Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6110 Navigator märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.02.2007 13:05:57 Nokia 6110 Navigator vasta tsitaadiga

Klassik teeb taassünni - seekord lisanimega Navigator. Tegemist on siis, nagu nimest järeldada võib, GPS-seadmega varustatud mobiiltelefoniga. GPS-i saab avada ühe klahviga.
Üldandmed:
GSM/EDGE/HSDPA/UMTS
2,2" QVGA
2mpx kaamera
sisseehitatud mälu 40MB
microSD kaardipesa



Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.02.2007 15:20:28 vasta tsitaadiga

ja jõudiski kätte see aeg kui neil numbrid uuele ringile läksid.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2007 16:17:02 vasta tsitaadiga

väga lihtne aga kaval leiutis
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2007 06:04:30 vasta tsitaadiga

Aga ega numbrid ju otsa ei saanud. icon_confused.gif Loodan, et selliseid taassünde rohkem ei tule... kuigi kindel ma selles absoluutselt ei ole. icon_neutral.gif
Telefoni näol näib tegu olevat 6288 täiustatud versiooniga. icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2007 08:09:39 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
ja jõudiski kätte see aeg kui neil numbrid uuele ringile läksid.

see pigem kassiahastuses tehtud turundustrikk stiilis:
väntame lauda taga veebikaameraga porno, paneme nimeks terminaator XXX ja küll ostetakse- kõik ju mäletavad terminaatori filmide headust ..
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.02.2007 11:01:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Telefoni näol näib tegu olevat 6288 täiustatud versiooniga.


pigem N80

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2007 11:07:14 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Loodan, et selliseid taassünde rohkem ei tule... kuigi kindel ma selles absoluutselt ei ole. icon_neutral.gif
tuleb. juba tuli 3110 icon_biggrin.gif
oleks see navigaator yleni must, võibolla meeldiks isegi, kuid sellisena ta mulle ei meeldi icon_confused.gif .

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2007 19:23:36 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Loodan, et selliseid taassünde rohkem ei tule... kuigi kindel ma selles absoluutselt ei ole. icon_neutral.gif
tuleb. juba tuli 3110 icon_biggrin.gif
oleks see navigaator yleni must, võibolla meeldiks isegi, kuid sellisena ta mulle ei meeldi icon_confused.gif .

WTF, mis toimub? Mina sellise nummerdamise vajalikkusest küll aru ei saa. Jääme siis ootama neljatuumalist 486 proset...
3110 kohta mingit linki oskad ka anda?
Aga navigaator võiks ilma klapita olla. Klapiga telefonid mulle ei istu, pealegi kipuvad Nokia liugklapid kohe ostes päris palju logisema.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2007 19:30:59 vasta tsitaadiga

mis siis ikka, nüüd kirjutame 6110 navigator maha, ja müüeme kirve hinnaga maha...

me ootab telliskivinumbrite taassündi icon_evil.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2007 19:43:58 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
[
3110 kohta mingit linki oskad ka anda?
ikka oskan, http://europe.nokia.com/A4346041
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2007 21:30:31 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
[
3110 kohta mingit linki oskad ka anda?
ikka oskan, http://europe.nokia.com/A4346041

Heh, see ju päris 6080 koopia icon_smile.gif Funktsioone veidi parandatud.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 30.04.2007 22:05:52 vasta tsitaadiga

Kui palju ta ka umbes mkasma hakkab?
Nokia kodukal ei ole kahjuks mainitud, mis kivi vms kasutatakse GPSi vastuvõtmiseks. Tore oleks, kui on ikka SiRF Star III.

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixman
HV kasutaja
mixman

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2007 11:15:45 vasta tsitaadiga

Kuna liikuma hakkab poodides? Läheks võtaks ühe kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2007 14:21:03 vasta tsitaadiga

mixman kirjutas:
Kuna liikuma hakkab poodides? Läheks võtaks ühe kohe icon_smile.gif


juuni alguses pidavat jõudma.. h:~7k
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 16:14:07 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Heh, see ju päris 6080 koopia icon_smile.gif Funktsioone veidi parandatud.

Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... icon_wink.gif .

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2007 19:57:02 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Heh, see ju päris 6080 koopia icon_smile.gif Funktsioone veidi parandatud.

Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... icon_wink.gif .

terv
Kris.

Seda ma ju mõtlesingi, et 6080 on 3110 Classicuga sarnane.
Või sain ma sinust valesti aru?

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 13:41:05 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
kris kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Heh, see ju päris 6080 koopia icon_smile.gif Funktsioone veidi parandatud.

Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... icon_wink.gif .

terv
Kris.

Seda ma ju mõtlesingi, et 6080 on 3110 Classicuga sarnane.
Või sain ma sinust valesti aru?

Miide polnud jah päris asjakohane icon_redface.gif . Lihtsalt rääkides numbrite uuestikasutusest, siis ka Nokia 6080 telefon on kunagi juba eksisteerinud.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 13:56:22 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
kris kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Heh, see ju päris 6080 koopia icon_smile.gif Funktsioone veidi parandatud.

Ja ärme siis unusta et ka 6080 on juba kasutuses olnud number ... icon_wink.gif .

terv
Kris.

Seda ma ju mõtlesingi, et 6080 on 3110 Classicuga sarnane.
Või sain ma sinust valesti aru?

Miide polnud jah päris asjakohane icon_redface.gif . Lihtsalt rääkides numbrite uuestikasutusest, siis ka Nokia 6080 telefon on kunagi juba eksisteerinud.

terv
Kris.

Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on? icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 14:01:20 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on? icon_rolleyes.gif

Suur must kast ... elik autotelefon.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2007 15:45:21 vasta tsitaadiga

Tel. on saadaval ülejärgmisest nädalast Elisas 6299.-
Kellel huvi
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puuma56
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 02.06.2007 17:26:07 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on? icon_rolleyes.gif

Suur must kast ... elik autotelefon.

terv
Kris.


Minu teada oli see autotelefon siiski Nokia 6090.

_________________
this message is environment friendly and posted with recycled electrones
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.06.2007 19:22:41 vasta tsitaadiga

puuma56 kirjutas:
kris kirjutas:
.Scorps. kirjutas:
Näitad äkki mõne lingiga, milline see juba eksisteerinud 6080 on? icon_rolleyes.gif

Suur must kast ... elik autotelefon.

terv
Kris.


Minu teada oli see autotelefon siiski Nokia 6090.


http://www.gsminfo.ee/index_tehniline.shtml?t_n6080_6081.shtml
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2007 19:44:09 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Tel. on saadaval ülejärgmisest nädalast Elisas 6299.-
Kellel huvi


Elisa klienditeenidus ei tea telefonist veel midagi...
On keegi seda telefoni juba käes kah hoidnud, esimesed muljed?
Mingi inff liikus, et esimene seeria olla aiataha läinud ja Nokia olevat telefonid tagasi võtnud ... teab keegi sellest mdiagi täpsemalt?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melissa
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2007




sõnum 02.07.2007 01:44:31 vasta tsitaadiga

Jah kas Keegi oskab öelda palju selline elisas maksma võib hakata??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2007 12:18:25 vasta tsitaadiga

Tavahind 6799.- ja kliendi hind 6299.- saadaval altes 28 nädalast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Melissa
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2007




sõnum 03.07.2007 00:11:01 vasta tsitaadiga

Kui keegi seda telefoni näppinud või teab et kas see GPS on sellel nii tark et juhatab mind ntks mustamäe teelt kadakateele??? Ja kas või üldse on midagi Baltimaadest seal kaardil??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2007 14:17:38 vasta tsitaadiga

Melissa kirjutas:
Kui keegi seda telefoni näppinud või teab et kas see GPS on sellel nii tark et juhatab mind ntks mustamäe teelt kadakateele??? Ja kas või üldse on midagi Baltimaadest seal kaardil??

On küll nii tark 8) .
Kaardid on samad mis N95-l elik üsna head. Eestit muidugi Regio kaardi detailsusega võrrelda ei saa, aga enamus teid on peal. Linnad täpselt, väiksemate külade kõiki kruusateid ei ole.

