Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  120x120 fan märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 13.05.2005 14:42:18 120x120 fan vasta tsitaadiga

yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 13.05.2005 14:45:18 vasta tsitaadiga

oiii. mul läks kogemata ühe 60*60mm Tt fan'i vahele näpp. õnneks mitte pikalt. pakendil on kirjas, et 4800rpm.. nimetissõrmest lõi mingi pea millimeetrisse killu välja. et jah, vaadake ette kuhu te oma näppe topite!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 14:48:34 vasta tsitaadiga

toppisin nina mingi suure 220v(või 110?) pealt töötava vendi vahele ja lõi nina veriseks
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 13.05.2005 14:49:42 Re: 120x120 fan vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud icon_wink.gif


enne jäi lisamata et ma lin juures ja see andis mulle ka õppetunni aga soovitavalt saate enne aru kui endaga või sõbraga midagi juhtub icon_wink.gif sest see oli ikka päris kole vaatepilt.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 15:33:29 vasta tsitaadiga

Ükspäev oli vaja kuulata video jahutuse plärinat. Toppisin siis näpud oma Whisperrockile vahele, kuid ära ei suutnud midagi veristada. icon_cry.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 13.05.2005 16:13:48 Re: 120x120 fan vasta tsitaadiga

Tamps14 kirjutas:
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud icon_wink.gif


Suht valus oli vist icon_smile.gif

_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZerOZer05
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 16:17:05 vasta tsitaadiga

miks se naljakate juhtumiste all?
Kas kasulikkude näpunäidete all ei peaks olema?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2005 17:56:46 vasta tsitaadiga

Kellele naljakas, kellele õpetlik. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 13.05.2005 17:57:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kasulikkude näpunäidete all ei peaks olema?

Ei, see peaks olema siin teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=40491
Äkki mõni mode on nii lahke ja lubab ühe posti sinna juurde.

_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 13.05.2005 18:19:23 vasta tsitaadiga

Ojaa TT fän 6000 rpmmi 80x80. MMmm kui magus oli sinna kogemata näpp sisse panna. Labasi lendas kahes suunas ja ega verdki vähe olnud icon_lol.gif icon_lol.gif
Päris nalja sai ikka icon_biggrin.gif vend irnus kõrval nagu kõrvits külmkapis icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 13.05.2005 19:20:38 Re: 120x120 fan vasta tsitaadiga

reciver kirjutas:
Tamps14 kirjutas:
yhel sõbral jäi fani vahele näpp ja asi läks nii hulllusti et tuli teha 3 õmblust niiet olge ettevaatlikud icon_wink.gif


Suht valus oli vist icon_smile.gif


noh ta näoilmest küll aru alguses sada ei olnud sest kudagi oli algul see naljakas aga pärats läks kuurvaks kui verd hakkas ojadena voolama, isa pidi ta kiiresti traumapunkti viima.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 14.05.2005 09:37:17 vasta tsitaadiga

aga tuli siis mingi sügav haav vms? icon_neutral.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 11:16:05 vasta tsitaadiga

Varsti tulevad arvutimehed poodi 2 sõrme läind ja küsivad: "Palun 5 õlut IT meestele" icon_lol.gif
Tegin saekaatri variandist mingi wannabe icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 11:37:23 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Varsti tulevad arvutimehed poodi 2 sõrme läind ja küsivad: "Palun 5 õlut IT meestele" icon_lol.gif
Tegin saekaatri variandist mingi wannabe icon_smile.gif

icon_lol.gif


Huvitav kas ventilaatori kaitsest pole keegi kuulnud? 8)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.05.2005 11:38:48 vasta tsitaadiga

keytron, see teeb lärmi ju icon_biggrin.gif
pärem näpp sinna tänna kui lärm kastis. icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 14.05.2005 14:27:44 vasta tsitaadiga

reciver kirjutas:
aga tuli siis mingi sügav haav vms? icon_neutral.gif



no ikka päris sygav, see 120x120 vent on ikka kõvast plastikust.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 14.05.2005 14:29:11 vasta tsitaadiga

