Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Jänkide idiootsus ruudus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 04.12.2004 19:07:43 Jänkide idiootsus ruudus vasta tsitaadiga

EPL-st leidsin sellise artikli.
http://www.epl.ee/artikkel_280045.html

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2004 19:16:42 vasta tsitaadiga

mida veel icon_lol.gif ega kõvakettad pole mingid elusolendid et neid nii ei tohi kutsuda. krt ameeriklased on debiilid et nad üldse mõtlevad sellepeale, et see rassistlik võib olla.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 04.12.2004 20:23:58 vasta tsitaadiga

Paide way - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=68923
Jänkid on "suhteliselt" imelik rahvas, nad ei suuda eriti mingi lollusega enam üllatada
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2004 20:31:32 vasta tsitaadiga

krt need ei ole normaalsed inimesed. äkki nimetaks arvutihiire kah arvutinäriliseks sest et ega hiired paremad ei ole kui rotid või hamstrid. icon_lol.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 05.12.2004 02:57:49 vasta tsitaadiga

või siis monitori ei kutsuks enam moluks ja kasti kutsuks "teie ylim kõrgus, Arvuti" jne. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 05.12.2004 18:22:53 vasta tsitaadiga

Vana nali, CNN is oli see uudis juba ammu. Ka male ja female tundub päris ahistamisena siis...
Nüüd on siis ka teada mikx ISA siin ära on kadunud.....


viimati muutis Silver?! 05.12.2004 18:38:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.12.2004 18:26:22 vasta tsitaadiga

no kõigile on hästi hinge igasugused sõnad läinud mis mingilviisil viitavad millelegi ebavõrdsele . haige .
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.12.2004 18:36:27 vasta tsitaadiga

see on küll imelik kui emaplaati emmeks nimetatakse icon_rolleyes.gif üldse mind häirivad need sõnad motherboard ja emaplaat wõäh! tehnika elusolenditega sidumine ei istu mulle lihtsalt icon_exclaim.gif icon_evil.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 06.12.2004 14:02:37 vasta tsitaadiga

486, hmm kusa sa kutsud siis ? Põhjaplaat ? ... ?
Aga nooo Ylemus ja ori icon_biggrin.gificon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.12.2004 14:36:58 vasta tsitaadiga

Järgmisena minnakse "Jewelry" kallale, kuna teatavasti on nende käes ju tuntav osa juveelikaubandusest, aga Jew on nende jaoks solvav icon_rolleyes.gif
Ainuke poliitiliselt korrektne "väljend" on a, kuigi võibolla on see ka "ahistav" kuna olemas on the.
Ah kurat seal maal võib solvuda ükskõik mille peale, kohtusse minna ja tihtipeale ka võita suure hulga raha. See on fakt.

Huvitav, kuidas sealmail emast ja isast pistikuotsa muidu nimetatakse ? Pole sellisele asjale veel peale sattunud vist
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 06.12.2004 19:03:19 vasta tsitaadiga

TanElofJ, noo üks kutt kaebas vist jumala ka kohtuse ja võitis icon_biggrin.gif
Ja üks laps pani oma isa aastax vangi ja nõudsi 100 k $ ..
Jube ikka ..

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 06.12.2004 19:22:47 vasta tsitaadiga

ja mingi kutt sai McDonaldsi k2est miljonites summa kuna tema arust ei teavitatud teda, et kiirtoit pole tervislik...
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 06.12.2004 19:38:24 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif irw... aga tahaks teada mismoodi need viimased postitused HV-sse sobivad?
Enivei... see "Jewelry" oli hea icon_biggrin.gif ja "motherboard"... tegelt "mainboard"'iks kutsutakse ka ju neid... eesti keeles ütleks siis "peaplaat" icon_biggrin.gif
Aga noh... ikka naerma ajab see... pigem on see mitte idiootsus ruudus vaid kuubis icon_biggrin.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 10.12.2004 18:40:36 vasta tsitaadiga

üks kaebas ka oma vanemad halbade geenide pärast kohtusse ja võitis suht suure summa
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 10.12.2004 22:58:36 vasta tsitaadiga

ameeriklased on hullud.... icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 11.12.2004 10:14:51 vasta tsitaadiga

Ma olen õnnelik, et me olime natuke kauem NLiidu itkes. Meile pole see heaoluriikide BS veel jõudnud ju eriti.

