|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 00:01:34
eMule |
|
|
kes veel ei tea, asendage edonkey emule-ga, kasutab edonkey servereid ja on igatpidi 10 korda parem
http://emule-project.net
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.11.2002 01:03:29
|
|
|
seleta mulle kui dumbuserile, miks ta 10x parem on?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.11.2002 08:14:41
|
|
|
| libekala kirjutas: |
| seleta mulle kui dumbuserile, miks ta 10x parem on? |
... dumbuser my ass Eks tee proovi, küll siis näed st. kui eDonkeyl
tuleb välja 1 uuendus on eMule'l neid juba 10 ja igas uues versioonis on
ka näha ja tunda, et asi liigub paremuse poole, ning mis peamine, kasutajaid
kuulatakse ja tehakse nende soovide järgi !
Peamine vahe on muidugi kasutamismugavus, rohekm võimalusi proge
oma vajaduste/võimaluste kohaselt konfida. Olemas on ka korralik IRC
klient, mille kõrval eDonkey oma tundub rudimendina, lisaks ka korralik
andmevoo graafiline statistika, nagu seda eDonkeyBot Pro pakkus ja
loomulikult pole ära unustatud ka välimust ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 08:27:21
|
|
|
ja, mis põhiline, tõban praegu küll kõigest esimest faili, aga tuleb stabiilselt 8-10kb/s, mis minu ET kodu paketi puhul oleks edonkeyga võimatu(olen sealt sam faili tõmmand) ja, mis veel siis, kui ma kodutöö ja heigh ID saan
NB! keevitaja linuxi versioon peaks ka olemas olema
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
18.11.2002 12:19:58
|
|
|
Täitsa pandav relv IMHO.
Mille tõmbama panid see ka tulema hakkas.
Vaatame näeme kaua seda rõõmu on.
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
18.11.2002 13:40:47
|
|
|
| Kas mõni seletaks ka seda, kuidas asi väikekontori ADSL -iga tööle saada?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.11.2002 14:11:54
|
|
|
link :: õpetus
... arvata võib, et oled seda õpetust juba lugenud, aga tõin ta igaks juhuks
veel ära, kuna üleüldiselt kehtib sama ka eMule kohta. Samas maksimaalse
kiiruse huvides oleks soovitav igasugune tulemüürindus vms. nendelt
portidelt eest ära koristada, mida eMule kasutab, siis tuleb nagu kulda,
ise ka ei usu ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
18.11.2002 18:55:27
|
|
|
Jah, seda olen ma lugenud ja teisi kah.
Oskab keegi öelda, kas ET mingeid porte eraldi kah keelab? Ja millised tulemüürid etc. siin olla võivad? Kuidas nendest mööda saada?
Angerjas tundus ET mees olevat, äkki aitab?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 19:03:15
|
|
|
| vapse normaalne downloadi ajal saab preview-d vaadata, checkata kas tõmbad saasta või mitte, mwahhaaaa
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 22:29:41
|
|
|
mis värk on pole ennem selliste asjadega tegelenud...tirisin installisin...panin update server met from .....ja ta jääbki tirima, teiselt aadressilt tiris ära 100 prossa,kuid server list on ikka tühi
häbi küll aga mis teha
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 22:40:01
|
|
|
| mida sa kuhu panid, need aadressid pane update server met from url ja vajuta nuppu, siis tulevadki serverid ja siis connectid ja siis saad downloadida
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
18.11.2002 22:43:04
|
|
|
| Mul selline värk et tiris selle server met faili ära ja seal on servud ka isegi näha kuid mingeid andmeid servude kohta ei ole. (Pole pingi, kasutajate hulka jms). Panen connectima kuid ei midagi. Milles probleem võib seisneda?
