Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6260 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 21:50:15 Nokia 6260 vasta tsitaadiga

Sai siis endale selline tel soetatud.. natsa suur on aga selle kompenseerib kõik muu mis selle telefoni korpuse sisse pandud on icon_wink.gif ... ainuke küsimus tekkis MMC kaardi osas mis on tavalisest poole lühem... et kas eestis on ka sellist müügil... Tavalist MMC kaarti (selline nagu 6230-l on) ei saa 6260-ga kasutada...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 21:51:41 vasta tsitaadiga

on see telefon siis seda hinda väärt ka?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2004 21:53:25 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
on see telefon siis seda hinda väärt ka?

nu võimalik et on aga sellist hinda nagu poes küsitakse ei annaks ma küll selle tel eest...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 12.10.2004 14:05:48 vasta tsitaadiga

Heins'i telefon on igati asjalik. Oli võimalus seda väheke näppida. Tuleb enda 6230 ka varsti 6260 vastu vahetada. Natsa suur oli aga sisu on tõesti väärt!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 16:25:16 vasta tsitaadiga

sai natsa uuritud selle multimedia kaardi kohta mis selles tel kõib... tegu siis RS-MMC kaardiga...
http://www.dcinside.com/graphic-info/img/RS-MMC.gif
kas keegi oskab öelda kas neid eestis ka saada on või peab kusagilt mujalt tellime... huvitaks just 128MB-512MB kaardid...
ja lisaks veel oleks sellist pikendust vaja nagu järgneval pildid: http://and.kurumi.ne.jp/sp/2003/20031007ceatec/20031007qq.jpg
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 17.10.2004 16:45:13 vasta tsitaadiga

Lisaks siis natuke infot ja pildi:

LINGID:
http://www.nokia.com/nokia/0,,58689,00.html
http://www.mobile-review.com/review/nokia-6260-en.shtml
http://mobiiltelefonid.emt.ee/body.php?op=phones&PID=241&PHPSESSID=3248c10b1aa4045604a2639967a25898
OMADUSED:
"käed-vabad"
Aktiivne klapp
Andmeside
Audio player
Bluetooth
Datakaabli võimalus
Digitaalne kaamera
Diktofon
E-post
FM-raadio
GPRS
Helistajagrupid
HSCSD
Häälkäsklused
Häälvalimine
IrDA - infrapunaliides
Java
Kalender
Kalkulaator
Kell / kuupäev
Klahvilukk automaatne
Liitsõnumid
MMS edastamine
MMS vastuvõtt
Mobiil-chat
Mõõtühikute konverter
Mp3 player
Mälukaart
Mängud
Piltsõnumid
Polüfoonilised helinad
Rahakott
SMS - saatmine ja vastuvõtt
Stopper
SyncML
Sünkroniseerimine
T9 - sõnastikupõhiline tekstisisestus
Telefoni helina lindistamine
Telefoniraamat
Tööpäevik
Töösagedus 900/1800/1900 MHz
Valuuta konverter
Veebibrauser
Video player
Video Salvestamine
Värinaalarm
WAP
Äratus

PILT:

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 16:48:06 vasta tsitaadiga

Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 17.10.2004 16:52:29 vasta tsitaadiga

Heins kirjutas:
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale. icon_wink.gif

On ju SO icon_confused.gif. 7 versioon täpsemalt.

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 16:55:49 vasta tsitaadiga

[quote="YX666"]
Heins kirjutas:
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale. icon_wink.gif

On ju SO icon_confused.gif. 7 versioon täpsemalt.[/quote
Loe minu tekst korralikult läbi mina ei väidagi et ei ole... seda väidab EMT lehekülg icon_wink.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 17.10.2004 20:15:28 vasta tsitaadiga

[quote="Heins"]
YX666 kirjutas:
Heins kirjutas:
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale. icon_wink.gif

On ju SO icon_confused.gif. 7 versioon täpsemalt.[/quote
Loe minu tekst korralikult läbi mina ei väidagi et ei ole... seda väidab EMT lehekülg icon_wink.gif

Sry icon_redface.gif

Igatahes tundub täitsa ilus asi olevat, peaks ise ka soetama - kui neid hakkab HV-s liikuma icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 17.10.2004 21:57:09 vasta tsitaadiga

[quote="YX666"]
Heins kirjutas:
YX666 kirjutas:
Heins kirjutas:
Ühe vea tahaks ka parandada. EMT lehel on kirjas, et telefonil ei ole Symbian OS-i- mis on tegelikkuses vale. icon_wink.gif

On ju SO icon_confused.gif. 7 versioon täpsemalt.[/quote
Loe minu tekst korralikult läbi mina ei väidagi et ei ole... seda väidab EMT lehekülg icon_wink.gif

