|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.02.2007 13:05:57
Nokia 6110 Navigator |
|
|
Klassik teeb taassünni - seekord lisanimega Navigator. Tegemist on siis, nagu nimest järeldada võib, GPS-seadmega varustatud mobiiltelefoniga. GPS-i saab avada ühe klahviga.
Üldandmed:
GSM/EDGE/HSDPA/UMTS
2,2" QVGA
2mpx kaamera
sisseehitatud mälu 40MB
microSD kaardipesa
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
13.02.2007 15:20:28
|
|
|
ja jõudiski kätte see aeg kui neil numbrid uuele ringile läksid.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.02.2007 16:17:02
|
|
|
| väga lihtne aga kaval leiutis
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
16.02.2007 06:04:30
|
|
|
Aga ega numbrid ju otsa ei saanud. Loodan, et selliseid taassünde rohkem ei tule... kuigi kindel ma selles absoluutselt ei ole.
Telefoni näol näib tegu olevat 6288 täiustatud versiooniga.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
16.02.2007 08:09:39
|
|
|
| XR kirjutas: |
| ja jõudiski kätte see aeg kui neil numbrid uuele ringile läksid. |
see pigem kassiahastuses tehtud turundustrikk stiilis:
väntame lauda taga veebikaameraga porno, paneme nimeks terminaator XXX ja küll ostetakse- kõik ju mäletavad terminaatori filmide headust ..
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
16.02.2007 11:01:53
|
|
|
| tsitaat: |
Telefoni näol näib tegu olevat 6288 täiustatud versiooniga.
|
pigem N80
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
16.02.2007 11:07:14
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Loodan, et selliseid taassünde rohkem ei tule... kuigi kindel ma selles absoluutselt ei ole.
|
tuleb. juba tuli 3110
oleks see navigaator yleni must, võibolla meeldiks isegi, kuid sellisena ta mulle ei meeldi .
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.02.2007 19:23:36
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Loodan, et selliseid taassünde rohkem ei tule... kuigi kindel ma selles absoluutselt ei ole.
|
tuleb. juba tuli 3110
oleks see navigaator yleni must, võibolla meeldiks isegi, kuid sellisena ta mulle ei meeldi . |
WTF, mis toimub? Mina sellise nummerdamise vajalikkusest küll aru ei saa. Jääme siis ootama neljatuumalist 486 proset...
3110 kohta mingit linki oskad ka anda?
Aga navigaator võiks ilma klapita olla. Klapiga telefonid mulle ei istu, pealegi kipuvad Nokia liugklapid kohe ostes päris palju logisema.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
17.02.2007 19:30:59
|
|
|
mis siis ikka, nüüd kirjutame 6110 navigator maha, ja müüeme kirve hinnaga maha...
me ootab telliskivinumbrite taassündi
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.02.2007 21:30:31
|
|
|
Heh, see ju päris 6080 koopia Funktsioone veidi parandatud.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
30.04.2007 22:05:52
|
|
|
Kui palju ta ka umbes mkasma hakkab?
Nokia kodukal ei ole kahjuks mainitud, mis kivi vms kasutatakse GPSi vastuvõtmiseks. Tore oleks, kui on ikka SiRF Star III.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mixman
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2006
|
27.05.2007 11:15:45
|
|
|
Kuna liikuma hakkab poodides? Läheks võtaks ühe kohe
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
29.05.2007 14:21:03
|
|
|
| mixman kirjutas: |
Kuna liikuma hakkab poodides? Läheks võtaks ühe kohe  |
juuni alguses pidavat jõudma.. h:~7k
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
01.06.2007 16:14:07
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Heh, see ju päris 6080 koopia Funktsioone veidi parandatud. |
Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... .
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.06.2007 19:57:02
|
|
|
| kris kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Heh, see ju päris 6080 koopia Funktsioone veidi parandatud. |
Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... .
terv
Kris. |
Seda ma ju mõtlesingi, et 6080 on 3110 Classicuga sarnane.
