Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Hdd kolksub imelikult ! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 19:38:44 Hdd kolksub imelikult ! vasta tsitaadiga

ma pani oma sõbraga selle vint taha ja masterina ta tunnistas selle ära aga sellel polnud win peal siis panime selle slave peale ja bios siis ei tunnistanud proovisime igat pidi ja lõpuks hakkas see uus vint imelikult kolksuma milles võib jama olla kas see võib olla pees icon_confused.gif

viimati muutis woozy 24.03.2003 15:42:17, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 19:50:00 vasta tsitaadiga

Ei saagi. Vähemalt minuteada.
BIOS ei tunne kõvakettaid, mis on tunduvalt suuremad, kui tema valmistamise ajal olnud. Täpsema info saad BIOS-i andmeid teades tootja kodukalt.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 19:52:10 vasta tsitaadiga

aga kas siis p166 sobib quantum firefall 15 GB
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 19:54:00 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
aga kas siis p166 sobib quantum firefall 15 GB

Väga palju sai infot küll. P166 on protsessor ja sellest ei sõltu hdd suurus. P166 pol hddst sooja ega külma.
Vaata, kes on emme tootja või BIOS-ist selle versioon koos infoga.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:00:09 vasta tsitaadiga

njha emme ja BIOS'i kaudu saaks asja teada ...
aga üks 200MMX prosega emme üle 8GB ketast ei tunnistanud mul ... 10'se tegi ka 8'seks icon_wink.gif
kardan, et egas sellel p166MMX prosega emmel paremaid parameetreid ei pruugi olla
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joosep8
HV veteran

liitunud: 23.08.2002




sõnum 18.02.2003 20:01:20 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
aga kas siis p166 sobib quantum firefall 15 GB


Sai küll targemaks.
P166 on sellest ajast, kui BIOS üldiselt toetas kuni 8,4 GB. See suurus on garanteeritud. Ega sellise prosega arvutile pole suuremat ketast ka vaja.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:02:01 vasta tsitaadiga

ma lasin 98.a pcchipsi m747 peal 40g tööle ilusti, biosis, auto detect pani kokku , aga panin et igakord buutimisel otsib ketta ja töötas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:03:05 vasta tsitaadiga

aga mõnel läheb ka 20 GB hdd p166 tööle
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:08:36 vasta tsitaadiga

njah, mul siin yleelmine aasta oli p166, millele sai synnipäeva aegu kah mingi 15gb vint taha lykatud ja toimis ilusti...eks ikka bios'est sõltub asi, mitte prose võimsusest icon_wink.gif (peaks proovima soc7 mammit näiteks p75 prosega ja mingi 20gigase kettaga icon_wink.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 18.02.2003 20:10:05 vasta tsitaadiga

see on tõsi et p 166 mmx l2heb 20gb kõvaketas tööle nimelt mu sõbra arvuitl on olemas niisugune variant....... uskuge või mitte aga terve kõvaketas töötab
korralikult ning ei v2henda suurust ega ei esine mingeid erroreid...

see oleneb suuresti BIOS'i versioonis ma arvan aga egas tea midagi...

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:13:44 vasta tsitaadiga

siis oleks küll tore kui mu 15 GB hdd läheks tööle ma sain selle päris odavalt
kas siis p166 on kõigil erinev bios
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:16:36 vasta tsitaadiga

p166 on _AINULT_ pose, nagu öeldi, sellest ei sõltu midagi - sõltub sinu emaplaadi mudelist ja seal peal olevast bios'ist
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 18.02.2003 20:18:48 vasta tsitaadiga

woozy leia kiiresti enda BIOS versioon ylesse ning oleks tore ka kui su emaplaadi teada saaksime siis saaaks v2hemalt sind paremini aidata.... icon_idea.gif
_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:22:07 vasta tsitaadiga

eksma siis asun täna tööd tegema ma siis homme ütles mis bios mul on ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 20:44:37 vasta tsitaadiga

minu emaplaat peaks olema Socket 7 3PCI, 1ISA, USB
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 21:00:25 vasta tsitaadiga

einojah...see näitab ainult, et mis kaarte/vidinaid saad juurde lisada...emme peal miskit kirja polnud? (ei mõtle neid igast tabeleid ja märkeid stiilis _jp1_) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2003 21:38:53 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
minu emaplaat peaks olema Socket 7 3PCI, 1ISA, USB

Tõmba endale selline programm nagu AIDA32 ja vaata, mis margi see su emmele annab.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 15:25:33 vasta tsitaadiga

ma sain nüüd biossi teada see on award 06/05/98 bios version award modular bios 04.s1p6 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 19.02.2003 15:52:49 vasta tsitaadiga

Mul P100 küljes töötas ka 40 GB ketas ilusti.
BIOS küll üles ei leidnud, aga buutisin väikse ketta pealt üles ja siis sai 40st küll kasutada.

