Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZEN märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 22:32:55 ZEN vasta tsitaadiga

Kui raha otsas ei saa tasuta numbrile helistada?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eimar1
Kreisi kasutaja


liitunud: 29.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 23:38:03 vasta tsitaadiga

ei saa jah
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 23:44:01 vasta tsitaadiga

112-le ikka saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 23:51:40 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

pask on see zen, oleks pidanud ikka smarti võtma icon_evil.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 16.06.2004 00:16:51 vasta tsitaadiga

Mis mõttes, ei saa tasuta numbrile helistada?
Aga teisele ZEN ile saab?
Mis loogika, et kui raha pole siis ei saa tasuta helistada- ei tea rai*k
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 00:26:20 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Mis mõttes, ei saa tasuta numbrile helistada?
Aga teisele ZEN ile saab?
Mis loogika, et kui raha pole siis ei saa tasuta helistada- ei tea rai*k
noo teisele ZEN'ile ei saa helistada thumbs_down.gif thumbs_down.gif

ütleb "kallis sõber, sul on raha otsasm äkki laed juurde?"
Mina: "kallis arvuti, KÄI P*RSE!"

nii thumbs_down.gif tünn ei saa ju olla icon_neutral.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 16.06.2004 00:27:33 vasta tsitaadiga

see suht nõme ju-
palju on miinimum,mis saab juurde kanda? panna
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CFJ
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2003




sõnum 16.06.2004 00:30:45 vasta tsitaadiga

Miks ei saa helistada teisele Zennile kui raha otsas. mul juba viimased nädal aega nii ja koguaeg helistan zennile. ta räägib küll et raha otsas, äkki laed juurde, aga kuii umbes 10 sekundit ootad siis hakkab kutsuma
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 00:31:20 vasta tsitaadiga

ei tea, väänaks kah 1 krooni juurde kui võimalik...vist ongi kuna saab pangas maksta...samas millal teenitud cash laekub? kohe või kuu lõpus?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 16.06.2004 00:45:25 vasta tsitaadiga

simpelil kül alla 100 eegu laadida ei saa, mõtlesin ka et läbi panga laeb et pohh palju paneb, a näed krt võta näpust.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 16.06.2004 00:49:18 vasta tsitaadiga

kas selle zeniga mitte ei saand nii, et sisse helistamisel tiksub raha tagasi? sõber ka kurtis et oli halloo tv-sse kõlland seni kuni kaart tühi...siis oli teise telefoniga oma zenile mingi mintsase kõne teind ja asi anc...et ajab küll seda rahalaadimise loba alguses a elistada saab ikka...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 00:54:10 vasta tsitaadiga

No on inimesed, teenuseid tahavad kasutada, aga kui vaja pappi väljakäia, siis kukuvad kohe ohkima, et jama on icon_evil.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 16.06.2004 11:30:23 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
see suht nõme ju-
palju on miinimum,mis saab juurde kanda? panna


internetipangast võid juurde panna kasvõi 1.- ma laen sageli 25.- kaupa kui raha otsas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 16.06.2004 11:31:53 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ei tea, väänaks kah 1 krooni juurde kui võimalik...vist ongi kuna saab pangas maksta...samas millal teenitud cash laekub? kohe või kuu lõpus?


laekub ainult siis kui 100.- korraga peale laed. peale laadimist saab poonuse kohe juurde.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rajo
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2002




sõnum 16.06.2004 13:21:55 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
simpelil kül alla 100 eegu laadida ei saa, mõtlesin ka et läbi panga laeb et pohh palju paneb, a näed krt võta näpust.
minu kõige väiksem laadimine on 5 senti, nii katsetamise pärast. saab ka muusi suvalisi summasid. aint, et kaardi eluiga pikeneb alates 100kr laadimise korral.
kui sa pole varem hakkama saanud, siis süüdista ennast.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 16.06.2004 19:01:00 vasta tsitaadiga

Zeni sissetuleva kõne boonus tuleb kohe arvele. Kui raha otsakorral ütleb välja helistades et lae juurde, mina igatahes helistada välja sain peale sissetulevat kõnet (ca 7 minutit).
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 01:08:08 vasta tsitaadiga

See raha laadimis jura tuleb ära kuulata, siis hakkab kohe kutsuma. Vähemalt mu sõbral oli nii, aga alguses on sitt seda pikka lugu kuulata.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2004 02:10:04 vasta tsitaadiga

mul ei ole üldse seda jama enam.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timoyy
HV vaatleja
timoyy

liitunud: 27.03.2004




sõnum 17.06.2004 11:15:29 vasta tsitaadiga

kui sul on mõni sõber kellel on ZEN siis räägi taga nii et sina saaksid poonust poonus peaks kohe laekuma :?: ma kaspar00
proovisime tal ütles :Teie arvel on alla 1 he krooni palun lisage juurde! ma rääkisin taga kümme minti ta vaatas palju raha peal on oli 1.70 tal läks üks kroon maha (vaatamise pärast)
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chacaman
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2003




sõnum 19.06.2004 22:59:11 vasta tsitaadiga

aga kui zen on rahast tühi, siis sellele ei saa ju ka helistada. helistasin sõbra zenkule ja ta ei viitcinud raha juurde laadida ja mitte mõhkugi. ei tuututa ei ütle ka midagi, lihtsalt kustub kõne ära...

