Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2017 12:08:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow, artiklis on ilusti öeldud, miks animatsioonid nii kehvad olid.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 08.06.2017 15:17:47 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
incx kirjutas:

Kotaku: The Story Behind Mass Effect: Andromeda's Troubled Five-Year Development


Siis ma ei näe p6hjust, miks 1 v6i grupp inimesi ei saanud need 5 aastat head huvitavad lugu kirjutada ja dialooge? Nagu kuida tehnical issued fakking teksti kirjutamist said m6jutada. Kui arvuti katki siis kirjuta paberile jeez!

Artiklis sellest ju räägitud, kuidas see kirjutamisprotsess toimis? Ja kui esialgne idee on ikka nomansskylikult üles ehitatud avastamise peale, siis ilmselgelt kannatab ka lugu, kui 100 planeeti paariks kokku kahaneb.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 15:25:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tomorrow, artiklis on ilusti öeldud, miks animatsioonid nii kehvad olid.

Rohkem, kui üks põhjus.
486 kirjutas:
Siis ma ei näe p6hjust, miks 1 v6i grupp inimesi ei saanud need 5 aastat head huvitavad lugu kirjutada ja dialooge? Nagu kuida tehnical issued fakking teksti kirjutamist said m6jutada. Kui arvuti katki siis kirjuta paberile jeez!

Lugu ise oligi (ongi) huvitav. Seda ei suudetud asjalikult mängu panna. Kindlasti oli vaja ka rewrite teha mingil hetkel. Pealegi lugu ei hakatud 5 aastat tagasi kirjutama. Tollal töötati alles selle kallal, et mäng üldse frostbite peal jooksma saada. Eksisteeris ainult üldine suund, et exploration on a ja o. Kuidas sa kirjutad lugu kui sul pole isegi tegelasi veel välja mõeldud?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2017 22:36:40 vasta tsitaadiga

Mulle üldjoontes asi suhteliselt meeldib endiselt, samas teine playthrough venib (peamiselt küll kooli tõttu, aga see selleks icon_lol.gif ), ME 1-3 tegin kõiki vist mingi 5 korda vähemalt läbi. Kahtlustan, et see klassidest mitteolenemine tõmbas replay value't alla vähe. Osalt positiivne, ei raiska niipalju aega enam selle mängu peale, teisalt ammendab ennast liiga kiiresti icon_razz1.gif.

GTX 980 Ti teeb asja tunduvalt ilusamaks kah, kui 780. Ei oleks arvanud, et vahe nii ilmne.

Ülimalt kahju, kui nad tõesti piduri peale panid järjele icon_sad.gif.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.06.2017 20:25:15 vasta tsitaadiga

Algul oli äge mäng, aga nüüd seisab see mul siiani kolmandal või ma ei tea mitmendal planeedil. Eks aasta pärast panen jälle käima, kui ajateenistus läbi ja mäng (loodetavasti) ka paremaks timmitud.

Lihtsalt puudub isu mängida edasi, see eest Mass Effecti kaks esimest osa ma tegin järjestikku mõne päevaga läbi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 09.06.2017 20:41:18 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Algul oli äge mäng, aga nüüd seisab see mul siiani kolmandal või ma ei tea mitmendal planeedil. Eks aasta pärast panen jälle käima, kui ajateenistus läbi ja mäng (loodetavasti) ka paremaks timmitud.

Lihtsalt puudub isu mängida edasi, see eest Mass Effecti kaks esimest osa ma tegin järjestikku mõne päevaga läbi.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003




sõnum 10.06.2017 21:52:22 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2017 23:21:05 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Algul oli äge mäng, aga nüüd seisab see mul siiani kolmandal või ma ei tea mitmendal planeedil. Eks aasta pärast panen jälle käima, kui ajateenistus läbi ja mäng (loodetavasti) ka paremaks timmitud.

