Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Geniaalne mobla helin märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 04.12.2005 10:04:35 Geniaalne mobla helin vasta tsitaadiga

Tere, leidsin tevalo foorumist sellise helina: http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/mob_hozjain.mp3
AMR formaadis, moblale: www.zone.ee/djhypnotiza/mob-hozjain.amr
Teema: http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?showtopic=21171

_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
only
HV veteran

liitunud: 25.12.2004




sõnum 04.12.2005 10:09:57 vasta tsitaadiga

irw, päris head icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

aint ma ei saa muffiga aru peale blät (libu) icon_lol.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 04.12.2005 10:12:31 vasta tsitaadiga

peremees, võta telefon vastu! teile helistatakse! peremees! peremees b**t peremees...
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 10:20:32 vasta tsitaadiga

rebisin moblasse omale selle.eriti hea kui oled kuskil koosolekul ja siis hakkab see lõugama thumbs_up.gif
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 19:20:27 vasta tsitaadiga

väga hea doh icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 19:22:55 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.12.2005 19:22:58 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:12:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 20:11:02 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Lasin kohe telefoni beer_yum.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.12.2005 20:29:50 vasta tsitaadiga

no mida küll, nagu mega hea helin, kui oleks ka vastav telefon, siis paneks kohe peale thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 20:37:07 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif päris andekas, mul kahjuks pole enam mp3 toega telefoni icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 20:41:19 vasta tsitaadiga

Päris naljakas, aga telefoni ei kõlba see küll panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 20:43:24 vasta tsitaadiga

kas teistel ka faili lõpp nagu vigane? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 20:43:52 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
kas teistel ka faili lõpp nagu vigane? icon_rolleyes.gif


jah (nagu oleks)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 04.12.2005 23:48:00 vasta tsitaadiga

See ei ole vigane. See on tagasi kerimise heli ja kogu s6im hakkab otsast peale...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2005 23:59:51 vasta tsitaadiga

Saksamaal on näiteks taoliseid helinaid kümneid erinevaid - tundub, et turgu on. Küsimus - mille poolest see peeruahvidest erineb. Mõlemad on vulgaarsed ja mõttetud icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2005 08:10:12 vasta tsitaadiga

indre329, ennem öeldi ju et see erineb sellega et seal seee värdi räägib: Peremess võta toru, no võta juba toru, kuradi li*s võta juba toru icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattias
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 00:44:46 vasta tsitaadiga

Ega Nokia 6610i vist ei toeta selliseid helinaid? Seda .amr proovisin, alguses tuli see zone leht kust edasi suunatakse ja siis ütles et ühendus katkes.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 00:56:12 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
indre329, enne öeldi ju et see erineb sellega et seal seee värdi räägib: Peremess võta toru, no võta juba toru, kuradi li*s võta juba toru icon_lol.gif

Rõvedad mõlemad, kui aus olla. Ma küll eriti seda inimest ei tahaks tunda, kelle mobiil sellist nilbust mängib minu juuresolekul icon_confused.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 00:57:37 vasta tsitaadiga

irw, 1 min läks aega ja siis oli see juba mul moblas icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 06.12.2005 01:01:07 vasta tsitaadiga

endale see ei meeldi, oleks veel eesti keeles aga ei, mul oleks häbi kui telefon lõugaks nagu venelane aga noh jah... icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 06:47:21 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
amddude kirjutas:
indre329, enne öeldi ju et see erineb sellega et seal seee värdi räägib: Peremess võta toru, no võta juba toru, kuradi li*s võta juba toru icon_lol.gif

Rõvedad mõlemad, kui aus olla. Ma küll eriti seda inimest ei tahaks tunda, kelle mobiil sellist nilbust mängib minu juuresolekul icon_confused.gif
igaühe oma asi mida ta moblas mängib.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diavolos
Kreisi kasutaja
Diavolos

liitunud: 24.03.2005




sõnum 06.12.2005 07:21:40 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see päris originaalne icon_wink.gif
telefoni võiks isegi tõmmata , omaasi kas seda helinaks julgeb panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 15:00:00 vasta tsitaadiga

