Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 05.12.2017 16:52:54 vasta tsitaadiga

https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/free-weekend/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.12.2017 13:24:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
https://tomclancy-thedivision.ubisoft.com/game/en-us/free-weekend/



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2017 16:09:54 vasta tsitaadiga

Keegi veel pelab kah seda? Ma üks päev üle pika aja proovisin jälle. Isu kadus kui dark zones üks mulle koti pähe tõmbas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2017 16:20:17 vasta tsitaadiga

Dj-E, Eile tuli uuendus ka DZ jaoks ehk siis mingi rogue 2.0 süsteem.
Ma eile enamvähem panin korraks mängu tööle, et avada fast travel kohad uutes asukohtades ja kõik.
10.5GB uuendus oli lihtsalt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.12.2017 23:28:28 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Keegi veel pelab kah seda? Ma üks päev üle pika aja proovisin jälle. Isu kadus kui dark zones üks mulle koti pähe tõmbas. icon_biggrin.gif


Mina vahetevahel täristan seal niisama ringi ja korjan igast kola ja nodi icon_biggrin.gif Dark Zone eriti ei julge minna,kuigi tahaks ja olen seal vahest käinud,... seal on mingid pro ässad kes endale mingeid ülivõimsaid build-e oskavad koostada mis kõik ühe laksuga maha niidab icon_razz.gif Mina kahjuks ei oska icon_confused.gif Nüüd selle 1.8 patch uuendusega tuli ka mingedi ägedaid exotic relvi neid saab ka jah kindlasti ka siis ainult seal darkzones...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.12.2017 23:52:31 vasta tsitaadiga

igaltpoolt võid saada,mis seal dz nii hirmsat on icon_biggrin.gif
build guide terve tuub täis nüüd natuke asjad ehk settivad ja hakkab uusi tulema
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.12.2017 10:48:49 vasta tsitaadiga

Tänasest siis algab järgmine Global event.
Aeg kui on motet mängida seda jama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.12.2017 19:21:30 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Tänasest siis algab järgmine Global event.
Aeg kui on motet mängida seda jama icon_biggrin.gif



Ma huvi pärast ka joinisin teiega täna,aga midagi head sealt küll ei saanud,ainult mingit prahti oli icon_biggrin.gif selle exotic urban mdr sain aga see oli mul juba olemas... ükspäev sain ühest underground missioonist mingi AK-47 Warlord-i icon_cool.gif

DarkZonest ma pole veel ühtegi saanud ... ma ei tea kus missioonist või kuskohast sealt neid leidma peaks ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 13.12.2017 12:55:35 vasta tsitaadiga

GE eventi tehes see loot läheb papiks või tükkideks kui ei joppa midagi head, seal saad GE creditit millega saad osta GE vendori juurest kaste kust saad siis classified geari ja võimalus eksootikuid saada.

GE* - global event

See et 1 konkreetne relv olemas on ei tähenda veel midagi suures plaanis,kui nt talendid jamad on siis on suht kasutu see relv.
osasid eksootilisi relvi on mul ca 5+ tükki heade talentidega mis varem v hiljem kuskile buildi sobitub.

Hetke kuum kaup on kindlasti The House- SMG ja Big alejandro-LMG ja uued Classified gearsetid.
Hetkel 25 GE kasti juba ostetud eks kui läbi saab eks siis näis mis sealt tuleb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.12.2017 13:09:30 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
GE eventi tehes see loot läheb papiks või tükkideks kui ei joppa midagi head, seal saad GE creditit millega saad osta GE vendori juurest kaste kust saad siis classified geari ja võimalus eksootikuid saada.

GE* - global event

See et 1 konkreetne relv olemas on ei tähenda veel midagi suures plaanis,kui nt talendid jamad on siis on suht kasutu see relv.
osasid eksootilisi relvi on mul ca 5+ tükki heade talentidega mis varem v hiljem kuskile buildi sobitub.

Hetke kuum kaup on kindlasti The House- SMG ja Big alejandro-LMG ja uued Classified gearsetid.
Hetkel 25 GE kasti juba ostetud eks kui läbi saab eks siis näis mis sealt tuleb.


Kui võib küsida kas siis Global event vendori juurest on ka võimalik saada eksootilis relvi ?

