Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Seagate Barracuda ATA IV ST340016A 40 GB temp prob märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mark0n
HV vaatleja
mark0n

liitunud: 02.06.2002




sõnum 16.10.2002 11:44:00 Seagate Barracuda ATA IV ST340016A 40 GB temp prob vasta tsitaadiga

ta on alati 42 kraadi ringis.Bootides on ta 24-28 vahel ja täiskoormusega isegi 45 kraadi.Ma kysin siin teistelt sama ketta omanikelt et kui suur on teie analoogsete HDD
temperatuur.
P:S: ma olen vanu teemasid lugenud ja teand stuffi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.10.2002 11:55:00 vasta tsitaadiga

28-30C stabiilselt, jahutuseks 80mm vent ketta ees. Ilma vendita tikkus asi ka sinna >40C juurde.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark0n
HV vaatleja
mark0n

liitunud: 02.06.2002




sõnum 16.10.2002 11:59:00 vasta tsitaadiga

mis vent sul on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 12:28:00 vasta tsitaadiga

Seagate HHD-l on maksimaalne temperatuur kuni 60 kraadi
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.10.2002 12:34:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 11:59 mark0n kirjutas:
mis vent sul on ?


Globe Fan 2W-ine, pöördeid jms ei mäleta, asi võrdlemisi vaikne. Oli kaasas AOpeni korpusega.

Jahutuseks sobivad täiesti nt. Ordis 70eeguga müüdavad vendid.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 16.10.2002 12:36:00 vasta tsitaadiga

Mul on 60G ja kah mingi 40 ringis. Absoluutselt ei närvitse selle pärast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 12:47:00 vasta tsitaadiga

Mul ka tavaliselt natuke üle 40'C
Seagate kodulehel kirjas, et peaks toimima 5 - 55'C
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 13:01:00 vasta tsitaadiga

Hetkel 37 kraadi. kõige kõrgem temp, mida näinud olen, oli 45 kraadi - see oli pikaajalise defragmenteerimise järel. Aga kaasaaitavaks teguriks on ka see, et toas on pidevalt 25 kraadi sooja ja korpus on kinni. Aeg ajalt teen külma ilmaga rõduukse lahti ning jälgin rõõmuga, kuidas temp natukese ajaga 30-le kraadile langeb icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Novembre
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.10.2002 13:04:00 vasta tsitaadiga

Mul 60g B IV ja temp ka 42 ringis ja ei karda, et midagi juhtub... garantii 3a teeb icon_wink.gif .
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmov
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 16.10.2002 13:59:00 vasta tsitaadiga

45-24=+21C, temperatuuri muutused on liiga järsud. Võiksid vaadata http://www.seagate.com/support/disc/manuals/ata/100129212b.pdf
otsi "temperature gradient" lk 12. See ütleb et temp tohib tunni jooksul muutuda max 20 C. Kui arvuti pidevalt töötab, siis ehk ei juhtu midagi. Vastava ala spetsialist ma ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2002 14:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 13:59 tarmov kirjutas:
45-24=+21C, temperatuuri muutused on liiga järsud. Võiksid vaadata http://www.seagate.com/support/disc/manuals/ata/100129212b.pdf
otsi "temperature gradient" lk 12. See ütleb et temp tohib tunni jooksul muutuda max 20 C. Kui arvuti pidevalt töötab, siis ehk ei juhtu midagi. Vastava ala spetsialist ma ei ole.


Buutides peabki temp kuskil 24 kraadi juures olema, sest see on ju toetemperatuur, aga ma ei usu ka, et tal tunni aja jooksul temp 45 kraadi juurde tõusis, see vast ikka mitmetunnise kasutamise järel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.10.2002 21:35:00 vasta tsitaadiga

1)Seagate 60GB - 38-42°C
2)Seagate 80GB - 36-44°c
Tavaliselt mõlemad nii 40-ne juures.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.10.2002 22:24:00 vasta tsitaadiga

öelge seda ka, millega te üldse mõõdate seda tempi?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 16.10.2002 22:26:00 vasta tsitaadiga

DTemp - näitab ketta sisemise sensori temperatuuri.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.10.2002 00:26:00 vasta tsitaadiga

