Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2002 18:23:37 "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas vasta tsitaadiga

link :: Jurandi kodukas

"Jurandi kodukas" on väga halva kodulehe tõetruu simulatsioon.

Kui sina, foorumi lugeja, avastad, et mõni sinu enda kodulehe omadustest (nii kujundusliku kui ka sisu poole pealt) langeb kokku "Jurandi kodukaga", siis tea, et mistahes sarnasus "Jurandi kodukaga" küll kellegi kodulehele au ei tee.


viimati muutis dvd vader 10.12.2002 03:29:46, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 07.12.2002 18:42:23 vasta tsitaadiga

menüü valikud võiksid rohkem vilkuda...
Samuti on puudu "Under Construction"
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 07.12.2002 18:50:21 Re: "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
"Jurandi kodukas" hakkab tasapisi ilmet võtma. Tegin hot-i jurandi kasutajakonto ja siia eraldi teema kah.

Tänud Raikule esilehe taustapildi mahu suurendamise eest ja teistelegi huvitavate ettepanekute eest, võtan neid kindlasti arvesse.


viimati muutis ruts8 28.02.2004 23:26:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2002 18:52:10 vasta tsitaadiga

rofl

icon_lol.gif
musternäidis
thumbs_up.gif thumbs_up.gif

sa veebiteenust ei pakugi v icon_eek.gif

ruts8 kirjutas:


Muide õige on anekdoot, mitte anekdoot icon_idea.gif icon_smile.gif

See leht võiks ikka rohkem disainitud olla


you deserve a DOOOH moment imho icon_biggrin.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2002 19:08:06 vasta tsitaadiga

värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2002 19:09:49 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed


pyya ise ka neid v2ltida eks icon_confused.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2002 19:21:39 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed

siis olen ma oma ülesandega hästi hakkama saanud icon_biggrin.gif

"under construction" nüüd olemas ja kohustuslik pammy pilt kah taustaks sealsamas, menüü värvid ja käitumine kah natuke teistmoodi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2rt_m2ger
HV vaatleja
m2rt_m2ger

liitunud: 30.09.2002




sõnum 07.12.2002 19:35:44 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kohustuslik pammy pilt kah taustaks

See "pammy" pilt pisut väikene - 1024*768 reso juures pole scrollbaril tööd icon_lol.gif .
Ja mina ise - leheküljel mitteolevate piltide properties võiks ikka viidata kusagile My Documents'idesse icon_biggrin.gif . Ning see valge tekst on way-too-liiga loetav.

_________________
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals... except the weasel.
/Homer Simpson/


viimati muutis m2rt_m2ger 07.12.2002 19:50:44, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kmail
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 07.12.2002 19:38:07 vasta tsitaadiga

enne tee ikka leht valmis kui siia paned icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 07.12.2002 19:42:02 vasta tsitaadiga

huvitav, mis arvutisalongis jurand töötab icon_lol.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 07.12.2002 19:42:35 vasta tsitaadiga

Fantastiline kodukas!!! Heretic koodid olid eriti lahedad icon_exclaim.gif
Aga noh, juba kolmas kursus kah IT-d ja no kaugele on näha, et oled ilgelt kõva häkker, kui niii vinge koduka tegid...

Tee mingi guestbook, kah (võimalikult bugine muidugimõista)... saaks hästi palju kiitvaid hinnaguid panna (tekitaks sellise massipsühhoosi värgi, kus kõik kiidavad...äkki mõni dumb siis arvab, et ongi hästi vinge leht) - ahjaa, seal peaksid ise kah hästi palju sõna võtma (kui võimalik siis kaks korda rohkem kui teised)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 07.12.2002 19:47:56 vasta tsitaadiga

Sinna peaks ka Jurandi foorumi tegema
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TzigaLind
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 07.12.2002 20:18:09 vasta tsitaadiga

Kus "counter" on?
Ja Jurandi foorum või siis JavaiRC oleks sobilik.

