Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  ilm.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 14:54:42 ilm.ee vasta tsitaadiga

kas ainult mulle tundub, et http://ilm.ee/kuressaare on keegi lollakas kaamerale ligi lastud? icon_razz1.gif
viimati, kui vaatasin, siis järjekindlalt jälgiti üht noort perekonda liikumas mööda peatänavat icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.02.2006 15:02:29 vasta tsitaadiga

nüüd kaamera ilusti paigas... screene ei teinud?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:04:01 vasta tsitaadiga

täiega möllab ju icon_biggrin.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:06:43 vasta tsitaadiga

ju see arm2004 ise ole vast icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:08:56 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
nüüd kaamera ilusti paigas... screene ei teinud?

usu mind, ka sina poleks jõudnud nii palju screene teha, kui see kaamera hullas/hullab icon_biggrin.gif
edit: Hiid, paraku mitte icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:12:07 vasta tsitaadiga

siiamaani müttab kaamera ringi ju
kahjuks pole ma enda arvuti taga et vastavad programmid võtta oleks ja lindistada saaks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.02.2006 15:12:33 vasta tsitaadiga

irw... on jah raibe teise kohapeal nüüd icon_biggrin.gif miskeid autosi vaadeldakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:17:00 vasta tsitaadiga

täitsa kino icon_lol.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:17:27 vasta tsitaadiga

autodest olen näinud ühe Corolla laugpära tagaaknapesurit ja ühe Primera (vist?) parema tagaukse lähivaadet icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:18:12 vasta tsitaadiga

üsna hea kaamera on see webcammi kohta.
Äkki linn on võtnud vastava isiku tööle, kes rahvast lõbustaks ja sellega rohkem külastajaid kodulehele saaks. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:18:24 vasta tsitaadiga

Ise ei näinud praegu midagi. Aga ükspäev nägin suurt ämbliku Tallinna "kohal" 8)
Pildi saan vist hiljem icon_rolleyes.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:24:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
üsna hea kaamera on see webcammi kohta.

ma ütleks, et meeletult hea! ja neid on vähemalt 2tk. see koht, kus see põhikaamera on, on Kuressaare kõrgeim ehitis (9 elamise korrust + 2 muu nänni jaoks), ning sealt zoomida auto ukselingini mõni 600 kroonine veebkämm ei suuda icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.02.2006 15:25:09 vasta tsitaadiga

hetkel paistab kõik korras olevat..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 15:26:24 vasta tsitaadiga

vaikus jah. juu nähti, et info hakkas netis liikuma icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.02.2006 15:26:54 vasta tsitaadiga

3 erinev pilt mida mina näen on hetkel icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 16:01:50 vasta tsitaadiga

Aktsioon jätkub icon_biggrin.gif
Edit: seisab hetkel kiriku peal juba mõnda aega
Edit 2: Vahetas suunda, nüüd näitab mööda Tallinna tn. Selveri suunas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 16:08:46 vasta tsitaadiga

Niih, leidsin pildi ka üles siis Tallinnas olevast ilmast
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:00:17 vasta tsitaadiga

Sellel tüübil seal ikka viitsimist on jamada sellega, siiamaani tutvustab meile linna, kuigi mõni meist seda nagunii teab, zoom on asjal päris kobe.
Ju ta saab seda seest kuskilt soojast kohast juhtida.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:08:48 vasta tsitaadiga

Hetkel on rae toidukauplus. icon_razz.gif


EDIT: Liigutab, raibe.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:11:36 vasta tsitaadiga

meil on päike juba loojunud icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:17:17 vasta tsitaadiga

Tegin pilte, selle kaamer ajuures olevad kaablid (lootsin juba et äkki keerab kaamera endale näkku kui seal on, aga ei)

Bussijaama juures olev pood, teadjad teavad kui kaugel see on

Hea 2-3km kaugusel olev ringtee

Roomasaare sadam

Kõva zoom, see on seal keskväljaku juures

Jälgib noorte tegemisi


Hiid kirjutas:
meil on päike juba loojunud icon_neutral.gif

Saaremaa ja Tartu vahe on migi 5 minutit, teile selle eest tõuseb natuke varem.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azid
HV vaatleja
Azid

liitunud: 08.06.2005




sõnum 11.02.2006 18:18:12 vasta tsitaadiga

Lahe, igas linnas võiks selline "video dj" olla. icon_biggrin.gif . Ning teisest küljest päris kõhe oleks teadmine ,et elu nagu "big brother'is" ja üle linna sellised piilukaamerad. Aga nii huvist, äkki mõni teadjam inimene oskab pakkuda mis kaameraga tegu? Hind?

