Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 356, 357, 358 ... 387, 388, 389  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 43 ]
1-3 aastat
34%
 34%  [ 131 ]
4-6 aastat
24%
 24%  [ 94 ]
7-10 aastat
16%
 16%  [ 61 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 28 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 14 ]
17-20 aastat
1%
 1%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 380

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 24.11.2022 21:16:23 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
rmc kirjutas:
BA79,
1. Kusjuures just mõtlesin küsida, kuidas tänasel päeval normaalsete telekate taga need "Ambilight hackid" toimivad? On adekvaatsed ja võrreldavad? Osadele meeldib Ambilight ja sellepärast Philipsi küljes kinni, a Philipsid valdavalt kiiksuga mu kogemusel.



Mulle meeldib. Ostsin eraldi selleks komplekti. Filme vaatan kottpimedas toas ja see annab minu jaoks juurde veidi elamust, kui ilma selleta. Laste multikaid sellega pimedas ei vaataks siiski, kuna seal on värve ja nende eksust liiga palju ja liiga kiiresti icon_biggrin.gif

Endast rääkides:
Ma ei kannata pimedas telekavaatamist. Rikub minu arvates silmad ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.11.2022 21:19:04 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
rmc kirjutas:
BA79,
1. Kusjuures just mõtlesin küsida, kuidas tänasel päeval normaalsete telekate taga need "Ambilight hackid" toimivad? On adekvaatsed ja võrreldavad? Osadele meeldib Ambilight ja sellepärast Philipsi küljes kinni, a Philipsid valdavalt kiiksuga mu kogemusel.



Mulle meeldib. Ostsin eraldi selleks komplekti. Filme vaatan kottpimedas toas ja see annab minu jaoks juurde veidi elamust, kui ilma selleta. Laste multikaid sellega pimedas ei vaataks siiski, kuna seal on värve ja nende eksust liiga palju ja liiga kiiresti icon_biggrin.gif

Endast rääkides:
Ma ei kannata pimedas telekavaatamist. Rikub minu arvates silmad ära.


Kui sa iga päev vaatad 4-5h siis vb jah. Me räägime ikka harvemast. Sama oleks öelda, et kinos käijad rikuvad omi silmi icon_biggrin.gif
Lisaks ambient light isegi on silmadele parem kui päris pime sõltuvalt filmist muidugi.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.11.2022 21:20:10 vasta tsitaadiga

Kinos võiks mu arust ka valgem olla icon_biggrin.gif Mul ka see teema, et ei kannata pimedas vaadata telekat, väga ebameeldiv silmadel.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 24.11.2022 21:20:14 vasta tsitaadiga

Kinos käies on asi teine. Kinoekraanil ei ole taustavalgust vaid projektoriga näidatakse ekraani peale. Silmi koormab valgus mis tuleb allika poolt. Eriti kui see on intensiivne, värvid ja toonid vahetuvad kiiresti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 21:20:31 vasta tsitaadiga

tagantvalgus on lisaks hea mitte eest, kus niigi virvendab doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.11.2022 21:25:52 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Kinos käies on asi teine. Kinoekraanil ei ole taustavalgust vaid projektoriga näidatakse ekraani peale. Silmi koormab valgus mis tuleb allika poolt. Eriti kui see on intensiivne, värvid ja toonid vahetuvad kiiresti.


Erinev kogemus. Viimati käisin paar aastat tagasi kinos. kui 2h või pikem film, siis silmad väisid kiirelt ära, pime ruum. Silmad pidid rohkem pingutama.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 21:36:30 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No sorry aga mis sunnib mingit usb pulka teleka külge ühendama? Plex peaks suht igas kaasaegses telekas töötama?
Minupoolest ostke kui kalleid tahate, mina isiklikult ei oska mingitest lipulaevadest lugu pidada, prioriteedid mujal ilmselt siis, aga pole ka mõtet tulla ajama, et odav mingi saast ja aeglane oleks. Mu 2a tagasi ostetud 500 eurone 55" LG 4K telekas mulle idekas, kõik toimib nagu vaja ja kõik äpid olemas, mida peres inimesed kasutada sooviksid thumbs_up.gif
Äppidega hea mugav ka, ainult toitejuhet vaja ja tuld. Mul muidugi optical ka seal küljes aga ikkagi plats puhtam kui muid boxe pole.
Enne seda oli kasutuses 2008a siit foorumist kasutatuna ostetud 32" telekas icon_biggrin.gif Alles veel ja töötab, peaks varsti tagasi siia müüki panema äkki icon_lol.gif

