|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
04.12.2004 19:07:43
Jänkide idiootsus ruudus |
|
|
EPL-st leidsin sellise artikli.
http://www.epl.ee/artikkel_280045.html
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
04.12.2004 19:16:42
|
|
|
mida veel ega kõvakettad pole mingid elusolendid et neid nii ei tohi kutsuda. krt ameeriklased on debiilid et nad üldse mõtlevad sellepeale, et see rassistlik võib olla.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
04.12.2004 20:31:32
|
|
|
krt need ei ole normaalsed inimesed. äkki nimetaks arvutihiire kah arvutinäriliseks sest et ega hiired paremad ei ole kui rotid või hamstrid.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
05.12.2004 18:22:53
|
|
|
Vana nali, CNN is oli see uudis juba ammu. Ka male ja female tundub päris ahistamisena siis...
Nüüd on siis ka teada mikx ISA siin ära on kadunud.....
viimati muutis Silver?! 05.12.2004 18:38:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.12.2004 18:26:22
|
|
|
| no kõigile on hästi hinge igasugused sõnad läinud mis mingilviisil viitavad millelegi ebavõrdsele . haige .
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.12.2004 18:36:27
|
|
|
see on küll imelik kui emaplaati emmeks nimetatakse üldse mind häirivad need sõnad motherboard ja emaplaat wõäh! tehnika elusolenditega sidumine ei istu mulle lihtsalt
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
06.12.2004 14:02:37
|
|
|
486, hmm kusa sa kutsud siis ? Põhjaplaat ? ... ?
Aga nooo Ylemus ja ori 
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
06.12.2004 14:36:58
|
|
|
Järgmisena minnakse "Jewelry" kallale, kuna teatavasti on nende käes ju tuntav osa juveelikaubandusest, aga Jew on nende jaoks solvav
Ainuke poliitiliselt korrektne "väljend" on a, kuigi võibolla on see ka "ahistav" kuna olemas on the.
Ah kurat seal maal võib solvuda ükskõik mille peale, kohtusse minna ja tihtipeale ka võita suure hulga raha. See on fakt.
Huvitav, kuidas sealmail emast ja isast pistikuotsa muidu nimetatakse ? Pole sellisele asjale veel peale sattunud vist
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
06.12.2004 19:03:19
|
|
|
TanElofJ, noo üks kutt kaebas vist jumala ka kohtuse ja võitis
Ja üks laps pani oma isa aastax vangi ja nõudsi 100 k $ ..
Jube ikka ..
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
06.12.2004 19:38:24
|
|
|
irw... aga tahaks teada mismoodi need viimased postitused HV-sse sobivad?
Enivei... see "Jewelry" oli hea ja "motherboard"... tegelt "mainboard"'iks kutsutakse ka ju neid... eesti keeles ütleks siis "peaplaat"
Aga noh... ikka naerma ajab see... pigem on see mitte idiootsus ruudus vaid kuubis
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
10.12.2004 18:40:36
|
|
|
üks kaebas ka oma vanemad halbade geenide pärast kohtusse ja võitis suht suure summa
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
11.12.2004 10:14:51
|
|
|
Ma olen õnnelik, et me olime natuke kauem NLiidu itkes. Meile pole see heaoluriikide BS veel jõudnud ju eriti.
Siiski, see USA propaganda on ju veel hullem, kui oli Nõukogude Liidus, lipud igalpool, "god bless america" "we are the greatest"
"the american way" Rahvas teeb kõike seda, mida riik tahab.
Fck, ja need ameeriklased ei saa vist ise aru ka, et see on BS, Nliidus said vähemasti suurem osa elanikkonnast aru, et kõik on väga mööda, mis siin toimub.
(ei poolda ise Nliitu, kuigi minujaoks on see väga põnev teema, kuna ma ise pole näinud ega käega katsunud)
Sry for OffTopic.