viimati muutis Azid 11.02.2006 18:24:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 18:18:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
meil on päike juba loojunud icon_neutral.gif


Meil pole päikest olnudki. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 11.02.2006 20:37:15 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Tegin pilte, selle kaamer ajuures olevad kaablid (lootsin juba et äkki keerab kaamera endale näkku kui seal on, aga ei)



Lootsid, et istub katusel kaamera taga ? Nagu vanasti telestuudios iga kaamera taga mees oli.

Kas teil politseil või kellelgi linna peal kaameraid ei ole ? Võibolla mõni otsaga ilm.ee-sse torgatud.
Need kuppelkaamerad on päris hea zuumiga ja liikumine on neil ka maru kiire. 360 ringi teeb ära mingi 0,5 sekiga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:41:10 vasta tsitaadiga

Politsei kaamera on ühe teise koha peal, see nüüd küll kähku ei liikunud, väga nõks-nõks oli liikumine.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 11.02.2006 20:44:55 vasta tsitaadiga

Jama pervert v?
Praegu kuressaare kaameraga vahitakse korteriaknast sisse. Jälgib tegevust. Pärast uploadin pilte kah.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:48:22 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
Jama pervert v?
Praegu kuressaare kaameraga vahitakse korteriaknast sisse. Jälgib tegevust.

Jäi ka selline mulje, igast akendes on see kaamera käinud ja muidugi tänaval käijaid jälitanud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 11.02.2006 20:53:23 vasta tsitaadiga

HAHHAHA
Kuressaare kaamerat ei saagi enam praegu vaadata.

"Pilt puudub!" ja avada ei saa icon_lol.gif

EDIT:

Mis ajast Kablis kaamera on?
Praewgu vaatan seda ja päris imelik pilt on ees...ming tuba vms...

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 20:57:11 vasta tsitaadiga

Juhan88, minul näitab küll, vahetas suunda kah just.

Edit: Tõesti icon_eek.gif täna lõunal seal küll seda polnud, keegi ilm.ee enda tegelane tekitab segadust?

Ja Vormsi kah kaamera tekkinud ja isegi 4fpsi lubab icon_eek.gif ehk nad katsetavad, lisavad kaameraid, aga akendest sissevahtimist see ei õigusta, võibolla tulevikus hakkavad need kaamerad koguaeg liikuma.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 21:27:12 vasta tsitaadiga

Nooh, kuhu need pildid jäävad?

Passin praegu kaamerat, aga ta ei liiguta hetkel icon_rolleyes.gif
Tahaks ka mõnele hetkele peale juhtuda kui liigutab 8)
Edit: LIIGUB! Aknaid passib icon_rolleyes.gif

Kuhu sound jääb? icon_lol.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.02.2006 21:30:12 vasta tsitaadiga

sattusin ka peale, kui aknaid nillis icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 21:37:40 vasta tsitaadiga

äkki see on hoopis kuri häkker, kes on haaranud kaamera üle kontrolli? icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 11.02.2006 21:39:48 vasta tsitaadiga

ma aru ei saa,mis on teil selle vastu,kui midagi pele surnud risttee näidatakse.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tramburai
HV kasutaja
tramburai

liitunud: 06.04.2003




sõnum 11.02.2006 21:40:05 vasta tsitaadiga

Sarnaseid kaameraid leiab google vastavast otsingust http://www.google.com/search?hl=et&q=intitle%3A%22Live+View+%2F+-+AXIS%22+%7C+inurl%3Aview%2Fview.shtml+&btnG=Otsi&lr= Kaasaegsed ja kvaliteetsed 360 kraadise pöörderaadiusega kuppelkaamerad on väga vinged ja zoomivad uskumatult hästi. Tean, sest töötan ühes valveteenistuses ja seal üks uus kuppelkaamera mille pilt on kristallselge zoomib päris mitmesaja meetri kauguselt lausa uskumatult hästi... icon_wink.gif Hetkel vist seda teleprogrammi pole aga üksvahe CITV näitas ka kuppelkaamera pilti Tallinnast... Oli või on vist zelluloosi korstna otsas...