Proovisin siin mõned korrad ka seal DarkZones ringi joosta ja ütleks et päris huvitav on ja võib öelda et tekitab n.ö hasarti icon_biggrin.gif ,muidugi kunagi ei tea kelle käest tina saad ja kelle käest mitte.Seal jookseb ringi ikka eriti päris tugeva n.ö kaitse,stamina või misiganes kuulivestid neil seljas on et tulistad aga midagi ei vähene ja enda arvates on sul mingi mega damagega tukk icon_biggrin.gif tahaks ka teada kuidas ja mismoodi nad need endale said. ühesõnaga võtsin vahelduseks selle navy mp5 ja aretasin seda natuke ja neid botte niidab väga hästi momendil. väga raske on teha ikka endale mingit head buildi millega kõiki niita icon_razz.gif youtubes on jah üleval videod kuidas mingit buildi teha aga siis hakkad enda oma vaatama ja siis vaatad et seda mul ei ole ja see on ka puudu icon_rolleyes.gif
Neid eksootilisi relvi ma sealt DZ kahjuks pole siiamaani leidnud,ma ei tea kuskohast ja mis missioonidega on neid võimalik saada ? Pigem olen mõned saanud weekly event ja underground missioonidega. nojah kui saadki mingi hea talenti mis teeb firearms tugevaks siis on jälle stamina ja skill madal ? see on nii raske neid paika saada ja midagi head leida... nende praeguste global eventidega saab ka ainult mingit prahti thumbs_down.gif vahepeal kasutasin Liberator nimelist relva ja ütles et see on päris hea ja niitis ka väga hästi ju siis mul oli hea talent ja firearm oli ka suur... muidugi ma ei tea kummale tuleb rohkem seal rõhku panna kas see suurem number või see väiksem number seal all ... kui vahetad midagi siis ta näitab vahepeal et see suur number on roheline ja väike on punane või läks väiksemaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.12.2017 13:34:01 vasta tsitaadiga

Gap, Alati ei olene seal mängus kui over powered sa oled icon_biggrin.gif
Enamusajast jooksed seal Dark zone-s ringi mingi 150 ping/latency-ga

See on tuntav kui täristad kedagi ja on raske maha saada. Järeldus on suur ping.
Kuna on olukordi kus poole salvega täristab vaenlasi maha ja siis on see madala pingiga server mida näeb üli harva.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 17.12.2017 14:53:58 vasta tsitaadiga

Jah Global event vedori käest ostetud 1500 maksvatest kastidest on suurem võimalus saada eksootilisi relvi.(ei ütleks et need eksootilised kõvasti paremad on kui teised va house ja alejandro strikeriga on showstopper väga hea)
Muid eksootilisi VÕIVAd bossid droppida 2% võimalus,garanteeritud punaseid kaste saad weekly challengitest ja incursionitest.
Relv on sul täpselt nii hea kui on su build ja relva talendid( SMG responsive,deadly,unforgiving adept ja compentent kui skillpowerit on)
Liberator on nõrk otsi lovac või lightweigt M4 kui assaulti kasutad.
Üldiselt mina teen oma buildi valmis ja siis sobitan sinna relva kui dmg relva talendid on kinni teen korrektuurid nii et see mu algest kontseptsiooni ei mõjuta.
Alati ei keerle kõik selle ümber palju sul staminat firearmsi v elektroonikat on. VA classified gearsetid nüüd.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.12.2017 15:33:24 vasta tsitaadiga

Lehys, väga huvitav.Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 20.12.2017 08:45:22 vasta tsitaadiga

eksootilisi on lihtne nimeliste bosside käest farmida.
kui rada selge, saab tervele kaardile 10 min ringi peale tehtud - Link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.12.2017 14:55:48 vasta tsitaadiga

olxter, Kõva mees kui 10 minutiga need bossid kõik ära jooksed.
Minul läheb küll vähemalt 30 minutit kõikide bosside jooksmiseks ja enamus aeg kulub ainult fast travel ja siis sealt punktist bossi juurde jooksmine.
Ja ega need bossid väga tihti ei anna midagi neid eksootilisi relvi. Põhiliselt saab skull kindaid ja tenebrea mõtetut sniprit.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2017 14:59:28 vasta tsitaadiga

lopes39, neid eksootilisi annab tegelt suht lambist minumeelest,ja see on minuarvates suht nõme ... võiks ikka olla mingite konkreetsete missioonidega vms... üksõhtu sain siin näiteks ühte underground missiooni tehes mingi eksootilise scar-i.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 20.12.2017 15:35:57 vasta tsitaadiga

Eksootiliste drop liiga random,jooksen need küll läbi lootuses et äkki aga kindlam on incursione teha.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.12.2017 22:41:45 vasta tsitaadiga

