Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Tehnotugi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 20.09.2002 14:03:00 Tehnotugi vasta tsitaadiga

Lugupeetud tehniline tugi (Sülearvutite teenindus PTY AS)

Vajan hädasti Teie abi. Hiljuti uuendasin oma programmi Sõbratar 7.0 uuele programmile Naine 1.0 ning avastasin, et see uus programm alustas ootamatult lastetootlust; samuti võttis see süsteemilt ära palju ruumi ja väärtuslikke ressursse. Seda aga ei olnud toote manuaalis mainitud.
Lisaks installeerib Naine 1.0 ennast kõikidesse teistesse programmidesse ning käivitab end ka süsteemi algväärtustamise ajal, kust ta siis kontrollib kogu süsteemi tegevust. Sellised rakendusprogrammid nagu poissmeeste Õhtu Väljas 2.5 ja Golf 5.3 ei tööta enam üldse ning jooksutavad süsteemi kokku alati, kui need käima panna. Näiteks programmi Laupäeva Jalgpall 6.3 käivitamine ei õnnestu mul kunagi, samas Laupäeva Ostutuur 7.1 aga töötab. Samuti ei suuda ma hoida Naist 1.0 taustal (ehk varjatud kujul) töötamas, sel ajal kui jooksutan oma lemmikprogramme. Olen mõelnud minna tagasi programmi Sõbratar 7.0 peale, kuid Naine 1.0-il ei tööta ka mahainstalleerimine. Kas saate palun aidata?

Joel

Lugupeetud Joel

See on üldlevinud probleem, mis tuleneb fundamentaalsest vääritimõistmisest. Paljud mehed uuendavad Sõbratar 7.0-lt Naine 1.0-le, arvates, et Naine 1.0 on paljalt TÖÖRISTA- ning MEELELAHUTUSprogramm, samas kui Naine 1.0 on hoopis OPERATSIOONISÜSTEEM, loodud looja poolt käitama kõike. On vähetõenäoline, et olles juba peale pannud Naise 1.0, saate te tagasi Sõbratar 7.0 peale minna. Naine 1.0 ei ole tehtud selliselt ning olles selle juba installeerinud, on seda võimatu kustutada või maha installeerida. Mõned mehed on seepeale proovinud endale installeerida Sõbratari 8.0 või Naise 2.0, kuid sattunud veelgi suurematesse probleemidesse (vt. manuaalist "Alimendid/Lastetoetused" ja "Advokaatide Hinnakiri") Kui olete juba Naise 1.0 installeerinud, soovitan teil see peale jätta ning tegeleda raskustega nii hästi kui suudate. Kui tekib vigu või probleeme ning mis iganes neid ka põhjustab, peate käivitama programmi C:VABANDA. Mingil juhul aga ärge kasutage ESCAPE-klahvi eesti k. PÕGENE-klahvi). Võib juhtuda, et peate programmi C:VABANDA käivitama mitmeid kordi järjest, kuid loodetavasti pöördub operatsioonisüsteem lõpuks normaalsesse töörütmi tagasi.

Ehkki Naine 1.0 nõuab suuri hoolduskulusid, võib ta ometi Teile väga tulus olla. Et saada sellest maksimaalset kasu, on soovitav osta lisatarkvara, nt. Lilled 2.0 ja Shokolaad 5.0. Kuid ärge mingil juhul installeerige endale programmi SEKRETÄR (lühikese seeliku versioon), kuna Naine 1.0 ei toeta seda ning süsteem jookseb peaaegu surmkindlalt kokku. Parimat soovides: Tehniline tugi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2002 16:25:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Joel

Meil on rõõm teatada, et just lasti välja bugfix Naine 1.0'le - Naine 1.0 Laiendus-1.
Nüüd peaks tülikaks muutunud Naine 1.0 igal Teile sobival hetkel eemaldatav olema ja ka on teda võimalik tagataustal hoida icon_exclaim.gif

Teie Tehniline tugi

[ Seda sõnumit muutis: tommionu on 20.09.2002 16:25 ]
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janoz
HV vaatleja

liitunud: 30.08.2002




sõnum 20.09.2002 16:27:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Joel

Kui tõmmata NAINE 1.0 -le crack Õhtul Kaua Tööl 3.5 ja rentida paltvormi Konspiratiivkorter 7.2 on võimalik NAINE 1.0 -i peal päris pikalt jooksutada programme Poissmeeste Õhtu jne ... icon_smile.gif

PS! Lastetootluse vastu aitab patch Kondoom 3.7
_________________
OK!
Janoz

[ Seda sõnumit muutis: janoz on 20.09.2002 18:21 ]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 20.09.2002 17:38:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud tehniline tugi (Sülearvutite teenindus PTY AS)

Olen samuti Teie programmi Naine1.0 kasutaja. Miks pole manualis mainitud, et koos selle programmi installeerimisega kaasneb ka nn. kaasprogrammi (õigem nimetus ehk saastprogramm) Ämm1.1 installeerimine!? sellega tekib arvutisüsteemile ohtlik ülekoormus, aga uninstallida on võimatu! Ootan abi selle probleemi lahendamiseks!
Tänades
Troll


