Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS 3rd generation (9.x) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 11:06:23 Symbian OS 3rd generation (9.x) vasta tsitaadiga

Kuna vana teema muutus liiga kirjuks (sama nagu arutleda win98 ja winxp üle ühes teemas) siis teen siinkohal uue teema kolmanda põlvkonna symbian telefonide kohta vältimaks segadust.

Symbian OS 9 Nokia telefonid:

3250 - 176 x 208
5500 - 208 x 208
E50 - 240 x 320
E60 - 352 x 416
E61 - 320 x 240
E62 - 320 x 240
E70 - 352 x 416
N71 - 240 x 320
N73 - 240 x 320
N75 - 240 x 320
N80 - 352 x 416
N91 - 176 x 208
N92 - 240 x 320
N93 - 240 x 320
N95 - 240 x 320


Siia teemasse AINULT kolmanda põlvkonna telefonide/programmide/mängude arutelu!
Kõik mis puudutab vanu telefone ja tarkvara, läheb vanasse teemasse!


viimati muutis posthuman 03.10.2006 12:40:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mag
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2002




sõnum 03.10.2006 12:25:31 vasta tsitaadiga

Nokia saidilt leiab kah üht koma teist.
Näiteks 5500 -le:
>mängud - see Groove Labyrinth on päris lahe, toimib vist ainult 5500 peal.
>programmid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 18:40:02 vasta tsitaadiga

Näljastele midagi soojenduseks siis:
http://www.series60v3.com
Suht hea leht, keskmine valik asju, ei pea regama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 03.10.2006 19:11:38 vasta tsitaadiga

Tänud! Lõpuks leidsin mingeid teemasid. Mänge on palju, aga programme võiks rohkem olla.
Siiski olen vägagi tänulik 8)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2006 19:14:42 vasta tsitaadiga

mis ekraaniga telefon sul üldse? ma siin kogun hetkel vaid 240x320 resoga ekraanile asju.. kui sul suurema resoga ekraan, siis sul on mu pack'ist väge vähe abi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 03.10.2006 19:25:56 vasta tsitaadiga

Selle sama resoga(240x320) ekraan mul ongi 8) Nokia E50 on mudel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 11:11:30 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
mis ekraaniga telefon sul üldse? ma siin kogun hetkel vaid 240x320 resoga ekraanile asju.. kui sul suurema resoga ekraan, siis sul on mu pack'ist väge vähe abi icon_neutral.gif
Mis soft seal siis on, mida teise resoga ekraanil ei kannata jooksutada? E60 on märksa suurema resoga...


Kas keegi omab juba kogemust Noki N73 ? Tundub päris tore telefon: hiiglaslik displei, 3,2mp kaamera, välimus kah täitsa normaalne...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 11:23:33 vasta tsitaadiga

no mängud näiteks ei lähe kindlasti tööle. sinu puhul oleks mäng kuskil servas, ülejäänud osa oleks must. lihtsalt ei ta ei kata su ekraani ära ja pilt on väike. proged vist isegi läheks tööle.
hetkel siis üle 60 töötava ja testitud mängu, päris jurad mängud on välja praagitud ja jätsin alles vaid mängitavad või väga head mängud.
Progesi peaks 20 ringis olema.

Õhtul saate kätte icon_razz1.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 11:26:58 vasta tsitaadiga

posthuman, mängud ei pakugi huvi...tahaks miskit softi icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 15:32:27 vasta tsitaadiga

Eile päev läks mängude nahka jah. Täna tuleb progede osa siis. Seal hulgas office suite(moblades endal sees algselt ainult readerid) sellega siis saab ise luua xml faile jne. Progesi tuleb praegustele kindlasti pool juurde. Loodame õhtuks miskit valmis saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 04.10.2006 17:22:55 vasta tsitaadiga

Hakkan vaikselt ootama siis seda packi 8) . Selline küsimas et kas mälukaardile on ka võimalik programme installida või ainult telefoni mällu? Jutt käis siis ikka Nokia E50'est. Programmidest avastasin eile Divx playeri mis on väga sarnane smartmovie'le ja on tasuta ka veel, peale selle mängib IMO puhtamalt kui smartmovie. Mingeid normaalseid mp3 playereid kahjuks pole veel leidnud, loodan et su packis mõni leidub. Okei aitab lobast icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 18:25:38 vasta tsitaadiga

eqzuw, mälukaardile saab ka vabalt installida softi. Tegelikult tasukski installida, see koormab vähem telefoni ennest.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 04.10.2006 19:26:44 !~! vasta tsitaadiga

