|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.12.2002 18:23:37
"Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas |
|
|
link :: Jurandi kodukas
"Jurandi kodukas" on väga halva kodulehe tõetruu simulatsioon.
Kui sina, foorumi lugeja, avastad, et mõni sinu enda kodulehe omadustest (nii kujundusliku kui ka sisu poole pealt) langeb kokku "Jurandi kodukaga", siis tea, et mistahes sarnasus "Jurandi kodukaga" küll kellegi kodulehele au ei tee.
viimati muutis dvd vader 10.12.2002 03:29:46, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
07.12.2002 18:42:23
|
|
|
menüü valikud võiksid rohkem vilkuda...
Samuti on puudu "Under Construction"
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
07.12.2002 18:50:21
Re: "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas |
|
|
| dvd vader kirjutas: |
"Jurandi kodukas" hakkab tasapisi ilmet võtma. Tegin hot-i jurandi kasutajakonto ja siia eraldi teema kah.
Tänud Raikule esilehe taustapildi mahu suurendamise eest ja teistelegi huvitavate ettepanekute eest, võtan neid kindlasti arvesse. |
viimati muutis ruts8 28.02.2004 23:26:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
07.12.2002 19:08:06
|
|
|
| värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
07.12.2002 19:09:49
|
|
|
| gretchin kirjutas: |
| värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed |
pyya ise ka neid v2ltida eks
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.12.2002 19:21:39
|
|
|
| gretchin kirjutas: |
| värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed |
siis olen ma oma ülesandega hästi hakkama saanud
"under construction" nüüd olemas ja kohustuslik pammy pilt kah taustaks sealsamas, menüü värvid ja käitumine kah natuke teistmoodi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m2rt_m2ger
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2002
|
07.12.2002 19:35:44
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| kohustuslik pammy pilt kah taustaks |
See "pammy" pilt pisut väikene - 1024*768 reso juures pole scrollbaril tööd .
Ja mina ise - leheküljel mitteolevate piltide properties võiks ikka viidata kusagile My Documents'idesse . Ning see valge tekst on way-too-liiga loetav.
_________________ Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/
viimati muutis m2rt_m2ger 07.12.2002 19:50:44, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
kmail
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
07.12.2002 19:38:07
|
|
|
enne tee ikka leht valmis kui siia paned
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
07.12.2002 19:42:02
|
|
|
huvitav, mis arvutisalongis jurand töötab
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bad Sector
HV veteran
liitunud: 15.04.2002
|
07.12.2002 19:42:35
|
|
|
Fantastiline kodukas!!! Heretic koodid olid eriti lahedad
Aga noh, juba kolmas kursus kah IT-d ja no kaugele on näha, et oled ilgelt kõva häkker, kui niii vinge koduka tegid...
Tee mingi guestbook, kah (võimalikult bugine muidugimõista)... saaks hästi palju kiitvaid hinnaguid panna (tekitaks sellise massipsühhoosi värgi, kus kõik kiidavad...äkki mõni dumb siis arvab, et ongi hästi vinge leht) - ahjaa, seal peaksid ise kah hästi palju sõna võtma (kui võimalik siis kaks korda rohkem kui teised)
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
07.12.2002 19:47:56
|
|
|
Sinna peaks ka Jurandi foorumi tegema
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
07.12.2002 20:18:09
|
|
|
Kus "counter" on?
Ja Jurandi foorum või siis JavaiRC oleks sobilik.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
07.12.2002 21:54:13
|
|
|
IRW ..... eriti mõningad asjalikud kommentarid siin.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lednE
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2002
|
07.12.2002 22:06:31
|
|
|
Waffa kodukas, aga miskit oleks nagu puudu, status bar on kuidagi rahulik, aint Ready ja kõik - seal PEAB midagi jooxma, muidu on igav! Ja kursorinoole taga peab midagi vanima koguaeg ( http://www.merko.com ). Puudu on veel eri programmide CDkeyd, muidu ei anna äkkeri mõõtu välja, pane kindlasti Office97 CDkey 1112-1111111, ex!
Edu!