Siiski, see USA propaganda on ju veel hullem, kui oli Nõukogude Liidus, lipud igalpool, "god bless america" "we are the greatest"
"the american way" Rahvas teeb kõike seda, mida riik tahab.
Fck, ja need ameeriklased ei saa vist ise aru ka, et see on BS, Nliidus said vähemasti suurem osa elanikkonnast aru, et kõik on väga mööda, mis siin toimub.

(ei poolda ise Nliitu, kuigi minujaoks on see väga põnev teema, kuna ma ise pole näinud ega käega katsunud)
Sry for OffTopic.

Chevrolet'l on päris vedanud, oma markidega, Cherokee, jne, vanad indiaani hõimud ju.
Huvitav kuidas suhtutakse VW Ventosse?, siiski hispaania keeles ju Kõhutuul.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 11.12.2004 12:43:08 vasta tsitaadiga

Mitte idiootsus ruudus vaid lausa kuubis icon_biggrin.gif
Ikka piire ei tule...

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 12.12.2004 12:32:12 vasta tsitaadiga

Hia näide et hamburgerid teevad ikka lolliks
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haipija
HV kasutaja
haipija

liitunud: 03.03.2004




sõnum 12.12.2004 12:37:12 vasta tsitaadiga

irw... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud...
_________________
..:.FL Studio, Pro53, FM7.:..
Aita mul koguda StarGateWars armeed! Klikka, see on valutu ja aitab mind väga palju. Tänan!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mad
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.08.2003




sõnum 15.12.2004 01:59:26 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
irw... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud...

rõhk sõnal HAKATAKSE... võttis 50 aastat ja eiteamitu miljonit erikuradi paksu ameeriklast aega enne kui see nendele kohale jõudis... no džiisas... ise ma limonaade ei joo (sh coca-cola, tartu jne limpsid) ja kogu mu "kiirtoit" on koolis söödav saiake... mc donaldis käin korra aastas vbl. tänu sellele hambad suus ja pekki pole ka ülearu icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 02:05:22 vasta tsitaadiga

haipija kirjutas:
irw... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud...

kiirtoit ja hamburgerid ei ole iseenesest ju kahjulikud. kahjulik on see, kui neid süüa liiga palju, liiga tihti ja liiga suurtes kogustes. samasuguse tervisele kahjuliku laksu annavad ka "tervislikud" tooted, kui sööd pidevalt ainult salatit või ajad näost sisse suurtes kogustes teraleiba. põhimõtteliselt need summad, mis on välja nõutud mingitelt kiirtoidukohtadelt, ongi vist pigem sellepärast, et ei ole hoiatatud, et see toit võib neil tingimustel halvasti mõjuda. muidu ei ole ju hamburgeril mitte midagi viga - sai, kotlet, mingid juurikad isegi on vahel - täiesti normaalne toit
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kirves
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 15.12.2004 02:19:03 vasta tsitaadiga

Kiirtoit on alati paha, ükskõik kui palju saa seda sööd! Kuidas see mõjub sõltub juba parasjagu indiviidi organismist, mõni läheb paksuks teine mitte. Aga üldiselt on kõigil kiirtoitudel liiga suur energia sisaldus, mis mõjub pahasti ja parasjagu ei piisa ühest burgerist et kõhtu täis saada. Üksluine toitumine pole kunagi tervislik, nii et vader ära aja jama et salat ja teravili kahjulik võib olla!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 02:39:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kiirtoit on alati paha, ükskõik kui palju saa seda sööd!

see väide ei kannata kriitikat. tuleb lahti mõtestada, mis on kiirtoit. kiirtoit on täpselt samasuguse koostisega toit nagu iga teinegi toit - saia tehakse nisujahust, lihakäkk veisest ja seast tavaliselt, tomat ja kurk tulevad kasvuhoonest või põllult, kaste sinna vahele on munadest, sinepist ja muust taolisest möginast. kiirtoit ei ole selle poolest küll mitte kuidagi eriline, et kui kõik need asjad ei ole sul mitte taldriku peal eraldi vaid kokku pandud üheks käepäraseks sändvitšiks, siis on see automaatselt "paha"

tsitaat:

vader ära aja jama et salat ja teravili kahjulik võib olla!