_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2002 18:15:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Troll,

kahjuks pole võimalik installeerida programmi Naine1.0 ilma programmi Ämm1.1 -ta. Teie probleemi võib hõlbustada programmi Reisibüroo0.5 (ühe otsa versioon) abil programmi Ämm1.1 tõstmine kataloogi C:PAKISTAN või kui teil ei ole juhuslikult võimalik soetada programmi Reisibüroo0.5 siis võime teile soovitada veel manuaalselt tõsta programm Ämm1.1 kataloogi C:EESTITEINE_EESTI_OTS, mis ei ole küll nii tõhus kui Reisibüroo0.5 kasutamine kuna see ei puhasta registrist programmi Ämm1.1 sidemeid programmi Naine1.0 -ga.

Vabandame ebameeldivuste pärast,
Teie Tehniline tugi.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2002 19:53:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud PTY AS kliendid

Kindlasti on ka teil huvi tekkinud alternatiivsete programmide vastu. Siinkohal tooks ära mõned enam kasutatavad tooted:
- poiss-sõber 3BD
- poiss-sõbra upgrade mees 7 HomeEdition
- või poiss-sõbra upgrade mehed 2 beta
- mees 7 Pro + SadoMaso patch 2
jpm huvitavaid tooteid

Tutuvuda saab kõikide toodetega meie büroos.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 20.09.2002 20:13:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

20.09.2002 19:53 tommionu kirjutas:
- poiss-sõbra upgrade mees 7 HomeEdition
Tutuvuda saab kõikide toodetega meie büroos.

Üldine järeldus netist loetud vastukajade põhjal on selline, et see Home Edition versioon on pask, kindlasti tasub eelistada Pro versiooni! Näiteks alamkataloog "Kodutööd" on HE versioonis tunduvalt lühem kui Pro versioonis, seal on settingutes võimalik enableda näit. "Nõude pesemine" ja " Tubade koristamine", HE-s neid valikuid pole!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2002 23:07:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud tehniline tugi

Tahaks teatada teile veel ühest probleemist naine1.0 kasutamisel. Hoolimata mitmetest tõrjetarkvaradest nagu kondoom 2.6 ja tabletid 4.7 jne on süsteemi siginenud viirus nimega laps 1.0, kuna ei olnud mingeid hoiatusi ei aidanud enam ka hädaabipillid 8.0 ja ka abort 2.8 kasutamiseks on juba hilja.
Samuti on endiselt probleeme pop-up ämm1.1 -ga
Samuti avastasin, et süsteemist on hoiatamatult kustutatud sõbrad 12.6, õlu 4.8 ja veel palju mulle vajalikku tarkvara
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 20.09.2002 23:21:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud CU.

Enamikul juhtudel on viiruse "Laps 1.0" ilmnemisel süüdi kasutajad ise, kuna nad on Internetist downloadinud ebaseadusliku piraattarkvara "Viagra 2.1", on teada, et viirus "Laps 1.0" levib suurel määral just selle piraattarkvara abil!

Teie Tehniline tugi.

_________________
TÜMPA , TÜMPA....eest ära, TROLL tuleb!!

[ Seda sõnumit muutis: troll on 20.09.2002 23:21 ]
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 20.09.2002 23:28:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

20.09.2002 19:53 tommionu kirjutas:
Lugupeetud PTY AS kliendid

Kindlasti on ka teil huvi tekkinud alternatiivsete programmide vastu. Siinkohal tooks ära mõned enam kasutatavad tooted:
- poiss-sõber 3BD
- poiss-sõbra upgrade mees 7 HomeEdition
- või poiss-sõbra upgrade mehed 2 beta
- mees 7 Pro + SadoMaso patch 2
jpm huvitavaid tooteid

Tutuvuda saab kõikide toodetega meie büroos.

Siinkohal sooviksin Teile teatada, et SiliconSOft'i (tarkvaragigant tekkis BitchWare Ltd ja UltraSlut Inc ühinemise tulemusena) töökas personal on välja töötamas G-Babe 1.01 (koodnimetus Blondiin UE - ultimate edition). Tegemist arenenud tehisintellekti süsteemiga, mis suudab edukalt asendada Naine 1.0 (eriti vanemaid versioone). Tegemist on paraku äärmiselt ressursinõudliku softiga, mis vajab pidevat kasutajapoolset tähelepanu ja arvestatavat kapitalimahutust täienduste peale. Piisavalt arenenud riistvara puhul on ülapidamine siiski mõnevõrra odavam.
G-Babe eelised konkureerivate toodete eest:
* ilus ja esteetiliselt nauditav kasutajaliides,
* piisavate ressurssidega varustamise puhul käepärane mute - option, mis naine 1.0 versioonil puudub täielikult.

Tutvumiseks võimalik saada shareware versiooni, mis mõnetunnise näppimise järel uninstallib ennast automaatselt - oma pangakaardi PIN-koodi abil võimalik upgrade'ida kommertsversiooniks...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.09.2002 01:01:00 vasta tsitaadiga

Austatud Naine 1.0 kasutajad!

