|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
10.10.2004 21:50:15
Nokia 6260 |
|
|
Sai siis endale selline tel soetatud.. natsa suur on aga selle kompenseerib kõik muu mis selle telefoni korpuse sisse pandud on ... ainuke küsimus tekkis MMC kaardi osas mis on tavalisest poole lühem... et kas eestis on ka sellist müügil... Tavalist MMC kaarti (selline nagu 6230-l on) ei saa 6260-ga kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
10.10.2004 21:51:41
|
|
|
on see telefon siis seda hinda väärt ka?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
10.10.2004 21:53:25
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| on see telefon siis seda hinda väärt ka? |
nu võimalik et on aga sellist hinda nagu poes küsitakse ei annaks ma küll selle tel eest...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
12.10.2004 14:05:48
|
|
|
| Heins'i telefon on igati asjalik. Oli võimalus seda väheke näppida. Tuleb enda 6230 ka varsti 6260 vastu vahetada. Natsa suur oli aga sisu on tõesti väärt!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
17.10.2004 16:48:06
|
|
|
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
17.10.2004 16:52:29
|
|
|
| Heins kirjutas: |
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale.  |
On ju SO . 7 versioon täpsemalt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
17.10.2004 16:55:49
|
|
|
[quote="YX666"]
| Heins kirjutas: |
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale.  |
On ju SO . 7 versioon täpsemalt.[/quote
Loe minu tekst korralikult läbi mina ei väidagi et ei ole... seda väidab EMT lehekülg
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
17.10.2004 20:15:28
|
|
|
[quote="Heins"]
| YX666 kirjutas: |
| Heins kirjutas: |
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale.  |
On ju SO . 7 versioon täpsemalt.[/quote
Loe minu tekst korralikult läbi mina ei väidagi et ei ole... seda väidab EMT lehekülg  |
Sry
Igatahes tundub täitsa ilus asi olevat, peaks ise ka soetama - kui neid hakkab HV-s liikuma
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
17.10.2004 21:57:09
|
|
|
[quote="YX666"]
| Heins kirjutas: |
| YX666 kirjutas: |
| Heins kirjutas: |
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale.  |
On ju SO . 7 versioon täpsemalt.[/quote
Loe minu tekst korralikult läbi mina ei väidagi et ei ole... seda väidab EMT lehekülg  |
Sry
Igatahes tundub täitsa ilus asi olevat, peaks ise ka soetama - kui neid hakkab HV-s liikuma  |
sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
17.10.2004 22:04:22
|
|
|
ainuke asi on jah et natsa suur on... muidu funktsioonide poolest on tel väga viis
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
17.10.2004 22:13:03
|
|
|
Välimine ekraan võiks ka olla muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Simso
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2002
|
29.01.2005 16:17:47
|
|
|
Mingit programmi oleks netist vaja (kasvõi trial) millega saaks teda data kaabli kaudu ühendada.
Oxygen Phone Manager mitte pakkuda, sest sellega saab hetkel ainult 6260 bluetoothi kaudu ühendust ja IR kaudud, aga mitte datakaablikaudu veel, ja lehel oli kirjas et tegelevad sellekaual, aga kaua aega läheb poonud, täitsa jaanipäevani ei viitsi oodada ning mitte pakkuda ka nokia originaaltarkvara.
