatud,arvuti kui selline ei raiska mitte ühelgi juhul aega,seda saab teha ainult arvuti kasutaja.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BinLaden
HV vaatleja


liitunud: 11.07.2002




sõnum 21.02.2003 10:13:42 vasta tsitaadiga

Muidugi on aja raiskamine aga aeg selleks ju ongi, või arvab keegi et elul on mingi sügavam mõte, umbes nagu
et kogud siinses elus punkte millede eest hauataguses elus saad nänni osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 14:03:56 vasta tsitaadiga

to tanel131:
85Hz on sinu arvates mingi vana kasti sagedus? icon_eek.gif omal jooxeb suurema osa ajast 85hz peal, 100 peale ei viicigi sikutada. samsung 900NF
palju see sinu moni reso sis võiks olla, 120? icon_lol.gif
muide, silmade väsimise pärast mina küll ei kurda, istun kui kaua istun! ja sagedus, kust asi hakkab silmadele käima on kusagil 72-75Hz juures, üle selle pole üldiselt probleemi.
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 21.02.2003 14:18:02 vasta tsitaadiga

BinLaden kirjutas:
Muidugi on aja raiskamine aga aeg selleks ju ongi, või arvab keegi et elul on mingi sügavam mõte, umbes nagu
et kogud siinses elus punkte millede eest hauataguses elus saad nänni osta.


Nime järgi võiks küll arvata, et su skooril on rekordi maitse juures.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kas arvuti on ajaraiskamine??? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.