Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.09.2016 19:38:02 vasta tsitaadiga

Vihmausss, väga kummaline, pole the crew foorumis veel kedagi selle üle kaeblemas näinud icon_eek.gif
ise kasutan FXAAd ja max graphi ja siis suudab 60fps hoida profiilikastiga, nii kui MSAA panen, siis on juba alla 60 kohati

kasutan siis mängusisest AA'd

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 15.09.2016 12:10:34 vasta tsitaadiga

Sai ka ära võetud the crew, tasuta jagamise korral.. aga damn, yt'st videode põhjal ikka tundus parem

Kohati veab 60fpsi ära ja kui natuke rohkem mässamiseks läheb,kukub kolinal.
Auto juhitavus ka sült, kruusa peal on ka asfaldi vilisemis hääled, ei ole üldse nii hea kui arvasin icon_neutral.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.09.2016 13:42:52 vasta tsitaadiga

Tundub selline Burnout Paradise aga veel lihtsustatumal kujul juhitavus ja mängusüsteem olevat.
Häirivad väga need pidevat lühiklipid peale sõitu, mida katkestada ei saa. Mootorite heli on ka muudega võrreldes oluliselt lahjem. Üllatavalt hästi (keskmiselt 50+ fps) jookseb minu vana riistvara peal custom High seadetega (FXAA on peal ja dof+motion blur on maas kuna häirivad).

Ajaviiteks sobib küll aga ei midagi erilist. Need for Speed pole küll päris samast mastist aga minu on too jaoks huvitavam kui Crew.
Mõlemas on selline kaheldav stoori juurde lisatud, et midagi koos hoiaks seda gemüüset.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2016 15:50:37 vasta tsitaadiga

softis, +1.
Proovisin ka pool tunnikest, oeh... viimati sai open beta ajal proovitud.
Tore muidugi, et tasuta jagatakse, raha eest ma kindlasti seda ei soetaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 15.09.2016 16:10:30 vasta tsitaadiga

Suht saast ka enda arust, lootsin, et saan automängu isu vähendada kuni Horizon 3 tuleb PC peale aga samuti eisuuda sellist mängu mängida. Youtuubist vaadates näeb tõesti šikk pela olevat, sai ka beta ajal proovitud.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.09.2016 16:13:05 vasta tsitaadiga

saast jah, ubicrap tuntud headuses. paned mängu käima, viskab ekraani mustaks korraks ja siis äpp kärss thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2016 18:02:46 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Tundub selline Burnout Paradise aga veel lihtsustatumal kujul juhitavus ja mängusüsteem olevat.
Häirivad väga need pidevat lühiklipid peale sõitu, mida katkestada ei saa. Mootorite heli on ka muudega võrreldes oluliselt lahjem. Üllatavalt hästi (keskmiselt 50+ fps) jookseb minu vana riistvara peal custom High seadetega (FXAA on peal ja dof+motion blur on maas kuna häirivad).

Ajaviiteks sobib küll aga ei midagi erilist. Need for Speed pole küll päris samast mastist aga minu on too jaoks huvitavam kui Crew.
Mõlemas on selline kaheldav stoori juurde lisatud, et midagi koos hoiaks seda gemüüset.
see story on selles pelas rohkem sissejuhatuseks
põhikraam on onlines pvp ja summit sõidud ning niisama exploremine

juhiabidest on kolm astet, all driving help, sport ja hardcore
varem oli hardcore pisut keerulisem, kuid nüüd on ta pmst sama, mis sport, ehk siis saab perse libisema

ülejäänud juhitavust soovitan seadete alt näppida - erinevatel masinatel on muidugi veidi erinev juhitavus ning erinevates klassides on alati teistest võibolla veidi paremaid masinaid

seadetes on võimalik ka klahvile ka puldile rooliseaded peale suruda, kuid siis peab ikka osav mees olema
puldiga sõita on seda lust

NATAS999 kirjutas:
saast jah, ubicrap tuntud headuses. paned mängu käima, viskab ekraani mustaks korraks ja siis äpp kärss thumbs_up.gif
kas sa põhjust oled proovinud uurida? event viewerist näiteks
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.09.2016 18:06:11 vasta tsitaadiga

oli napilt see driver peal, mille kohta oli öeldud, et vist on fixitud ja peaks töötama. panin uued drivud, hakkas tööle.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 15.09.2016 18:18:39 vasta tsitaadiga


Link


pole ainuke .