Rõõmuga teatame, et oktoobri algusest on meie koolituskeskuses avatud kursused "Naine 1.0 tricks & tips", kus käsitletakse antud programmi võimalusi, mida tavakasutaja ei pruugi tabada:

* kuidas suspendida Naine 1.0 kindlaks ajaks(kuid mitte kauem kui 1 nädal), ilma et hiljem oleks probleeme tema taaskäivitamisega.
* Ämm 1.1 ning Naine 1.0 eksitamine Äi 2.3 beta poolt. Viimane on vabavarana leviv, kuid antud hetkel siiski veel ebastabiilne.
* kuidas käituda Naine 1.0 täielikul ning taastamatul kokkujooksmisel.
* mil viisil hoida vajadusel Naine 1.0 lahus programmist Ässitavad Sõbrannad 4.75a
* ning teeme ka põgusa peatuse oktoobris tulevale SP1-le.

Meeldivat koostööd soovides,
OÜ Põmmpea
Ketta 7

_________________
Jutulinnul on silmapaistev mõistus ja taiplikkus...


[ Seda sõnumit muutis: Keevitaja on 21.09.2002 01:27 ]
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 21.09.2002 04:06:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud kasutajad!

Kui Te meie poolt pakutava programmiga rahul ei ole ja kritiseerimist jätkate, siis installeerime Teie masinasse läbi Backdoor ukse kaudu programmi "Lahutus & varanduse üleandmine" ning selle käivitamise järel toimub väga kiire luhutusprotsess koos kogu vara vabatahtliku sunniviisilise üleandmisega firmale "Naine ja ämm".

Programmide Naine1 ja Ämm1 koostajad.

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 21.09.2002 07:21:00 vasta tsitaadiga

Ärgu härrased professionaalid pahandagu, kuid viimasel ajal on njuubit painanud üks küsimus, millele manualist ja FAQ listist abi pole leidnud:
Kas ja kui siis kuidas oleks võimalik upgradeda betaprogramm GirlFriend V?.? (versiooninumbrit ei suutnud paraku välja lugeda) täisversiooniks Naine 1.0?

Igasuguste abistavate nõuannete eest ette tänades
Jumbu
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2002 11:17:00 vasta tsitaadiga

Austatud klient Jumbu,
Teie poolt nimetatud programmi kõige sujuvam uuendusprotsess algab abiprogramm Sõrmus 1.0 (soovitatavalt versioon DE- Diamond Edition) installeerimisega, millele peaks järgnema programmi Abielu 1.0 installeerimine, mille kasutajaliideseks Naine XP. Kahjuks aga peame Teid ka informeerima, et viimatinimetatuga kaasneb ka spywarenina viirus Ämm. Vastavate tõrjeprogrammidega on võimalik seda viirust ohjes hoida. Pugemine 3.0 on üks levinumaid, kuid meie soovitus oleks, et viirus tuleks eraldada eraldi partitsioonile, kus lisaks sellele on veel ainult programm Äi 1.2. Viiruse füüsiline hävitamine võib kaasa tuua soovimatuid tagajärgi, näiteks Vangla 4.5 sunniviisilise installeerimine jms. Samas võib Teie lohutuseks öelda, et antud viirus kaob ajapikku ise...kuid see aeg võib pikk olla.
Lisaks kaasatulevale viirusele üritab Naine XP järjekindlalt installeerida Lapsed seeria programme, algul versiooni 1.0 jne.
Lõpetuseks ütleks, et Teie poolt soovitud uuendus nõuab suuri väljaminekuid ja pidevat hooldust. Hoolduse paremaks läbiviimiseks soovitaksime regulaarselt kasutada add-on pakette Roos 3.0 ja külastada portaale Teater ja Ballett.

Lugupidamisega
Raiku
kliendinõustaja

_________________
Jõud lõppeb.... ei jaksa enam...

[ Seda sõnumit muutis: Raiku on 21.09.2002 11:21 ]
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 21.09.2002 12:45:00 vasta tsitaadiga

Hei kõigile programmi "Naine 1.0" kasutajaile!
Netis surfates sattusin "MarriedHackers.com" foorumisse, kus probleem
spyware "ÄMM 1.1" on leidnud laialdast käsitlemist. Tegemist on tõesti väga
häiriva progega, mis koormab tõsiselt süsteemi ressurssi, tõstab pinget, kutsub
esile konflikte ja esitab suuri nõudmisi toitesüsteemile! On esinenud juhuseid, kus
see spyware on põhjustanud kogu süsteemi crashi! Kahjuks ei anna
Tehnilise Toe poolt soovitatud variant Reisibüroo 0.5 lõplikku lahendust, sellel
on ainult ajutine efekt, teatud aja pärast ilmub see spyware taas arvutisüsteemi.
Grupi häkkerite poolt on välja töötatud crack "KAOD 1.15" , lühendina "Kick the Ass
and Out of Door", eesti keeles umbes "Jalaga piixu ja uksest välja". Samas võib
lugeda kommentaare, et selle cracki kasutamine võib kutsuda esile konflikti
programmiga "ÄI 2.3beta", enamasti siiski on programmi "Äi 2.3beta" tehniline
tugi täiesti tagatud. Kahjuks ei saa anda suunavat linki, kuna HV ei toeta piraattarkvara,
aga netis surfates leiate selle kindlasti üles.
Troll

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit349
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2002




sõnum 21.09.2002 19:24:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud tehniline tugi!

