Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Piraat Tarkvara Hävitaja märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oled oled huvitatud sellisest süsteemist?
Jah
21%
 21%  [ 20 ]
Ei huvita
78%
 78%  [ 71 ]
hääli kokku : 91

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 04:17:37 Piraat Tarkvara Hävitaja vasta tsitaadiga

link :: Teema algus

_Teema Lõppenud

Teema käik:
Teema algas sealt, mille aga suleti paari minutiga juba.
Alustasin uue teemaga siit mis aga ära solgiti, täpsemalt võib lugeda siit minu viimast sõnumit.

Sellele süsteemile jurde oli mõeldud ka elektromagnet, juhul kui omanikule soovimatult üritatakse ligi pääseda kõvakettale või süsteemi tööd peatada jõuga.
Ja ka kohaliku(korteri) signa käivitumine käivitab programmi töö, juhul kui omanik viibid mujal.

Samas võiks ju seda teemat nimetada ka sõna otseses mõttes, piraat tarkvara hävitajaks.
Ja palun ärge hakake seletama kas see nimi kirjutatakse kokku või lahku.


viimati muutis kose2ik 10.01.2003 06:19:40, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 09:47:28 vasta tsitaadiga

Miks nii keeruliselt?
Kirjuta valmis programm, mis alati enne OS-i laadimist küsib parooli.
Arvutisse paigalda kontroller.
Alguses olev programm suhtleb kontrolleriga siis ja ainult siis, kui sisestatakse näiteks kolm korda vale parool. Peale seda lülitab kontroller HDD toite pinge lihtsalt 220 peale ja kõik andmed ongi kadunud.
Samamaoodi võid ka puldi juurde aretada.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 10:17:15 vasta tsitaadiga

Miks nii keeruliselt?
Kasuta mõnda krüpteerimisprogrammi, mis enne masina üles tulekut küsib parooli ja töö jätkamiseks samuti. Siis ei lähe aega mingi kustutamise peale ning valehäire puhul on kõik andmed alles.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 15:49:52 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

Alguses arvasin, kuid nähes seal sellist paukuvat tekste , sellel lingil, siis ei tekkinud mul mingit kahtlust, miks mu teemat üritasid mõned sulgeda ja solkida


viimati muutis kose2ik 10.01.2003 07:16:03, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 18:27:55 Re: Sellest saaks vist ikkagi mööda vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:
Krüptitud andmed võidakse ju kopeerida cd-l ja pannakse koodiotsia tööle ja "kantide" poolt võidakse kaasa võtta ainult hdd. Tänapäeval on väheseid kes kasti ja monitori minema tassivad, kui vaja vaid andmeid kontrollida. Isegi varguste puhul tehakse, vaid kasti sisu puhtaks, kuna monitor ja kogu kast on tülikalt suur ja ei tasu riski ära. Liigselt pika võtmekoodiga võib ka kogu andmete kasutamine minna ju ka aeglaseks. Üldiselt võiks mõni progeja selle infi kätte saa ja mõne koodirea siis kirja panna ja kui keegi on leidnud sellist upsi või akut mis korpusesse(midi-tower) mahuks siis oleks nende inf kasulik.

Miks see UPS sul kindlasti seal korpuses peab olema?
Kui tahad, et asi raskem oleks lisa siis juba kamakas malmi 8)
Soovitus: kasutades tavalist UPS-i ja ID kaardi lugejat ning kontrollerit midagi kokku aretada.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 18:49:42 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

Kui soovitakse saada vaid kõvakettal olevaid andmeid, siis kisutakse toide esimesena tagant ära koos teiste juhtmetega ja võetakse kast kaasa või hakatakse seda avama(eesmärgiga, rebida HDD sealt välja).


viimati muutis kose2ik 10.01.2003 06:02:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 19:09:16 Re: Sellest saaks vist ikkagi mööda vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:


Ups selleks et säiliks väikeste/tavaliste elektri kõikumise ja kadumise puhul andmed. Ja kui katkestatakse võõera poolt kes soovib tungida mu andmetele ligi(ja ma ei suuda neid takistada), siis oleks võimalik teha võõrale(palgatud "info varas") need kättesaamatuks. Ja teada tuntud tõde et andmeid võib mujal(arvutist kaugemal) säilitada backup-idena korduvalt uuendades aeg-ajalt. Aga kui info säilib kõvakettal võidakse see kopeerida/omandada. Arvuti kindlustmine mingi kaitsva petooni või terasega on "varga" jaoks vaid aja küsiumus, kui info säilib siis on seda võimalik ikkagi saada reaalselt kätte(mida aga ei soovita, kui tegemist on privaatse infoga). Ma ei saa ka siin vabalt sõnu valida, see ka on vaja asjakohaseid sõnumeid. Mitte aga uurivaid. (üks teema mull juba suleti kui tegin mõne realse näite politsei mõistet kasutades.
Kuigi on süsteem mõeldud just ärisaladuste jõudmise vältimiseks konkurentide kätte, kes võivad selle saamiseks palgata asjatundjaid)


