Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 346, 347, 348 ... 419, 420, 421  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 13:03:22 vasta tsitaadiga

See script nagu lähtekoodi vaadates on noscript`i mingi tuvastus.

Noscript kasutusel aga HV on välja sellest arvatud.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 14:15:06 vasta tsitaadiga

merikes kirjutas:
Kõrvalküsimusena teema lugejatele, kas telefonis/tahvlis kasutate ka Firefoxi?

Moblavariandi seadetes võiks ka olla "When I open a link in a new tab, switch to it immediately" linnukese panemise võimalus. Üsna loogiline ju, et ma tahan seda lehte kohe näha.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.08.2017 14:58:02 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
merikes kirjutas:
Kõrvalküsimusena teema lugejatele, kas telefonis/tahvlis kasutate ka Firefoxi?

Moblavariandi seadetes võiks ka olla "When I open a link in a new tab, switch to it immediately" linnukese panemise võimalus. Üsna loogiline ju, et ma tahan seda lehte kohe näha.


Valikuna võiks ju olla, aga ise näiteks avan enne portsu lehti ning alles siis hakkan neid läbi töötama. Nii et sõltub vajadustest-harjumustest ja pole ilmtingimata loogiline. icon_wink.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 16:31:00 vasta tsitaadiga

Mina avan ka vahel portsu lehti ja hakkan siis läbi töötama, aga seda ainult arvutis. Mobiilis/tahvlis tahan ikka enamasti kohe vastavat lehte näha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 16:40:57 vasta tsitaadiga

Sama ka siin. Avan iga huvipakkuva lingi eraldi kaardil ja siis võtan need järjest läbi. Isegi Youtube videod järjestan pikkuse järgi icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 17:06:55 vasta tsitaadiga

Ma tegin niiviisi siis, kui mul dial-up oli. Või noh, kas seda tabbed browsingut siis oligi... Sai lihtsalt nii palju aknaid end vaikselt laadima avatud, kui 8 mega rammi lubas ja võikusi tegema mindud. icon_smile.gif Aga tänapäeval saab ju vastavalt kohe lugema hakata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 25.08.2017 17:53:03 vasta tsitaadiga

Kui kuskil artikli sees on mingi link, siis ma tavaliselt avan lingi uues sakis ning enne selle lugema aumist loen ülejäänud artikli lõpuni ning alles seejärel asun avatud sakk(e) läbi töötlema.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.08.2017 18:28:19 vasta tsitaadiga

Täpselt. Näiteks mingit lahendust otsides avan Google kuvatud huvopakkuvad lingid alguses kõik, alles siis hakkan lugema. Foorumis ka, olles alamfoorumis, avan algul kõik huvipakkuvad teemad, siis klikin kõik loetuks ja alles siis asun avatud teemasid lugema.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2017 19:30:01 vasta tsitaadiga

Eks inimesed on erinevad. On kannatlikke ja organiseerituid ja on "eat dessert first!" tüüpi. icon_cool.gif Seepärast olgugi valikuvõimalus. Mind ei morjenda üldse, kui seda linnukest vaikimisi pole, nagu desktopi versiooniski. Mõni ei vajagi tab'e - saab kõik samas aknas edasi-tagasi läbi klõpsitud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 02:48:31 vasta tsitaadiga

Mul üks vanem tuttav ei kasuta näiteks järjehoidjaid. See ei mahu mulle pähe absoluutselt. Kogu navigatsioon algab neti.ee icon_eek.gif > otsing/kataloog > veebileht icon_lol.gif . Räägi veel raisatud ajast...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 26.08.2017 09:38:04 vasta tsitaadiga

Selliste jaoks on internet www.neti.ee thumbs_up.gif Tunnen ka üht sellist.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 26.08.2017 11:41:09 vasta tsitaadiga

Huvitav mis saaks, kui Telia otsustaks neti.ee kinni panna... icon_lol.gif
Päris paljude jaoks ongi kogu internet = neti.ee

Ühel tuttaval on veel huvitav harjumus trükkida domeeninimed (koos .com/.ee vms lõpuga) google otsingusse ja siis tulemustest lingile klikata, et lehele minna selle asemel, et kohe aadressiriba kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 13:26:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Mul üks vanem tuttav ei kasuta näiteks järjehoidjaid. See ei mahu mulle pähe absoluutselt. Kogu navigatsioon algab neti.ee icon_eek.gif > otsing/kataloog > veebileht icon_lol.gif . Räägi veel raisatud ajast...


Mul on ka suht vähe lehti järjehoidjas. Mõned lehed mida igapäevaselt külastan on pin-tud, aga google otsing on tänapäeval ka piisavalt võimekas ja õigeid märksõnu kasutades saab tõenäoliselt kiiremini vastuse kui oma bookmarkide rägastikus surfates kui iga leht mida kunagi võibolla veel külastada on vaja bookmarki panna..... eriti veel laisa inimese puhul, kes bookmarke mõistlikult organiseerida ei viitsi icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 13:44:01 vasta tsitaadiga

Mul emal on kah avaleheks pandud neti.ee ja liikleb sealtkaudu. Kas peaksin tast nüüd lahti ütlema, kuna ühes hinnajälgimise portaalfoorumis arvatakse, et see pole normaalne? icon_eek.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 15:54:59 vasta tsitaadiga

Betamax, ei pea lahti ütlema. Aga natuke koolitada tuleb kasuks, google abil leiab rohkem ja kiiremini kui on oskus õigete märksõnade järgi otsida.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 26.08.2017 15:59:31 vasta tsitaadiga

aga neti jälle tõenäoliselt nuhib vähem kui google
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 16:03:02 vasta tsitaadiga

Kui selle vastu meetmeid pole tarvitusele võetud(näiteks ghostery), sis ei jää googlel neti.ee külastamine ka nuhkimata, seal on ju google analytics kasutusel.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 16:14:51 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Betamax, ei pea lahti ütlema. Aga natuke koolitada tuleb kasuks, google abil leiab rohkem ja kiiremini kui on oskus õigete märksõnade järgi otsida.

