|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mark0n
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002
|
16.10.2002 11:44:00
Seagate Barracuda ATA IV ST340016A 40 GB temp prob |
|
|
ta on alati 42 kraadi ringis.Bootides on ta 24-28 vahel ja täiskoormusega isegi 45 kraadi.Ma kysin siin teistelt sama ketta omanikelt et kui suur on teie analoogsete HDD
temperatuur.
P:S: ma olen vanu teemasid lugenud ja teand stuffi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.10.2002 11:55:00
|
|
|
| 28-30C stabiilselt, jahutuseks 80mm vent ketta ees. Ilma vendita tikkus asi ka sinna >40C juurde.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark0n
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002
|
16.10.2002 11:59:00
|
|
|
| mis vent sul on ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.10.2002 12:28:00
|
|
|
| Seagate HHD-l on maksimaalne temperatuur kuni 60 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.10.2002 12:34:00
|
|
|
| tsitaat: |
16.10.2002 11:59 mark0n kirjutas:
mis vent sul on ?
|
Globe Fan 2W-ine, pöördeid jms ei mäleta, asi võrdlemisi vaikne. Oli kaasas AOpeni korpusega.
Jahutuseks sobivad täiesti nt. Ordis 70eeguga müüdavad vendid.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
16.10.2002 12:36:00
|
|
|
| Mul on 60G ja kah mingi 40 ringis. Absoluutselt ei närvitse selle pärast.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
16.10.2002 12:47:00
|
|
|
Mul ka tavaliselt natuke üle 40'C
Seagate kodulehel kirjas, et peaks toimima 5 - 55'C
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
16.10.2002 13:01:00
|
|
|
Hetkel 37 kraadi. kõige kõrgem temp, mida näinud olen, oli 45 kraadi - see oli pikaajalise defragmenteerimise järel. Aga kaasaaitavaks teguriks on ka see, et toas on pidevalt 25 kraadi sooja ja korpus on kinni. Aeg ajalt teen külma ilmaga rõduukse lahti ning jälgin rõõmuga, kuidas temp natukese ajaga 30-le kraadile langeb
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
16.10.2002 13:04:00
|
|
|
Mul 60g B IV ja temp ka 42 ringis ja ei karda, et midagi juhtub... garantii 3a teeb .
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmov
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2001
|
16.10.2002 13:59:00
|
|
|
45-24=+21C, temperatuuri muutused on liiga järsud. Võiksid vaadata http://www.seagate.com/support/disc/manuals/ata/100129212b.pdf
otsi "temperature gradient" lk 12. See ütleb et temp tohib tunni jooksul muutuda max 20 C. Kui arvuti pidevalt töötab, siis ehk ei juhtu midagi. Vastava ala spetsialist ma ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mawrec
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.04.2002
|
16.10.2002 14:14:00
|
|
|
| tsitaat: |
16.10.2002 13:59 tarmov kirjutas:
45-24=+21C, temperatuuri muutused on liiga järsud. Võiksid vaadata http://www.seagate.com/support/disc/manuals/ata/100129212b.pdf
otsi "temperature gradient" lk 12. See ütleb et temp tohib tunni jooksul muutuda max 20 C. Kui arvuti pidevalt töötab, siis ehk ei juhtu midagi. Vastava ala spetsialist ma ei ole.
|
Buutides peabki temp kuskil 24 kraadi juures olema, sest see on ju toetemperatuur, aga ma ei usu ka, et tal tunni aja jooksul temp 45 kraadi juurde tõusis, see vast ikka mitmetunnise kasutamise järel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.10.2002 21:35:00
|
|
|
1)Seagate 60GB - 38-42°C
2)Seagate 80GB - 36-44°c
Tavaliselt mõlemad nii 40-ne juures.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
16.10.2002 22:24:00
|
|
|
| öelge seda ka, millega te üldse mõõdate seda tempi?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.10.2002 22:26:00
|
|
|
| DTemp - näitab ketta sisemise sensori temperatuuri.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
17.10.2002 00:26:00
|
|
|
| Seagate 80GB - 30-32°c, 5v korpuse vent on ees.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
17.10.2002 00:49:00
|
|
|
| tsitaat: |
16.10.2002 22:26 wicked kirjutas:
DTemp - näitab ketta sisemise sensori temperatuuri.