Kuid miks see UPS ikka korpuse sees peab olema icon_eek.gif
Kui sa leiad, et sa vajad oma andmetele tõsist kaitset, siis soovitan sul läbi lugeda raamat "Infosüsteemide turvalisus" (oli vist selline pealkiri). Samuti pead koostama oma firmale/endale põhjaliku turvapoliitika. Sellest, kui arvuti puldiga õhku lased pole midagi kasu, kui tulemüürid on viletsad. Töötajad peavad seda naljamänguks, mis ainult filmides võimalik on ja panevad oma paroolideks oma nime vms. Kui firma koristaja (nemad on tavaliselt need, kes kõige rohkem kuulevad/näevad ja seda kõigile edasi latravad) on mingi suvaline mammi/papi, kes iseseisvalt õhtuti "tööd" teeb. Kui valvesüsteemid on mingid odavad standardsed jublakad jne.
Andmete turve pole ainult HDD-de kaitse! See hõlmab kõike!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 08.01.2003 19:24:45 Re: Sellest saaks vist ikkagi mööda vasta tsitaadiga

Mnjah, kui mina tahaksin näiteks koduarvutis olevaid andmeid kaitsta, siis tõenäolisel kompunniksin miski nö valvesüsteemi taolist kahe vana mobla abil.

Üks oleks siis kusagil ukse läheduses. Soovimatu sissetungi puhul saadaks telefon mingile telefoninumbrile X SMS-i - see suht lihtsalt teostatav (telefoni võib ju niimoodi ettevalmistada, et sõnumi saatmiseks tuleb veel ainult ühte nuppu vajutada, vastav lülitus siis rakenduks nö ukse lubamatul avamisel).

Teine moblaront (mingi odava kõnekaardiga ja salastatud numbriga icon_wink.gif ) on arvutikorpuses, mis siis SMS-i saamisel ei hakka mitte piiksuma, vaid edastab arvutile väikese "signaali" (sellega pisut rohkem jamamist, aga täiesti teostatav), mille peale siis läheb special proge tööle (eeldab, et mingi monitooriv soft "ootab" märguannet proge töölepanemiseks), mis likvideerib vajalikud failid (+ täidab tühja vindipinna mingi seosetu jamaga... et asi võimalikult kiirem oleks tuleks muidugi andmeid sisaldav partitsioon võimalikult väike hoida).

Sellisel viisil jääb ka nö puldi võimalus (ehk siis isiklikult telefonilt sõnumi saatmine süsteemi rakendamiseks).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 19:26:23 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

viimati muutis kose2ik 09.01.2003 23:44:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.01.2003 19:39:38 vasta tsitaadiga

Kordan mitmendat korda, et vastavat softi, mis põhitöö ära teeb - s.t. kirjutab failid üle täielikult, niiet nad tavainimestele mingi moega enam kättesaadavad oma sisult pole (mõni spetslabor võib ju üritada alati) - leiab google abil internetist vabavarana...
Käivituse juurdearetamine sõltub juba muudest parameetritest, süsteemi reaalsest üldisest teostusest.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 19:59:20 vasta tsitaadiga

Teiseks, teemast.
Muretse endale eemaldatav HDD device, nn. sahtel, või mida iganes kuidas seda kutsutakse.Ja siis hangi endale pommi-, laseri-, tule-, lolli-, asteroidi-, varga- ja terroristikindel raudkapp, mis tuleb kindlasti betoneerida maja vundamendi sisse, kasutades titaanarmeeritud betooni. Kui tahad võid lisada veel tulemüüri sõna otseses mõttes, elektriśokimasina ja närvigaasi ballooni autoriseerimata titaan/teraskroomitud kapi avamise puhuks.
Või hangi mehitatud sõjaväeline valve, koos Vabariigi relvajõudude pideva kõrgendatud valmisoleku seisukorraga. IRW.
Aa, ja ära unusta faraday puuri EMI vastu.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 20:00:34 Re: Krt te ajate juba närvi vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:
Enamus kes siin laterdavad, neil jutu teemaks midagi sellist:
AMD on parem kui Intel ja vastupidi, sama on Ati ja nVide.. mis iganes..
Jasellised: Vaata milline su avatar on.... (juhtus ja vahetasin väiksema vastu, noh arvasin et tegin enne väisema mõõdulise ja see jäi silma ka enne sinu sõnumit).
Üldiselt ei ole mul mingile filmi võttele vaja mingit värki, vaid seda on reaalselt vaja. Võibolla ka tulevikus läheb see nii mõnelegi tarvis peale minu. Arvuti õhkulaskmiseks saaksin ma kilo trotüüli ikka kuskilt kätte ja detonaatori süsteemi. Aga eesmärk on ikkagi ehitada süsteem odavalt ja samas kindlalt üles, et tarkvara ei jõuaks levida 3-ndatele isikutele (isegi kui nad on füüsiliselt minust üle). Ühesõnaga saaksin oma soovil, oma andmed KUSTUTADA jäädavalt oma ARVUTIS olevast KÕVAKETTALT. Samas jääks kõvaketas töökorda ja ei tekiks riistvaraga seonduvaid kahjusid.

