Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung SGH-D500 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
deface
HV kasutaja
deface

liitunud: 11.06.2004




sõnum 04.02.2005 16:47:00 Samsung SGH-D500 vasta tsitaadiga

keegi teab?


EDIT by Caveman: see on nüüd üldine D500 teema, algne pealkiri oli: "kust saab osta samsung d500?".
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nobody
HV kasutaja
Nobody

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2005 18:14:17 vasta tsitaadiga

Näiteks ONOFF poodides peaks olema müügil hinnaga 7696.- thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nic
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.02.2005 19:16:14 vasta tsitaadiga

Nobody kirjutas:
Näiteks ONOFF poodides peaks olema müügil hinnaga 7696.- thumbs_up.gif


seal momendil otsa saanud, uus ports pidi tulema järg.nädala algul
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 10.02.2005 22:59:32 vasta tsitaadiga

Homme tuleb üsna väikestes kogustes (ca 3 per esindus) müügile ka Tele2 esindustesse.

Endal on juba broneeritud icon_wink.gif

link
Päris kena ja täiesti normi hinnaga, eks homme kaen, kuidas asi kärab...

EDIT: telefon käes.. ja peaks mainima, et ta on kõike, mida ma lootsin ning rohkemgi veel.. vanale M65'le teeb silmad valusalt ette icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 12.02.2005 11:31:44 vasta tsitaadiga

endal ka käes ja oskan aint head öelda.. kuigi see krdi java worldi pinin häirib icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 19:44:55 vasta tsitaadiga

rääkige mida kaasa antaxe, s.t. mis komplektis on? kas samamoodi nagu teistel, et lisa aku ja HF?

ja mix neid nii vähe tuleb? tahaks ka... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 12.02.2005 20:13:51 vasta tsitaadiga

pael.. siis see "kõlar" mis parandab helikvaliteeti.. hf.. 2 manuali.. telefon ja aku
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 20:58:10 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
pael.. siis see "kõlar" mis parandab helikvaliteeti.. hf.. 2 manuali.. telefon ja aku

kas HF on juhtmega või BT nagu reklaamis?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 12.02.2005 21:03:28 vasta tsitaadiga

link :: kaamera

juhtmega.. stereokõrvaklapid.. päris hea kvaliteediga..
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2005 23:10:57 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
juhtmega.. stereokõrvaklapid.. päris hea kvaliteediga..


Ossa kurat, väga bro... icon_eek.gif

Siemens S65-le teeb pika puuga ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 12.02.2005 23:24:28 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kas TELE2 esindustest saab vaid osta siis, kui oled liige ja ostad 18 kuu järelmaksuga! Kuna tudub et nagu muud infi sealt kodulehelt ei loe kuidagi välja!
Muidu on nende hind väga bro! 5400.- võrreldes teiste firmadega tonn odavam!
Kuna ise teise operaatori klient siisoleks soov kohe ära osta ilma mingi liitumiseta icon_smile.gif

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.02.2005 01:40:11 vasta tsitaadiga

ei ikka liitumine peab olema (saab ka kohe 5400.- eest kätte).. lase mõnel tuttaval välja osta kes tele2-s on icon_wink.gif
võrgulukku anyway peal pole
btw reedese seisuga oli roccalmares 2tk ja kristiines 5tk tele2 esindustes icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 13.02.2005 01:53:30 vasta tsitaadiga