Lihtsalt puudub isu mängida edasi, see eest Mass Effecti kaks esimest osa ma tegin järjestikku mõne päevaga läbi.
hetkel kaitsevägi?
miinus 6 aastat, saa mehehakatis olid laps tollal, loomulikult mängisid need pelad suur innustusega kohe läbi

omal ajal mängiti ka liivakastis päris liivaga ja lisaks veel tähtedega klotsidega, jube fun oli


andromedat ei ole viitsinud ise lõpuni teha ja nüüd paar nädalat pausi, kuid kui hoo käima saan, siis võin 2 päeva jutti pelada ja põnevusega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 11.06.2017 00:36:47 vasta tsitaadiga

kaitseväkke võetakse 18 kuni 27 aastaseid.
Mängu küll paremaks enam ei timmita. Tiim on laiali saadetud. Mingit suurt muutust ei tule.
Rest in Pieces ME:A 2017-2017.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 11.06.2017 06:57:13 vasta tsitaadiga

Kui Mass Effecti triloogia mängud vedasid sind mängu sisse, siis Andromeda puhul pead sa ise hambad ristis seda mängu vedama... ja kui sa ta kinni paned, siis uuesti avamiseks pead ennast sundima. See mäng on nii kuradi igav ja sisult masendavalt amatöörlik, tegelased on täiesti tüütud "I'm just here to annoying you" nukud... Lugu, mis huvi ärataks, lihtsalt pole. Kurat, lennati ju teise galaktikasse, mis oleks võinud olla piiritute võimalustega väljakutse, aga selle asemel anti meile "rajaleidja", kes mingil veidral kombel ei avasta midagi, vaid kolab mööda juba ette ära avastatud planeete ja laseb SAM-il kõik mured lahendada, sudoku (mõelge... kauge galaktika, ülim tehnoloogia ja kõige selle lahtitegemiseks sudoku"), ausside aktsendiga rääkivad kassi ja küünlajala ristsugutised, ning vastased koondnimega "boneheaded kliché". Ja muidugi hunnik võimalusi pedesporti teha, mida patchidega muudkui "impruuvitakse"! See mäng on lihtsalt üks suur eksitus mis oleks võinud tegemata jääda... See oleks nagu EA katse, et näha mis saab siis, kui mängu tegemisele pääsevad ligi amatöörid, SJW sõdalased ja elukauged lumehelbed. Fantaasiapuuduse all kannatavatest stoorikirjutajatest ma ei hakka rääkimagi. Katse ebaõnnestus täielikult, tiim saadeti laiali ja kogu Andromeda projekt visati jääkirstu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.06.2017 13:13:17 vasta tsitaadiga

libe, ma mängisin need mängud enne Andromedat läbi. Ehk võtsin ette, kui Andromeda oli kohe-kohe välja tulemas. Puhtsalt selle pärast, et mäletada neid häid mänge ja väga haarava storylinega oli! Seal hulgas olin varem ka läbi mänginud need, aga ei tundunud üldse igav teist korda mängides.
Ei saa sama öelda Andromeda kohta kahjuks, see pidev Kettiga sõdimine on lihtsalt masendav. Praktiliselt enamus ajast ongi lahingud, tahaks rohkem storyt selle asemel.

Aga nah, ajateenistus alles kuu aja pärast. icon_smile.gif

Vondur, +1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 11.06.2017 14:19:42 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Kui Mass Effecti triloogia mängud vedasid sind mängu sisse, siis Andromeda puhul pead sa ise hambad ristis seda mängu vedama... ja kui sa ta kinni paned, siis uuesti avamiseks pead ennast sundima. See mäng on nii kuradi igav ja sisult masendavalt amatöörlik, tegelased on täiesti tüütud "I'm just here to annoying you" nukud... Lugu, mis huvi ärataks, lihtsalt pole. Kurat, lennati ju teise galaktikasse, mis oleks võinud olla piiritute võimalustega väljakutse, aga selle asemel anti meile "rajaleidja", kes mingil veidral kombel ei avasta midagi, vaid kolab mööda juba ette ära avastatud planeete ja laseb SAM-il kõik mured lahendada, sudoku (mõelge... kauge galaktika, ülim tehnoloogia ja kõige selle lahtitegemiseks sudoku"), ausside aktsendiga rääkivad kassi ja küünlajala ristsugutised, ning vastased koondnimega "boneheaded kliché". Ja muidugi hunnik võimalusi pedesporti teha, mida patchidega muudkui "impruuvitakse"! See mäng on lihtsalt üks suur eksitus mis oleks võinud tegemata jääda... See oleks nagu EA katse, et näha mis saab siis, kui mängu tegemisele pääsevad ligi amatöörid, SJW sõdalased ja elukauged lumehelbed. Fantaasiapuuduse all kannatavatest stoorikirjutajatest ma ei hakka rääkimagi. Katse ebaõnnestus täielikult, tiim saadeti laiali ja kogu Andromeda projekt visati jääkirstu.