TULGE MAA PEALE! icon_confused.gif

Kahjuks tundub mulle, et hoopis sina peaksid Maale tagasi tulema!
Nagu juba mainisin pead sa koostama põhjaliku tegevuskava, mis kõiki võmalike riske ja ohtusid arvesse võtab. See, kui paned arvutile mingi proge külge, mis kustutab sinu info on hea ja tore ja enamikel juhtudest ka aitab. Kuid kõik sõltub nende andmete hinnast. Kui hind on piisav, siis ei päästa ka taolise programmi kasutamine. Seni, kuni andmekandja pole füüsiliselt 100% hävitatud on sealt alati võimalik infot välja lugeda. Nüüd tulebki mängu riskitegur - kui ohtlik see on, kui andmed mujale satuvad?
Isegi mitmekordselt vormindatud ja formateeritud ketas säilitab infot eelnevate andmete kohta mõningal määral ja mõningal juhul piisab nende taastamisest samalihtsast programmikesest, mida netist võimalik hankida.
Mainides uuesti: Infoturve pole ainult arvuti parooliga kaitsmine ja andmete kustutamine. Infoturve on kõigi tegevuste kogum, mis püüab hinnata info valedesse kätesse sattumise ohtu ja seda riskitegurit arvesse võttes vältides!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 20:02:30 vasta tsitaadiga

Sa võiks tutvuda natuke krüpteerimise alustega. See sinu koodiotsija otsiks koodi julgelt üle saja aasta, kui jätkub senine tempo, et iga aastaga protsessorite võimsus kahekordistub. Vaevalt, siis enam keegi sinu tänasest infost on huvitatud. Samas krüpteerimise puhul puudub igasugune viivitus, sest puudub vajadus midagi kustutada. Oht on ainult selles, et "kandid" aitavad sul seda parooli meelde tuletada, aga isegi sellisel juhul on mõtet krüptida ning hiljem õhku lasta. Arvuti hävitamine ja andmete kustutmine võib ebaõnnestuda, kuid vale parooliga ei õnnestu kuidagi andmetest asja saada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 20:05:07 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Esiteks, mulle ei teinud keegi hoiatust, aga avatar võeti mult ära, põhjust ei tea siiani.

Teiseks, teemast.
Muretse endale eemaldatav HDD device, nn. sahtel, või mida iganes kuidas seda kutsutakse.Ja siis hangi endale pommi-, laseri-, tule-, lolli-, asteroidi-, varga- ja terroristikindel raudkapp, mis tuleb kindlasti betoneerida maja vundamendi sisse, kasutades titaanarmeeritud betooni. Kui tahad võid lisada veel tulemüüri sõna otseses mõttes, elektriśokimasina ja närvigaasi ballooni autoriseerimata titaan/teraskroomitud kapi avamise puhuks.
Või hangi mehitatud sõjaväeline valve, koos Vabariigi relvajõudude pideva kõrgendatud valmisoleku seisukorraga. IRW.
Aa, ja ära unusta faraday puuri EMI vastu.

Ja ühenda arvuti netti ja pane oma enda FTP server püsti (lihtsalt nii sama). Tulemüür, kui segav element võta maha icon_biggrin.gif
To Voyager_Est: Seda titanarmeeritud betooni tahaks näha ja mille poolest see siis hea ka oleks? Samuti, mis asi on titaan/teraskroomitud?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 20:08:53 Re: Krt te ajate juba närvi vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Isegi mitmekordselt vormindatud ja formateeritud ketas säilitab infot eelnevate andmete kohta mõningal määral ja mõningal juhul piisab nende taastamisest samalihtsast programmikesest, mida netist võimalik hankida.

Valgusta mind natuke - kuidas on võimalik 0-ga ülekirjutatud andmete säilimine. Minu teada saab andmekandja olla kas asendis 1 või 0, kuid eelmiste asendite meelde jäämine on küll uudis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 08.01.2003 20:11:51 vasta tsitaadiga

Valgustkartvaid andmeid tuleb hoida backupina kusagil seifis või veelgi kindlamas kohas. Mingi selline kõrg( ? )tehnoloogiline lahendus on ajaraiskamine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 20:19:06 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
/---/To Voyager_Est: Seda titanarmeeritud betooni tahaks näha ja mille poolest see siis hea ka oleks? Samuti, mis asi on titaan/teraskroomitud?


Nali naljaks.
Ja tegelikult ma ei tea, kas "titaanbetoon" oleks raudbetoonist vastupidavam (peaks ikka olema). 'Titaan/teraskroomitud pidi' olema 'titaan/kroomitud teras', ehk tõlkes 'titaan või kroomitud teras'.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 20:30:03 vasta tsitaadiga

To Karzum:
Kuidas on siis võimalik andmeid taastada peale formatti?
Peale mitmekordset ülekirjutust arvan, et on samuti võimalik eritehnikaga andmeid taastada. Kuid kuna endal vastavad teadmised puuduvad, siis rohkem sellel teemal sõna ei võta.