_________________
Piix!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2002 21:54:13 vasta tsitaadiga

IRW ..... eriti mõningad asjalikud kommentarid siin.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lednE
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 07.12.2002 22:06:31 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Waffa kodukas, aga miskit oleks nagu puudu, status bar on kuidagi rahulik, aint Ready ja kõik - seal PEAB midagi jooxma, muidu on igav! Ja kursorinoole taga peab midagi vanima koguaeg ( http://www.merko.com ). Puudu on veel eri programmide CDkeyd, muidu ei anna äkkeri mõõtu välja, pane kindlasti Office97 CDkey 1112-1111111, ex!
Edu!
Ahaa, tustamuusikat ära unusta!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.12.2002 22:14:21 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif statusbari näide on atf-i lehel. Samuti paremklõpsu ärakeelamine ja mingi eriti kavala sõnumi tekitamine selle eirajatele oleks abx
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 15.07.2002




sõnum 07.12.2002 22:36:55 vasta tsitaadiga

irw @

tsitaat:
Muide õige on anekdoot, mitte anekdoot

ja
tsitaat:
värvid ei meeldi ja kirja vead,mina ise all on piltide asemel punased ristikesed


thumbs_up.gif Raiku
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 00:43:50 vasta tsitaadiga

Oi krt. see tausta musa tahtis ätra tappa. kõrvad jooksid s... vett, seal surfates!
Muideks, see tere tulemast kiri võiks igal alamlingil ette hüpata! Lahe ju! Sellel võiksid ka siis mõned kirjavead tekitada!
Minust alal veel vähe vigu. Kasuta rohkem kordust, näiteks ühes lauses korraga kuni kaheksa korda KOOL (näide). Muidugi võivad need olla ka järjestikused lihtlaused!
Pane ikka linkide alla ka mingeid häid linke: Neti.ee, delfi jne!
Muideks ühe alamlingi võiksid veel teha! Nn. Must Nimekiri, seda nendele hoiatuseks, kes tulevad jälle siia oma kodukaid reklaamima. Seniks, kuni asja ei paranda, siis jurandi musta nimekirja! Ehk paneb see neid siis ennast kiiremini liigutama (kasvõi mahavõtmise suunas). Ja oleks ka õpetuseks, et ei tehtaks nii sama asjatuid teemasid!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
külaline







sõnum 08.12.2002 00:44:54 vasta tsitaadiga

irwe
kova leht
tagasi üles
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2002 01:09:33 vasta tsitaadiga

soovitaks neid html-faile wordiga genereerida, see annab teinekord suht "huvitava" tulemuse ehk umbes 5 korda niipalju koodi kui vajalik icon_razz.gif
eriti kui veel mingite tabelitega tegu
ykskord sattusin vaatama ning ta oli reavahetuse asemel miski 10 rida tyhikuid tekitanud icon_eek.gif

aga taustamuusika yletab k6ik 8)
sellist annab ikka leida
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 02:10:05 vasta tsitaadiga

taustamuusika on ikke thumbs_up.gif ja icon_lol.gif asi.
Muidu lahe asi, aint nats rohkem lolli teksti ja värki kuluks marjaks ära sinna. Need kirjavead teevadki just teksti heaks. P.S. võiksid lasta selle teksti mõnel halval kirjutajal (kooli kirjandid 2-ed) ümber kirjutada, siis tuleks veel pullim icon_razz.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 02:31:19 vasta tsitaadiga

28 ettepanekut neljateistkümnelt soovitajalt...

annab ikka teha, nii et ärge nüüd minu poolt kõigi ettepanekute realiseerimist korraga oodake, see võtab aega kauem kui üks päev. aga aitäh kõigile ja soovitage edasi! kõik ettepanekud fikseerin ära ja lähevad lõpuks käiku. thumbs_up.gif

(muuseas, mul jooksis arvuti ühe korra juba kokku, nii et asi hakkab vist ilmet võtma)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 02:46:05 vasta tsitaadiga

jurand! palun ütle et sa tegid nalja! Sa ju EI OLE kolmandal kursusel?....Ma ei julge sel juhul IT-d edasi õppida, äkki krt jõuan ise ka veel kolmandale ja siis reklaamin HVs oma hüper-super-ülimegataustamuusikaga lehte icon_cry.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 03:00:19 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
jurand! palun ütle et sa tegid nalja! Sa ju EI OLE kolmandal kursusel?....

kahjuks ei saa jurand seda öelda, sest jurandit pole olemas.

see eest on dvd vader kolmandal kursusel küll icon_biggrin.gif (mitte it)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 08.12.2002 03:01:26 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

(muuseas, mul jooksis arvuti ühe korra juba kokku, nii et asi hakkab vist ilmet võtma)


Sinna võiks panna ka mingi java appleti kuhugi,
see veab arvuti mõnusalt aeglaseks vahest,
[/url]

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2002 03:01:51 vasta tsitaadiga

kas sa ikka http://neti.ee 'sse uute alla selle lehe lisasid - ilma pole ikka t2itsa see

pealegi popup'id on puudu
yles 22rde tuleks veel yks frame teha kuhu siis www.kliki.ee banner panna

