Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Internet Explorer 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:04:37 Internet Explorer 7 vasta tsitaadiga

Neowin.net kirjutas:
Yes, I said Internet Explorer 7.0 Beta will be here by this summer.

Thanks to an alert at the featured sites community website, we are at liberty to share news on the new version of IE, of which so far, will only be available for Windows XP SP2 customers. Speaking at the Keynote Address at RSA Conference, Gates confirmed it:

“We’re installing Windows XP SP2 companywide on over 50,000 desktops because we recognize that its security enhancements are significant. As the frequency of attacks against computer systems increases, it’s becoming critically important to have our systems protected against hackers, viruses and other security risks,” said Joseph Martella, director of End User Computing, Product Engineering at Merrill Lynch.

Building on those advancements, Gates announced Internet Explorer 7.0, designed to add new levels of security to Windows XP SP2 while maintaining the level of extensibility and compatibility that customers have come to expect. Internet Explorer 7.0 will also provide even stronger defenses against phishing, malicious software and spyware. The beta release is scheduled to be available this summer.

Gates also announced the Windows Update beta to start mid-march, and a final version of the Windows Anti-Spyware tool to be made available to all customers of licensed Windows at no charge.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 15.02.2005 22:14:24 vasta tsitaadiga

Njaa, aga siiski ei vaheta ma Firefox'i välja.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.02.2005 22:17:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Building on those advancements, Gates announced Internet Explorer 7.0, designed to add new levels of security to Windows XP SP2 while maintaining the level of extensibility and compatibility that customers have come to expect.
Et siis ühesõnaga samamoodi ei järgi standardeid nagu eelmine versioon icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:17:31 vasta tsitaadiga

mhh,proovida tasub aga arvan samuti et ei vahet firefoxi välja icon_confused.gif aga eks näis millega seekord maha on saadud icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 22:22:58 vasta tsitaadiga

eks esmatulemus ole ikka see, et lastakse miski käkk välja. algul väljavabandava nimetusega - BETA... siis läheb oma 2 aastat aega, kuni ta täiesti valmib oma turvapatside ja muude uuenduste teel.
igastahes oligi juba aeg, kuna minu teada on see kuues versioon oma ligi 4 aastat olnud juba thumbs_down.gif icon_neutral.gif

aga jumal tänatud, et 2k peale seda paska ei plaanita teha. icon_lol.gif jumal teab, pärast süstivad veel vägisi mulle selle läbi neti uuenduste peale. icon_razz.gif
Viva la 2000 beer_yum.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JohnT
Kreisi kasutaja
JohnT

liitunud: 06.07.2004




sõnum 16.02.2005 01:14:07 vasta tsitaadiga

Ja ainult SP2-ga saab seda - mu arust see SP2-ki ei tööta korralikult veel icon_razz.gif Mulle ta igastahes oma igasuguste tulemüüride ja asjadega kohe üldse ei meeldinud.

ja firefox on ülekõige.
Kuigi(nati OT nüüd) HV-s on mul mingi selline kala, et kui firefox-ga sees olen ja uus PS tuleb, siis viskab tulirebase errorisse ja ei respondi enam. IE-ga pean siis sisenema ja oma sõnumit kaema. Ei tea milles asi

_________________
Kasutajad, kellel on minust vähem positiivseid/rohkem negatiivseid, kannavad mulle raha/kauba ette. Ilma eranditeta!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 17.02.2005 02:00:04 vasta tsitaadiga

Sellel on niikui nii kujundus ainult muutunud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 17.02.2005 14:16:45 vasta tsitaadiga

tulgu, kui tahab, tulirebast ma ikka välja ei vaheta...
OT: Firefoxi juba üle 25 000 000 korra alla laaditud (spreadfirefox.com andmeil). küta, firefox, küta!