Seagate 80GB - 30-32°c, 5v korpuse vent on ees.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.10.2002 00:49:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 22:26 wicked kirjutas:
DTemp - näitab ketta sisemise sensori temperatuuri.


tnx, 42C! korpus kinni, lahtisega oleks loomulikult madakam.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2002 06:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 14:14 Mawrec kirjutas:
tsitaat:

16.10.2002 13:59 tarmov kirjutas:
45-24=+21C, temperatuuri muutused on liiga järsud. Võiksid vaadata http://www.seagate.com/support/disc/manuals/ata/100129212b.pdf
otsi "temperature gradient" lk 12. See ütleb et temp tohib tunni jooksul muutuda max 20 C. Kui arvuti pidevalt töötab, siis ehk ei juhtu midagi. Vastava ala spetsialist ma ei ole.


Buutides peabki temp kuskil 24 kraadi juures olema, sest see on ju toetemperatuur, aga ma ei usu ka, et tal tunni aja jooksul temp 45 kraadi juurde tõusis, see vast ikka mitmetunnise kasutamise järel.


Tegelikult tõuseb toatemperatuurilt sinna 40 kanti küllaltki kiiresti.
No aga ei saa ju HDD-d (arvutit) kogu aeg sees ka hoida?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark0n
HV vaatleja
mark0n

liitunud: 02.06.2002




sõnum 17.10.2002 10:39:00 vasta tsitaadiga

väike offtopic siia ka:
ta on mul kuidagi aeglane ( system UATA 33 ja max setting 66 , ei taha riskida mahapõletamisega kuigi ta ta on suuteline 100 peal töötama ).Palju te sama kettaga Sandra 2002 punkte olete saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 17.10.2002 10:54:00 vasta tsitaadiga

ATA100, SiSoft Sandra 2002 SP1

Seagate (80GB, ntfs): 24155
WD (8mb, 120GB, ntfs): 27764
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krüpto
HV vaatleja
Krüpto

liitunud: 19.09.2002




sõnum 17.10.2002 11:07:00 vasta tsitaadiga

krt mul oli siin vahepeal kopeerimise käigus siuke lugu et.. tund aega kopisin ja temp, jumal teab palju ta oli, igaljuhul ei saand paljaste näppudega pärast arvuti väljalülitamist seda sealt seest välja.. temp võis siis arvatavasti sinna 70. peale kalduda.. töötab siiani, muidugi pole kindel kas halvemini või paremini (dünaamiline ketas, andmete kolimise jaoks 80 GB). palvetagem siis et mitte halvemini.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2002 11:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

16.10.2002 22:24 Arvo Cobrietti kirjutas:
öelge seda ka, millega te üldse mõõdate seda tempi?

Mina mõõdan SpeedFan-iga. 80 gigase Barracuda temperatuur sinna 40 kraadi kanti jääb. Hetkel 37

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pähkel
HV kasutaja
pähkel

liitunud: 02.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2002 13:09:00 vasta tsitaadiga

Mul on 60GB isend. Muidu kõik OK aga suvel kui a´la 12 tundi 1 mängis järjest sellega siis hakkas HDD lolli häält tegema - kui maha jahtus oli OK. Korpus oli kinnine, lisasin siis 1 ventika HDD alla - sellega asi lahenes.
Ostsin nüüd uue korpuse, millel on parem tuulutus (2 case fani) ja HDD kergelt soe! Nii, et kui hea jahutusega korpus siis probleeme ei tohiks tekkida temperatuuriga

[ Seda sõnumit muutis: pähkel on 17.10.2002 13:11 ]
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark0n
HV vaatleja
mark0n

liitunud: 02.06.2002




sõnum 17.10.2002 13:50:00 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on täpselt sama isend olemas.
Ma tahan teada palju Sandras punkte saate mina saan igatahes 13000
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 17.10.2002 15:28:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

17.10.2002 13:50 mark0n kirjutas:
kas kellelgi on täpselt sama isend olemas.
Ma tahan teada palju Sandras punkte saate mina saan igatahes 13000

Kas sa mõtled Sandras seda File System Benchmarki ja seal Hard Disk? 40GB Maxtor andis 25513p(?).

