|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
22.07.2006 12:49:27
Nokia N80 |
|
|
link :: Nokia N80
Uus Nokia N80 annab indu isiklike ja töiste sihtide saavutamiseks. Telefonil on 3-megapiksline digikaamera, e-post, MP3-pleier, ajaplaneerija, mängud ja WLAN-ühendus. Nokia N80 on täiuslik, kõigi funktsioonidega telefon, mis kindlustab Sulle ühenduse praktiliselt igal pool!
Neljasageduslik 850/900/1800/1900 MHz || 95,4 x 50 x 26 mm || Kaal 134g || 3G || Ooteaeg kuni 192h || Kõneaeg kuni 3h || 262 144 värvitooni || 352 x 416 pikslit || Mälu 40 MB || WLAN || Bluetooth || FM raadio || MP3, WMA Mängija || Digitaalne Fotokaamera 3 MPix || Digitaalne Videokaamera MP4- ja 3GP-formaat || MiniSD || Java tugi
Elisa Hind 9599.-
EMT Hind 10490 .-
Tele2 Hind 9299.-
viimati muutis henry111 04.12.2006 18:11:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.07.2006 20:44:31
|
|
|
| mõõtmed ei olegi väga hullud. samas hind ka vastav või veidike ülegi
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
24.07.2006 21:52:14
|
|
|
Mulle meeldib see N-seeria omadest kõige rohkem (just disaini ja suurust pean silmas).
N90 näiteks on ikka jube mammut.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Critical
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
24.07.2006 23:30:32
|
|
|
| Soetasin omale selle kuuaega tagasi, siiamaani igati hästi toiminud. Aga paar anomaaliat on ka esinenud, millegipärast unustab taustapildi vahest ära ja ühekorra on ka mingi korraliku errori ette visanud niiet tuli aku tagant ära võtta et uuesti toimima hakkaks. Kaamera ja wifi on muidugi tasemel, gprsi arvelt jäi telefoniarve kohe kõvasti väiksemaks, ja saab rahulikult html lehti browsida koos piltidega ilma et peaks arve suuruse pärast muretsema.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
25.07.2006 11:43:41
|
|
|
Critical, kuidas tal sünkimine toimib? exchange-iga on võimalust sünkida?
ja kas tal mingit laadi terminali klient on sees?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
05.08.2006 21:07:17
|
|
|
olen otsinud , kuid pole leidnud... kuidas saaks panna tööle klapi, et võtaks kõne vastu ja ka ära lõpetaks, kui teda vastavalt üles/alla liiutada? või ei saagi?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Critical
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
05.08.2006 23:11:28
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| olen otsinud , kuid pole leidnud... kuidas saaks panna tööle klapi, et võtaks kõne vastu ja ka ära lõpetaks, kui teda vastavalt üles/alla liiutada? või ei saagi? |
Minuarust peaks automaatselt ju kõne vastuvõtma kui klapi lahti lööd. ja ära lõpetab ka samamoodi - muuta seda küll kuskilt ei saa. Ainuke asi mis tiba häirib et kui ise välja helistad siis klapi kinni lükates kõne ära ei lõppe.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
05.08.2006 23:14:37
|
|
|
Mul taga mingi probleem. Klapiall olevad nupud 1,2,3 jne. ei põle alati, mõnikord algul põlevad siis kustuvad ära jne. softi viga ?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quwaldo
HV vaatleja
liitunud: 26.11.2005
|
06.08.2006 02:50:21
|
|
|
sorry et ehk loll kysimus
aga kas selle N80 'ga skype 'i saab kasutada?
(no et kui juba W-Lan. wifi on et siis nagu vôiks aga ...?
kuskilt jäi silma selline artikkel ..
---
... the application has been developed for S60 2nd Edition (S60 2.6 to be precise),
but Skype are working on a 3rd Edition product which would make sense given the WiFi available in the N80, and Eseries handsets.
We'll be covering more on Skype's plan for mobile in a later write up.
----
link :
http://www.allaboutsymbian.com/news/item/Skype_running_on_Nokia_66880_S60_Handset.php
a
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
25.08.2006 13:38:35
|
|
|
| Critical kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
| olen otsinud , kuid pole leidnud... kuidas saaks panna tööle klapi, et võtaks kõne vastu ja ka ära lõpetaks, kui teda vastavalt üles/alla liiutada? või ei saagi? |
Minuarust peaks automaatselt ju kõne vastuvõtma kui klapi lahti lööd. ja ära lõpetab ka samamoodi - muuta seda küll kuskilt ei saa. Ainuke asi mis tiba häirib et kui ise välja helistad siis klapi kinni lükates kõne ära ei lõppe. |
jah sul oli õigus! ma polnud veel kõnesid vastu võtnud kui ma küsimuse tõstatasin! Aitäh ikkagist!
| tsitaat: |
kuskilt jäi silma selline artikkel ..
