|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
deface
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004
|
04.02.2005 16:47:00
Samsung SGH-D500 |
|
|
keegi teab?
EDIT by Caveman: see on nüüd üldine D500 teema, algne pealkiri oli: "kust saab osta samsung d500?".
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nobody
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
04.02.2005 18:14:17
|
|
|
Näiteks ONOFF poodides peaks olema müügil hinnaga 7696.-
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nic
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2003
|
04.02.2005 19:16:14
|
|
|
| Nobody kirjutas: |
Näiteks ONOFF poodides peaks olema müügil hinnaga 7696.-  |
seal momendil otsa saanud, uus ports pidi tulema järg.nädala algul
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
10.02.2005 22:59:32
|
|
|
Homme tuleb üsna väikestes kogustes (ca 3 per esindus) müügile ka Tele2 esindustesse.
Endal on juba broneeritud
link
Päris kena ja täiesti normi hinnaga, eks homme kaen, kuidas asi kärab...
EDIT: telefon käes.. ja peaks mainima, et ta on kõike, mida ma lootsin ning rohkemgi veel.. vanale M65'le teeb silmad valusalt ette
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2005 11:31:44
|
|
|
endal ka käes ja oskan aint head öelda.. kuigi see krdi java worldi pinin häirib
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.02.2005 19:44:55
|
|
|
rääkige mida kaasa antaxe, s.t. mis komplektis on? kas samamoodi nagu teistel, et lisa aku ja HF?
ja mix neid nii vähe tuleb? tahaks ka...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2005 20:13:51
|
|
|
| pael.. siis see "kõlar" mis parandab helikvaliteeti.. hf.. 2 manuali.. telefon ja aku
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.02.2005 20:58:10
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
| pael.. siis see "kõlar" mis parandab helikvaliteeti.. hf.. 2 manuali.. telefon ja aku |
kas HF on juhtmega või BT nagu reklaamis?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
12.02.2005 21:03:28
|
|
|
link :: kaamera
juhtmega.. stereokõrvaklapid.. päris hea kvaliteediga..
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
12.02.2005 23:10:57
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
| juhtmega.. stereokõrvaklapid.. päris hea kvaliteediga.. |
Ossa kurat, väga bro...
Siemens S65-le teeb pika puuga ära
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
12.02.2005 23:24:28
|
|
|
Oskab keegi öelda kas TELE2 esindustest saab vaid osta siis, kui oled liige ja ostad 18 kuu järelmaksuga! Kuna tudub et nagu muud infi sealt kodulehelt ei loe kuidagi välja!
Muidu on nende hind väga bro! 5400.- võrreldes teiste firmadega tonn odavam!
Kuna ise teise operaatori klient siisoleks soov kohe ära osta ilma mingi liitumiseta
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
13.02.2005 01:40:11
|
|
|
ei ikka liitumine peab olema (saab ka kohe 5400.- eest kätte).. lase mõnel tuttaval välja osta kes tele2-s on
võrgulukku anyway peal pole
btw reedese seisuga oli roccalmares 2tk ja kristiines 5tk tele2 esindustes
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3-Marek
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2004
|
13.02.2005 01:53:30
|
|
|
| Mul hetkel võetud e800 järelmaksuga. Kas nii saab, et maksan jääkväärtuse ära ning võtan D500 järelmaksuga ? jutt käib Tele2-st.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
13.02.2005 01:57:34
|
|
|
| miks ei peaks saama? Mulle igatahes tingimusi seletades öeldi et jääkväärtust saab igal ajal ära plekkida..
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.02.2005 12:57:48
|
|
|
| sumpz kirjutas: |
ei ikka liitumine peab olema (saab ka kohe 5400.- eest kätte).. lase mõnel tuttaval välja osta kes tele2-s on
võrgulukku anyway peal pole
btw reedese seisuga oli roccalmares 2tk ja kristiines 5tk tele2 esindustes  |
möh? reedel peale lõunat helistasin tele2 infosse ja öeldi, et ple mitte yhtegi mitte kuskil ja ei tea millal uus partii tuleb ka!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
13.02.2005 15:02:28
|
|
|
| ju siis osteti kiiresti ära
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confer
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2001
|
13.02.2005 19:15:32
|
|
|
| EMT-is neid on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
13.02.2005 19:27:06
|
|
|
| Confer kirjutas: |
| EMT-is neid on |
elisa's on ka, aga vaata nende hinda!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deface
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004
|
14.02.2005 15:45:43
|
|
|
| tartus tele2-es neid ei ole täna küsisin
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
15.02.2005 11:44:27
|
|
|
tekkis siis eile endal ka võimalus seda telefoni pisut torkida ja mulje on äääärmiselt positiivne! ainuke negatiivne asi tundus mulle, et nr7,8,0,*(oleneb kumma käega kasutada) on pisut ebamugav vajutada, aga ekraan ja kõik muu on SUPER!