Või sain ma sinust valesti aru?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
02.06.2007 13:41:05
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| kris kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Heh, see ju päris 6080 koopia Funktsioone veidi parandatud. |
Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... .
terv
Kris. |
Seda ma ju mõtlesingi, et 6080 on 3110 Classicuga sarnane.
Või sain ma sinust valesti aru? |
Miide polnud jah päris asjakohane . Lihtsalt rääkides numbrite uuestikasutusest, siis ka Nokia 6080 telefon on kunagi juba eksisteerinud.
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
02.06.2007 13:56:22
|
|
|
| kris kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
| kris kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Heh, see ju päris 6080 koopia Funktsioone veidi parandatud. |
Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... .
terv
Kris. |
Seda ma ju mõtlesingi, et 6080 on 3110 Classicuga sarnane.
Või sain ma sinust valesti aru? |
Miide polnud jah päris asjakohane . Lihtsalt rääkides numbrite uuestikasutusest, siis ka Nokia 6080 telefon on kunagi juba eksisteerinud.
terv
Kris. |
Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
02.06.2007 14:01:20
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on?  |
Suur must kast ... elik autotelefon.
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.06.2007 15:45:21
|
|
|
Tel. on saadaval ülejärgmisest nädalast Elisas 6299.-
Kellel huvi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puuma56
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
02.06.2007 17:26:07
|
|
|
| kris kirjutas: |
| .Scorps. kirjutas: |
Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on?  |
Suur must kast ... elik autotelefon.
terv
Kris. |
Minu teada oli see autotelefon siiski Nokia 6090.
_________________ this message is environment friendly and posted with recycled electrones |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
15.06.2007 19:44:09
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Tel. on saadaval ülejärgmisest nädalast Elisas 6299.-
Kellel huvi |
Elisa klienditeenidus ei tea telefonist veel midagi...
On keegi seda telefoni juba käes kah hoidnud, esimesed muljed?
Mingi inff liikus, et esimene seeria olla aiataha läinud ja Nokia olevat telefonid tagasi võtnud ... teab keegi sellest mdiagi täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melissa
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2007
|
02.07.2007 01:44:31
|
|
|
| Jah kas Keegi oskab öelda palju selline elisas maksma võib hakata??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
02.07.2007 12:18:25
|
|
|
Tavahind 6799.- ja kliendi hind 6299.- saadaval altes 28 nädalast
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Melissa
HV vaatleja
liitunud: 17.01.2007
|
03.07.2007 00:11:01
|
|
|
| Kui keegi seda telefoni näppinud või teab et kas see GPS on sellel nii tark et juhatab mind ntks mustamäe teelt kadakateele??? Ja kas või üldse on midagi Baltimaadest seal kaardil??
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
03.07.2007 14:17:38
|
|
|
| Melissa kirjutas: |
| Kui keegi seda telefoni näppinud või teab et kas see GPS on sellel nii tark et juhatab mind ntks mustamäe teelt kadakateele??? Ja kas või üldse on midagi Baltimaadest seal kaardil?? |
On küll nii tark 8) .
Kaardid on samad mis N95-l elik üsna head. Eestit muidugi Regio kaardi detailsusega võrrelda ei saa, aga enamus teid on peal. Linnad täpselt, väiksemate külade kõiki kruusateid ei ole.
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakp
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2006
|
19.07.2007 09:09:18
|
|
|
Kes aitaks mingi raha eest mu 6110-le peale lasta kogu Eestit katva kaardi?
5045480
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
20.07.2007 09:14:35
|
|
|
| kris kirjutas: |
| Melissa kirjutas: |
| Kui keegi seda telefoni näppinud või teab et kas see GPS on sellel nii tark et juhatab mind ntks mustamäe teelt kadakateele??? Ja kas või üldse on midagi Baltimaadest seal kaardil?? |
On küll nii tark 8) .