To Voyager_Est: Ajasid alguses lihtsalt paar asja segamini 8) Nüüd saan aru küll, mis šeifist jutt on (õigemini materjal)

To Teema Algataja: Teie jutt on kohati nii segane, et mõistmisega tekivad tõsised probleemid! Mida Teil üldse vaja on? Teie suletud teemast ma ka eriti targemaks ei saanud.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 20:48:02 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

viimati muutis kose2ik 09.01.2003 23:45:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 21:00:28 vasta tsitaadiga

Segane värk.
Aga kas ma sain õigesti aru?

Arvutil on olemas IR-port.
Samuti on olemas seda haldav programm.
Ja küsimus on, et kuidas saaks mingi IR seadmega edastada arvutile signaal, et ta format c teeks või mingi kindla kataloogi kasutuskõlbmatuks muudaks. Õigemeni, sa tahad teada käsklust, mida arvutile edastada, et ta kõike seda teeks. Ja küsid meie käest käsklust.

Sain pihta või?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 08.01.2003 21:04:16 Re: Krt te ajate juba närvi vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
Isegi mitmekordselt vormindatud ja formateeritud ketas säilitab infot eelnevate andmete kohta mõningal määral ja mõningal juhul piisab nende taastamisest samalihtsast programmikesest, mida netist võimalik hankida.

Valgusta mind natuke - kuidas on võimalik 0-ga ülekirjutatud andmete säilimine. Minu teada saab andmekandja olla kas asendis 1 või 0, kuid eelmiste asendite meelde jäämine on küll uudis.
Siin on veidi ebatäpsusi:
- netist hangitud progedest on kasu kui on formaatimised tehtud kiirmeetodil, s.t. kirjutatakse üle ainult kataloogid ja andmeid ei puuduta
- nende taastamisprogede autorfirmad väidavad, et neil on eritehnika ülekirjutatud andmete otsimiseks, mille tööprintsiip põhineb sellel, et analüüsitakse radade äärtes olevat jääkinfot/jäägmagnetismi --- ju sealt midagi hea tahtmisega on veel võimalik uurida; igal juhul on see spetsaparatuuri vajav lugu, nagu teda on kirjeldatud...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 21:23:36 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
To Karzum:
Kuidas on siis võimalik andmeid taastada peale formatti?
Peale mitmekordset ülekirjutust arvan, et on samuti võimalik eritehnikaga andmeid taastada. Kuid kuna endal vastavad teadmised puuduvad, siis rohkem sellel teemal sõna ei võta.

Formatil ja formatil on vahe. Quick format moodustab lihtsalt uue FAT'i (failitabel ketta alguses), kuid vanu faile/andmeid ei puutu. Seda, mida see natuke kauem kestev format täpselt teeb ma ei tea, aga kindlasti ei kirjuta ta iga sektorit üle ,sest see võtaks väga kaua aega. Selleks on programmid, mis kirjutavad kõik bittid näiteks 0-dega üle ning seejärel on võimatu midagi taastada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxx666
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2002




sõnum 08.01.2003 21:24:31 vasta tsitaadiga

Väga kahtlane on oma "ülisalajasi" asju netis niimoodi promoda. 100% kindlat süsteemi pole võimalik ehitada + jääb alati ju ka inimlik tegur. Üldiselt on käimas midagi väääga salajast siin eestimaa pinnal. Sõnade kinnituseks : http://www.dvd.ee/cgi-bin/forum/ikonboard.cgi?s=3e1c60dc2d68ffff;act=ST;f=1;t=455
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 08.01.2003 21:29:39 vasta tsitaadiga

ärimehad siin koos. nuga selga ja näpud sahtli vahele!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 21:34:07 Re: Krt te ajate juba närvi vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Siin on veidi ebatäpsusi:
- nende taastamisprogede autorfirmad väidavad, et neil on eritehnika ülekirjutatud andmete otsimiseks, mille tööprintsiip põhineb sellel, et analüüsitakse radade äärtes olevat jääkinfot/jäägmagnetismi --- ju sealt midagi hea tahtmisega on veel võimalik uurida; igal juhul on see spetsaparatuuri vajav lugu, nagu teda on kirjeldatud...

Huvitav info, kuid enne kui uskuma hakkan tahaks teema kohta lugeda kuskilt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2003 21:55:43 vasta tsitaadiga

Huvitav info tuli välja.
Teema algataja püüab siis raha teenida ja seda mitte kõige ausamal moel. Politsei pole igaljuhul teretulnud icon_confused.gif
Dvd Vader tegi õigesti, et eelneva teema sulges.
Samuti paistab Teema Algataja tõsiselt närvi minevat, kui rahvas Teda sellisel kujul aidata ei taha, nagu tema seda ette näeks. Mingite turvaprobleemidega pole siin enam midagi nagu seotud (hoopis nagu ebaseadusliku äri varjamine vms.), kuigi vaidlus siin on päris huvitav.