Hardcore on ikka poole parem kui see auto ujumine easy peal

_________________


viimati muutis Vihmausss 15.09.2016 18:27:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2016 18:19:52 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
oli napilt see driver peal, mille kohta oli öeldud, et vist on fixitud ja peaks töötama. panin uued drivud, hakkas tööle.
üldiselt on mingitel vanematel amd prosedega veel probleeme näiteks mapi laadimisega, kus lihtsalt ei lae ära ja sõit jääb katki
isiklikult ei ole selle otsa koperdanud, kuid hiljuti, kui 4h sõitu tegin, siis crew kaaslane katkestas suht alguses ära selle sama jama tõttu
kuna sul suht sama komplekt, kui mul, siis ilmselt probleeme ei esine, kuigi jah, nvidia pani vahepeal driveritega puusse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.09.2016 18:26:38 vasta tsitaadiga

libe, või on asi selles, et arendajad on pool mängu kirjutamist driveri kirjutajate kaela jätnud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2016 18:36:06 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Link


pole ainuke .

Hardcore on ikka poole parem kui see auto ujumine easy peal
see on ilmselt su kaunis vana graafikakaardiga seotud

ja paljud eelistavad sport mode, kuid on mõni rada, kus mõne masinaga saab onlines eelised kõiki abisid kasutades ja noh mida võimsamaks sul masinad lähevad, seda keerulisemaks ka juhitavus

muide lugesin, et kõikidele basic versiooni omanikele on mõningad wild run sõidud aegajalt või pidevalt mängitavad
tsitaat:
All events (Monster arena, Drift and Drag trials) which open for practice period to WR-owners, available for owners of basic game

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 15.09.2016 18:39:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Vihmausss kirjutas:

Link


pole ainuke .

Hardcore on ikka poole parem kui see auto ujumine easy peal
see on ilmselt su kaunis vana graafikakaardiga seotud

ja paljud eelistavad sport mode, kuid on mõni rada, kus mõne masinaga saab onlines eelised kõiki abisid kasutades ja noh mida võimsamaks sul masinad lähevad, seda keerulisemaks ka juhitavus

muide lugesin, et kõikidele basic versiooni omanikele on mõningad wild run sõidud aegajalt või pidevalt mängitavad
tsitaat:
All events (Monster arena, Drift and Drag trials) which open for practice period to WR-owners, available for owners of basic game


Juu siis 290x juba sitt, peab 1080 vaatama sellise mangu jaoks .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2016 18:47:01 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
libe kirjutas:
Vihmausss kirjutas:

Link


pole ainuke .

Hardcore on ikka poole parem kui see auto ujumine easy peal
see on ilmselt su kaunis vana graafikakaardiga seotud

ja paljud eelistavad sport mode, kuid on mõni rada, kus mõne masinaga saab onlines eelised kõiki abisid kasutades ja noh mida võimsamaks sul masinad lähevad, seda keerulisemaks ka juhitavus

muide lugesin, et kõikidele basic versiooni omanikele on mõningad wild run sõidud aegajalt või pidevalt mängitavad
tsitaat:
All events (Monster arena, Drift and Drag trials) which open for practice period to WR-owners, available for owners of basic game


Juu siis 290x juba sitt, peab 1080 vaatama sellise mangu jaoks .
fix su probleemile

http://forums.ubi.com/showthread.php/1492068-Weird-graphical-bug

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 16.09.2016 08:45:37 vasta tsitaadiga

Eitoimind mul

12 euri https://www.humblebundle.com/store/the-crew-wild-run-expansion

Pean tunnistama, et pole ta eriti saast midagi, vähemalt kui oled sport mode pannud ja auto 150 punni siis muutib juhitavus paremaks ja päris vinge on free roamis teistega drag race teha, kahju ainult et story missioone eitaha keegi koos teha ja pvp oma sitase nissaniga ka eijulge veel minna icon_biggrin.gif hetkel M5 garaazis ootab, et lvl 20 kätte saan ja saaks kiti peale ehitada.

Playereid võiks rohkem kaardi peale olla kui sirka keskmiselt 6 ja kui sõidad kaugemale siis tuleb uusi juurde mitte eiole kuskil miamis need samad ja ise oled 15km kaugusel .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.09.2016 19:20:38 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Eitoimind mul

12 euri https://www.humblebundle.com/store/the-crew-wild-run-expansion

Pean tunnistama, et pole ta eriti saast midagi, vähemalt kui oled sport mode pannud ja auto 150 punni siis muutib juhitavus paremaks ja päris vinge on free roamis teistega drag race teha, kahju ainult et story missioone eitaha keegi koos teha ja pvp oma sitase nissaniga ka eijulge veel minna icon_biggrin.gif hetkel M5 garaazis ootab, et lvl 20 kätte saan ja saaks kiti peale ehitada.