Harjumus ja teadmatus ilmselt. Moni ostab ka arvutile pika HDMI kaabli, et Jupiteri vms telerist vaadata (mu isa naiteks icon_lol.gif ). Ostsin talle 4K Chromecasti - nuud ei pea enam arvutit sees hoidma ja diivanilt pusti tousma kui soov telekat vaadata. Pikk HDMI kaabel sai ka kokku keritud. Welcome to 2015? icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 21:40:47 vasta tsitaadiga

SKG, kuidas selle Chromecastiga saab vaadata ilma arvutit sees hoidmata? icon_redface.gif
Mul mingi vanem Chromecast ja see ju edastab Chromest signaali telekasse lihtsalt.
Midagi seal koostöös ei toimi kahh, kord ei mängi, kord hakib.
Youtuub nagu mängib, siis eedlan, et viga Jupiterias icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 21:50:05 vasta tsitaadiga

Hiid, Chromecast läheb otse teleri HDMI porti.
USB juhe veel külge, see on igal nutiteleril olemas.
Uued Chromecastid päris asjalikud, isegi pult on kaasas, kui teleri pult mingil põhjusel ei tööta.
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/2285336/google-chromecast-with-google-tv-snow/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 21:52:08 vasta tsitaadiga

Tanel, seda ma saan aru jahh, et ta läheb otse TV porti. Mu praegune ka läheb.
Aga kust see Jupiter tekib? Temas endas on see? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 22:14:04 vasta tsitaadiga

Hiid, Nagu toote nimigi ütleb, seal on Google TV peal, Play Store-st installid Jupiteri äppi, nagu ikka.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 22:30:29 vasta tsitaadiga

või nii icon_razz.gif
võtsin siis ühe ligi, ehk ei saa persest icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 23:04:40 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No sorry aga mis sunnib mingit usb pulka teleka külge ühendama? Plex peaks suht igas kaasaegses telekas töötama?
Minupoolest ostke kui kalleid tahate, mina isiklikult ei oska mingitest lipulaevadest lugu pidada, prioriteedid mujal ilmselt siis, aga pole ka mõtet tulla ajama, et odav mingi saast ja aeglane oleks. Mu 2a tagasi ostetud 500 eurone 55" LG 4K telekas mulle idekas, kõik toimib nagu vaja ja kõik äpid olemas, mida peres inimesed kasutada sooviksid thumbs_up.gif
Äppidega hea mugav ka, ainult toitejuhet vaja ja tuld. Mul muidugi optical ka seal küljes aga ikkagi plats puhtam kui muid boxe pole.
Enne seda oli kasutuses 2008a siit foorumist kasutatuna ostetud 32" telekas icon_biggrin.gif Alles veel ja töötab, peaks varsti tagasi siia müüki panema äkki icon_lol.gif


USB pulka võin ühendada külge kui on mingi pulga peal asjad ja ei viitsi ühtki arvutit käivitada. Miks mitte kui juba pulga peal on asjad olemas?

Ma ei näe, et keegi väidaks kõik allapoole lipulaeva olevat saast ja aeglane. Väide oli, et kui ainus kriteerium on võimalikult odav hind, siis võib põleda korralikult. Aga ega ainult see ka põlemisest ei päästa. Iva igatahes selles, et kaaluda natukene ikka tasub ja parimat hinnapunkti otsida. Üldiselt. Kui on soov võimalikult odavat osta, siis muidugi lastagu minna.