Minu arvamus ei kattu kindlasti paljude lugejatega, kuid ma lepin sellega. Ehk leidub isegi neid, kes minuga samal arvamusel.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 00:52:21 vasta tsitaadiga

Trainspotting sina teada tuntud piraattarkvara aktiivne vastuseisja arvad vist, et enamus siinseid kasutajaid hakkavad ostma tulevikus ausat kaupa? Lähevad poodi ostavad originaal DVD ja vaatavad seda kodus, ega müü/laena seda edasi. Arevan et ka tulevikus tõmbavad endale netist DivX-i vaatavad ja kõrvetavad cd-le juhuks kui tulevikus mõni sõber või ise tahab veel näha. See viimane, DviX filmid, on ju ka piraat tarkvara ja kas ma tõesti eksin oma arvamusega, et ka sina oled vaadanud ja hankinud DivX-se(või mõnes muus fomaadis filme).

Politseid ei tasu karta, nad ju vaid seaduse etturid. Seadust tuleb karta/arvestada. Pealegi kui pole tegu piraat tarkvara müümisega siis ei tasu sellega sidumise risk end ära. Pealegi kunagi ei pruugi teada mis kvaliteediga on tegu ostes piraat-plaadi. Ise ostsin kunagi Kadakalt piraat-audio rsk ragises jubedalt, maksin selle eest pool originaali hinnast. Hiljem pidin ikka originaali ostma, et peol mitte kõlle paugutada.


viimati muutis kose2ik 10.01.2003 07:49:45, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 09.01.2003 01:45:20 Re: Vastukaja vasta tsitaadiga

äkki oopis VPN abiks kui kirjatööga tegeled
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.01.2003 02:23:55 Re: Vastukaja vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:

Ja küsimus on, et kuidas saaks mingi IR seadmega edastada arvutile signaal, et ta kindla kataloogi sisu kasutuskõlbmatuks/taastamatuks muudaks.
Kuid ei soovi päris, et "forma c" teeks, sest see võtaks rohkem aega 8)
Tahan teada käsklust, mida arvutile edastada, et ta kõike seda teeks.
*programmid, mis kirjutavad kõik bittid näiteks 0-dega üle.
räägi täpsemalt kust sarnastest progedest lisa infot saaks?

Vaatasin Su arvutiprofiili.....no mis arvuti see on? See polegi ju arvuti ?

Korralikul IR seadmel on soft kaasas. Sektorite fillimine 0'dega votab ikka
nati kauem aega veel kui `format C`. Otsi "Fill hdd" voi "wipe".
Aga selle ajaga on HDD juba lannu.
Palju kindlam systeem on yldse valjaspool arvutit toimiv - signaali peale
kaivitub HDD korval tugev elektromagnet.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 02:53:16 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

viimati muutis kose2ik 09.01.2003 23:37:33, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 09.01.2003 03:00:17 vasta tsitaadiga

Räigelt offtopic aga-

Kommentaar kodukalt
Alates 96a.jul-03a.jan(6,5a) on tehtud arvutiga seonduvaid kulutusi üle 50´000.- icon_eek.gif (vaadates profiili muidugi)

Ja need bännerid maanduvad üsna varsti Jurandi kogus ma pakun
IMO see iseliikuv leht sakib veidike-see minust

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 03:51:11 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

viimati muutis kose2ik 09.01.2003 23:36:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 09.01.2003 05:25:20 Re: mõtte iva vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:
ära peksa segast, aja teema kohast juttu. icon_eek.gif
See mis on kirjas ja mis on reaalselt, on pisut teisiti e. kaks eri asja.
Ma ei hakka ju ajama, et tapnud olen 2 inimest ja pooled neist sandistanud. Või et mu keldris seisab DateLink-i server, no tead täna tõmbasin sealt korraks juhtmed tagant ära. Või et mul kodus Soomest varastatud P4 2GHz jne. Või et kõrvetan piraat cd-sid ja lasen neid kadakal müüa maha. Või et Rate.ee kujundamises olen kaasa löönud jne.

Mõtelge palun mõistusega ja kirjutades kasutage ka paremat kätt, mitte ärge hoidke seda püksis.


icon_lol.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 05:46:51 vasta tsitaadiga

___

viimati muutis kose2ik 09.01.2003 21:19:12, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 09.01.2003 05:54:43 vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:
carramba - Sulle tuleks midagi vist õpetada, praktiliselt. Juhul kui sa just ikka oled vaimse taseme poolest selleks valmis.