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 12:55:24 vasta tsitaadiga

lahe tausta muusika icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 08.12.2002 17:28:23 vasta tsitaadiga

Mega kibe taustamuusika thumbs_up.gif
Lingid paremal on ka ülikõvad, lõpp väärakalt saab lingi ESI LEHT värisema icon_biggrin.gif
Aga jah, natuke sellist tõsise tropi kätt oleks vaja, stiil on kuidagi liiga ilusasti väljapeetud. Võiks mingid nõmedad mänguskriinhotid ka olla, a'la ma olen NFS2-s hullem käsi. Ja kuulun mingisse troppide Quake 2 klanni.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 08.12.2002 17:32:30 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Mega kibe taustamuusika thumbs_up.gif
Lingid paremal on ka ülikõvad, lõpp väärakalt saab lingi ESI LEHT värisema icon_biggrin.gif


icon_eek.gif mis pidi sul ekraan ees on??

Aga jah, taustamuusika on thumbs_up.gif, kuid tõmblevad .gif-id on puudu icon_sad.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 17:38:59 vasta tsitaadiga

ma ei tea mis jama see on, aga alati kui ma pärast arvuti käivitamist esimest korda enda jurandi lehele lähen, siis paneb explorer täiega pange ja tuleb hulk asju "not responding" ja tuleb teha "restore active desktop". asi võib vist muusikas olla raip, aga ei ole kindel.

aga need gifid ja mängude screenshotid, nendega läheb natuke aega, nagu ka muude asjadega.

kui keegi oskab, siis võiks mind juhatada pikliku bonzi buddy banneri juurde, krt kogu aeg on igal pool ees tõmmelnud, aga siis kui vaja, ei ole kusagil enam.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 08.12.2002 18:00:27 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:

icon_eek.gif mis pidi sul ekraan ees on??

Väsitav nädalavahetus on vist suunataju **** keeranud icon_lol.gif

Suht lahe oleks seal lehel veel need mõned nilbed javaskriptid, eriti see, mis mingil pildil vee liikumist imiteerib, teate küll beer_yum.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 08.12.2002 18:36:38 vasta tsitaadiga

Võiks panna ka paar mõrvarlikku popuppi nendele kellel killereid peal pole
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 18:38:02 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
Võiks panna ka paar mõrvarlikku popuppi nendele kellel killereid peal pole

Sellised mõnusad full screenid icon_biggrin.gif Rõvedate reklaamidega icon_biggrin.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kmail
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 08.12.2002 18:54:41 vasta tsitaadiga

ja veel nii et ühest lööb jälle teise lahti ja nii edasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stonefinga
HV vaatleja


liitunud: 14.11.2002




sõnum 08.12.2002 18:55:37 vasta tsitaadiga

www.cheatcc.com saad bonzi buddy icon_lol.gif
_________________
I A`m The King Of The Beats
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 19:04:48 vasta tsitaadiga

link :: jurand&legendra

Jurandi tibi võiks ikka olla ta eakaaslane - Legendra. Mu arust kena paar oleks... thumbs_up.gif


PS dvd vader kas sa selle taustamuusika komponeerisid ise või? icon_eek.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 19:17:18 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Jurandi tibi võiks ikka olla ta eakaaslane - Legendra. Mu arust kena paar oleks... thumbs_up.gif

no sealt see jurandi nimi tegelikult ongi pärit icon_smile.gif

tsitaat:
PS dvd vader kas sa selle taustamuusika komponeerisid ise või? icon_eek.gif

ei. lugu on mingilt x leheküljelt, mille aadressi mul enam pole. loo nimi on "I'd like to report a stolen vehicle", nii et selle järgi võiks põhimõtteliselt ka autori leida.

aga mis popuppidesse puutub, siis mingid popupid tulevad küll, aga mida ma sinna popupiksin? suurtest piltidest peaks vist esialgu piisama või kuidas? siis on lihtsam ka mitu popuppi järjest ilmuma panna.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 08.12.2002 21:04:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif no ilusamat asja on raske teha, jube hea asi. Vanad head ajad tulevad meelde.
Sa võiks veel lisada näiteks Jurandi täpsed andmed, isa ja ema mobiili numbri näiteks.

Las Jurand jätkab samas vaimus icon_razz.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 23:21:40 vasta tsitaadiga

lisaks peaks ellimineerima back nupu, et ikka nii lihtsalt minema ka ei saaks icon_biggrin.gif
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2002 23:26:05 vasta tsitaadiga

Ja kindlasti tuleb lisada, üks ilgelt närvi ajav Pop-Up aken, mis pakub oma avalehe vahetus võimalust. loomulikult Jurandi oma vastu icon_biggrin.gif
(seda küll algajate lehtedel ei leia aga närvi ajab ikka!)