Mul hetkel võetud e800 järelmaksuga. Kas nii saab, et maksan jääkväärtuse ära ning võtan D500 järelmaksuga ? jutt käib Tele2-st.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.02.2005 01:57:34 vasta tsitaadiga

miks ei peaks saama? Mulle igatahes tingimusi seletades öeldi et jääkväärtust saab igal ajal ära plekkida..
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 12:57:48 vasta tsitaadiga

sumpz kirjutas:
ei ikka liitumine peab olema (saab ka kohe 5400.- eest kätte).. lase mõnel tuttaval välja osta kes tele2-s on icon_wink.gif
võrgulukku anyway peal pole
btw reedese seisuga oli roccalmares 2tk ja kristiines 5tk tele2 esindustes icon_razz.gif

möh? reedel peale lõunat helistasin tele2 infosse ja öeldi, et ple mitte yhtegi mitte kuskil ja ei tea millal uus partii tuleb ka! icon_sad.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 13.02.2005 15:02:28 vasta tsitaadiga

ju siis osteti kiiresti ära
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confer
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2001




sõnum 13.02.2005 19:15:32 vasta tsitaadiga

EMT-is neid on
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2005 19:27:06 vasta tsitaadiga

Confer kirjutas:
EMT-is neid on

elisa's on ka, aga vaata nende hinda! icon_eek.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deface
HV kasutaja
deface

liitunud: 11.06.2004




sõnum 14.02.2005 15:45:43 vasta tsitaadiga

tartus tele2-es neid ei ole täna küsisin
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2005 11:44:27 vasta tsitaadiga

tekkis siis eile endal ka võimalus seda telefoni pisut torkida ja mulje on äääärmiselt positiivne! ainuke negatiivne asi tundus mulle, et nr7,8,0,*(oleneb kumma käega kasutada) on pisut ebamugav vajutada, aga ekraan ja kõik muu on SUPER!

kui E800 on naiste telefon, siis see sobib ideaalselt natuke suurema "kämblaga" isikutele! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FLOW
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2004




sõnum 16.02.2005 17:53:03 vasta tsitaadiga

kas sellel telefonil kalender ja T9 sõnastik on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.02.2005 18:30:29 vasta tsitaadiga

ofc et on
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 19.02.2005 16:46:27 vasta tsitaadiga

üldiselt info on GSMArena ja Mobile Review saidil enamasti olemas. Kokkuvõttes tundub telefon VÄGA HEA olevat.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qpdb
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2005 23:43:35 vasta tsitaadiga

kuidas teil akud peavad??? minu oma pole yle 5 päeva vastu pidanud. olen laadinud kokku juba 5 korda (12-15 tundi). ostes pidas sama päeva õhtuni, siis korralik laadimine ligi 15 tundi.. pidas 2 päeva, siis 3 päeva, siis 5 päeva, veel 5 päeva ja eile laadisin ja nüüd juba 1 kriips maas. ma olen pettunud.. lootsin et ikka 7 päeva tuleb ära. ja oleks et ma koguaeg kuulaks mp3 või vaataks filme.. ma isegi ei räägi peaaegu. ja asi mis mind veel häirib on see, et alarmina saab kasutada ainult 5-te telefonis selleks ettenähtud meloodiat. aga muidu on väga ilus asi ja plusse on tunduvalt rohkem kui miinuseid. 10 palli systeemis annaks 9 icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 04.03.2005 21:38:56 vasta tsitaadiga

Tänapäeva telefoni puhul on 5 päeva täiesti normaalne näitaja, vaata oma telefoni ekraani, arvad et see võtab sama palju voolu kui 5110 oma? Voolu võtavad ka igasugused teised kellad ja viled.
Samas võid kontollida, kas nt GPRS ei jää tööle, et selle korralikult ikka kinni paned.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.03.2005 09:58:05 vasta tsitaadiga