Chevrolet'l on päris vedanud, oma markidega, Cherokee, jne, vanad indiaani hõimud ju.
Huvitav kuidas suhtutakse VW Ventosse?, siiski hispaania keeles ju Kõhutuul.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
11.12.2004 12:43:08
|
|
|
Mitte idiootsus ruudus vaid lausa kuubis
Ikka piire ei tule...
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
12.12.2004 12:32:12
|
|
|
Hia näide et hamburgerid teevad ikka lolliks
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haipija
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
15.12.2004 01:59:26
|
|
|
| haipija kirjutas: |
irw...     kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud... |
rõhk sõnal HAKATAKSE... võttis 50 aastat ja eiteamitu miljonit erikuradi paksu ameeriklast aega enne kui see nendele kohale jõudis... no diisas... ise ma limonaade ei joo (sh coca-cola, tartu jne limpsid) ja kogu mu "kiirtoit" on koolis söödav saiake... mc donaldis käin korra aastas vbl. tänu sellele hambad suus ja pekki pole ka ülearu
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.12.2004 02:05:22
|
|
|
| haipija kirjutas: |
irw...     kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud... |
kiirtoit ja hamburgerid ei ole iseenesest ju kahjulikud. kahjulik on see, kui neid süüa liiga palju, liiga tihti ja liiga suurtes kogustes. samasuguse tervisele kahjuliku laksu annavad ka "tervislikud" tooted, kui sööd pidevalt ainult salatit või ajad näost sisse suurtes kogustes teraleiba. põhimõtteliselt need summad, mis on välja nõutud mingitelt kiirtoidukohtadelt, ongi vist pigem sellepärast, et ei ole hoiatatud, et see toit võib neil tingimustel halvasti mõjuda. muidu ei ole ju hamburgeril mitte midagi viga - sai, kotlet, mingid juurikad isegi on vahel - täiesti normaalne toit
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirves
HV kasutaja
liitunud: 23.10.2004
|
15.12.2004 02:19:03
|
|
|
| Kiirtoit on alati paha, ükskõik kui palju saa seda sööd! Kuidas see mõjub sõltub juba parasjagu indiviidi organismist, mõni läheb paksuks teine mitte. Aga üldiselt on kõigil kiirtoitudel liiga suur energia sisaldus, mis mõjub pahasti ja parasjagu ei piisa ühest burgerist et kõhtu täis saada. Üksluine toitumine pole kunagi tervislik, nii et vader ära aja jama et salat ja teravili kahjulik võib olla!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.12.2004 02:39:44
|
|
|
| tsitaat: |
Kiirtoit on alati paha, ükskõik kui palju saa seda sööd!
|
see väide ei kannata kriitikat. tuleb lahti mõtestada, mis on kiirtoit. kiirtoit on täpselt samasuguse koostisega toit nagu iga teinegi toit - saia tehakse nisujahust, lihakäkk veisest ja seast tavaliselt, tomat ja kurk tulevad kasvuhoonest või põllult, kaste sinna vahele on munadest, sinepist ja muust taolisest möginast. kiirtoit ei ole selle poolest küll mitte kuidagi eriline, et kui kõik need asjad ei ole sul mitte taldriku peal eraldi vaid kokku pandud üheks käepäraseks sändvitiks, siis on see automaatselt "paha"
| tsitaat: |
vader ära aja jama et salat ja teravili kahjulik võib olla!