teach me thumbs_up.gif always ready for more action beer_yum.gif
paistab et tüüp tahab andmeid kustutatada low level formati tasemel,
jõudu siis. beer_yum.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slammer
HV vaatleja
slammer

liitunud: 11.05.2002




sõnum 09.01.2003 07:47:44 vasta tsitaadiga

Mini UPS
Paigaldatakse 2x5.25" slotti arvuti korpuses.
Programmijupi, mis sul andmeid kustutab pead vist ise valmis progema.
PS.Ja ära kuku siin foorumis kohe targutama kes räägib AMD-st või kes Intelist.Kui targutada ja ülbitseda tahad, siis mine oma kodukoha lähimasse baari, tõmma nina täis ja hakka mõne suvalise vandi naist seebitama. icon_wink.gif

_________________
Windows needs to restart... to f... up your PC
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.01.2003 08:54:25 Re: Krt te ajate juba närvi vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
XYZ kirjutas:
Siin on veidi ebatäpsusi:
- nende taastamisprogede autorfirmad väidavad, et neil on eritehnika ülekirjutatud andmete otsimiseks, mille tööprintsiip põhineb sellel, et analüüsitakse radade äärtes olevat jääkinfot/jäägmagnetismi --- ju sealt midagi hea tahtmisega on veel võimalik uurida; igal juhul on see spetsaparatuuri vajav lugu, nagu teda on kirjeldatud...

Huvitav info, kuid enne kui uskuma hakkan tahaks teema kohta lugeda kuskilt.
Mina lugesin, nagu juba olen vihjanud, nende eritaastusprogede tegijate kodulehelt+lingid. (easyrecovery, tiramisu...)Viimati küll vist ligi aasta tagasi, seega ei saa garanteerida, et nad ka momendil oma kodukal infot hoiavad selle kohta, mismoodi nende maksulise eriteenusena pakutav taastamine käib.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slammer
HV vaatleja
slammer

liitunud: 11.05.2002




sõnum 09.01.2003 08:58:28 vasta tsitaadiga

2. Wipe- (aka Wipevk) Wipes files and scrambles deleted file names; Win9x LFN compatible.

* * * * [updated 2002-01-27]

Another good file wiper that also supports extended wildcards.

" If no other instructions are given, file is written over once by null characters....Then the length of file is truncated to zero and it is renamed using random name. Renaming is repeated as many times as the wiping and a new random name is used each time. The date of the file is then changed to "null date", January 1 1980. Finally the file is removed from the directory." Author: Vesa Kolhinen. Support has now been added for Win9x LFN's and FAT 32. (Jason Hood, Home Page).

WIPE file... [/A:[-]AHRS] [/NPQSTXYZ] [/! | /E files... /I files...]
[/F] [/M[NQWGF] /V"xxx" /Rn /C"command";"off";"on"]
[@[@]|%[name]] [/4[:dfile] [/[dts-ranges]]

file... Specifies one or more files to be wiped. Wildcards are allowed.
/A: Attribute select /T Total
/C Command off/on /V overwriting Values
/F wipe Free areas /X removes empty subdirectories
/M wiping Mode /Y answers "Yes" to all prompts
/N Nothing /Z Zap: removes also protected files
/P Prompt /E Exclude following files
/Q Quiet /I Include following files
/R Repeat /! delete all except following files
/S Subdirectories

@[@]|%[name] Reads parameters from a file or from an environment variable.
/4[:dfile] 4DOS: Removes also 4DOS file descriptions from "dfile".
Default file name is "descript.ion".
/[dts-ranges] Specifies date, time or size range according to which
files are chosen. Format is: /[{type}{begin},{end}].

2002-01-27: v2.06 (10-01) available.

download wipe206.zip (w/ Win9x LFN and FAT32 support, 37K)
[/url]

See programm peaks sulle vist huvi pakkuma.Ausalt öeldes mul hakkas juba huvi tekkima selle asjanduse teostuse üle.Kui valmis saad siis anna ka teada kuidas funkab.
Nii oletame, et UPS-i ostad, infrapuna pult sul on, kustutamis programm on, vaja teha autoexec.bat mis teeb ramdiski ja laeb selle programmi mällu.Probleem on selles kuidas see autoexec.bat käivituma saada.Tundub, et ainult masina üles bootides.Kui flopilt siis peab flopi kogu aeg sees olema, mis ei ole hea variant.
On kellelgi ideid?

Igaks juhuks link kust ma selle väljavõtte tegin

_________________
Windows needs to restart... to f... up your PC
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.01.2003 09:21:01 vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:
Asi nigu selles, et ma arvan et kes oskab piisavalt näiteks Basicus progeda võib selle koodijupi mulle valmis teha odavalt ja siis kui tuleb seda kasutada siis ei kahjustaks see riistvara st. kahjusid ei tekitaks mulle. Vaid tekitaks osalise kindlustunde.