---
... the application has been developed for S60 2nd Edition (S60 2.6 to be precise),
but Skype are working on a 3rd Edition product which would make sense given the WiFi available in the N80, and Eseries handsets.
We'll be covering more on Skype's plan for mobile in a later write up.
----
link :
http://www.allaboutsymbian.com/news/item/Skype_running_on_Nokia_66880_S60_Handset.php |
kusjuures huvitav jah mis sellega on? artikkel on juba päris vana, aga pole eriti skypet telefonidesse jõudnud( või pole ma kuulnud)
EDIT: Palju teil muidu aku peab?
EDIT2: Kuidas on lood sellega, kui tahaks sellele telefonile võimsamat akut? natuke närvi hakkab juba ajama et halligi ei pea!(sital päeval 1 ööpäev, healpäeval 2 ööpäeva)
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
25.08.2006 14:08:22
|
|
|
Jah, enamvähem sama. Peab vist tõesti võimsamale akule lootma jääma
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
14.10.2006 00:07:17
|
|
|
Kuna ajutiselt teist telefoni pole, sai siis telefonile igaks-juhuks ostetud autolaadija DC-4. Panin tähele, et telefoni akule mõjub katastroofiliselt restart. kui on ca 4 pulka ennem restarti, siis pärast ülestulemist on 2 pulka.
EDIT: no nii, kuna telefon tundus liiga kergena juba, raskendasin teda 2GB minisd näol. Nüüd mahub muusikat kah tibake telefonisse.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
15.10.2006 21:20:43
|
|
|
Endal ka probleem akuga ainult 1 päeva peab vastu
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Critical
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
29.10.2006 13:13:23
|
|
|
N80-st on mingi uus versioon tehtud nimelt Nokia N80 Internet Edition http://www.nokia.com/nseries/index.html#product,n80_ie?lang=et&country=EE
| tsitaat: |
Nokia N80 Internet Edition seadmega saad kasutada helistamiseks VoIP-protokolli ja WLAN-ühenduse kaudu kulgevaid internetikõnesid.
Kuna internetikõne funktsioon on integreeritud seadme põhitarkvarasse, töötab see täpselt nagu tavakõne. Kõne edastatakse ainult WLAN-lairibaühenduse kaudu. Lisaks sellele on Nokia N80 Internet Edition optimeeritud kolmanda osapoole internetikõnesid võimaldavate rakenduste allalaadimiseks. |
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
19.11.2006 19:10:20
|
|
|
Tal on SIP protikolli tugi sees, selle pärast maybe ka internet editioniks kutsuvad.
Iseenesest oleks huvitav seda proovida aga eelise saab ainult siis kui teha palju kaugekõnesid või helsitada teistele SIP kasutajatele, kuna mobiilide vahel helistamisel on hetkel odavaim meetond kasutada tavalist kõnet.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cyrix
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2003
|
04.12.2006 15:59:36
|
|
|
| sai ka ära ostetud...väga rahul...muidugi wifi levi peab tugevam olema muidu ei leia võrku üles see ainuke väike miinus
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.12.2006 18:09:04
|
|
|
Omal sama hetkel.
Üldiselt meeldib, aga aku jah vähe nõrgapoolne.
Klapp käib ka liiga lihtsalt lahti, taskust võttes näiteks.
| XR kirjutas: |
Critical, kuidas tal sünkimine toimib? exchange-iga on võimalust sünkida?
ja kas tal mingit laadi terminali klient on sees? |
Sünkimine toimib ilusti vanast tel andmed BT abil nagu naksti uues sees.
Terminal klenti kohe ei leidnud nagu, aga saab juurde lisada.
viimati muutis puna 28.12.2006 00:35:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
27.12.2006 23:24:16
|
|
|
Kuidas teie telefonidel leviga on?