Voolu võtab kõige rohkem display ja helinad. Kui helinad on max võimsuse peal, siis sissehelistamise korral on u 300mA vool. aga kõne ajal kui display välja viskab, siis u. 140mA. Niisama tel näppides on u. 230mA(dispaly võtab voolu). Näiteks mõnel mudelil annab panna ekraani säästureziimi(pool heledust), siis võtab ka poole vähem voolu. Katsed tehtud sgh-x460 tel peal.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 05.03.2005 23:30:26 vasta tsitaadiga

tere!
mötlesin, et peaksin ka sõna sekka ütlema... eelnevalt mainin ka et mu kätest on läbi aegade käest läbi käinud n5110, e868, n6110, n7110, n6310, n6310i, n6230, qtek 2020, n6100 ja nüüd siis Samsung SGH D500! ise ka poleks uskund, kui poleks praegust käes. Aga paneb kõikidele eelnevatele telefonidele siukese pikkkka puuga ära, et jätkub tulevastelegi... kui mingeid küsimusi on siis küsige julgelt!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 06.03.2005 13:56:57 vasta tsitaadiga

nägin üleeile seda kristiine keskuses EMT esinduses icon_razz.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 07.03.2005 20:26:30 vasta tsitaadiga

Mul isa D500 ei taha kuidagi sõnumikeskuse numbrit meelde jätta. Kui hakkad smsi sätteid muutma(kirjutad sõnumikeskuse nr. sinna lahtrisse) ja vajutad "salvesta", siis ütleb "TÕRGE" ja ei salvesta seadeid ära. Seetõttu küsib enne iga sõnumi saatmist sõnumikeskuse numbrit icon_neutral.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 07.03.2005 21:28:50 vasta tsitaadiga

proovi +372 ette panna äkki aitab..
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 07.03.2005 22:45:06 vasta tsitaadiga

Ei aidanud kahjuks. Teine imelik asi on see, et telefon ei suuda kõiki faile saata üle bluetoothi teise telefoni. Proovisin D500lt T630le saata ühte pilti ja ühte .mmf faili. Pildi saatis ilma probleemideta ära, aga .mmf faili ei tahtnud kuidagi ära saata(proovisin nii üle bluetoothi, kui ka Irda), vaid karjub, et "Saada ebaõnnestus". Minu silmis on see D500 soft küll nõrk T630 kõrval icon_confused.gif. Peaks vist asja garantiisse viima. Ostetud on ta EMT esindusest Järve Selverist. 7000k telefonilt ootaksin veidi paremat(softi just põhiliselt). Omadused on telefonil ju supperhead, midagi muud ma küll laita ei oska... icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 08.03.2005 13:40:26 vasta tsitaadiga

aali, see ole BT ja IR asjade saatmine ei pruugigi alati õnnestuda. Oled sa kindel, et T640 *.mmf faile sööb? Sest nt. ka D500 võtab vastu ainult selliseid faile, mida ta ise "sööb" ehk siis ette mängida/kuvada saab ning niimoodi on üsna paljude telefonidega. Imelikku pole midagi.

Sõnumikeskuse numbri kohta ei oskagi kommenteerida.. endal ka D500 ning salvestub kenasti. Softiuuendusi teeb sellele Fujitsu-Siemens (Akadeemia tee 21F kui ma ei eksi). Garantiitalong ning telefon näpuvahele ning seal tehakse ära.

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aali
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 08.03.2005 16:26:05 vasta tsitaadiga

Minu paha, T630 vist ei "söögi" .mmf ... icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 11:06:04 vasta tsitaadiga

T630 on juba seenior, tema hammas enam .mmf peale ei hakka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 09.03.2005 11:57:14 vasta tsitaadiga

mis kokkuvõttes siis arvatakse SAMSUNG SGH-D500-st?
on see telefon üldse hinda väärt või ei ole (tele2-st saab küll 5400-ga asja kätte) ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 13:53:23 vasta tsitaadiga

to shinzy

Küsimus on eelkõige kas rahuldab sinu vajadusi. Kui ajad taga pildistamist ja muidu multimeediat siis see telefon on päris hea valik. Küsi näppida seda mõnes esinduses.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qpdb
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 17:55:21 vasta tsitaadiga

on keegi äkki lasknud softi uuendada? et mis see endast kujutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2005 21:13:10 vasta tsitaadiga

to qpdb

Telefonile pannakse peale uuem versioon tarkvara, ehk siis ta peaks endaga paremini hakkama saama - aku võib hakata kauem pidama, stabiilsemaks võib muutuda, mõnikord lisandub ka uusi võimalusi menüüsse. Reeglina ikkagi lastakse uusi versioone välja vigade paranduseks.

