Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 169, 170, 171  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 21:23:59 vasta tsitaadiga

Ma ei ole 100% kaarte kontrollinud aga kui jookseks kokku siis poleks vaja kõiki pistikuid külge panna vaid üks pesa toidaks teist. Ja siis oleks juba probleem selles et see kokku jooksmise koht tahab kõige nõrgemast kohast läbi põleda, ilmekalt nähtav lintriseri peal.
Tavapärane loogika on selline et kui on kahe pcie toitega kaart ja kuue õlaga core toide siis kolm võetakse ühest ja kolm teisest peseast ja mälu kas emaplaadi poolt või ka ühest lisatoitest. Ja kõik need on omaette toimetavad pwm-id millel pole väga vahet mis pinge peale jookseb. Ehk kaart võiks töötada ka siis kui ühest pesast tuleb 10 ja teisest 15 volti.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 23:02:13 vasta tsitaadiga

mm, jah, good point...siis peaks ka ühe ühendusega alati toimima. ma küll arvasin, et vrm'l siiski päris savi pole kui iga õla peal on erinev pinge, või siis õigemini et ei meeldi kui on liiga palju erinev see. aga ma pole ka sellesse tööpõhimõttesse niiväga süvenenud, arvatavasti sul on õigus.
mingil veidral põhjusel mul sellised anomaaliad igatahes esinesid ja hiljem kadusid. eks siis tuleb seda ikkagi müstikaks lahterdada icon_biggrin.gif


aga täiesti teiselt rindelt küsimus, kas ma seda pagana P0 state'i force'mist nvidia maxwell kaartidele kuidagi automaatselt peale restarti uuesti rakenduma ka saan? või peabki alati minema sinna cmd aknasse jutukest kirjutama? äkki on mingi kaval tool või veel parem saab kuskile confi faili kuidagi sisestada, et P2 state kunagi ei lähekski, vaid alati vaid kas P8 või P0? netist nagu väga ei leiagi selle kohta midagi huvitaval kombel

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 17.02.2018 10:21:32 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:

Toide on koht kus kokku hoida ei tasu. icon_rolleyes.gif


Jah..., oleks siis kusagilt saada Evga't vms...

Kas keegi Kolink'i KL seeria toitekaid on katsetanud? Ei põleta onni maha nendega??

Edit: vaatasin, et neil uhke Continuum seeria ka mille hinnad polegi väga hullud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 12:25:43 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
pyrex kirjutas:

Toide on koht kus kokku hoida ei tasu. icon_rolleyes.gif


Jah..., oleks siis kusagilt saada Evga't vms...

Kas keegi Kolink'i KL seeria toitekaid on katsetanud? Ei põleta onni maha nendega??

Edit: vaatasin, et neil uhke Continuum seeria ka mille hinnad polegi väga hullud thumbs_up.gif


Sai neid continuume proovitud. 6st 2tk lõpetasid oma töö Windowsi installi ajal ( kirjutasin sellest ühe postituse ka ). 3tk töötasid ca nädala. Ja üks käib nüüd juba teist kuud. icon_cool.gif
Proovi ka ära - ehk oli mul lihtsalt mingi ekstranõme batch. PS - toitekaableid neid kaasas ei ole. Kui on vaja, siis on mul 5 kaablit üle. C19 otsaga.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.02.2018 13:08:33 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

aga täiesti teiselt rindelt küsimus, kas ma seda pagana P0 state'i force'mist nvidia maxwell kaartidele kuidagi automaatselt peale restarti uuesti rakenduma ka saan? või peabki alati minema sinna cmd aknasse jutukest kirjutama? äkki on mingi kaval tool või veel parem saab kuskile confi faili kuidagi sisestada, et P2 state kunagi ei lähekski, vaid alati vaid kas P8 või P0? netist nagu väga ei leiagi selle kohta midagi huvitaval kombel


Ei ole ma kunagi neid P statesi maxwelli kaartide peal päris kontrolli alla ära saanud. Minu lahendus oli overclock BIOSesse sisse modida ja valmis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 15:11:14 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
razor kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
5-nda gpu lisamisel hakkab ühe hashrate kolinal kukkuma, 20- minutiga juba 29-lt alla 14mh peale. Milles võib kala olla?
W10, 5x rx 480, clamore v11.