Incursionid ja need missioonid mis on selle neljanda raskustasemega mille nimetus mulle hetkel meelde ei tule icon_biggrin.gif Garanteeritud eksootiline loto kast.
Aga jah DZ-st saab ka farmides eksootilisi relvi ja geari. Tegelikult saab seda igaltpoolt.
LZ bosside farmimine ei ole kindlustatud et sa saad eksootilisi ja neid saad teha miski iga 4 tunni tagant või vahetad karakterit.
Isegi see global event kus ma sain miski 67 kasti sain sealt ainult 3 uut The house relva ja ülejäänud oli vana mis läks lammutamisele.
Teisi uusi eksootilisi ei saanud ühtegi. See drop rate on väga väike ja neid eksootilisi on ka juba väga palju erinevaid. Mida uuem on eksootiline asi seda väiksem on tõenäosus seda saada.
Ja no see loot table on ka juba nii suur et tuleks puhastustöö neil teha.
Pisut üle 1500 tunni seda mängu juba mängitud alates väljalaske päevast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2017 22:56:08 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Incursionid ja need missioonid mis on selle neljanda raskustasemega mille nimetus mulle hetkel meelde ei tule icon_biggrin.gif Garanteeritud eksootiline loto kast.
Aga jah DZ-st saab ka farmides eksootilisi relvi ja geari. Tegelikult saab seda igaltpoolt.
LZ bosside farmimine ei ole kindlustatud et sa saad eksootilisi ja neid saad teha miski iga 4 tunni tagant või vahetad karakterit.
Isegi see global event kus ma sain miski 67 kasti sain sealt ainult 3 uut The house relva ja ülejäänud oli vana mis läks lammutamisele.
Teisi uusi eksootilisi ei saanud ühtegi. See drop rate on väga väike ja neid eksootilisi on ka juba väga palju erinevaid. Mida uuem on eksootiline asi seda väiksem on tõenäosus seda saada.
Ja no see loot table on ka juba nii suur et tuleks puhastustöö neil teha.
Pisut üle 1500 tunni seda mängu juba mängitud alates väljalaske päevast.

Mäng pidi sinu arust ju beta olema. 1500h icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2017 02:45:50 vasta tsitaadiga

Dj-E, Kui sul midagi tarka öelda pole siis jää palun vait. Su kobisemine ei aita millelegi kaasa.
Näitab ainult kui hale inimene sa oled, kes muud teha ei oska kui teiste kallal mögiseda ainult!

Mängid sa seda mängu üldse ?
Või sul on lihtsalt mingi haigus küljes mis paneb sind kobisema ja teemakohaselt mitte arutama ?

Mis seal imelikku on 2 aastaga 1500h miskit mängu mängida ja pealegi kui sa ainult natukenegi uuriks selle mängu kohta, siis teaksid et paljud siiani arvavad et see on beta staadiumis.
Kuna mäng vajab pidevalt parandamist ja polda siiani saadud midagi paika. Iga uuendus toob uued nerfid ja iga uuendus toob uued vead.
Vigu parandatakse vähem kui neid juurde tehakse ja balansi ei suudeta teha. Kui miski asi on natuke tugevam kui miski muu, siis saab see sellise nerfi mis muudab asja kasutuks.
Miks sa arvad miks seda mängu vähesed mängivad ja mängureid aina vähemaks jääb ?

Pidevalt on mängus poor connection ja see niinimetatud PVPVE mis on DZ-s siis seal enamusajast on väga kõrge ping. Väga harva satud serverisse kus on hea ping ja saad vaenlasi sulatada vähema kui ühe klippiga.
Pealegi mul siiani veel olukordi kus liiga kiirelt liikudes kaob tekstuurid ära ja ma kukun läbi kaardi ja saan surma.
Menüü kus asju vaadata näiteks pidevalt ei taha mul ära loadida siis pean pidevalt tõmblema edasi tagasi jne menüüs ringi et pilt ette tuleks.

Kui sa asjast midagi ei tea siis võiks oma mokad pidada ja vähem kobiseda. Endal juba paha ei hakka või ?
Vaba aega liiga palju et ei suuda oma elu elada ja on vajadus teistega kobiseda ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2017 08:23:42 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Dj-E, Kui sul midagi tarka öelda pole siis jää palun vait. Su kobisemine ei aita millelegi kaasa.
Näitab ainult kui hale inimene sa oled, kes muud teha ei oska kui teiste kallal mögiseda ainult!

Mängid sa seda mängu üldse ?
Või sul on lihtsalt mingi haigus küljes mis paneb sind kobisema ja teemakohaselt mitte arutama ?

Mis seal imelikku on 2 aastaga 1500h miskit mängu mängida ja pealegi kui sa ainult natukenegi uuriks selle mängu kohta, siis teaksid et paljud siiani arvavad et see on beta staadiumis.
Kuna mäng vajab pidevalt parandamist ja polda siiani saadud midagi paika. Iga uuendus toob uued nerfid ja iga uuendus toob uued vead.
Vigu parandatakse vähem kui neid juurde tehakse ja balansi ei suudeta teha. Kui miski asi on natuke tugevam kui miski muu, siis saab see sellise nerfi mis muudab asja kasutuks.
Miks sa arvad miks seda mängu vähesed mängivad ja mängureid aina vähemaks jääb ?