Ok tänud! Ostsin täna mingi 512mb kaardi kuna poes polnud 1gb kaart kahjuks icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2006 21:42:27 Re: !~! vasta tsitaadiga

pack
PW -> PS (kuna igal mehel pole vaja lahti pakkida;))
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2006 14:08:41 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on viimase versiooni SmartMoviega kogemusi? Minul nimelt ei taha ta normaalselt töötada. Nimelt puudub converteris heli. Tuleb tekst "No Sound".. ja peale convertimist on ka kõik klipid ilma hääleta. Muidu töötab norm kõik, aga lihtsalt häält pole icon_neutral.gif Tegu tavaliste klippide, .avi .mpg jne formaadis. Mitte ükski formaat ei mängi heli maha.
Netist leidsin sama teema, a seal soovitati soojalt last peale igast codecpacke mis ei aidanud ei teda ega ka mind. Samas soovitati Windows Encoder for media player vms.. tirisin sellegi, ikka ei aita.
Muidu kõik klipid töötavad WMP'ga või Winampiga vaadates. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2006 17:28:04 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Eile päev läks mängude nahka jah. Täna tuleb progede osa siis. Seal hulgas office suite(moblades endal sees algselt ainult readerid) sellega siis saab ise luua xml faile jne. Progesi tuleb praegustele kindlasti pool juurde. Loodame õhtuks miskit valmis saada thumbs_up.gif


vaidleksin vastu siinpuhul, E70 on näpus ja loon ise rahulikult doc ja xls faile ilma ühegi probleemita (peaks saama ka ppt, aga neid pole proovind veel), salvestan neid ja saadan pärast vajadusel arvutisse ka ning saan sealt vaadata. Olen juba nimõnegi asja nii ära lahendanud ajapuuduses teepeal kui pole mahti läpakat kaasas kanda, veelvähem lauaarvutit kasutada.

---------
PS! Mõni mode võiks selle teema panna stickyks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2006 04:13:44 vasta tsitaadiga

Office Suite: http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/OfficeSuite_S60.php
Quick Office : http://www.quickoffice.com/s60v311/

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krahv
HV veteran

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 11:47:58 vasta tsitaadiga

Mõni tasuta divx player ja converter äkki on?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 14:19:31 vasta tsitaadiga

http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=8&p13_sectionid=2&p13_fileid=388


nimeks siis ongi divx player ja on tasuta ka veel. convertimiseks tasuta lahenduse puhul peaksid kasutama mõnda üleüldist converterit. Ma nüüd soovitama ei hakka täpselt igaksjuhuks kuna enamustel on enda käe järgi mõni sisse harjutatud juba. Smartmovie enda converter näiteks soovitab 320'st bitrate'i videole ja kusagil 40'st helile. Ise kasutan heli jaoks väheke enamat kõrvaklappide hüvanguks. Resolutsiooni võid valida ise oma telefoni järgi.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2006 21:24:09 vasta tsitaadiga

On kellelgi aimu selle SmartMovie kohta? Kaldun arvama, et mul arvutis mingi riistvara-tarkavaraline probleem, kuna enamustel töötab see ideaalselt. SmartMovie enda foorumis on juba mitu teemat, kus sama probleem inimestel. Ikka käib sama jutt, et soovitatakse neid codec packe, aga ikka pole kellelgi sellest kasu, samati minu puhul. Olen neid packe sinna täna installinud, peale ja maha ja mitte mingit kasu :S
Eriti kummaline nähtus ikka icon_neutral.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 11:09:36 vasta tsitaadiga

Windows Live Messenger Symbian S60v3 mudelitele - kuna uus agile messenger on tasuline siis sai muid alternatiive otsitud ja juhtusin selle live messengeri otsa. Ise testisin Nokia N80 peal, ja töötab ideaalselt.

http://fox.racing.ee/livemsn.sisx





Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 11:14:56 vasta tsitaadiga

Ohoh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 15:35:08 vasta tsitaadiga

wowwwwww thumbs_up.gif icon_eek.gif
Kohe lähen testima. Muideks mul käis sama kiiks läbi peast kuskil nädal-kaks tagasi ja siis küll ei leidnud midagi tarka. Aga igastahes super töö. Ma poleks niipea uuesti sama otsingut vaevunud tegema icon_wink.gif