nagu ma ütlesin, võivad küll olla, kui neid tarvitada pidevalt ja sellistes kogustes ja sellistel viisidel, nagu ei ole tervislik. tahaks näha, kaua sa pead vastu, enne kui endale väljakannatamatu kõhuvalu tõttu kiirabi kutsud, kui peaksid näiteks kolm päeva järjest ainult teraleiba sööma, või kuhu sa tänaval maha langed, kui viimane nädal on olnud ainult salati peal. iga asi võib olla ohtlik, kiirtoidu nime all tuntud road on ohtlikud just seetõttu, nagu ma ütlesin, et neid süüakse liga palju, liiga tihti ja liiga suurtes kogustes. kui inimesed tarbiks neid mõistlikult, ei ole hamburger või paar ohtlikumad kui üks keskmine kodus valmistatud praad värskete aedviljadega
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.12.2004 02:57:19 vasta tsitaadiga

Mulle suva mida teised eelistavad aga sellist kokku pakitut sändvitšhi ma küll ei söö kuna kasutegur on väike, kõht on ikka tühi aga rasva lähed.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 15.12.2004 21:20:10 vasta tsitaadiga

Noo.. aeg-ajalt võib ikka käia macis... päris hea OLI Big'n'Tasty... olgugi et ma eelistan rohkem Big Maci... nojah see selleks - silt peale ja aitab küll.
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 05:24:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

irw... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud...

miks kõik arvavad et ameerikas nii tugev burgerikultuur . sai ühe ameeriklannaga räägitud silmast silma :p ja tegelikkuses pole seal nii tõsine burgerikultuur midagi, sama hea kui meil vast suviti (per elanik siis või sarnase mõõtepuu alusel)

ja mis puutub kiirtoidu "pahasusse" siis ega ta oma koostisosade pärast paha ei ole. rasvast pead niikuinii sööma, halb on ta seepärast et energiarohked toidud on kõik ühte hunnikusse visatud mille inimene korraga ära kugistab. saad üleliigselt energiat ja niikuinii sellega midagi peale ei hakka - ja kaal tuleb. nagu paljud heas vormis olijad ütlevad, et söö mida tahad aga pead ka vastavalt liikuma.

mis puutub aga ameeriklaste lollusesse, siis see ajab küll naerma. pole ju eriti kaugel need ajad kus neegrid olid saatanast ja neid koheldi kui kaubana, nüüd aga võetakse mingite materjalitekohast terminit juba solvanguna. see paanika jõuab vaikselt meile ka juba , meenutagem pipi pikksukka ja kurrunurruvutineegreid.
kahju hakkab kohe. varsti ei või enam mees ka öelda, kuna inimesed peaksid ju võrdsed olema...

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 19.12.2004 18:25:03 vasta tsitaadiga

[ot]...ja mäluda tuleb 32 korda, mitte et võtad purgeri suhu ja neelad koos kokaga (loe Coca-Cola'ga) alla...[/ot]
btw, mõnus jutt käib, I love americans, may the force be with them thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 22.12.2004 09:27:05 vasta tsitaadiga

Üsna huvitav film on "SuperSize Me", kus tüüp sööb kuu aega ainult McDonaldsis ja mis hädad talle sellest külge tulevad. Ok, vahel tundub et selle tegija on vägisi üritanud skandaali üles peksta, sest keegi krt ei söö ju tegelikult 3 suurt McEinet päevas, aga huvitavaid infokilde leiab. Näiteks et McDonalds pakub ainult 5 asja, mis ei sisalda suuremas või väiksemas koguses suhkrut (friikartulid, dieetkoka, ilma suhkruta kohvi ja veel paar asja). Coca-Cola sisaldab näiteks roppu moodi suhkrut (kui 2 liitrit õhtu jooksul ära jood, oled toositäie paljast suhkrut keresse pannud). Või et McDonalds'i kreeka salat kastmega sisaldab hoopis rohkem kaloreid kui Big Mac.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.12.2004 10:16:52 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
..., sest keegi krt ei söö ju tegelikult 3 suurt McEinet päevas,....