|
tnx, 42C! korpus kinni, lahtisega oleks loomulikult madakam.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
17.10.2002 06:58:00
|
|
|
| tsitaat: |
16.10.2002 14:14 Mawrec kirjutas:
| tsitaat: |
16.10.2002 13:59 tarmov kirjutas:
45-24=+21C, temperatuuri muutused on liiga järsud. Võiksid vaadata http://www.seagate.com/support/disc/manuals/ata/100129212b.pdf
otsi "temperature gradient" lk 12. See ütleb et temp tohib tunni jooksul muutuda max 20 C. Kui arvuti pidevalt töötab, siis ehk ei juhtu midagi. Vastava ala spetsialist ma ei ole.
|
Buutides peabki temp kuskil 24 kraadi juures olema, sest see on ju toetemperatuur, aga ma ei usu ka, et tal tunni aja jooksul temp 45 kraadi juurde tõusis, see vast ikka mitmetunnise kasutamise järel.
|
Tegelikult tõuseb toatemperatuurilt sinna 40 kanti küllaltki kiiresti.
No aga ei saa ju HDD-d (arvutit) kogu aeg sees ka hoida?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark0n
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002
|
17.10.2002 10:39:00
|
|
|
väike offtopic siia ka:
ta on mul kuidagi aeglane ( system UATA 33 ja max setting 66 , ei taha riskida mahapõletamisega kuigi ta ta on suuteline 100 peal töötama ).Palju te sama kettaga Sandra 2002 punkte olete saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.10.2002 10:54:00
|
|
|
ATA100, SiSoft Sandra 2002 SP1
Seagate (80GB, ntfs): 24155
WD (8mb, 120GB, ntfs): 27764
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krüpto
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2002
|
17.10.2002 11:07:00
|
|
|
| krt mul oli siin vahepeal kopeerimise käigus siuke lugu et.. tund aega kopisin ja temp, jumal teab palju ta oli, igaljuhul ei saand paljaste näppudega pärast arvuti väljalülitamist seda sealt seest välja.. temp võis siis arvatavasti sinna 70. peale kalduda.. töötab siiani, muidugi pole kindel kas halvemini või paremini (dünaamiline ketas, andmete kolimise jaoks 80 GB). palvetagem siis et mitte halvemini.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
17.10.2002 11:58:00
|
|
|
| tsitaat: |
16.10.2002 22:24 Arvo Cobrietti kirjutas:
öelge seda ka, millega te üldse mõõdate seda tempi?
|
Mina mõõdan SpeedFan-iga. 80 gigase Barracuda temperatuur sinna 40 kraadi kanti jääb. Hetkel 37
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pähkel
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2002
|
17.10.2002 13:09:00
|
|
|
Mul on 60GB isend. Muidu kõik OK aga suvel kui a´la 12 tundi 1 mängis järjest sellega siis hakkas HDD lolli häält tegema - kui maha jahtus oli OK. Korpus oli kinnine, lisasin siis 1 ventika HDD alla - sellega asi lahenes.
Ostsin nüüd uue korpuse, millel on parem tuulutus (2 case fani) ja HDD kergelt soe! Nii, et kui hea jahutusega korpus siis probleeme ei tohiks tekkida temperatuuriga
[ Seda sõnumit muutis: pähkel on 17.10.2002 13:11 ]
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark0n
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002
|
17.10.2002 13:50:00
|
|
|
kas kellelgi on täpselt sama isend olemas.
Ma tahan teada palju Sandras punkte saate mina saan igatahes 13000
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
17.10.2002 15:28:00
|
|
|
| tsitaat: |
17.10.2002 13:50 mark0n kirjutas:
kas kellelgi on täpselt sama isend olemas.