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 22:44:48
|
|
|
| EJohn kirjutas: |
| mida sa kuhu panid, need aadressid pane update server met from url ja vajuta nuppu, siis tulevadki serverid ja siis connectid ja siis saad downloadida |
praeguseks ta mul UPDATING SERVERLIST juba 30 min ja pole ühtegi serverit serverlistis.Kas see ei või segada,et olen ADSL kodutöö jagatud ühenduse tagumises otsas
audiogalxy sedasi ei töötanud
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 22:46:31
|
|
|
mul küll on, läheb võibolla aega või restardi ta või proovi teist aadressi ka, mingitel kehvadel serveritel ei ole mul ka neid andmeid
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 22:50:06
|
|
|
| EJohn kirjutas: |
mul küll on, läheb võibolla aega või restardi ta või proovi teist aadressi ka, mingitel kehvadel serveritel ei ole mul ka neid andmeid
 |
noh aga siin teema alguses antud esimesel aadressil updates ja näitas 100 prossa updatemist aga ikkagi ei ühtegi servut.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 22:56:03
|
|
|
no ma ei tea, üldse servereid ei ole?
mul küll tulevad
ja kui mingi arv neid juba on, siis ta otsib hiljem ise juurde
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 23:07:57
|
|
|
| seep see ongi et ühtegi ei tule,prooisin ka mingit vanemat emulet ikka netu.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
18.11.2002 23:11:24
|
|
|
| Keegi võiks nagu päriselt ka seletada, mismoodi see asi käib. Serverid serveriteks jne. Aga kas keegi võiks eesti keeles selgeks teha, miks siis tõmmata saab, kui serverist disconnecti teed, aga kui programmi käima paned, siis ei saa. Ja vähe ei käi närvidele see, et kui mina suure vaevaga tõmban mingit asja, down 3-4k/s siis minult seda sama asja kistakse märksa suurema kiirusega.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:12:13
|
|
|
ei oska hästi kommenteerida sest ma tõmbasin installisn ja töötas aga vaata, mis sulle seal öeldaks: http://www.thedonkeynetwork.com/connection_test
igatahes ära loobu üritamast, kui sul on kodutöö, peaks vaeva ära tasuma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:14:03
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Keegi võiks nagu päriselt ka seletada, mismoodi see asi käib. Serverid serveriteks jne. Aga kas keegi võiks eesti keeles selgeks teha, miks siis tõmmata saab, kui serverist disconnecti teed, aga kui programmi käima paned, siis ei saa. Ja vähe ei käi närvidele see, et kui mina suure vaevaga tõmban mingit asja, down 3-4k/s siis minult seda sama asja kistakse märksa suurema kiirusega. |
tutvu natuke asjaga, probleeme pole, sul on setingud valed(preferences)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 23:15:04
|
|
|
| EJohn kirjutas: |
ei oska hästi kommenteerida sest ma tõmbasin installisn ja töötas aga vaata, mis sulle seal öeldaks: http://www.thedonkeynetwork.com/connection_test
igatahes ära loobu üritamast, kui sul on kodutöö, peaks vaeva ära tasuma |
vastus selline
this means, that we even did not receive a
RESET signal; maybe due to a 'stealth' firewall
pole tulemüüri mul kummagis arvutis.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:18:39
|
|
|
| ja kui preferences/connection paned upload limit siis see määrab ka downloadi, suhe on 1/4 see tähendab, kui 1 kb uploadid siis neli saad downloadida, praegu sul lihtsalt limits setingud puuduvad ja teised saavad sult tõmmata palju tahavad, et programmi avamisel connectiks vaheta setinguid(/connection) ja connecyimine ei ole üldse seotud downloadiga, see on vajalik, et otsingut saaks teostada
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:20:57
|
|
|
kas sul onn firewall? vabasta pordid 1661 ja 4662(vist)
aga see ei tohiks serveritega seotud olla
on sul xp?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:23:57
|
|
|
| üks asi veel mine emule failide asukohta ja kustuta server.met nin update-i serverid uuesti
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.11.2002 23:24:18
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| Keegi võiks nagu päriselt ka seletada, mismoodi see asi käib. Serverid serveriteks jne. Aga kas keegi võiks eesti keeles selgeks teha, miks siis tõmmata saab, kui serverist disconnecti teed, aga kui programmi käima paned, siis ei saa. Ja vähe ei käi närvidele see, et kui mina suure vaevaga tõmban mingit asja, down 3-4k/s siis minult seda sama asja kistakse märksa suurema kiirusega. |
Just an idea: Kui käima lased, siis ta ei tea kust ja kellelt tirida. Kui aga korra ära on connectinud, siis peaks source-d alles jääma ja tirib senikaua, kuni nende pealt saab, uusi ei tohiks enam leida.