Diavolos kirjutas:
Tegelikult on see päris originaalne icon_wink.gif
Julgen kahelda icon_rolleyes.gif

Kui esimesed telefonid tekkisid kus sai kõnet salvestada ja seda ka helinaks panna (aastaid ... nii 5-7 tagasi umbes) kuulsin juba midagi samalaadset. Eestikeelset küll.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 15:15:32 vasta tsitaadiga

einoh, samalaadseid asju on olnud juba vanades juustudes, pigem teeb selle konkreetse oman2oliseks selle emotsionaalsus. kui tegelane alustab siis ta on suht viiaskas " vabandage, peremees, teile helistatakse, teid tylitab teie telefon." edasise peale olen vahel isegi m6telnud, kui helistan inimesele ja ta peale neljandat kutsungit ei ole suutnud telefoni oma trussarite p6uetaskust v6i k2ekotist vms. v2lja koukida. vahel on tunne, et m6ni tootja v6iks telefonile midagi stiilis jalaga mats kusagile, et telefonile t2helepanu p88rataks. kui seda yle kontori m2ngisin, naeris m6ni mees nii, et (silma)munad m2rjad..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 16:35:57 vasta tsitaadiga

ei väga lahe , iseenesest mulle meeldib icon_biggrin.gif mul igatahes on ta helinaks pandud...ei huvita eriti mis teised arvavad, aga vähemalt hoiad rohkem telefonil silma peal et kuhugi lauapeale eriti vedelema ei jäta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 06.12.2005 18:20:34 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:12:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 06.12.2005 18:22:59 vasta tsitaadiga

Isal on sama helin icon_biggrin.gif
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vladimir
HV kasutaja
vladimir

liitunud: 03.09.2004




sõnum 06.12.2005 18:38:02 vasta tsitaadiga

Olen selle juba paljudele tuttavatele saatnud, kõik on naerust kõveras icon_lol.gif Üliandekas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Filter
HV vaatleja
Filter

liitunud: 05.12.2005




sõnum 06.12.2005 18:40:10 vasta tsitaadiga

tahaks kah seda aga telefon ei toeta mp3...
kui keegi saaks seda teha MIDIks või rääkida kuidas teha siis oleks hea

helin on tõesti ülimalt hea.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 06.12.2005 18:51:41 vasta tsitaadiga

kuidas sa seda midina ette kujutaks?!
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 18:56:33 vasta tsitaadiga

Filter kirjutas:
tahaks kah seda aga telefon ei toeta mp3...
kui keegi saaks seda teha MIDIks või rääkida kuidas teha siis oleks hea

helin on tõesti ülimalt hea.. thumbs_up.gif


Uuri mis on MIDI siis saad aru et nii ei saa. või tead sa mõnda MIDI kus keegi laulab või räägib?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 06.12.2005 19:38:25 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:11:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 19:58:30 vasta tsitaadiga

Ükskord sõitsin bussiga tallinnasse ja siis mehel kes mu kõrval istus oli see helin... icon_razz.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 20:05:47 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
amddude kirjutas:
indre329, enne öeldi ju et see erineb sellega et seal seee värdi räägib: Peremess võta toru, no võta juba toru, kuradi li*s võta juba toru icon_lol.gif

Rõvedad mõlemad, kui aus olla. Ma küll eriti seda inimest ei tahaks tunda, kelle mobiil sellist nilbust mängib minu juuresolekul icon_confused.gif

word!
kõlab samamoodi nagu see CrazyFrog imho
rõve ja vulgaarne icon_redface.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2005 21:06:07 vasta tsitaadiga

no aga kellele on rõve-läheb ja häbeneb nurgas..mul küll jumala savi.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Filter
HV vaatleja
Filter

liitunud: 05.12.2005




sõnum 06.12.2005 22:25:01 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Filter kirjutas:
tahaks kah seda aga telefon ei toeta mp3...
kui keegi saaks seda teha MIDIks või rääkida kuidas teha siis oleks hea

helin on tõesti ülimalt hea.. thumbs_up.gif


Uuri mis on MIDI siis saad aru et nii ei saa. või tead sa mõnda MIDI kus keegi laulab või räägib?