4GB rammi? vb. vaja virtual memory't juurde keerata.

4gb ram +16gb virtual memory (ssd)


Nii, lugesin kusagilt, et võib-olla vaja uuendada chipseti draivereid, tehtud.
Mõtlesin, et proovin 5 gpu-ga uusimaid draivereid compute mode's, pidi aktiveerima blockchaini draiveri.

Tulemus - 19/19/19/19/29 MH/s eusa_wall.gif

Kui compute mode'st kasu poleks, siis oleks kõik viis kaarti ca 19MH/s, aga praegu on viimane, 5-s kaart normaalse kiirusega...

On ideid kellelgi? eusa_think.gif

EDIT1: nelja kaardiga on tulemus 19/19/19/29 icon_lol.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 16:26:53 vasta tsitaadiga

Igal kaardil lükkasid compute mode peale või ainult viimasel ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 17:17:37 vasta tsitaadiga

compute mode peaks kehtima kõikidele kaartidele korraga:
https://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/DH-024.aspx
AMD kirjutas:
Note! In systems with more than one GPU, this option will apply to all GPUs in the system.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 19:04:23 vasta tsitaadiga

oot, mis driver sul on? minu soovitus oleks, et võta see blockchain driver ja installi ära...ma proovisin alguses igasuguste muude driveritega. mitte ühelgi juhul, mitte ühegi os all ma ei näinudki mingisugust compute mode nupukest üldse. blockchain driveril seda samuti ei ole, küll aga pole selle driveriga mul mitte knuagi olnud mingit probleemi korraliku hashrate kätte saamisega, ükskõik kas kaarte 1 või 6
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 17.02.2018 19:16:47 vasta tsitaadiga

Kirjutan oma jändri ka.
lugu kiskus suunurkasid kui eemaldasin arvuti 16x slotist kaardi ja panin riseri otsa kõik me teame nvidia on kuld
probleemiks oli driver mess niikui kaardid saavutasid max hashrate hakkas erroreid taguma arvuti pani pange jne.
siis oligi pask püksis kas andsin kaardile molli
Kuid lõpuks tirisin alla DDU mis meeleolu jälle palgele tõi.
Lugu veider kuid DDU ravib.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 19:30:07 vasta tsitaadiga

mitte midagi aru ei saanud, aga kes matsi võitis siis, andsid kaardile molli ja lõid nokki või said vastu ka ja lõpuks läks referee desicioni peale?

igatahes võtame teadmiseks, et ddu alla tirimine ravib kõik haavad icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 17.02.2018 19:37:49 vasta tsitaadiga

igatahes nüüd jooksevad kaardid probleemivabalt peale DDU-ga ülelaskmist
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 19:42:45 vasta tsitaadiga

ddu ddu'ks, mida sa siis muutsid peale driverite eemaldamist...või lihtsalt lasidki ddu'ga üle ja uuesti ei samu ega teisi drivereid peale ei lasknud? icon_biggrin.gif

eks muidugi ka see võib "aidata" kui lihtsalt driverid eemaldad - koos mingite "valede" seadetega. ja siis re-installid ning enam valesid seadeid külge ei häki

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 17.02.2018 20:02:40 vasta tsitaadiga

probleemiks oli kui arvuti slotist tõstsin kaardi usb riseri taha samad driverid kuid oli vaja dduga üle käia et tööle hakkaks jälle.
nimelt max hashrate saavutades näitas hambaid.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 21:23:34 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
oot, mis driver sul on? minu soovitus oleks, et võta see blockchain driver ja installi ära...ma proovisin alguses igasuguste muude driveritega. mitte ühelgi juhul, mitte ühegi os all ma ei näinudki mingisugust compute mode nupukest üldse. blockchain driveril seda samuti ei ole, küll aga pole selle driveriga mul mitte knuagi olnud mingit probleemi korraliku hashrate kätte saamisega, ükskõik kas kaarte 1 või 6

oli BC draiver, prooviks panin kõige uuema, mis saada oli.