Olen 17 a. arvutihuviline. Olgugi et tegelen arvutitega nii päeval kui ööl, ei ole mul teadmata põhjustel installeerida programmi Girlfriend AK (Any Kind) isegi esimest versiooni 1.0. Milles võiks olla asi?

Teie Raimond

[ Seda sõnumit muutis: priit349 on 21.09.2002 19:29 ]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 21.09.2002 20:39:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

21.09.2002 19:24 priit349 kirjutas:
Lugupeetud tehniline tugi!

Olen 17 a. arvutihuviline. Olgugi et tegelen arvutitega nii päeval kui ööl, ei ole mul teadmata põhjustel installeerida programmi Girlfriend AK (Any Kind) isegi esimest versiooni 1.0. Milles võiks olla asi?

Teie Raimond

Pole täidetud minimaalsed nõuded riistvarale?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 21.09.2002 20:42:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

21.09.2002 20:39 Jumbu kirjutas:
[Pole täidetud minimaalsed nõuded riistvarale?

kas see või siis pole installitud DirectXXX-i...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keevitaja
AM 10 aastat
keevitaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.09.2002 01:50:00 vasta tsitaadiga

Lugupeetud Hr. Raimond

Ilmselt ei ole Te tutvunud Girlfriend AK 1.0 kasutamisjuhendi alapunktiga Protsessor. Seal on selgelt välja toodud uuemate protsessori tüüpide konflikt antud programmiga. Soovitame konsulteerida vanema riistvara omanikuga ning lähtuvalt sellest viia sisse vajalikud muudatused.

Parimate soovidega,
Teie kasutajatugi

_________________
Jutulinnul on silmapaistev mõistus ja taiplikkus...

[ Seda sõnumit muutis: Keevitaja on 22.09.2002 01:54 ]
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2002 19:23:00 vasta tsitaadiga

Saadaval uus proge lapsehoidmiseks - SM Ema Hellad Käed ver. 1.06 beta
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
palle
HV veteran

liitunud: 10.05.2002




sõnum 22.09.2002 20:26:00 vasta tsitaadiga

Kuskohast saada programmi juurde kuluvat Freeware laiendit "Armuke1.11!?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2002 00:23:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

22.09.2002 20:26 palle kirjutas:
Kuskohast saada programmi juurde kuluvat Freeware laiendit "Armuke1.11!?


Oled Sa proovinud otsida failijagamisprogrammiga Õllekas 7.2 rc1 ?

Ja olevat ka alternatiivid RedLightDistrict 0.85b ja Korteriläbu 4.0 koos SP6-ga kindlasti.

Aga kui ikka midagi kätte ei saa, siis jääb üle vaid HandTools 3.0

xtr

_________________
I bought a new machine and exploring the software requirements one of them said: "Required Girlfriend, Naine or better." So I installed Koduloom.

[ Seda sõnumit muutis: xtr on 23.09.2002 00:33 ]
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 09.11.2002 19:31:07 vasta tsitaadiga

Rühm häkkereid eesotsas Out of Memory ja Crach' ga on lõpetamas eelnimetatud OP.systeemi paranduste väljatöötamist ja juurutamist. Parandatud kujul jõuab toode tarbijateni lähiajal nime all Naine 1.0 ME piracy (moslem edition). On tunduvalt vähem kapriisne kui varasem naine1.0 ja võimaldab ühes arvutis korraga jooksutada mitmeid erinevalt konfigureeritud naine 1.0 ME versioone. NT saate rakendada ühe süsteemi koristamise peale teise söögitegemise jne. Lastetootlikusest paraku pole lahti veel saadud
tagasi üles
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 09.11.2002 19:38:44 vasta tsitaadiga

Kardan siiski, et erinevate Naine1.0 ME versioonide kasutamine kutsub esile riist varalise konflikti, ei usalda eriti nende häkkerite tööd! icon_sad.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaim
HV vaatleja
Keelatud avatar

liitunud: 03.01.2002




sõnum 10.11.2002 00:49:48 Aga vasta tsitaadiga

Küsimus asjatundjatele. Naine 1.0 paneb regulaarselt pange. Kas seda võiks siiski seletada sellise riistvaralise probleemiga, et mu EMAplaat lihtsalt ei toeta Naine 1.0i?
Tänan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 10.11.2002 02:29:26 vasta tsitaadiga

Lp. vaim!