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 16:56:29 vasta tsitaadiga

yeah more turvaauke :/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 17.02.2005 17:36:47 vasta tsitaadiga

one small step for man
a huge step back for mankind
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2005 17:38:07 vasta tsitaadiga

Juhuu, ma oma ME'ga olen sellest kohustuslikust saastast õnneks pääsenud... vist? Või ei ole? icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 17.02.2005 17:50:33 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas natuke vara mustata ei ole? Äkki ongi tegu FFi modifikatsiooniga (OK, praktikas vaevalt, aga kes teist teab 100% kindlusega ja tõendeid esitades öelda, et ei ole?) Ootame esmalt ära ja eks siis SP2 vennad räägivad...
_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
k.s
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2004




sõnum 17.02.2005 18:12:35 vasta tsitaadiga

Lause Bill Gates'i intervjuust: "IE7 peaks tulema paranenud turvaelementidega ja teiste võimalustega, mis peaks aitama ettevõttel peletada kaugemale peale suruvaid konkurente nagu Mozilla ja Opera". Kardan, et nüüd on liiga hilja teisi brausereid kaugemale peletada, selle aasta alguses langes IE osakaal brauserites alla 90% protsendi ja arvatakse, et see langeb veelgi ja kiiresti. Üks asi on küll turvalisus, kuid miinuseks on see, et ta säilitab siiski oma ühildavuse ja veebistandardeid ta korralikult mõistma ei hakka. Nõustun ka HacaX'i arvamusega, et prognoosida pole mõtet. See oli vaid minu isiklik arvamus asjast.
_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 18.02.2005 11:49:22 vasta tsitaadiga

Harjumuse jõud on ikka tugev. Firefox on tore brauser - ise kasutan ka ainult seda, kuid IE-ga harjunud abikaasale ei õnnestunud seda kuidagi pähe määrida. Sama ilmselt paljude teiste inimestega, kes kasutavad arvutit töövahendina ja ei viitsi süveneda turva-detailidesse. Seetõttu olen kahe käega turvalisema IE poolt ja ootan seda suure huviga.
Standarditega on ka nii nagu on. De jure standardid on toredad küll, aga de facto on 90% kasutajaskonnaga programm standard.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.02.2005 11:59:19 vasta tsitaadiga

Millega see IE 6 hakkama ei saa? icon_confused.gif Mul avab kõik saidid icon_redface.gif

Aga SP2-ga tuli küll veits aeg harjuda, vähemalt ei tule nüüd need viirused nii kergelt ja see pop up blocker on ka thumbs_up.gif

Mis sellel tulirebasel nii hääd siis om?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2005 12:03:20 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Millega see IE 6 hakkama ei saa? icon_confused.gif Mul avab kõik saidid icon_redface.gif

Aga SP2-ga tuli küll veits aeg harjuda, vähemalt ei tule nüüd need viirused nii kergelt ja see pop up blocker on ka thumbs_up.gif

Mis sellel tulirebasel nii hääd siis om?
ie 6 ei saa hakkama ebavajalike asjade tulemise takistamisega arvutisse icon_smile.gif kui kasutad natuke aega firefoxi eks siis taipad ise ka et siukseid asju vähem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.02.2005 12:04:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis sellel tulirebasel nii hääd siis om?

Proovi ja näed.

Minul isiklikult meeldib kõige rohkem tabidega brausimine. Tavaliselt üle 20 korraga lahti, ei viitsi asju ära bookmarkida.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HacaX
HV Guru
HacaX

liitunud: 22.01.2004




sõnum 18.02.2005 12:08:00 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
ie 6 ei saa hakkama ebavajalike asjade tulemise takistamisega arvutisse icon_smile.gif kui kasutad natuke aega firefoxi eks siis taipad ise ka et siukseid asju vähem thumbs_up.gif

Ole nüüd. Vaikesätted pole tal tõesti suuremad asjad, aga kui ise korralikult ära konfid ja kindluse mõttes ka SpywareBlasteri/SpyBoti immunize'i peale viskad saab ta üpris eduliseslt iNetis leiduvate pahalastega hakkama. Ainult kättevõtmise küsimus icon_wink.gif

_________________
IMO & GPLed
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 18.02.2005 12:10:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Minul isiklikult meeldib kõige rohkem tabidega brausimine. Tavaliselt üle 20 korraga lahti, ei viitsi asju ära bookmarkida.

Kasuta ise ka väga palju tab´e, meeletult mugav on, samas kasutan ka palju bookmarke, bookmark toolbari peal on mul allapoole avanevad foldderid bookmarkidega, vastavalt sisule grupidesse jagatud, ning kasutan "Add bookmark here" extensionit, väga mugav ja käepärane.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 18.02.2005 12:52:18 vasta tsitaadiga

http://www.mozilla.org/projects/firefox/roadmap.html
Firefox 1.1 tuleb ka suvel. ja 2.0 arvatavasti jõuludeks.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 16.03.2005 18:49:03 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft-watch.com/article2/0,1995,1776290,00.asp?kc=MWRSS02129TX1K0000535
ei tea, kui palju sel tõepõhja all on küll, aga... ilmselt tõesti Firefoxi/Opera/Mozilla/... ja Internet Exploreri ristsuguti(s).