kui E800 on naiste telefon, siis see sobib ideaalselt natuke suurema "kämblaga" isikutele!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FLOW
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2004
|
16.02.2005 17:53:03
|
|
|
| kas sellel telefonil kalender ja T9 sõnastik on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
16.02.2005 18:30:29
|
|
|
| ofc et on
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
19.02.2005 16:46:27
|
|
|
| üldiselt info on GSMArena ja Mobile Review saidil enamasti olemas. Kokkuvõttes tundub telefon VÄGA HEA olevat.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qpdb
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2005
|
28.02.2005 23:43:35
|
|
|
kuidas teil akud peavad??? minu oma pole yle 5 päeva vastu pidanud. olen laadinud kokku juba 5 korda (12-15 tundi). ostes pidas sama päeva õhtuni, siis korralik laadimine ligi 15 tundi.. pidas 2 päeva, siis 3 päeva, siis 5 päeva, veel 5 päeva ja eile laadisin ja nüüd juba 1 kriips maas. ma olen pettunud.. lootsin et ikka 7 päeva tuleb ära. ja oleks et ma koguaeg kuulaks mp3 või vaataks filme.. ma isegi ei räägi peaaegu. ja asi mis mind veel häirib on see, et alarmina saab kasutada ainult 5-te telefonis selleks ettenähtud meloodiat. aga muidu on väga ilus asi ja plusse on tunduvalt rohkem kui miinuseid. 10 palli systeemis annaks 9
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
04.03.2005 21:38:56
|
|
|
Tänapäeva telefoni puhul on 5 päeva täiesti normaalne näitaja, vaata oma telefoni ekraani, arvad et see võtab sama palju voolu kui 5110 oma? Voolu võtavad ka igasugused teised kellad ja viled.
Samas võid kontollida, kas nt GPRS ei jää tööle, et selle korralikult ikka kinni paned.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tõnu
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
05.03.2005 09:58:05
|
|
|
| Voolu võtab kõige rohkem display ja helinad. Kui helinad on max võimsuse peal, siis sissehelistamise korral on u 300mA vool. aga kõne ajal kui display välja viskab, siis u. 140mA. Niisama tel näppides on u. 230mA(dispaly võtab voolu). Näiteks mõnel mudelil annab panna ekraani säästureziimi(pool heledust), siis võtab ka poole vähem voolu. Katsed tehtud sgh-x460 tel peal.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
05.03.2005 23:30:26
|
|
|
tere!
mötlesin, et peaksin ka sõna sekka ütlema... eelnevalt mainin ka et mu kätest on läbi aegade käest läbi käinud n5110, e868, n6110, n7110, n6310, n6310i, n6230, qtek 2020, n6100 ja nüüd siis Samsung SGH D500! ise ka poleks uskund, kui poleks praegust käes. Aga paneb kõikidele eelnevatele telefonidele siukese pikkkka puuga ära, et jätkub tulevastelegi... kui mingeid küsimusi on siis küsige julgelt!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
233MMX
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
06.03.2005 13:56:57
|
|
|
nägin üleeile seda kristiine keskuses EMT esinduses
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
07.03.2005 20:26:30
|
|
|
Mul isa D500 ei taha kuidagi sõnumikeskuse numbrit meelde jätta. Kui hakkad smsi sätteid muutma(kirjutad sõnumikeskuse nr. sinna lahtrisse) ja vajutad "salvesta", siis ütleb "TÕRGE" ja ei salvesta seadeid ära. Seetõttu küsib enne iga sõnumi saatmist sõnumikeskuse numbrit
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
07.03.2005 21:28:50
|
|
|
| proovi +372 ette panna äkki aitab..