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver253
HV vaatleja
oliver253

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2002 23:36:00 vasta tsitaadiga

hankisin just 80GB barracuda4 ketta ja jälgisin temperatuuri SIGuardian'iga ~48*C. paljuvõitu, näppudega katsudes tundus ebameeldivalt kuum, peaks sobima kohvikannu soojendajaks icon_smile.gif paigaldasin ketta kahe kitsa porolooniriba peale ja panin 80x80mm ventilaatori ketta ette 5V peal puhuma. ketta ümber on igas suunas paar cm vaba ruumi, seega pääseb õhk ketta ümber vabalt liikuma. tulemus - temperatuur langes ~26 kraadini.
PS. megavaikne ketas, isegi avatud korpuse ja vaiksete ventilaatorite korral praktiliselt kuuldamatu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2002 01:22:00 vasta tsitaadiga

mul 60 GB Barracuda ja Dtemp näitab 32 kraadi
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yxmargus
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2001




sõnum 22.10.2002 13:06:00 vasta tsitaadiga

Minu andmed Seagate 40G vindiga eksperimenteerimisel:
Codegeni korpus, temperatuur 45-48
Codegeni korpus, Coolermasteri vindijahuti, temp 37-40
Chieftehi korpus, Enermaxi 80mm vent aeglastel pööretel eest puhumas, temp 25-26
Kõik temperatuurid möödetud MBM 5'ga
IMHO on mõttekas kasvõi vindi tervise huvides parem korpus muretseda...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 16:57:00 vasta tsitaadiga

Mul ATA IV 80GB, temp stabiilselt 41-42kraadi, kinnises kastis ilma jahutuseta. Mõõdan MBM 5`ga

_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 18:29:00 vasta tsitaadiga

DTemp ja 34 kraadi 40GB isend.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2002 18:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.10.2002 18:29 wend kirjutas:
DTemp ja 34 kraadi 40GB isend.

Kuidas nii madal?
Lisajahutus?

Mul kast lahti oli ikka üle 40'C
Uue (näiteks 80GB) saab siis peaks ka vist mingi vendi peale puhuma panema (80 GB annab backupi teha icon_smile.gif )
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urho
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.10.2002 01:07:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.10.2002 18:58 veldur kirjutas:
Kuidas nii madal?
Mul kast lahti oli ikka üle 40'C

ega lahtine kast paremat jahutust ei eelda!
mul nt. 35°
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2002 21:48:00 vasta tsitaadiga

Hmm kus kohas see DTEMP kõvaketta temperatuuri näitab, Sry lolli küsimuse pärast, sest minul seda sealt ei paista icon_sad.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2002 21:54:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.10.2002 18:58 veldur kirjutas:
tsitaat:

22.10.2002 18:29 wend kirjutas:
DTemp ja 34 kraadi 40GB isend.

Kuidas nii madal?
Lisajahutus?

Mul kast lahti oli ikka üle 40'C
Uue (näiteks 80GB) saab siis peaks ka vist mingi vendi peale puhuma panema (80 GB annab backupi teha icon_smile.gif )


Ei ole lisajahutust, aga kast on küll laiali.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2002 22:00:00 vasta tsitaadiga

Nii sain teada miks mul Dtemp kõvaketta tempi ei näita, väidab, et kõvakettal selline feature puudub, kas siis tõesti 100GB WD Caviaril puudub Tempi näidu võime ?
Ja peale 6 tunnist töötamist on see päris tuline :sad:

[ Seda sõnumit muutis: EvilMick007 on 23.10.2002 23:23 ]
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janisp
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2002




sõnum 03.11.2002 02:12:10 vasta tsitaadiga

Endal on 80GB Seagate temperatuur ~35-36 kraadi (DTemp) ja seda kinnise korpusega. Lahtise korpusega 41 kraadi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ruts8
Kreisi kasutaja
ruts8

liitunud: 20.07.2002




sõnum 03.11.2002 19:54:50 vasta tsitaadiga

mark0n kirjutas:
ta on alati 42 kraadi ringis.Bootides on ta 24-28 vahel ja täiskoormusega isegi 45 kraadi.Ma kysin siin teistelt sama ketta omanikelt et kui suur on teie analoogsete HDD
temperatuur.
P:S: ma olen vanu teemasid lugenud ja teand stuffi.