|
nagu ma ütlesin, võivad küll olla, kui neid tarvitada pidevalt ja sellistes kogustes ja sellistel viisidel, nagu ei ole tervislik. tahaks näha, kaua sa pead vastu, enne kui endale väljakannatamatu kõhuvalu tõttu kiirabi kutsud, kui peaksid näiteks kolm päeva järjest ainult teraleiba sööma, või kuhu sa tänaval maha langed, kui viimane nädal on olnud ainult salati peal. iga asi võib olla ohtlik, kiirtoidu nime all tuntud road on ohtlikud just seetõttu, nagu ma ütlesin, et neid süüakse liga palju, liiga tihti ja liiga suurtes kogustes. kui inimesed tarbiks neid mõistlikult, ei ole hamburger või paar ohtlikumad kui üks keskmine kodus valmistatud praad värskete aedviljadega
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.12.2004 02:57:19
|
|
|
Mulle suva mida teised eelistavad aga sellist kokku pakitut sändvithi ma küll ei söö kuna kasutegur on väike, kõht on ikka tühi aga rasva lähed.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
15.12.2004 21:20:10
|
|
|
Noo.. aeg-ajalt võib ikka käia macis... päris hea OLI Big'n'Tasty... olgugi et ma eelistan rohkem Big Maci... nojah see selleks - silt peale ja aitab küll.
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.12.2004 05:24:54
|
|
|
| tsitaat: |
irw... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif kiirtoit ja hambrugerid kaotava usas menu kuna hakatakse aru saama et need on kahjulikud...
|
miks kõik arvavad et ameerikas nii tugev burgerikultuur . sai ühe ameeriklannaga räägitud silmast silma :p ja tegelikkuses pole seal nii tõsine burgerikultuur midagi, sama hea kui meil vast suviti (per elanik siis või sarnase mõõtepuu alusel)
ja mis puutub kiirtoidu "pahasusse" siis ega ta oma koostisosade pärast paha ei ole. rasvast pead niikuinii sööma, halb on ta seepärast et energiarohked toidud on kõik ühte hunnikusse visatud mille inimene korraga ära kugistab. saad üleliigselt energiat ja niikuinii sellega midagi peale ei hakka - ja kaal tuleb. nagu paljud heas vormis olijad ütlevad, et söö mida tahad aga pead ka vastavalt liikuma.
mis puutub aga ameeriklaste lollusesse, siis see ajab küll naerma. pole ju eriti kaugel need ajad kus neegrid olid saatanast ja neid koheldi kui kaubana, nüüd aga võetakse mingite materjalitekohast terminit juba solvanguna. see paanika jõuab vaikselt meile ka juba , meenutagem pipi pikksukka ja kurrunurruvutineegreid.
kahju hakkab kohe. varsti ei või enam mees ka öelda, kuna inimesed peaksid ju võrdsed olema...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
19.12.2004 18:25:03
|
|
|
[ot]...ja mäluda tuleb 32 korda, mitte et võtad purgeri suhu ja neelad koos kokaga (loe Coca-Cola'ga) alla...[/ot]
btw, mõnus jutt käib, I love americans, may the force be with them
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
22.12.2004 09:27:05
|
|
|
| Üsna huvitav film on "SuperSize Me", kus tüüp sööb kuu aega ainult McDonaldsis ja mis hädad talle sellest külge tulevad. Ok, vahel tundub et selle tegija on vägisi üritanud skandaali üles peksta, sest keegi krt ei söö ju tegelikult 3 suurt McEinet päevas, aga huvitavaid infokilde leiab. Näiteks et McDonalds pakub ainult 5 asja, mis ei sisalda suuremas või väiksemas koguses suhkrut (friikartulid, dieetkoka, ilma suhkruta kohvi ja veel paar asja). Coca-Cola sisaldab näiteks roppu moodi suhkrut (kui 2 liitrit õhtu jooksul ära jood, oled toositäie paljast suhkrut keresse pannud). Või et McDonalds'i kreeka salat kastmega sisaldab hoopis rohkem kaloreid kui Big Mac.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.12.2004 10:16:52
|
|
|
| sigakoer kirjutas: |
| ..., sest keegi krt ei söö ju tegelikult 3 suurt McEinet päevas,.... |
no meie siin ei söö jah, aga seal on see pühatoit ning läheb alla ludinal
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
22.12.2004 16:45:51
|
|
|
krt, viimasel ajal olen peaaegu igapäev hessis ühe suure burku alla kugistand ja alati hakkab lõpus paha rsk mõttetu toit on see, aga vahest võib ikka süüa seda
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrobread
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004
|
24.12.2004 13:24:40
|
|
|
Mmmm, kogu see jutt ajas hullema burger isu peale Ja kiirtoit ei ole kahjulik, annab lihtsalt kiiresti suure koguse energiat! See kuidas keegi seda energiat ära kasutab/ei kasuta on juba tema teha!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
24.12.2004 15:14:02
|
|
|
| tsitaat: |
annab lihtsalt kiiresti suure koguse energiat
|
Kui pidada rasvu energiaks, siis peab küll nõustuma
Kiirtoit sisaldab korralikul hulgal küllastatud rasvhappeid
Edit : lisatud puuduv tühik
viimati muutis Elof 24.12.2004 15:47:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
24.12.2004 15:44:02
|
|
|
pane see masteriks ja see jäta slve peale... ja seda ära üldse näpi.