no meie siin ei söö jah, aga seal on see pühatoit ning läheb alla ludinal
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 16:45:51 vasta tsitaadiga

krt, viimasel ajal olen peaaegu igapäev hessis ühe suure burku alla kugistand icon_neutral.gif ja alati hakkab lõpus paha rsk thumbs_down.gif mõttetu toit on see, aga vahest võib ikka süüa seda icon_razz.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 24.12.2004 13:24:40 vasta tsitaadiga

Mmmm, kogu see jutt ajas hullema burger isu peale icon_razz.gif Ja kiirtoit ei ole kahjulik, annab lihtsalt kiiresti suure koguse energiat! See kuidas keegi seda energiat ära kasutab/ei kasuta on juba tema teha!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.12.2004 15:14:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

annab lihtsalt kiiresti suure koguse energiat

Kui pidada rasvu energiaks, siis peab küll nõustuma icon_razz.gif
Kiirtoit sisaldab korralikul hulgal küllastatud rasvhappeid

Edit : lisatud puuduv tühik


viimati muutis Elof 24.12.2004 15:47:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 24.12.2004 15:44:02 vasta tsitaadiga

pane see masteriks ja see jäta slve peale... ja seda ära üldse näpi.

mitu meest nüüd solvus?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.12.2004 21:25:24 vasta tsitaadiga

Nitrobread kirjutas:
kiirtoit ei ole kahjulik


icon_lol.gif icon_lol.gif siis jätka samas vaimus icon_wink.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2004 21:42:49 vasta tsitaadiga

link :: Jõulud ilma usuta ehk Happy Chriskwanzhuka

Ega jänkide juures miski enam ei üllata, nüüd pidavat nad "poliitilise korrektsuse" huvides enam mitte ütlema "Merry Christmas" vaid "Happy Holidays" sest esimest öelda oleks solvav vähemusrahvustele nt juudid, araablased jne...
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.12.2004 21:57:44 vasta tsitaadiga

enam ei üllata mind nende juures miski... icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 25.12.2004 00:18:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
siis jätka samas vaimus


Jätkangi, ehk korra-paar kuus satun mcdonaldsisse icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2004 01:28:14 vasta tsitaadiga

Kusagil mängus oli : In our country, you can sue anyone and for anything
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrobread
HV vaatleja
Nitrobread

liitunud: 08.07.2004




sõnum 28.12.2004 20:24:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kusagil mängus oli : In our country, you can sue anyone and for anything


Ja edasi läks nii: ...and you probably win or at least get a settlement. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2004 21:03:08 vasta tsitaadiga

Nitrobread kirjutas:
tsitaat:
Kusagil mängus oli : In our country, you can sue anyone and for anything


Ja edasi läks nii: ...and you probably win or at least get a settlement. icon_biggrin.gif

See mäng oli siis GTA3 või Vice City icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TnX
HV vaatleja
TnX

liitunud: 12.11.2002




sõnum 02.01.2005 05:16:24 vasta tsitaadiga

"God bless America! It's the only country where the bad man can sue the victim (and win)!"
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 05.02.2005 01:04:11 vasta tsitaadiga

OT a kuskilt jäi kõrvu selline jutt, et kui ameeriklased lähvad mäkki, sis nad tellivad suured friikartulid, suure hamburgeri, mingid rasvast nõretavad kanakoivad ja DIEET coca icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.02.2005 01:12:47 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
OT a kuskilt jäi kõrvu selline jutt, et kui ameeriklased lähvad mäkki, sis nad tellivad suured friikartulid, suure hamburgeri, mingid rasvast nõretavad kanakoivad ja DIEET coca icon_lol.gif


dieet coca ju aint 10 kalorid icon_razz1.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2005 10:22:44 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
OT a kuskilt jäi kõrvu selline jutt, et kui ameeriklased lähvad mäkki, sis nad tellivad suured friikartulid, suure hamburgeri, mingid rasvast nõretavad kanakoivad ja DIEET coca icon_lol.gif