oskab ehk keegi aidata
telefon ise-enesest on väga hea, häirib ainult see et võiks väike väline ekraan kah olla
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
06.02.2005 21:22:17
|
|
|
| Mul üks Küsimus,Et...Kas 6260-ga saab n-gage`i mänge tõmmata või midagi niisugust:S:S??(pole suurem asjatundja sry)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
07.02.2005 15:42:08
|
|
|
6260 ei saa minu arust NGAGE mänge tõmmata, selles see NGAGE mõte vast ongi. Ainuke jama asi selle 6260 juures on ekraani alused nupud, suhteliselt ebamugav katsuda, eriti roolis on see super ebamugav tel, muidu ega tal viga ole, võiks suts kiirem olla, nagu kõik SymbianiOS põhinevad jupid. Ise võtaks 6670, käes on minuarust mugavam, funktsionaalsuseslt peaks 6260st ikka üle olema.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
07.02.2005 15:49:31
|
|
|
| -TT- kirjutas: |
| Mul üks Küsimus,Et...Kas 6260-ga saab n-gage`i mänge tõmmata või midagi niisugust:S:S??(pole suurem asjatundja sry) |
Mõndasid ikka saab
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tutulele
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2005
|
07.02.2005 15:51:16
|
|
|
| ma olen sellega paris rahul, sai see soetatud aasta lopus. alguses tundus suur, natuke ara ehmatas aga olen vaga rahul. teine ekraan oleks jah lahedam ka, aga koike ka ei saa kahjuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
10.02.2005 23:12:02
|
|
|
| Et siis...Ongi nii nõrgad Videod?(128¤96)...Oleks tõesti enamat lootnud..Aga..Äkki keegi asjatundja teab,et kuidas ma Seda Muuta saaks??(Nagu Piltidel rahuldav,Hea,Väga hea)See ksimus ka,et...Kas GPRS`I Brauserit ka kuidagi muuta saaks?...Mitte nii Ülevalt alla,Vaid ka kõrvale saab minna(Nagu PC-l)?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
10.02.2005 23:29:28
|
|
|
| -TT- kirjutas: |
| Et siis...Ongi nii nõrgad Videod?(128¤96)...Oleks tõesti enamat lootnud..Aga..Äkki keegi asjatundja teab,et kuidas ma Seda Muuta saaks??(Nagu Piltidel rahuldav,Hea,Väga hea)See ksimus ka,et...Kas GPRS`I Brauserit ka kuidagi muuta saaks?...Mitte nii Ülevalt alla,Vaid ka kõrvale saab minna(Nagu PC-l)? |
Minu meelest on videote jaoks ka eraldi programmid mis teevad 640 x 480 pix. Opera on hea brauser sellele . Kasutaja YK666 oskab ehk rohkem rääkida sellest
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
10.02.2005 23:31:45
|
|
|
Video salvestamiseks kasuta programmi nimega CamCoder.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
11.02.2005 00:07:03
|
|
|
| Aga Kust saada Seda?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
11.02.2005 00:32:02
|
|
|
| -TT- kirjutas: |
| Aga Kust saada Seda? |
näiteks siit ..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
11.02.2005 00:48:10
|
|
|
| Nii....Tegin Save ja Nüd on arvutis..aga edasi ei saa midagi teha...Et kas nüüd Tuleb data või BT või IRDA`ga Üle kanda?..Või on ka võimalus,et Otse sealt tõmban telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
11.02.2005 00:49:26
|
|
|
Bluetoothiga saadad telefoni, telefon tunnistab teda uue sõnumina. Teed sõnumine lahti ja installid ära telefonis.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
11.02.2005 00:52:18
|
|
|
Olgu...tänan...Aga..Et BT-ga saata....Peab olema Juhe ka olemas... ...Pole seda..peab Hoolitsema...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
11.02.2005 21:30:37
|
|
|
BT ühendus käib läbi õhu, mitte läbi juhtme!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
12.02.2005 00:36:48
|
|
|
Aga...Mingit junni on ikka vaja,et see Arvutiga Kuidagi ühenduses oleks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
24.02.2005 00:02:04
|
|
|
| kuidas ma saan mälukaardile formati teha, kui mul olemas ainult telefon ja arvutile bluetooth adapter.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwturbo
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2004
|
24.02.2005 00:21:53
|
|
|
| no 6600 on niimoodi: ava kaust lisad, siis mälu, sealt valikud ja format mälukaart. Põhimõtteliselt smartphoned ju mõlemad peaks siis 6260 samamoodi olema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
24.02.2005 01:14:26
|
|
|
| tnx:) ma teadsin et ma olen seda kuksil näinud kuid ei leidnud üles.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
24.02.2005 11:35:12
|
|
|
kas keegi on oma 6260 bluetooth serial pordi ka tööle saanud? tahtsin arvutiga ühendada, et saaks moblaga netti minna, kuid avastasin siis, et mu mobiilil nagu polegi sellist servicit. sealt bluetoothi ikooni pealt arvutis valisin et tahan kasutada sellist servicit, sis valisin mis seadmega, aga sis ütles et selllel seadmel seda teenust pole. kas asi on minu arvutis või tõesti 6260 polegi seda.