Ja fännil tekib ju lõike efekt kah, ega see nalja asi ole jah. vedas, et mul näpp alles ikka jäi icon_biggrin.gif
Küüs küll oli mitu nädalat vigane aga pole hullu elame üle.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 14.05.2005 20:09:51 vasta tsitaadiga

mnjaa - ma olen siis elu lotto vend.Näppe toppinud siiamaani no umbes 40-50 vendi vahele ja pole veel midagi juhtunud.See lausa haigus, pead kohe näppima seda keerlevat asja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maoloputus
HV kasutaja
maoloputus

liitunud: 23.06.2004




sõnum 14.05.2005 21:38:42 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
artur- kirjutas:
Varsti tulevad arvutimehed poodi 2 sõrme läind ja küsivad: "Palun 5 õlut IT meestele" icon_lol.gif
Tegin saekaatri variandist mingi wannabe icon_smile.gif

icon_lol.gif


Huvitav kas ventilaatori kaitsest pole keegi kuulnud? 8)


Jah varsti tuleb välja 80x80, 120x120 jne.ventilaatori ohutus nõuded ja siis saab ülikoolis õppida selleks mõeldud eriala.
Paigaldada võivad asjatundjad ja kõik plommitakse ära. icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 14.05.2005 21:53:36 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
mnjaa - ma olen siis elu lotto vend.Näppe toppinud siiamaani no umbes 40-50 vendi vahele ja pole veel midagi juhtunud.See lausa haigus, pead kohe näppima seda keerlevat asja icon_biggrin.gif



ma ise ka aga pärast seda juhtumit sõbraga ei taha eriti enam, teiste vigadest tuleb ju õppida icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 22:25:16 vasta tsitaadiga

See oleneb sellest ka tegelt et kuidas sa selle näpu sinna pistad, kui ikka vastu vendi pöörlemissuunda siis käib laks ära küll aga taistpidi pole eriti hullu.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2005 22:38:47 vasta tsitaadiga

ma topin oma näppe pidevalt ventidesse aga kurba kogemust pole veel olnud icon_razz1.gif ptiu-ptui-ptui
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 15.05.2005 16:26:36 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
See oleneb sellest ka tegelt et kuidas sa selle näpu sinna pistad, kui ikka vastu vendi pöörlemissuunda siis käib laks ära küll aga taistpidi pole eriti hullu.



see ka õige jutt, aga sõbral läks vastu suunda ja tulemus oli väga halb, nagu eespoolt lugesid.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reciver
Kreisi kasutaja
reciver

liitunud: 27.07.2004




sõnum 15.05.2005 19:23:42 vasta tsitaadiga

See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha icon_lol.gif
_________________
Mees kes leiab alati vabanduse...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 15.05.2005 21:09:06 vasta tsitaadiga

jajah icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2005 21:26:03 vasta tsitaadiga

reciver kirjutas:
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha icon_lol.gif


mul on kolmandiku lahti niitnud icon_wink.gif neetud olgu thermaltake 80x80 vendid!

muideks, Tamps14, millegipärast on ligi kolmandik sellest teemast sinu sisukaid postitusi täis icon_wink.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 16.05.2005 10:48:58 vasta tsitaadiga

krt...hea, et keegi oma riista pole vahele toppinud. Ma pidevalt kontrollin ventuka töötamist ajades näpud vahele, kuid ei ole nagu mõtteski olnud näppe nii rämedalt vahele ajada, et tükid lendavad....tunnetust vaja.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raid0
HV veteran
Raid0

liitunud: 01.02.2004




sõnum 16.05.2005 18:10:35 vasta tsitaadiga

Hallq kirjutas:
reciver kirjutas:
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha icon_lol.gif


mul on kolmandiku lahti niitnud icon_wink.gif neetud olgu thermaltake 80x80 vendid!