EDIT:
Testitud ja peaks kindlasti ütlema, et parem kui Agile. Layout vb vajab veidi harjumist ja privade vahetamine käib teisiti, aga paistis et see ei hakka häirima. Ja plussidena Agile ees muidugi 2 suurt asja: nime vahetamise võimalus ja blokeerimise/bloki maha võtmise võimalus thumbs_up.gif Ma olin juba ammust aega agile peale tige, et miks sellised elementaarsed asjad sellega võimatud on.. aga igastahes ei taha ma agilet enam nähagi ja ei huvitagi,kas või kuda neil asjad on. Pealegi minu arust on see täielik idiootsus küsida BETA toodangu eest veel raha nagu nad teevad thumbs_down.gif
EDIT: Kolmandaks olid Agile all mingid haiged smiled, mis ei läinud kohe mitte kokku ei välimuselt ega ka sisestuskeele suhtes. icon_biggrin.gif smile käis seal ;-D niimoodi ja inimene kes oli arvutist MSNis nägi siis seda lõusta. Samati ei näidanud enamus smile Agile kui keegi arvuti kaudu neid pani. Seega on nüüd selle jamaga ka ühel pool thumbs_up.gif

Viva la MSN icon_razz1.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 16:32:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mingit softi millega saaks mälukaardi ära formattida (MiniSD), nimelt on probleem selles et telefoni ostmisel oli mälukaardile mingt eelinstallitud softi lastud. Aga suure tuhinaga keerasin midagi pekki ja nüüd tahab telefon mingit programmi installida kui telefoni sisse lülitan, kuid siis ütleb et installimine ebaõnnestus. Kui telefonis valin "Vorminda mälukaart" siis viskab kirja ette et mälukaarti kasutab mingi rakendus. Olen proovinud kõikvõimalikud rakendused sulgeda aga kasu ei midagi. Vahepeal lasin ka uue softi peale telefonile, ja proovisin peale seda koheselt mälukaarti formattida kuid ikka ei õnnestunud. Telefoniks Nokia N80. Läpparil on mälukaardi lugeja olemas ja lisaks on ka väline USB kaardilugeja kuid kumbki neist MiniSD kaarti ei söö.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2006 16:39:46 vasta tsitaadiga

hmm läpaka lugejad on minuteada MMC/SD standardis ja MiniSD kaardiga tuleb adapter kaasa, mis lubab kasutada tavalisi SD ja MMC kaarte lugeval seadmel neil. Samas võid proovida quickswapiga kui su telefon seda toetab, ei hakka hetkel confi ette võtma (st siis annad käsu telefonile mälukaardi eemaldamiseks, mille käigus telefon sunnib ise kõikidel jooksvatel rakendusel kinni panna end.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 02:35:50 vasta tsitaadiga

Nii, paar küsimust/probleemi siis jällegi:

1. Kodus ei taha telefoniga WiFi töötada. Sülearvutitega pole probleemi. Trükid parooli sisse ja ühendatud. Mobiiliga ei lase millegipärast. Koolis olen proovinud - töötab ilusti.
2. Convertisin Smartmovie converteriga video 416x352 resoks. Video bitrate 320 ja helile 40. Ikkagi nagu pilt kuidagi jõnksutab vms. Hullu pole midagi, aga kas on võimalik kuidagi saada video käima laitmatult puhtalt?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 02:38:44 vasta tsitaadiga

DivX player ei aita? Mis on lõigu üldpikkus?
Isiklikult mängib mul telefon väljas ka üle 700bitrate(klipipikkusteks proovitud max 5min) arvata võib et täispika filmi puhul teine teema, aga ei anna pead.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 02:40:40 vasta tsitaadiga

Filmi pikkus on 20min. Converdituna oli suurus nõks üle 50MB. No ta ei jõnksuta nii, et vaadata ei kannata. Väga edukalt saab vaadata, kuid kõige parem oleks vaadata nii, nagu arvutist - puhtalt. icon_smile.gif

Veel üks küss: kuidas confida telefon niimoodi, et niikui mulle tuleb e-mail, kohe telefonis teatab sellest ja saan seda lugeda? Kuidas seadistada jne?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 02:43:07 vasta tsitaadiga

Selle jaoks peaks abiks olema lisaprogrammid ja võimalik et asja ajab ära ka kohalik mailiprogramm mis eelnevalt sees. Pead vaid seadistama. Proovinud ise pole kas ta saab ka olla kogu aeg online ja kontrollida, aga sellegipoolest usun et sel juhul tuleks ta sul kulukas kui ta kogu aeg võtaks mailiserveriga ühendust ja kulutaks andmeedastusmahtu icon_wink.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 02:46:40 vasta tsitaadiga

Aga kuidagi niimoodi confida, et niikui wifi võrku ühendun, kohe automaatselt laeb alla uued kirjad ja värgid?