on see ikka nii?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 23:07:52 vasta tsitaadiga

eee, see onju võimatu, ikka kui raha tühi saab ju ikka helistada, miks muidu räägitakse 6+2 kuud, et 6 kuud saad helistada, kui pole just kõike raha ära raisanud ja järgmised 2 kuud saab ainult sissehelistada, siis ka kui raha tühi, see onju ebaloogiline.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 13:59:35 vasta tsitaadiga

rajo kirjutas:
react kirjutas:
simpelil kül alla 100 eegu laadida ei saa, mõtlesin ka et läbi panga laeb et pohh palju paneb, a näed krt võta näpust.
minu kõige väiksem laadimine on 5 senti, nii katsetamise pärast. saab ka muusi suvalisi summasid. aint, et kaardi eluiga pikeneb alates 100kr laadimise korral.
kui sa pole varem hakkama saanud, siis süüdista ennast.

räägi lähemalt siis kuidas saab laadida väiksemaid summasi, seest pangas annab valida kõige vähem 100- icon_neutral.gif
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 16:20:11 vasta tsitaadiga

Panga ülekandega kannad suvalise summa, enne hangid selle isikliku viitenumbri.

Mina hoopis ei oska nii laadida nagu kirjeldab ZEN õpetus, et mine oma internetipanka ja määra summa (mul hanza.net) mis kantakse kui helistad teatud numbril. Mina hanza.net-ist küll ei leidnud seda kohta kust määrata seda summat.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 16:25:52 vasta tsitaadiga

aga kust ma selle isikliku viitenri saan?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 23.06.2004 16:34:19 vasta tsitaadiga

Nii, ostsin ka siis endale täna ZEN'i, lahe kaardike, koguaeg VÕRK-ÜLEKOORMATUD(aga noh täna Jaanipäev ka ju).
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2004 18:22:13 vasta tsitaadiga

mul küll ei ole ülekoormatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 23.06.2004 18:25:02 vasta tsitaadiga

Smart on ikkagi parem kui teised... thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristosiin
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2004




sõnum 23.06.2004 22:05:23 vasta tsitaadiga

Smardiga on nii, et kui näeme, siis räägime... icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 18:19:09 vasta tsitaadiga

Halb uudis.

Tasuta helistamise (ZEN--->ZEN) kõnekaardid on nüüd otsas ja saab osta ZEN-i küll, aga enam ei saa tasuta helistada. Täna sain seda teada Tartu Kaubamaja RLE esindusest, enam ei tule ka neid juurde.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 18:20:33 vasta tsitaadiga

Kindlasti on veel kohti kus neid tasuta helistamise ZEN-e veel müügil on (punase kleepsuga pakendil).
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 18:24:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kindlasti on veel kohti kus neid tasuta helistamise ZEN-e veel müügil on (punase kleepsuga pakendil).

Seda ma arvan, ka aga enamus kohtades on ikkagi need ära müüdud ja uusi ei tule enam.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 19:46:02 vasta tsitaadiga

cannibal kirjutas:
aga kust ma selle isikliku viitenri saan?
Simpeli viitenumbri kalkulaator on siin.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2004 19:53:47 vasta tsitaadiga

mtv23 kirjutas:
Smart on ikkagi parem kui teised... thumbs_up.gif beer_yum.gif

...aga levi pole tal sellegipoolest. icon_lol.gif
EDIT: Kunagi sai muudetud ühte Tele2 reklaami levi kohta. icon_wink.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Icepick
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.06.2004 23:02:52 vasta tsitaadiga

Ettevaatust! Radiolinja on üks vana sitapeade kari kui ausalt öelda icon_lol.gif! Kui ostad Radilinja esindusest Zen kaardi ei öelda sulle midagi selle kohta, et enam see kampaania ei kehti! Nimelt ostsin ZEN kaardi, hakkasin rahulikult teise Zeniga rääkima ja ohhoo mul on kõneaeg otsas! Helistan klienditeenindusse ja mind saadetakse kaudselt persse ja irvitatakse veel pealekauba! Nii et olge ettevaatlikud icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrif
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2004




sõnum 30.06.2004 11:25:35 vasta tsitaadiga

Kodulehel on kirjas, et tuleb osta KAMPAANIAMÄRGISTUSEGA Zen stardikas...
Aga eks ta üks kaval kliendi tüsamine ole jah.
tasuta lõunaid ei ole olemas ja loll saab kirikus ka peksa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 30.06.2004 17:39:55 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:37:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 30.06.2004 18:31:48 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Alates 1. juulist kuni suve lõpuni piirab Radiolinja ZEN-kõnekaardi omanike omavaheliste tasuta kõneminutite hulka viiele tunnile kuus, teatas ettevõte.