dieet coca ju aint 10 kalorid icon_razz1.gif

Nagu see 10 kalorit makes a difference icon_rolleyes.gif icon_lol.gif meelega arvavad et coca kõige "rasvasem" icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 06.02.2005 17:50:33 vasta tsitaadiga

sellega cocaga veel üks lugu, et kunagi keegi (eriti täpne jutt muidugi icon_lol.gif ) proovis ja sis selgus et purk tavalist cocat vajub vanii põhja, aga purk dieet cocat jääb vee pinnale icon_lol.gif
ei tia kinnitada kui õige selline asi olla võib, a mine sa tea....
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PaRaZiD
HV kasutaja

liitunud: 03.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 17:54:22 vasta tsitaadiga

ammu teada et ameeriklased on sellel plaanedil kõige lollim rahvas aga et nad nii lollid on seda keegi arvanud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 18:09:32 vasta tsitaadiga

PaRaZiD kirjutas:
ammu teada et ameeriklased on sellel plaanedil kõige lollim rahvas aga et nad nii lollid on seda keegi arvanud

"Kõrgelt" arenenud riikidest kõige "noorem" ikkagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 06.02.2005 19:00:29 vasta tsitaadiga

Näiteks Aruba, selline turistilõks-saareke
Eesti turskemad mehed, juba kerge õllekõhuga....Peaaegu nagu chippendalse asemikud.
Tahad koju lastele mõnd pluusi sealt osta.
Pluusi pikkus on tõesti S vms, aga laius on L icon_wink.gif
nagu pluusid on juba vastvalt neile pontsikupoistele tehtud.
Piltilus rand, hele liiv, helesiine vesi ja nii selge, meeletult soe on väljas, vesi on ka mingi 25 kui mitte rohkem.
Ja vaatad, vees hullavad üksikud lapsed. Kuna rahvas on lihtsalt randa lebotama tulnud.... veeni jõudmine võtaks ju energijat ja vees olemine vast veel rohkem. Inimeste vahel sagistavad väiksed müüjad, kuna keegi ei viitsi jalutada 100 meetrit, et minna Kohvikuni (kus on samad asjad ja odavamad)

Hommikukl ärgates vaatasid kohalikud tüdrukud nagu ilmaimesi..mehed pole paksud.
Kuna seal on ikka räige ülekaalulisus.

Eesti poealtki näitas üht dokfilmi. Lasteaias oli juba söögiks nurger, friikad, katulikrõpsud ja koka.
Muu söök võibolla hellitatud võsukestele ei meeldiks ning vanemad süüdistaksid lasteaeda ahistamises.

Shit happens. Peaasi et see brainrape siia ei jõuaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2005 23:22:02 vasta tsitaadiga

PaRaZiD kirjutas:
ammu teada et ameeriklased on sellel plaanedil kõige lollim rahvas aga et nad nii lollid on seda keegi arvanud

kas sa ei leia, et see on liiga suur ja meelevaldne üldistus? samahästi võib ka öelda, et kõik tšetšeenid on terroristid, venelased kommunistid ja prantsuse mehed peded.

ja ma ei nõustuks üldse sellega, et ameeriklased kõige lollim rahvas on. kui ma ei eksi, siis näiteks kõige rohkem nobeli preemia laureaate on just nimelt ameeriklaste seas. minu meelest ei saa üldse kuidagi määrata, mis rahvas on kõige lollim.

ma usun, et lolle leidub mujalgi, kasvõi eestis. ameerikas paistab see võib-olla lihtsalt rohkem välja, sest nad on pideva tähelepanu all. lisaks on neil see süsteem seal selline, et ka eluaegne bensiinitankla töötaja võib üsna kenasti terve elu ära elada, pole lihtsalt mingit motivatsiooni end harida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistong
Kreisi kasutaja
pistong

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.02.2005 23:33:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui ma ei eksi, siis näiteks kõige rohkem nobeli preemia laureaate on just nimelt ameeriklaste seas.

sest ameeriklasi on nii jube palju. kontsentratsioon on riikides enam-vähem sama ehk, aga kuna ameeriklasi palju on, siis on ka laureaate rohkem.
icon_razz1.gif

_________________
ayo one two one two
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Jänkide idiootsus ruudus mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.