Seagate 60 GB temp on praegu (s.t. sügisel) 35-39 kraadi. Suvel oli tavaliselt 42, rekord 45 kraadi
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark0n
HV vaatleja
mark0n

liitunud: 02.06.2002




sõnum 03.11.2002 23:22:18 vasta tsitaadiga

lisaxin ,e hiljuti pärast 21 tunnist idle`it näitas dtemp 54 kraadi icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2002 02:52:55 vasta tsitaadiga

barracuda IV 80 gb ja spire hdd-jahuti HD05040B FlowCooler
http://www.spire.nl/asp/hdd.asp?ProdID=17
temp on pidevalt u 30 kraadi icon_smile.gif ja ise vägarahul
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 07.11.2002 16:21:58 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Nii sain teada miks mul Dtemp kõvaketta tempi ei näita, väidab, et kõvakettal selline feature puudub, kas siis tõesti 100GB WD Caviaril puudub Tempi näidu võime ?


Jup, WD ketastel selline asi kahjuks puudub. Enda 1200JB ei näita ka tempi, aga on umbes sama soe, kui Seagate ja IBM, mis näitavad oma temp-iks ~30C
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dantsik
HV kasutaja
Dantsik

liitunud: 20.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2003 15:17:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi ytlex,on Barracuda IV parem kui Maxtor 5200 pööret?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 27.01.2003 01:00:35 vasta tsitaadiga

Dantsik kirjutas:
Kas keegi ytlex,on Barracuda IV parem kui Maxtor 5200 pööret?

icon_eek.gif ja kuidas veel...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 07:19:25 vasta tsitaadiga

Dantsik kirjutas:
Kas keegi ytlex,on Barracuda IV parem kui Maxtor 5200 pööret?


pigem ikka 5400 rpm icon_wink.gif
ja loomulikult on parem ...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.01.2003 22:11:29 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/pcrec/kama/hdd.jpg

mul vapse vähe punne ju????
ketasi ise
WesternDigital Caviar 40Gb IDE 7200rpm

ja tekib tunne, äkki pelegi 7200...kst ma seda kontrollida saan...kettal pole midagi peale märgitud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.01.2003 22:19:44 vasta tsitaadiga

Midagi sinna ikka märgitud on. Tootenimetus/number vähemalt. Selle järgi vaata tootja kodukalt rpm-e.
Enne vaata aga Disk Propertise alt mis DMA peal asi töötab

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Radeon
HV vaatleja
Radeon

liitunud: 09.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2003 22:27:13 vasta tsitaadiga

Üldiselt on soovitatav kõvaketta temp võimalikult madal hoida, sest kuumaga kipuvad asjad kiiremini läbi kuluma. Pane mingi 8mm fan jahutama. Kui muretsed lärmi pärast, siis võta pöördeid takisti või dioodiga vähemaks. Mul endal jahutab mingi vana juust 8mm fan 2x160Gb Maxtori hdd-d korralikult ära. Temp-i pole katsunud, aga käega katsudes on asjad õrnalt leiged.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.01.2003 22:43:26 vasta tsitaadiga

Disk Propertise?
Biossis vai...või mis sa mõtled?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.01.2003 22:46:02 vasta tsitaadiga

Sry, Device Manager->IDE/ATAPI channels->Vaata kus sinu ketas asub (primary/secondary/master/slave) ja seal mis DMA mode'i näitab.
Bootimisel peaks ka näha olema.

_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.01.2003 22:53:20 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/pcrec/kama/error.jpg

ee kus see DMA mode siin kirjas on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.01.2003 22:58:18 vasta tsitaadiga

Vb näiteks Ultra DMA mode 5, ehk siis ata100 mis ka max selle ketta jaoks. Kui see on ikka see channel (primary) kus taga su ketas on. Pildilt näha, et teine ketas veel, mis sellel näitab.
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 27.01.2003 23:00:22 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/pcrec/kama/error2.jpg
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Seagate Barracuda ATA IV ST340016A 40 GB temp prob mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.