Kasutasin DDU-d ja panin BC uuesti peale - no dice - kõik 5 kaarti alustavad 29MH/s, aga 6 minuti jooksul on teine gpu kukunud 14 peale, teised lasevad 29 edasi...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 21:30:26 vasta tsitaadiga

ja igasugused monitooringu proged näitavad, et see üks gpu laseb ikka täpselt sama kenasti full gpu ja mälu kloki peal edasi? sellisel juhul on küll mingi väga kahtlane anomaalia. ma vaataks siis veel, et kas pooli hashrate või no reaalse teenistuse põhjal on see ka ikka nii, ehk et teenid selle kukkunud hashrate järgi, mitte äkki juhuslikult siiski full hashrate. kuigi see on ilmselt jah vähetõenäoline.

viimase asjana prooviks ma vast lihtsalt teist mobo icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 21:40:04 vasta tsitaadiga

GPU-Z näitab selle GPU kohta, et Memory Controller Load 45% (GPU load on ikka 100%), teistel on 100%. eusa_think.gif

Kas BIOS tuleks üle flashida sellel kaardil või mis?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2018 21:58:48 vasta tsitaadiga

jep, selles kala peitubki...olen sama asja isegi näinud kui mingi kaart nö. "partly crashib". mem controller load kukub kuskile madalamale ära sest gpu tegelikult ei anna enam täit mahtu andmeid peale (vähemalt nii mulle tundub) ja selle järgi saabki aru, et konkreetse kaardiga on mingi häda.
noh, võid proovida üle flashimist, kuid pole kindel kas seegi aitaks. ma võtaks luubi alla selle kaardi gpu. prooviks igasuguseid erinevadi pingeid, prooviks erinevaid kiiruse. võibolla tuleb seda undervoltida, overvoltida. underclockida koos undervoldi või hoopis overvoldiga. kindlasti tasub jälgida koguaeg ka power limit vs kaardi reaalne tarbimine. bios flashi ära nii, et power limit tõsta suuremaks. näiteks 120w pealt 140 peale, samuti current limit ja mis need muud asjad seal olid. sellega eemaldad võimaliku pudelikaela ja ühe ebavajaliku faktori probleemile jälile saamiseks.
mul on üks kaart, mis teeb incorrect share absoluutselt kõigil settingutel, oc'tud, defaultis, underclockitult, undervolditult jne icon_lol.gif samas panin käima claymore mineri v 11'ga ja seni vist pole nüüd ühtegi incorrecti visanud.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 17.02.2018 22:41:16 vasta tsitaadiga

Kas siin inimesed kasutavad seda
nvflash --gpumode compute


tiba muutus nõks kiiremaks.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2018 04:39:15 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=QPaee47TCZc

well, all the more reason to keep keep windows from updating at all costs! icon_lol.gif aga mis see võiks siis teoorias tähendada, et vähemalt 1060 3gb kaartide saadavus võiks paraneda icon_razz1.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 18.02.2018 08:51:59 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Catfish kirjutas:
pyrex kirjutas:

Toide on koht kus kokku hoida ei tasu. icon_rolleyes.gif


Jah..., oleks siis kusagilt saada Evga't vms...

Kas keegi Kolink'i KL seeria toitekaid on katsetanud? Ei põleta onni maha nendega??