Lähemal ajal ostan p100-le 80se ketta icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 15:58:31 vasta tsitaadiga

kas siis keegi oskab öelda kas siis sobib 15 GB p166 bios on mul award 06/05/98 bios version award modular bios 04.s1p6 ? icon_idea.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 15:59:32 vasta tsitaadiga

m1 kirjutas:
Mul P100 küljes töötas ka 40 GB ketas ilusti.
BIOS küll üles ei leidnud, aga buutisin väikse ketta pealt üles ja siis sai 40st küll kasutada.

Lähemal ajal ostan p100-le 80se ketta icon_smile.gif


see vast sel juhul kui, op system tööle l2ind, ning bios enam midagi eriti loe.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 16:07:37 vasta tsitaadiga

Näide: 06/05/98-i430TX-NS309-TX-430M-00
Vot neid tagumisi numbreid oleks ka vaja, et mingit aimu sinu emaplaadist saada.( AIDA32 saad jagada kahe flopi peale ära, kui sa siiani netiühendust saanud ei ole).
Ülemise näite sarnane kiri peaks sul ekraani alla tulema, kui mälu loeb (peale sisselülitamist). Katsu pausi muljuda ja need numbrid-tähed kirja panna, sellest kuupäevast üksi on natuke vähe.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 16:57:56 vasta tsitaadiga

eksma siis kirjutan need yteised numbrid ka ülesse icon_smile.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 19.02.2003 17:25:31 vasta tsitaadiga

kuulge inimesed aidake tal vaadata kas siis tal hakkab see tema nn. kõvaketas seal masinal tööle kui ta BIOSI VE: NING asjad teada saab ise hetkel olen hõivatud natuke kauemaks ajaks .....(töö tuli vahele)
_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 17:52:51 vasta tsitaadiga

ma kirjutasin selle üless mis oli vaja P5l430TX/T1B + Bios V1.5sL award modular vaatake mis head te selle kohta leiate
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 19.02.2003 18:21:21 vasta tsitaadiga

ytleme nii et see on sinu BIOS :

P5I430TX/T1B+
Award Modular BIOS v4.51PG P5I430TX/T1B+ BIOS V1.5SL Jun.05,1998 05/06/1999-i430TX-NS309-2A59IQ1GC-00
05/06/19

v2hemalt reaalselt peaks olema...


aga tglt nüüd oleks ikkagi vaja teada saada kindallt su emme .... proovi koju aida32 vedada endale ...

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 18:40:44 vasta tsitaadiga

QDI TITANIUM1B emaplaat BIOS ver 1.5SL paistab olevat.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 19.02.2003 18:53:11 vasta tsitaadiga

paistab jah ma isegi vaatasin ja kui ongi nii siis sellest lehest oleks talle palju abi ning selle lehe kinnitusel saaks panna 64MB kõvaketta peale....

http://wims.host.sk/

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 18:56:23 vasta tsitaadiga

link :: Qdi kodu

Vaata sealt, pilt ka. EDIT: FAQ kirjutab:
Does the TX series mainboard support the Hard Disk larger than 8.4G?
No, Because the TX Chipset doesn't support the Hard Disk larger than 8.4G
Ma ei oska igaks juhuks enam midagi arvata...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 19:24:42 vasta tsitaadiga

ei see Titanium IB+ mul kül eim ole mul on 2 ram kohta ja mõned asjad on veel teisugused icon_lol.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 19.02.2003 19:30:48 vasta tsitaadiga

alles siin oli ka juttu, et hdd äratundmine oleneb ka OS-ist. Osad oskavad mõõda vaadata BIOSi settinguttest ja suhtlevad otse kettaga....
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 19:45:12 vasta tsitaadiga

seda küll et kõik on läbi kõrvetab aga kuidas ma siis saan nii mõõda minna biosi settingutest et mingit jama ei oleks kui kellelgi oń link siis anke icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 19.02.2003 20:36:43 vasta tsitaadiga

haigo kirjutas:
Vaata sealt, pilt ka. EDIT: FAQ kirjutab:
Does the TX series mainboard support the Hard Disk larger than 8.4G?
No, Because the TX Chipset doesn't support the Hard Disk larger than 8.4G
Ma ei oska igaks juhuks enam midagi arvata...


kle see link mille ma andsin r22gib enda eest ma ei v2itnudki et see niisama lambist tööle sul hakkab ...

