|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
13.05.2005 14:42:18
120x120 fan |
|
|
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
13.05.2005 14:45:18
|
|
|
| oiii. mul läks kogemata ühe 60*60mm Tt fan'i vahele näpp. õnneks mitte pikalt. pakendil on kirjas, et 4800rpm.. nimetissõrmest lõi mingi pea millimeetrisse killu välja. et jah, vaadake ette kuhu te oma näppe topite!
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
13.05.2005 14:48:34
|
|
|
toppisin nina mingi suure 220v(või 110?) pealt töötava vendi vahele ja lõi nina veriseks
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
13.05.2005 14:49:42
Re: 120x120 fan |
|
|
| Tamps14 kirjutas: |
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud  |
enne jäi lisamata et ma lin juures ja see andis mulle ka õppetunni aga soovitavalt saate enne aru kui endaga või sõbraga midagi juhtub sest see oli ikka päris kole vaatepilt.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
13.05.2005 15:33:29
|
|
|
Ükspäev oli vaja kuulata video jahutuse plärinat. Toppisin siis näpud oma Whisperrockile vahele, kuid ära ei suutnud midagi veristada.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
13.05.2005 16:13:48
Re: 120x120 fan |
|
|
| Tamps14 kirjutas: |
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud  |
Suht valus oli vist
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZerOZer05
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
13.05.2005 16:17:05
|
|
|
miks se naljakate juhtumiste all?
Kas kasulikkude näpunäidete all ei peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
13.05.2005 17:56:46
|
|
|
Kellele naljakas, kellele õpetlik.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
13.05.2005 17:57:40
|
|
|
| tsitaat: |
Kas kasulikkude näpunäidete all ei peaks olema?
|
Ei, see peaks olema siin teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=40491
Äkki mõni mode on nii lahke ja lubab ühe posti sinna juurde.
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
13.05.2005 18:19:23
|
|
|
Ojaa TT fän 6000 rpmmi 80x80. MMmm kui magus oli sinna kogemata näpp sisse panna. Labasi lendas kahes suunas ja ega verdki vähe olnud
Päris nalja sai ikka vend irnus kõrval nagu kõrvits külmkapis
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
13.05.2005 19:20:38
Re: 120x120 fan |
|
|
| reciver kirjutas: |
| Tamps14 kirjutas: |
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud  |
Suht valus oli vist  |
noh ta näoilmest küll aru alguses sada ei olnud sest kudagi oli algul see naljakas aga pärats läks kuurvaks kui verd hakkas ojadena voolama, isa pidi ta kiiresti traumapunkti viima.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
14.05.2005 09:37:17
|
|
|
aga tuli siis mingi sügav haav vms?
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
14.05.2005 11:16:05
|
|
|
Varsti tulevad arvutimehed poodi 2 sõrme läind ja küsivad: "Palun 5 õlut IT meestele"
Tegin saekaatri variandist mingi wannabe
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
14.05.2005 11:37:23
|
|
|
| artur- kirjutas: |
Varsti tulevad arvutimehed poodi 2 sõrme läind ja küsivad: "Palun 5 õlut IT meestele"
Tegin saekaatri variandist mingi wannabe  |
Huvitav kas ventilaatori kaitsest pole keegi kuulnud? 8)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
14.05.2005 11:38:48
|
|
|
keytron, see teeb lärmi ju
pärem näpp sinna tänna kui lärm kastis.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
14.05.2005 14:27:44
|
|
|
| reciver kirjutas: |
aga tuli siis mingi sügav haav vms?  |
no ikka päris sygav, see 120x120 vent on ikka kõvast plastikust.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
14.05.2005 14:29:11
|
|
|
Ja fännil tekib ju lõike efekt kah, ega see nalja asi ole jah. vedas, et mul näpp alles ikka jäi
Küüs küll oli mitu nädalat vigane aga pole hullu elame üle.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
14.05.2005 20:09:51
|
|
|
mnjaa - ma olen siis elu lotto vend.Näppe toppinud siiamaani no umbes 40-50 vendi vahele ja pole veel midagi juhtunud.See lausa haigus, pead kohe näppima seda keerlevat asja
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maoloputus
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2004
|
14.05.2005 21:38:42
|
|
|
| keytron kirjutas: |
| artur- kirjutas: |
Varsti tulevad arvutimehed poodi 2 sõrme läind ja küsivad: "Palun 5 õlut IT meestele"
Tegin saekaatri variandist mingi wannabe  |
Huvitav kas ventilaatori kaitsest pole keegi kuulnud? 8) |
Jah varsti tuleb välja 80x80, 120x120 jne.ventilaatori ohutus nõuded ja siis saab ülikoolis õppida selleks mõeldud eriala.