Sry icon_redface.gif

Igatahes tundub täitsa ilus asi olevat, peaks ise ka soetama - kui neid hakkab HV-s liikuma icon_smile.gif


sama siin. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 22:04:22 vasta tsitaadiga

ainuke asi on jah et natsa suur on... muidu funktsioonide poolest on tel väga viis icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 17.10.2004 22:13:03 vasta tsitaadiga

Välimine ekraan võiks ka olla muidugi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Simso
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2002




sõnum 29.01.2005 16:17:47 vasta tsitaadiga

Mingit programmi oleks netist vaja (kasvõi trial) millega saaks teda data kaabli kaudu ühendada.
Oxygen Phone Manager mitte pakkuda, sest sellega saab hetkel ainult 6260 bluetoothi kaudu ühendust ja IR kaudud, aga mitte datakaablikaudu veel, ja lehel oli kirjas et tegelevad sellekaual, aga kaua aega läheb poonud, täitsa jaanipäevani ei viitsi oodada ning mitte pakkuda ka nokia originaaltarkvara.
oskab ehk keegi aidata icon_smile.gif

telefon ise-enesest on väga hea, häirib ainult see et võiks väike väline ekraan kah olla
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 06.02.2005 21:22:17 vasta tsitaadiga

Mul üks Küsimus,Et...Kas 6260-ga saab n-gage`i mänge tõmmata või midagi niisugust:S:S??(pole suurem asjatundja sry)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 07.02.2005 15:42:08 vasta tsitaadiga

6260 ei saa minu arust NGAGE mänge tõmmata, selles see NGAGE mõte vast ongi. Ainuke jama asi selle 6260 juures on ekraani alused nupud, suhteliselt ebamugav katsuda, eriti roolis on see super ebamugav tel, muidu ega tal viga ole, võiks suts kiirem olla, nagu kõik SymbianiOS põhinevad jupid. Ise võtaks 6670, käes on minuarust mugavam, funktsionaalsuseslt peaks 6260st ikka üle olema.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 07.02.2005 15:49:31 vasta tsitaadiga

-TT- kirjutas:
Mul üks Küsimus,Et...Kas 6260-ga saab n-gage`i mänge tõmmata või midagi niisugust:S:S??(pole suurem asjatundja sry)


Mõndasid ikka saab

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tutulele
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2005




sõnum 07.02.2005 15:51:16 vasta tsitaadiga

ma olen sellega paris rahul, sai see soetatud aasta lopus. alguses tundus suur, natuke ara ehmatas aga olen vaga rahul. teine ekraan oleks jah lahedam ka, aga koike ka ei saa kahjuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 10.02.2005 23:12:02 vasta tsitaadiga

Et siis...Ongi nii nõrgad Videod?(128¤96)...Oleks tõesti enamat lootnud..Aga..Äkki keegi asjatundja teab,et kuidas ma Seda Muuta saaks??(Nagu Piltidel rahuldav,Hea,Väga hea)See ksimus ka,et...Kas GPRS`I Brauserit ka kuidagi muuta saaks?...Mitte nii Ülevalt alla,Vaid ka kõrvale saab minna(Nagu PC-l)?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 10.02.2005 23:29:28 vasta tsitaadiga

-TT- kirjutas:
Et siis...Ongi nii nõrgad Videod?(128¤96)...Oleks tõesti enamat lootnud..Aga..Äkki keegi asjatundja teab,et kuidas ma Seda Muuta saaks??(Nagu Piltidel rahuldav,Hea,Väga hea)See ksimus ka,et...Kas GPRS`I Brauserit ka kuidagi muuta saaks?...Mitte nii Ülevalt alla,Vaid ka kõrvale saab minna(Nagu PC-l)?


Minu meelest on videote jaoks ka eraldi programmid mis teevad 640 x 480 pix. Opera on hea brauser sellele . Kasutaja YK666 oskab ehk rohkem rääkida sellest

beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 10.02.2005 23:31:45 vasta tsitaadiga

Video salvestamiseks kasuta programmi nimega CamCoder.
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 11.02.2005 00:07:03 vasta tsitaadiga

Aga Kust saada Seda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 11.02.2005 00:32:02 vasta tsitaadiga

-TT- kirjutas:
Aga Kust saada Seda?

näiteks siit ..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 11.02.2005 00:48:10 vasta tsitaadiga

Nii....Tegin Save ja Nüd on arvutis..aga edasi ei saa midagi teha...Et kas nüüd Tuleb data või BT või IRDA`ga Üle kanda?..Või on ka võimalus,et Otse sealt tõmban telefoni?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 11.02.2005 00:49:26 vasta tsitaadiga

Bluetoothiga saadad telefoni, telefon tunnistab teda uue sõnumina. Teed sõnumine lahti ja installid ära telefonis.
_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 11.02.2005 00:52:18 vasta tsitaadiga