jah minuviga.. ma isegi ei mõtelnud sellele mis täpsemalt MIDI on..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2005 08:49:19 vasta tsitaadiga

Ise panin äratuskellaks selle. icon_rolleyes.gif Helinaks päris ei paneks, liiga hull selle jaoks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 01:20:43 vasta tsitaadiga

njah neid on sadu aga see päris omamoodi selle vast helinax ka päris ei pane aga äratuseks käib küll aga neid vene LK-del sadu googlest ja muidu tuleb ludinal no paar lehte-
www.allsiemens.com
www.mobilmusic.ru
aga vajalik vene. K oskus võiks ka eestikeeles rohkem taolist staffi olla.
sorry,et linkida ei viitsind kes viitsib teeb ctrl+c ja paste.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 16:13:21 vasta tsitaadiga

see .amr ei tööta alca 535l ka. imelik, muidu peaks nagu toetama
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 17:13:47 vasta tsitaadiga

mull amr alcakaga 535 küll töötas...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2005 22:35:14 vasta tsitaadiga

siemens cf62. meeleheitlikult üritan seda alla laadida. zones viskas selle reklaami lehe ette, sealt ei saanud edasi. lasin ta kont.ee/a.amr, seal ütleb, et ühendusaeg ületatud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liuskur
HV kasutaja
Liuskur

liitunud: 07.12.2005




sõnum 11.12.2005 01:31:27 vasta tsitaadiga

lmfao icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
valus icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Filter
HV vaatleja
Filter

liitunud: 05.12.2005




sõnum 11.12.2005 21:48:07 vasta tsitaadiga

cf62 ei saagi..mul kah see telefon ja see on kaki telefon ja see ei toeta mp3 vms..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomsa
HV vaatleja
tomsa

liitunud: 22.08.2005




sõnum 11.12.2005 21:59:20 vasta tsitaadiga

ropp aga hea icon_lol.gif
_________________
Parem soe jope seljas kui varblane katusel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermo
HV kasutaja
Kermo

liitunud: 21.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2005 15:56:43 vasta tsitaadiga

mis formaati see cf62 siis toetab? konverdiks või midagi?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Filter
HV vaatleja
Filter

liitunud: 05.12.2005




sõnum 12.12.2005 23:06:30 vasta tsitaadiga

coox kirjutas:
mis formaati see cf62 siis toetab? konverdiks või midagi?

MIDI peaks toetama.. vähemalt nii ma tean..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 13.12.2005 00:11:36 vasta tsitaadiga

Filter kirjutas:
coox kirjutas:
mis formaati see cf62 siis toetab? konverdiks või midagi?

MIDI peaks toetama.. vähemalt nii ma tean..


aga nagu meile on teadavjuba, ei saa seda helinat midina kuulata icon_wink.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Filter
HV vaatleja
Filter

liitunud: 05.12.2005




sõnum 13.12.2005 13:05:59 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
aga nagu meile on teadavjuba, ei saa seda helinat midina kuulata icon_wink.gif

jah seda me teame tõesti.. aga kui keegi teab et kas cf26 toetab veel midagi.. et ma arvan et ta võib ka MMF.i toetada.. aga pole kindel selles
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 13.12.2005 13:50:05 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:11:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 13.12.2005 20:12:19 vasta tsitaadiga

ot:
irw oraakel, see oli nii vajalik siia üles toppida icon_lol.gif icon_lol.gif


viimati muutis XsXn0 28.01.2006 13:49:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Geniaalne mobla helin mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.