Paigaldada võivad asjatundjad ja kõik plommitakse ära.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
14.05.2005 21:53:36
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
mnjaa - ma olen siis elu lotto vend.Näppe toppinud siiamaani no umbes 40-50 vendi vahele ja pole veel midagi juhtunud.See lausa haigus, pead kohe näppima seda keerlevat asja  |
ma ise ka aga pärast seda juhtumit sõbraga ei taha eriti enam, teiste vigadest tuleb ju õppida
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
14.05.2005 22:25:16
|
|
|
| See oleneb sellest ka tegelt et kuidas sa selle näpu sinna pistad, kui ikka vastu vendi pöörlemissuunda siis käib laks ära küll aga taistpidi pole eriti hullu.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
14.05.2005 22:38:47
|
|
|
ma topin oma näppe pidevalt ventidesse aga kurba kogemust pole veel olnud ptiu-ptui-ptui
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
15.05.2005 16:26:36
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| See oleneb sellest ka tegelt et kuidas sa selle näpu sinna pistad, kui ikka vastu vendi pöörlemissuunda siis käib laks ära küll aga taistpidi pole eriti hullu. |
see ka õige jutt, aga sõbral läks vastu suunda ja tulemus oli väga halb, nagu eespoolt lugesid.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reciver
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
15.05.2005 19:23:42
|
|
|
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha
_________________ Mees kes leiab alati vabanduse... |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
15.05.2005 21:09:06
|
|
|
jajah  
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
15.05.2005 21:26:03
|
|
|
| reciver kirjutas: |
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha  |
mul on kolmandiku lahti niitnud neetud olgu thermaltake 80x80 vendid!
muideks, Tamps14, millegipärast on ligi kolmandik sellest teemast sinu sisukaid postitusi täis
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
16.05.2005 10:48:58
|
|
|
| krt...hea, et keegi oma riista pole vahele toppinud. Ma pidevalt kontrollin ventuka töötamist ajades näpud vahele, kuid ei ole nagu mõtteski olnud näppe nii rämedalt vahele ajada, et tükid lendavad....tunnetust vaja.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raid0
HV veteran

liitunud: 01.02.2004
|
16.05.2005 18:10:35
|
|
|
| Hallq kirjutas: |
| reciver kirjutas: |
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha  |
mul on kolmandiku lahti niitnud neetud olgu thermaltake 80x80 vendid!
muideks, Tamps14, millegipärast on ligi kolmandik sellest teemast sinu sisukaid postitusi täis  |
sõber rääkis täna hea loo tal arvutis taga küljel üks keissfänn mis töötab ikka maru aeglaselt. mingi 1300rpm programmide järgi.. kiiruseid reguleerib emaplaat. see õhku ka üldse ei liiguta. paned näpu pihta ja jääb kohe seisma. et uuesti tööle läheks tuleb näpuga hoog sisse lükata. sõber oli näidanud oma 15 aastasele õele, et vaata kui aeglaselt see töötab, pane näpp vastu ja proovi kas sa ka suudad seda nii seisma jätta. asi pani selle kõrval olnud zalmani protsessori ventikale näpu vastu ja just seda kõige hullemat pidi. ventilaator töötas veel maksimum pööretel(fanmatest põhja keeratud), üle 2500rpm. plaks ja küün oli püsti nagu auto kapot natukene halenaljakas...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
16.05.2005 18:55:53
|
|
|
| Hallq kirjutas: |
| reciver kirjutas: |
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha  |
mul on kolmandiku lahti niitnud neetud olgu thermaltake 80x80 vendid!
muideks, Tamps14, millegipärast on ligi kolmandik sellest teemast sinu sisukaid postitusi täis  |
kas sellest on siis midagi ? Mina alustasin ju seda. ja foorumid on ju arutamiseks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq599
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
23.05.2005 00:13:54
|
|
|
well .. mina armastan ka näppe ventidesse toppida .. siiamaani õnnelikult lõppenud, kui välja jätta üks CM ventikas, mis sõrme tulemusena ribadeks lendas (2 laba küljest ära) ..
kusjuures kõige naljakam lugu oli pärast selle vendi "õhku lendamist" - mina läksin poodi uue vendi järele, kui arvuti (ja seega ka ventika) omanik otsustas, et vaja ikka arvuti tööle panna ja internetis surfida, ehk isegi veidi mängida jne .. ühesõnaga otsustas ta ventikat plastiliiniga balansseerida, et see nii hirmalt ei müriseks - võite ehk arvata, milline see kast pärast seest välja nägi
_________________ "Ooops. My brain just hit a bad sector." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
23.05.2005 13:46:00
|
|
|
mul on juba 2 korda sellise fani vahele püksid jäänud.