Miks Basicus? Basicus progevad ju yldse saapad. Ja miks peaks keegi
odavalt progema, lobustuseks voib ju hoopis viirusi kirjutada. Pealegi
pole kunagi motet progeda asju mis on juba olemas. Ega Windowsis
ikka ei saa kirjutada yle ketast kus Windows ise asub, teisi ketaid saab küll. Kui aga leiad mingi proge selle kohta mis on Basicus tehtud (miks
ka mitte, ketta ylekirjutus ju lihtsamaid operatsioone), siis Basic annab
tavaliselt tunnistust ikkagi amatoori tehtud progest.
Terve ketta ylekirjutamisega aga tegelevad proged tootavad enamasti
ikka Dosis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 10:21:54 vasta tsitaadiga

Nii...lugesin...ja mitte ei tea, kas nutta või naerda icon_neutral.gif
Teeks siis oma kokkuvõtte sellest, mis mulje see teema mulle jättis.
Teema autori poolt siin ja tema kodukal avaldatud teksti põhjal võiks arvata, et tegemist on reiksi ja trustmanni klassivennaga, kes üritab ennast huvitavaks teha...
Aga ei...kodukal olevast infost ilmneb, et vennike on üle 20 icon_eek.gif , kui täpne olla, siis 23. Seega on tegemist ilmselt sellise juhtumiga, mis nõuaks psühhoterapeudi poolset sekkumist. Miks? Nii vanalt EI SAA olla enam nii naiivne. Vennike on järjekordne madalalennuline sebijast unistaja (kusjuures unistused on kõrgelennulised). Inimene räägib, et tahab varjata mingeid eriti kalleid ärisaladusi ja siis tuleb siia foorumisse, põhimõtteliselt jagab kõigile infi, siis loodab, et saab tasuta (või odavat) abi ning, mis peamine....loodab, et sellest on sellise jutu järel ka kasu.
1. Kui ta ka saaks vastava programmi icon_razz.gif , siis kasu on sellest ju ainult siis kui ta ise juures arvutil on...st, et saaks nupule vajutada.
2. Kuna andmete selline ülekirjutamine, mis taastamist ei võimalda, võtab aega väga kaua, siis selle aja jooksul on võimalik ju arvutikorpus lahti võtta (kuna korpusesse sissepääsemise takistamist ei pidanud teemaalgataja otstarbekaks), juhtmed lahti võtta ja VOILA! andmed ongi käes.
3. Tõenäoliselt umbes 10-l protsendil teema lugejatest tekkis pisut suurem huvi selle vastu, et milleks ikkagi sellist tsirkust vaja on ja isegi kui ainult neist 10-l protsendil on piisavalt nuppu, et protsess läbi viia, siis teemaalgataja kirjutas selle teemaga alla oma andmete lekkimisele...

Kirjutam hiljem veel...kui teemaarendus nõuab. icon_wink.gif

Põhipoint on selles, TULE JALGADEGA MAA PEALE TAGASI ja ära ürita koduste vahenditega Kuule lennata!

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 11:40:40 vasta tsitaadiga

To Teema Algataja:
Sa peksad siin ise nii segast, et raske aru saada, miks sul seda vaja on. Kord väidad, et andmed on üliolulised, mida tuleb kõigi eest varjata, siis ajad jälle vastupidist juttu. Vahepeal teisi ka solvates icon_confused.gif
Kuna kogu su jutust jääb arusaam, et sa tegelikult asjast midagi ei jaga ja püüad mõne filmi eeskujul endale mingi eriti cooli andmetesalastamise/hävitamis süsteemi valmis ehitada. Seda tegelikult mitte vajades ja samuti oleks selle süsteemi kasutegur sinu konkreetse turvaplaani puudumise tõttu ümmargune null.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 09.01.2003 20:04:51 vasta tsitaadiga

nii segast värki pole aastaid ette juhtunud. nõder lähenemine. odavaid 007 filmide koopiaid vist palju vaadatud. filmisõber ju meie kodanik vastavalt xxx666 eile toodud lingile.

maailmas kulgeb teedel ja tänavatel sadu tuhandeid või miljoneid inimesi kelle läpparis on inf mille sattumine valedesse kätesse võiks hävitada firmasid, miljoneid töökohti ja triljoneid dollareid investeeritud raha, või terveid riike. kas ka neil on läpparis mingi vigur mida nad kangesti käivitada tahavad? ei. vastus on juba mitmeid kordi nimetatud krüptimine. rahvas püüab seletada, et mees - oled valel teel, kuid mees on uskumatu Toomas ja raiub oma edasi. ilmselt on silmaring kitsas ja seetõttu keeldub tunnistamast, et ülesanne on valesti püstitatud.
need andmed ei ole tuhkagi väärt kui mingist 1500 eegusest vindist kahju on.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ivan Orav
HV vaatleja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 09.01.2003 20:14:48 vasta tsitaadiga