Edit: vaatasin, et neil uhke Continuum seeria ka mille hinnad polegi väga hullud thumbs_up.gif


Sai neid continuume proovitud. 6st 2tk lõpetasid oma töö Windowsi installi ajal ( kirjutasin sellest ühe postituse ka ). 3tk töötasid ca nädala. Ja üks käib nüüd juba teist kuud. icon_cool.gif
Proovi ka ära - ehk oli mul lihtsalt mingi ekstranõme batch. PS - toitekaableid neid kaasas ei ole. Kui on vaja, siis on mul 5 kaablit üle. C19 otsaga.


Krt, hirmutasid ära oma jutuga...
kuidas garantiiga asi sujus, raha maksti ilusti tagasi või annavad järjest uusi toitekaid icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2018 10:37:24 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
yerba kirjutas:
Catfish kirjutas:
pyrex kirjutas:

Toide on koht kus kokku hoida ei tasu. icon_rolleyes.gif


Jah..., oleks siis kusagilt saada Evga't vms...

Kas keegi Kolink'i KL seeria toitekaid on katsetanud? Ei põleta onni maha nendega??

Edit: vaatasin, et neil uhke Continuum seeria ka mille hinnad polegi väga hullud thumbs_up.gif


Sai neid continuume proovitud. 6st 2tk lõpetasid oma töö Windowsi installi ajal ( kirjutasin sellest ühe postituse ka ). 3tk töötasid ca nädala. Ja üks käib nüüd juba teist kuud. icon_cool.gif
Proovi ka ära - ehk oli mul lihtsalt mingi ekstranõme batch. PS - toitekaableid neid kaasas ei ole. Kui on vaja, siis on mul 5 kaablit üle. C19 otsaga.


Krt, hirmutasid ära oma jutuga...
kuidas garantiiga asi sujus, raha maksti ilusti tagasi või annavad järjest uusi toitekaid icon_lol.gif


Ootan tulemusi. Uusi küll ei tahaks asemele. icon_smile.gif


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 19.02.2018 09:48:19 vasta tsitaadiga

Järgmine mure tekkinud :s kui claymore teeb resa siis 1e kaardid clockid lähevad defulti peale(AB näitab et clockid peal aga hashrate 5mh/s madalam) ja aitab ainult kasti resa :s lisasin siis oc claymore endasse ja kasu sellest ikka ei ole. Mõistus hakkab juba otsa saama, et miks ta resa teeb. Hwinfo näitab 0 errorit. Proovinud claymore v11 ja 9.8.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2018 10:18:25 vasta tsitaadiga

täpselt sama asi juhtus minulgi täna, peale seda kui kast oli umbes 4p järjest ühegi probleemita toiminud icon_biggrin.gif

ma arvan, et see asi võib ka lihtsalt softipoolne olla. mis täpselt juhtub pole küll aimugi aga no analoogne case võiks olla see, et kas op-süsteem jookseb vahel peale pikemat kasutamist / pikemat hardcore kasutamist kokku ja tahab lihtsalt restarti. minul aga ilmselt juhtus pigem see, et kaart pani pange (arvatavasti core, mitte memory tõttu, seega hwinfo errorid ei näitaks antud juhul ka mitte midagi) ja driver resettis selle seaded ära. miner restartis end kuid ju siis tekkis mingi tõrge sisse selle tõttu, et vahepeal ühe kaardi klokid defaultis ja enam käima joosta ei suutnud.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Emteck
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2012




sõnum 19.02.2018 10:34:28 vasta tsitaadiga

Õhtul proovin kaarti uuesti orginaal biosiga flashida ehk tekkis seal mingi kala. Pool hashrate näitab hetkel, et 1 kaart jälle tagant ära. thumbs_down.gif Töötavat asja ei ole mõtet torkida läheb ainult hullemaks icon_biggrin.gif Panin ka seda tähele, kui claymore resa ära teinud ja üritan siis kastile resa teha siis windowsi start menüü ei avane. Aitab siis ainult nupust resa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 169, 170, 171  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.