Minu oma omab suht nõrka levi, näha maal liikudes, kus eelmine telefon k750i ilusti töötas aga N80'ga jääb hätta või levi puudub sootuks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
27.12.2006 23:36:12
|
|
|
| mind huvitaks mp3 heli kvaliteet. tahaks just selliste inimeste arvamust, kes on ka n70-ga mp3-e kuulanud. mõlemad ju nokia enda arust multimeedia telefonid, kuid n70-st välja tulev heli (olenemata klappide kvaliteedist) ei kannata erilist kriitikat.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
27.12.2006 23:45:05
|
|
|
| henry111 kirjutas: |
Mul taga mingi probleem. Klapiall olevad nupud 1,2,3 jne. ei põle alati, mõnikord algul põlevad siis kustuvad ära jne. softi viga ? |
Tulukeste kohta (just numbrid) võin öelda niipalju, et mine pimedasse tuppa, lükka klapp üles ning vaata mis nendega toimub, siis mine valgese kätte(tugevama) ning vaata mis siis toimub
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry111
HV veteran
liitunud: 10.01.2004
|
28.12.2006 00:25:53
|
|
|
| DDF kirjutas: |
| henry111 kirjutas: |
Mul taga mingi probleem. Klapiall olevad nupud 1,2,3 jne. ei põle alati, mõnikord algul põlevad siis kustuvad ära jne. softi viga ? |
Tulukeste kohta (just numbrid) võin öelda niipalju, et mine pimedasse tuppa, lükka klapp üles ning vaata mis nendega toimub, siis mine valgese kätte(tugevama) ning vaata mis siis toimub  |
Kuule sain sellest teada jah my bad
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
28.01.2007 18:08:38
N80 sai ostetud! |
|
|
Kas kuskil on proget millega saaks läbi ir-i teleka puldina näiteks moblat kasutada
teine asi kunas sellel wifi peal siis oleks palju abi ka skype-st
aga seda vist ei leidugi, katsetasin iskoot-i kuid see raibe elistab läbi mingi välismaa operaatori ja kõne tuli kokkuvõttes 10 korda kallim
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxvilj
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
28.01.2007 19:03:21
|
|
|
kahjuks ei leia sellist kasutajat , olen nõus kuni 10$ välja käima selle eest
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxvilj
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurikarl
HV vaatleja
liitunud: 14.02.2005
|
28.01.2007 19:37:14
|
|
|
| ma olen kuulnud sellest puldi asjast, aga seda pole vist veel uuematele symbiani telefonidele tehtud(9.x)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.02.2007 16:42:59
|
|
|
| jeq kirjutas: |
kahjuks ei leia sellist kasutajat , olen nõus kuni 10$ välja käima selle eest  |
http://shop.psiloc.com/en/Application,65545,Psiloc+Total+irRemote
http://shop.psiloc.com/en/Application,65544,Psiloc+irRemote
võtaks need 10$ ka vastu
aga mida te üldiselt telefonist arvate? kas on mingit erilist vahet Internet Editioniga(ei mõtle tarkvara jm, vaid kas jookseb rohkem/väheb kokku, on natuke kiirem/aeglasem jne)? sest ma netist midagi lugesin, et IE ei jookse üldse kokku, võrreldes tavalisega!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
22.02.2007 20:17:12
|
|
|
Minul tavaline aegajalt ikka pangestub.
Keegi siia skypet pole proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.02.2007 20:29:19
|
|
|
| puna kirjutas: |
Minul tavaline aegajalt ikka pangestub.
Keegi siia skypet pole proovinud? |
aga pangestub nii palju, et peab aku välja võtma, või läheb vähekese ootamise järel üle?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
22.02.2007 20:35:44
|
|
|
| Aku laks olnud ükskord, üldiselt suudab restardi teha.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.02.2007 18:14:07
|
|
|
Mul on selline programm nagu Divx pleier tõmmatud mopsi ja tahals teada, kas tollele on võimalik kuidagi subtiitreid lisada? igatahes seal menüüs on valikuks subtiitrite keelt, aga subtiitrite enda lisamisest pole eriti juttu.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ktm214
HV vaatleja
liitunud: 25.02.2007
|
26.02.2007 20:03:31
|
|
|
| MÜÜA Nokia 8800!!! Roostevabast terasest korpus, SVGA-kaamera, 262144 värvitooni kuvav ekraan, 3D-graafikamootor, video salvestamine ja voogesitus, digitaalne muusikapleier, andmete sünkroonimine, Bluetooth jne. Hõbedane. Ekraanil väike kriim. 10 000 kr. KIIRE! TINGI!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.02.2007 20:04:07
|
|
|
| Ktm214 kirjutas: |
| MÜÜA Nokia 8800!!! Roostevabast terasest korpus, SVGA-kaamera, 262144 värvitooni kuvav ekraan, 3D-graafikamootor, video salvestamine ja voogesitus, digitaalne muusikapleier, andmete sünkroonimine, Bluetooth jne. Hõbedane. Ekraanil väike kriim. 10 000 kr. KIIRE! TINGI! |
kustutage keegi see ära!!!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
28.02.2007 21:05:57
|
|
|
Nägu näha n80-e jaoks pole toetust ning selle eest peab maksma seam - nii et ei hakka riskima
10$ saad siis kui mul asi telefonis funkab! kahjuks - õnneks
Ja kui kellelgi huvi skype,msn, google talk telefoni sisse pumbata, siis sobiv program fring fring.com!