Kaardid on samad mis N95-l elik üsna head. Eestit muidugi Regio kaardi detailsusega võrrelda ei saa, aga enamus teid on peal. Linnad täpselt, väiksemate külade kõiki kruusateid ei ole.
terv
Kris. |
Ütleks, et pigem on tln korralikult peal, aga nt pärnust on 2 tänavat, tartu on sama mõttetu ja Tallinn-Viljandi maanteest pole juttugi.... kui nüüd saaks kuidagi Navteq (regio) kaardi sinna peale... siis võiks seda vidinat(GPS) veel kuidagi rakendada (Tallinnast väljaspool).
St toores, et mitte öelda mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
23.07.2007 22:33:40
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
Ütleks, et pigem on tln korralikult peal, aga nt pärnust on 2 tänavat, tartu on sama mõttetu ja Tallinn-Viljandi maanteest pole juttugi.... kui nüüd saaks kuidagi Navteq (regio) kaardi sinna peale... siis võiks seda vidinat(GPS) veel kuidagi rakendada (Tallinnast väljaspool).
St toores, et mitte öelda mõttetu. |
Oled üldse asja käes hoidnud või räägid niisama? Tallinn-Viljandi mnt on täies pikkuses peal, Samuti Pärnu linn koos suure hulga tänavatega.
Või on siis 6110-l mingi muu kaart kui N95-l? Sorry sel juhul, minu kogemused piirduvad viimasega. Nädalavahetusel liikusin Kuressaares ja oli vaja leida Kirde tänav - nagu naksti, mis sest et see tänav ainult mõnikümmend meetrit pikk on elik väikese tähtsusega.
Nagu juba ennist väitsin, Nokia mapsi "regioga" võrrelda ei saa, kuid toorest või mõttetust tootest rääkida ei ole asjakohane.
terv
Kris.
PS. Minu kasutuses olev N95 ei kuulu minule, seega ei ole mul vajadust oma ostu põhjendada või muul viisil kaitsta .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
23.07.2007 22:43:10
|
|
|
| kris kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
Ütleks, et pigem on tln korralikult peal, aga nt pärnust on 2 tänavat, tartu on sama mõttetu ja Tallinn-Viljandi maanteest pole juttugi.... kui nüüd saaks kuidagi Navteq (regio) kaardi sinna peale... siis võiks seda vidinat(GPS) veel kuidagi rakendada (Tallinnast väljaspool).
St toores, et mitte öelda mõttetu. |
Oled üldse asja käes hoidnud või räägid niisama? Tallinn-Viljandi mnt on täies pikkuses peal, Samuti Pärnu linn koos suure hulga tänavatega.
Või on siis 6110-l mingi muu kaart kui N95-l? Sorry sel juhul, minu kogemused piirduvad viimasega. Nädalavahetusel liikusin Kuressaares ja oli vaja leida Kirde tänav - nagu naksti, mis sest et see tänav ainult mõnikümmend meetrit pikk on elik väikese tähtsusega.
Nagu juba ennist väitsin, Nokia mapsi "regioga" võrrelda ei saa, kuid toorest või mõttetust tootest rääkida ei ole asjakohane.
terv
Kris.
PS. Minu kasutuses olev N95 ei kuulu minule, seega ei ole mul vajadust oma ostu põhjendada või muul viisil kaitsta . |
Hetkel just hoian seda vidinat käes, ja mida pole, see on Tallinn-Viljandi mnt. N95'st ei tea ma midagi, st pole käes hoidnud. st teeme nii, et enne kui plõks käib viid ikka ennast asjaga kurssi...
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
23.07.2007 22:57:33
|
|
|
Mhmm ... kummaline. Vabandus sai eelmises postis juba igaks juhuks ette ära tehtud .
Proovin 6110-le näpud taha saada ja asja lähemalt uurida. Marketingi vennikesed on siis küll suure mõjuga kui neil õnnestus Nokia spets navigeerimistelefonile viletsam kaardiversioon sisse pookida kui N95-le ....