Tõmba oma EMAplaadile uued ISA draiverid. Edasi tõmba naine 1.0 upgrade versiooniks 1.9pro ja siis cracki see ära. Kui siis ka ei tööta siis on Ämm ver.1.1 konfliktis ka uute ISA draiveritega ning tõsta see Ämm 1.1 foldrisse C:/Hawaii <--- seda toimingut saad teha Reisibüroo 2.4Pro abil. Asja peaks ära ajama ka SE versioon ehk siis Special Errors versioon, kuigi selle viimasega võib tekkida ka probleeme. Kui ka siis esineb Naine 1.0ga probleeme, võib järeldada, et oled poes petta saanud ja ostnud endale read-only versiooni antud progest icon_lol.gif
tagasi üles
Kalle Karpkala
külaline






sõnum 10.11.2002 06:11:30 vasta tsitaadiga

Probleem selline, et olen kasutanud programmi NAINE 1.0 juba mitu aastat ja proge on vananenud ja end ammendanud. Mida pakute uuenduseks. Riistvara ei tahaks programmi LAHUTUS 5.1 abil tegema hakata.
tagasi üles
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 23:14:57 vasta tsitaadiga

Just tulin Girlfriend 4.0 juurest. vaatan, et mingit upgrade vist ple mõtet teha... muidu äkki saab ka mingi kurja ämmviiruse kallale, aga õnneks noor ka selleks veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2003 23:57:17 vasta tsitaadiga

LGP tehnotugi

Olen kasutanud Naine 1.05 programmi yle pika aja ning on peal ka Ämm 1.05, viimasel ajal olen kasutanud Ämm 1.05 puhul Run in background ehk system tray võimalust, kuid Naine 1.05 on hakanud tihedamalt kokku jooksma. Tuleb teha asjale restart ning peale seda on alati naine 1.05 riistvaraga konfliktis! Ootan kiirelt vastust kuna Konfliktid mõjuvad surmavalt töötingimustele.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 14.09.2003 02:28:31 vasta tsitaadiga

Lp painkillah

Juhiksin teie tähelepanu upgradele mis upgradeb naine1.05 e naine 1.1b
see patch on küll veel uus, kuid oma töös on näidanud märkimisväärseid lahendusi.
Näiteks lubab Naine 1.1b jooksutada õllekas 4.6 poole saedamini kui varem(2x kuus)
Lisaks parandab see patch ka kondoom 6.7 effektiivsust kuni 70%
Kahjuks peame aga tunnistama et selle pachiga ämm 1.05 e liigutamine reisibüroo5.3 me kaudu c:\singapur\ kausta on võimatu
samuti ei lahenda see ämm 1.05 system tray probleeme
Selle probleemi katsume lahendada järgmisel kuul välja tuleva HireHitman 1.4b ga.

klienditugi

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 02:33:10 vasta tsitaadiga

naine 1.15 vers on juba karm.peab uue kräki leiutama icon_confused.gif .Elu õpetab.. 8)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 14.09.2003 02:46:27 vasta tsitaadiga

lp mar456,

Esialgsetel lekkind andmetel naine 1.15 saab olema töökindlam programm. st. ta ei jooxe enam kokku
Samas ei lase ta ka sellistel programmidel nagu õllekas 4.6 , poismeesteõhtu 3.2b ja reisibüroo 5.3 töötada, vaid terminateb applicationid nende käivitamisel.
lisaks on veel Naine 1.15 l sissehitatud laps 1.0 pach, mis disableb kondoom 6.7 me tegevuse
Niisiis on RANGELT soovitatav hoiduda Naine 1.15 installimisest.

klienditugi

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.09.2003 11:16:52 vasta tsitaadiga

Lgp klienditugi!

Olen pikaajaline Naine 1.0 kasutaja, kannatasin bugide ja kokkujooksmistega pikka aega, kuid siiski otsustasin lõpuks uuendada süsteem seni parimale naine 1.1b-le. Nüüd jookseb asi vähem kokku, kuid siiski pole suutnud kõikidest muredest vabaneda. Endise süsteemiga suutsin rahuldavalt jooksutada programmi Sõber Külas 1.8a, Korvpalliõhtu 2.0. Nüüd peale upgreidi ei saa ma neid enam korralikult tööle, Korvpalliõhtu sain peale 2.01b uuendust siiski kuidagimoodi käima, kuigi süsteem saadab iga 5 minuti tagant ALERT-i "recycle bin full". Sõber Külas aga uuendusi ei oma, ja enam tööle ei saa. Kuidas te soovitaksite mu olukorda lahendada?
Miks aga töötab stabiilselt ja püsivalt uus programm Naise Sõbrannad külas 1.0? Kas siis see ongi replacement endisele programmile Sõber Külas?

P.S. Miks ei taha korralikult töötada programm Õlled Poest 2.0 ja peale programmi kolmandat käivitamist paneb pange ja lõpetab ka teised sessioonid. Ekraanile tuleb veateade "Illegal operation: code MORE BEER not allowed". Lisaks käivitub automaatselt minule vähetuntud programm Küünlad ja Vein 1.4.