muideks, Tamps14, millegipärast on ligi kolmandik sellest teemast sinu sisukaid postitusi täis icon_wink.gif icon_rolleyes.gif


sõber rääkis täna hea loo icon_lol.gif tal arvutis taga küljel üks keissfänn mis töötab ikka maru aeglaselt. mingi 1300rpm programmide järgi.. kiiruseid reguleerib emaplaat. see õhku ka üldse ei liiguta. paned näpu pihta ja jääb kohe seisma. et uuesti tööle läheks tuleb näpuga hoog sisse lükata. sõber oli näidanud oma 15 aastasele õele, et vaata kui aeglaselt see töötab, pane näpp vastu ja proovi kas sa ka suudad seda nii seisma jätta. asi pani selle kõrval olnud zalmani protsessori ventikale näpu vastu ja just seda kõige hullemat pidi. ventilaator töötas veel maksimum pööretel(fanmatest põhja keeratud), üle 2500rpm. plaks ja küün oli püsti nagu auto kapot icon_lol.gif natukene halenaljakas...
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 16.05.2005 18:55:53 vasta tsitaadiga

Hallq kirjutas:
reciver kirjutas:
See oleks suht mõnus kui see ventikas niidaks küüne maha icon_lol.gif


mul on kolmandiku lahti niitnud icon_wink.gif neetud olgu thermaltake 80x80 vendid!

muideks, Tamps14, millegipärast on ligi kolmandik sellest teemast sinu sisukaid postitusi täis icon_wink.gif icon_rolleyes.gif



kas sellest on siis midagi ? Mina alustasin ju seda. icon_wink.gif ja foorumid on ju arutamiseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 00:13:54 vasta tsitaadiga

well .. mina armastan ka näppe ventidesse toppida .. siiamaani õnnelikult lõppenud, kui välja jätta üks CM ventikas, mis sõrme tulemusena ribadeks lendas (2 laba küljest ära) ..
kusjuures kõige naljakam lugu oli pärast selle vendi "õhku lendamist" - mina läksin poodi uue vendi järele, kui arvuti (ja seega ka ventika) omanik otsustas, et vaja ikka arvuti tööle panna ja internetis surfida, ehk isegi veidi mängida jne .. ühesõnaga otsustas ta ventikat plastiliiniga balansseerida, et see nii hirmalt ei müriseks - võite ehk arvata, milline see kast pärast seest välja nägi icon_lol.gif

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2005 13:46:00 vasta tsitaadiga

mul on juba 2 korda sellise fani vahele püksid jäänud.
mõlemal korral tõmbas püksid katki

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 24.05.2005 19:42:21 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
mul on juba 2 korda sellise fani vahele püksid jäänud.
mõlemal korral tõmbas püksid katki

Mida sajahutad selle fänniga? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2005 20:19:19 vasta tsitaadiga

http://www.angoori.com/WebLogPic/cut-finger.jpg
never mess with big fans or else icon_neutral.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tamps14
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2005




sõnum 24.05.2005 21:31:10 vasta tsitaadiga

suht rõve olukord keytron
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 25.05.2005 23:11:37 vasta tsitaadiga

Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 26.05.2005 13:50:42 vasta tsitaadiga

HDD kirjutas:
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


äkki topivadki?Ja siis veel imestatakse, miks itimehed naisi ei vaata icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2005 13:59:21 vasta tsitaadiga

Sirius kirjutas:
HDD kirjutas:
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


äkki topivadki?Ja siis veel imestatakse, miks itimehed naisi ei vaata icon_biggrin.gif


kes ütles et itimehed naisi ei vaata icon_confused.gif icon_question.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sirius
HV kasutaja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 26.05.2005 16:52:18 vasta tsitaadiga

mtimmo kirjutas:
Sirius kirjutas:
HDD kirjutas:
Ime mehed ,et te veel noksi fan ei toppi .. Loe ja imesta kes paneb nina ja kes veel midagi muud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