Ahaa, tustamuusikat ära unusta!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.12.2002 22:14:21
|
|
|
statusbari näide on atf-i lehel. Samuti paremklõpsu ärakeelamine ja mingi eriti kavala sõnumi tekitamine selle eirajatele oleks abx
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nalja44
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
07.12.2002 22:36:55
|
|
|
irw @
| tsitaat: |
| Muide õige on anekdoot, mitte anekdoot |
ja
| tsitaat: |
| värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed |
Raiku
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.12.2002 00:43:50
|
|
|
Oi krt. see tausta musa tahtis ätra tappa. kõrvad jooksid s... vett, seal surfates!
Muideks, see tere tulemast kiri võiks igal alamlingil ette hüpata! Lahe ju! Sellel võiksid ka siis mõned kirjavead tekitada!
Minust alal veel vähe vigu. Kasuta rohkem kordust, näiteks ühes lauses korraga kuni kaheksa korda KOOL (näide). Muidugi võivad need olla ka järjestikused lihtlaused!
Pane ikka linkide alla ka mingeid häid linke: Neti.ee, delfi jne!
Muideks ühe alamlingi võiksid veel teha! Nn. Must Nimekiri, seda nendele hoiatuseks, kes tulevad jälle siia oma kodukaid reklaamima. Seniks, kuni asja ei paranda, siis jurandi musta nimekirja! Ehk paneb see neid siis ennast kiiremini liigutama (kasvõi mahavõtmise suunas). Ja oleks ka õpetuseks, et ei tehtaks nii sama asjatuid teemasid!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
külaline
|
08.12.2002 00:44:54
|
|
|
irwe
kova leht
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Demon
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
08.12.2002 01:09:33
|
|
|
soovitaks neid html-faile wordiga genereerida, see annab teinekord suht "huvitava" tulemuse ehk umbes 5 korda niipalju koodi kui vajalik
eriti kui veel mingite tabelitega tegu
ykskord sattusin vaatama ning ta oli reavahetuse asemel miski 10 rida tyhikuid tekitanud
aga taustamuusika yletab k6ik 8)
sellist annab ikka leida
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
08.12.2002 02:10:05
|
|
|
taustamuusika on ikke ja asi.
Muidu lahe asi, aint nats rohkem lolli teksti ja värki kuluks marjaks ära sinna. Need kirjavead teevadki just teksti heaks. P.S. võiksid lasta selle teksti mõnel halval kirjutajal (kooli kirjandid 2-ed) ümber kirjutada, siis tuleks veel pullim
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.12.2002 02:31:19
|
|
|
28 ettepanekut neljateistkümnelt soovitajalt...
annab ikka teha, nii et ärge nüüd minu poolt kõigi ettepanekute realiseerimist korraga oodake, see võtab aega kauem kui üks päev. aga aitäh kõigile ja soovitage edasi! kõik ettepanekud fikseerin ära ja lähevad lõpuks käiku.
(muuseas, mul jooksis arvuti ühe korra juba kokku, nii et asi hakkab vist ilmet võtma)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
08.12.2002 02:46:05
|
|
|
jurand! palun ütle et sa tegid nalja! Sa ju EI OLE kolmandal kursusel?....Ma ei julge sel juhul IT-d edasi õppida, äkki krt jõuan ise ka veel kolmandale ja siis reklaamin HVs oma hüper-super-ülimegataustamuusikaga lehte
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.12.2002 03:00:19
|
|
|
| ihv kirjutas: |
| jurand! palun ütle et sa tegid nalja! Sa ju EI OLE kolmandal kursusel?.... |
kahjuks ei saa jurand seda öelda, sest jurandit pole olemas.