Minul toimib ilusti
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.03.2007 11:56:18
|
|
|
Kas keegi oskab õpetada, kuidas saab suvalist pilti nii taustaks panna, et ei jääks teema ülemist ja alumist äärt näha? väga nõme on nii...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
04.03.2007 12:02:59
|
|
|
ei tea, kuidas n80-ga on aga kui kusagid pildi editoris pilt venitada vastavalt telefoni ekraani suurusele, kas siis ei saa täisekraani pildiga kaetud?
n70-l näiteks ei saagi täisekraanile pilti panna miskipärast.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.03.2007 12:27:45
|
|
|
| oks kirjutas: |
ei tea, kuidas n80-ga on aga kui kusagid pildi editoris pilt venitada vastavalt telefoni ekraani suurusele, kas siis ei saa täisekraani pildiga kaetud?
n70-l näiteks ei saagi täisekraanile pilti panna miskipärast. |
pildi suuruses pole asi! mul vahest isegi 800*600 pikslit umbes pilt.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
04.03.2007 12:32:53
|
|
|
| Kas kellelgi veel siit on tel liugurklapp väga lõdvalt käima hakanud?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.03.2007 12:39:36
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
| Kas kellelgi veel siit on tel liugurklapp väga lõdvalt käima hakanud? |
ei käi just lõdvalt, aga kui klapp on kinnises asendis, siis nagu loksub imelikult ja aku kaas on ka loksuv...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oks
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2005
|
04.03.2007 14:56:48
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| oks kirjutas: |
ei tea, kuidas n80-ga on aga kui kusagid pildi editoris pilt venitada vastavalt telefoni ekraani suurusele, kas siis ei saa täisekraani pildiga kaetud?
n70-l näiteks ei saagi täisekraanile pilti panna miskipärast. |
pildi suuruses pole asi! mul vahest isegi 800*600 pikslit umbes pilt. |
mõtlesin pildi külgede suuruste suhet tegelikult. 800*600 on sama, mis 4:3. n80 ekraan on 325*416 pikslit. see pole täpselt 4:3. seetõttu jääb selline riba sinna. võta näiteks kasvõi paint lahti ja venita seal pilt vastavasse suhtesse. loodan, et saad sellest segasest selgitusest aru.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.03.2007 17:23:49
|
|
|
| oks kirjutas: |
mõtlesin pildi külgede suuruste suhet tegelikult. 800*600 on sama, mis 4:3. n80 ekraan on 325*416 pikslit. see pole täpselt 4:3. seetõttu jääb selline riba sinna. võta näiteks kasvõi paint lahti ja venita seal pilt vastavasse suhtesse. loodan, et saad sellest segasest selgitusest aru. |
nii on pilt veel väiksem...
aga kas n80'l kuidagi 3G otsimist saab välja lülitada? nii oleks aku kestvus palju-palju parem!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.03.2007 17:35:57
|
|
|
Aga kas oleks mõtet minna nokia 6230 pealt N80 peale üle? Kuna plaanis uus telefon osta aga ei oska mida osta.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.03.2007 17:41:42
|
|
|
On küll.
Algul harjumatu vähe.
endal olid järjest siin 6230i, 6233 naine omandas, N70 ei meeldind taga klapp, N80 olen rahul.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.03.2007 17:50:12
|
|
|
| ot: |
| Samas tahaks nagu mingit SE'd aga eluaeg olnud Nokia peal ja saanud nagu harjumuseks ei julge mingit 5k SE'd osta väga just. Mõtlengi kas E50 või N80 |
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.03.2007 18:20:54
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| ot: |
| Samas tahaks nagu mingit SE'd aga eluaeg olnud Nokia peal ja saanud nagu harjumuseks ei julge mingit 5k SE'd osta väga just. Mõtlengi kas E50 või N80 |
|
mina läksin 6230i pealt üle n80'le. Alguses nii päev või kaks on küll natuke raske ja harjumatu, aga mida rohkem kasutad seda kodusemaks saab! ise olen oma ostuga 110% rahul ja kahetse üldse!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.03.2007 18:28:37
|
|
|
Nagu eelpool jutust aru saab siis pole aku just kõigeparem
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.03.2007 18:46:30
|
|
|
| Pole jah aku 820mAh mis on ju suht vähe kui 6233 on 1100mAh ja pidas minukäes miski 3-4 öö-päeva.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
04.03.2007 20:20:49
|
|
|
n80 aku peab minul 1-4 päev oleneb palju ma mingeid rakendusi kasutan! Muidugi võiks aku veidigi rohkem pidada
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.03.2007 20:57:25
|
|
|
aga kas talle mingit paremat akut pole kuskil saadaval? üpris ära tüütab see juhtmega telefon tegelt...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
04.03.2007 21:10:31
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
aga kas talle mingit paremat akut pole kuskil saadaval? üpris ära tüütab see juhtmega telefon tegelt...  |
see oli ka yks põhjustest miks ma ta välja vahetasin, samas ma leian igast telefonist põhjuse miks ma teda enam ei taha .
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|