äkki topivadki?Ja siis veel imestatakse, miks itimehed naisi ei vaata icon_biggrin.gif


kes ütles et itimehed naisi ei vaata icon_confused.gif icon_question.gif


masside arvamus, et itimehed on pika patsiga, õliste juustega keldris istuvad ja pornot vaatavad friigid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 26.05.2005 17:18:35 vasta tsitaadiga

Sirius, ex mõni tõetera ole ka icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 30.05.2005 23:33:24 vasta tsitaadiga

Eks ma ole ka oma näppe ventikate vahele toppinud, aga midagi tõsist ei ole veel juhtunud, välja arvatud paar üksikut juhtumit, kus arvuti kallal askeldades läks pöial kogemata prose vendi vastu ja tõmbas kena naha tüki liigese koha pealt maha, verd oli ka natuke, aga muidu polnud hullu midagi... thumbs_up.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homer5
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 02.06.2005 18:50:43 vasta tsitaadiga

keegi võiks metallist fanil labad ära teritada ilusti ja siis sinna oma kehaosi vahele toppida icon_biggrin.gif
_________________
viimati muutis Homer5 29.04.2005 18:19, muudetud 951 korda
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix122
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 02.06.2005 18:52:08 vasta tsitaadiga

Homer5 kirjutas:
keegi võiks metallist fanil labad ära teritada ilusti ja siis sinna oma kehaosi vahele toppida icon_biggrin.gif

Ega siis midagi alles küll ei jää aga hakkliha saad teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 06.06.2005 16:26:07 vasta tsitaadiga

endal pole veel õnneks midagi juhtunud, samas näppe topin koguaeg vahele... siiani pole veel "vedanud" icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 18:15:17 vasta tsitaadiga

endalgi näpp 5600rpm fänni vahele jäänd:P... täitsa normaalselt lõikab-vere võttis välja küll:P
_________________
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimmu B
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 12.12.2004




sõnum 01.12.2005 18:24:22 vasta tsitaadiga

lol, sattusin kah selle teema peale ... ikka meganaljakas on seda lugeda aga need kurvemad õnnetused kus verd on, on pris rõvedad imho ... ise endal pole kunagi olnud tahtmist näppu panna venti sisse ... nüüd kadus see väiksemgi soov ära peale seda eespool mainitud linki nägin... rõve pilt thumbs_down.gif ps. just sõin siis kui seda vaatasin icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 01.12.2005 19:10:27 vasta tsitaadiga

mina toppisin kruvikeeraja otsa toiteploki ventika vahele, kärises mõnusasti aga edasi töötas ilusti
_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 19:27:37 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Ojaa TT fän 6000 rpmmi 80x80. MMmm kui magus oli sinna kogemata näpp sisse panna. Labasi lendas kahes suunas ja ega verdki vähe olnud icon_lol.gif icon_lol.gif
Päris nalja sai ikka icon_biggrin.gif vend irnus kõrval nagu kõrvits külmkapis icon_biggrin.gif



mitme labaga see vent oli? need 3 labaga TT vendid on vist erilised hakkijad icon_biggrin.gif imestan, et neil grilli kaasas pole.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paaver
HV veteran

liitunud: 07.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2005 19:36:25 vasta tsitaadiga

jah endal läks kah yhte täispööretel olevasse volcano 12 venti näp sisse ja oli ikka päris valus küll.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 01.12.2005 23:13:46 vasta tsitaadiga

heikis, see minu post oli suht vana.
Siis oli veel see 7labaga oranz vent.

See nädalavahetus jäi näpp kogemata selle kolmelabaga vendi vahele @ full rpm.
vedas, et näpuots ainult. Niitis selle "terava otsaga kuni lihani põhimõtteliselt).
Lõikusin üleliigseid juhtmeid talt ära ja proovisin käevahel kuidas töötab icon_biggrin.gif Siis äkki mingit imeliigutust tehes oli näpp verine.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2005 00:42:32 vasta tsitaadiga

Varsti itimeeste naised teevad ventikatega ise hakkliha... thumbs_up.gif :p
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  120x120 fan mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.