Kujutab seda, et viid telefoni teenindusse, nemad lükkavad sinna kaabli külge ja lasevad arvutist sinna uue softi.

Enne softi uuendamist tasub igaks juhuks teha koopia kogu kraamist mis sul telefonis on, sest see kraam võib kaduma minna softi uuendusel.

See oleks siis üldine kirjeldus ja nii toimib asi vähemalt Nokia ja SonyEricssoni telefonidega, kui Samsungil midagi teisiti käib siis sellega pole kursis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deface
HV kasutaja
deface

liitunud: 11.06.2004




sõnum 09.03.2005 22:45:38 vasta tsitaadiga

nagu ma tean soft XEEB2 17.02.2005 üks uuematest töötab stabiilselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 17.03.2005 19:18:09 vasta tsitaadiga

2 küsimust!

* Kuda D500-l saab täpitähti kätte? ÕÄÖÜ? Mina ei ole siiani suutnud neid välja võluda SMS kirjutamise aknas icon_sad.gif SMS valikutes luba ka valida vaid 4 keelt: Inglise, saksa, vene ja ukraina icon_eek.gif ei kuskil viidet eesti keelele.... Menüüd on küll kõik eesti keeles,kuid SMS-ndus ainult sisi neljas valitavas keeles icon_sad.gif

* Kuidas saab D500 vaadata tarkvara versiooni? Nokial oli *#0000#, kuda Samsungil?

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 17.03.2005 19:59:36 vasta tsitaadiga

muhv kirjutas:
2 küsimust!

* Kuda D500-l saab täpitähti kätte? ÕÄÖÜ? Mina ei ole siiani suutnud neid välja võluda SMS kirjutamise aknas icon_sad.gif SMS valikutes luba ka valida vaid 4 keelt: Inglise, saksa, vene ja ukraina icon_eek.gif ei kuskil viidet eesti keelele.... Menüüd on küll kõik eesti keeles,kuid SMS-ndus ainult sisi neljas valitavas keeles icon_sad.gif

* Kuidas saab D500 vaadata tarkvara versiooni? Nokial oli *#0000#, kuda Samsungil?


* Minu lahendus - vali sisestuskeeleks Deutsch. Seal üäö täiesti olemas. Õ-tähte küll pole, aga kirjutades "õlu" asemel "6lu" saab rahvas ikka aru küll, millest jutt icon_wink.gif

* Samsa koodid tiba keerulisemad, softi saad koodiga *#8999*8376263#

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 17.03.2005 21:09:20 vasta tsitaadiga

kas xeeb2 täpitähti ei tekkitand siis? kas täpitähtede üleüldine probleem on ainult minul nii sms-ide kui telefoniraamatus? või teil probleem ainult sms-idega?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 17.03.2005 22:46:58 vasta tsitaadiga

Asj juures on huvitav see et kui muli Nokia all on telefoniraamatus täpitähed (ka Õ), näidatakse neid korrektselt, kuid ise saab sisestada vaid ä,ö,ü, kuid mitte õ-d! Kuna keelevalikuks olev saksa keel ei tunne kahjuks õ-d ja sisestuskeelte valikus Eesti või Baltic valikut pole ette nähtud!
Huvitav kas mingi uuem tarkvara uuendus ei oma fix-i sellele probleemile.
Mul D500 näitab selle koodi peale sellist pikka info lehte:
S/W Version
D500XEEB2
xaeb1 Rus
H/W Version
MP 3.200
19:18:30
Feb 17 2005


Huvitav mida näitab see 3. rida (xaeb1 Rus) ? Kas eesti turu jaoks tuuaksegi vene tarkvaraga Samsungeid??