Sellele wifi küsimusele ei oska vastata?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 03:02:38 vasta tsitaadiga

Aga sa oma telefoniga omas kodus üldse enda võrgu üles leiad? Või ei leia? Kui nii siis on pigem midagi seal seadistud veidi valest.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 03:14:53 vasta tsitaadiga

posthuman, võrgu leiab ilusti üles ja signaal on tugev. Sisestan parooli ja kõik. Lihtsalt ei ühenda ja viskab uuesti ette selle vali ühendusviis...
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 03:58:29 vasta tsitaadiga

hmm maili küsimustele vastaks niivisi et on olemas võimalus - Esmalt siis nagu näen tuleb määrata maili pöörduspunkt kindlalt ära (vähemalt mul ei lasknud muidu miskipärast), siis tuleb panna sisse automaatne ülekanne ja vastavalt siis mis päevadel sa soovid et ülekanne toimuks või kõigil, mis tundidel või kogu ööpäeva jooksul ja mis intervalli tagant.

Jõnksutamises pole üldiselt aimugi, iseenesest peaks toimima. Uuri võimalusel rammi kasutust telefoni poolt ja vaata mis kõrvalised applikatsioonid jooksevad. Ise lasin smartmovie converteri poolt teha filmilõigu 2x jupiks (ehk siis kusagil 2x50min)



Koduse wifi suhtes vaata üle mis kodeeringut parool kasutab. Endal on WEP parool (muud minuteada telefon ei toetagi), 128 bitine krüpteering ja HEXis parool. Ühendumiseks tee eraldi pöörduspunkt ise manuaalselt soovitatavalt, säästab igakordsest parooli sisestamisest.


EDIT: tundub et toetab siiski ka miskit 802.1x a WPA/WPA2hte, kuid neid ise pole kasutanud, eeldatavasti tuleb manuaalselt seada
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2006 14:58:57 vasta tsitaadiga

... WPA on turvalisem, kui WEP ja E70 toetab kenasti WPA -d ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 08:36:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kus võiks asuda selle Live Messengeri ametlik koduleht või kust ta konkreetselt pärit on?
Google nagu erilisi vasteid millegipärast ei andnud.
MSN paistab olema suht pugine. Aeg-ajalt logib MSNist välja ilma mingi põhjuseta. Teine viga on see, et igakord ei logi jälle sisse, selleks aitab telefonil restart ja siis jälle läheb icon_neutral.gif Kolmandaks kadus mul ära listist üks inimene. Arvutis on kenasti olemas, bloki all ei ole, aga mobiili peal teda pole olemas, ei online,offline ega block listis. Samas kui ta ise minuga rääkima tuleb, siis saab suhelda, priva aken tuleb temaga lahti. Mina ise temaga suhtlema minna ei saa ega näe teda icon_lol.gif

kellelgi veel mingeid jamasi?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 08:41:59 vasta tsitaadiga

jah, mul ka vahest ta ei logi esimese korraga sisse ja listist on osad kontaktid puudu, kes peaks online olema, kuid ei ole.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 08:43:24 vasta tsitaadiga

Skeptik, kas sa neid kadunuid kontakte ka kunagi või vähemalt selle Live Messengeri ajal blokeerinud ka oled? Kasvõi ainult arvutis. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 12:44:13 vasta tsitaadiga

kadunud kontaktide probleemi olen ka kohanud tihedalt. Viimasel ajal küll niivõrd pole märganud. Samas eile kui mähelt mustamäele sõitsin siis piritalt oli juba 3G leviala ja mõtlesin msnis viibida väheke sõidu ajal. Ei logi sisse lihtsalt. Samuti küll ei saanud UltraIM sisse logitud. Loodetavasti nüüd keegi ei pea selle jutu põhjal 3G'd süüdlaseks kuna see töötas kenasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 15:30:35 vasta tsitaadiga