Serverlisti kohta niipalju, et endalgi oli selelga jamamist, lõpuks sai mingi töötav variant siiski tiritud ja queues olevad asjad ära tõmmatud. Pole viimasel ajal enam muula lahti teinud. Kiirus oli aga vägev, kuni 20-30k yhe faili pealt.
OCBmaurice-st arvatavsti updatesin, seal on-line võimalus ka. Sõber, kes istub samuti ruuteri taga ja portforwardingu ei pääse tegema sai samuti aint tyhja listi, isegi kui täpselt sama list minul andis korralikud serverid. Seega proble vist siiski tulemüüris/ruuteris.
w00t 300. post
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 23:29:29
|
|
|
| EJohn kirjutas: |
kas sul onn firewall? vabasta pordid 1661 ja 4662(vist)
aga see ei tohiks serveritega seotud olla
on sul xp? |
eiole ege pole olnudki firewalli, f-prot on kõige karmim asi mis masinas on
os on win98se
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
18.11.2002 23:40:05
|
|
|
Kasutades IE'd või uuemat sorti Mozilla deriveraati
klikka "view best servers by users" linki ocbMaurice lehel
ja seal kliki nende servude nimedel.Muidugist peab olema
edonkey lingid olema assotsieeritud eMulega(prefrences
all on vastav nupuke)
Samuti on eMule modid lahedad asjad, eMule foorumil on
spetsiaal teema selle kohta ja tasub täitsa lugeda ja vaadata.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmetsast
HV veteran

liitunud: 22.06.2002
|
18.11.2002 23:43:35
|
|
|
sama lugu mis teistega jääbki updatema,proovisi edonkeyga kah sama jamm,siis vaatasin network neiborhoodist teine masin kadunud mingi jagamise kala mul masinas.täna teine arvuti teeb tööd.....homme proovin ise sisse logides kas siis töötab
Thanks
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
18.11.2002 23:47:12
|
|
|
| EJohn kirjutas: |
| ja kui preferences/connection paned upload limit siis see määrab ka downloadi, suhe on 1/4 see tähendab, kui 1 kb uploadid siis neli saad downloadida, praegu sul lihtsalt limits setingud puuduvad ja teised saavad sult tõmmata palju tahavad, et programmi avamisel connectiks vaheta setinguid(/connection) ja connecyimine ei ole üldse seotud downloadiga, see on vajalik, et otsingut saaks teostada |
Upload limit on paigas 16 k/s, vahet pole, ja millised need settingud siis olema peavad, et normaalselt tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:51:13
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| EJohn kirjutas: |
| ja kui preferences/connection paned upload limit siis see määrab ka downloadi, suhe on 1/4 see tähendab, kui 1 kb uploadid siis neli saad downloadida, praegu sul lihtsalt limits setingud puuduvad ja teised saavad sult tõmmata palju tahavad, et programmi avamisel connectiks vaheta setinguid(/connection) ja connecyimine ei ole üldse seotud downloadiga, see on vajalik, et otsingut saaks teostada |
Upload limit on paigas 16 k/s, vahet pole, ja millised need settingud siis olema peavad, et normaalselt tõmmata? |
oleneb, mis ühendus sul on, et sa uploadiga oma downloadi ei piiraks kuid samas maximumi kätte saaks
Tzigalind, mis nupukest sa mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
18.11.2002 23:53:49
|
|
|
| tzigalind niikui lisan viskab edonkey lahti
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
19.11.2002 00:03:55
|
|
|
eh leidsin juba
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
19.11.2002 02:05:42
|
|
|
Kui kontrollin port 80 kiirust, ütleb, et mu ID on hästi suur. Tegelikult ei connecti ühegi serveriga. Ei pingi, ei miskit muud.
No mis jama selle kontoriga on, et edonkeyt tööle ei saa?
Kas ET poolt pandud switch (Aethra Stargate) saab olla tulemüüriks?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
19.11.2002 02:29:32
|
|
|
Upload kiirus peaks olema ca kolmveerand maximaalsest stabiilsest
upload kiirusest.
Hoiatus! Asi on sihandne , et kuna need eMule kliendid
jätavad sinu IP meelde , siis hakkavad nad kogu aeg proovima
, et kas asi elus on , eriti kui mingi populaarne fail shares on.