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nic
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2003




sõnum 17.03.2005 22:50:47 vasta tsitaadiga

eesti turul müüakse samamoodi ka vene k. kirjadega laserprintereid, jms Samsungit
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SanderTheKing
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 19.03.2005 19:48:55 vasta tsitaadiga

kas kuskilt xaeb1 bal -tikut ei pakuta?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 20.03.2005 10:56:16 vasta tsitaadiga

SanderTheKing kirjutas:
kas kuskilt xaeb1 bal -tikut ei pakuta?


Millegipärast ma ei usu, et sa nii lihtsalt selle kuskilt saad. Samsasid hooldab Eestis Fujitsu-Siemens (Akadeemia tee 21F) ja MWS (Pärnu mnt 150-miskit). Võid ju nende käest uurida.

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 21.03.2005 17:54:08 vasta tsitaadiga

Töökaaslane just hankis selle eluka, olen ise ka näppinud. Kuna õnnestub see isend kätte saada 4900.- + ei mingeid kohustusi siis vist olen ka sunnitud selle ostma. Esmamulje on väga hea (sain seda ikka väga pikalt katsuda). See liugklapp töötab nagu magic, väga sujuv ja selline mõnus tuntav nõks on lõpus, et lykab ennast lõpuni kinni/lahti. Ainuke puudus jah see, et sisestada eesti keele alt õ tähte ei saa, küll aga suudab kuvada seda. Kaamera on tip top, video salvestus on isegi tip top. Aku on esimesed korrad tõesti paar päeva vastu pidand aint, kuna uus mänguasi, vaja kõike proovida ja näppida ning arvata on et, pidevalt videot vaadates ta kaua vastu ei pea. Need nn kõlarid (v lällarid nagu neid kutsutakse) ei ole vist eriti vajalikud, sest asjal on väga võimas jubin juba endal sees, kui volyymi põhja kruttisime siis röökis yle offisi. Heli kvaliteet vbolla on parem, ei ole proovind. Nokialt saadetud piltsõnumit millegipärast kätte ei saanud, ütles et tundmatu formaat. Ei oska kommenteerida, kus otsas mingi viga võib olla. Väga huvitav on telefonist kirjutada, mida ei oma, kuid õnneks mul algallikas istub paar m eemal ja igapäev kysin update telefoni kohta icon_lol.gif


PS talle vist saab ka 1000 mAh aku taha lykata...vähemalt gsmarena väidab nii. Igatahes vastupidavus selliste funktsioonide juures 5 päeva on imho päris hea.

Siiamaani olen kuulnud ka mujalt ainult kiidusõnu selle kohta, kuid ykski asi pole täisuslik, nii on ka D500l omad puudused.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 11:17:53 vasta tsitaadiga

Keegi softi uuendusega ka tegeleb, oleks vaj eesti keelt :/

http://315.fiberworld.nl/d500/
Keegi on proovind, kogemusi?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dehumanized
HV kasutaja

liitunud: 01.07.2002




sõnum 25.03.2005 11:57:29 vasta tsitaadiga

leitz kirjutas:
Keegi softi uuendusega ka tegeleb, oleks vaj eesti keelt :/

http://315.fiberworld.nl/d500/
Keegi on proovind, kogemusi?


Minu teada on softiuuenduseks vaja miskit väääga erilist kaablit (kui ise soovisin teha softiuuendust ning Fujitsu-Siemensiga sel teemal suhtlesin siis sealt tuli välja, et oma kaabli nad tellisid kuskilt X kohast ja seda transporditi siia kuu aega icon_razz.gif)

Eeldatavasti paneb hooldus sulle vastava softi. Kuskil eelnevas postis peaks olema ka hoolduste kontakt kah.

_________________
5,3 alc. vol
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2005 12:11:20 vasta tsitaadiga

Dehumanized ei no jah softi saab vahetada datakaabliga. Hetkel peal olev soft: D500XBEA7.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung SGH-D500 mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.