Playereid võiks rohkem kaardi peale olla kui sirka keskmiselt 6 ja kui sõidad kaugemale siis tuleb uusi juurde mitte eiole kuskil miamis need samad ja ise oled 15km kaugusel .
pvpsse tasub ikka minna, isegi viimane koht saab sõltuvalt sõidust mingi 10k
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.09.2016 12:39:01 vasta tsitaadiga

Mida wild run juurde annab? Kui nüüd tasuta võtsin siis seda pole eks.
Lisaks: kas peabki kaua installima? Ugame 5/6 peal ketrab tükk aega juba.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.09.2016 12:42:16 vasta tsitaadiga

kes ostsid saavad wild runi tasuta nüüd ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online

sõnum 17.09.2016 12:53:16 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
kes ostsid saavad wild runi tasuta nüüd ? icon_razz.gif


Ei seda ei juhtu. Tasuta mänguga loodetakse lihtsalt rohkem seda wild run müüa ja tulevast expansionit.
Kuna siin miski 10 päeva pärast tuleb arvuti peale ka see Forza 3 horizon vms millel ka suur kaart, hea graafika ja autosid on meeletult palju.

Ma pigem muretsen endale selle forza kui mingi crew expansionit mis on rahaliselt üle laskmine.
Lootuses, et forza 3 saab ilma Microsoft store-i kaudu osta. Seal on jabura hinnaga. Baas mäng 60 euro ja koos kõikide lisadega 100 euro.
Ma ei ole nõus maksma sellist raha ühe mängu eest. Ootan et mingi key shop ikka hakkab seda müüma koos kõige lisadega kuskil seal 50 euro kandis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.09.2016 12:55:58 vasta tsitaadiga

mis see uus dlc endast hakkab siis kujutama ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2016 12:58:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Mida wild run juurde annab? Kui nüüd tasuta võtsin siis seda pole eks.
Lisaks: kas peabki kaua installima? Ugame 5/6 peal ketrab tükk aega juba.
wild run annab sulle tsiklid ja täiendavaid online evente, lisaks annab ta võimaluse sul ise checkpoint sõite kaardi peal teha ja neid siis semudega sõita
ma ei mäleta, kas photo mode oli ka ilma wild runita ligipääsetav, kuid kui ei olnud, siis saab ka selle lisaks
ja kui kuskilt odavalt veel season passi saad, siis sealt tuleb veelkord mõningaid masinaid juurde

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004



Online

sõnum 17.09.2016 13:40:03 vasta tsitaadiga

Season passi alla oleks pidanud minema see wild run, kuna see on just see content omas mahus mis on mõistlik DLC jaoks ja SP jaoks.

-Kaivo-, Ma pole seda uurinud, kui on mingi mentide taga ajamine ja mendina taga ajamine vms.

Ma üldiselt ei julge enam neid dlc-si osta, kuna kardan üle saada. Pealegi ma ei leia mõtet enam seal mängus midagi juurde osta.
Mul seal miski 300 tundi mängimist ja kõik on nähtud. Miskid tsiklid oleks vahva küll, kuid ma ei ole nõus juurde maksma, et saaksin veel 10 tundi mängida ja siis kõik.

Pigem lähen forza peale üle kus terve kaart avastamist. Loodetavasti on selles forza's ka semi-automaat käigukast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2016 14:27:11 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Season passi alla oleks pidanud minema see wild run, kuna see on just see content omas mahus mis on mõistlik DLC jaoks ja SP jaoks.

-Kaivo-, Ma pole seda uurinud, kui on mingi mentide taga ajamine ja mendina taga ajamine vms.

Ma üldiselt ei julge enam neid dlc-si osta, kuna kardan üle saada. Pealegi ma ei leia mõtet enam seal mängus midagi juurde osta.
Mul seal miski 300 tundi mängimist ja kõik on nähtud. Miskid tsiklid oleks vahva küll, kuid ma ei ole nõus juurde maksma, et saaksin veel 10 tundi mängida ja siis kõik.

Pigem lähen forza peale üle kus terve kaart avastamist. Loodetavasti on selles forza's ka semi-automaat käigukast.
kaua sa jäunad, season pass - season, hooaeg
algselt oli välja hõigatud, mida see season pass endas sisaldab, see, et see wild run üldse tuli, on omaette asi
ilmselt ei oldud seda algselt isegi planeeritud

sul seal üle 400h pelatud ja kui sa ikka ei taha, siis ei taha, 15€ on praegu wildrun, nagu vihmasuss vihjas
ma olen peale wildruni tõmmanud sisuliselt mängutunnid topelt juurde võibolla isegi enam, selline ladna pela, kus saab rahulikult chillida ja oma asja ajada, ei pea nonstop kellegagi võidu ajama
hea kraam, millega aega parajaks lüüa thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.09.2016 15:12:36 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Mida wild run juurde annab? Kui nüüd tasuta võtsin siis seda pole eks.
Lisaks: kas peabki kaua installima? Ugame 5/6 peal ketrab tükk aega juba.


Panin mingi installerhelperi kinni task managerist jaläks käima aga osades videodes kadus heli. Nüüd käivitades on kinni 1/1 pesl. Wtf.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.09.2016 15:24:02 vasta tsitaadiga

eile mingi tunnike umbes, või veidi vähem, mängisin sp'd ja peajagu üle nende criteerjunni tehtud need for speedidest (most wanted 2012, hot pursuit 2010, rivals) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.