BA79 1. Ambilight on mujaoks maitse asi, mitte pelgalt turundustrikk. Ise seda ei vaja ega eriliselt hinda, ent teatud stseenide puhul või kohati on isegi lahe. Samas ilgelt taga ei aja.
2. Jah, eks meil kõigil ole omad brändid, millega mingid traumad ja tõrked seotud - seal polegi pikemalt miskit jaurata, igati aktsepteeritav :]
3. OK, hea teada, et vähemalt värskematel mudelitel olemas see.
4. Muidugi ei olda valmis, ent selle raha eest, mida teenuse eest küsitakse, ju võiks. icon_lol.gif
5. Ma ise ka telerit ei vaata, ent mõttetu on tänsel päeval massiliselt digiboksidega majandada.

Tänud, et vastasid konkreetselt ja sarnaselt loendatult - selliselt on üliladus suhelda ja see on alahinnatud :].

Zonerman, mis komplekti ostsid ja, mille külge ühendasid? Oskad "päris" Ambilightiga ka võrrelda, kas on mingeid erinevusi?

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 24.11.2022 23:39:11 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
No sorry aga mis sunnib mingit usb pulka teleka külge ühendama? Plex peaks suht igas kaasaegses telekas töötama?
Minupoolest ostke kui kalleid tahate, mina isiklikult ei oska mingitest lipulaevadest lugu pidada, prioriteedid mujal ilmselt siis, aga pole ka mõtet tulla ajama, et odav mingi saast ja aeglane oleks. Mu 2a tagasi ostetud 500 eurone 55" LG 4K telekas mulle idekas, kõik toimib nagu vaja ja kõik äpid olemas, mida peres inimesed kasutada sooviksid thumbs_up.gif
Äppidega hea mugav ka, ainult toitejuhet vaja ja tuld. Mul muidugi optical ka seal küljes aga ikkagi plats puhtam kui muid boxe pole.
Enne seda oli kasutuses 2008a siit foorumist kasutatuna ostetud 32" telekas icon_biggrin.gif Alles veel ja töötab, peaks varsti tagasi siia müüki panema äkki icon_lol.gif

Mina kasutan välist kõvaketast, tüütu on aga mis teha.
Plex siis mängib kõik dolby visionid ka ära isegi kui telekas seda ei toeta?
Kuidas plex ikkagi kuvab sisu mis arvutis on ma ei saa aru, arvuti peab ju siis töötama samal ajal või ei?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.11.2022 23:48:33 vasta tsitaadiga

Ma ei tea nendest dolbydest midagi väga. Plexi menüüs vist olid olemas jah need valikud.
Arvuti või eraldi server peab käima jah samal ajal.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2022 23:57:51 vasta tsitaadiga

Kevvare, jah, Plexi üks point ongi see, et peeaegu reaalajas muudab ta meedia mahamängitavaks (transcoding) kui klientseade mingit formaati ei toeta.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2022 00:25:39 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:

Plex siis mängib kõik dolby visionid ka ära isegi kui telekas seda ei toeta?
Kuidas plex ikkagi kuvab sisu mis arvutis on ma ei saa aru, arvuti peab ju siis töötama samal ajal või ei?


Ei. Eeldus on ikkagi, et telekas toetab ise Dolby Visionit. Plex lihtsalt on player mis signaali edastab telekale ja suudab maha mängida. Lisaks plexist ainuüksi ei piisa. Selleks on vaja ka raua tuge, mis seda telekasse suudab edastada.
Minul on selleks nvidia shield läbi mille ma kõike vaatan ja plex on seal player. Arvuti on teine variant.
Lisaks sõltub ka meediast endast. Osadel on formaat nii ,et kui DV ei toeta telekas, siis mängib automaatselt HDR'i.

Minul on lühidalt nii. NAS (võrguketastega koduserver ja siin on plex server) -> Nvidia shield (uuem shield toetab DV) -> telekas (mis Dolby Visioni toetab). Vahepeal on ka ressiiver aga ma ei hakanud keeruliseks tegema, et aru saada kuidas signaal jookseb.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 25.11.2022 00:27:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2022 00:25:57 vasta tsitaadiga

Miks seda shieldi Sul vahele vaja on?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2022 00:28:19 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Miks seda shieldi Sul vahele vaja on?