see eest on dvd vader kolmandal kursusel küll (mitte it)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
08.12.2002 03:01:26
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
(muuseas, mul jooksis arvuti ühe korra juba kokku, nii et asi hakkab vist ilmet võtma) |
Sinna võiks panna ka mingi java appleti kuhugi,
see veab arvuti mõnusalt aeglaseks vahest,
[/url]
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.12.2002 03:01:51
|
|
|
kas sa ikka http://neti.ee 'sse uute alla selle lehe lisasid - ilma pole ikka t2itsa see
pealegi popup'id on puudu
yles 22rde tuleks veel yks frame teha kuhu siis www.kliki.ee banner panna
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
08.12.2002 12:55:24
|
|
|
lahe tausta muusika
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
08.12.2002 17:28:23
|
|
|
Mega kibe taustamuusika
Lingid paremal on ka ülikõvad, lõpp väärakalt saab lingi ESI LEHT värisema
Aga jah, natuke sellist tõsise tropi kätt oleks vaja, stiil on kuidagi liiga ilusasti väljapeetud. Võiks mingid nõmedad mänguskriinhotid ka olla, a'la ma olen NFS2-s hullem käsi. Ja kuulun mingisse troppide Quake 2 klanni.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.12.2002 17:32:30
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
Mega kibe taustamuusika
Lingid paremal on ka ülikõvad, lõpp väärakalt saab lingi ESI LEHT värisema
|
mis pidi sul ekraan ees on??
Aga jah, taustamuusika on , kuid tõmblevad .gif-id on puudu
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.12.2002 17:38:59
|
|
|
ma ei tea mis jama see on, aga alati kui ma pärast arvuti käivitamist esimest korda enda jurandi lehele lähen, siis paneb explorer täiega pange ja tuleb hulk asju "not responding" ja tuleb teha "restore active desktop". asi võib vist muusikas olla raip, aga ei ole kindel.
aga need gifid ja mängude screenshotid, nendega läheb natuke aega, nagu ka muude asjadega.
kui keegi oskab, siis võiks mind juhatada pikliku bonzi buddy banneri juurde, krt kogu aeg on igal pool ees tõmmelnud, aga siis kui vaja, ei ole kusagil enam.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
08.12.2002 18:00:27
|
|
|
| wicked kirjutas: |
mis pidi sul ekraan ees on??
|
Väsitav nädalavahetus on vist suunataju **** keeranud
Suht lahe oleks seal lehel veel need mõned nilbed javaskriptid, eriti see, mis mingil pildil vee liikumist imiteerib, teate küll
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
08.12.2002 18:36:38
|
|
|
Võiks panna ka paar mõrvarlikku popuppi nendele kellel killereid peal pole
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.12.2002 18:38:02
|
|
|
| carramba kirjutas: |
| Võiks panna ka paar mõrvarlikku popuppi nendele kellel killereid peal pole |
Sellised mõnusad full screenid Rõvedate reklaamidega
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kmail
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
08.12.2002 18:54:41
|
|
|
ja veel nii et ühest lööb jälle teise lahti ja nii edasi
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stonefinga
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2002
|
08.12.2002 18:55:37
|
|
|
www.cheatcc.com saad bonzi buddy
_________________ I A`m The King Of The Beats |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
08.12.2002 19:04:48
|
|
|
link :: jurand&legendra
Jurandi tibi võiks ikka olla ta eakaaslane - Legendra. Mu arust kena paar oleks...
PS dvd vader kas sa selle taustamuusika komponeerisid ise või?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.12.2002 19:17:18
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Jurandi tibi võiks ikka olla ta eakaaslane - Legendra. Mu arust kena paar oleks...  |
no sealt see jurandi nimi tegelikult ongi pärit
| tsitaat: |
PS dvd vader kas sa selle taustamuusika komponeerisid ise või?  |
ei. lugu on mingilt x leheküljelt, mille aadressi mul enam pole. loo nimi on "I'd like to report a stolen vehicle", nii et selle järgi võiks põhimõtteliselt ka autori leida.
aga mis popuppidesse puutub, siis mingid popupid tulevad küll, aga mida ma sinna popupiksin? suurtest piltidest peaks vist esialgu piisama või kuidas? siis on lihtsam ka mitu popuppi järjest ilmuma panna.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suurpealik
HV Guru

liitunud: 04.06.2002
|
08.12.2002 21:04:05
|
|
|
no ilusamat asja on raske teha, jube hea asi. Vanad head ajad tulevad meelde.
Sa võiks veel lisada näiteks Jurandi täpsed andmed, isa ja ema mobiili numbri näiteks.