Olgu...tänan...Aga..Et BT-ga saata....Peab olema Juhe ka olemas...icon_sad.gif...Pole seda..peab Hoolitsema...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 11.02.2005 21:30:37 vasta tsitaadiga

BT ühendus käib läbi õhu, mitte läbi juhtme! icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 12.02.2005 00:36:48 vasta tsitaadiga

Aga...Mingit junni on ikka vaja,et see Arvutiga Kuidagi ühenduses oleks? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 12.02.2005 00:53:43 vasta tsitaadiga

Nt. selline asi
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 24.02.2005 00:02:04 vasta tsitaadiga

kuidas ma saan mälukaardile formati teha, kui mul olemas ainult telefon ja arvutile bluetooth adapter.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 24.02.2005 00:21:53 vasta tsitaadiga

no 6600 on niimoodi: ava kaust lisad, siis mälu, sealt valikud ja format mälukaart. Põhimõtteliselt smartphoned ju mõlemad peaks siis 6260 samamoodi olema
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 24.02.2005 01:14:26 vasta tsitaadiga

tnx:) ma teadsin et ma olen seda kuksil näinud kuid ei leidnud üles.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 24.02.2005 11:35:12 vasta tsitaadiga

kas keegi on oma 6260 bluetooth serial pordi ka tööle saanud? tahtsin arvutiga ühendada, et saaks moblaga netti minna, kuid avastasin siis, et mu mobiilil nagu polegi sellist servicit. sealt bluetoothi ikooni pealt arvutis valisin et tahan kasutada sellist servicit, sis valisin mis seadmega, aga sis ütles et selllel seadmel seda teenust pole. kas asi on minu arvutis või tõesti 6260 polegi seda.

edit: et keegi võiks siis proovida kas saab bluetooth serial pordi aktiveerida, sis tean kas asi minu arvutis või on telefonis.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-TT-
HV vaatleja
-TT-

liitunud: 17.09.2004




sõnum 25.02.2005 01:33:03 vasta tsitaadiga

Mul sama jama:S..Täna Proovisin Samuti Ühendada..Kuid..Mingi kala Oli vahel,sest..Tee mis tahad,aga Viskab Kirja:No BT Advice Found:S...Kuigi Telefonil on BT sees Jne..aga..Äkki keegi oskab mind aidatab selles Probleemis..Või võib asi olla Seotud selle...Sünkroniseerimisega?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2005 11:40:20 vasta tsitaadiga

niih, mul selline mure

et ma ei saa(oska) yle bt arvutist faile otse telefoni mälukaardile saata..

ytleb ,et telefoni mälu täis ja kas soovin tyhjendada.. ( samas ostsin mälykaardi, mis peaaegu et täietsi tyhi on 256mb)
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 16.09.2005 19:58:40 vasta tsitaadiga

birgit123 kirjutas:
niih, mul selline mure

et ma ei saa(oska) yle bt arvutist faile otse telefoni mälukaardile saata..

ytleb ,et telefoni mälu täis ja kas soovin tyhjendada.. ( samas ostsin mälykaardi, mis peaaegu et täietsi tyhi on 256mb)


arvatavasti saadab ta failid samamoodi nagu 6600 sõnumite alla, muuda sõnumite salvestus koht mälukaardiks ja peaks olema asi lahendatud.

sõnumid->valikud->seaded->muu->kasutatav mälu ja sealt vali mälukaart
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2005 17:00:19 vasta tsitaadiga

muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shook
HV kasutaja
Shook

liitunud: 29.06.2003




sõnum 23.09.2005 00:01:11 vasta tsitaadiga

Palju nagu MP3 - le lugusi peale mahub?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2005 03:46:39 vasta tsitaadiga

Shook kirjutas:
Palju nagu MP3 - le lugusi peale mahub?
mul on mingi 40 lugu ja 256 kaart on sees + pildid
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jackal17
HV vaatleja
jackal17

liitunud: 10.09.2004




sõnum 15.11.2005 12:20:05 vasta tsitaadiga

bmwturbo kirjutas:
birgit123 kirjutas:
niih, mul selline mure

et ma ei saa(oska) yle bt arvutist faile otse telefoni mälukaardile saata..

ytleb ,et telefoni mälu täis ja kas soovin tyhjendada.. ( samas ostsin mälykaardi, mis peaaegu et täietsi tyhi on 256mb)


arvatavasti saadab ta failid samamoodi nagu 6600 sõnumite alla, muuda sõnumite salvestus koht mälukaardiks ja peaks olema asi lahendatud.