mitu meest nüüd solvus?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
24.12.2004 21:25:24
|
|
|
| Nitrobread kirjutas: |
| kiirtoit ei ole kahjulik |
siis jätka samas vaimus
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.12.2004 21:42:49
|
|
|
link :: Jõulud ilma usuta ehk Happy Chriskwanzhuka
Ega jänkide juures miski enam ei üllata, nüüd pidavat nad "poliitilise korrektsuse" huvides enam mitte ütlema "Merry Christmas" vaid "Happy Holidays" sest esimest öelda oleks solvav vähemusrahvustele nt juudid, araablased jne...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
24.12.2004 21:57:44
|
|
|
enam ei üllata mind nende juures miski...
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrobread
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004
|
25.12.2004 00:18:06
|
|
|
| tsitaat: |
siis jätka samas vaimus
|
Jätkangi, ehk korra-paar kuus satun mcdonaldsisse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
25.12.2004 01:28:14
|
|
|
| Kusagil mängus oli : In our country, you can sue anyone and for anything
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrobread
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2004
|
28.12.2004 20:24:26
|
|
|
| tsitaat: |
Kusagil mängus oli : In our country, you can sue anyone and for anything
|
Ja edasi läks nii: ...and you probably win or at least get a settlement.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
28.12.2004 21:03:08
|
|
|
| Nitrobread kirjutas: |
| tsitaat: |
Kusagil mängus oli : In our country, you can sue anyone and for anything
|
Ja edasi läks nii: ...and you probably win or at least get a settlement.  |
See mäng oli siis GTA3 või Vice City
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TnX
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2002
|
02.01.2005 05:16:24
|
|
|
| "God bless America! It's the only country where the bad man can sue the victim (and win)!"
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
05.02.2005 01:04:11
|
|
|
OT a kuskilt jäi kõrvu selline jutt, et kui ameeriklased lähvad mäkki, sis nad tellivad suured friikartulid, suure hamburgeri, mingid rasvast nõretavad kanakoivad ja DIEET coca
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
05.02.2005 01:12:47
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
OT a kuskilt jäi kõrvu selline jutt, et kui ameeriklased lähvad mäkki, sis nad tellivad suured friikartulid, suure hamburgeri, mingid rasvast nõretavad kanakoivad ja DIEET coca  |
dieet coca ju aint 10 kalorid
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.02.2005 10:22:44
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
OT a kuskilt jäi kõrvu selline jutt, et kui ameeriklased lähvad mäkki, sis nad tellivad suured friikartulid, suure hamburgeri, mingid rasvast nõretavad kanakoivad ja DIEET coca  |
dieet coca ju aint 10 kalorid  |
Nagu see 10 kalorit makes a difference meelega arvavad et coca kõige "rasvasem"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
06.02.2005 17:50:33
|
|
|
sellega cocaga veel üks lugu, et kunagi keegi (eriti täpne jutt muidugi ) proovis ja sis selgus et purk tavalist cocat vajub vanii põhja, aga purk dieet cocat jääb vee pinnale
ei tia kinnitada kui õige selline asi olla võib, a mine sa tea....