Kose2ik on ju vana poliitik ja tibla. Pätsu ajal me kutsusime teda koseks,
peamiselt tema peakuju järgi. Algul ta ainult implementeeris ja disainis,
kuid siis hakkas krüptima. Ega keegi sellest aru saanud, see oli rohkem
noorte kõnepruuk, kuid sellega kaasnesid suured rahutused ja segadused.
Ükskord politseihaarangu ajal nägin ise ka neid krüptijaid. Redutasid ühes
keldris, poolpimedas, hirmus lehk ja sônnikuhais oli seal, terve ruum
soditud paberilehti täis. Politsei küsimuste peale vastasid nad ainult et me
krüptime ja muugime. Politsei peksis nad muidugi läbi ja pinnis et mida te
tegelikult teete. Lôpuks tunnistasid et politsei on loll ega tea ôigest krüptimisest midagi, et välismaal on suured teadlased kes teevad suurt krüptot mida meie pooldame ja kasutame ning et politsei krüpto on nôrk ja kahjustab krüptot ning üldse muukimist. Nonii, noored olid segi mis segi. Keegi karjus veel meeleheites et kui te meid rahule ei jäta, siis me muugime teid lahti. Eks me siis emuleerisime ja silusime neid, kuid tundub et nad on jälle vabaks pääsenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimp
Kreisi kasutaja
siimp

liitunud: 08.05.2002




sõnum 09.01.2003 20:26:01 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Või hangi mehitatud sõjaväeline valve, koos Vabariigi relvajõudude pideva kõrgendatud valmisoleku seisukorraga. IRW.
Aa, ja ära unusta faraday puuri EMI vastu.


palju pakutakse?
ma v6in siin foorumis olla kaitsej6udude esindaja _ icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 22:08:10 vasta tsitaadiga

_Teema Lõppenud

viimati muutis kose2ik 09.01.2003 23:35:41, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slammer
HV vaatleja
slammer

liitunud: 11.05.2002




sõnum 09.01.2003 22:41:43 vasta tsitaadiga

Mul on täitsa savi kas sa kasutad seda politsei eest DVD filmide kustutamiseks või ema eest pornofilmide kustutamiseks või tõesti oma hüper-super-mega äriideede kustutamiseks.
Tulid siia foorumisse küsimusega MiniUPS-i kohta.Vastuse said.
Küsisid programmi kohta.Said ka vastuse.
Mõttetu pira promomine jäta enda teada.
BTW su suhtumine teistesse hakkab juba läilaks minema.Arvesta sellega, et sa ei ole maailma naba

_________________
Windows needs to restart... to f... up your PC
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 09.01.2003 22:56:50 vasta tsitaadiga

Kui tohiks oma tagasihoidlikku arvamust avaldada (jajah, arvamust, millest sa midagi teada ei taha), siis äkki sa, sm. Kose2ik, võtaksid mingeid emakeele järeleaitamistunde või midagi?
Alguses oli muidugi täitsa lõbus sinu üllitisi lugeda, aga ausalt öeldes, enam ei viitsi isegi üritada nendest lingvistilistest "moodustistest", mida sa tõenäoliselt sõnadeks pead, aru saada.
Kui endas kindel ei ole, siis kasuta lühilauseid ning ei ole vaja igale poole sõnu toppida, mida sa kirjutada ei oska (nagu näiteks alkemaks icon_lol.gif , kasuta mõistet "pistis" või "meelehea", või seleta lahti, mida sa öelda tahad... antud näite puhul, siis "rahasumma, mida isikule makstakse, et ta midagi sinule kasulikku teeks").

Mina küll oma lapsi sinu kinno ei lubaks... pärast tao veel mingi eraõpetaja üüratuid arveid kinni...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kose2ik
HV kasutaja
kose2ik

liitunud: 02.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 23:32:17 Teema lõppend vasta tsitaadiga

Teema lõpetatud, ma juba sain mis tahtsin. Hiljem alustan uue teema tulemustest.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2003 23:35:43 vasta tsitaadiga

siimp kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Või hangi mehitatud sõjaväeline valve, koos Vabariigi relvajõudude pideva kõrgendatud valmisoleku seisukorraga. IRW.
Aa, ja ära unusta faraday puuri EMI vastu.


palju pakutakse?
ma v6in siin foorumis olla kaitsej6udude esindaja _ icon_rolleyes.gif


Mul pole turuhinnast õrna aimugi.
Ära siis tünga tee.
Aga ma võtaksin terve JAO täie mehi ja maja taha aeda kuldkalakeste tiiki tahaks miinitraalerit saada (praegu on jääs, aga kevadel).

Kuulutan välja vähempakkumise.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsake
HV vaatleja


liitunud: 30.06.2002




sõnum 09.01.2003 23:38:16 vasta tsitaadiga

kose2ik kirjutas:

Tead kui esimesed autod tulid, siis mõeldi ka kas lubada autoga sõitma inimesi, kuna need hirmutasid hobuseid.
Headel asjade on alati olnud pooldajaid ja vastasseisu.


Poisil on nuppu, tegeleb arvutite ja hobustega.
Pean siinkohal tahtsaks mainida et ka mulle ei meeldi kui autod hobuseid hirmutavad. Pidage mind vanamoeliseks kui tahate aga minu vaene mara on alati higine kui auto mooda soidab, silmad punnis nagu kartulad ja niimoodi laliseb haledalt et kahju hakkab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Piraat Tarkvara Hävitaja mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.