Pidevalt on mängus poor connection ja see niinimetatud PVPVE mis on DZ-s siis seal enamusajast on väga kõrge ping. Väga harva satud serverisse kus on hea ping ja saad vaenlasi sulatada vähema kui ühe klippiga.
Pealegi mul siiani veel olukordi kus liiga kiirelt liikudes kaob tekstuurid ära ja ma kukun läbi kaardi ja saan surma.
Menüü kus asju vaadata näiteks pidevalt ei taha mul ära loadida siis pean pidevalt tõmblema edasi tagasi jne menüüs ringi et pilt ette tuleks.

Kui sa asjast midagi ei tea siis võiks oma mokad pidada ja vähem kobiseda. Endal juba paha ei hakka või ?
Vaba aega liiga palju et ei suuda oma elu elada ja on vajadus teistega kobiseda ?

Ubihater ja nerfi spetsialist on rääkinud. Aamen! Sa oled muutunud samasuguseks tuulelipuks nagu libegi. Küll vihkad Ubisofti ja nende mänge aga näe juba toksid 1500h ühte mängu. Pole ühtegi ubisofti mänguteemat kus sa mängu maasisse ei tambiks-aga ikka ostad ja mängid. icon_biggrin.gif
The Division on ammu juba valmis ja töötab perfektselt. See, et sul on kogu aeg Ubi mängudega mingi probleem on sinu personaal teema. Minul töötab The Division perfektselt.

PS! Jah ma aegajalt ikka mängin seda ja jah mul on räige haigus küljes, et on vaja kogu aeg mõgiseda idiootidega. What U gonna do about it?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2017 11:58:33 vasta tsitaadiga

Kui ubisoft ei lubaks ennem mängu välja laskmist nii palju igasugu asju siis oleks teine teema. Ma ei hakka üksikasjaliselt neid lubadusi ette lugema.
Ja ei saa öelda et ma igas ubisofti mängu teemas sõna võtan. The Crew ja Division on ainult.
AC origins on lihtsalt suur kaart mis on pool tühi ja peale story läbimist muutub väga üksluiseks kõik side missioonid.

Divisioniga lihtsalt ongi nii, et see mäng käitub kõigil erinevalt. On olnud olukordi kus mul mäng jookseb ideaalselt aga mõnel kes minuga grupis on see nii ei ole.
Ja omavad paremat raudvara kui mina. Või vastupidi et mul ei tööta normaalselt ja teistel on ok. See on pidev jama.
See on kriitika ja ei ole maha tampimine. Ja ma väga kaalun mis mänge ma ostan. Mul on ainult 3 mängu ostetud ubisoftis ja seda nagu ei saa öelda et ma ikka ostan kõiki ubisofti mänge.

Ja btw ennem kui siin kedagi idioodiks kutsuma hakkad jääb mulje et sa seda ise oled oma käitumisega vaja kobiseda, kui kellegi kommentaar ei meeldi siis oled sa kohe platsis teda kritiseerimas ja mitte põhjendama oma arvamust mängu kohta.
Ma ei tea küll kedagi muud peale sinu kes arvab et see mäng on täiesti valmis ja töötab perfektselt.

Pealegi 1.8 uuendus pole olnud vist kuudki veel väljas. See on see uuendus mis inimesi pisut tagasi tõi mängu.
Ja no iga uuendus tähendab seda et siis kui see välja lastakse on esimesel päeval tüüpiline saada DELTA erroreid.
Või siis istuda ootelistis miski aeg et mängu sisse saaks või on sõprade server maas ja ei saa mängus sõpradega ühendust.

The Crew põhjal tekkis viha ka sellepärast et ma ostsin koos season passiga ja see oli ainult auto pakid ja siis kui esimene aasta oli läbi kärbiti mängust mõned asjad ja lisati expansion alla.

Pealegi tõe rääkimine on alati valus kuulajale. Ei saa nagu aru milleks sa seda ubisofti nii kiidad või arvad et see nii hea firma on ?
Ei saa nagu öelda ka et ma kõikides ubisofti mängudes postitan ja neid kõiki ostan kui mul ainult 3 ubisofti mängu ostetud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.01.2018 19:49:06 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif

Proovisin siin eile esimest korda selle uuendusega tulnud Resistance ja esimene kord pidasin vastu 8 wave üksinda.... tundub suht mõttetu ajaviide ... meenutab natuke call of duty zombie mode kus pead vastu pidama niipalju kui suudad või lõputult ? Mis eesmärk sellel üldse on või kuhu sa jõudma pead üldse ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.01.2018 21:45:05 vasta tsitaadiga

Saad kaste, millest võib head kraami saada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 04.01.2018 21:48:50 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Saad kaste, millest võib head kraami saada.



Millal ja kus ma neid kaste saan ? pean mingi teatud arv wave läbima ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.