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 09.12.2002 00:57:26 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:
Suht lahe oleks seal lehel veel need mõned nilbed javaskriptid, eriti see, mis mingil pildil vee liikumist imiteerib, teate küll beer_yum.gif


http://www.7volts.com/ nagu näiteks sellel lehel thumbs_up.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2002 02:51:11 vasta tsitaadiga

wicked kirjutas:
http://www.7volts.com/ nagu näiteks sellel lehel thumbs_up.gif

see on liiga karm asi, ma proovisin igatpidi, aga ei hakanud tööle. ilmselt jääb natuke siin üleval kuskil siiski midagi puudu.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 09.12.2002 02:55:54 vasta tsitaadiga

link :: test

http://www.anfyteam.com/ on vist õige koht. 7volts jäi täiesti kogemata silma ühele teisele teemale vastates.

ok, tegin väikse proovi icon_smile.gif aeglane on küll, aga backgroundina ei saa kasutada

See Anfy vaata aga yle, seal tervelt 52 Java™ tüütavat appletti mida saad kasutada icon_biggrin.gif link viitas ka 53 Flashi jõletist genereerivale versioonile, seda ei viitsi eriti katsetama hakata.

jõudu thumbs_up.gif

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2002 04:06:03 vasta tsitaadiga

thanks wicked! kohe palju kergem.

proovisin üht ja teistpidi, aga mulle tundub, et anfy on üks väheseid asju, mida ei saa eriti koledasti kasutada, sest need vee- ja muud efektid tunduvad päris tõetruud olevat. no võta või jäta - no ei ole lihtsalt koledad ja silmarikkuvad need veepiisad ja muud asjad minu meelest.

et neid mittesihipäraselt kasutada, peab ikka mingi eriti jõleda kombinatsiooni taustapildiga vist välja mõtlema. aga küll ma mõtlen.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.12.2002 10:48:02 vasta tsitaadiga

veel üks soovitus. jurandi cv, mis oleks PILDI kujul ja suurusjärgus 1600x1200 pikslit. ja rohelise kirjaga roosakirjul taustal. üldse võiks kõik tekstid olla PILTIDE kujul. ja hiire kursori juures olev junn võiks olla ikka roosat värvi.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2002 10:55:42 vasta tsitaadiga

Ilmselt oleks vaja ka tabeleid sisse pista hoolega, mida keerukamad, seda paremad. Mõnus on vaadata kuidas vanemad masinad hingetuks jäävad. Tee näiteks 10 1x1 tabelit üksteise sisse ja kõige sisemisel tee paar split ja merge cell'i ja ürita erit värd kuju tekitada sellele. Et huvitavam oleks, siis loomulikult läbipaistva borderiga.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2002 11:34:22 vasta tsitaadiga

seda, et masinad täiesti hingetuks jääksid, ma ei taha. tegemist peaks olema ikkagi tõetruu halva lehekülje simulatsiooniga, millest õppida. kui see asi aga masinaid liigselt kurnab, pole sellest eriti kasu. aga nende tabelite peale ma mõtlen ja roosa värvi peale kah.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 09.12.2002 11:55:25 vasta tsitaadiga

link :: da link

ma panin selle lingi kogemata reiks megavahvasse leheteemasse.

aga ehk siit paar ideed,eriti see rõve tolgendav linnuke-ämblik misiganes icon_lol.gif
soundid on ka vahvad muidugi linkidel.

irw
mingi restoran kasutab minu nime populaarsuse kogumiseks ja muusika ruulib muidugi carramba icon_smile.gif

siit saab heliklippe lehele

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2002 18:18:20 vasta tsitaadiga

tänane päevatöö: jurand sai lõpuks pärast tundidepikkust tulutut proovimist "ilusasse galeriisse" üles viis pammy popupi. nii et keerake reklaamitapjad maha, kui vaatama lähete.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2002 18:23:54 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tänane päevatöö: jurand sai lõpuks pärast tundidepikkust tulutut proovimist "ilusasse galeriisse" üles viis pammy popupi. nii et keerake reklaamitapjad maha, kui vaatama lähete.

Mõnus icon_biggrin.gif
Tõeliselt kihvt kodukas, kahju et seda kodukale kuhugile kirja ei saa panna. Tee ikka quest book ka!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.