Aga need AXIS kaamerad on päris krõbeda hinnaga. Kuid head... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.02.2006 22:28:58 vasta tsitaadiga

neid kaameraid on päris huvitav jälgida.. sattusin peale, kui üks (ilmselt) pisut nokastanud mees otsustas pärnus kaamera ees kukkuda.. kulus päris tükk aega, enne kui uuesti jalad alla võttis ja edasi tammus icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2006 23:08:31 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
HAHHAHA
Kuressaare kaamerat ei saagi enam praegu vaadata.

"Pilt puudub!" ja avada ei saa icon_lol.gif

EDIT:

Mis ajast Kablis kaamera on?
Praewgu vaatan seda ja päris imelik pilt on ees...ming tuba vms...



Kablis on kaamera päris kaua juba. Pool aastat või nii. Linnujaama torni otsas asub ja praegu tundub seal mingi peegeldus või asi olevat.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 00:24:31 vasta tsitaadiga

Kablis mingi imelik asi hetkel.icon_lol.gif

-e-

Paistab, et filmib õue, aga aken peegeldab tagasi, sest toas tuli põleb.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2006 01:59:19 vasta tsitaadiga

Kabli kaamera on ilmselt seal üleval linnujaama putkas.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 20:14:20 vasta tsitaadiga

uurisin ilm.ee'st, mis toimus.
nimelt praegune imelik pilt (kaamera ise) on ajutine, kuni kaamera saab uude kohta liigutatud. aga sellisest tegevusest ei teadnud ilm.ee mitte midagi, ning info edastati kaamera omanikule (Kuressare linnavalitsusele siis) icon_razz.gif
keegi ilmselt saab mööda päid-jalgu icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.02.2006 21:06:40 vasta tsitaadiga

ei usu, sest reklaami sai ilm.ee kõvasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2006 14:27:49 vasta tsitaadiga

just hullati jälle! nägin fantast kaugel olevat linnaosa icon_eek.gif
aga nüüd tundub, et jälgitakse, kas keegi antud momendil ka kaamerat kasutab. s.t. mitu korda olen vaadanud mõned sekundid, ning seejärel minnakse õigele pildile icon_confused.gif
enam ei vaadata kesklinna, vaid linna äärealasid.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 16.02.2006 14:44:38 vasta tsitaadiga

jep, ja nüüd on jälle et pilt puudub:(
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 21.02.2006 21:28:31 vasta tsitaadiga

Kuressaare möllab praegu

Kuulge...nüüd saab ise ka kaameraga rallitada thumbs_up.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 22:09:51 vasta tsitaadiga

ja rallitajaid seal rohkem kui üks..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2006 22:59:26 vasta tsitaadiga

viimati, kui vaatasin, siis hullas seal miski kollane Starmani mehike.
kui üritasin kaamerat keerata oma majale (300-400m kaamerast), siis pidin tõdema, et suur mutter jäi ette icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 26.02.2006 10:01:44 vasta tsitaadiga

Praegu töötab. Start Control ja keera, vääna, suumi seda kaamerat ise palju tahad. 30 sek annab aega, siis teeb reseti. Ainuke takistus, kui keegi samal ajal veel otsustab kaamera kontrolli enda kätte haarata, siis segadus ja hüppab jah tõesti ringi kuidas juhtub. Kui Kurressaare linna välimuse järgi ei tunne, siis ekskursiooniks sobib küll "select camera presets" ja vali mis kohta tahad lähemalt vaadata, ümberringi kiigata ja suumida icon_wink.gif Väga pull mänguasi õhtuks õlle kõrvale icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 10:56:02 vasta tsitaadiga

batman, see värk on nüüd tekkinud.
Järelikult see, millest arm2004 teema alguses rääkis oli testperiood.
seega peaks olema teema ammendunud. icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 26.02.2006 13:51:57 vasta tsitaadiga

Sealt alt on hea kindel koht valida. N: termomeeter, kell jne thumbs_up.gif päris lahe icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 26.02.2006 17:48:22 vasta tsitaadiga

Teema on avatud kõigile, kuni see pole teemaalgataja poolt lukku pandud, või kustutatud. icon_wink.gif

Mdx, kui seda kontrolli ei pane, siis vehib endiselt iseseisvalt kuhu juhtub.


viimati muutis batman 26.02.2006 21:28:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2006 21:19:29 vasta tsitaadiga

kus seda ise juhtida saab?
edit:leidsin, jumalast äge on cruisida ringi selle kaameraga
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  ilm.ee mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.