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakp
HV vaatleja
jaakp

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.07.2007 09:09:18 vasta tsitaadiga

Kes aitaks mingi raha eest mu 6110-le peale lasta kogu Eestit katva kaardi?

5045480
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2007 09:14:35 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Melissa kirjutas:
Kui keegi seda telefoni näppinud või teab et kas see GPS on sellel nii tark et juhatab mind ntks mustamäe teelt kadakateele??? Ja kas või üldse on midagi Baltimaadest seal kaardil??

On küll nii tark 8) .
Kaardid on samad mis N95-l elik üsna head. Eestit muidugi Regio kaardi detailsusega võrrelda ei saa, aga enamus teid on peal. Linnad täpselt, väiksemate külade kõiki kruusateid ei ole.

terv
Kris.


Ütleks, et pigem on tln korralikult peal, aga nt pärnust on 2 tänavat, tartu on sama mõttetu ja Tallinn-Viljandi maanteest pole juttugi.... kui nüüd saaks kuidagi Navteq (regio) kaardi sinna peale... siis võiks seda vidinat(GPS) veel kuidagi rakendada (Tallinnast väljaspool).

St toores, et mitte öelda mõttetu.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 22:33:40 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
Ütleks, et pigem on tln korralikult peal, aga nt pärnust on 2 tänavat, tartu on sama mõttetu ja Tallinn-Viljandi maanteest pole juttugi.... kui nüüd saaks kuidagi Navteq (regio) kaardi sinna peale... siis võiks seda vidinat(GPS) veel kuidagi rakendada (Tallinnast väljaspool).

St toores, et mitte öelda mõttetu.

Oled üldse asja käes hoidnud või räägid niisama? Tallinn-Viljandi mnt on täies pikkuses peal, Samuti Pärnu linn koos suure hulga tänavatega.
Või on siis 6110-l mingi muu kaart kui N95-l? Sorry sel juhul, minu kogemused piirduvad viimasega. Nädalavahetusel liikusin Kuressaares ja oli vaja leida Kirde tänav - nagu naksti, mis sest et see tänav ainult mõnikümmend meetrit pikk on elik väikese tähtsusega.
Nagu juba ennist väitsin, Nokia mapsi "regioga" võrrelda ei saa, kuid toorest või mõttetust tootest rääkida ei ole asjakohane.

terv
Kris.
PS. Minu kasutuses olev N95 ei kuulu minule, seega ei ole mul vajadust oma ostu põhjendada või muul viisil kaitsta icon_wink.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 22:43:10 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
smurfer kirjutas:
Ütleks, et pigem on tln korralikult peal, aga nt pärnust on 2 tänavat, tartu on sama mõttetu ja Tallinn-Viljandi maanteest pole juttugi.... kui nüüd saaks kuidagi Navteq (regio) kaardi sinna peale... siis võiks seda vidinat(GPS) veel kuidagi rakendada (Tallinnast väljaspool).

St toores, et mitte öelda mõttetu.

Oled üldse asja käes hoidnud või räägid niisama? Tallinn-Viljandi mnt on täies pikkuses peal, Samuti Pärnu linn koos suure hulga tänavatega.
Või on siis 6110-l mingi muu kaart kui N95-l? Sorry sel juhul, minu kogemused piirduvad viimasega. Nädalavahetusel liikusin Kuressaares ja oli vaja leida Kirde tänav - nagu naksti, mis sest et see tänav ainult mõnikümmend meetrit pikk on elik väikese tähtsusega.
Nagu juba ennist väitsin, Nokia mapsi "regioga" võrrelda ei saa, kuid toorest või mõttetust tootest rääkida ei ole asjakohane.

terv
Kris.
PS. Minu kasutuses olev N95 ei kuulu minule, seega ei ole mul vajadust oma ostu põhjendada või muul viisil kaitsta icon_wink.gif.