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
07.03.2005 22:45:06
|
|
|
Ei aidanud kahjuks. Teine imelik asi on see, et telefon ei suuda kõiki faile saata üle bluetoothi teise telefoni. Proovisin D500lt T630le saata ühte pilti ja ühte .mmf faili. Pildi saatis ilma probleemideta ära, aga .mmf faili ei tahtnud kuidagi ära saata(proovisin nii üle bluetoothi, kui ka Irda), vaid karjub, et "Saada ebaõnnestus". Minu silmis on see D500 soft küll nõrk T630 kõrval . Peaks vist asja garantiisse viima. Ostetud on ta EMT esindusest Järve Selverist. 7000k telefonilt ootaksin veidi paremat(softi just põhiliselt). Omadused on telefonil ju supperhead, midagi muud ma küll laita ei oska...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
08.03.2005 13:40:26
|
|
|
aali, see ole BT ja IR asjade saatmine ei pruugigi alati õnnestuda. Oled sa kindel, et T640 *.mmf faile sööb? Sest nt. ka D500 võtab vastu ainult selliseid faile, mida ta ise "sööb" ehk siis ette mängida/kuvada saab ning niimoodi on üsna paljude telefonidega. Imelikku pole midagi.
Sõnumikeskuse numbri kohta ei oskagi kommenteerida.. endal ka D500 ning salvestub kenasti. Softiuuendusi teeb sellele Fujitsu-Siemens (Akadeemia tee 21F kui ma ei eksi). Garantiitalong ning telefon näpuvahele ning seal tehakse ära.
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aali
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
08.03.2005 16:26:05
|
|
|
Minu paha, T630 vist ei "söögi" .mmf ...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.03.2005 11:06:04
|
|
|
| T630 on juba seenior, tema hammas enam .mmf peale ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
09.03.2005 11:57:14
|
|
|
mis kokkuvõttes siis arvatakse SAMSUNG SGH-D500-st?
on see telefon üldse hinda väärt või ei ole (tele2-st saab küll 5400-ga asja kätte) ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.03.2005 13:53:23
|
|
|
to shinzy
Küsimus on eelkõige kas rahuldab sinu vajadusi. Kui ajad taga pildistamist ja muidu multimeediat siis see telefon on päris hea valik. Küsi näppida seda mõnes esinduses.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qpdb
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2005
|
09.03.2005 17:55:21
|
|
|
| on keegi äkki lasknud softi uuendada? et mis see endast kujutab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.03.2005 21:13:10
|
|
|
to qpdb
Telefonile pannakse peale uuem versioon tarkvara, ehk siis ta peaks endaga paremini hakkama saama - aku võib hakata kauem pidama, stabiilsemaks võib muutuda, mõnikord lisandub ka uusi võimalusi menüüsse. Reeglina ikkagi lastakse uusi versioone välja vigade paranduseks.
Kujutab seda, et viid telefoni teenindusse, nemad lükkavad sinna kaabli külge ja lasevad arvutist sinna uue softi.
Enne softi uuendamist tasub igaks juhuks teha koopia kogu kraamist mis sul telefonis on, sest see kraam võib kaduma minna softi uuendusel.
See oleks siis üldine kirjeldus ja nii toimib asi vähemalt Nokia ja SonyEricssoni telefonidega, kui Samsungil midagi teisiti käib siis sellega pole kursis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deface
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2004
|
09.03.2005 22:45:38
|
|
|
| nagu ma tean soft XEEB2 17.02.2005 üks uuematest töötab stabiilselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
17.03.2005 19:18:09
|
|
|
2 küsimust!
* Kuda D500-l saab täpitähti kätte? ÕÄÖÜ? Mina ei ole siiani suutnud neid välja võluda SMS kirjutamise aknas SMS valikutes luba ka valida vaid 4 keelt: Inglise, saksa, vene ja ukraina ei kuskil viidet eesti keelele.... Menüüd on küll kõik eesti keeles,kuid SMS-ndus ainult sisi neljas valitavas keeles
* Kuidas saab D500 vaadata tarkvara versiooni? Nokial oli *#0000#, kuda Samsungil?
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
17.03.2005 19:59:36
|
|
|
| muhv kirjutas: |
2 küsimust!
* Kuda D500-l saab täpitähti kätte? ÕÄÖÜ? Mina ei ole siiani suutnud neid välja võluda SMS kirjutamise aknas SMS valikutes luba ka valida vaid 4 keelt: Inglise, saksa, vene ja ukraina ei kuskil viidet eesti keelele.... Menüüd on küll kõik eesti keeles,kuid SMS-ndus ainult sisi neljas valitavas keeles
* Kuidas saab D500 vaadata tarkvara versiooni? Nokial oli *#0000#, kuda Samsungil? |
* Minu lahendus - vali sisestuskeeleks Deutsch. Seal üäö täiesti olemas. Õ-tähte küll pole, aga kirjutades "õlu" asemel "6lu" saab rahvas ikka aru küll, millest jutt
* Samsa koodid tiba keerulisemad, softi saad koodiga *#8999*8376263#
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
17.03.2005 21:09:20
|
|
|
| kas xeeb2 täpitähti ei tekkitand siis? kas täpitähtede üleüldine probleem on ainult minul nii sms-ide kui telefoniraamatus? või teil probleem ainult sms-idega?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
17.03.2005 22:46:58
|
|
|
Asj juures on huvitav see et kui muli Nokia all on telefoniraamatus täpitähed (ka Õ), näidatakse neid korrektselt, kuid ise saab sisestada vaid ä,ö,ü, kuid mitte õ-d! Kuna keelevalikuks olev saksa keel ei tunne kahjuks õ-d ja sisestuskeelte valikus Eesti või Baltic valikut pole ette nähtud!