Las Jurand jätkab samas vaimus
|
|
| Kommentaarid: 227 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
08.12.2002 23:21:40
|
|
|
lisaks peaks ellimineerima back nupu, et ikka nii lihtsalt minema ka ei saaks
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
08.12.2002 23:26:05
|
|
|
Ja kindlasti tuleb lisada, üks ilgelt närvi ajav Pop-Up aken, mis pakub oma avalehe vahetus võimalust. loomulikult Jurandi oma vastu
(seda küll algajate lehtedel ei leia aga närvi ajab ikka!)
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
09.12.2002 02:51:11
|
|
|
see on liiga karm asi, ma proovisin igatpidi, aga ei hakanud tööle. ilmselt jääb natuke siin üleval kuskil siiski midagi puudu.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
09.12.2002 02:55:54
|
|
|
link :: test
http://www.anfyteam.com/ on vist õige koht. 7volts jäi täiesti kogemata silma ühele teisele teemale vastates.
ok, tegin väikse proovi aeglane on küll, aga backgroundina ei saa kasutada
See Anfy vaata aga yle, seal tervelt 52 Java tüütavat appletti mida saad kasutada link viitas ka 53 Flashi jõletist genereerivale versioonile, seda ei viitsi eriti katsetama hakata.
jõudu
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
09.12.2002 04:06:03
|
|
|
thanks wicked! kohe palju kergem.
proovisin üht ja teistpidi, aga mulle tundub, et anfy on üks väheseid asju, mida ei saa eriti koledasti kasutada, sest need vee- ja muud efektid tunduvad päris tõetruud olevat. no võta või jäta - no ei ole lihtsalt koledad ja silmarikkuvad need veepiisad ja muud asjad minu meelest.
et neid mittesihipäraselt kasutada, peab ikka mingi eriti jõleda kombinatsiooni taustapildiga vist välja mõtlema. aga küll ma mõtlen.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
09.12.2002 10:48:02
|
|
|
| veel üks soovitus. jurandi cv, mis oleks PILDI kujul ja suurusjärgus 1600x1200 pikslit. ja rohelise kirjaga roosakirjul taustal. üldse võiks kõik tekstid olla PILTIDE kujul. ja hiire kursori juures olev junn võiks olla ikka roosat värvi.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
09.12.2002 10:55:42
|
|
|
Ilmselt oleks vaja ka tabeleid sisse pista hoolega, mida keerukamad, seda paremad. Mõnus on vaadata kuidas vanemad masinad hingetuks jäävad. Tee näiteks 10 1x1 tabelit üksteise sisse ja kõige sisemisel tee paar split ja merge cell'i ja ürita erit värd kuju tekitada sellele. Et huvitavam oleks, siis loomulikult läbipaistva borderiga.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
09.12.2002 11:34:22
|
|
|
| seda, et masinad täiesti hingetuks jääksid, ma ei taha. tegemist peaks olema ikkagi tõetruu halva lehekülje simulatsiooniga, millest õppida. kui see asi aga masinaid liigselt kurnab, pole sellest eriti kasu. aga nende tabelite peale ma mõtlen ja roosa värvi peale kah.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
09.12.2002 11:55:25
|
|
|
link :: da link
ma panin selle lingi kogemata reiks megavahvasse leheteemasse.
aga ehk siit paar ideed,eriti see rõve tolgendav linnuke-ämblik misiganes
soundid on ka vahvad muidugi linkidel.
irw
mingi restoran kasutab minu nime populaarsuse kogumiseks ja muusika ruulib muidugi carramba
siit saab heliklippe lehele
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
09.12.2002 18:18:20
|
|
|
| tänane päevatöö: jurand sai lõpuks pärast tundidepikkust tulutut proovimist "ilusasse galeriisse" üles viis pammy popupi. nii et keerake reklaamitapjad maha, kui vaatama lähete.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
09.12.2002 18:23:54
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tänane päevatöö: jurand sai lõpuks pärast tundidepikkust tulutut proovimist "ilusasse galeriisse" üles viis pammy popupi. nii et keerake reklaamitapjad maha, kui vaatama lähete. |
Mõnus
Tõeliselt kihvt kodukas, kahju et seda kodukale kuhugile kirja ei saa panna. Tee ikka quest book ka!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|