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Täitsa õige mehe jutt siin.
Juba ammu käib pinda, et siin foorumis iga sitta mängu kiidetakse või üritatkase kõigest jõust ilusaks rääkida. Krd perselakkujad icon_evil.gif

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2017 10:13:56 vasta tsitaadiga

tundub,et mäng ei saagi laiendust

https://www.gamespot.com/articles/mass-effect-andromeda-not-getting-single-player-dl/1100-6451345/

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 02.07.2017 11:23:51 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
tundub,et mäng ei saagi laiendust

https://www.gamespot.com/articles/mass-effect-andromeda-not-getting-single-player-dl/1100-6451345/

see on fake news nagu artikkel isegi ütleb
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.07.2017 15:02:27 vasta tsitaadiga

No selles jamas on EA ja BioWare ise süüdi. Nad ei tule välja ja ütle, et MEA mingit lisacontenti ei saa. Selleasemel on vaikus ja siis sellised asjad tekivadki. Nt BioFan-i videos on head graafikud välja toodud kuna BioWare mängudele on varem DLC-d tulnud. Kõige varem või seda oodata augusti alguses. Kõige hiljem aastavahetusel. Kui aastavahetuseks pole ühtegi Singe Player DLC-d tulnud, siis ilmselt ei tulegi.

Isiklikult arvan, et midagi siiski tulemas on, aga ilmselgelt selle peab ehitama BioWare Edmonton ehk põhistuudio, kuna Montreal saadeti pmst laiali (v.a MEA patchid ja iganädalased APEX MP missioonid) ja Austin vaevalt seda teeb. Miks ma seda arvan on see, et pole otse öeldud, et ei tule ja teiseks kõik asjaga seotud räägivad sellist ümmargust juttu a'la "me ei saa tulevikuplaane kommenteerida". Kui midagi tulemas poleks, siis nii ka öeldaks.

Samas Kotaku "allikad" väidavad, et SP DLC tõesti tulemas pole. Ja arenduse artikli osas oli neil õigus. Siinkohal võib ka see asi olla, et paljud ei usu enam põhjusega sõnakestki mis tuleb EA ja BioWare suust. Nad on varem nii palju valetanud. Näiteks EA vale, et nad on andromeda müüginumbritega rahul, kuigi need jäid tugevalt prognoositule alla ja vastutav stuudio saadeti pmst laiali.

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.07.2017 15:15:12 vasta tsitaadiga

Ikka pole suutnud senimaani edasi mängida ja vist ei mängigi kuna tundub, et tõesti mitte midagi ei toimunudki mängus... ei mingeid uusi rasse ja suuri tsvilatsioone ega midagi.. ma ei saa aru milleks ME nii perse keerata, umbes nagu sihilikult.. icon_sad.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2017 09:22:05 vasta tsitaadiga

SP tegin läbi Insanity peal. Eelmisest kuust alates olen MP pelanud. Common ja Uncommon asjad on nüüd kõik maxed out. Töötan Rare asjade kallal ja siis kaua ihaldatud Ultra Rare icon_biggrin.gif
Kuigi ME3 MP meeldib ikka rohkem.

EDIT: Platinum raskusaste tulemas icon_biggrin.gif . Pange oma medigeel valmis. Teil läheb seda vaja icon_lol.gif
Lisaks Batarianid? Huvitav huvitav kas ainult MP-s või tuleb SP-sse kah?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 06.07.2017 16:39:02 vasta tsitaadiga

SP: kolmas planeet on 100%, aga oma baasi veel pole.

MP: maxed manifest paar nädalat icon_cool.gif.