Huvitav kas mingi uuem tarkvara uuendus ei oma fix-i sellele probleemile.
Mul D500 näitab selle koodi peale sellist pikka info lehte:
S/W Version
D500XEEB2
xaeb1 Rus
H/W Version
MP 3.200
19:18:30
Feb 17 2005 |
Huvitav mida näitab see 3. rida (xaeb1 Rus) ? Kas eesti turu jaoks tuuaksegi vene tarkvaraga Samsungeid??
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nic
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2003
|
17.03.2005 22:50:47
|
|
|
| eesti turul müüakse samamoodi ka vene k. kirjadega laserprintereid, jms Samsungit
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SanderTheKing
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
19.03.2005 19:48:55
|
|
|
| kas kuskilt xaeb1 bal -tikut ei pakuta?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
20.03.2005 10:56:16
|
|
|
| SanderTheKing kirjutas: |
| kas kuskilt xaeb1 bal -tikut ei pakuta? |
Millegipärast ma ei usu, et sa nii lihtsalt selle kuskilt saad. Samsasid hooldab Eestis Fujitsu-Siemens (Akadeemia tee 21F) ja MWS (Pärnu mnt 150-miskit). Võid ju nende käest uurida.
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
21.03.2005 17:54:08
|
|
|
Töökaaslane just hankis selle eluka, olen ise ka näppinud. Kuna õnnestub see isend kätte saada 4900.- + ei mingeid kohustusi siis vist olen ka sunnitud selle ostma. Esmamulje on väga hea (sain seda ikka väga pikalt katsuda). See liugklapp töötab nagu magic, väga sujuv ja selline mõnus tuntav nõks on lõpus, et lykab ennast lõpuni kinni/lahti. Ainuke puudus jah see, et sisestada eesti keele alt õ tähte ei saa, küll aga suudab kuvada seda. Kaamera on tip top, video salvestus on isegi tip top. Aku on esimesed korrad tõesti paar päeva vastu pidand aint, kuna uus mänguasi, vaja kõike proovida ja näppida ning arvata on et, pidevalt videot vaadates ta kaua vastu ei pea. Need nn kõlarid (v lällarid nagu neid kutsutakse) ei ole vist eriti vajalikud, sest asjal on väga võimas jubin juba endal sees, kui volyymi põhja kruttisime siis röökis yle offisi. Heli kvaliteet vbolla on parem, ei ole proovind. Nokialt saadetud piltsõnumit millegipärast kätte ei saanud, ütles et tundmatu formaat. Ei oska kommenteerida, kus otsas mingi viga võib olla. Väga huvitav on telefonist kirjutada, mida ei oma, kuid õnneks mul algallikas istub paar m eemal ja igapäev kysin update telefoni kohta
PS talle vist saab ka 1000 mAh aku taha lykata...vähemalt gsmarena väidab nii. Igatahes vastupidavus selliste funktsioonide juures 5 päeva on imho päris hea.
Siiamaani olen kuulnud ka mujalt ainult kiidusõnu selle kohta, kuid ykski asi pole täisuslik, nii on ka D500l omad puudused.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dehumanized
HV kasutaja
liitunud: 01.07.2002
|
25.03.2005 11:57:29
|
|
|
Minu teada on softiuuenduseks vaja miskit väääga erilist kaablit (kui ise soovisin teha softiuuendust ning Fujitsu-Siemensiga sel teemal suhtlesin siis sealt tuli välja, et oma kaabli nad tellisid kuskilt X kohast ja seda transporditi siia kuu aega )
Eeldatavasti paneb hooldus sulle vastava softi. Kuskil eelnevas postis peaks olema ka hoolduste kontakt kah.
_________________ 5,3 alc. vol |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
leits
HV Guru

liitunud: 28.07.2004
|
25.03.2005 12:11:20
|
|
|
| Dehumanized ei no jah softi saab vahetada datakaabliga. Hetkel peal olev soft: D500XBEA7.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|