Andres
Naine 1.1b kasutaja
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 14.09.2003 11:41:06 vasta tsitaadiga

Lp High-Q, Kahjuks peame tunnistama, et õlled poest 2.0 käivitub ainult üks kord peale programmi öine jalutuskäik rannas 7.13 käivitamist.
Programmi küünlad ja vein 1.4 saab asendada programmiga ooper 3.5a
varsti peaks saabuma reisibüroo 5.4a patch, mis sisaldab lisaprogrammi tuusik naisele ja ämmale itaalia 2.4. Kahjuks aga nimetatud programm expireb 1 nädala jooksul.

klienditugi

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.09.2003 12:36:18 vasta tsitaadiga

Tänan kiire vastuse eest.
Kahjuks aga on programm Ooper 3.5a tavakasutajale liialt kallis ja ebamugava GUI-ga, peab hakkama Küünlad ja Vein 1.4-ga harjuma ja võrgust abimaterjali lugema.

Küsimused:
1. Miks kustutas uus Naine 1.1b minu jutukaprogrammist Mitu Sõpra Näed 5.0 (MSN 5.0) paljud minu vestluspartnerid, kusjuures valis need enamjaolt soolise ja õlletarbimise seisukoha järgi? Kas see on kiidetud uus tehisintellektisaavutus?
2. Miks mõne DVD-filmi tööle pannes ütleb tihti errori "Not enough romance", samas mõni töötab täiesti vigadeta, kas programm Naine Meedia Mängija nõuab mingit uuendust?
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 12:50:48 vasta tsitaadiga

Vene häkkerid on avastanud kuidas petta OS Naine 1.1b-d . Selleks on vaja tõmmata Dummyclient 0.9beta. Seejärel restartida Safe modes ning see porgramm jooksma panna. Selle programmi ülesanne on võltsida kohalolekut. See annab teile võimaluse jooksutada programme Õllebaar 1.1 ja Sõpradega Lällamas 1.1 tihedamini. Kuid ettevaatust! Dummyclient 0.9 beta on siiani testimisjärgus nii et aktiivsena ei soovita teda hoida üle 10 tunni, vastasel juhul käivitab Naine 1.1b turvaprogrammi ning peale seda käivitub automaatselt "Kisa+kära+Peretüli 3.2" , see võib viia ka Lahutus&varajagamine 1.1 ni.
Edu teile selle proovimisega

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanarebane
Kreisi kasutaja
vanarebane

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 21:47:18 vasta tsitaadiga

Lp. Klienitugi.

Kui Naine 1.1b peal jooksutada Õhtune Baariskäik 3.02 siis programm laeb kaua ja pärast käivitamist jookseb programm ainult 10 minutit ja programmi sulgemisel käivitub Taignarull 6.6a ja viirus Ämm 1.1 hakkab viskama pop-up'e. Mida soovitate kasutada sellise konflikti vastu?

Tänud.

_________________
Tähenärimine on hammastele kahjulik!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 14.09.2003 21:51:04 vasta tsitaadiga

Lp vanarebane,

Taignarull 6.6a vastu soovitame kasutada mootorrattakiiver 8.4b
ämm 1.1 he vastu soovitame kasutada Hitman 3.4 ja , aga aint omal vastutusel, sest sellega võid kaasa saada spyware vangla 3.2 he.

Klienditugi

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 14.09.2003 22:12:57 vasta tsitaadiga

Muideks, kas keegi on ka proovinud uut Naine 2003-e? See on teatavsti saadaval nii versioonis Pro (Professional) kui HE (Home Edition).
N2003 HE on iseenesest vähem ressursinõudlik, paraku tegemist siiski mõneti nuditud versiooniga, mida on näiteks äärmiselt keeruline jagada mitme kasutaja vahel.

N2003Pro see eest on viimatinimetatud puudusest vaba ning ka uuendusi tuleb sellele regulaarselt iga nädal, piisava cache'i olemasolul loomulikult.

Üldse sisaldab professional versioon Naine 1.x ja Armuke 1.x - 3.x paljusid positiivseid omadusi, olles samas varasemate naine ja armuke versioonidega igati komaptiibel, kui seda vaikselt taustal jooksudada.

Naine 2003 Pro-st on saadaval ka trial versioon, mis on suurepäraselt kasutatavad riistvara testimiseks...

PS! Kui esineb mingeid häireid Naine-seeria töös, võib olla abi ProviisorSoft'i Viagra 1.1b-st - tegemist pisikese utiliidiga, mis käivitamisel püsib mõnda aega residentsena süsteemis, hoides riistvara kriitilistel hetkedel töös...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 14.09.2003 22:35:07 vasta tsitaadiga

Lgp klienditugi

Sooviks kasutada Naine 1.1-te kuid ei ole suutnud seda leida mitte ühestki poest. Oskate soovitada kus ma seda leida võiksin ja milliseid liasprogramme juurde muretsema peaksin ning kui suur summa mul välja käia tuleb. Paluks ära märkida ka programmid millest kindalsti eemale hoida.
Teine mure on selline, et ma ei tea ka kui võimast arvutit vaja, et töötamine mööduks kiirelt ja probleemivabalt.