Hetkel just hoian seda vidinat käes, ja mida pole, see on Tallinn-Viljandi mnt. N95'st ei tea ma midagi, st pole käes hoidnud. icon_lol.gif st teeme nii, et enne kui plõks käib viid ikka ennast asjaga kurssi...
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2007 22:57:33 vasta tsitaadiga

Mhmm ... kummaline. Vabandus sai eelmises postis juba igaks juhuks ette ära tehtud icon_wink.gif .
Proovin 6110-le näpud taha saada ja asja lähemalt uurida. Marketingi vennikesed on siis küll suure mõjuga kui neil õnnestus Nokia spets navigeerimistelefonile viletsam kaardiversioon sisse pookida kui N95-le ....
Kas kaart oli kohe ostes sees? Siit http://smart2go.com/en/ ei ole proovinud uuesti peale lasta?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2007 09:38:15 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Mhmm ... kummaline. Vabandus sai eelmises postis juba igaks juhuks ette ära tehtud icon_wink.gif .
Proovin 6110-le näpud taha saada ja asja lähemalt uurida. Marketingi vennikesed on siis küll suure mõjuga kui neil õnnestus Nokia spets navigeerimistelefonile viletsam kaardiversioon sisse pookida kui N95-le ....
Kas kaart oli kohe ostes sees? Siit http://smart2go.com/en/ ei ole proovinud uuesti peale lasta?

terv
Kris.


Kaart oli kohe alguses sees... ja sellest smart2go mapist polnud kasu...

targad rahast huvitatud inimesed ütlesid, et täpsem eesti kaart tuleb koos millegagi (baltikumi / idaeuroopaga) lähitulevikus müüki, aga millal ja kui kallilt ei osatud öelda.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 11:07:31 vasta tsitaadiga

Kas antud telefoni ei saa kasutada justkui GPS adapterina läpaka kõrvale?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 14:03:43 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Kas antud telefoni ei saa kasutada justkui GPS adapterina läpaka kõrvale?


ei ole proovinud, aga natuke kallis selle jaoks.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 18:08:13 vasta tsitaadiga

Hmm, ega Regio ASil ei ole kavatsust mobiilsete seadmetele, nagu selle teema mobiiltelefon, oma kaarte välja lasta? Sellisel juhul oleks too vigur küll mõtlema panev.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 18:15:11 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
Hmm, ega Regio ASil ei ole kavatsust mobiilsete seadmetele, nagu selle teema mobiiltelefon, oma kaarte välja lasta? Sellisel juhul oleks too vigur küll mõtlema panev.


Regio teeb käsi GPS seadmetele ka kaarte, mis on pandud SD-le, idee poolest võiks see ka moblas töötada..
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2007 18:33:44 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Elric kirjutas:
Hmm, ega Regio ASil ei ole kavatsust mobiilsete seadmetele, nagu selle teema mobiiltelefon, oma kaarte välja lasta? Sellisel juhul oleks too vigur küll mõtlema panev.


Regio teeb käsi GPS seadmetele ka kaarte, mis on pandud SD-le, idee poolest võiks see ka moblas töötada..


Tõepoolest, kuna tol telefonil on, nagu öeldud, GPS seade sisseehitatud. Regio veebileht väidab, et toodab GPS seadmetest kaarte Garmini ja Magellani omadele. Too Nokia seade oleks kenaks lisanduseks sinna beer_yum.gif .
Pealegi omab telefon head ekraani ning võimalust lisada sinna 2 GB SD-micro mälukaarti- paneks kas või Regio arvutiversiooni Eesti kaardist, mis GPSiga koostööd teeks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peremees
HV vaatleja
Peremees

liitunud: 29.03.2004




sõnum 26.07.2007 00:18:35 vasta tsitaadiga

Saab ka sellele telefonile lisada Nokia smart2go kaarti. Kohe telefoniga kaasas olev Route66 kaart pole jah suurem asi, aga vähemalt navi funktsioon töötab Tallinna piires rahuldavalt.