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PaRaZiD
HV kasutaja
liitunud: 03.06.2002
|
06.02.2005 17:54:22
|
|
|
| ammu teada et ameeriklased on sellel plaanedil kõige lollim rahvas aga et nad nii lollid on seda keegi arvanud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.02.2005 18:09:32
|
|
|
| PaRaZiD kirjutas: |
| ammu teada et ameeriklased on sellel plaanedil kõige lollim rahvas aga et nad nii lollid on seda keegi arvanud |
"Kõrgelt" arenenud riikidest kõige "noorem" ikkagi
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
06.02.2005 19:00:29
|
|
|
Näiteks Aruba, selline turistilõks-saareke
Eesti turskemad mehed, juba kerge õllekõhuga....Peaaegu nagu chippendalse asemikud.
Tahad koju lastele mõnd pluusi sealt osta.
Pluusi pikkus on tõesti S vms, aga laius on L
nagu pluusid on juba vastvalt neile pontsikupoistele tehtud.
Piltilus rand, hele liiv, helesiine vesi ja nii selge, meeletult soe on väljas, vesi on ka mingi 25 kui mitte rohkem.
Ja vaatad, vees hullavad üksikud lapsed. Kuna rahvas on lihtsalt randa lebotama tulnud.... veeni jõudmine võtaks ju energijat ja vees olemine vast veel rohkem. Inimeste vahel sagistavad väiksed müüjad, kuna keegi ei viitsi jalutada 100 meetrit, et minna Kohvikuni (kus on samad asjad ja odavamad)
Hommikukl ärgates vaatasid kohalikud tüdrukud nagu ilmaimesi..mehed pole paksud.
Kuna seal on ikka räige ülekaalulisus.
Eesti poealtki näitas üht dokfilmi. Lasteaias oli juba söögiks nurger, friikad, katulikrõpsud ja koka.
Muu söök võibolla hellitatud võsukestele ei meeldiks ning vanemad süüdistaksid lasteaeda ahistamises.
Shit happens. Peaasi et see brainrape siia ei jõuaks.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.02.2005 23:22:02
|
|
|
| PaRaZiD kirjutas: |
| ammu teada et ameeriklased on sellel plaanedil kõige lollim rahvas aga et nad nii lollid on seda keegi arvanud |
kas sa ei leia, et see on liiga suur ja meelevaldne üldistus? samahästi võib ka öelda, et kõik teteenid on terroristid, venelased kommunistid ja prantsuse mehed peded.
ja ma ei nõustuks üldse sellega, et ameeriklased kõige lollim rahvas on. kui ma ei eksi, siis näiteks kõige rohkem nobeli preemia laureaate on just nimelt ameeriklaste seas. minu meelest ei saa üldse kuidagi määrata, mis rahvas on kõige lollim.
ma usun, et lolle leidub mujalgi, kasvõi eestis. ameerikas paistab see võib-olla lihtsalt rohkem välja, sest nad on pideva tähelepanu all. lisaks on neil see süsteem seal selline, et ka eluaegne bensiinitankla töötaja võib üsna kenasti terve elu ära elada, pole lihtsalt mingit motivatsiooni end harida
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistong
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2004
|
06.02.2005 23:33:59
|
|
|
| tsitaat: |
| kui ma ei eksi, siis näiteks kõige rohkem nobeli preemia laureaate on just nimelt ameeriklaste seas. |
sest ameeriklasi on nii jube palju. kontsentratsioon on riikides enam-vähem sama ehk, aga kuna ameeriklasi palju on, siis on ka laureaate rohkem.
_________________ ayo one two one two |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|