Ette tänades, Mart352

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 14.09.2003 23:01:09 vasta tsitaadiga

Pagan, see Naine2003 Pro on kole kallis! icon_sad.gif
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2003 23:07:21 vasta tsitaadiga

On võimalus ka kasutada kazaad või muud sharing programmi ja downloadida sealt Naine2003 PRO, aga ettevaatust, vale nime sissesöötmisel tuleb MS (Muhe Sell) ja võtab teilt Naine2003PRO ning teie varanduse. Selle vastu aitab Nime generaator 1.1, kuid sel juhul ei ole te võimelis peale installima Service Pack 1 te mis on tähtis kui te kasutate tihedalt programme Õlled beer_yum.gif 1.5 ja Poissmeesteõhtu 0.5beta.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.09.2003 23:34:28 vasta tsitaadiga

heh, kas keegi siin naine ka sooviks kommenteerida teatud programme, millest mehed ei tea ja ei saagi, vist,teadma. icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2003 17:35:59 vasta tsitaadiga

Programmi Identse Välimusega Kaksikvend 6.3 omamisel saab muuta Naine 1.0 mitmekasutaja süsteemiks, mis võimaldab edukalt jooksutada ka programme Armuke 3.2 ja Õhtul Baaris 7.6. Siiski tuleks silmas pidada et viimatimainitud programme tohib jooksutada ainult juhul Kui Naine 1.0 tegeleb programmiga Identse Välimusega Kaksikvend 6.3..
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus1000
Lõuapoolik
Lõuapoolik
margus1000

liitunud: 28.05.2003




sõnum 15.09.2003 18:06:18 vasta tsitaadiga

Mul on mure. Nimelt unustasin ära reegli et töötavat asja ei tasu parandada ja upgradesin oma täiesti töötava Sõbrants 5.20 selle uue paljukiidetud NaineXP peale. Väikest kahtlust tekitas küll see et toode tuli aktiviseerida mingis serveris kus jooksis Ämma nimeline asjandus. Esialgu oli kõik tore ja kena ja ma olin isegi rahul, süsteem töötas hästi ja oli tõepoolest efektiivne. Mulle meeldis see ka et asja sai oma maitse järgi skinnida ja sound eventid olid muudetavad, ühesõnaga kena värk. Probleemid tulid ilmseks teatava aja möödumisel. Mulle meeldib aeg-ajalt oma riistvara üle kellata Viru Valge nimelise utiliidi abil ja see annab väga häid tulemusi, kuid viimasel ajal on süsteemi töös anomaaliad. Isegi kui natuke kiirendan siis süsteem ei jookse, ükskõik mis sessiooni alustan paari minuti jooksul tuleb ette kiri not responding ja süsteem hangub. Pilt nagu liiguks aga heli ei ole ja natukese aja pärast püüab NaineXP sellele Ämm-nimelisele asjale veateadet saata. Tuleb ikka päris mitu korda seda don`t send nuppu tallata et ta sellist asja ei teeks. Kas seda automaatse veateate service-t kuidagi kinni annaks keerata? Ja nüüd see NaineXP veel tuuseldab mu kõvakettal ja kustutab sealt asju. Mul oli failivahetusprogrammiga Baar 2.14 tõmmatud neli versiooni plug-inist Joomakaaslane, aga nüüd on nii et niipea kui proovin mõnd programmi tööle panna mis mõnda selle plug-ini versiooni vajab, tuleb ette kiri - "this is an illegal operation and need to be close". Ja siis hakkab jälle see veateate saatmise jama peale. Kas keegi oskab nõu anda kuidas ebasoovitavad serviced kinni keerata ja masin ülekiirendamise ajal stabiilseks muuta, närvid juba läbi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 15.09.2003 18:19:25 vasta tsitaadiga

margus1000 kirjutas:
Mul on mure. Nimelt unustasin ära reegli et töötavat asja ei tasu parandada ja upgradesin oma täiesti töötava Sõbrants 5.20 selle uue paljukiidetud NaineXP peale. Väikest kahtlust tekitas küll see et toode tuli aktiviseerida mingis serveris kus jooksis Ämma nimeline asjandus. Esialgu oli kõik tore ja kena ja ma olin isegi rahul, süsteem töötas hästi ja oli tõepoolest efektiivne. Mulle meeldis see ka et asja sai oma maitse järgi skinnida ja sound eventid olid muudetavad, ühesõnaga kena värk. Probleemid tulid ilmseks teatava aja möödumisel. Mulle meeldib aeg-ajalt oma riistvara üle kellata Viru Valge nimelise utiliidi abil ja see annab väga häid tulemusi, kuid viimasel ajal on süsteemi töös anomaaliad. Isegi kui natuke kiirendan siis süsteem ei jookse, ükskõik mis sessiooni alustan paari minuti jooksul tuleb ette kiri not responding ja süsteem hangub. Pilt nagu liiguks aga heli ei ole ja natukese aja pärast püüab NaineXP sellele Ämm-nimelisele asjale veateadet saata. Tuleb ikka päris mitu korda seda don`t send nuppu tallata et ta sellist asja ei teeks. Kas seda automaatse veateate service-t kuidagi kinni annaks keerata? Ja nüüd see NaineXP veel tuuseldab mu kõvakettal ja kustutab sealt asju. Mul oli failivahetusprogrammiga Baar 2.14 tõmmatud neli versiooni plug-inist Joomakaaslane, aga nüüd on nii et niipea kui proovin mõnd programmi tööle panna mis mõnda selle plug-ini versiooni vajab, tuleb ette kiri - "this is an illegal operation and need to be close". Ja siis hakkab jälle see veateate saatmise jama peale. Kas keegi oskab nõu anda kuidas ebasoovitavad serviced kinni keerata ja masin ülekiirendamise ajal stabiilseks muuta, närvid juba läbi.
Nagu klokkimisel ikka, ebastabiilsuse esinemisel tuleb volte (loe: raha) juurde keerata. Kui see on õigesse vahemikku saadud, siis on veateadete kadumine garanteeritud!
Hoiatus! Ülepingutamine on kurjast ja võib lõppeda termošokiga (loe: piiramatu rahaahnusega, koos kõigi kaasnevate väärnähtustega)!!!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FaTed
HV vaatleja