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 21:29:06 vasta tsitaadiga

mina enda vana m747 peal sain, igaljuhul 40gb tööle, biosis sisse toksides ketta cylndrid ja muu jama, näita 8,5gb, aga buutis ilusti ning kõike 40gb sain kasutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2003 23:02:49 vasta tsitaadiga

To teema algataja: Mis firma hdd-ga on tegu?
Vaata selle kodukalt äkki leiad vastava programmi, mis formattib ketta nii ära, et BIOS võtab ta omaks. Enamikel tootjatel on need olemas.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 17:27:34 vasta tsitaadiga

eks ma siis vaatan vindi kodukat kui seal midagi on selle kohta
aga te võite veel mingeid abi linke anda mis te teate
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 20.02.2003 17:51:52 vasta tsitaadiga

Kui sul see 15GB kõvaketas on käepärast siis kõige lihtsam on ta lihtsalt arvutisse lükata ja saadki teada...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 17:56:01 vasta tsitaadiga

kuid mu sõbra 20 vint ta ära ei tundnud ja keeras selle p...
sellepärast ma küsingi siit infi et minu 15 GB vint P... ei läheks
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.02.2003 18:32:10 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
kuid mu sõbra 20 vint ta ära ei tundnud ja keeras selle p...
sellepärast ma küsingi siit infi et minu 15 GB vint P... ei läheks
Niisama heast peast sobimatus (ketta ja muude arvutikomponentide vahel) ei keera ühtki ketast tuksi, midagi sai täiesti valesti tehtud (kasvõi ettevaatamatusest hea staatilise elektri litakas antud), et tõesti töökõlbmatu oleks. Huvi pärast võid mõne korraliku uue arvutiga või remondimeestel lasta ketta üle kontrollida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:37:46 vasta tsitaadiga

mu sõber viis küll remondimehele ja ta ütles et läheb maksma 800 eeku see onju mõteteu korda teha parem uus osta
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.02.2003 18:41:49 vasta tsitaadiga

Igal juhul katsu järgmised eksperimendid mõistlikumalt teha, minul kipub jääma kõva kahtlus, et mitte masinas pold tõrge vaid viga ikka eksperimentaatoris.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:50:30 vasta tsitaadiga

link :: ATA hard drives: select utility

Maxtori kodukalt siis saad infot. Täpne mudel ka järgi vaadata enne. Mina küll rohkem ei leidnud, kui UDMA33/66 change utility.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2003 18:51:16 vasta tsitaadiga

võimalik
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronley
HV kasutaja
ronley

liitunud: 21.06.2002




sõnum 20.02.2003 19:07:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mu sõber viis küll remondimehele ja ta ütles et läheb maksma 800 eeku

pakun, et see sõber tahtis nats raha teenida...
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 12:22:30 vasta tsitaadiga

ma ei usu ma ei maksnud talle ühtegi penni?
Kas sa saakside selle emaplaadi kohta infi öelda QDI VX lll anke kas või link selle kohta kui palju saab max vindi taha panna?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2003 12:54:48 vasta tsitaadiga

no minu vaatenurgast vaadates on tõenäosus, et kettaga midagi juhtub (st et sobimatuse tõttu saab viga) nullilähedane..niiet mina julgeks proovida küll...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2003 16:41:18 vasta tsitaadiga

kas siis keegi ei oska anda selle emaplaadi infi mis eelmisesse kirja kirjutanud abiks oleks ka link
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peemot
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2002




sõnum 25.02.2003 19:00:19 vasta tsitaadiga

QDI VX lll:
http://www.qdigrp.com/qdisite/eng/products/vx3.htm
Muud QDI i430vx ja i430tx emaplaadid:
http://www.qdigrp.com/qdisite/eng/products/products_archives.htm
i430vx ja i430tx ei toeta üle 8,4GB kettaid.
Mul töötab 40GB Seagate ilusti veel vanema i430vx-ga kasutades Ontrack DDO-d.
Sobivad DDO versioonid iga kettavalmistaja kodulehel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2003 19:24:45 vasta tsitaadiga

Ma tahaks tead mis asi see Ontrack DDO on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2003 20:31:43 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Ma tahaks tead mis asi see Ontrack DDO on icon_rolleyes.gif

Kelle ketas sul on?
Tegu on selle utiiliyiga, mis võimaldab arvutil kasutada suuremat kõvaketast, kui BIOS lubab.
Samas on sinu emmele ka BIOS-i upgraded olemas.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Hdd kolksub imelikult ! mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.