Asi on piisavald sarnane DoSile ja kui on suur vajadus low pingi järgi
(online mängimine on tähtis) siis ei oleks kasulik edonkey p2p
networki kasutada.
Teine asi : Kui lisad mingi faili downloadima , siis teine kord
peab tükk aega ootama enne kui kiiruse ülese võtab.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2002 08:08:53
|
|
|
... nagu ma olen varemaltki maininud, pole see süsteem failide jagamiseks
küll kiireim, aga tulemuslikum.
D/L kiirus sõltub klientidest, kes soovitud faili jagavad. D/L algab siis, kui
ühendutakse mõnda serverisse. Klient otsib serverist soovitud faili ja paneb
selle soovi failiomaniku juures järjekorda. Samas on eMule plussiks see,
et kehva uploadi korral ei pane ta sulle mõttetult suurt arvu kliente sappa,
eDonkey kippus seda aga päris tihti tegema. Seega nii kui leitakse sobiv
klient kelle järjekorras mahud sa andmevoo lubatud piiridesse, siis algab
kohe ka D/L. Põhimõtteliselt peale seda enam serverit ei vajata kuna on
loodud see P2P ühendus, sinu masina ja failiomaniku masinaga nö. otse.
Lisaks veel niipalju, et see metsikute serverlistide omamine on puhas
mõttetus, kuna populaarsemate failide puhul piisab 5-6-st serverist
10-50K kasutajaga, et kõik soovitu kätte saada. Samas ei maksa ära
ehmatada, kui korraliku ühenduse korral väga tihti Low ID'd kurdab, see
on kahjuks selle süsteemi puudus, et alati ei suudeta saavutada piisavalt
head ühendust esimesel võimalusel või isegi kümnekonnal järgmisel, aga
olge mureta, kui ühendus on vähemalt ADSL Kodule vastav, siis peaks
kõrge ID saamine täiesti võimalik olema, tiba kannatust ainult, kõik mis
"tasuta", ei pea alati kergelt kätte tulema ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
19.11.2002 08:16:50
|
|
|
| no mul on kodu ja low ID, mida ma siis tegema peaks, ikka on jama küll kodu, enamuste kelle käest tahan downloadida ütleb, et low ID kodutöö puhul oleks ikka oluliselt parem, kujutan ette
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
19.11.2002 08:18:03
|
|
|
kujundus on ea
reklaame pole
laheb vega kiiresti toole ja votab vahe resursse
muidu bullshit
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2002 08:23:21
|
|
|
| EJohn kirjutas: |
| no mul on kodu ja low ID, mida ma siis tegema peaks, ikka on jama küll kodu, enamuste kelle käest tahan downloadida ütleb, et low ID kodutöö puhul oleks ikka oluliselt parem, kujutan ette |
... noh põhiline probleem on need kinnised pordid ja selle juures ei aita
suurt midagi, kuid võid lasta maha võtta 'error control'i ja püüa mitte
millegi üleliigsega oma võrguühendust koormata ning ikka ja jälle STFW ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2002 08:25:36
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
kujundus on ea
reklaame pole
laheb vega kiiresti toole ja votab vahe resursse
muidu bullshit |
... jokker is joking ...
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
19.11.2002 11:58:23
|
|
|
No mina ei saa aru, tee või tina, downloadi kiiruseks üle kahekordse upload'i kiiruse ei saa. Enamasti download aeglasem. Ja sama faili tõmmatakse, mis minagi.