Kas kaart oli kohe ostes sees? Siit http://smart2go.com/en/ ei ole proovinud uuesti peale lasta?
terv
Kris.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
24.07.2007 09:38:15
|
|
|
| kris kirjutas: |
Mhmm ... kummaline. Vabandus sai eelmises postis juba igaks juhuks ette ära tehtud .
Proovin 6110-le näpud taha saada ja asja lähemalt uurida. Marketingi vennikesed on siis küll suure mõjuga kui neil õnnestus Nokia spets navigeerimistelefonile viletsam kaardiversioon sisse pookida kui N95-le ....
Kas kaart oli kohe ostes sees? Siit http://smart2go.com/en/ ei ole proovinud uuesti peale lasta?
terv
Kris. |
Kaart oli kohe alguses sees... ja sellest smart2go mapist polnud kasu...
targad rahast huvitatud inimesed ütlesid, et täpsem eesti kaart tuleb koos millegagi (baltikumi / idaeuroopaga) lähitulevikus müüki, aga millal ja kui kallilt ei osatud öelda.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
25.07.2007 11:07:31
|
|
|
| Kas antud telefoni ei saa kasutada justkui GPS adapterina läpaka kõrvale?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
25.07.2007 14:03:43
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| Kas antud telefoni ei saa kasutada justkui GPS adapterina läpaka kõrvale? |
ei ole proovinud, aga natuke kallis selle jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
25.07.2007 18:08:13
|
|
|
| Hmm, ega Regio ASil ei ole kavatsust mobiilsete seadmetele, nagu selle teema mobiiltelefon, oma kaarte välja lasta? Sellisel juhul oleks too vigur küll mõtlema panev.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
25.07.2007 18:15:11
|
|
|
| Elric kirjutas: |
| Hmm, ega Regio ASil ei ole kavatsust mobiilsete seadmetele, nagu selle teema mobiiltelefon, oma kaarte välja lasta? Sellisel juhul oleks too vigur küll mõtlema panev. |
Regio teeb käsi GPS seadmetele ka kaarte, mis on pandud SD-le, idee poolest võiks see ka moblas töötada..
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
25.07.2007 18:33:44
|
|
|
| sixkiller kirjutas: |
| Elric kirjutas: |
| Hmm, ega Regio ASil ei ole kavatsust mobiilsete seadmetele, nagu selle teema mobiiltelefon, oma kaarte välja lasta? Sellisel juhul oleks too vigur küll mõtlema panev. |
Regio teeb käsi GPS seadmetele ka kaarte, mis on pandud SD-le, idee poolest võiks see ka moblas töötada.. |
Tõepoolest, kuna tol telefonil on, nagu öeldud, GPS seade sisseehitatud. Regio veebileht väidab, et toodab GPS seadmetest kaarte Garmini ja Magellani omadele. Too Nokia seade oleks kenaks lisanduseks sinna .
Pealegi omab telefon head ekraani ning võimalust lisada sinna 2 GB SD-micro mälukaarti- paneks kas või Regio arvutiversiooni Eesti kaardist, mis GPSiga koostööd teeks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peremees
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2004
|
26.07.2007 00:18:35
|
|
|
Saab ka sellele telefonile lisada Nokia smart2go kaarti. Kohe telefoniga kaasas olev Route66 kaart pole jah suurem asi, aga vähemalt navi funktsioon töötab Tallinna piires rahuldavalt.
Ei tea kas smart2go kaardiga saab ka nii kasutada, et kuvad soovitud marsruudi kaardile (Tallinn-Tartu) ja siis jälgid oma asukohta kaardil, kus tumedamalt oleks ära tähistatud ka viimati arvutatud teekond. Ja miks soovitab smart2go kaart Tartusse sõita läbi Põltsamaa, see jääb ka arusaamatuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pe2ske
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2002
|
02.08.2007 21:33:17
|
|
|
Kas siis see telefon juhatab mind Eesti piires aadressi järgi kohale või mitte? Kas näitab ka asukoha ja sihtpunkti vahelist kaugust(ma mõtlen ikka teed mööda minnes mitte lennates)?