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 01:22:54 vasta tsitaadiga

faktid ja spekulatsioonid:
http://www.winsupersite.com/reviews/ie7_preview_1.asp
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2005 10:15:11 vasta tsitaadiga

Ei tea mulle on ieee iee eee meeldinud juba alates 3.0 ndast saati (2.0 nt all) agu ürg ajal sai updatetud 4.0 ni peale koos aktiivse desktopiga, 5.0 versioon tuli w2k kaasa ja sai sätitud juba siis nii et asi töötaks, ei ole tule mingeid viiruseid jms delfi ajab ainult oma ebakorraliku active xiga närvi. viiruste (nagu ka formati) viga ikka tooli ja laua vahel (või voodi vahel, kui on läppar) ja igast foxid lastakse tavaliselt maha
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.04.2005 10:22:17 vasta tsitaadiga

Minu kui suure IEBeeru jaoks krdi hea uudis. icon_biggrin.gif
Hoiame siis pöialt, etkorralik tuleb.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 01.05.2005 18:01:07 vasta tsitaadiga

IE7 kukub sama moodi läbi kui nende xp plus pack icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2005 18:03:14 vasta tsitaadiga

Loodame parimat icon_smile.gif
Mina igastahes ootan icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 26.06.2005 21:22:18 vasta tsitaadiga

Internet Explorer 7 Screenshots
http://www.flexbeta.net/main/comments.php?catid=1&shownews=13689

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.06.2005 21:30:24 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft.com/windows/IE/ie7/default.mspx kirjutas:

At the RSA Conference in February, Bill Gates announced that a beta version of Internet Explorer 7 will be available this summer.
Built-in tabbed browsing coming in Internet Explorer 7

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent007
Piiratud kasutaja
agent007

liitunud: 02.08.2003




sõnum 07.07.2005 02:27:16 vasta tsitaadiga

Irw... neverever ei vaheta a Firefox -i selle IE 7 vastu, see oleks täielik lollus ju icon_lol.gif Kui ta ei toeta standardeidki! icon_evil.gif Ja proovi siis sellisega tööd ka veel teha icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 07.07.2005 12:11:27 vasta tsitaadiga

cbr kirjutas:
Internet Explorer 7 Screenshots
http://www.flexbeta.net/main/comments.php?catid=1&shownews=13689

njah.. seal nad siis esitlevad seda "uut" featuuri lehitsejatsejate vallas, mida mina oma firefoxi peal juba mitendat kuud kasutan.


sry.. OT aga eile juhtus Operaga midagi põnevat 8)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.07.2005 23:21:22 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas ma saaksin IE7Beta 1 enda masinast eemaldada?
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2005 23:23:08 vasta tsitaadiga

keytron kirjutas:
Loodame parimat icon_smile.gif
Mina igastahes ootan icon_lol.gif


kanali topicus link. tiri icon_razz.gif

mulle igastahes ie7 beta istub, ant natuke vööras.

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 28.07.2005 23:36:04 vasta tsitaadiga

firefoxi kloon rsk
pfuff..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 28.07.2005 23:45:49 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas ma saaksin IE7Beta 1 enda masinast eemaldada?

sain lahti. kui kellelgi veel probleeme eemaldamisega siis system restore on abiks

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr.Cool
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2003




sõnum 29.07.2005 01:12:05 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
firefoxi kloon rsk
pfuff..

Firefox on ise ka Internet explorerit kopeerinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.07.2005 01:16:35 vasta tsitaadiga

Mr.Cool kirjutas:
borru kirjutas:
firefoxi kloon rsk
pfuff..

Firefox on ise ka Internet explorerit kopeerinud.
Kuni selle hetkeni kus sealt polnud enam midagi head võtta icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 29.07.2005 02:11:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mr.Cool kirjutas:
borru kirjutas:
firefoxi kloon rsk
pfuff..