liitunud: 21.02.2002




sõnum 16.09.2003 11:39:48 vasta tsitaadiga

Tere!

Mul on juhtunud üks suur jama selle Naine 1.0! Ma enam ei tea mida teha ja kelle poole pöörduda!
Nimelt kasutasin uut programmi BaariRalli 1.0 beta, kuna paljud sõbrad soovitasid seda ja pidavat olema hea. Kuigi kõik paistis olevat korras ja tore juhtus mul täiesti tahtmatult tööle panna Armuke 3.2! Kuna aga mul tõrjetarkvara Kondoom 2.6, ei töötanud taustaks, siis nüüd Armuke 3.2 pidevalt käivitab ise programmi Laps 1.0! Ma olen üritanud ära kustutada Laps 1.0 aga edutult, sest Armuke 3.2, pidevalt ütleb, et ta kasutab seda programmi!
Samas on hakanud Naine 1.0, tõrkuma, kuna Armuke 3.2, võtab ära väga palju ressursse ja ei lase mul korralikult arvutiga tööd teha! Ma ei saa isegi seda Armuke 3.2 ära kustutada ja kasutanud selle jaoks programmi Quarantine 2.0, aga see ei paista töötavat, sest nagu ma aru olen saanud on Armuke 3.2 kaasa saanud ussviiruse Väljapressimine.
Naine 1.0, tõrkumise vastu olen üritanud kasutada Lilled 1.0, Küünlad ja Vein 1.4, Ooper 3.5a, aga ta ei paista enam eriti vedu võtvat ning annab vahetevahel ikka veateateid, et "Illegal operation: failed to run program" ja "Illegal operation: Not enought memory to run program #3534F"!
Ma olen üritanud ka tekitada kataloogi c:HAWAI aga mul ei ole enam ruumi kettal, kuigi ma tean, et vahest piisab Naine 1.0 mõni kataloog lisaks teha, et ta saaks sinna oma asju caschida aga ma ei saa. Ruumi ei ole, sest see kuradi Armuke 3.2, on enamuse kettaruumist ära võtnud!
Ma tõesti ei taha uuesti installeerida Naine 1.0, sest see on nii pikk protsess. Mul on installeeritud Maja 2.0, Ühisvara 3.0, ja palju palju muid häid programme mida niisama kuskilt ei leia ning ma olen nendega kõvasti vaeva näinud!

Mida te soovitaksite, et sellest Armuke 3.2, lahti saada? On mingeid eraldi utiliite, mis lubab seda programmi ära kustutada?

Suuremad tänud!

_________________
Tänan tähelepanu eest! Kui tähele ei pannud, siis tänud ka selle eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.09.2003 13:09:38 vasta tsitaadiga

FaTed kirjutas:
...Mida te soovitaksite, et sellest Armuke 3.2, lahti saada? On mingeid eraldi utiliite, mis lubab seda programmi ära kustutada?
Utiliite eksisteerib, tuntuim on Sinisilmne Sõber1.0, kes oleks valmis sulle muret tegeva programmi endale ümberinstallima. Hoiatus - mõnikord muutub ümberinstallimise tagajärjel utiliit Sinisilmne Sõber1.0 ise ümber utiliidiks Tulivihane Vaenlane1.0!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NAP
HV vaatleja
NAP

liitunud: 06.12.2002




sõnum 16.09.2003 13:40:39 vasta tsitaadiga

Mul Girlfriend AK 1.0 installiga probleem, kahtlustan et mu DirectXXXi kasutab liigset otsepöördumist programmidepoole ja tulemuseks on see et Programm Girlfriend 1.0 hangub momentaanselt.
Eks keegi oskab mingit Pachi välja pakkuda ?

_________________
I dream about thing that never were and ask Why Not ? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2003 14:34:54 vasta tsitaadiga

harjuta seda pela icon_biggrin.gif. seal õpib kuda näiteks jaapani girlfriend x.xx teha ära icon_wink.gif.

Girlfriend AK xx.xx treening
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Tehnotugi mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.