Panin upload limitiks 6kB/s ja täpselt nii kiiresti mult tõmmatakse kogu aeg Endal ainult Waiting või siis mingi hädane 3-4 k/s.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2002 12:02:38
|
|
|
| Upload limit peab olema vähemalt 10kB/sec-is et mitte piirata downloadi. Endal on muulast tulnud failid kokku ka yle 40k/sec, kui up on 10k.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oxymoron
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2002
|
19.11.2002 15:07:00
|
|
|
Ei saa mina aru mis te nende serveritega jamate?Kasutage Overnet-i
Pole mingit jama serveritega ja võtab eDonkey lingid ilusti omaks.Põhimõtteliselt sama asi mis eDonkeygi, aga ilma igasuguste serverite ja ID jamadeta
_________________ Windows is shutting down... to f... up your PC |
|
| tagasi üles |
|
 |
TzigaLind
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
19.11.2002 16:02:58
|
|
|
| oxymoron kirjutas: |
Ei saa mina aru mis te nende serveritega jamate?Kasutage Overnet-i
Pole mingit jama serveritega ja võtab eDonkey lingid ilusti omaks.Põhimõtteliselt sama asi mis eDonkeygi, aga ilma igasuguste serverite ja ID jamadeta  |
Samuti omab memoryleak'i mis on hullem kui Win Me,
proge on siiani alfa,võrgu saastab täielikult ära mõttetu
packeti vahetusega ja isegi need reklaam bännerid(shareware ju)
on bugised,loobib script erroreid.
eMule puhul tuleb arvestada paari asjaga:
Paned tööle ja siis jätad mingiks ajaks,ei tohi serverist serverisse
hüpata ja pause\resume trikki teha .Teised kliendid(ja ka serverid bännivad liiga sagedaste requestide peale)
Krediidi süsteem : mida rohkem sa uploadid kellelegi
seda paremini sa saad sellelt isikult downloadida.
Kasuta ALATI viimast eMule klienti.
Paar korda nädalas on update.Varasemad kliendid on bugised
ja bännitud parematest serveritest.
_________________ Piix! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EJohn
HV kasutaja
liitunud: 21.11.2001
|
19.11.2002 19:09:09
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| EJohn kirjutas: |
| no mul on kodu ja low ID, mida ma siis tegema peaks, ikka on jama küll kodu, enamuste kelle käest tahan downloadida ütleb, et low ID kodutöö puhul oleks ikka oluliselt parem, kujutan ette |
... noh põhiline probleem on need kinnised pordid ja selle juures ei aita
suurt midagi, kuid võid lasta maha võtta 'error control'i ja püüa mitte
millegi üleliigsega oma võrguühendust koormata ning ikka ja jälle STFW ... |
äkki seletad veits paremini, ma siuke mitte proff arvuti kasutaja
ja ihvike loe read me faili
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2002 19:54:30
|
|
|
TzigaLind
... ma ei saa aru, kust Sa seda juttu küll võtad ? Mina omadest kogemustest
ei leiaks pea ühelegi Su hoiatusele eMule kohta kinnitust st. kõik see, mis
kehtis eDonkey puhul, on sama ka eMule korral, viimane lihtsalt arenenum
ja sellest tulenevalt ka tiba nüansirohkem, aga Sinu jutt tundub nagu peaksid
millelegi "nõiajahti"
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
19.11.2002 20:05:24
|
|
|
| Hästi panete. Kui keegi teeb suu lahti, et kuidas mängus edasi saada või miks mingi ftp server ei tööta, siis tembeldatakse asi piraks ja kustutatakse. Huvitav mis faile te eMule-ga sikutate ja vahetate, et asja pole piraks tunniststud ja teemat kustutatud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oxymoron
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2002
|
19.11.2002 20:06:39
|
|
|
Overneti uusim versioon on 0.32 beta ja minul küll need reklaamid mingeid erroreid ette ei viska .Kusjuures see 0.32 on mingi 10 korda parem kui 0.31.7 ver. mis oli tõesti väga puuke täis.
Ühesõnaga mina olen Overnet-iga rahul ja soovitan teistelegi, vähem jamamist.
PS. Ei ole teiste asi arutada missuguseid faile ma vahetan.Võibolla ma tahan enda tehtud muusikat teistega jagada.
Möla maha
_________________ Windows is shutting down... to f... up your PC
viimati muutis oxymoron 19.11.2002 20:10:32, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.11.2002 20:07:52
|
|
|
| wend kirjutas: |
| Hästi panete. Kui keegi teeb suu lahti, et kuidas mängus edasi saada või miks mingi ftp server ei tööta, siis tembeldatakse asi piraks ja kustutatakse. Huvitav mis faile te eMule-ga sikutate ja vahetate, et asja pole piraks tunniststud ja teemat kustutatud. |
... kas Sind tuleks kah kohe tapmises süüdistada, kui Sa relvadest räägid ?
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|