Kas saab kasutada gps seadmena läppari kõrvale?
Kaua peab vastu aku kaarti jooksutades?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
04.08.2007 21:16:18
|
|
|
TomTom peal?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paal18
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.05.2007
|
26.09.2007 15:09:52
|
|
|
Kas kellelgi on mingeid probleeme selle 6110ga ka olnud?
Praegu valin n95 ja 6110 navigatori vahel. Ja huvitaks eelkõige see navi osa. Oskab äkki keegi midagi kommenteerida(võrrelda) neid kahte? Et kuidas töökindlus on? Kas on lihtne kasutada? jne.
E: Pole siis kedagi tarka ja abivalmis inimest, kes oskaks aidata?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
29.09.2007 15:53:40
|
|
|
Mina jälle ei saanud aru kas sellele telefonile saab, siis seda smart2go kaarti lisada ja kui saab kas see näitab korralikult kõike?
JA kas selle telefoni ost on mõttekas või mõttetu?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
02.02.2008 10:30:33
|
|
|
| Peremees kirjutas: |
| Ja miks soovitab smart2go kaart Tartusse sõita läbi Põltsamaa, see jääb ka arusaamatuks. |
köhhöm köhhöm.. tallinnast tartusse sõidadki sa nagunii ju läbi põltsamaa.. kui sa just mööda muud route'i pidi ei liikle.
sai siis endale ka soetatud see vidin, aga valge korpusega. äge näeb välja, seest on põnevam kui E-50 oli
siiani olen rahul, kui välja arvata ebapädev kaart väljaspool tallinnat. peaks proovima sellele TomTomi kaarti sisse sööta muidu võimekas föön, millel ka stereoklapid olemas kaamerapilt sobib ka pigem valgusküllasesse keskkonda, lambivalgel on kvaliteet kohutav.
vägev
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udupump
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2003
|
26.04.2008 11:43:28
|
|
|
| mul mure antud telefoniga. ei saa kuidagi installida sis laierndiga faile. Täpsemalt soovin telefonile lasta gps-compassi programmi GPSDisp, aga tulutult. sama lugu on ka enamuse sis failidega, telefon ütleb et tundmatu fail. samas jar failid installib pea 100 % ära. segane küll sai , aga ehk saate aru. või äkki keegi oskab nimetada mõnda analoogset programmi GPSDisp ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
26.04.2008 16:33:54
|
|
|
hmm.. niipalju kui ma leidsin, siis sul peab olema ka BT GPS vastuvõtja..
variant 1- sul on BT vastuvõtja- usun, et sul on see sisse lülitamata..
teine variant - sul polegi BT GPS seadet ning install failib.
nokia enda Navigoniga on ka võimalik ilmakaart, kiirust, kõrgust ja koordinaate kuvada, selleks pole vaja mingit mõttetut jurri sisse toppida...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udupump
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2003
|
26.04.2008 19:03:27
|
|
|
ta ei lase nagu avadagi mul seda faili... ja sama lugu on ka teiste sis laiendiga failidega.
Navigator näitab küll ära asukoha, kiiruse ilmakaare, kuid mitte liikumise suunda kraadides. oleks vaja just kompassi funktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
27.04.2008 17:37:47
|
|
|
hmm..
kas sa softi update oled ära teinud?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udupump
HV vaatleja
liitunud: 11.08.2003
|
30.04.2008 16:10:36
|
|
|
| jep, tegin ära, aga pole tolu sellest......
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
06.06.2008 09:03:10
|
|
|
Nii.. installisin nokia kaardid 2.0.2204.3.1. Kuidas ma määran, et ta kasutaks neid, mitte route66 kaarte?
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|