Ma tahan teada palju Sandras punkte saate mina saan igatahes 13000
|
Kas sa mõtled Sandras seda File System Benchmarki ja seal Hard Disk? 40GB Maxtor andis 25513p(?).
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver253
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2002
|
17.10.2002 23:36:00
|
|
|
hankisin just 80GB barracuda4 ketta ja jälgisin temperatuuri SIGuardian'iga ~48*C. paljuvõitu, näppudega katsudes tundus ebameeldivalt kuum, peaks sobima kohvikannu soojendajaks paigaldasin ketta kahe kitsa porolooniriba peale ja panin 80x80mm ventilaatori ketta ette 5V peal puhuma. ketta ümber on igas suunas paar cm vaba ruumi, seega pääseb õhk ketta ümber vabalt liikuma. tulemus - temperatuur langes ~26 kraadini.
PS. megavaikne ketas, isegi avatud korpuse ja vaiksete ventilaatorite korral praktiliselt kuuldamatu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
18.10.2002 01:22:00
|
|
|
mul 60 GB Barracuda ja Dtemp näitab 32 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yxmargus
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2001
|
22.10.2002 13:06:00
|
|
|
Minu andmed Seagate 40G vindiga eksperimenteerimisel:
Codegeni korpus, temperatuur 45-48
Codegeni korpus, Coolermasteri vindijahuti, temp 37-40
Chieftehi korpus, Enermaxi 80mm vent aeglastel pööretel eest puhumas, temp 25-26
Kõik temperatuurid möödetud MBM 5'ga
IMHO on mõttekas kasvõi vindi tervise huvides parem korpus muretseda...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
22.10.2002 16:57:00
|
|
|
Mul ATA IV 80GB, temp stabiilselt 41-42kraadi, kinnises kastis ilma jahutuseta. Mõõdan MBM 5`ga
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
22.10.2002 18:29:00
|
|
|
| DTemp ja 34 kraadi 40GB isend.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veldur
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2002
|
22.10.2002 18:58:00
|
|
|
| tsitaat: |
22.10.2002 18:29 wend kirjutas:
DTemp ja 34 kraadi 40GB isend.
|
Kuidas nii madal?
Lisajahutus?
Mul kast lahti oli ikka üle 40'C
Uue (näiteks 80GB) saab siis peaks ka vist mingi vendi peale puhuma panema (80 GB annab backupi teha )
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urho
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
23.10.2002 01:07:00
|
|
|
| tsitaat: |
22.10.2002 18:58 veldur kirjutas:
Kuidas nii madal?
Mul kast lahti oli ikka üle 40'C
|
ega lahtine kast paremat jahutust ei eelda!
mul nt. 35°
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
23.10.2002 21:48:00
|
|
|
Hmm kus kohas see DTEMP kõvaketta temperatuuri näitab, Sry lolli küsimuse pärast, sest minul seda sealt ei paista
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
23.10.2002 21:54:00
|
|
|
| tsitaat: |
22.10.2002 18:58 veldur kirjutas:
| tsitaat: |
22.10.2002 18:29 wend kirjutas:
DTemp ja 34 kraadi 40GB isend.
|
Kuidas nii madal?
Lisajahutus?
Mul kast lahti oli ikka üle 40'C
Uue (näiteks 80GB) saab siis peaks ka vist mingi vendi peale puhuma panema (80 GB annab backupi teha )
|
Ei ole lisajahutust, aga kast on küll laiali.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
23.10.2002 22:00:00
|
|
|
Nii sain teada miks mul Dtemp kõvaketta tempi ei näita, väidab, et kõvakettal selline feature puudub, kas siis tõesti 100GB WD Caviaril puudub Tempi näidu võime ?