sõnumid->valikud->seaded->muu->kasutatav mälu ja sealt vali mälukaart


Mul seda valikut pole et kasutatav mälu icon_confused.gif valikud mul ainult
Salv. saadet. sõnum valik jah ei
salvestatud sõnumid 20 (annab kirjutada mitu sõnumit salvestab)
aga kuskil pole valikut et kasutatav mälu icon_confused.gif

ver 3.0448.0 ehk mingil uuemale ver see võimalus?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 15.11.2005 18:25:30 vasta tsitaadiga

ei tea, ma rääkisin 6600st arvasin, et 6260´l samamoodi kuna mõlemad ju symbian telefonid.
birgit oled sa lahenduse leidnud ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2005 18:33:26 vasta tsitaadiga

bmwturbo kirjutas:
ei tea, ma rääkisin 6600st arvasin, et 6260´l samamoodi kuna mõlemad ju symbian telefonid.
birgit oled sa lahenduse leidnud ?

ma läksin lihtsama vastupanu teed, kutsusin sõbra kylla, tal oli läpparil mmc kaadilugeja sees sealt otse copysin ymber.

muidu mulle posthuman ütles, et läbi nokia pc suite saab seda teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 25.11.2005 20:08:35 vasta tsitaadiga

birgit123 kirjutas:
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


su telefoni aku peab umbes 4 ööpäeva, konks on nimelt kiirlaadijas. Vanad laadijad laevad aeglasemini , kuid korralikult.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
birgit123
HV veteran
birgit123

liitunud: 17.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2005 20:25:24 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
birgit123 kirjutas:
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


su telefoni aku peab umbes 4 ööpäeva, konks on nimelt kiirlaadijas. Vanad laadijad laevad aeglasemini , kuid korralikult.


wow.. aga väga meeldiv uudis et mu ex telefon on hääs seisukorras


muidugi ma piinasin teda ka suht palju gprs'i ja muu taolisega icon_redface.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 06.12.2005 01:00:31 vasta tsitaadiga

birgit123 kirjutas:
sonex kirjutas:
birgit123 kirjutas:
muidu see on normaalne et aku peab vaid 1-1,5 päeva icon_rolleyes.gif icon_redface.gif


su telefoni aku peab umbes 4 ööpäeva, konks on nimelt kiirlaadijas. Vanad laadijad laevad aeglasemini , kuid korralikult.


wow.. aga väga meeldiv uudis et mu ex telefon on hääs seisukorras


muidugi ma piinasin teda ka suht palju gprs'i ja muu taolisega icon_redface.gif


Jah! Just täna näppisin seda, väidetavalt pidi 4-5 päeva vastu pidama.
Heas seisukorras aparaat ka muidugi. Ostja seniajani väga rahul (ka muidugi naisterahvas)
icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eq69
HV kasutaja
eq69

liitunud: 17.12.2005




sõnum 23.03.2006 19:48:26 vasta tsitaadiga

on endal selline telefon ja tahaks teada kuidas teha nii et lood mis sa tõmbad bluetoothiga arvutist läheks otse mälikaardile mitte telefonimällu ei saa nagu eriti pihta sellele olen proovinud mitut eri varianti aga midagi ehk keegi targem ja aitaks selles icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bmwturbo
Kreisi kasutaja
bmwturbo

liitunud: 30.10.2004




sõnum 16.05.2006 23:30:26 vasta tsitaadiga

vaatasin et eelpool on sama küsimus esitatud, kuid jäänud vastuseta, et kas 6260ga on võimalik BT serial porti kasutada, on keegi ühenduse saanud üldse ?
OBEX file transfer töötab ilusti aga oleks vaja sünkroneerida ja vanad tel. nr tagasi copyda(selleks vajalik serial port connection, et pc suite tööle saada)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 08.11.2006 21:06:17 vasta tsitaadiga

Mind huvitab selline asi, et kas selle mobla softi on võimalik kuidagi uuendada. Mobiilide tarkvara asju eriti ei jaga, et keegi targem võiks aidata. Kui saab siis kas läbi BT see protsess ka teostatav on või asi käib ainult kaabli kaudu?
_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 00:27:43 vasta tsitaadiga

Stereo2121 kirjutas:
Mind huvitab selline asi, et kas selle mobla softi on võimalik kuidagi uuendada. Mobiilide tarkvara asju eriti ei jaga, et keegi targem võiks aidata. Kui saab siis kas läbi BT see protsess ka teostatav on või asi käib ainult kaabli kaudu?

Softi uuendamiseks on vaja spetsiaalseid kaableid, mis on suht kallid. Mine parem mõnda mobiiliparandusse...
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 10.11.2006 11:28:24 vasta tsitaadiga

OK - aga selline asi veel, et mul antud telefon käitub natuke imelikult - nimelt kui helistatakse ning klapp natuke liigub siis kõne katkeb ära ning ma ei saagi kõnele vastata. Kas seda tasub parandada ja palju see maksma võiks minna. Tarkvara viga see ju ei ole.
_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 6260 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.