Ei tea kas smart2go kaardiga saab ka nii kasutada, et kuvad soovitud marsruudi kaardile (Tallinn-Tartu) ja siis jälgid oma asukohta kaardil, kus tumedamalt oleks ära tähistatud ka viimati arvutatud teekond. Ja miks soovitab smart2go kaart Tartusse sõita läbi Põltsamaa, see jääb ka arusaamatuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pe2ske
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 21:33:17 vasta tsitaadiga

Kas siis see telefon juhatab mind Eesti piires aadressi järgi kohale või mitte? Kas näitab ka asukoha ja sihtpunkti vahelist kaugust(ma mõtlen ikka teed mööda minnes mitte lennates)?

Kas saab kasutada gps seadmena läppari kõrvale?

Kaua peab vastu aku kaarti jooksutades?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 21:16:18 vasta tsitaadiga

TomTom peal? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paal18
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2007 15:09:52 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on mingeid probleeme selle 6110ga ka olnud?
Praegu valin n95 ja 6110 navigatori vahel. Ja huvitaks eelkõige see navi osa. Oskab äkki keegi midagi kommenteerida(võrrelda) neid kahte? Et kuidas töökindlus on? Kas on lihtne kasutada? jne.


E: Pole siis kedagi tarka ja abivalmis inimest, kes oskaks aidata? icon_smile.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.09.2007 15:53:40 vasta tsitaadiga

Mina jälle ei saanud aru kas sellele telefonile saab, siis seda smart2go kaarti lisada ja kui saab kas see näitab korralikult kõike?
JA kas selle telefoni ost on mõttekas või mõttetu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 10:30:33 vasta tsitaadiga

Peremees kirjutas:
Ja miks soovitab smart2go kaart Tartusse sõita läbi Põltsamaa, see jääb ka arusaamatuks.

köhhöm köhhöm.. tallinnast tartusse sõidadki sa nagunii ju läbi põltsamaa.. kui sa just mööda muud route'i pidi ei liikle. icon_rolleyes.gif

sai siis endale ka soetatud see vidin, aga valge korpusega. äge näeb välja, seest on põnevam kui E-50 oli icon_razz.gif

siiani olen rahul, kui välja arvata ebapädev kaart väljaspool tallinnat. peaks proovima sellele TomTomi kaarti sisse sööta icon_razz.gif muidu võimekas föön, millel ka stereoklapid olemas icon_razz.gif kaamerapilt sobib ka pigem valgusküllasesse keskkonda, lambivalgel on kvaliteet kohutav.
vägev icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udupump
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 11:43:28 vasta tsitaadiga

mul mure antud telefoniga. ei saa kuidagi installida sis laierndiga faile. Täpsemalt soovin telefonile lasta gps-compassi programmi GPSDisp, aga tulutult. sama lugu on ka enamuse sis failidega, telefon ütleb et tundmatu fail. samas jar failid installib pea 100 % ära. segane küll sai , aga ehk saate aru. või äkki keegi oskab nimetada mõnda analoogset programmi GPSDisp ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 16:33:54 vasta tsitaadiga

hmm.. niipalju kui ma leidsin, siis sul peab olema ka BT GPS vastuvõtja..
variant 1- sul on BT vastuvõtja- usun, et sul on see sisse lülitamata..

teine variant - sul polegi BT GPS seadet ning install failib.

nokia enda Navigoniga on ka võimalik ilmakaart, kiirust, kõrgust ja koordinaate kuvada, selleks pole vaja mingit mõttetut jurri sisse toppida...
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udupump
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2008 19:03:27 vasta tsitaadiga

ta ei lase nagu avadagi mul seda faili... ja sama lugu on ka teiste sis laiendiga failidega.
Navigator näitab küll ära asukoha, kiiruse ilmakaare, kuid mitte liikumise suunda kraadides. oleks vaja just kompassi funktsiooni.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 17:37:47 vasta tsitaadiga

hmm..
kas sa softi update oled ära teinud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udupump
HV vaatleja

liitunud: 11.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2008 16:10:36 vasta tsitaadiga

jep, tegin ära, aga pole tolu sellest......
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2008 09:03:10 vasta tsitaadiga

Nii.. installisin nokia kaardid 2.0.2204.3.1. Kuidas ma määran, et ta kasutaks neid, mitte route66 kaarte?
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6110 Navigator mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.