Ja peale 6 tunnist töötamist on see päris tuline :sad:
[ Seda sõnumit muutis: EvilMick007 on 23.10.2002 23:23 ]
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janisp
HV vaatleja
liitunud: 03.11.2002
|
03.11.2002 02:12:10
|
|
|
| Endal on 80GB Seagate temperatuur ~35-36 kraadi (DTemp) ja seda kinnise korpusega. Lahtise korpusega 41 kraadi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ruts8
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2002
|
03.11.2002 19:54:50
|
|
|
| mark0n kirjutas: |
ta on alati 42 kraadi ringis.Bootides on ta 24-28 vahel ja täiskoormusega isegi 45 kraadi.Ma kysin siin teistelt sama ketta omanikelt et kui suur on teie analoogsete HDD
temperatuur.
P:S: ma olen vanu teemasid lugenud ja teand stuffi. |
Seagate 60 GB temp on praegu (s.t. sügisel) 35-39 kraadi. Suvel oli tavaliselt 42, rekord 45 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mark0n
HV vaatleja

liitunud: 02.06.2002
|
03.11.2002 23:22:18
|
|
|
lisaxin ,e hiljuti pärast 21 tunnist idle`it näitas dtemp 54 kraadi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.11.2002 16:21:58
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
| Nii sain teada miks mul Dtemp kõvaketta tempi ei näita, väidab, et kõvakettal selline feature puudub, kas siis tõesti 100GB WD Caviaril puudub Tempi näidu võime ? |
Jup, WD ketastel selline asi kahjuks puudub. Enda 1200JB ei näita ka tempi, aga on umbes sama soe, kui Seagate ja IBM, mis näitavad oma temp-iks ~30C
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dantsik
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003
|
26.01.2003 15:17:11
|
|
|
| Kas keegi ytlex,on Barracuda IV parem kui Maxtor 5200 pööret?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
27.01.2003 01:00:35
|
|
|
| Dantsik kirjutas: |
| Kas keegi ytlex,on Barracuda IV parem kui Maxtor 5200 pööret? |
ja kuidas veel...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
27.01.2003 07:19:25
|
|
|
| Dantsik kirjutas: |
| Kas keegi ytlex,on Barracuda IV parem kui Maxtor 5200 pööret? |
pigem ikka 5400 rpm
ja loomulikult on parem ...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
27.01.2003 22:11:29
|
|
|
http://www.hot.ee/pcrec/kama/hdd.jpg
mul vapse vähe punne ju????
ketasi ise
WesternDigital Caviar 40Gb IDE 7200rpm
ja tekib tunne, äkki pelegi 7200...kst ma seda kontrollida saan...kettal pole midagi peale märgitud
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2003 22:19:44
|
|
|
Midagi sinna ikka märgitud on. Tootenimetus/number vähemalt. Selle järgi vaata tootja kodukalt rpm-e.
Enne vaata aga Disk Propertise alt mis DMA peal asi töötab
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Radeon
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2002
|
27.01.2003 22:27:13
|
|
|
| Üldiselt on soovitatav kõvaketta temp võimalikult madal hoida, sest kuumaga kipuvad asjad kiiremini läbi kuluma. Pane mingi 8mm fan jahutama. Kui muretsed lärmi pärast, siis võta pöördeid takisti või dioodiga vähemaks. Mul endal jahutab mingi vana juust 8mm fan 2x160Gb Maxtori hdd-d korralikult ära. Temp-i pole katsunud, aga käega katsudes on asjad õrnalt leiged.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
27.01.2003 22:43:26
|
|
|
Disk Propertise?
Biossis vai...või mis sa mõtled?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2003 22:46:02
|
|
|
Sry, Device Manager->IDE/ATAPI channels->Vaata kus sinu ketas asub (primary/secondary/master/slave) ja seal mis DMA mode'i näitab.
Bootimisel peaks ka näha olema.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.01.2003 22:58:18
|
|
|
Vb näiteks Ultra DMA mode 5, ehk siis ata100 mis ka max selle ketta jaoks. Kui see on ikka see channel (primary) kus taga su ketas on. Pildilt näha, et teine ketas veel, mis sellel näitab.
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|