Täna 18:00 alates server maas tund aega. 20:00 iganädalane twitch ülekanne https://www.twitch.tv/bioware Räägitakse põhiliselt patch 1.09 sisust.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 09:37:12 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT 4:
No me teadsime, et see on tulemas ja nüüd on see ametlik: Patch 1.10 oli viimane ja SP sisu ega uuendusi enam ei tule. MP on veel kergelt toetatud aga see on ka kõik. Tehniliselt on ME:A surnud thumbs_down.gif
https://www.masseffect.com/news/mass-effect-andromeda-update-from-the-studio

Kurb. Soori oli isegi mingil määral huvitav. Lahtised otsad seotakse kokku koomiksite ja raamatutega. Kõige enam olen ma aga vihane selle peale, et minu lemmik mänguseeria aeti mulla alla. Juba arenduse käigus oleks pidanud tõmbama pidurit ja aru saadama, et väljatatav toode pole piisavalt hea. Mass Effect 1 oli stroori poolest hea kuigi tehniliselt jättis soovida. Mass Effect 2 on minu lemmik kuna seal väga vähe mille üle nuriseda. Mass Effect 3 oli kah ok kui lõpp välja arvata. Andromeda stoori ise on imho huvitav aga karakterid pole piisavalt head ja tehnilised bugid ja piirangud paljuski rikkusid mängu.

Ise mängin MP'd vaheldumisi ME3 MP-ga aga Andromeda SP-d pole küll mõtet enam läbi teha imo.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 10:38:27 vasta tsitaadiga

EA ikka oskab. icon_mad.gif
Ostsin just praeguse Origini alega omale mängu (varem lihtsalt ei raatsinud). Loodetavasti ei lennanud orki, et paari nädala pärast mäng Accessi lisatakse icon_lol.gif

edit: Tegin refundi. Eks mängib kunagi Accessis selle mängu läbi.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/


viimati muutis HPN 20.08.2017 11:11:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 10:49:39 vasta tsitaadiga

Jep. 5 kuud. See on enamvähem aeg väljalaskest alates mis kulus selleks, et mäng pmst hüljata. See peab vist olema mingisugune rekord AAA mängude kategoorias.
Iroonilisel kombel isegi No Man's Sky patchitakse edasi palju väiksema stuudio poolt kuigi see sai palju rohkem tappa väljalaskel. EA ja ka BioWare käitumine antud juhul on toote hülgamine kõigest 5 kuud pärast väljalaset ja tõesti lubamatu isegi kui mäng sai palju negatiivset tagasisidet. Kui neil oleks mune olnud oleks nad sellle kriitika alla neelanud ja vaikselt jätkanud mängu parandamist ja edendamist. Aga noh EA-l on raha käes ja rohkem neid ei huvita thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2017 10:53:47 vasta tsitaadiga

mind aga huvitab, mida seal patchida on enam?
pole mina veel mingi puraka otsa sattunud, et mängus miskit tegemata oleks jäänud või silmagi oleks hakanud icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2017 11:05:08 vasta tsitaadiga

Noh ma toon näite: Nomad Shield Generator juppi ei saa ma jätkuvalt craftida. Nad pole suutnud seda ära parandada. Olen piisavalt aega mängus veetnud ja edasi tagasi pendeldanud. No luck.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.08.2017 12:07:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Noh ma toon näite: Nomad Shield Generator juppi ei saa ma jätkuvalt craftida. Nad pole suutnud seda ära parandada. Olen piisavalt aega mängus veetnud ja edasi tagasi pendeldanud. No luck.
ei tea, minul on see task kuidagiviisi completed
alguses oli sellega mingi jant, kuna ostsin konkreetse upgrade eelnevalt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 20.08.2017 22:02:04 vasta tsitaadiga

SP pole jah midagi suurt patchida, aga MPs on mõningaid suuri ja palju väikseid asju ikka veel katki. Suurim MP bug on audio kadumine suvalisel ajal. Väidetavalt on see mängu mootori viga. Kui DICE meeskond vea oma mootoris suudab ära parandada, siis MEA:MP'i see parandus kunagi ei jõua. Ametlik põhjus on suur keerukuse aste, reaalselt ei hakka EA suurt raha kulutama selle 'tühise' probleemi kõrvaldamiseks. Nt. mängin Huntress + Shadow, Platinum, 1 Life to Live Apex missiooni ja kohe alguses kaob hääl = PUPU. Siin peale minu palju MP mängijaid pole ja iga päevaga raskeneb kaasmängijate leidmine, siis tunnen et endalgi vabaneb varsti 60GB vaba HDD pinda arvutis.

Jätaks siia veel mõtte: MEA müüs EA andmetel üle ootuste hästi, aga ei saa ühtegi DLC'd!

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mass Effect: Andromeda mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.