edit: et keegi võiks siis proovida kas saab bluetooth serial pordi aktiveerida, sis tean kas asi minu arvutis või on telefonis.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-TT-
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2004
|
25.02.2005 01:33:03
|
|
|
| Mul sama jama:S..Täna Proovisin Samuti Ühendada..Kuid..Mingi kala Oli vahel,sest..Tee mis tahad,aga Viskab Kirja:No BT Advice Found:S...Kuigi Telefonil on BT sees Jne..aga..Äkki keegi oskab mind aidatab selles Probleemis..Või võib asi olla Seotud selle...Sünkroniseerimisega?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
16.09.2005 11:40:20
|
|
|
niih, mul selline mure
et ma ei saa(oska) yle bt arvutist faile otse telefoni mälukaardile saata..
ytleb ,et telefoni mälu täis ja kas soovin tyhjendada.. ( samas ostsin mälykaardi, mis peaaegu et täietsi tyhi on 256mb)
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwturbo
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2004
|
16.09.2005 19:58:40
|
|
|
| birgit123 kirjutas: |
niih, mul selline mure
et ma ei saa(oska) yle bt arvutist faile otse telefoni mälukaardile saata..
ytleb ,et telefoni mälu täis ja kas soovin tyhjendada.. ( samas ostsin mälykaardi, mis peaaegu et täietsi tyhi on 256mb) |
arvatavasti saadab ta failid samamoodi nagu 6600 sõnumite alla, muuda sõnumite salvestus koht mälukaardiks ja peaks olema asi lahendatud.
sõnumid->valikud->seaded->muu->kasutatav mälu ja sealt vali mälukaart
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
22.09.2005 17:00:19
|
|
|
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shook
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2003
|
23.09.2005 00:01:11
|
|
|
| Palju nagu MP3 - le lugusi peale mahub?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
23.09.2005 03:46:39
|
|
|
| Shook kirjutas: |
| Palju nagu MP3 - le lugusi peale mahub? |
mul on mingi 40 lugu ja 256 kaart on sees + pildid
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jackal17
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2004
|
15.11.2005 12:20:05
|
|
|
| bmwturbo kirjutas: |
| birgit123 kirjutas: |
niih, mul selline mure
et ma ei saa(oska) yle bt arvutist faile otse telefoni mälukaardile saata..
ytleb ,et telefoni mälu täis ja kas soovin tyhjendada.. ( samas ostsin mälykaardi, mis peaaegu et täietsi tyhi on 256mb) |
arvatavasti saadab ta failid samamoodi nagu 6600 sõnumite alla, muuda sõnumite salvestus koht mälukaardiks ja peaks olema asi lahendatud.
sõnumid->valikud->seaded->muu->kasutatav mälu ja sealt vali mälukaart |
Mul seda valikut pole et kasutatav mälu valikud mul ainult
Salv. saadet. sõnum valik jah ei
salvestatud sõnumid 20 (annab kirjutada mitu sõnumit salvestab)
aga kuskil pole valikut et kasutatav mälu
ver 3.0448.0 ehk mingil uuemale ver see võimalus?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwturbo
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2004
|
15.11.2005 18:25:30
|
|
|
ei tea, ma rääkisin 6600st arvasin, et 6260´l samamoodi kuna mõlemad ju symbian telefonid.
birgit oled sa lahenduse leidnud ?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
15.11.2005 18:33:26
|
|
|
| bmwturbo kirjutas: |
ei tea, ma rääkisin 6600st arvasin, et 6260´l samamoodi kuna mõlemad ju symbian telefonid.