mõlemal korral tõmbas püksid katki
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
24.05.2005 19:42:21
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
mul on juba 2 korda sellise fani vahele püksid jäänud.
mõlemal korral tõmbas püksid katki |
Mida sajahutad selle fänniga?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tamps14
HV kasutaja
liitunud: 19.04.2005
|
24.05.2005 21:31:10
|
|
|
| suht rõve olukord keytron
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
25.05.2005 23:11:37
|
|
|
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
26.05.2005 13:50:42
|
|
|
| HDD kirjutas: |
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud  |
äkki topivadki?Ja siis veel imestatakse, miks itimehed naisi ei vaata
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
26.05.2005 13:59:21
|
|
|
| Sirius kirjutas: |
| HDD kirjutas: |
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud  |
äkki topivadki?Ja siis veel imestatakse, miks itimehed naisi ei vaata  |
kes ütles et itimehed naisi ei vaata
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sirius
HV kasutaja
liitunud: 06.05.2004
|
26.05.2005 16:52:18
|
|
|
| mtimmo kirjutas: |
| Sirius kirjutas: |
| HDD kirjutas: |
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud  |
äkki topivadki?Ja siis veel imestatakse, miks itimehed naisi ei vaata  |
kes ütles et itimehed naisi ei vaata  |
masside arvamus, et itimehed on pika patsiga, õliste juustega keldris istuvad ja pornot vaatavad friigid
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
26.05.2005 17:18:35
|
|
|
Sirius, ex mõni tõetera ole ka 
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
30.05.2005 23:33:24
|
|
|
Eks ma ole ka oma näppe ventikate vahele toppinud, aga midagi tõsist ei ole veel juhtunud, välja arvatud paar üksikut juhtumit, kus arvuti kallal askeldades läks pöial kogemata prose vendi vastu ja tõmbas kena naha tüki liigese koha pealt maha, verd oli ka natuke, aga muidu polnud hullu midagi...
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Homer5
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.12.2002
|
02.06.2005 18:50:43
|
|
|
keegi võiks metallist fanil labad ära teritada ilusti ja siis sinna oma kehaosi vahele toppida
_________________ viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raix122
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2005
|
02.06.2005 18:52:08
|
|
|
| Homer5 kirjutas: |
keegi võiks metallist fanil labad ära teritada ilusti ja siis sinna oma kehaosi vahele toppida  |
Ega siis midagi alles küll ei jää aga hakkliha saad teha
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
06.06.2005 16:26:07
|
|
|
endal pole veel õnneks midagi juhtunud, samas näppe topin koguaeg vahele... siiani pole veel "vedanud"
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
01.12.2005 18:15:17
|
|
|
endalgi näpp 5600rpm fänni vahele jäänd:P... täitsa normaalselt lõikab-vere võttis välja küll:P
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimmu B
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2004
|
01.12.2005 18:24:22
|
|
|
lol, sattusin kah selle teema peale ... ikka meganaljakas on seda lugeda aga need kurvemad õnnetused kus verd on, on pris rõvedad imho ... ise endal pole kunagi olnud tahtmist näppu panna venti sisse ... nüüd kadus see väiksemgi soov ära peale seda eespool mainitud linki nägin... rõve pilt ps. just sõin siis kui seda vaatasin
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
01.12.2005 19:10:27
|
|
|
mina toppisin kruvikeeraja otsa toiteploki ventika vahele, kärises mõnusasti aga edasi töötas ilusti
_________________ Naljakas video ärge vaadake;) |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
01.12.2005 19:27:37
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Ojaa TT fän 6000 rpmmi 80x80. MMmm kui magus oli sinna kogemata näpp sisse panna. Labasi lendas kahes suunas ja ega verdki vähe olnud
Päris nalja sai ikka vend irnus kõrval nagu kõrvits külmkapis
|
mitme labaga see vent oli? need 3 labaga TT vendid on vist erilised hakkijad imestan, et neil grilli kaasas pole.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paaver
HV veteran
liitunud: 07.06.2005
|
01.12.2005 19:36:25
|
|
|
| jah endal läks kah yhte täispööretel olevasse volcano 12 venti näp sisse ja oli ikka päris valus küll.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
01.12.2005 23:13:46
|
|
|
heikis, see minu post oli suht vana.
Siis oli veel see 7labaga oranz vent.
See nädalavahetus jäi näpp kogemata selle kolmelabaga vendi vahele @ full rpm.
vedas, et näpuots ainult. Niitis selle "terava otsaga kuni lihani põhimõtteliselt).
Lõikusin üleliigseid juhtmeid talt ära ja proovisin käevahel kuidas töötab Siis äkki mingit imeliigutust tehes oli näpp verine.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.12.2005 00:42:32
|
|
|
Varsti itimeeste naised teevad ventikatega ise hakkliha... :p
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|