Põhiline see, et see isik oli ennem täitsa olemas Live Messenger Mobile peal. Mitu nädalat oli olemas, a siis järsku kadus. Ja kui ta ise vestlema tuleb, siis ei näita ta nime priva aknas, vaid ainult emaili. Kuigi tegu aadressiga, kus saab kenasti ka nime kasutada. Täna avastasin, et ma saan ise ka tegelikult inimesega ühendust võtta, kasutades menüüs "sent to.." võimalust. Tuleb toksida vastav email ja sõnum läheb kohale ja priva avaneb.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 20:07:14 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Skeptik, kas sa neid kadunuid kontakte ka kunagi või vähemalt selle Live Messengeri ajal blokeerinud ka oled? Kasvõi ainult arvutis. icon_rolleyes.gif

ei ma pole kedagi blokeerinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2006 14:53:22 vasta tsitaadiga

Nii, mehed. Leidsin vist saidi, kust saab asja ametlikult tirida. Midagi pole teha, aga muus keeles seda saiti olemas pole. Uurisin eile tund aega.
Kellel rohkem nuppu siis võiks teistelegi rääkida, kuda neid vorme täita icon_lol.gif thumbs_up.gif
http://mclient.msn.com.cn/

Esimene step on kerge, valis menüüst Nokia, järgmisest lahtrist mudeli.
Teise sammuga on juba probleeme. Ühte kasti läheb see piltnumber, aga... edasi? icon_lol.gif


EDIT: Bablefish aitas, a nüüd pean tööle, ei jõua seletada rohkem, a ma sain kätte messengeri thumbs_up.gif

EDIT: sai asi üle vaadatud, MS lehel olev versioon on sama mis siin teemas pakutav. Seega mingeid uuemaid versioone pole olemas thumbs_down.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurikarl
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2005




sõnum 22.12.2006 13:43:44 vasta tsitaadiga

Mis on packi password?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2006 02:11:16 vasta tsitaadiga

Mis see msn nüüd tahab? Ei lase ligi, tahab registreerimist. Saatsin selle sõnumi ära aga mitte midagi ei juhtunud. kellelgi ideid?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayon
HV kasutaja
rayon

liitunud: 01.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 20:05:33 vasta tsitaadiga

keegi oskab soovitada mingeid normaalseid N93 theme? igalpool on mingid pasad. tahaks,et oleks SVG graafikaga. ning töötaks ka widescreen mõõtmes
_________________
Postikulu tasub ostja icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurikarl
HV vaatleja

liitunud: 14.02.2005




sõnum 24.01.2007 20:14:48 vasta tsitaadiga

ma ei tea küll kas see N93-le sobib, aga N73 peal töötab väga hästi ja on suht omapärane, aga Golden Dream oli kena:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haanjamiis
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 11:20:17 vasta tsitaadiga

ei hakka uut teemat tegema 8) aga selline probleem nokia e-60-ga,ei lase miskit installida näit kasvõi uut teemat icon_sad.gif ütleb, et sertifikaadi viga samas leheltkus ma tõmbasin ütleb, et ametlikud nokia themesid leht ise on www.series60v3.com/index.php?categoryid=8&p13_sectionid=14 äkitse on kuskil mul setingutes miskit mööda icon_confused.gif icon_confused.gif
_________________
Haanjamiis vidi lubjakivve.........
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 12:57:13 vasta tsitaadiga

haanjamiis, selleks pead sa seadetest maha võtma sertifikaadi päringu icon_wink.gif Peale seda saad kõike peale lasta

Vahendid->Rak.Haldur->Valikud->Seaded->Tarkvara Install
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haanjamiis
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 13:16:26 vasta tsitaadiga

Tänks ja nii lihtne see oligi icon_lol.gif Ja ma pusisin mitu aega icon_razz.gif
_________________
Haanjamiis vidi lubjakivve.........
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eqzuw
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 26.01.2007 21:34:30 vasta tsitaadiga

posthuman, sa mingit uut head kohta pole leidnud softi ja mängude tõmbamiseks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
draggo
HV kasutaja
draggo

liitunud: 08.01.2004




sõnum 27.01.2007 18:02:03 vasta tsitaadiga

Siin foorumis leidub kõike mida vaja võib kellelgi minna.
http://forum.gsmhosting.com/vbb/index.php
Jõudu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS 3rd generation (9.x) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.