birgit oled sa lahenduse leidnud ? |
ma läksin lihtsama vastupanu teed, kutsusin sõbra kylla, tal oli läpparil mmc kaadilugeja sees sealt otse copysin ymber.
muidu mulle posthuman ütles, et läbi nokia pc suite saab seda teha
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
25.11.2005 20:08:35
|
|
|
| birgit123 kirjutas: |
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva  |
su telefoni aku peab umbes 4 ööpäeva, konks on nimelt kiirlaadijas. Vanad laadijad laevad aeglasemini , kuid korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
25.11.2005 20:25:24
|
|
|
| sonex kirjutas: |
| birgit123 kirjutas: |
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva  |
su telefoni aku peab umbes 4 ööpäeva, konks on nimelt kiirlaadijas. Vanad laadijad laevad aeglasemini , kuid korralikult. |
wow.. aga väga meeldiv uudis et mu ex telefon on hääs seisukorras
muidugi ma piinasin teda ka suht palju gprs'i ja muu taolisega
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sonex
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2005
|
06.12.2005 01:00:31
|
|
|
| birgit123 kirjutas: |
| sonex kirjutas: |
| birgit123 kirjutas: |
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva  |
su telefoni aku peab umbes 4 ööpäeva, konks on nimelt kiirlaadijas. Vanad laadijad laevad aeglasemini , kuid korralikult. |
wow.. aga väga meeldiv uudis et mu ex telefon on hääs seisukorras
muidugi ma piinasin teda ka suht palju gprs'i ja muu taolisega  |
Jah! Just täna näppisin seda, väidetavalt pidi 4-5 päeva vastu pidama.
Heas seisukorras aparaat ka muidugi. Ostja seniajani väga rahul (ka muidugi naisterahvas)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
23.03.2006 19:48:26
|
|
|
on endal selline telefon ja tahaks teada kuidas teha nii et lood mis sa tõmbad bluetoothiga arvutist läheks otse mälikaardile mitte telefonimällu ei saa nagu eriti pihta sellele olen proovinud mitut eri varianti aga midagi ehk keegi targem ja aitaks selles
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bmwturbo
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2004
|
16.05.2006 23:30:26
|
|
|
vaatasin et eelpool on sama küsimus esitatud, kuid jäänud vastuseta, et kas 6260ga on võimalik BT serial porti kasutada, on keegi ühenduse saanud üldse ?
OBEX file transfer töötab ilusti aga oleks vaja sünkroneerida ja vanad tel. nr tagasi copyda(selleks vajalik serial port connection, et pc suite tööle saada)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stereo2121
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003
|
08.11.2006 21:06:17
|
|
|
Mind huvitab selline asi, et kas selle mobla softi on võimalik kuidagi uuendada. Mobiilide tarkvara asju eriti ei jaga, et keegi targem võiks aidata. Kui saab siis kas läbi BT see protsess ka teostatav on või asi käib ainult kaabli kaudu?
_________________ Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
09.11.2006 00:27:43
|
|
|
| Stereo2121 kirjutas: |
| Mind huvitab selline asi, et kas selle mobla softi on võimalik kuidagi uuendada. Mobiilide tarkvara asju eriti ei jaga, et keegi targem võiks aidata. Kui saab siis kas läbi BT see protsess ka teostatav on või asi käib ainult kaabli kaudu? |
Softi uuendamiseks on vaja spetsiaalseid kaableid, mis on suht kallid. Mine parem mõnda mobiiliparandusse...
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stereo2121
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003
|
10.11.2006 11:28:24
|
|
|
OK - aga selline asi veel, et mul antud telefon käitub natuke imelikult - nimelt kui helistatakse ning klapp natuke liigub siis kõne katkeb ära ning ma ei saagi kõnele vastata. Kas seda tasub parandada ja palju see maksma võiks minna. Tarkvara viga see ju ei ole.
_________________ Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|