Olen talle Google'it ja selle võimalusi tutvustanud, kuid Neti kaudu saab tema sõnul eestikeelsetele lehtedele kiiremini ligi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 26.08.2017 16:16:28 vasta tsitaadiga

aga makstud vastuste arv kuidas on?
mind igatahes segavad need google puhul juba aastaid, et õiget vastust tuleb tihti teiselt leheküljelt otsida

aga üldiselt vist neti vs. google on taolistel kasutajatel puhtalt harjumuse asi rohkem
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 16:23:43 vasta tsitaadiga

Google ju näitab makstud vastuse eest ilusti ära, et tegemist on makstud vastusega, mingil hetkel tekib kogemus neid makstud vastuseid mitte näha. Kui googles pead mõnikord teisele lehele minema, siis neti.ee puus surfates teed ikka palju rohkem klikke
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 16:25:17 vasta tsitaadiga

neti.ee eelis on vanemate võõrkeeli mitte väga hästi oskavate inimeste jaoks hea eestikeelne kataloog. Minu vanemate start page on ka neti.ee, kuigi ma olen neile ka järjehoidjate ribale mingid pangad-ajalehed-portaalid seadnud. Las ta olla. Aga kisub OT-ks, minu soov oli, et kuna merikes tundub FF kohalik arendaja/tugiisik vms olevat, oleks kena, kui saaks mobiilse brauseri seadete alla ühe väikese, kuid mitmete kasutajate silmis olulise valiku juurde.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 26.08.2017 16:34:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Google ju näitab makstud vastuse eest ilusti ära, et tegemist on makstud vastusega, mingil hetkel tekib kogemus neid makstud vastuseid mitte näha. Kui googles pead mõnikord teisele lehele minema, siis neti.ee puus surfates teed ikka palju rohkem klikke
minu poolt ehk veel viimane ot selleks korraks : sa vist ei pea mitmeid vastuseid makstuteks, mis seda tegelikult siiski on
tüüpiline on näiteks mingi seadme spetsifikatsiooni otsides topitakse lehekülgede kaupa kauplemiskohti, kus väga hea õnne korral kümnete klikkidega edasi minnes ehk jõuab mingile soovitusarnasele spetsifikatsiooni lehele lõpuks........ (ja ära arva, et mul otsingus sõna spetsifikatsioon puudu jääb)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 16:57:47 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Mul üks vanem tuttav ei kasuta näiteks järjehoidjaid. See ei mahu mulle pähe absoluutselt. Kogu navigatsioon algab neti.ee icon_eek.gif > otsing/kataloog > veebileht icon_lol.gif . Räägi veel raisatud ajast...


Mul on ka suht vähe lehti järjehoidjas. Mõned lehed mida igapäevaselt külastan on pin-tud, aga google otsing on tänapäeval ka piisavalt võimekas ja õigeid märksõnu kasutades saab tõenäoliselt kiiremini vastuse kui oma bookmarkide rägastikus surfates kui iga leht mida kunagi võibolla veel külastada on vaja bookmarki panna..... eriti veel laisa inimese puhul, kes bookmarke mõistlikult organiseerida ei viitsi icon_wink.gif

Pole ju vaja bookmarke organiseerida. Bookmarkide sisene otsing on ju olemas.
Ise ei kujutaks elu ilma järjehoidjateta ettegi. Hetkel üle 1000 salvestatud. Tõsi on see, et kasutan aktiivselt ehk 50 tükki.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online

sõnum 26.08.2017 17:10:23 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
napoleon kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Mul üks vanem tuttav ei kasuta näiteks järjehoidjaid. See ei mahu mulle pähe absoluutselt. Kogu navigatsioon algab neti.ee icon_eek.gif > otsing/kataloog > veebileht icon_lol.gif . Räägi veel raisatud ajast...


Mul on ka suht vähe lehti järjehoidjas. Mõned lehed mida igapäevaselt külastan on pin-tud, aga google otsing on tänapäeval ka piisavalt võimekas ja õigeid märksõnu kasutades saab tõenäoliselt kiiremini vastuse kui oma bookmarkide rägastikus surfates kui iga leht mida kunagi võibolla veel külastada on vaja bookmarki panna..... eriti veel laisa inimese puhul, kes bookmarke mõistlikult organiseerida ei viitsi icon_wink.gif

Pole ju vaja bookmarke organiseerida. Bookmarkide sisene otsing on ju olemas.
Ise ei kujutaks elu ilma järjehoidjateta ettegi. Hetkel üle 1000 salvestatud. Tõsi on see, et kasutan aktiivselt ehk 50 tükki.
need viiskümmend ainult jätagi alles ja ülejäänud roogi minema icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 18:32:59 vasta tsitaadiga

Mnator, Jajah ja kui ühte neist 950-st vaja on ja nimetust ei mäleta, siis ongi see kadunud? Või otsin pool päeva googlist erinevaid märksõnu? Järjehoidjatega vähemalt on mul asjad jaotatud umbes kümnesse eraldi kausta (pole nagu väga overkill). Kui ma kausta avan ja nimetusi vaatan, siis ikka leian õige asja ülesse isegi kui ma täpset nimetust ei mäleta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 346, 347, 348 ... 419, 420, 421  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.