Firefox on ise ka Internet explorerit kopeerinud.
Kuni selle hetkeni kus sealt polnud enam midagi head võtta icon_smile.gif

minu point oli pigem selles, et k`oik nagu 'tehtud, n'ahtud'. icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.07.2005 02:30:17 vasta tsitaadiga

Kust kuradist te IE7-e saite icon_confused.gif Ma olen pisipehme lehe omaarust pahempidi pööranud, aga pole veel download linki näinud icon_confused.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 29.07.2005 09:41:56 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Kust kuradist te IE7-e saite icon_confused.gif Ma olen pisipehme lehe omaarust pahempidi pööranud, aga pole veel download linki näinud icon_confused.gif


kindlasti p2p-st
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.07.2005 11:49:42 vasta tsitaadiga

Väike arutlus ühes teises foorumis:
http://www.allegro.cc/forums/view_thread.php?_id=513779

Üldidee tundub et peale tabide, RSS ja paari bugi parandamise sealt suurt paremat loota pole.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 29.07.2005 11:58:00 vasta tsitaadiga

IE7-e hingeeluga tutvub täna, kui Aknad Kana saab 20-sele kettale lastud icon_biggrin.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agent007
Piiratud kasutaja
agent007

liitunud: 02.08.2003




sõnum 29.07.2005 13:55:42 vasta tsitaadiga

Firefox on mul, et jääda, väga mugav ja kergestikasutatav ning TÖÖTAB ALATI STANDARDITELE VASTAVALT!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 30.07.2005 09:16:51 vasta tsitaadiga

Internet Explorer 7 beta 1 download
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 30.07.2005 14:56:23 vasta tsitaadiga

Ebamugav kasutada, kui lõplik hakkab samasugune väljanägema, siis jätku parem see endale... 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.07.2005 14:57:43 vasta tsitaadiga

Kas tasub tõmmata? Ega väga bug'e täis pole?
Kui on, siis hoiatage palun. icon_biggrin.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 30.07.2005 15:04:33 vasta tsitaadiga

Marduuhin,
1. tegu on Microsofti tootega
2. tegu on Microsofti beeta-staatuses oleva tootega
nii et jah... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

e: endal seda enne ametliku reliisi plaanis peale lasta ei ole.

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 30.07.2005 15:20:45 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
Marduuhin,
1. tegu on Microsofti tootega
2. tegu on Microsofti beeta-staatuses oleva tootega
nii et jah... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

e: endal seda enne ametliku reliisi plaanis peale lasta ei ole.

Ok.. Pea uimane VP'st.. Ei jõua ise niipalju mõelda veel. icon_biggrin.gif
Niiet ootame õiget aega.. thumbs_up.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 30.07.2005 15:28:36 vasta tsitaadiga

sai omal teise masina peale niisama prooviks pandud. tegin ikkagi eelnevast backupi.
täna terve päeva ringi surfanud teisega ja ega väga hull ei olegi. IE nagu IE ikka. ainus asi on, et kui teistel brauseritel saab nuppe, aadressbaari jms liigutada sinna kuhu mugavam, siis IE all on ülemine rida kinni keevitatud. samuti kui on ainult üks tab lahti, siis ei kao tabide rida peitu. väikese molu puhul, nagu mul siin on, suht ebamugav, võttes ära suht palju vaateväljast icon_smile.gif
home nuppu ei saa ka teiste hulka viia, mis nagu minu jaoks imelik ja msn searchi tahaks ise ära kaotada. muidu igati tavaline IE. final IE7 ootan ikka ära. naine nagunii teisi brausereid ei aksepteeri.
Refreshi nupp on ka päris varjatult. mõnel kel pole harjumust F5'te toksida, päris harjumatu.


viimati muutis Tint 30.07.2005 15:33:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2005 15:31:06 vasta tsitaadiga

Panin ka peale proovi pärast. Egas muud uut midagi polegi eriti kui tabid. Välimus on pehmelt öeldes jama. Ma lootsin midagi etemat macrosofti poolt.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 30.07.2005 15:40:40 vasta tsitaadiga

normaalne, tahtsin minna hoti lehele, hot ei lase ligigi. icon_smile.gif
java-script peaks olema igati lubatud. uurin veel seda asja
mis elion kostab IE peale

edit:kui kellelgi on probleeme http://portal.hot.ee avamisega, siis edukalt töötab link http://live.hot.ee
.....aga hotti sisse logida ikka ei lasta. epass lihtsalt ei tunne IE7 ära.


viimati muutis Tint 30.07.2005 16:16:27, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Internet Explorer 7 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.