Minutid üle viie tunni ehk 300 minuti kuus maksustatakse vastavalt olemasolevale hinnakirjale.

Radiolinja põhjendas sammu vajadusega ennetada kõnede mittesihipärast kasutamist ning võimalikke ülekoormusi.

Ülejäänud ZEN-kõnekaardi kasutamise tingimused jäävad endiseks.

Vastavalt ettevõtte statistikale räägib 95 protsenti ZEN-kõnekaardi klientidest kuu jooksul keskmiselt 70 minutit.



http://www.postimees.ee/300604/online_uudised/138218.php

On alles sigudikud icon_smile.gif

Meeletu reklaam,meeletud lubadused.. oeh jah
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 30.06.2004 18:34:33 vasta tsitaadiga

...aga levi pole tal sellegipoolest.
EDIT: Kunagi sai muudetud ühte Tele2 reklaami levi kohta.


See on sinutaoliste rumal jutt... Anna andeks

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pe2ske
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:04:37 vasta tsitaadiga

nüüd kui simpel wapib, polegi zeni enam vaja
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:07:19 vasta tsitaadiga

ei kurda küll smart' levi üle icon_rolleyes.gif vahel võrk on üle koormatud, aga sama juhtub ka simpelite ja zen'dega.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:37:45 vasta tsitaadiga

Delta (EMT leping) on ikka ülekõige, nad võiksid juba kõne hinda alandada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2004 22:43:32 vasta tsitaadiga

Lootsin, et radiolinja on parem kui tele2 aga kus sa sellega icon_evil.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 30.06.2004 22:47:30 vasta tsitaadiga

zen'iga saad ju kohe boonust kui võtad kas radiolinja teisest paketist või kõne teisest võrgust vastu
ja EMT Delta kõigeparem jah..kuigi endalgi suveks zen hangitud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 30.06.2004 23:13:44 vasta tsitaadiga

Midagi taolist oli ka aimata, juulikuu juba käes (mõnekümne minuti pärast). icon_rolleyes.gif
Nagunii RLE lepinguline kaart paralleelselt kasutusel, nii et erilisi probleeme ei tekita. Nüüd räägin muudkui, veel ilma limiidita icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 01.07.2004 02:26:02 vasta tsitaadiga

Noname ära virise..miski sulle ei sobi...
Võta traadiga tevol siis...
icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 11:03:09 vasta tsitaadiga

ma pole veel aru saanud, palju mms sellel zenil maksab.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 11:24:30 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
ma pole veel aru saanud, palju mms sellel zenil maksab.

MMS saatmine peaks maksma sõltumata paketist - 5 eeki.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 12:07:56 vasta tsitaadiga

oh jah nuttu ja hala. aga miks pole mul olnud eelmisest õllesummerist saati ühtegi leviprobleemi. seal oli väheke jah võrk ülekoormatud. Võtke siis lepingulised ja nutke vähem. Sest jah kõnekaart on nagu ta on, ebastabiilne. minul kui 2 aastat ja 6 kuud lepingulisel kliendil pole küll ühtegi põhjust miks kurta levi üle ega teenuste, klienditeeninduse või boonuse üle. kuigi jah ma vaatan et nüüd üritatakse väheke raha juba rohkem sisse tuua. ka selle poolt et zennile ja lauatelefonile suunamine läheb nüüd juulis tasuliseks aga see mind niipalju ei sega.

Ja kui on kirjutatud ära reeglites et AINULT spetsiaalse märgistusega kõnekaardil on olemas soodus et teisele zennile tasuta, siis on juba OMA viga et ei ole reegleid läbi lugenud.

Ok, nüüd sai vist väheke palju rle eest rääkimist aga ma räägin ainult enda seisukohta. sest mul tõesti pole ühtegi muret selle võrguga. aga niipalju kui tele2 olen kasutanud ema telefoniga siis kurdan ikka parajalt ja seda totaalset levipuudust pranglil pole vist juba viimase 5 aasta jooksul parandatud, kuigi ei saa kindel olla. pole veel see suvi seal käinud aga usun et pole ka see suvi parandusi tulnud seal ette.

Nii et ma ka ei leia enda seisukohalt ühtegi põhjust miks ma peaksin ümber kolima nt smardi peale. Ei oota seal mind mitte kui midagi paremat. Ja simpel läheks minu rahakoti jaoks kulukaks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 12:25:56 vasta tsitaadiga

ootoot... eriti kräshh teema!?

et suunamine RLE lepinguline => ZEN on ka nüüd tasuline?
No püha müristus... täiesti haige.

Kurat mul see rle oma kavalate hinnamuutustega juba suht kopa ette visand.
Võiks nagu klienti teavitada ka, kui midagi muutub icon_mad.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icepick
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.07.2004 12:34:02 vasta tsitaadiga

Eks loll pidi kirikus ka peksa saama nagu tark kodanik henrif meile õpetas! eks klient on ikka alati loll ju! Ja paistab, et meid kõiki tehti lolliks antud juhul, nagu seda arvata oli! eks tõesti tasuta lõunaid ei ole olemas icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZEN mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.