DV pärast ongi vaja, ilma selleta ei saa DV signaali otse NASist. Plex ei mängi seda otse.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2022 00:33:44 vasta tsitaadiga

Plexi äpid on ju kõigile vähegi levinumatele telekatele olemas. Ma väga ei usu, et need midagi teistmoodi teevad kui shieldi peal olevad. Ma olen ise lihtsalt DV castinud PCst telekasse. Kunagi ammu kasutasin plexi äppi samsungi telekas ja see toimis muidu küll, aga DV ei olnud tookord veel aktuaalne.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2022 00:37:48 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Plexi äpid on ju kõigile vähegi levinumatele telekatele olemas. Ma väga ei usu, et need midagi teistmoodi teevad kui shieldi peal olevad. Ma olen ise lihtsalt DV castinud PCst telekasse. Kunagi ammu kasutasin plexi äppi samsungi telekas ja see toimis muidu küll, aga DV ei olnud tookord veel aktuaalne.


Loe uuesti mu postitus hoolikalt läbi. Kus kohas ma kasutan PC'd. See ongi erinevus ma ei taha PC kaudu midagi castida. Mul on eraldi NAS selleks ehk meediaserver, kus on kogu mu filmi TV ja muu pahn koos. Shield ongi selleks, et DV tugi tuleks sealt ja PC pole vaja üldse sees hoida. Teleka plex eraldi ei ole mõeldav, siis vaja ikkagi allikat kust kohast filme striimida nagunii.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 25.11.2022 00:38:53 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Ma olen torrentite kommentaarides näinud, kuidas isegi LG uute seeriatega üritatakse Dolby Visione filme otse usb pulgalt maha mängida. Ja neid jagub, kes kurdavad , et pilt on roheline. icon_smile.gif

Et ka uuemad mudelid ei oska mkv konteinerist dv metadatat lugeda? Ja las ma arvan, samuti kaduteta heliformaate pulgalt siiani ei edastata ressile, vaid hdmi sisendites olevatest seadmetest.
DV puhul piisab mkv sisu ümbertõstmisest mp4 konteinerisse, vähemalt lg-l.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2022 00:43:34 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Zonerman kirjutas:
Ma olen torrentite kommentaarides näinud, kuidas isegi LG uute seeriatega üritatakse Dolby Visione filme otse usb pulgalt maha mängida. Ja neid jagub, kes kurdavad , et pilt on roheline. icon_smile.gif

Et ka uuemad mudelid ei oska mkv konteinerist dv metadatat lugeda? Ja las ma arvan, samuti kaduteta heliformaate pulgalt siiani ei edastata ressile, vaid hdmi sisendites olevatest seadmetest.
DV puhul piisab mkv sisu ümbertõstmisest mp4 konteinerisse, vähemalt lg-l.


Vb päris uued toimivad, aga mina olen näinud kuidas paljud kurdavad foorumites siiani, et otse telekast usb pealt ei mängi osa DV filme maha ka LG. Mul on endal palju mugavam shieldiga. Kõik käib sealt ka Telia TV app, youtube ja muud äpid.
Mis puutub helisse, siis ei ole kindel. Shieldiga on see mure ka vähem, toetab Dolby Atmost ja True-HD jne. Ehk kui allikas on lossless heli, siis see ka ressi ja mujale jõuab nii.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 25.11.2022 00:48:56 vasta tsitaadiga

Saan aru, mul on selleks zidoo. Ilmselt eraldi meediamängijast vabaks ei saagi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 25.11.2022 00:55:02 vasta tsitaadiga

Ilma PC'ta kahjuks ei saa jah, kui soov on parimat heli ja pilti, mis hetkel turul pakkuda on kodukasutajale. Valik on suur jah nüüd aga paljud ei toetanud DV paar aastat tagasi ning oli valik väike.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 356, 357, 358 ... 387, 388, 389  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.